Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

θουλιτσαααααα :lol::lol::lol::lol: τελικα τον πλακωσες;;; :lol::lol::lol:

Ουτε τα μισα δεν ειπαμε απο το τηλεφωνο...θα σε παρω παλι απο βδομαδα.

Νατασουλα εγω ειμαι κατα της τιμωριας σε αυτη την ηλικια.Θεωρω οτι ενα παιδι για να κανει φασαρια βαριεται και δε βρισκει ενδιαφερον στο μαθημα.

Δηλαδη και εγω η ιδια την ωρα που κανω μαθημα αν αρχιζω και καταλαβαινω οτι πανε να μου κανουν φασαρια αλλαζω ροτα...λεω κανα αστειο..φερνω παραδειγματα καθημερινοτητας...τεσπα προσπαθω να κερδισω το ενδιαφερον.Δεν το πετυχαινω βεβαια παντα... :oops::oops::oops:

Πληροφορικη τους κανει δασκαλος ή Πληροφορικος;;;;Τι ύλη εχουν;;;;

Αφρο εγω θα επαιρνα και το μπουφαν.

Χρυσα περαστικα σας ρε!!!Εγω του φοραω τζινακια αυτη την περιοδο.Μολις χειμωνιασει θα του βαλω φορμες.

Ρε κοριτσια μιας και χθες λεγατε για ρουχα.Στο ζαρα και στα dp..am εχετε θεμα με τα νουμερα;;;Εγω παντα πρεπει να παιρνω μεγαλυτερα απο την ηλικια που ειναι.Και δεν εχω και τιποτα θεοχοντρα παιδια... :lol::lol::lol: Στα hnm ειναι μια χαρα και ανετα μπορω να πω τα νουμερα τους.

Αργυρουλα 8 βαθμους και ειναι φθινοπωρο;;; :lol::lol::lol: εδω ουτε το Φεβρουαριο δεν κανει τοσο κρυο.

Καλε οι Δημ.υπαλληλοι της παρεας που ειναι;;;Ειδαν το ενιαιο και την εκαναν;;; :?:?:?

Γιωτα ο Εποπ πληροφορικης εχει καλες συνθηκες εργασιας;;;;Εχω αρχισει και αναθεωρω τις επιλογες μου τελευταια!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θουλακι ενταξει κοιμηθηκαν;;;;το γλιτωσαμε το παιδι;;;;;; :lol::lol::lol: εγω παντως βρηκα την υγεια μου στο θεμα υπνος με το να του λεω οτι θα του κλεισω τη πορτα..ουτε φωνες πλεον ουτε τιποτα!! υστεριαζε και ο Αλεξ με κατι παλαβα τυπου "αντρα θελω τωρα τον θελω" και φωναζα κι εγω απ τα νευρα μου,ενω τωρα του λεω πολυ ηρεμα "κλεινω τη πορτα κι οταν τελειωσεις με τη γκρινια πες μου να την ανοιξω γιατι ποναει το κεφαλι μου"!

Νομιζω θουλακι μου να μη του δινεις καν σημασια...αστον να μοιρολογει μονος του! ;)

Απονευρωση;;;;;;;; αουτς!!!!!!:-ss:-ss:-ss:-ss:-s:-s

Νατασουλα γελασα με το Μιχαλη σου!!!! :lol::lol::lol: ακου εκει ο μπαγασας βαζει αλλους να το κανουν!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ειδες τιποτα σοβαρο δεν ηταν! και μπραβο στη δασκαλα που σε φωναξε να το συζητησετε,ενω θα μπορουσε να εβαζε οτι τιμωρια ηθελε χωρις να σου πει κουβεντα!!!

Παντως εμενα δε μου φανηκε κακη τιμωρια αυτη που σκεφτηκε...δηλαδη να του στερησει κατι που του αρεσει επειδη εκανε καποιο λαθος...αυτη λενε,η στερηση καποιου πραγματος ή καταστασης(πχ δε παμε βολτα),ειναι και η αποτελεσματικοτερη τιμωρια στα παιδια! ;)

Αφρο παρε ρε και κανενα πιο χοντρο μπουφαν γιατι δε ξερεις...ο ακιρος εχει γινει πολυ ανωμαλος!!! :roll:

ιντερνετ θα εχεις εκει ειπαμε;;; ε μη σε χασουμε 1 ολοκληρο μηνα!!!! :P

Χρυσα ελα ρε τη πατησε και το μωρο;;;;;;;; :o:o:o πουλακι κου!!!! :(:(:( και ο Οδυσσεας ε;;; πφφφ αποκλειστικη εχει γινει εκει περα εε;;;; :roll:

Γιωτα κι εσυ μονο στο φεις;;;;;;μα εδω δηλαδη σε κακο το χετε να βαλετε καμια φωτο και για μας τις υπαναπτυκτες που δεν εχουμε φεις;;;;;; :-w:-w:-w:-w:P

Παναγιωτα εγω στα Ζαρα παλι παιρνω παντα μικροτερα του Αλεξ..σκεψου οτι τωρα φοραει ακομη παντελονια 12-18μηνων!!!και στα μοδερκερ επισης! στα dp φοραει της ηλικιας του αλλα πχ το μαγιο του ηταν 23 μηνων και του επεφτε λιγακι...

Εγω παλι πιστευω οτι μια χαρα ηλικια ειναι για τιμωρια(αν και σαν λεξη ακουγεται καπως)..αλλα συμφωνω απολυτα γι αυτο που λες με το μαθημα!

Αργυ οντως ρε συ 8 βαθμους εμεις στη Κρητη πολλυυυυ σπανια!!ουτε το βαρυ χειμωνα!!! αλλα εχουμε μια υγρασια που σου τρυπαει τα κοκαλα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι τι γλυτωσε...κ γω ρ τονια αν κλεισω πορτα δε ξανα γυρναω..σε αντιθεση με το πατερα του αλλα δε θελω να με ξυπνησει το μωρο..καταλαβες?

κ τωρα εχει 2 μερες που κλαει πριν κοιμηθει..σα μωρο :roll::roll::roll:

ο αλλος μου εκοψε τη πιπιλα..κ θελει εμενα πιπιλα..πως τη κοβω..σκεφτομαι να μη του δινω μεμε κατευθειαν να το χαιδευω..ξερω θα σπαρταραει στο κλαμα αλλα μια δυ μερς δε θα παρει το μην?

νατασουλα στο χω ξανα πει..ειναι αδυναμια μου ο μιχαλιος

τα αρρωστα μωρα καλα?ιουλια?χρυσα?κανα αλλο? :oops::oops::oops:

παναγιωτα απο βδομαδς θα εχω μοναδες θα σε παρω...θελω να παρω κ τη αναστασια να δω που χαθηκε.. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα τελικά τι ώρα πάει το πρωϊ ο Ντόντος παιδικό

Και για να παρηγορηθείς λίγο χθες η Έλενα έκανε 2 φορές τσίσα πάνω της :?:?:?

Παναγιώτα καθηγήτρια πληροφορικής έχουν, βασικά για όλες τις ειδικότητες έχουν καθηγητές (αγγλικά, πληροφορική, μουσική, εικαστικά και γυμναστική)

Δεν ξέρω τι ύλη έχουν γιατί δεν έχουν βιβλίο και δεν ξέρω αν πάρουν και ποτέ.........

2 φορές έχουν κάνει μέχρι τώρα και απότι μου είπε ο Μιχάλης μάθανε από τί αποτελείται ενας Η/Υ και τους έδωσε να κάνουν ζωγραφιές με τα μέρη του Η/Υ

Από τον ζαρα εγώ συνηθώς παίρνω 1 νούμερο μικρότερο, ο Μιχάλης φοράει το 5-6 ενώ σε 3 μήνες θα κλείσει τα 7 και η Έλενα 18-24, έχω και ένα παντελόνι 12-18 που της κάνει ακόμα κι εννοείται όλα σουρωμένα στην μέση:?:?:?:?:?

Εσύ γιατί παίρνεις μεγαλύτερα στην μέση δεν τους κάνουν ή στο ύψος?????

Τόνια πως είναι τα παιδιά καλύτερα?

Και η δασκάλα του αυτό μου είπε, αν του στερήσω κάτι που το θέλει πολύ ίσως καταλάβει και ηρεμήσει λίγο, για να δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα H&M δεν εχουν θεμα με το νουμερο παντα μας εβγαζαν και πανω απο το οριο που εχουν ...ακομα φοραει τα 1-2 χρονων και τωρα αρχισαν και του κανουν καλα τα 2-4 χρ .Παντα ηταν φαρδουτσικα .

τα ζαρα ναι ηταν λιγο πιο ...στενα ..

στον Π εχω χασει τα αυγα και τα πασχαλια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μεχρι τον γενναρι θα φοραει 12+ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελεγα πριν και με πεταξε :twisted: πανω σε αυτο που λεγατε χθες για τα παπουτσια .

για μενα ολλα αυτα που λενε και οι τιμες απο γνωστα μαγαζια ειναι του στιλ εκμεταλευση της φρασης "το καλυτερο για το παιδι μου " δεν μπορει ενα τοσο δα ζευγαρι παπουτσακια να εχει 80-100ε !!!ειναι απλα εκμεταλευση οτι ο γονιος θελει να παρει καλης ποιοτητας παπουτσι .

σε αυτην την μικρη ηλικια δεν εχουν καν καμαρα στο ποδι ,εγω και παρα πολλα παιδια τοτε και τωρα μεγαλωσαμε ξυπολιτα η με τα παπουτσια των αδερφιων η με φτινα παπουτσια ...ε μια χαρα ποδια εχουμε και ουτε προβλημα με το περπατημα ουτε πλατυποδια .Δεν εχουν ολλες οι οικογενειες την ευκερια να δεινουν τοσα λεφτα ανα λιγους μηνες και υπαρχουν πολλες μαρκες πιο φτινες και παλυ καλα παπουτσια ειναι ...ειχα βρει καποια στιγμη ενα αθρο παιδιατρου που ελεγε οτι δεν χρειαζοντε παπουτσια με καμαρα γιατι το ποδι δεν εχει ...απλα να ειναι ανετα για περπατημα .

στον Π θα βαλω παπουτσια του Μ οχι αυτα που εχει παρα φορεσει αλλα τα πιο μικρα νουμερα που ειναι σχεδον απατητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω αγορασει ποτε παπουτσια με τοσα λευτα...πλακα μας κανουν;;;;...δεν δινω τοσα λευτα για παιδικο παπουτσι μα με τιποτα!!!

Το ακριβοτερο που εχω παρει ειχε 45 ευρω...

Στα ρουχα στα περισσοτερα ο φοφος φοραει 2αρι..

στα παντελονια αναλογα με το υψος..αλλωτε 86 αλλωτε 92 γυρησμενο...

ειναι 92 ποντους αλλα εχει κοντα ποδια,στις μπλουζες παλη αναλογα με το κοψημο.

Θουλη κουραγιο μανα...ποσο...μα ποσο σε καταλαβαινω

ο φοφος εχει παθει προσκολληση με μια δασκαλα του...ουτε τουαλετα δεν την αφινει..τι θα γινει με αυτο το παιδι...

σημερα δεν κοιμηθηκε εκει...ηταν ξαπλωμενος καμια ωρα και τωρα τρωει καλαμποκι,..,

ρε σεις..ο μικρος δεν πινει την αντιβιωση..τη φτυνει...με συριγγα τη δινω

Νοσοκομα δε λετε τιποτα...

το μονο που χρειαζομαι ειναι ενα ζεστο μπανιο, ενα καλομασαζ..και ενα 8ωρο υπνο.

Αυριο θαεχω δυσκολη μερα...θα πρεπει να παω να δω και την κουμπαρα μου..ειναι χαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhsπερα πανεμορφες!

τί κσνετε;

εμεις καλα..ας τα λεμε..η αντιβιωση δε μας κανει διαρροιες,αλλα κατι περιεργα κακα,σημερα 7 φορες συνεχομενα απο λιγο :shock::shock: ..σιγουρα απο την αντιβιωση ειναι..τί να πω.

ο χ. μου ειπε οτι του την εδωσε με το κουταλακι το πρωι! :shock: εγω παλι με τη συριγγα την δινω κ παλευουμε..ευτυχως δε τη φτυνει..

δευτερα λεω να τον στειλω παιδικο..για να δουμε ποσες μερες θα παει αυτη την εβδομαδα.. :?

παπουτσια το πιο ακριβο που εχω παρει ειναι 60ε,καλο δερματινο..αλλιως γυρω στα 40-50..

εχω παρει κ με 30.

ρουχα φοραμε 3-4,ειναι 95 εκ.,αλλα μας κανουν κ καποια 2αρια..

χρυσα κουραγιο..περαστικα κ στον γιαννακη..το μικρο μου.. :( γρηγορα να γιβ\νει καλα!να σου πω,καποια στιγμη ελεγες για εναν καλο ωρυλα που ειχατε παει,μπορεις να μου στειλεις τα στοιχεια του ή να τα γραψεις εδω;αν δεν ξεπερασουμε την ωτιτιδα τωρα,θα τον παω σε ωρυλα κατευθειαν..μου ειπαν κ για εναν πολυ καλο στο γεννηματα,αλλα ειναι νοσοκομειακος μονο..

θουλιτσα κουραγιο κ σε εσενα..μα πολυ δυσκολα,ε; :roll::roll: μη σε νοιαζει για τους διπλανους,πρεπει να καταλαβουν οτι εχεις μικρα παιδια,τί φταις εσυ;

αφρο παρε κ χοντρο μπουφαν,ο καιρος παει να χαλασει αποτομα..

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα το ειδα χθες απο την γιατρο που του εδωσε το εμβολιο της γαστρεντ. του εκλεισε την μυτη και το καταπιε !!! και εμας χθες το εβγαζε αλλα εκανε αυτο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια!

Σας διαβαζω,σας το ειπα αλλα ειμαι σε περιεργη φαση!Ασε που αν το αφησεις...σε αφηνει!!!! :P

Γουσταρω πολυ να συμμετεχω ενεργοτατα στην καθε κουβεντα αλλα δεν μου βγαινει,εδω κ καιρο..Ευχαριστω που με σκεφτεστε παντως!Ολα(θα ειναι) υποελεγχο...Στο χερι τους ειναι? :?:lol:

Περαστικα στα αρρωστουλια της παρεας!

Με βαλατε σε σκεψεις για τα παπουτσακια...Τα κρατουσα σχεδον ολα...Οχι πως παιζει συντομα να κανω παιδι(2ο) και να ειναι κ κοριτσι αλλα..Ελεγα να τα δωσω σε αδερφη ή ξαδερφη ή καποια καλη φιλη αν ταιριαζουν με φυλο-ηλικια-εποχη... :?

Παντως Αφροδιτη μου εγω ξερω πως ακριβως επειδη τα 2-3 πρωτα χρονια σχηματιζεται η καμπυλη,πρεπει να φορουν καλα(ανατομικα κ οχι απαραιτητως ακριβα) παπουτσακια!Της εχω φορεσει βεβαιως καποια πεδιλακια κλπ ζαρα(χωρις καμπυλη) αλλα ηξερα πως δεν ειναι το καλυτερο...Αυτα που φοραει πολλες ωρες(τα "καθημερινα") θελω να ειναι ανατομικα ή εστω καλα αθλητικα..Γτ κ τα αθλητικα δεν ειναι ολα καταλληλα!

Παντως τωρα στις εκπτωσεις(οπως κ αλλες φορες) πηρα πεδιλακι ανατομικο κ(μεσα) δερματινο 20ε...Απο 46ε!Ή εστω 25ε...Το ακριβοτερο παπουτσι της εκανε 80ε(χτυπηστε με αλλα δεν ημουν καλα ψυχολογικα κ ειπα χαλαλι στο μωρο μου) ειναι μποτακι ριπλει για το χειμωνα που ερχεται...Δλδ πληρωσα τη μαρκα.Συνειδητα ομως!

Αργυρω ηθελα να σου πω(εντελως φιλικα ετσι? :D ) να μην εξαφανιζεσαΙ απο το οπτικο της πεδιο...Μην κανεις τετοια χουνερια ρε συ γτ (ειδικη δεν ειμαι αλλα) μου φαινεται πως ισως της μεινει στο μελλον...

Σας χαιρετω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ακριβώς αυτό, όταν περπατάς ξυπόλυτος έχεις ένα υγιές πόδι ;) .....ο δικό ςμας παιδίατρος πολλές φορές μας είπε να αφήνουμε τα παιδιά να περπατούν ξυπόλυτα στο σπίτι και πραγματικά παντόφλες δεν έχουν!!!! :?

τα ρούχα του Ζάρα άν έχετε προσέξει γράφουν π.χ 5-6 ετών αυτό που ισχύει για το συγκεκριμένο ρούχο είναι το 6,....να το κοιτάτε, πάντα ισχύει το δεύτερο!!! ;) (ύστερα από δική μου έρευνα :lol::lol::lol: )

εγώ νομίζω ότι οι τιμωρίες είναι για μικρά παιδιά,.....βέβαια αυτό που έκανε η δασκάλα να τον πάρει μαζί της για φωτοτυπίες δεν ήταν και τραγικό, αλλά νομίζω αν Νατασούλα του μιλούσες και του εξηγούσες για ποιό λόγο πάμε σχολείο, θα καταλάβενε, αφού είναι έξυπνο παιδί ;) .....βρε είναι ο καλύτερος του χωριού ο Μηχαλάκης βάζει τους άλλους και εκείνος την πάπια!!!! :lol::lol::lol:

λοιπόν η Ρ. τέλεια χωρίς πάνα πιπί στην τουαλέτα και μάλιστα μόνη της, πλένει και τα χεράκια και σχεδόν όλα καλά και λέω σχεδόν γιατί τα κακά τα κάνει στο βρακάκι της :o:o:o:o:o:o ..... γιατί?

πήγε τουαλέτα, έκανε πιπί, βγήκε και μετά έκανε κακά πάνω της!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Χρύσα περαστικά σε όλη την οικογένεια :x

Νατασούλα έχουν γυμναστήριο στο σχολειο του Μ.? σε εμάς έχουν......τέλη του Οκτ είναι η ΄μέρα κοινού για τους γονείς δλδ θα πάμε να μας κάνουν τουρ στο σχολείο και τότε θα σας πω για το γυμναστήριο, όμως κάθε Πέμπτη πάνε σε ένα που έχει αποδυτήρια!! :)

παπούτσια για τα παιδιά αγοράζουμε από παπουτσάδικο, που μετράνε και το πόδι ηλεκτρονικά.....μερικά παπούτσια έχουν διαφορετικό νούμερο από αυτό που γράφουν πάνω ...... !!!!! :!:

Η Ελλάδα δεν χρειάζεται και δεν έχει ανάγκη τον τουρισμό τάδε έφη Βενιζέλος!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ναι ρε σεις εδώ 8 είναι φθηνόπωρο γατί χειμώνας είναι οι μείον θερμοκρασίες......τώρα έχουμε 10,6 στηνκουζίνα που είναι βορεινή!!!! :? ....μπουφάν χοντρά όμως δεν αρχίσαμε ακόμη!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x που εισαι ρε;;;Χαιρομαι που σε διαβαζω εστω και λιγο!!!

Λοιπον εγω συμφωνω με την Αφρο στο θεμα παπουτσια...

δειτε και εδω

...Επιπλέον, δε χρειάζεται στήριξη στην καμάρα του, καθώς μέχρι την ηλικία των 3 ετών δε θα έχει ούτως ή άλλως καλοσχηματισμένη καμάρα....Πηγη (http://www.inews.gr/128/paidi-kathe-pot ... outsia.htm)

Απλα ειναι καλο να ειναι δερματινα και με ανετη σολα.αλλα και τα απλα παπουτσακια μια χαρα την κανουν τη δουλεια τους.

Τα χειροτερα ειναι κατι χοντροκομενα αθλητικα που δεν λυγιζει η σολα τους με τπτ!!!

Γεια σου Ιουλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα δαλαδη να παιρνω 3 νουμερο ε;;;(στα Ζαρα)

Εγω για να ειμαι σιγουρη πια κοιταζω τα εκατοστα.

Τα κακα και εμενα ακομη πανω του τα κανει αλλα στην πανα που μου τη ζηταει απο μονο του.Μαλλον τα κοβουν πιο μετα.τι να πω..υπομονη.

Εγω βασικα λυπηθηκα που εχασε την Πληροφορικη ο Μιχαλιος.Αν ημουνα εγω θα πηγαινα να τον ψαξω και θα την ψιλοελεγα στη δασκαλα...δεν εχει δικαιωμα να παιρνει το παιδι απο αλλο μαθημα.δε ξερω..μου κακοφανηκε λιγο... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ηθελα να σου πω(εντελως φιλικα ετσι? :D ) να μην εξαφανιζεσαΙ απο το οπτικο της πεδιο...Μην κανεις τετοια χουνερια ρε συ γτ (ειδικη δεν ειμαι αλλα) μου φαινεται πως ισως της μεινει στο μελλον...!!!

συμφωνώ γιατί το παιδί φοβάται, τρομοκρατείται κ.λπ και εδώ διαφωνώ με αυτή την τακτική.....αλλά ξέρεις σε τι κατάσταση βρίσκομαι? έχω ήδη βγει από τα ρούχα μου για να το κάνω αυτό!!!....τις περισσότερες φορές πάω με τα νερά της, αλλά μερικές φορές απλά δεν γίνεται.....!!!! :?

εμείς όσα παιδικά παπούτσια αγοράσαμε είναι μέχρι 55 ευρώ και ποτέ κάτω από 40!!!!.....υπάρχουν φυσικά και πιο φθηνά, αλλά το παπούτσια το θεωρώ πολύ σημαντικό για το παιδί και πηγαίνουμε σε ένα μαγαζί που είναι καλό αλλά και λίγο ακριβό!!!! :|

τις προάλλες είδα παιδική μπότα για κιρίτσι 100ευρώ :o:o:o:o:o:o ε όχι, αφού είναι μόνο για ένα χειμώνα!!!! :!:

Παναγιώτα μήπως η δασκάλα που τον πήρε ήταν της πληροφορικής?!!!

σε αυτό που λες έχεις δίκαιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον Ιουλια θα τον βρεις εδω

http://www.megasorl.gr/

ουαου...βλεπω τις φωτο και τα θυμαμαι...ειναι καλος..αλλα.εχει αρκετη αναμονη εμας μας επαιρνε 60 ευρω επισκεψη αλλα ο επανελεγχος ειναι δωρεαν..γεννικα με εξαιρεση το φετηνο δεν ξαναπαθαμε.

Αφρο ευχαριστω..θα δοκιμασω να του τι δοσω ετσι στην βραδυνη δοση.

παρε η ενα χοντρο μπουφαν,η ενα χοντρο φουτερ

Ανασταση που εισαι ρε....σημερα ηθελα νασου τηλ αλλα μας προλαβαν οι γιατρο γμτ!!!

γραψε μας..οχι μεταφορικα... :lol::lol::lol:

Παναγιωτα αυτο ακριβως..τα παπουτσια να ειναι μαλακα και στο σωστο νουμερο..και οντως αυτοπου λεει η αργη ειναι..πχ οφοφος φοραει 23,5 σε αθλητικα Nike..αλλα 24 σε adidas..και Puma..αναλογα με το κοψημο...εχει ενα 23 και ενα 25 που του κανουν και τα δυο

Γιωτα εχω ενα ζευγαρι μαδερκερ και ενα ζευγαρι λευκα mayoral ολα απο δωρα....οταν θα ερεθςι θυμησου γιατι εγω με το αλτσχαιμερ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω τα εκατοστα βλεπω πια

να ανησυχω που ο Μ βαζει τα κολιε μου και τα βραχιολια μου :?:roll::lol::lol::lol::lol:

α ναι και παιζει με την κοσμηματοθηκη μου που εχει μια νεραιδα και παιζει μουσικη :roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:;););););););):?:?:?:?:?:?

τι να πω;;;;;;;

Αστο καλε το παιδι...το πολυ πολυ να κανει πιρσινγκ!!!!

Τωρα που φτιαχνω την ντουλαπα του μικρου..βρηκα εναπαντελονι mandarino του φοφο..μεγεθος 80 εκατοστα 1-χρονων...οφοφος το φορουσε 9 μηνων μεγυρησμενα μπατζακια....εχει στενη μεση...

και ενα μπλουζακι ιδιας νεταιριας ηλικιας 18 μηνων...του εκανε φετος καιηταν και ελαφρως μεγαλουτσικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :|

Είμαι ζαλισμένη πολύ από τη δουλειά, νομίζω οτι αποβλακώθηκα... :roll:

Μέτα γύρισα στο πατρικό μου να πάρω τη μικρή να πάμε σπίτι μας και... όμως είμαι ακόμα εδώ ΚΑΙ αυτό το απόγευμα, προκειμένου να γλιτώσω την γκρίνια της Χ.

Όταν πάει η μάνα μου να την πάρει από τον σταθμό δε θέλει με τίποτα να φύγουμε για το σπίτι.

Συν οτι δεν έχει ηρεμήσει ούτε δύο δευτερόλεπτα. Δεν κοιμήθηκε ούτε δύο λεπτά και είμαι μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας! :evil:

Δε θυμάμαι τι γράψατε, μόνο τη συζήτηση για τα παπούτσια! και εγώ είμαι της άποψης οτι καλό είναι να μη φοράνε φορεμένα παπούτσια λόγω της καμάρας.

Μου έχει κολλήσει αυτό, ίσως από την μάνα μου που μας φορούσε μόνο μούγιερ η ψωνάρα! :mrgreen:

Εμείς φοράμε ακόμα το 23. :|:roll:

Βικύ κούκλα η Μ-Ι! Είναι αγγελούδια μωρέ όταν κοιμούνται! Στον ξύπνιο μας τα χαλάνε λίγο! :lol::oops::mrgreen:

Ρε Γιωτίνι δε σε πετυχαίνω ποτέ μέσα! :x Φιλιά και στο δικό σου το τσιγγανάκι :D

Παναγιώτα που να σηκώσουν κεφάλι οι ΔΥ;; Χα τσού!!!! ;)

Δε θυμάμαι άλλα...

Όσες διάβασα σας φιλώ! Όσες δε διάβασα σας σκέφτομαι! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

Δύσκολη μέρα σήμερα.......

Το βράδυ κοιμήθηκα αργά γιατί τα πίναμε στο μπαλκόνι, το πρωί είμασταν στη Θου, το μεσημέρι φάγαμε στην πεθερά, δεν κοιμηθήκαμε γιατί αργήσαμε και φύγαμε κατευθείαν για το ωδείο. Γυρίσαμε στις 8 στο σπίτι και κομμάτια φυσικά. Είναι 10.30 και γω νυστάζω τρελά...

Πονάει και το στομάχι μου......

μμμμμμμμμμμμ μούρλια!

Εμείς φοράμε 24 τσίμα τσίμα όμως. Βγάζει δε βγάζει το μήνα. :?:?:?

Σισσάκι φιλάκια ρε! Θα σε τηλ εγώ!!!! :lol::lol::lol:

Χρύσα περαστικά σας. Μα και το νινί γμτ;;;;

Αφρο αύριο φεύγεις ; Καλό ταξίδι! Ο καιρός χαλάει από την Κυριακή οπότε πάρε χοντρά ρούχα μαζί σου!

Αργι ρε συ σχετικά με το τρειλερ 1: Το πουλάτε; 2: Και σε ποιά τιμή; Αλήθεια ψάχνω 2πλο να πάρω και σε σκέφτηκα.

Αναστασία σε σκέφτομαι πολύ! Ήρθε και το αποσμητικό σήμερα.....

Τόνια ο Αλεξ πρέπει να είμαι μεγάλο σαμιαμίδι ρε! Τα κλειδιά τα μάζεψες;;;

Νατάσα νομίζω πως σου μίλησε καλά η δασκάλα του. Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν θα με πείραζε. Ίσως δεν είμαι σ'αυτήν τη φάση για να μπώ στη διαδικασία να το σκεφτώ..,.

Θου ακόμη μαζεύεις ρε συ;;;; :oops::oops::oops:

Λένα στη Βιοκλινική να πας. Είναι και πολύ οικονομική...

Λενάκι γυρίσατε;;;;

Γωγώ που είσαι μαρή;;;

Γιώτα 25 η Νίνα; Ουόου!

Βίκυ φιλάκια!

Το Κατερινάκι μας χάθηκε....

Και η Χιονούλα....... :(:(:(

Παναγιωταααααααααααααααααα καλέ εσένα ξέχασα...... Σα δε νρέπομαι!!!! Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα μου δε σε πήρα πάλι σήμερα ενω το είχα προγραμματίσει, γιατι η Χ αφήνιασε σήμερα κυριολεκτικά!

Δε μπορεί όμως κάποτε θα τηεφωνηθούμε!! :x:x:x:x

Παω να σε διαβάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορείιιιιιι δεν μπορείιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι κάααααπου θα συναντηθούυυυυυυμεεεεεεεεεεεεεε

Έτσι δε λέει το τραγούδι;;;;;;;

Με τη σχολή τί έκανες;;;;

Να γιαυτό θέλω να τα πούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

Σισσάκι φιλάκια ρε! Θα σε τηλ εγώ!!!! :lol::lol::lol:

Σα δε ντρέπεσαι!! Αμέσως να μου την πεις! :evil::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x

Σήμερα στο σπίτι της μαμας μου:

Η αδερφή μου έτρωγε και το τηλέφωνο χτυπούσε, μου λέει να το σηκώσω. Το σηκώνω και ήταν απο το πρώην φροντιστήριο των ισπανικών της, μόνο που αντί να ζητήσουν την αδερφή μου ζήτησαν κάποια Ναταλία και τους είπα οτι έκαναν λάθος.

Της λέω οτι ήταν απο το φροντιστήριο και μου λέει οτι ευτυχώς που δεν το σήκωσε η ίδια, γιατί δεν ήταν ευχαριστημένη μαζί τους και θα πάει κάπου αλλού.

Πρίν τελειώσει τη φράση ξαναχτυπάει το τηλ και καταλαβαμε οτι ήταν απο το φροντιστήριο πάλι.

Της δίνω το ασύρματο και της λέω να το σηκώσει, εκείνη δε θέλει και μου να να το ξανασηκώσω εγώ και αρνούμαι.

Αρχιζουμε ένα διαλογο τύπου

"Σήκωσε το"!

"Όχι εσύ'!

"Εσυ"

"Εσυ"

Και ξαφνικά ακούμε:

"Ναιιιι;;;; Ναι! Μισό λετό! Τεφανία ένας κυριούλης είναι!! Έλα στο τηλιέφωνο"! :shock::shock::shock::shock:

Έρχεται και η Χ από το χωλ στο σαλόνι και μου λέει:

"Ένας κυριούλης ήταν! Τη Τεφανία ήθελε"

Περιττό να σας πω οτι δε μας έμεινε αντέρι απο το γέλιο!

Έφυγε η σκατούλα απο το σαλόνι και πήγε και σήκωσε τη σταθερή συσκευή από το χωλ, όταν εμείς μ@λ@κιζόμ@στ@ν στο σαλόνι! :lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Τι κανετε?

Γυρισαμε 3 η ωρα απο Αμβουργο και κοιμηθηκα μονο μια ωριτσα...μετα με ξυπνησε ο μικρος :twisted: Καλε εκει πανω κανει πολυυυυ κρυο! Ο Π. και ο Γ. φορουσαν κανονικο μπουφαν και εγω ενα λεπτο με ενα φουλαρι και παγωσα! Αρνουμενη να δεχθω οτι ηρθε ο χειμωνας δεν μου πηγαινε να φορεσω και εγω μπουφαν. Τωρα πρεπει να ξαναπαμε σε κανα μηνα να παρουμε τα διαβατηρια και να δηλωσουμε την βαφτιση του Γ. γιατι σημερα δεν μπορουσαν να το κανουν. Αχ ειδα και την βορεια θαλασσα!!! Ανοιξε το ματι μου! :D Τσουζουνε τα ματακια μου απο την αυπνια και με το ζορι βλεπω... :cry:

Συμπεθερα τι χουνερι σου εκανε παλι ο Αλεξ :o Τα πηρατε τα κλειδια?

Αργυ στο Αμβουργο το κτηριο ειναι στο κεντρο και τεραστιο. Καλα εκει μεσα ηταν Ελλαδα! Φωνες, μαλωματα χαμος γινοταν! Η Ειρηνη δηλαδη που ειναι 20 Οκτωμβριου γεννημενη θα παει 7 χρονων σχολειο? Και μεχρι τοτε τι θα κανει? 4 χρονια παιδικο θα πηγαινει? Δεν το εψαξα ακομα και δεν ξερω τι παιζει. Το C&A εχει εκπτωση 25% σε οτι παρεις μεχρι αυριο. Δεν ψωνιζα απο εκει παιδικα αλλα χθες που πηγαμε βρηκα καλουτσικα πραγματακια. Ριξε μια ματια.

Νατασουλα η τιμωρια δεν νομιζω και εγω να φερει κανενα αποτελεσμα. Νομιζω το αντιθετο θα συμβει εκτος και αν τον βαλει τιμωρια μπροστα στα αλλα παιδια και ντραπει και ηρεμησει.

Θου κριμα γμτ για το χερακι του Π. :( Μα πως μολυνθηκε μωρε με καθημερινη αλλαγη? Μα ποσο ιδια ειναι τα μωρα μας? Και εμενα το ιδιο...με εκανε πιπιλα και δεν ξερω πως να του το κοψω...αν δεν του δσω απλα μας ακουει ολη η γειτονια :roll:

Αφρο μα τι καλος που ειναι ο Μ.!! Παρε μπουφαν μαζι σου ναι ακουσα οτι ακομα και χιονι θα ριξει στα ορεινα οποτε θα εχει κρυο. Καλα να περασεις στην μαμα σου και μην μας ξεχασεις! :D

Νατασα γεματη μερα ε? Ωρα για χαλαρωση τωρα...

Σισσακι δεν την εχω για τοσο ατακτουλα την Χ. ! Δεν μπορω να την φανταστω να σου βγαζει το λαδι...δεν ξερω γιατι! Εχει τετοιο αγγελικο προσωπακι που λες αποκλειεται αυτο το παιδι να ειναι ανυπακουο. :lol::lol::lol: τωρα διαβασα τι σας εκανε με το τηλ! Καλα να παθετε! :lol:

Βικυ τι καλη η Μ-Ι στο πατωμα!! Καιρος ηταν να της αφησεις μακρυ μαλλακι! Της παει πολυ!

Χρυσα περαστικα σε ολους σας!

Μιτσακι μου :ymapplause: στο μικροβιακι που κοιμαται σερι!! Μακαρι να το κρατησει. Η μεγαλη τι επαθε και ηταν ξυπνια το βραδυ?

Δεν θυμαμαι αλλα...τα διαβασα το απογευμα και τωρα δεν... :oops: παω για υπνο νωρις νωρις δεν αντεχω αλλο..φιλακια πολλα και καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

για τα παπουτσια που λετε εγω ξερω οτι τα 3 πρωτα χρονια πρεπει να εχει καμαρα γιατι τοτε διαμορφωνεται το ποδι του παιδιου. του ανασταση μια χαρα φαινεται η καμαρα, δεν ξερω ομως αν βοηθησαν τα παπουτσια σε αυτο!

εγω δε δινω τοσα λεφτα ρε κοριτσια, τι λετε? το πιο ακριβο ηταν ενα τζεοξ που του πηρε η μαμα μου 55 ευρω. εμεις λογω οικονομικου του παιρνουμε παντα στις εκπτωσεις κ παρακαλαμε να πετυχουμε το νουμερο!! του εχω παρει κ με 15 ευρω μια χαρα παπουτσακια!

αναστασιι να μπαινεις ρε που κ που! αχ αυτο το τηλ που ακομα σε παιρνω... τι γουρουνα ειμαι

ιουλια καλυτερα εισαστε? ειπες τον αλεξ οτι κανει διαρροια?

νατασουλα να σου πω

ειναι πολυυυυυυυυυυ αρχη ακομα, κανενα παιδακι δεν προσαρμοζεται τοσο ευκολα στα νεα δεδομενα του σχολειου

καταρχας εγω προσωπικα θεωρω οτι σε ηλικιες μεχρι κ τη β ταξη δε θα πρεπει να υπαρχει η λεξη τιμωρια, με κανενα τροπο. αν βαλεις στο παιδι γραπτη τιμωρια θα μισησει το γραψιμο-διαβασμα, αν το περιορισεις απο καποιο αλλο μαθημα (οπως γυμναστικη πληροφορικη κλπ) θεωρω οτι επεμβαινεις χωρις λογο στις δραστηριοτητες που ΠΡΕΠΕΙ να συμμετεχει το παιδι, οπως ολα τα υπολοιπα, νιωθει οτι παραμεριζεται, ειναι σε μια φαση που τωρα φτιαχνει φιλους κ παρεες

το οτι τον πηρε μαζι της για τις φωτοτυπιες σαν τιμωρια επισης δεν ειναι σωστο, πως περιμενει να τη συμπαθησει αν ο εξτρα χρονος που περνα μαζι της ειναι χρονος τιμωριας?

επισης νομιζω οτι δεν ειναι σωστο να "επεμβαινεις" ακομα σε θεματα πειραρχιας της ταξης εσυ σα γονιος, δε θεωρω πως υπαρχει πραγματικη αναγκη ακομα, ειναι πολυ νωρις, ειναι διαφορετικα τα δεδομενα στην πρωτη ταξη απο του νηπιαγωγειου.. μεχρι τα χριστουγεννα συνηθως ηρεμουν τα περισσοτερα

σαν τιμωρια εγω ειχα το φαναρι, ειχα αυτοκινητακια με τα ονοματα των παιδιων, καθε δευτερα ξεκινουσαμε απο το πρασινο, μετα απο 2-3 παρατηρησεις πηγαιναν στο πορτοκαλι κ μετα στο κοκκινο. καθε παρασκευη στα παιδια στο πρασινο μοιραζα απο ενα γλυκακι κ επαιρναν καινουρια μεγαλα αυτοκολλητα κ παιζαμε ενα καινουριο παιχνιδακι κ διαφορες δραστηριοτητες μεσα απο βιβλια κλπ κατι διαφορετικο τελοσπαντων καθε βδομαδα. αυτα που ηταν στο κοκκινο συμμετειχαν πολυ περιορισμενα, ενω αυτα στο πορτοκαλι δεν επαιρναν το γλυκο. αυτη ηταν η τιμωρια τους, δηλ τα περιοριζα σε δραστηριοτητες δικες μου οχι εις βαρος αλλου μαθηματος. νονμιζω αυτο τα πειραζε κ περισσοτερο!

γενικα δεν ειχα ποτε προβληματα πειθαρχιας, ουτε στις εκτες που εκανα μαθημα αλλα η καθε δασκαλα εχι τον τροπο της ;)

να τελειωσω το σεντονι μου κ να σας πω οτι τα παιδια "στιγματιζονται" απο ταμπελες του στυλ ειναι πολυ ζωηρος, πολυ ατακτος κλπ γιατι αυτα με τη σειρα τους προσπαθουν να "ακολουθησουν τη φημη τους". σε αυτο παιζει ρολο το ποσο συχνα του το λεει η δασκαλα-ος γιατι το επαναλαμβανουν συνεχεια κ τα υπολοιπα παιδια. δηλ κ να μην ειναι τοσο ζωηρος κ απλα να ειναι η περιοδος προσαρμογης (που ειναι πολυ νωρις ακομα) αυτο θα τον ακολουθει σε ολο το δημοτικο!

δεν ξερω αν τα εγραψα με συνοχη, ο αναστασης εχει ξυπνησει 8 φορες απο οταν ξεκινησα να γραφω :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :x

σήμερα πάλι 8 βαθμούς!!! :?

Λένα έχεις απόλυτο δίκαιο, μπαρ΄βο πολύ καλή δασκάλα είσαι :D:x:x:x

και στην τάξη του Λ. έχουν το φανάρι και όταν κάνουν φασαρία ανάβει το κόκκινο και όταν είναι ήσυχα έναι πράσινο, αυτό μας είπε........και εγώ με τις τιμωρίες, σας είχα πει ότι δεν συμφωνώ τις θεωρώ παλιό σύστημα διαπαιδαγώγησης!!! :? ....

Νατασούλα και η δασκάλα του Μηχαλάκη είναι μεγάλη σε ηλικία, ενώ η Λένα είναι νέα......εκεί λοιπόν φαίνεται η διαφορά σε τέτοιου είδους αντιμετώπιση!!! :?

Λενάκι πώς περάσατε στο Αμβούργο? πολύ μου αρέσει σαν πόλη, ήθελα να μένω εκεί.....και στην αρχή με ρώτησε ο άντρας μου που θα ήθελα να μένουμε και το Αμβούργο το είχα στο μυαλό μου!!! :|

από τα c&a δεν ψωνίζω καθόλου, δεν μου αρέσουν και δεν μοπυ αρέσει που είναι γεμάτο Τούρκους!! :?

παλιά έπαιρνα πυτζαμάκια για τα παιδιά όταν ήταν μικρούλια, τώρα δεν μπαίνω καθόλου μέσα!!!

σας αφήνω για την ώρα πάω να κάνω το πρωινό.....τα υπόλοιπα θα τα διαβάσω μετά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...