Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

οκ πρωτη φορα εγραψα και τα εχασα ...και ηταν και πολλα .... :twisted:

ελεγα περαστικα στα μωρακια-παιδακια

νατασουλα αποκλειεται ο Μ να ειναι ατακτος ειναι πολυ καλο παιδι .

ιουλια εγω στην θεση σου αν μπορουσα οικονομικα δεν θα τον αλλαζα παιδικο,μετα απο τοσο δυσκολη προσαρμογη και τοσο καλες κοπελες εκει που εψαξαν να βρουνε τι φταιει και δεχοντε το ενα και το αλλο ,δεν θα τον πηγενα στο δημοσιο που θα μου πουν "ετσι κανουμε και αν σου αρεσει ".

σημερα ο Π θα κανει δυο εμβολια το πρεβεναρ και της γαστρεντ ....εκτακος γιατι φευγουμε ...

απο τις μαρκες που λετε δεν ξερω ,εγω βολευομαι με h&m,ζαρα και μπενετον που βρησκω στο φακτορι .

μια θεια μας μας φερνει εδω και 2,5 χρονια μια μαρκα πιτερ παρκερ και ειναι γλυκουτσικα .

σημερα πρεπει να παμε για παπουτσια του Μ γιατι καταλαβαμε και χθες επισημα οτι δεν του κανει το 23 πια ...δεν μπορουσε να περπατησει !!! :oops: πεδιλα ειχαμε σε 24 αλλα κλειστα ειχαμε μεινει με 23 .....

ευχομαι να εγραψα οτι ειχα γραψει πριν ....

α οχι ελεγα και μπραβο στον αντρα της αργυρος που καταλαβε οτι ειχε δυσκολη μερα και τον πηγε αυτος σημερα .

αυτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α οχι ελεγα και μπραβο στον αντρα της αργυρος που καταλαβε οτι ειχε δυσκολη μερα και τον πηγε αυτος σημερα .

αυτα .

χαχαχαχα ε καμμιά φορά το κάνει!!!! :)

πάντως αν και δεν τον πήγα εγώ, εγώ τον ξύπνησα, εγώ του ετοίμασα το πρωινό, εγώ του ετοίμασα την τσάντα!!! :!: ....και αφού έφυγαν, ξάπλωσα πάλι, αλλά - ως γνωστόν - δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ.....μπορώ να πω ότι αισθάνομαι πιο ξεκούραστη!!! σε μία ώρα θα πάμε να τον πάρουμε και αυτή την φορά θα πάρω και το καρότσι μαζί μου :?

και εγώ ρούχα για τα παιδιά αγοράζω από ΖΑΡΑ και Μπένετον και κάτι άλλες μάρκες που έχουν εδώ...τα Η&Μ δεν μου πολυαρέσουν για την ηλικία των δικών μου....μου αρέσουν τα βρεφικά!!! :?

Λενάκι το έχω πει αυτό στην Ρ. θα την αφήσω και θα φύγω, φεύγω (κρύβομαι) αλλά αυτή δεν συγκινείται!!! :shock::shock::shock::shock:

πέθανε και ο Στηβ Τζομπς, ο δημιουργός της Apple 54 ετών!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως ειπαι η δημητρα και ο Μ περιμενει ποτε θα μεγαλωσει ο Π να παιζουν .

απο τωρα του δεινει το μπαλονι του να το πεταξει ...τα χρωματα του να ζωγραφισει ...το κινητο του Κ να παιξει (να σκασει μπαλονια) του παει παιχνιδια στο ριλαξ ....οταν του λεω οτι σε λιγους μηνες θα παιζουν μαζι γελαει και λεει "ναι ναι ναι μαμα παικουμε μαζι ζητω!!!" :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Αφρο και όταν ο Πανούλης του χαλάει τα παιχνίδια να δεις πόσο θα του αρέσει του Μανωλάκη!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εκτός και αν δεν του τα χαλάει!!!....πάντως η Ρ. τα χαλάει!!! :? ή τα χαλούσε όταν ήταν μικρότερη!!! :?

και ξύλο δίνει ο ένας στον άλλο και απόλα....όλα μέσα στο πρόγραμμα....ο Λ. θέλει να της κρατάει το χέρι όταν περπατάνε και η Ρ. όχι!!!! :lol::lol::lol: το δίνει μόνο όταν θέλει εκείνη!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τι κανετε κουκλες?

Αρχικα να πω...

ο Πανουλης ειναι κουκλος.....αλλα ο ΜΑΝΩΛΑΚΗς ολα τα λεφτα!

τρελη φατσα!

Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ τελεια με το νεο λουκ!

της παει πολυ!

Η Παναγιωτα με το πιο σκουρο ξανθο ακομα πιο θεα!

τη μικραινει πολυ!

αλλα οπως εχουμε πει...ειναι μικρη!

Παναγιωτα περιμενω τη διευθυνση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :D

Πονάαααω ακόμα...!!! :cry::cry::cry::cry::cry:

Τα μαγιοράλ τα λατρεύω! Μου αρέσουν πολύ! Αλλά όπως λέει και η Νατασα είναι αρκετά τσιμπιμένα. :roll:

Στις καλοκαιρινές εκπτώσεις ψώνισα της Χ πέντε έξι φορεματάκια στη μισή τιμή.

Κατα τα άλλα και μείς βολευόμαστε με zara και H&M και SPRINDER. Έχουμε όμως και μια βιοτεχνία στη γειτονιά με ρουχαλάκια ελληνικής ραφής και μάλλον απο δω και πέρα θα την προτιμούμε στις φόρμες και στα τζινακια.

Ο χειμερινός καταλογος της μαγιοράλ για το 2012 πάντως τα σπάει... αλλά τσουχτερές οι τιμές οτυ. Θ περιμένω τις χειμερινές εκπτώσεις για να κάνουμε κάβα για του χρόνου. ;) Αν έχω μισθό μέχρι τότε. :|

Αργυρούλα 57 ήταν και πέθανε απο καρκίνο στο πάγκρεας. Να σου πω την αλήθεια... δεν τον ήξερα. Μόλις είδα τις φωτος του κατάλαβα ποιος είναι. :oops:

Νατασσούλα μην ξεχάσεις να μας πεις τι εννοούσε οι δασκάλα λέγοντας οτι είναι ζωηρός. Μερικές απλώς βαριούνται να ασχοληθούν περισσότερο, δεν είναι όλα τα παιδάκια ίδια. :?

Νατασα μου ήθελα χθες να σε πάρω, αλλά πονούσα τόσο πολυ... Δεν ξαναμιλάω όμως!!! :mrgreen::geek: Μόνο όταν περάσω στις πράξεις και αποκαταστήσω την τιμή μου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::x

Παναγιώτα ξέχασα και να σε ρωτήσω αν είναι σωστά σε μέγεθος τα ρουχαλάκια του Φώτη. :oops:

Βίκη πού τις είδες;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Σισσακι μου!!!!

Μια χαρα ειναι ρε τα ρουχαλακια!!!Τελειααααααααα!!!Για του χρονου το καλοκαιρι.

Και εγω τα παιρνω στις εκπτωσεις με 50% και ερχονται πολυ καλυτερα σε τιμες!!!!

Χθες ειδα την Αφρο και τη Βίκυ στον παιδοτοπο στο Αιγαλεω για να μου δωσουνε τα δωρα και να δωσω και μπομπονιερες.(Εγω και η Β. ειμασταν χωρις παιδια)

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ?????

θελετε απο βδομαδα που θα εχω εδω ακομη τη μαμα μου;;;

Αλλιως στη βαπτιση απο το μικροβιακι!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πως καθαριζω καμενη κατσαρολα ?απο μεσα καμενη με ενα στρομα να!! φαγητου καμενου .

πηγε να την καθαρισει ο Κ και εβαλε κουταλι να ξυσει και του ειπα οχι θα μου την χαραξει .

και οχι δεν το εκαψα εγω το φαγητο αλλα ο ....σεφ ...τρομαρα του :twisted::twisted::twisted::twisted:

εγω αν και δεν ειμαι σεφ δεν εχω καψει ποτε το φαι .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως να την αφηνες με νερο και απορρυπαντικο πανω σε ζεστο ματι για πολλη ωρα να μουλιασει πρωτα και μετα ελαφρυ τριψιμο.

Παει το φαι;;; :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και οχι δεν το εκαψα εγω το φαγητο αλλα ο ....σεφ ...τρομαρα του :twisted::twisted::twisted::twisted: .....

:lol::lol::lol::lol::lol: αυτό συμβαίνει στους μεγάλους σεφ!!! :roll::roll::roll: να το ξέρεις....είναι εδώ ένας στην τιβι, που έχει κάψει φαγητά την ώρα της μαγειρικής στην τιβι, βεβαίως δεν το έδειξαν γιατί δεν ήταν ζωντανό, αλλά ειπώθηκε μετά!!!! :roll::roll::roll:

εγώ είχα κάψει μια φορά μανέστρα, λοιπόν βάζεις στην κατσαρόλα απορρυπαντικό ρούχων και ζεστό νερό και φεύγει!!! ;)

σήμερα πηγαίνοντας για το σχολείο, πήγα με την Ρ. ΣΜ και μετά τους αγόρασα από μία μπλούζα, μετά πήγαμε στο σχολείο και ήρθε ο άντρας μου και μας πήρε όλους μαζί με το αυτοκίνητο, το οποίο το είχε πάρει σήμερα!!!! ...... έτσι δεν ταλαιπωρήθηκα και έκανα πίτσα! :D

Σισσιώ διάβασα την ιστορία του και πραγματικά είναι να τον θαυμάζεις, αυτοδημιούργητος, τα κατάφερε μια χαρά......ζούσε την κάθε μέρα σαν να ήταν η τελευταία....πήγαινε στον καθρέφτη και έλεγε "τι θα έκανες αν ήταν η τελευταία σου μέρα?" και έτσι προχωρούσε......

πάντως έχει κάνει πολύ αίσθηση ο θάνατός του!!! και την Apple την ονόμασε έτσι γιατί όταν ήταν μικρός και δούλευε σε μία φάρμα με μήλα, σκέφτηκε ότι αν ποτέ κάνει κάτι θα το ονομάσει έτσι!!! :!:

και μόλις κυκλοφόρησε και το iphone4S, υποθέτω να το δει πριν πεθάνει!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μουλιασε το σε ζεστο νερο με σοδα φαγητου,αστο ολη νυχτα ησοδα θα φαει το καψημοκαι τα υπολειμματα. οτι "περισεψει" καθαρησε το με συρματακι κουζινας και σοδα στεγνη

Εμενα παλη που αρεσουν πολυ τα Η&Μ και τα ΖΑΡΑ...μπορω να φτιαχνω ωραια στιλακια του φοφο..αλλα πλεων θελω και κατι πιο καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι στο γραφείο μπήκαμε το πρωι μόνο οι διοικητικοί και φοιτητές

αλλάαααα όχι τα αυτοκίνητα! Τα αυτοκίνητα τα έχουμε έξω στο δρόμο!

Κάνανε συνέλευση και αποφάσισαν κατάληψη μέχρι Πέμπτη :o:o:o Το έχασαν το εξάμηνο :(

Όλα πίσω θα μας πάνε :twisted:

H&M μου αρέσουν τις αγοράζω συχνά κολάν και Ζαρα και μπένετον.. Αυτά που είπατε πριν δεν τα ξέρω..

Σήμερα η μανούλα μου έφτιαξε παστίτσιο :D

Το απόγευμα θα πάμε σε μια συμμαθήτρια της Ι που κάνουνε καλή παρεούλα με τη μαμά της :D

Έχετε νέα από την Αναστασία? Τι κάνει? Χάθηκε :roll:

Να σας πω υπάρχουν φωτο από τη βάπτιση του Φωτούλη?? Που?? Δεν είδα τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω υπάρχουν φωτο από τη βάπτιση του Φωτούλη?? Που?? Δεν είδα τίποτα

Ελα κοριτσαρα μου.Θα βαλω μια και καλη του φωτογραφου γιατι απο εμας δεν τραβαγε καμια!!!

Η Βίκυ μας ειδε απο κοντα.Ηταν να ερθουν σπιτι για τα δωρα αλλα αρρωστρησε ο Νικολας και βρεθηκαμε εξω.

Παει το εξαμηνο ε;;; :(:( Και για τους επί πτυχιω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς "καλά" ρούχα δεν χρειαζόμαστε αφού δεν πάμε πουθενά :(:( , μόνο καθημερινά!!!

πόση πίτσα κάνετε εσείς που είστε 4 άτομα και τρώνε όλοι? γιατί εμάς δεν μας φτάνει τελικά μία (ένα ταψί)!! :o:o:o

Μαρία θα διανυκτερεύσετε Θεσ/νίκη? :D τα 2 σας? :D:D ωραία.....

Η Αναστ. δεν περνάει καλή φάση τώρα, από όσο κατάλαβα.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε/>?δε τα διαβασα οοολα..

ιουλια καλυτερα ο μικρος?

ναι διαρροια απο αντιβιωση ειναι,,κ μενα κατευθειαν επιασε

παναγιωτα ακομα με περνεις 8-)8-)8-)

αργι σημερα πως κ πηγε το μεγαλο ο μπαμπας?δε δουλευε?

με το παιδικο για τη ρεα κανα νεο?

τονια :cry::cry::cry: αρρωστα κ τα 2 :cry::cry:

θα τη πας γιατρο τη μικρη?

αυτα διαβασα...

εμεις πηγαμε σημερα να βγαλουμε τα ραμματα :cry::cry::cry:

ουρλιαζε το καημενο :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

το ειδε..μας ειπε οτι μολυνθηκε :cry::cry::cry::cry::cry:

κ να τον παμε να το δει ξανα τη κυριακη..κ για αλλες 3 μρες αντιβιωση..

ειπα οτι εδινα 3,5 μλ ογμεντιν..κ ειεπ γιατι τοσο λιγο? :o

δε ηξερα τι ηθελ να πει

τη ειπα οτι σπιτιεχω αμοξιλ κ με εδωσε το οκ να δωσω αυτο..του δωσα κ το κανε εμετο :roll::roll::roll::roll:

το τυλιξε παλι..σα να φοραι γαντι του μποξ..δε μπορει τιποπα να κρατησει :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

τη εζησα μολις τωρα ακουστε,,κοιμαται ο παντελακος

κ τον θοδωρη μεσα να παιζει μεχρι να το παρει ο υπνος..αφου περασαν 3 τεταρτα φωναζι μανουλα γαλα :shock::shock::shock:

παω τον λεω ελα λιγο ορθιος..κ ειεπδη αυτος ηθελε καθιστος στη καρκλα(τα γνωστα του κολληματα που σας λεγα)παταει ενα κλαμα..κ του λω η ορθιος η φευγω..κ φυσικα εκλαιγε κ σηκωθηκα εφυγα..

ξυπναει ο μικρος παω το θηλαζω...κ να μη κοιμαται γτ κλαιγ ο Θ :evil::evil::evil: το αφηνω το μικρο μονο κ παω στο μεγαλο..να του λεω θες γαλα ορθιος να κλαειιιιι

ξανα φευγω παω στο μικρο πανω που το κοιμιζω του βγαζω το βυζι κ ξανα μανα ξυπναει στο δευτερολεπτο κ τον αφηνω κ παω στο μεγαλο..τον δινω λιγο γαλα φευγω κ συνεχιζει να κλαει..ωσπου σταματησε κ ακομα παιζει :o:o:o:o:o:o:o μα ποτε θα κοιμηθει????????????????

κ ξανα κοιμησα το μικρο..μη φανταστητε..θα ξυπνησει παλι

ααα κ ακουσα καποια στιγμη να δινει μπουνια καποιος το τοιχο..μα λεω ο Θ?

αποκλειεται..παω τον βλεπω καθιστο...

μαλλον ο διπλανος μας :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ακουσετε στις ειδησεις για καμια συγχρονη Μηδεια εγω θα ειμαι!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Το σκατιαρικο την ωρα που μπαιναμε στο ανσασερ να φυγουμε,κρατουσε τα κλειδια μου, σκυβει και τα χωνει στη χαραμαδα(στο χωρισμα καμπινας και πηγαδιου) και φυσικα πεσανε μεσα !!!!!!πρεπει τωρα να ερθουν απο το συνεργειο να τα βγαλουν!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

ευτυχως που εχουμε και 2α για το αυτο κινητο!!!

Αναστασι ελα πουλακι μου να μας πεις το πονο σου!!!! :?

Παναγιωτα ρε συ την Ιουλια εννουσα για τη διαρροια,αλλα μαλλον σε σκεφτομουν ταμαλα εκεινη την ωρα και εγραψα το δικο σου ονομα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αργυ ετσι να τον χωνεις το γερμανο ποτε ποτε! ;) καλη η πιτσα;;;;; =p~=p~=p~

Συναντηση κανονιζετε ρουφιανακια;;;;;ζηλευω ρεεεε!!!!! αν ειχα μονο τον Αλεξ θα ερχομουν μια βολτα Αθηνα και Θεσσαλονικη!!!! να δω και τη ξαδερφη μου και τη φιλεναδα μου την Ανθη(μελος εδω)...αααχχχχ ολοι οι καλοι φιλοι μου ειναι μακρια... :(

ο πυρετος της μικρης τελικα επεσε μονος του!!!! :D

Θουλακι γιατι δε του δωσες ρε στη καρεκλα να γλυτωσεις τα δραματα;;;; πω πω βεγγο σε εχουν κανει!!! :? ο διπλανος τι ηθελε να βαλεις φιμωτρο συτο παιδι;;;; :twisted::twisted::twisted:

Αφρο :lol::lol::lol: για να κανω μια προσπαθεια

τοτοπος=παιδοτοπος;;;

πακοκο=παγωτο;;;;

τα κοκοκο και κικικο εχουν καμια σχεση με κοτες-κοκορια;;;;

τα υπολοιπα δε μπορει να τα συλλαβει η φαντασια μου!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια....δεν εχω λογια!

δεν ειναι να εινια καπου χωρις επιβλεψη!

υπομονη!

αλλα οφειλουμε να του αναγνωρισουμε οτι εχει απιστευτη φαντασια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκτός από αυτά που έγραψε η Τόνια

πικι μαμ =μικυ μαους

πικα = μπηκα

πέτυχαμε τίποτα???????????

Μαρία δεν είναι γραφτό να συναντηθούμε, την Τρίτη είναι η δημοπρασία που δεν είχε γίνει την άλλη φορά λογω κατάληψης:roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια τελεια με το πυρετο..δε του εδωσα γτ δε θελω να περναει το δικο του παντα..δηλ να μαθει κ το οχι :evil::evil::evil::evil:

κοιμηθηκε πριν λιγο..αλλα εχω τυψεις..οχι γιατι δε του εδωσα γαλα στη καρεκλα..αλλα γιατι φωναζε μανουλα μουυυυυυυ..κ ξερω οτι ζηλευει τρελα κ να εχω το αλλο το βυζακια να με πιπιλαει :evil::evil:

το γιαβρι μου...

ασχετο..εσις που εχετε 2 εχετε αδυναμια σε καποιο..εγω οταν μου λεγανε παλια καποιοι γονεις οχι δε τους πιστευα :oops::oops::oops:

αλλα ρε παιδια με το χερι στη καρδια δε εχω νιωσει ποοοοτε μεχρι στιγμης αυτο το πραμα

τονια :o:o:o:o:o:o:o μα τι τερας καλεεεεεεεεεεεεεε :o:o:o:o:o απαππαπαπααπαπαπ

εφαγε σημερα?

αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δε εχω μυαλο να σκεφτω..ειμαι πφφφφφφφφφφφφφφφ

αργι εγω κανω ενα ταψι..απο μισο τρωμε με το αντρα μου :roll::roll:

μαρια ναι νομιζω βολευει να βρεθουμε 8-)8-)8-)8-)

νατασουλα ρε...λογικο να ειναι ζωηρος..απο νηπιαγωγειο ειναι,,πρωτη χρονια μεχρι να προσαρμοστη...λιγα λογα για το μιχαλακη μου πς τους :evil:

η ελενα θηλαζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα ούτε εγώ έχω αδυναμία σε κάποιον, το ίδιο και τους 2 ;)

Η Έλενα θηλάχει μόνο βράδυ και αν ξυπνήσει την νύχτα εκτός από ΣΚ που θηλάζει και πρωί και μεσημέρι

Από τι μολύνθηκε το χεράκι του Παντελάκου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...