Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

χρονια πολλα κοριτσακια μου να τα εκατοστηστε να εχετε την υγεια σας κ παντα να περιτριγυριζεστε απο ατομα που σας αγαπουν κ τα αγαπατε!!! @};-@};-@};-

στεισυ τι ψηλο κοριτσακι!!!! :x:x:x

αφρο μου σας χτυπησαν κ εσας....κριμα ρε γαμωτο...τζαμπα ζημια ευτυχως που δεν ηταν μεγαλυτερη!!!!που φτασαμε...

γλυκερια μου περαστικα σας!!!!να γινουν γρηγορα καλα τα πιτσουνακια σου!!!

γιουλι μπραβο ρε θηριο!!!!!!μακαρι να ειχα κ εγω λιγο απο το πεισμα σου!!!!!μοντελακι θα γινεις!!!

αρα ελενακι μου το δικο μου επομενο μωρο θα ειναι παλι κοριτσακι :lol: ειπε πρωτα μαμα :lol::lol::lol::lol:

σαμανθα μου ειχα δοκομασει το αλμιρον κ μπλιαχ δεν μου αρεσε καθολου μυριζε παραξενα...τωρα δινω νατιβα κ μαλλον θα παω στο ναν η θα συνεχισω το ιδιο..

σημερα ηρθαν οι νεραιδουλες μου τα κουφετα κ οι κουμπαραδες :x πρεπει να αρχισω να φτιαχνω τις μπομπο τωρα γιατι οι νεραιδουλες εχουν μικρη τρυπουλα κ θελουν χρονο να περασει η κορδελα...

μολις ειμαι ετοιμη θα βαλω φοτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια μου.ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας.χρονια πολλα και ευτυχισμενα και στα αλλα κοριτσακια.να ειστε παντα χαρουμ ενες με τα παιδακια σας και τους αντρες σας.πηγα σουπερ γυρισα ταιζω μικρα μου τα κοιμηζω και επανερχομαι................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τη παλευω αλλο!!με τρελανε ο Γιωργος..κλαιει κ ηρεμει μονο στην αγκαλια μου αλλα να ειμαι ορθια!μολις καθομαστε αρχιζει παλι η σειρηνα!τι ειναι αυτο το πραγμα παλι;

το πιο πιθανο να ερθω αυριο.ελπιζω να μη κανει ετσι γιατι θα μας διωξουν σιγουρα..αμα τον ακουσετε θα καταλαβετε τι εννοω..

ασχετο,τι τους φορατε με αυτο τον καιρο; φορμακι απο μεσα κ ρουχα ή μονο ρουχαλακια;μακρυμανικα ή κοντομανικα;

εχω μπερδευτει,πρωινα σπανια τον βγάζω εξω λογω ηλιου κ δεν ξερω,τα απογευματα που παμε βολτα φοραει ζακετουλα ή μακρυμανικο μπλουζακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax βρε Βασιλική σε παραδεχομαι κ σενα!Όλα απο το χερι σου περνανε.. Αντε να ξεκουραστεις λιγακι σημερα που γιορταζεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Αλεξανδρος ειχε πει πρωτα μπαμπα και εκανα αγορι, για να δουμε ο Διονυσης!!! Εαν πει πρωτα μπαμπα δεν κανω αλλο παιδι, μην ειναι και αυτο αγορι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πολυ καλη η προσφορα στα Λιμπερο απο το Βεροπουλο, πηγα και πηρα 3 πακετα.

Γιουλη η συνταγη για το παντισπανι.

Το παντισπανι με οσα αυγα βαζω τοσες κουταλιες ζαχαρη και αλευρι βαζω. Δηλ. για ενα ταψι μικρο 24εκ διαμετρο βαζω ή 5 ή 6 αυγα, το ιδιο αλευρι και ζαχαρη.

Κανω τα ασπραδια με την ζαχαρη μαρεγκα σφιχτη και μετα σταματαω το μιξερ και ανακατευω με το κουταλι απο κατω προς τα πανω βαζοντας σιγα σιγα τους κροκους και το αλευρι. Καλο ειναι να βαζεις και 1 κουταλακι μπεικιν παουντερ. Το βαζεις σε βουτηρομενο ταψι στους 180 βαθμους. Καλη επιτυχια!!

Σουλα ανυπομονω να δω τις μπομπονιερες!

Ελενα κοντα του φοραω τετοιες ωρες, μονο το πρωι στις 8 του βαζω μακρυα. Αυριο θα βαλω ενα ζηπουνακι και παντελονακι κοντο. θα παρω μαζι μου και μακρυα σε περιπτωση αναγκης.

Υπομονη με τον Γιωργακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τη παλευω αλλο!!με τρελανε ο Γιωργος..κλαιει κ ηρεμει μονο στην αγκαλια μου αλλα να ειμαι ορθια!μολις καθομαστε αρχιζει παλι η σειρηνα!τι ειναι αυτο το πραγμα παλι;

Ελενακος, δεν εισαι μόνη-αν αυτό σε παρηγορεί, και χθες το απόγευμα κ σήμερα το πρωί μια από τα ίδια λες κ έχει ραντάρ!!δεν άντεξα αλλο, την έδωσα στον μπαμπά της,ο οποίος την ηρέμησε, γιατί πέρα από το αγαπημένο παιχνίδι είναι κ το "ηρεμιστικό" μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα, όντως είναι ψηλή η μπουμπού! Ο παιδίατρος μου είπε ότι δε σημαίνει απαραίτητα ότι θα γίνει ψηλή, απλά είναι σημάδι καλής θρέψης!

Σαμάνθα, συμφωνώ με τη Σούλα για τα γάλατα που σου προτείνει. Nativa και Nan είναι από τα καλύτερα γάλατα και εγώ θα προσθέσω και το frezylac (βιολογικό γάλα της frezyderm).

Έλενα, πολύ χαίρομαι που θα καταφέρεις να έρθεις αύριο!

Καλά κορίτσια, σήμερα η μπέμπα έχει βαλθεί να μου λερώσει όλα τα ρούχα.... Λέρωσε 2 ρουχάκια δικά της με κακάκια και τις πυζάμες μου και μόλις τώρα έβγαλε γάλα πάνω μου αλλά και στην καρέκλα του υπολογιστή! :o

Πάω να "μαζέψω" τις ζημιές της κόρης μου και επιστρέφω! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη φυσικά με παρηγορεί! :lol: Αφού δεν είναι μόνο το δικό μου παιδί έτσι γκρινιάρικο-απαιτητικό τότε πάνε όλα "ρολόι"!

Άντε να βγεί το πρώτο δόντι να ηρεμήσουμε.Έχει καταφάει τα χέρια του,τα παιχνίδια όλα πλυμμήρα στο σάλιο..

Γεωργιάννα μου να του λές συνέχεια "μαμά" για να το πεί πρώτα κ να κάνεις κόρη!! :lol: Αλλιώς σε βλέπω να φτιάχνεις ποδοσφαιρική ομάδα! :D

Άν καθίσουμε έξω θα φυσάει,οπότε θα του βάλω τζινάκι κ μπλουζάκι. 11 είπαμε ε;;Που θα παρκάρετε,μέσα πληρώνεις άν θυμάμαι καλά;

Συμπεθέρα καλή αρχή με τα μπομπονιερικα! :D

Αναστασία μου κ εγώ χαίρομαι που θα σας ξαναδώ!!Είστε η καλύτερη παρέα μιας κ όλη μέρα είμαι μες το σπίτι!Όλα μου τα σωψυχα εσείς τα ξέρετε α! κ όσοι άσχετοι μας διαβάζουν! :lol:

Ευτυχώς έκατσε στην ηλεκτρική κούνια κ βλέπω τον πήρε ο υπνος!!!!γιούπι!!θα κάνω καμια δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy ανυπομονώ να δώ κ εγώ μπομπο αχχχ τρελαινομαι!!!

Βρε κορίτσια είπε μπαμπα επειδή είναι πιο εύκολο!!!Αν μπορουσε το παιδί θα έλεγε "μαμα σε λατρεύω πιο πολύ απο τον μπαμπά!!! :x " :lol:

Οχι πείτε μου μπορεί???Δεν μπορει :lol:

Αν υπάρξει 2ο,ας είναι αγόρι να έχουμε ποικιλία....να μοιάζει στον Αλέξανδρο που είναι εκτος απο όμορφος κ καλο παιδί :D Παινέψου Γεωργιάννα για τον γιο σου λεώ... :D

Ο Διονύσης ακόμα δεν έχει διαμορφώσει χαρακτήρα.

Σήμερα που έφτιαχνα παστίτσιο,της έδειχνα κ της εξηγούσα της Χριστίνας πως το φτιάχνω γτ της λέω θα είναι το 1ο φαγητό που θα μάθει να κάνει μεχρι την Τετάρτη Δημοτικού δλδ κ όλα τα άλλα θα της φαίνονται παιχνιδάκι. :lol:

Εγω τώρα το απογευμα που θα την πάω βολτιτσα θα της βάλω παντελονάκι μακώ κ μακρυμάνικη κ μια ζακετουλα μαζί ,επισης μια ψιλή κουβερτουλα στα ποδια της .

Παρκινγκ έχει κάτω υπογειο νομιζω 2 ευρω...αν δεν εχουν αλλαξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα αγορια μου κοιμουνται και εγω χαζολογαω στον υπολογιστη.βαριεμε.νυσταζω απιστευτα αλλα θελω να σερφαρω κι ολας τρομαρα μου...σημερα θα ρθει το βραδυ η αδερφουλα μου με την μικρη κ τον γαμπρο μου.θα παω να παρω τουρτα και θα παραγειλλουμε πιτσα..................γιαμ γιαμ.ο μεγαλος μου θεωρει οτι θα κανουμε παρτυ .πηρα κατι καπελακια και καλα για το παρτυ και κοιμηθηκε με αυτο.μαμα μου σ'αγαπω.εισαι η θεα μου και ο ερωτας μου(εγω του τα εμαθα αυτα)ελιωσα η γυναικα.ειχα την εντυπωση οτι ολα τα μωρα μπαμπα λενε πρωτα.τους ειναι πιο ευκολο.οποτε georgι οτι κ να πει ο διονυσακος εσυ προχωρα για την κορη(μπορει να ακολουθησω).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ με κανατε και γελασα πολυ και το εχω αναγκη!!!!

Παρκιν εχει τσαμπα κοντα στο Αλλου. Αναστασια γραψε λεπτομεριες!!!! Σιγα μη πληρωσουμε.

Τελειωσα και την τουρτα και ειπα να σας βαλω φωτο. Παω να φτιαξω τυροπιτα που αρεσει στον κουνιαδο μου.

post-4242-13873937796842_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω νεα!!!!τι να πρωτο πω!!!!ααα ξερω.... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ στα κοριτσια μας που γιορταζουν, Γεωργιαννα, Βασω και Μαριτινα!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: να ζησετε και να σας χαιρονται τα παιδακια σας και οι αντρες σας!!!πραγματι, πολλες ζυγινες πεσανε.. :)

περυσι 30/9 πηρα τα πρωτα αποτελεσματα της χοριακης και εμαθα οτι ημουν εγκυος, αξεχαστη μερα!!

πολυ ζηλευω που δεν θα ερθω αυριο, αλλα δεν εχουμε αναρρωσει πληρως και ειναι κριμα να σας κολλησουμε τιποτα αθελα μας.... :( ας ειναι, την επομενη φορα, καλα να'μαστε!!!

γεωργιαννα, η τουρτα δεν παιζεται, καλυτερη απο ζαχαροπλαστειου!!!!χρυσοχερα!!!

αναστασια, πανυψηλη η γιωργια!!!μπραβο το κοριτσι μας, ειδες τι κανει το γαλα της μαμας;;; :lol::lol:

γιουλη, ολο μπαρμπεκιου ειστε, μπορει να κανουμε κι εμεις την κυριακη, αν τα καταφερουμε!!

βασω, κι εμενα η μπεμπα κοιμηθηκε κι οαντρας μου ξαπλωσε, κι αντι να απλωσω το κορμακι μου, μπηκα να σας διαβασω, μη χασω καμια οξεια!!!! :lol::lol::lol: εθισμος!!!

γωγω, μ'αρεσει που μαγειρευεις με την κορουλα σου, κι εγω ετσι τη σερνω στην κουζινα μαζι μου!!!

ελενακι, εχει γκριινια ο γιωργακης σου;;;υπομονη, τι να κανουμε!!!κι εμενα η δικια μου ολο ορθια θελει να ειναι!!

σουλακι, καλη αρχη με τις μπομπονιερες!!!

εμεις, χτες, ξαναπηγαμε στο παιδων να μας δει ο αλλος διευθυντης της νευροχειρουργικης, που μας εξετασε διεξοδικα και δεν μας ειπε κατι διαφορετικο, οι ραφες ειναι ανοικτες και δεν ειναι συνοστεωση, αλλα θελει να μας ξαναδει οταν η μπεμπα θα εχει κλεισει και τον 8ο μηνα....μετα πηγαμε στον ξαδερφο μου που ειχε γενεθλια, και ειμασταν ολο το σοι, καλα περασαμε, και κυριως η αθηνουλα!!!βγηκε off ομως το πουλακι μου γιατι ειχε απο τις 3 το μεσημερι να κοιμηθει κανονικα και καποια στιγμη κατα τις 8, την πηρε ο υπνος στο σαλονι μες στη φασαρια!!!το καημενο!!!

οταν ξυπνησει θα παμε να κλεισουμε μαλλον τα βαπτιστικα της ξαδερφης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, κούκλος ο γιος σου στη νέα φώτο! Πως μεγάλωσε??????? Αυριο θα κοιτάει η μια το μωράκι της αλλης και θα μένουμε με ανοιχτό το στόμα! Γιούπι!

Το parking του village νομίζω ότι κοστίζει 3 ευρώ. Υπάρχει και του alloy που είναι δωρεάν αλλά είναι κανα 5λεπτο περπάτημα.

Σας βάζω χάρτη :

post-14765-13873937801469_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρει καμιά σας μήπως λιγοστεύει το γάλα μας όταν έχουμε περίοδο.Χθες το βράδυ 'εδειχνε να μην της φτάνει το γάλα (έτρωγε 50') κ σήμερα το πρωί είχα κάτι κόκκινες κηλίδες,κανονικό αίμα όμως δεν είδα ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη δεν γνωριζω αλλα καπου διαβαζα οτι σε καποιες κοπελες την πρωτη μερα ελατταθηκε και καποιες αλλες που δεν καταλαβαν τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ με κανατε και γελασα πολυ και το εχω αναγκη!!!!

Παρκιν εχει τσαμπα κοντα στο Αλλου. Αναστασια γραψε λεπτομεριες!!!! Σιγα μη πληρωσουμε.

Τελειωσα και την τουρτα και ειπα να σας βαλω φωτο. Παω να φτιαξω τυροπιτα που αρεσει στον κουνιαδο μου.

ΠΩΠΩ μια τουρταρααααααααααα απιθανη!!!!!Μου πεφτουν τα σαλια αλλα απο την άλλη δεν θέλω κ να την χαλάσω,εχει φοβερο στησιμο!!!Συγχαρητηρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα διαβαζω οσα κανεις και κουραζομαι!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!

ΕΜΕΙς ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ....ΘΑ ΔΟΥΜΕ ,ΑΝΤΙΒΙΩΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ,Ο ΜΙΚΡΟς ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ,ΔΙΠΛΑ ΜΕΝΟΥΜΕ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

VILLAGE....10 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ,ΑΧ ΞΕΝΟΙΤΙΑ ΠΟΥ ΤΡΩς ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ.

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ,ΠΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ENA FREDDO ΓΙΑ ΜΑς ΚΑΙ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΟΜΕΘΑ.......

ΚΑΛΟ ΣΑς ΒΡΑΔΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Είσαι θεά!!! :D Ρε συ πήγαινε σε καμια εκπομπή μαγειρο-ζαχαροπλαστικής,θα τους τρελάνεις όλους!! ;)

Δανάη εμένα τις 2 πρώτες μέρες στη περίοδο ο Γιώργος ήταν ανήσυχος,σα να ήθελε πιο πολύ στήθος.Τις επόμενες μέρες ήταν μια χαρά.

Γλυκερία τί καλά που θα ήταν αν ερχόσασταν..Σίγουρα θα βρεθούμε όταν έρθετε Αθήνα. Περαστικά στη κούκλα..άντε να γίνει περδίκι να ηρεμήσετε!

Αναστασία ντερέκια έγιναν όλα!Πού είμαστε ακόμα!! Εμείς τουλάχιστον αν γίνετε να μένουμε ίδιες! :lol: Πολύ κατατοπιστικός ο χάρτης!Ευχαριστούμε!

Αφροδίτη είδες που όλα καλά πάνε με την Αθηνούλα;Μπράβο!!Στον 8ο που θα ξαναπάτε θα είναι όλα τέλεα! ;)

Γωγούλα θα έρθεις αύριο ε;;

Βάσω καλή ξεκούραση κ του χρόνου πάλι με υγεία!!

Δάφνη κ Αρούλη που είστε;;φιλιά σε όλες!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμοταν τι ωραια και ησυχα απο τις 9 και τωρα 3 παρα τεταρτο ξυπνησε μες στο τρελλο κεφιιιιιι...

γελαει κανει βαρελακια στριγγλιζει απο χαρα... την εχω στο γυμναστηριο σκεφτειτε γιατι ρε παιδια; ουτε κοιμθηκε παραπανω την ημερα ουτε τιποτα ... αχ τι θα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ :D:D:D

ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΡΟΝΤΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑς ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ,ΠΟΥ ΟΠΩς ΜΑς ΤΑ ΠΗΡΑΝ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ.....ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΜΗΝΙΑ!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟ Σ\Κ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΦΕ,Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΞΟΔΟς ΠΟΥ Η ΤΡΟΙΚΑ ΜΑς ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΗ,ΠΛΕΟΝ ΕΔΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΡΟ!!!!!!ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΜΦΙΑΛΩΜΕΝΟ,ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ!ΠΩς ΕΙΠΑΤΕ;;;;;;;;;;;;;;ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ..............ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΙΕΙς ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΕΡΟ;;;;;;;;;ΑΝ ΠΝΙΓΕΙς ΕΧΕΙς ΤΟ ΚΑΦΕ,ΑΚΟΥς ΕΚΕΙ ,ΝΕΡΟ;......50Λ ΜΟΝΟ!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες και μπαμπούλη.. θέλω τόσες μέρες να μπω τουλάχιστο να δώσω το παρόν και όλο κάτι τυχαίνει και δε τα καταφέρνω.. Καλό μήνα να έχουμε και καλό καφεδάκι!Εμείς σήμερα έχουμε μια βάφτιση οπότε μετά θα πάμε σε ουζερί να φάμε.. κλείσαμε ημερομηνία για τη βάφτιση του μικρού μας Παναγιωτάκη, 23-10 έχουμε κλείσει το φωτογράφο, απο Δευτέρα κλείνουμε και μαγαζί για τραπέζι οπότε μένουν τα βαφτιστικά και ο στολισμός, για να δούμε θα προλάβουμε;; Τρέχουμε ακόμη και για το δάνειο, ελπίζω να μας το εγκρίνουνε! Αυτή τη βδομάδα πάμε παιδίατρο, επιτέλους θα μας πει να ξεκινήσουμε στερεά τροφή.. θα γραφτώ aqua aerobic, μπας και σφίξω λιγάκι και χάσω κανένα κιλό που όλοι ασχολούντε με τα κιλά μου κάνοντας τη προσπάθεια μου να θηλάσω το παιδί μου δύσκολη..τεσπα. Δανάη και μια ξαδέρφη μου που αδιαθέτησε και μάλιστα είχε πολύ αίμα ευτυχώς δεν της κόπηκε το γάλα.. αγόρεσε η καημένη και ξένο μήπως της κοπεί και δεν είχε να του δώσει αλλά εντάξει..Γεωργιάννα πολύ σε χαίρομαι που έχεις κουράγιο και ασχολήσαι τόσο με μαγειρική και ζαχαροπλαστική..αυτά απο μένα. Πολλά γλυκά φιλάκια και τη πιο όμορφη καλημέρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...