Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

καλημερα μανουλες και νταντι!!!!

λιγο ελειψα κι εχετε ενα σωρο νεα!!!!!

σαμανθα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!μπραβο βρε θηριο, με το καλο το μωρακι σου!!!!ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρο στην αγκαλια σου, ο,τι και να'ναι!!!!

καλη αρχη με τις κρεμουλες σας, οσες τα ξεκινατε, εμεις αργουμε ακομα... ;)

δαφνη, ευχομαι να πανε ολα καλα με τη μανουλα σου....

βλεπω κι ενα σωρο ετοιμασιες για τη βαπτιση!!! κι εγω ετοιμαζομαι για νονα!!!χτες ψαχναμε για σταυρο και ειμαστε αναμεσα σε 2 που εχουν την ιδια τιμη(400ε) αλλα απο 2 διαφορετικα καταστηματα http://www.kosmima.gr/product_info.php? ... s_id=12021 και

http://www.kosmima.gr/product_info.php? ... s_id=11591

εσεις τι λετε;;; κλινω περισσοτερο στον πρωτο γιατι μου φαινεται λιγοτερο "παιδικος"....

επισης ψαχναμε και για παρκοκρεβατο, και ακουσαμε διαφορες αποψεις, αλλα ερωτευτηκα ενα παρκο της κικο http://chicco.skroutzstore.gr/p.CHICCO- ... 9807.html# αυτη ειναι η καλυτερη τιμη που βρηκαμε, αλλα επειδη ειναι τσιμπημενη το σκεφτομαι ακομα....ειμαι ομως ανετο, ασφαλες, χαρουμενο και πιανει ελαχιστο χωρο κλειστο....δεν ξερω, μου φαινεται καλη επενδυση!!!

σημερα μακαρονια με κιμα!!!παιδιατρο ακομα ψαχνουμε, αλλα προς το παρον θα παμε τη δευτερα στην παλια μας παιδιατρο που ειναι συμβεβλημενη με τον οπαδ και μπορει και μας γραφει τα εμβολια.. θα μιλησουμε κιολας, γιατι μας πειραξαν πολλα μ'αυτην την ιστορια...

το αθηνουλι μου μια χαρα ειναι, ειδικα οταν την παμε βολτες στο καροτσι η στο αυτοκινητο ειναι η καλυτερη της!!!

περαστικα και στο αγορακι σου βασω, παρολιγο να το ξεχασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να ζησει η μπουμπου σας ,Αφροδιτη !!!! :ymparty:

και με το καλο η προβα της βαφτισης......

οσες ετοιμαζετε βαφτιση χονδρικα ποσο παει,πηγε η θα παει, συντομα για καποιες;πανω κατω,οχι λεπτομερειες και σας κουρασω.....αν επιτρεπεται βεβαια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΡΑ ΣΑΣ...ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΧΤΕΣ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΟΥΛΑ....ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ 1/2 ΑΧΛΑΔΙ,ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ 1 ΑΧΛΑΔΙ,ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣΘΕΣΑ 1/2 ΜΗΛΟ....

ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΑΛΕΞΗ....ΠΗΓΑΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ...ΕΙΝΑΙ 7400(ΠΗΡΕ ΜΟΝΟ 100 ΓΡ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ) ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟΓΑΛΑΚΤΙΣΜΟΥ...ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ(ΠΑΤΑΤΑ+ΚΟΛΟΚΥΘΙ,ΚΑΡΟΤΟ+ΣΕΛΙΝΟ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΣΧΑΡΙ,1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ...ΑΥΤΑ!!!Ο ΑΛΕΞΗΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΚΡΕΜΑ...ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗ ΤΡΩΕΙ....ΣΕ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ...

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ,ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ....ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΚΑΝΑΜΕ ΑΣΤΕΙΑ ΚΑΙ ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!ΦΥΓΑΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ 2 Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ....ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΑΣ ΒΓΗΚΑΝΕ ΞΙΝΑ....ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ....ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ..ΕΧΩ 2 ΛΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΟ,ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΠΛΕΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΩ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!ΣΑ ΦΙΛΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω σαμανθα μου :x:x:x

αφροδιτη κ οι δυο σταυροι μου αρεσαν παρα πολυ!!!!εχουν την τσαχπινια τους!!!!αν διαλεγα θα επερνα κ εγω τον πρωτο πολυ απλα γιατι δεν θα μπορουσα να παρω κ τους δυο!!!!παντα αξια!!!!!

γλυκερια στους νονους μας η βαφτιση βγαινει στα 600 ευρω περιπου κ σε εμας γυρω στο 500ρικο...

δεν εχουμε ομως εξοδα ενδυσης...εγω εχω φορεμα που το εβαλα ολο κ ολο 2 φορες,απλως θα γινει μια μεταποιηση στο μπουστο,για μιση ωριτσα στην εκκλησια δεν θελω να σκασω ενα σωρο λεφτα σε φορεμα που σπανια τα φοραω κιολας...μονο γοβες θα παρω κ αυτο γιατι μετα την γεννα δεν μου μπαινει κανενα παπουτσι,ο αντρας μου κουστουμακι εχει ειναι κ αυτος του χαλαρου του τζιν δεν τις μπορει τις κουστουμιες...

κ ετσι μας βγαινει οικονομικα αν ειχαμε κ ρουχα να παρουμε κανα 1000 θα εβγαινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε.μπαινω στα πεταχτα να δω τι κανετε και για να ξεφυγει λιγο το μυαλο μου....ολες βλεπω σιγα σιγα ξεκινησατε κρεμες..αντε και στα δικα μας....δευτερα παμε παιδιατρο(για πολλοστη φορα αυτο τον μηνα)και μαλλον θα ξεκινησουμε και εμεις.αντε να δουμε.μετα απο 6 μηνες(μετα την γεννα) μου ηρθε χθες. :twisted::twisted: .καθολου δεν μου ειχε λειψει και οταν το ειδα με πιασανε τα νευρα μου.τελος παντων.ο μεγαλος μου απο χθες 39.1 πυρετο.ολο το βραδυ δεν επεφτε.σημερα πηγαμε παιδων.μας ειπε παιδιατρος να τον δουνε εκει και να του κανουν γενικη αιματος κ ακτινογραφια θωρακος.γιατι απο την δευτερα ειναι με αντιβιωση κ πυρετος δεν πεφτει.απλα τον εξετασανε τα αυτακια του το λαιμο του και γεια σας :twisted::roll: .α καλα.ειναι καινουργια ιωση λεει.ντοινγκ....πηγα :roll: εξω του εκανα μια γενικη αιματος και 5-8 θα παω να παρω αποτελεσματα.....μακαρι να μην εχει καμια λοιμωξη καθοτι η παιδιατρος μας μου ειπε το πρωι οτι αν δεν πεφτει πυρετος μπορει να μπει νοσοκομειο για ενδοφλεβια αντιβιωση.σε αυτη την περιπτωση χαθηκα.τι θα κανω τον μπεμπη.πως θα τον θηλασω που δεν περνει με τιποτα μπιμπερο.μολις γυρισαμε σπιτι μου εκανε ενα ωραιοτατο 40,2 πυρετο.αντε να παε :roll: ι 5 να μου φυγει το αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια...

αφροδιτη χαρουμενα μηνογενεθλια!!!!!!!!

εμενα μ αρεσει ο δευτερος σταυρος!!!!!!

βασιλικη περαστικα στο παιδακι σου για λοιμωδη μονοπυρηνωση πες στην παιδιατρο να ξοιταξει αν κ πιστευω οτι ολα θα πανε καλα κ θα ναι μια βαρβατη ιωση!

εμεις καλα πονανε τα ουλα μας κ τη μερα κοιμομαστε πανω στη μαμα τσιριζουμε πολυυυυ κ για πολλη ωρα κ κανουμε γλυκιες χαιδευουμε προσωπα κ ριχνουμε ενα βροντερο γελακι της απολυτης ευτυχιας αλλα μονο στη μανουλα οταν μας σηκωνει ψηλα κ ειμαστε στις καλες μας... απο βαρος παιρνουμε ελαχιστα ως ξ εχουμε χασει 20 γραμμαρια 6600... ειδομεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο το σκεφτηκα κ εγω για λοιμωδη γιατι οταν γυρισα απο νοσοκομειο περασα απο παιδικο να μιλκησω με υπευθυνη κ ειδα ανακοινωση οτι εχουν πολλες ιωσεις κ κρουσμα με λοιμωδη μονοπυρηνωση.ειδωμεν σε λιγη ωρα.εμενα ο πρωτος σταυρος μου αρεσει περισσοτερο.χαρουμενα μηνογενεθλια και απο μενα αφροδιτη με πολλες χαρες και γελια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ, πολύ ωραία τα νέα σας άπο το γιατρό! Είμαστε κοντά στις μετρήσεις!

Θυμάσαι που λέγαμε για την ώρα που κοιμάται η Γεωργία? Λοιπόν, πρέπει να το πάρω απόφαση ότι ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 12 αυτό το παιδί :shock:

Προσπάθησα, την ταίσα νωρίτερα, την έκανα μπάνιο νωρίτερα, τη νανούρισα αλλά ΤΙΠΟΤΑ! Πάλι ξύπνια είναι τώρα :shock:

Οπότε πάμε πάλι απ'την αρχή: μαμ-νανούρισμα και νάνι! Ελπίζω.....η μάνα!

Βρε Αναστασια μου λογικό ειναι,τι περιμένεις να μπει σε πρόγραμμα τοσο γρήγορα???

Εκανες καλή αρχή...συνεχισε κ με επιμονη κ υπομονη ως δια μαγείας θα τα καταφέρεις!!!

Να την ξυπνάς το απογευμα για να παιζει κ να κουραζεται μετά...αλλα να κοιμάται το μεσημερι,προσπαθησέ το...Γεωργίτσα μου σου αρεσουν τα ξενυχτια ε?? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!Ετοιμαζόμαστε για βαπτισια??Μραβο κ εσυ νονα άξια,ο δευτερος σταυρος μου αρεσει κ εμενα!

Happy ανυπομονω να δω μπομπονιερες κ προσκλητηρια απο τα χεράκια σου,αντε με το καλό!!!

Εμένα το αχλάδι το εφαγε πιο ευκολα,μια κουταλιτσα βεβαια,αλλα την χορτοσουπα όχι....4 κουταλιές με το ζορυ.Της ειχα βάλει πατατα-κολοκυθι-καρότο-σέλινο.

Αυριο θα δοκιμασω τα μονο πατατα-καροτο...

Πωπω την βλέπω να αγχωνομαι με τα φαγητά.

Μετά πηγαμε στο Φάληρο να γνωρίσουμε την ομάδα μας!!!

Ηπιαμε καφε στο red cafe πηγαμε στο μουσειο,στην μπουτικ του Ολυμπιακου οπου πηραμε κ ένα φορμάκι κ βγάλαμε γενικότερα πολλές φωτογραφιες!!!!

Πάω να βάλω πλυντήριο της μικρής γτ οι σαλιάρες εξαντλουνται ;)

Τα λέμε μετά!Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, χαρουμενα μηνογενέθλια! Εμένα μ'αρέσει ο 1ος σταυρός!

Άντρια πολύ ωραία τα βαπτιστικά! Το φορεματάκι στο λευκό είναι τέλειο, είχες δίκιο!

Σούλα, έχω μια απορία! Πως σας βγαίνουν τόσα λίγα τα έξοδα? Για τους γονείς είναι : προσκλητήρια,μπομπονιέρες,γλυκάκια,φωτογράφος και δώρο κουμπάρων. Κι εγώ δε βάζω το ντύσιμο. Πως βγαίνουν όμως 500ευρω? Ακόμη και για τους νονούς, βαπτιστικά,σταυρός και εκκλησία πρέπει να πηγαίνει σίγουρα 1000! Εξήγησέ μας γιατί θα τρελαθώ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου ξεχασα να βαλω τον φωτογραφο :lol: εχεις δικιο :lol::lol::lol:

λοιπον 140 ευρω οι μπομπονιερες(203 κομματια)

50ευρω τα προσκλητηρια(70κομματια)

380ευρω ο φωτογραφος

120 ευρω τα γλυκα(κοκακια εβαλα)

κ 80 πες τα παπουτσια....

ειπαμε να κανουμε τελικα το απλο το αλμπουμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηappy πρεπει να είσαι πολύ happy με τετοιες τιμες!!!Μπραβο!

Αντρια καταπληκτικο το βαπτιστικο φορεμα,ειδικα το σκουφακι με τρελαινει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

Αφροδιτη αυτο που διαλεξες ειναι παρκο και οχι παρκοκρεβατο!! Δεν θα σε βολεψει οταν θα μεγαλωσει και θα θελεις να πας καπου ταξιδι. το ιδιο κλεινουν και τα παρκοκρεβατα. Γιατι δεν πας στον δικο μου παιδιατρο να δοκιμασεις.

Γωγω μου πολυ κοκκινο δεν βαζετε και λιγο πρασινο στη ζωη σας!!!! :lol::lol::lol: Ωραια φωτο εχεις βαλει. εαν θελεις στειλε μου φωτο να την δω με τα χρωματα της ομαδας.

Εμενα του πηρε ο ανδρας μου 2 ζηπουνακια πρασινα και ενα φορμακι χονδρο.

Βασω μου πολυ ταλαιπωρια!!! Περαστικα σας και περιμενουμε νεα!

Εμεις μαζι θα κανουμε την κορουλα!!

Αληθεια κοριτσια εσεις απο που περνετε ζιπουνακια για τα μικρα σας; ειδα στα Μαθερκαρε σε προσφορα τα 7 --25ε γτ κανονικα εχουν 32ε. Μου τα επαιρνε οκουνιαδος μου απο βιοτεχνια αλλα τωρα δεν εχουν φερει.

Ανδρια πολυ ομορφα τα πραγματα για την βαπτιση. ωραιο ειναι το φορεμα λευκο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!Κοίμησα πάλι τον Ζοζεδάκο κ πίνω καφέ πρίν αρχίσω να μαζεύτω τα ψιλοπράγματα που έμειναν.Αύριο πρωί μετακομίζουμε!!ξανά δημότες Περιστερίου!!θα έχω μια βοήθεια βρε παιδί μου κ θα πίνω κανα καφέ με τις φίλες μου που έπρεπε να κάνω αίτηση για να κατέβουν Πειραιά..Τεσπα..

Γιουλάκι έπρεπε να σε είχα γνωρίσει νωρίτερα μπάς κ άλλαζα γνώμη για να μείνω! :lol:

Για το μόνο που στεναχωριέμαι είναι που δε θα έχω θέα τη θάλασσα κ ότι εκεί ζήσαμε τις πρώτες στιγμές με το αγοράκι μας..Αχ γμτ δένομαι με τα πάντα κ αυτά παθαίνω..Α!κ ότι θα στριμωχτούμε γιατί σίγουρα δε χωράνε όλα στο καινούριο σπίτι.. :roll: Τί να κάνουμε,δε μπορούμε να τα έχουμε όλα σε καλή τιμή.. Σας ζάλισα,ξέκινησα το μονόλογο..

Αναστασία μου κ Αντριάκι θεϊκα τα βαπτιστικά!!!!Σαν πριγκίσσες θα είναι οι τσούπρες σας!!!Με το καλό κοριτσούδια!!

Γεωργιάννα μου μπράβο στον Διονυσάκο!!Σιγά σιγά θα το τρώει όλο το φαϊ του!!Δεν τον φοβάμαι,είναι μέχρι να πάρει φόρα !! ;) Για τη θηκούλα άν παραγγείλεις βάλε μια παραπάνω για μένα!Όπως κ για τα άλλα..ευχαριστώ!

Γωγούλα μου ο αντράς σου δε χάνει ευκαιρία..απο τώρα την πάει στο ναό!!! :lol: Ο Χάρης όποτε περνάμε απο Φάληρο μας λέει προσκυνήστε!! :lol::lol: Αν γνωριστούν αυτοί οι δύο,δε θα αφήσουν θύρα για θύρα όρθια!χαχα "τα τύμπανα βαράνε δυνατά.." :lol: Α!φαντάζομαι προετοιμάζεις τη Χριστινούλα απο τώρα μη κάνει το λάθος κ φέρει βάζελο γαμπρό..γιατί τον βλέπω να βγαίνει απο το παράθυρο! :D

Βάσω περαστικά..τί να πώ,το παιδάκι σου έχει πολλές αντοχές για να περνάει τη μία ίωση πάνω στην άλλη.. :( Τί θα κάνεις με τον παιδικό; θα τον ξαναστείλεις; κ μένα για λοιμώδη μονοπυρήνωση μου κάνει.Την είχα περάσει πρίν 3 χρίνια με σταθερό 40 πυρετό στο νοσοκομείο.Ελπίζω εσείς να το γλιτώσετε!Ενημέρωσέ μας όταν πάς στο παιδίατρο πάλι.

Δανάη μου τέλεια η Μυρτώ στη φωτό!!Μοιάζει λίγο με αγοράκι μιας κ το είπατε αλλα κ πάλι είναι σκέτη γλύκα!!! Ωραίο το στοιχάκι σας..

Αφροδιτάκι με το καλό να γίνεις νονά!! Ο 1ος σταυρός μου αρέσει περισσότερο για τον λόγο οτι είναι λιγότερο "κοριτσίστικος".Διαφορετικά κ οι 2 είναι εξίσου όμορφοι! Οι τιμές είναι αυτές που λέει;;Ποπο!Πρίν 4 χρόνια που έγινα νονα,είχα πάρει του Τριάντου 700euro..ακόμα τόσο υψηλές τιμές έχουν;;έλεος! Όσο για το πάρκο όντως καλύτερα παρκοκρέβατο για να κοιμάται κιόλας.

Σαμανθάκι τί κάνει το μικρό μπεμπεδάκι;; :D Απο συμπτώματα έχεις τπτ; πόνο περιόδου κτλ; Πάντως άν αντέξετε θα είναι τέλειο να μάθετε το φύλλο στη γέννα!Αχ με το καλό αγαπούλα μου!

Άφρο υπομονή με τα δοντάκια σας!΄

Γλυκερία μου πώς είναι η λουλουδένια σου κ ο άντρακλας;;΄πήρες την άδεια τελικά;;Άντε να έρθεις Αθήνα να σε γνωρίσουμε επιτέλους!!

Συμπεθερούλα σούπερ τιμή όλο το πακέτο!!Μα καλά πιο πολλά΄απο όλους παίρνει ο φωτογράφος;;Τα ξεκίνησες τα προσκλητήρια; φιλιά στο Λενάκι μας!!!

Δαφνη μου μεγιά τα πραγματάκια σας!!Καλοφόρετα!!

Γιώργο όλο πόζες κ νάζι είναι ο Χρυσοβαλάντης στις φωτό!!Όύτε μοντέλο έτσι!! :D

Ειρηνάκι που είσαι; Φιλιά στα υπόλοιπα κοριτσάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!!χτες το βραδυ ημουν λιγο χαλια, γιατι σκεφτομουν τα οικονομικα μας και δε μπορουσα να κοιμηθω, αλλα σημερα ειμαι καλυτερα, σκεφτομαι οτι το μονο που αξιζει ειναι να ειναι καλα το παιδακι μου!!!!

γεωργιαννα, λες να μην χωραει για να κοιμηθει, οταν μεγαλωσει;;;δηλ. σε ποια ηλικια;;;αν χρειαστει , τοτε, θα δανειστω το παρκοκρεβατο της κουνιαδας μου (χτες εμαθα οτι ειχε )....τελικα το πηραμε χτες το μεσημερι και το αθηνουλι μου ριχνει τις ξαπλες του!!!αληθεια, για ποια θηκη μιλατε;;;;

ελενακι, με το καλο η μετακομιση!!!και μη στεναχωριεσαι, σπιτι μας ειναι οπου ειναι οι αγαπημενοι μας!!!

αντρια, κι εμενα μου αρεσε το φορεματακι ειδικα σε ασπρο!!!!και της γιωργιτσας, αναστασια, πολυ κοριτσιστικο!!!αχ τι τελεια που ειναι τα βαπτιστικα για τα κοριτσακια!!!παραμυθενια!!

σημερα φακες, τις πεθυμησε ο αντρας μου, εγω δεν καιγομαι και τοσο....

αυτα..

εσεις τι κανετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε? Εμείς μόλις φάγαμε το φρουτάκι μας και τώρα τραγουδάμε :lol::lol::lol:

Αφροδίτη, άστα, το θέμα με το οικονομικά πονάει τους πάντες...μας έχουνε αλλάξει τα φώτα, όλο έρχονται 1000 και 1000 ευρώ να πληρώσουμε στην εφορία, έκτακτη εισφορά, τέλος επιτηδεύματος για ελεύθερους επαγγελματίες....κανονική εφορία...γιατί τα λένε έκτακτα δεν μπορώ να καταλάβω...αφού πλέον είναι τακτικά...ααα και φυσικά να μην ξεχάσω ότι τα ταμεία μας τα πληρώνουμε και μόνοι μας!!! 3-4 χιλιάρικα τον χρόνο, έτσι, για να έχουμε να λέμε...αφού έτσι και αλλιώς και τους γιατρούς του πληρώνουμε κανονικά!!!! Μην τα σκέφτεσαι...

εγώ πήρα ένα πολύ οικονομικό παρκοκρέβατο από το mothercare μόλις 57 ευρώ και μου άρεσε πάρα πολύ, μονο που είναι μαύρο-γκρι, εμένα αυτό μου άρεσε πολύ αλλά όπως και να το κάνουμε δεν είναι και το κατ' εξοχήν παιδικό χρώμα :D:D:D Πήρα και ένα στρώμα γύρω στα 70 ευρώ και κοιμάται εκεί κανονικά αν θέλουμε...

Ελενάκι με το καλό να μετακομίστε! Μπράβο που είστε έτσι αποφασιστικοί! Εμείς έπρεπε απο πέρυσι να μετακομίσουμε και ακόμα δεν το έχουμε πάρει απόφαση...κατά τον Ιανουάριο το βλέπω!!!Είναι πάρα πολύ σημαντικό να έχεις βοήθεια!!! ααα και προχθες που ήμουν στον γιατρο και κοιτούσε τον φάκελό μου, μου λέει: βλέπω είχες κάνει πέρυσι για κυστική ίνωση και θυμήθηκα που τα συζητούσαμε!!! :lol::lol::lol:

Άνδρια πολύ πιο ωραίο το λευκό! Καμία σχέση!!! Με το καλό να βαφτίσετε το κοριτσάκι σας!!

Γεωργιάννα, Geov(κουκλάρα-σε είδα στο facebook :lol: ), Ειρήνη, Happy, Steisy, Jule, Afro, Βασιλική, swetty, Jule, Δάφνη, Δανάη( που χαθήκατε εσείς οι 2?), ΧΟΑΝΙΤΑ και George, σας στέλνω πολλά πολλά φιλάκια!!!

ααα και μην ξεχάσω: καλέ τι ματάρες έχει αυτός ο γιος σου Ελενα?? Πω πω? σκέτο κουκλί!!!!!! Θα κάψει καρδιέςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

xxxxxxxxxxxx :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνδρια πολύ πιο ωραίο το λευκό! Καμία σχέση!!! Με το καλό να βαφτίσετε το κοριτσάκι σας!!

Nai eutixws petixe, opws eipa stin afrodite itan risko na to paraggeiloume se aspro..Skeftou i kopela pou mas to ekane mas eipe pws 3etrella8ike k 8a to vgalei stin paragwgi se aspro, para3eneftike pws k den to skeftike prin k to kanane mono se roz..Tous eipa pws 8elw promi8eia stis pwliseis :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aa pira k tin paidiatro gia na tin rwtisw pote 3ekiname kremoules k mou eipe sto 6o mina tis eipa pws i paidiatros sto geniko noskomeio mou eipe apo ton 5o mina logw varous k mou eipe pws to mwro twra vazei kanonika varos k etsi den einai anagki na 3ekinisoume apo toso nwris, telika katali3ame na 3ekinisoume 5,5 minwn...Aaxxxx xarika giati pisteva pws deutera 8a 3ekinousame :(ANIPOMONW

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εδώ είμαι αλλά λίγο ζορισμένη και δεν είχα πολλά κέφια να γράψω... Προσπαθώ να βγάλω άκρη με τα οικονομικά μας και ταυτόχρονα ψάχνω πληροφορίες για να δω αν θα χειρουργηθεί η μητέρα μου (παλεύουμε με καρκίνο 3 χρόνια τώρα...)

Ο Αρούλης μόλις κοιμήθηκε στην αγκαλιά μου, να πω την αλήθεια θα ήθελα να μπορούσα να κάνω μόνο αυτό, να τον έχω όλη μέρα αγκαλιά και να τον χαζεύω... Και να μη με απασχολεί τίποτα άλλο!

Φιλάκια, τα ξαναλέμε αργότερα.

Το μενού έχει μπριάμ.

Εμείς πήραμε το παρκοκρέβατο lodge της inglesina, το ήθελα χωρίς σχέδια. Σας βάζω φωτό καταλόγου...

post-14188-13873937848176_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με γεια αντρια πολυ ωραιο το ασπρο!

καλα της πηραμε ρουχαλακια DPAM τα σπανε πολυ ωραια κατασταση και καλες τιμες κοριτσια !

λοιπον εμεις εδω ειμαστε γρινιαρουλες σημερα σπιτι και παλι σπιτι αυριο ιδεα δεν εχω σιγουρα θα περασουμε απο τους γονεις του γιαννη και μετα ειδομεν... Κυριακη λεει τιγκα βροχουλες

ωραιο το παρκο δαφνη... ευχομαι ο τι καλυτερο για τη μαμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...