Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

Γλυκερία, ουάου!!!! Τι μπέμπαρος είναι αυτός???????

Φτιάξε και το τικεράκι σου για να βλέπουμε την ηλικία του μπέμπη. Κάτι κωδικούς βλέπουμε μόνο...

βρε κοριτσια sos,στουρνος με τα τικερακια....το παλλευω 1 χρονο......βοηθηστε με !!!!!!!!!!!!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανδρια ωραια ειναι τα πραγματα, αλλα τρελενομαι για το σκουφη!!

Γωγω μου γτ εγω το πληρωνω 30ε το εμβολιο; Εμεις πηγαινουμε στο ιατρειο του και ετσι μας παιρνει 30ε. Περσυ επαιρνε 20ε!

Τα αλλα κοριτσια που ειναι; Αφροδιτη τι εκανες με τον παιδιατρο; Βασω τι κανουν τα ζουζουνια; ΠΟλυ σε λυπαμαι με τις αρρωστιες!!!

Αφρο πως εισαι με το στομαχι; Δαφνη παλι τρεχεις;

Δαναη βαλε μια αλλη φωτο, οχι οτι δεν ειναι κουκλα, απλα μοιαζει με αγορι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες και μπαμπούλη.. σήμερα το ζουζούνακι μου κοιμήθηκε νωρίς για να δούμε πως θα εξελιχθεί η νύχτα μας... Ετοιμασίες διαβάζω για τις βαφτίσεις ε;; Χαίρομαι... και εγώ σχεδόν τελείωσα και είμαι πολύ χαρούμενη μόλις έχω στα χέρια μου τη μπομπονιέρα και το προσκλητηρίο θα προσπαθήσω να σας τα βάλω να τα δείτε..την άλλη βδομάδα θα πάω να φτιάξω και τα μαλλιά μου φόρμα και θα κλείσω για τα νύχια μου.. να ανανεωθώ λιγάκι... τελικά αύριο θα πάμε παιδίατρο γιατί είχαμε πάει χθες και επειδή είχε πολλά παιδάκια με βήχα και υψηλό πυρετό φύγαμε.. άντε να δούμε τι θα μας πει για τις κρεμούλες, ανυπομονώ γιατίδεν σας κρύβω ότι λιγάκι κουράστηκα με το θηλασμό κάθε 2 ώρες αλλά απο την άλλη ξέρω ότι θα μου λείψει όλο αυτό, δεν θα σταματήσω τον θηλασμό απλώς θα είναι πιο αραιά τα γεύματα.. αυτά απο μένα.. φιλάκια πολλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν ηρθε ο γιατρός μας!!!

Είμαστε 6.400 κ 69 ποντους.

Το εμβόλιο που κάναμε ηταν 6πλο με ηπατίτιδας γι αυτο ηταν ακριβο,σε ένα χρονο ειπε θα το ξανακανουμε...το επομενο ειναι της μηνιγγιτιδας κ το γράφει το ΙΚΑ.Ευτυχως.

Μας είπε απο αυριο για μια εβδομάδα θα της δινω φρουτο το πρωί μια κουταλια την 1η μερα ,2 την δευτερη μερα κ εως την 4η θα αυξανω σταδιακα μετα κρεμα να χορταινει και μετα την 4η μερα οσο θελει,το μεσημερι χορτοσουπα κ το απογευμα μπισκοτο με φρουτο η κρέμα ....το βραδυ γαλα όπως κ το πρωί....πολυ χαιρομαι !!!Θα τρωει κ μπισκοτακια :lol:

Μετα απο 1 εβδομάδα θα της δωσω διαφορετικο φρουτο,δλδ καθε εβδομαδα θα το αλλαζουμε να δουμε μηπως καποιο της διημουργησει αλλεργια.

Κουταλάκια ΕΝ ΔΡΑΣΗ ΛΟΙΠΟΝ!!!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=wav.gif][smilie=sunny.gif]

Αναστασια τρελαινομαι για δαντελα κ ρομαντικο υφος γιαυτο μου αρεσουν πολυ τα βαπτιστικα,εξάλλου η Γεωργια μας θα τα ομορφήνει ακομα περισσοτερο!!!Η φατσουλα μας!!!

Αντρια με το καλο η βάπτιση!!!Ολα πάνε ρολοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελουδες μου......τι κανετε???τι φουστανακια πανεμορφα ειναι αυτα ρε κοριτσια.αχ θελω 1 κορη κ εγω :o:o να φοραμε φρου φρου και κορδελες.και ναι ζηλευω τι :o ς κοριτσομανες.δαναη τελεια η κορακλα σου.πολυ μουτρακι.και το προσκλητηριο πολυ πρωτοτυπο κ συγκινητικο.με το καλο οι βαφτισεις απο τα παιδακια σας.καιβεγω θελω τικερακι αλλα μιλαμε οτι ειμαι ολιγον στουρνος (οχι οτι το εψαξα κ πολυ).σημερα ειμαι να σκασω.πηγα μεγαλο παιδιατρο δευτερα οπως σας ειπα.ωτιτιδα.ξεκινησαμε το ιδιο βραδυ αντιβιωση και τωρα το απογευμα μου εκανε 38,8.εδωσα ντεπον κ πριν 1 ωρα ανεβασε παλι 38,8.ελεος πια το εχει ρημαξει το καιμενο.μιλησα με παιδιατρο.αν κανει παλι θα χρειαστει εξεταση αιματος κ ακτινογραφια θωρακος.συγνωμη που σας πρηζω με τις αρρωστιες μας καθε μερα αλλα εχω αρχισει να αγχωνομαι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha μου συνχαρητηρια το πιο ομορφο νεο!!!!!!!χαρηκα τοσο πολυ!!!!!!!με το καλο κοριτσαρα μου να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!ποσο παραξενο μου φαινετε που βλεπω ξανα τικερακι εγκυμοσυνης εδω!!!αντε κ στα δικα μας οι υπολοιπες!!!!

καλα οι φωτο υπεροχες!!!!!!!!ειστε κουκλες ολες κ τα μωρακια σας σκετη γλυκα!!!!!!!!!!!

γελασα πολυ με την φωτογραφια που βγαλατε με τα καροτσακια στην σειρα :lol: τρελοκομεια!!!!!

χαθηκα λιγες μερες γιατι ετοιμαζω.....βαφτιση ναιιιιιιιιι!!!!

30 οκτωμβριου!!!!!!εκλεισα εκκλησια γλυκα νυχια χτενισμα τις μπομπονιερες τις εφτιαξα ολες κ τωρα φτιαχνω τα προσκλητηρια :D

ειμαι τοσο χαρουμενη...μετα την γεννα η πιο συγκινητικη στιγμη θα ειναι αυτη....!!!!

μολις τελειωσουν ολα θα σας βαλω φοτο

κοριτσια τελεια τα βαφτιστηκα σας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ, πολύ ωραία τα νέα σας άπο το γιατρό! Είμαστε κοντά στις μετρήσεις!

Θυμάσαι που λέγαμε για την ώρα που κοιμάται η Γεωργία? Λοιπόν, πρέπει να το πάρω απόφαση ότι ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 12 αυτό το παιδί :shock:

Προσπάθησα, την ταίσα νωρίτερα, την έκανα μπάνιο νωρίτερα, τη νανούρισα αλλά ΤΙΠΟΤΑ! Πάλι ξύπνια είναι τώρα :shock:

Οπότε πάμε πάλι απ'την αρχή: μαμ-νανούρισμα και νάνι! Ελπίζω.....η μάνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγώ το νυχτοπούλι...

Σήμερα πήρα τη μητέρα μου και ψωνίσαμε χειμωνιάτικα του Άρη (εσωρουχάκια και πυτζαμάκια), παρκοκρέβατο και ποδόσακο για το καρότσι μας! Κοίταξα και για καρεκλάκι αλλά δε βρήκα αυτό που ήθελα... Έκανα και διάφορες δουλειές στο σπίτι και τώρα γράφω ένα κειμενάκι για μια ομάδα παιδιών... Έχω περίεργη διάθεση καθώς πρέπει να παρθούν κάποιες αποφάσεις σε σχέση με την υγεία της μητέρας μου κι είναι δύσκολα τα δεδομένα.

Είμαι πτώμα κι αύριο θέλω να τακτοποιήσω ντουλάπες. Σας φιλώ κι εύχομαι όλα τα μωράκια να κοιμούνται ήσυχα κι εσείς να βλέπετε πάντα πολύχρωμα όνειρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Φαγαμε μιση μπανανα και μισο μηλο!!!! Πολυ χαρουμενη ειμαι που τρωει υγιεινα!

Βασω μου γτ να μας πρηζεις!! Εχουμε πει εδω ειμαστε και για τα καλα και για τα κακα νεα!

Εγω δεν θα παιδευομουνα τοσο με το παιδι, θα τον σταματουσα απο το παιδικο. Του χρονου θα παιει νηπιο αρα θα παιδευετε, αλλα θα ειναι και ο μπεμπης πιο μεγαλος και αυτος το ιδιο.

Τα λεμε σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

ΤΙ κάνετε?

Τέλεια τα φορεματάκια και τα παπουτσάκια & τα αξεσουάρ....τέλεια τέλεια !!! :D:D Με το καλό κορίτσια να βαφτίσετε τα μωράκια σας!!!!

Αχ εγώ τώρα γιατί θέλω και το 2ο μωράκι να είναι κοριτσακι :lol::lol: έχω αδυναμία στο γυναικείο φύλο...μια ζωή με περιτριγύριζαν άντρες, αδέρφια-ξαδέρφια,φίλοι....και ποτέ δεν είχα μια γυναίκα, φίλη, αδερφή ξαδέρφη να μπορώ να δεθώ...μόνο με την μαμά μου νοιώθω έτσι και ελπίζω και με την κόρη μου!!! Ο άντρας μου φυσικά θέλει απεγνωσμένα αγόρι :lol::lol: όχι ότι δεν την λατρεύει την κόρη, τόσο πολύ που κορίτσια σκέφτομαι ότι δεν θα υπάρχει άλλος άντρας να την αγαπήσει έτσι στο μέλλον και θα έχουμε πρόβλημα...τι σκέφτομαι πρωινιάτικα ε??? :lol::lol::lol: Πάντως αυτή τη φορά σκεφτόμαστε να μην μάθουμε το φύλο...θα πάμε που θα πάμε προγραμματισμένα με καισαρική, όταν μπούμε στην 39η εβδομάδα λέει ο γιατρός, ας έχουμε και μια έκπληξη!!!

Γεωργιάννα με την 1η προσπάθεια έφαγε όλα αυτά? αααα εσείς είστε καλοί!!! Εγώ πάλευα κάθε μέρα να δώσω και 2 κουταλίτσες παραπάνω για 1 εβδομάδα!!! Μπράβο!

Καλά Δανάη πεθαίνω για την φωτογραφία που έβαλες! Πράγματι μοιάζει λίγο σαν αγοράκι και είναι ΤΕΛΕΙΑ!!! Σου έχω πει ότι η μικρή σου μοιάζει με την δικιά μου :lol::lol::lol: Και εμένα καμιά φορά μοιάζει με αγοράκι και την φωνάζω: μπομπιράκι .... :lol::lol::lol::lol:

αα και μην ξεχάσω: τέλεια η πρόκληση!!

Δάφνη εύχομαι να πάνε όλα καλά με την μαμά σου. Σκεφτείτε καλά τι απόφαση να πάρετε. Από ότι γνωρίζω από το οικογενειακό μου περιβάλλον, παίζουν σημαντικό ρόλο οι επιλογές.

Steisy και εμένα στην αρχή και για πολύ καιρό κοιμόταν κατά την μία, μετά σιγά σιγά στις 12 και τις τελευταίες ημέρες κοιμάται γύρω στις 11!!! ή και 10:30 από μόνη της! Δώστης χρόνο θα 'στρώσει' το πρόγραμμά της από μόνο του!

Happy μου σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σου! Με το καλό να βαφτίσετε την μπουμπου!! Έλενα τελικα ε??? Ωραίο όνομα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τέλειο σου λέω!!! χιχιχιχΆντε με το καλό και εσύ να μείνεις πάλι έγκυος!! άντε κορίτσια!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

βασιλικη σκέφτεστε να πάτε για την κόρη? περαστικά σας!!!!Δεν μας κουράζεις καθόλου :)

GeoV, Ελενάκι, Χοανίτα, Ανδρια και υπόλοιπα κορίτσια πολλά πολλά φιλάκια! τρέχωωωωωωω ξυπνησε το αγγελούδι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Piga sto interview k eimai poli en8ousiasmeni, mou arese APISTEYTA, TRELA, IPERVOLIKA o xwros , milame gia poli goustoziko k xlide xwro..Kanapedes k poli8rones vasilikou tipou, na kremontai apo to toixo eidika dikosmitika pou vgazoun xalarwtikous ixous, polielaioi, vaza oti k an sas gra4w einai liga ntrepese na mpeis mesa..Einai mia 4ixiatros k apoti katalava sto xwro iparxoun k 4ixologoi..Molis mpika mesa mou edwse i mirwdeia tou galikou kafe (den mou aresei i geusi alla i mirwdeia) perimena se ena iperoxo xwro me xalarwtiki mousiki k ir8e ekei i giatros k milisame mou eipe pws tis aresa k entos twn imerwn 8a me kalesei gia dokimastiko!!!

To mono pou me xalaei einai oi wres einai polles alla den ta 8eloume ola dika mas Deutera-Pempti 8:30-1:00 k 3:00-7:00/7:15 k Paraskevi 8:30-1:00..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...ξερετε εμενα στην κορη μου με ρωτουσαν...αγορακι ειναι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;νευρικα εγω.....μετα μου ελεγαν :ε αφου μοιαζει τοσο με αγορι,το δευτερο θα ειναι αγορι,εγω ομως τοτε ελεγα πως θα εμενα με την κοριτσαρα μου,λογω και καποιου προβληματος που ειχα ......αλλα οταν κανεις σχεδια ο Θεος γελαει.....ευτυχως στην περιπτωση μου......σας ευχομαι πρωτα να εχουν υγεια και τα πρωτα και τα δευτερα και τα τριτα για τις ανθεκτικες μανουλες.....και ας ειναι οτι να ειναι,ελενα και ο δικος μου ηθελε αγορι σαν τρελλος αλλα δεν ελεγε τιποτα ...εγω ηθελα κοριτσια....γιατι εχω αδελφη και ξερω τι σημαινει...σου ευχομαι τελειομηνη,με προσοχη στον 8...(απο μενα παιρνω αφορμη)και ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!

καλημερες σε ολες.....α! Δαφνη τελειες φωτο,εισαστε ολες ΜΑΝΟΥΛΕς φοβερες και το πιο βασικο συνειδητοποιημενες,μπραβο,αυτο απο τη πιο "γρία" του θεματος(γρία....ζακυνθινό)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...