Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

Μύριαμ, κι εγώ μια απ' τα ίδια. Και που δεν κάνω δουλειές, πάλι έχω συσπάσεις, απλά όχι υπερβολικά πολλές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΠΙΑΤΑ Κ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΛΙΓΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΞΑΠΛΑ ΑΓΚΥΛΩΣΗ ΘΑ ΠΑΘΩ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αυτα που λετε για τον οφθαλμιατρο το ξερω κ εγω. πας κ κανεις μια βυθοσκοπηση κ σου λεει αν εισαι οκ η οχι. εγω εχω 4.5 κ στα 2 ματια κ ο γυναικολογος μου τοτε μου ειχε πει οτι δε θεωρειται πολυ δεν εκανα την εξεταση απλα οταν εσπρωχνα μου ελεγε να κλεινω τα ματια μου

αννα μαρια πολυ στραβαδι εισαι ρε!!! :lol::lol::lol:

για το κοριτσακι μη στεναχωριεσαι, ειναι περιοδος προσαρμογης ακομα για ολα τα παιδακια

τα παιδια μπορουν να γινουν πολυ σκληρα με τα λογια τους

οσο θα περναει ο καιρος ΣΙΓΟΥΡΑ θα βρει κ αλλα παιδακια να παιζει να κανει παρεα κλπ

ειναι νωρις ακομα, θα προσαρμοστει κ θα νιωθει κ αυτο πολυ καλυτερα

καλο ειναι να κανι μια κουβεντα η μαμα της μικρης με τη δασκαλα της, η δασκαλα μπορει να φερει πολυ πιο ευκολα τα παιδια σε επαφη

μιριαμ σιγα κοριτσακι μου μη ζοριζεσαι με τις δουλειες!!

συμπεθερουκλα μου κ εμενα θα με αγχωνε αυτο με την αποσταση..

αν σου σπασουν τα νερα να ξερεις οτι θα εχεις ωρες μπροστα σου, αν ομως σε πιασουν οι πονοι κατα πλειοψηφια θα γεννησεις αρκετα πιο γρηγορα!

ουτε εγω θα το ρισκαρα στη θεση σου παντως.. αν κ ειμαι πολυ υπερ του φυσιολογικου αν μου ελεγε γιατρος οτι υπαρχει περιπτωση να παει κατι στραβα δε θα το ρισκαρα... φοβαμαι πολυ!

επισης λενε οτι οι πονοι της καισαρικης δε συγκρινονται με τους πονους του φυσιολογικου (κ κοριτσια που εχουν κανει κ απο τους 2 τοκετους) οτι στην καισαρικη η αναρρωση ειναι πιο αργη κ πιο επωδυνη..

εγω προσωπικα αργησα παρα πολυ να αναρρωσω απο τον φυσιολογικο, με ειχε ξεσκισει ο μικρος κ ειχα πολλα ραμματα. αλλα νομιζω σε αυτο παιζει ρολο κ ο γιατρος που σε κοβει-ραβει κ ο ιδιος ο οργανισμος

μαρακι μου ειναι πολυ δυσκολο να μη δειχνεις αδυναμια σε καποιο παιδακι...

ομως εγω παντα προσπαθω (κ νομιζω οτι το καταφερνω γιατι δεν το εχω δει να φαινεται η να το αντιλαμβανονται τα παιδια) να μην το δειχνω, νομιζω οτι ειναι αδικο για τα υπολοιπα κ μπορει να δημιουργησει εχθρες-ανασφαλειες μεταξυ τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι εσύ σαν πιο έμπειρη μανούλα για πες μου....

Εγώ πονάκια δεν έχω καθόλου, συσπάσεις να είναι 10(ούτε) την ημέρα;;;

Τι γίνεται στη δική μου περίπτωση, λες αργώ ή θα μου έρθουν απότομα;;;

Ο μπέμπης είναι ψηλά....ακόμα;;;

Καλά θα μου πεις γιατρός είμαι;;;;; όχι απλά την άποψη σου σαν πιο έμπειρη θέλω ;)

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, κι εγώ κάπως έτσι, κάνω κανένα φαγητό, αλλά ξαπλωμένη δε μένω καθόλου. Κάθομαι στην πολυθρόνα μου με τα πόδια ψηλά και διαβάζω ή κοιτάω τηλεόραση. Μπορεί, όμως, να μην κάνω δουλειές, αλλά όλο και κάτι θα βρω να κάνω.

Λένα, άσε, έχω τεράστια μυωπία! Άρχισε από τη γ' δημοτικού και τα τελευταία χρόνια αυξομειώνεται διαρκώς... Πάντως, τώρα που έκανα μια γρήγορη έρευνα στο ίντερνετ, οι περισσότεροι γυναικολόγοι-μαιευτήρες δεν δίνουν σημασία σε τέτοια πράγματα. Λένε και καλά ότι μπορεί να πάθεις αποκόλληση, ή μπορεί να είσαι επιρρεπής για αποκόλληση στο μέλλον. Αλλά η μάνα μου έκανε δύο φυσικούς τοκετούς με μυωπία 6 και κάτι και δεν έπαθε αποκόλληση ποτέ (μην τη ματιάσω), ενώ η θεία μου που είναι ανύπαντρη και δεν έκανε παιδιά, έπαθε αποκόλληση, το ίδιο και ο πατέρας μου, κι αυτός μάλιστα τρεις φορές!

Κι εγώ μπορεί να συμπαθώ κάποιον μαθητή/τρια, αλλά δε θα το δείξω. Είναι άλλοι, όμως, που το κάνουν εμφανέστατα. Π.χ. ένας συνάδελφος, είναι και μεγάλος σε ηλικία και διορίστηκε αρκετά μεγάλος, δεν έχει καθόλου σωστή συμπεριφορά, και κάνει τρομερές διακρίσεις. Συμπαθεί συνήθως τους καλούς και ήσυχους (οποία έκπληξη!!!) και το δείχνει θρασύτατα. Π.χ. έχει κάτι μαθήτριες ήσυχες και καλές κι όποτε τις δει θα πει "α, καλώς τις μαθήτριές μου τις καλές", τις προωθεί και προσπαθεί να τις βοηθήσει με κάθε μέσο, έστω και παράνομο! (π.χ. μια χρονιά είχε προτείνει να αλλάξουμε το βαθμό σε μια μαθήτρια για να αριστεύσει, επειδή ήταν πολύ καλή στο μάθημά του!). Ενώ μια άλλη κοπέλα δεν τη χωνεύει, γιατί του πάει κόντρα επειδή δεν καταλαβαίνει γρι από το μάθημά του (όπως και οι υπόλοιποι μαθητές, αφού είναι χάλια ως καθηγητής), και της έχει κάνει το βίο αβίωτο, πέρσι όλη τη χρονιά την απειλούσε ότι θα την κόψει (η κοπέλα άριστη στα υπόλοιπα μαθήματα!), ερχόταν στο σύλλογο και την κατηγορούσε και μας έφερνε σε δύσκολη θέση, και δημιουργεί προβλήματα στις σχέσεις των μαθητών μεταξύ τους, παρ' όλο που οι δικοί μας είναι ενήλικες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα μαρακι

η καθε γυναικα εχει τους δικους της ρυθμους

γενικα οι 10 συσπασεις τη μερα δεν ειναι τιποτα...μερικες εχουν τοσες απο τον 7ο μηνα

απο προσωπικη εμπειρια, δεν ειχα καθολου συσπασεις, μα ουτε για δειγμα (τουλαχιστον δεν τις καταλαβαινα) κ με επιασαν οι πονοι πολυ αποτομα, επισης ειχα πολυ αποτομα διαστολη κ γεννησα γρηγορα

ουτε το οτι ιναι ψηλα ο μιστερ σημαινει κατι... εγω ειχα 10 διαστολη κ ο πασας ακομα πανω στο στερνο μου ηταν! με πατουσε η μαια για να κατεβει πιο κατω κ να βγει

νομιζω οτι το καλυτερο ειναι να σου ερθουν αποτομα (οπως σε μενα) να μην ταλαιπωρεισαι με το να μετρας συσπασεις κ διαστηματα, θα υποφερεις λιγο απο τον πονο βεβαια... αλλα δε θα καθεσαι εκει με τις ωωωωωωρες!

α αννα μαρια καλα, αυτος εχει προβλημα!! ωραιος εκπαιδευτικος, δικαιος κ αμεροληπτος!!

εγω θυμαμαι στο λυκειο ειχαμε εναν καθηγητη που μας βαθμολογουσε αναλογα με το σωμα μας

εμπαινε κ ελεγε τωρα θα σας ανακοινωσω τους βαθμους στα διαγωνισματα

λενααααααα για σηκω λιγο στον πινακα

σηκωνομαι εγω η η καθε αλλη λενα

μας εκοβε απο πανω μεχρι κατω

μμμμμμμμμ εσυ κοριτσι μου 20!! μπραβο αριστευσες!!!! :lol::lol::lol:

κ μετα αντε βρες εσυ το δικιο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειασας κοριτσουδια εδω είμαι και εγω τώρα γυρίσαμε...πήγαμε και λίγο στην κουμπαρα μας και ειδ την μικρούλα μας είναι 6 μηνών το σκατουλι και είναι μαι γλυκα.......

Καλα τα κουβερτακια είναι τέλεια που πήρα αλλα θα σας τα βάλω αύριο να τα δείτε......

Φιλεναδουλες μου σας ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λόγια με κάνετε να :oops::oops::oops::oops::oops: χαχαχαχαχα πάω να ξαπλωσω τώρα θα το πάρω μαζί ανα είναι κάποια μέσα μιλάμε ......φιλακιααααααα σε ολες.."..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα ένα δάσκαλο Χρήστος στο όνομα στην Πέμπτη δημοτικού........και την γυναίκα του στην έκτη Μαρία!!!!!! καλή τους ώρα όπου και να είναι!!!!!!!!!!Πάντα τους σκέφτομαι με αγάπη!!!!!!!

Ήταν τόσο καλοί, δε ξεχώριζαν κανέναν, αγκάλιαζαν πάντα όλα τα παιδιά...από τον πρώτο ως τον τελευταίο, από τον πιο ήσυχο ως τον πιο άτακτο!!!!!!! Σας πληροφορώ είχαμε γίνει όλα αρνάκια, από την αγάπη μας για αυτους!!!!!!!!!

Μας πήγαιναν σε εκδηλώσεις, με δική τους ευθύνη, είμασταν το μοναδικό τμήμα!!!!!!

Μέχρι χαντμπολ μας έμαθε να παίζουμε, πηγαίναμε σε στάδια, γενικά εκδρομές επιμορφωτικού χαρακτήρα...εκτός ημερών μαθημάτων.....!!!!!

Μας έμαθε μέχρι μουσικά όργανα!!!!έπαιζα φυσαρμόνικα ρε κορίτσιααααααα τι να σας πω!!!!!!

Αλλά η τύχη.....έκαναν ένα παιδάκι .........με προβλήματα.....τους συνάντησα μετά από χρόνιααααααα......μόνο που δεν έκλαψα μπροστά τους, τι αγάπηηηηηηη του έδειχναν!!!!!!!!

Ο Θεός και η Παναγιά να προστατεύει όλα τα μωράααααααα!!!!!!!

Λενάκι μου ευχαριστώ για τις πληροφορίες, μακάρι για όλες μας να έρθουν όλα δεξιάααα :lol::lol:

Νια με γεια τις κουβερτούλες!!!!! Θα περιμένω φωτό!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Λένα, ο καθηγητής σου πολύ χειρότερος από το συνάδελφό μου. Ο δικός μου πάντως είναι όντως προβληματικός, αυτό λέγαμε μια μέρα και με το βοηθό διευθυντή. Άσε που κατηγορεί συναδέλφους στους μαθητές, πράγμα που είναι κοινή λογική ότι δεν είναι σωστό και είναι αντιδεοντολογικό! Και πέρσι και φέτος, κατηγορεί στους μαθητές τον συνάδελφο της ίδιας ειδικότητας μ' αυτόν ότι δε μαθαίνει τίποτα τους μαθητές, και όποτε πάρει αυτός τάξη που την προηγούμενη χρονιά την είχε ο άλλος, οι μαθητές δεν ξέρουν τις τους γίνεται και πρέπει να τους τα μάθει όλα απ' την αρχή!!! Εν το μεταξύ ο άλλος της ειδικότητάς του, ασχολούνταν με το αντικείμενο όλη του τη ζωή, παρ' όλο που ούτε κι αυτός δίδασκε, ενώ αυτός δούλευε σε μια ασχετότατη δουλειά!

Τι να πεις, αυτοί χαλάνε το όνομά μας, και μετά έρχονται και λένε όλοι ότι είμαστε προβληματικοί!

Μαρία, αυτοί είναι πραγματικοί εκπαιδευτικοί! Δυστυχώς σε μεγαλύτερες τάξεις, τα πράγματα δεν είναι και τόσο εύκολα, αφού οι μαθητές δεν έχουν ενδιαφέρον, ούτε και φιλότιμο, τουλάχιστον οι δικοί μου μαθητές!

Νία, θέλουμε φώτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είστε πουλακια μου ε??? αχ και εγω την δασκάλα μου την θυμάμαι με πολυ αγάπη είναι πολυ καλη και λέω είναι γιατί ζει ακόμα και είναι όλη μεγάλη η καημενουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω προσωπικα μονο το δασκαλο που ειχα στη δευτερα δημοτικου θυμαμαι

που μιλουσε ενα παιδι απο πισω μου αυτος με φωναξε στην εδρα, πηγα ολο χαρα κ μου εχωσε μια σφαλιααααααααααρα α πα πα πα πα

μαρακι νομιζω οτι εκπαιδευτικοι αυτου του ειδους σπανιζουν πλεον.. ειναι ειδος προς εξαφανιση

αα αννα μαρια καλα, αυτο ολοι το κανουν

ολοι κατηγορουν τον προηγουμενο αν τα παιδια εχουν καποιο κενο η δε θυμουνται κατι

εδω οταν ειχα μεινει εγκυος κ με ειχαν πιασει οι αμυγδαλες μου ελειψακαποιες μερες κ ειχε αναλαβει την ταξη μου μια συναδερφος που υποτιθεται οτι καναμε κ παρεα

κ οταν γυρισα τα παιδια μου ειπαν οτι τα εβαλε τιμωρια γιατι δεν ηξεραν τιποτα, οτι δεν τους ειχα διδαξει τιποτα σωστα κλπ κλπ κ αναφεροταν στο οτι δεν τους ειχα μαθει υποκειμενο-αντικειμενο

ελεος στη δευτερα δημοτικου??? εγω παω με την υλη του βιβλιου, δεν τους κανω οτι μου κατεβαινει στο κεφαλι! αυτη θελει να λενε οι επομενοι που θα παρουν την ταξη της αααααα μα τι καλη δασκαλα, κοιτα τι πραγματα εμαθε στα παιδια!!

εμ κατι τετοιοι παραφορτωνουν τα παιδια κ μετα δε θελουν να πανε σχολειο κ να διαβασουν

νια περιμενουμε τη φωτο αυριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θυμάμαι όλους τους δασκάλους που είχα και σχεδόν όλους τους καθηγητές. Καλά, ο δάσκαλος της δευτέρας δημοτικού ήταν ψυχοπαθής κανονικότατος!!! Περπατούσε μέσα στην τάξη και στα καλά καθούμενα άρχιζε να γαργαλάει όποιο παιδί του κατέβαινε. Είχε βέργες και το καλοκαίρι που δε φορούσαμε καλσόν και τα αγόρια φορούσαν κοντά παντελονάκια, μας χτυπούσε στα μπούτια, απ' την έξω μεριά, και το κοκκίνισμα το έλεγε περιθώριο. Μάλιστα, το έκανε να μοιάζει με παιχνίδι, και το "περιθώριο" ήταν κάτι που, μη σας πω ότι, το περίμεναν τα παιδιά. Έκλεινε τα μαλλιά των κοριτσιών μέσα στο παράθυρο. Κάποιες φορές έκλεινε τα μαλλιά δύο κοριτσιών σε διπλανά παράθυρα, έβγαινε έξω και τα έδενε μεταξύ τους. Με την παραμικρή αφορμή έριχνε κανονικό ξύλο. Υπήρχαν γονείς που πήγαιναν και του ζητούσαν να δέρνει τα παιδιά τους, για "να βάλουν μυαλό". Εννοείται ότι αυτά τα παιδιά, όχι μόνο τα σκότωνε απ΄το ξύλο, αλλά τα ξεφτίλιζε, μέχρι να του ζητήσουν χίλιες φορές συγγνώμη και να τον παρακαλέσουν να μην τα διώξει απ' την τάξη, να μην το πει στους γονείς τους, να μην τα πάρει στο διευθυντή.

Μιλάμε για ψυχοπαθή, αλλά για κάποιο λόγο είχε πολύ καλή φήμη ως δάσκαλος...

Λένα, η συνάδελφός σου φοβερή! Εμείς τέτοια κρούσματα δεν έχουμε στο σχολείο, μόνο αυτόν τον βλάκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προχτεσ γραφτικα στην baby lino και εχτεσ 5 το απογευμα μου ηρθε το πακετακι με προιοντα αχχχχ ποσο χαρικα με αυτα τα μικροσκοπικα μπειμπιλινακια χιχιχιχιχιχχι...........ολο το κουτι γεματο οχι σαν το baby space που ειχε μεσα μια σουντοκρεμ μια σταλιτσα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι μου ..φανταζομαι πωπωπωπω ειναι πολυ ατιμοσ ο πονοκεφαλοσ.........ευχομαι τωρα να εισαι καλητερα........φιλακια στο μικρουλι σου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέεεεεεεεεεεεεεεεραααααααααααα κοριτσάκια μου!!!!!!!

καλημέρα στις κοιλίτσες σας!!!!!!!!!!!!!!

Νιακι κουκλάκι με τα όμορφα σου τα μωράκια;;;;;;;;

Ήρθε πακέτο από babylino!!!!!!! Πριν κανα μήνα είχε και ο Σκλαβενίτης προσφορά -3.5 ευρώ στην οικονομική συσκευασία, δηλαδή μαζί με το κουπόνι η συνολική έκπτωση ήταν -7.5 ευρώ.

Εγώ είχα κάνει νωρίς εγγραφή και έχουμε προμηθευτεί από νωρίς .........πολλάααααααα μπεμπιλίνο!!!!

Όποτε βρίσκαμε και προσφορές...να μην μας πέσουν όλα μαζί!!!!!!

Και εσύ με τα δυο σου μωράκια δεν θα τα προλαβαίνεις τα μπεμπιλίνο!!!!!!!! ;)

Χριστινάκι το άλλο μας κουκλάκι με το γιο τον παίδαρο!!!!!!!

Σου πέρασε το κρύωμα ή ακόμα;;; Πονοκέφαλο είχες;;;;μάλλον σε ματιάσαμε!!!!!!!!!! :shock:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIA MOU KAI EGW POU EIXA GRAFTEI STO BABYLINO DEN MOU EIXAN STEILEI PANES MONO EPTWTIKA KOUPONIA!!!!KAI TO BABYSPACE ONTWS DEN EIXE TIPOTA!!!!MHN ANHSYXEITE KORITSIA KAI STO MEEYTIRIO THA ERTHOUN KAI THA SAS FEROUN KOUTAKIA APO PAMPERS KAI LIBERO POU EINAI TIGA MESA STA EIGMATA KAI EXEI OLOKLHRES SYSKEVASIES PANES MESA :))))

TO KRYWMA OSO PAEI KAI FEVGEI....ALLA AYTOS O PONOKEFALOS RE KORITSIA ME RIMAZEI KATHE FORA GIATI EGW OTAN EXW PONOKEFALO THELW NA KANW KAI EMETO....6 FORES EKANA EXTES PANAGITSA MOU!!!!!KAI AKOMA EXW MIA ENOXLHSH STO KEFALI!!!THA PW STHN MHTERA MOU NA ME KSEMATISEI!!! :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαρακι μου γλυκο ναι οντοσ εχει και κουπονια πολλα μεσα ......και εγω θα πρεπει να αγορασω καμποσα γιατι μετα θα τρεχουμε χιχιχιχιχιχι..........εχω και πολλα λιμπερο απο το ιασς που μου δινουν σε καθε υπερηχο που πας ...δλδ τα πληρωνεισ ωεωαια 70 ευρο καθε φορα χαχαχαχχαχαχα αλλααααααααα ειναι δωρο........

λοιπον δειτε και τα κουβερτακια μασ τωρα........

post-11291-13873937754203_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι νομίζω ότι έχεις μάτι!!!!!!!

Νια μου φοβερές οι κουβέρτες σου!!!!!!

Όσο τις βλέπεις ...αλλό τόσο δεν ανυπομονεις να δεις και τα μαναράκια σου μέσα σε αυτές;;;;;;

θα σου βάλω και εγώ φωτό σε λίγο!!!!!!

καλά κανεις και μας λες για να ξέρουμε αν θέλουμε να κάνουμε αντιγραφήηηηηηηηηηηηη!!!!!!! :lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχχα.........καλα εσυ να μου λεσ και που πηγενεισ γιατι εχουμε παντου πελατεσ οποτε να περνεισ πιο καλεσ τιμεσ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου με τι ασχολείσαι;;; Μαγαζί με τον άντρα σου έχω διαβάσει αλλά δε ξέρω......έχω χάσει κάποια επεισόδια από την παρέαααααα....... :lol:

Βάζω φωτό από το σχέδιο πάντας , σεντονάκια, πετσέτες, μπουρνούζι....

και έχω έτοιμο και το πορτ μπεμπέ για τον μπαμπάκα που θα έρθει να το πάρει..........αχχχχχχχχ

2011.pngMake a pregnancy ticker

post-13231-13873937754468_thumb.jpg

post-13231-13873937755305_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααααααααααααααααααα !!Ααααα με φαγατε λαχανο σημερα, ξυπνησατε νωριτερα! :lol::lol:

Ηδη εχω βαλει πλυντηριο σκουρα που τελειωνει και μετα χρωματιστα, το φαγητο ψηνετε... αρακας, πατατουλες, καροτακια .

Κι εγω πηρα χθες babylino, ειχα κουπονακια και ληγουν 30/9 και ειπα μην τα χασω, ειχαν και εκπτωση 40% ηδη μια χαρα τα πηρα.Τωρα μπορω να ξαναζητησω κουπονια,ξερετε?

Τιτινακι μου απο την υπερενταση θα ειναι που δεν κοιμασαι καλα λογο του μικρου αλλα ειναι τοσο γλυκουλης που χαλαλι του εεε?

Μαρακι μου τι κανεις ομορφια μου, πως πας?Καλα λεει η Λενα μπαμ και κατω να πας να γεννησεις,ουτε να μετρας ουτε τιποτα!!!

Κι εγω θυμαμαι τους δασκαλους μου, ευτυχως ηταν νορμαλ ανθρωποι στα πλαισια της λογικης.

Τι καλο θα φατε σημερις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου καλημέεεεεεεεεραααααα!

Τι κάνει η φραουλίτσα μας;;;;

Κουπόνια μπορείς να ζητήσεις ότι ώρα θες!

Εγώ τα χρησιμοποιώ και παίρνω πάλι τηλέφωνο και μου στέλνουν ξανα.....

Μακάρι να πάω μπαμ και κάτω...!!!!!! Εκεί που κάθομαι θα μου έρθει ξαφνικά :shock:

Δεν έχω αποφασίσει φαγητό ακόμα.............σήμερα είμαι αναποφάσιστη!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...