Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.....ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ, ΠΟΛΛΑ ΓΡΑΨΑΤΕ!! ;););)

ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ, ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ.. ΕΓΩ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ 1 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ (ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ 3 ΚΙΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ) ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΗΔΗ 6 ΚΙΛΑ!!ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ, ΘΕΛΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!! :oops::oops: ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΑ(ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΕ ΘΗΛΑΣΜΟ ΧΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ) ΔΕ ΞΕΡΩ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Η ΕΡΧΕΤΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ. ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ, ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΗΤΕ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ...ΜΕ ΤΗ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΠΑΝΤΑ!! :lol::lol::lol:

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.

Εγώ το μαλλί το έχω γυρίσει στο φυσικό μου (καστανό ανοιχτό) εδώ και ενάμιση χρόνο περίπου και έκανα ξανθές ανταύγειες λίγες ίσα για να φωτίσει. Τα είχα χρόνια ξανθά και τα βαρέθηκα, τώρα τα άφησα εντελώς στο φυσικό και αν σκέφτομαι να τα αφήσω ηρεμήσουν και την άνοιξη να κάνω πολλές ξανθες αντάυγειες. Θα δείξει μέχρι τότε.

Όσο για τα κιλά μου, σήμερα ζυγίστηκα :cry: Μέχρι πριν 2 βδομάδες ήμουν στα κιλά μου, τώρα είμαι στο +2. Λογικό γιατί το είχα παρακάνει με τα γλυκά. ΚαΙ πάλι καλά δηλαδή. Τώρα είπα να μαζευτώ λίγο γιατί την άλλη βδομάδα θα πάω στο γιατρό, ελπίζω να μη βάλω άλλο. Έχω και κήλη δίσκου και δε θέλει να βάλω πάνω απο 8-10, για να μην καταπονήσω κι άλλο τη μέση μου.

sotkou καλά αποτελέσματα με την εξέταση, καλό βραδυ κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia ! ti kanete?

prospa8w na hremhsw prwi prwi gt o kalos mou skoulikis phre to xarti gia na me dieukolunei na mhn katevainw egw ampelokhpous kai twra ton phra thlefwno mou eipe oti den 8a prolavei na paei...eleos dhladh eleos! shmera apo to prwi fanhke h mera ksupnhsa me ena hxo apo klama , lew ti egine kai htan o diplanos geitwnas pou tou eixan klepsei th suntaksh sto dromo mazi me to dwro twn xristougennwn.ton luph8hka ton an8rwpo.

to mono kalo mexri twra einai oti koimh8hka trella to vradi! alla hmoun kai kourasmenh polu! auta gia twra paw sth manoula mou gia portokalada gt ton kafe ton exoume kopsei :D polla filia !kalhmera se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia!!!aurio exoume metakomisi...provlepetai kourash!alla tha prospathisw na kanw osa pio liga mporw... :):) pali ksipnisa me pono sthn plath kai th mesh!!!!

sotkou kai egw prwi prwi exw trella neura me ton kirio mwroudenio :evil: me neuriase apisteutaaaaaaaaaa!!!prospathw na iremisw twra!kala kai egw isws exw perisotera neura apo oti prepei alla afou kseroune oti eimaste se periergh fash ti mas pane kontra???E????as mhn milane :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου

sotkou & mwroudenia2 να πείτε στους άντρες σας να μην σας σκάνε.... :lol::lol::lol: γιατί θα τους μαλώσουμε.Καλά sotkou μου το έχει κάνει και εμένα αυτό ο άνδρας μου κανά δυο φορές και όσο και να θες να κρατηθείς να μην του φωνάξεις δεν μπορείς.

Εγώ πάλι έχω τον καλό μου από χθες άρρωστο με γαστρεντερίτιδα.Είχε ο μικρός και κόλλησε και εκείνος οπότε έχω 2 μωρά να νταντεύω ...

Δεν ξέρω αν ο χαρακτήρας διαμορφώνεται ή γεννιέται έτσι το μωρό , γιατί ο δικός μου ο μπελαλής εκτός από τα μάτια της αδελφής μου έχει πάρει και πολλά χούγια ,έτσι να μας δυσκολεύει την ζωή :lol::lol::lol:

Ελπίζω το δεύτερο να πάρει από τους γονείς του!!!!!!!!!

Σας το ξαναλέω σαν έμπειρη μανούλα έχετε να κάνετε τόσες πολλές δουλειές μόλις γεννηθεί με το καλό το μωράκι σας που θα τρέχετε και δεν θα φτάνετε,και όσο θα περνάει και ο καιρός θα πληθαίνουν και οι δουλειές και η κούραση σας γι αυτό απολαύστε και "εκμεταλλευτείτε" αυτήν την περίοδο γιατί δεν ξαναέρχεται πίσω.Και εγώ τώρα στην δεύτερη έβαλα μυαλό και "απολαμβάνω'' τα προνόμια της εγκυμοσύνης μου :lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax marianna mou oso pernaei h mera toso me fountwnei perissotero...hr8e to xaratsi sth deh kai mou eipe epeidh to spiti einai sto onoma tou patera mou na to plhrwsei o pateras mou ,mou hr8e keramida...dhladh tou lew an pame sto allo spiti 8a to plhrwne h mama sou kai leei oxi gt ekeinou tou to exei grapsei. re koritsia lhgmena pinei ??? ola twra mou ta ksefournizei.kai to asteio einai oti exoume lefta na to plhrwsoume!

de mas vlepw kala eimai pali sta oria mou isws prepei na kanw to mpam to kalo mpas kai valei mualo mou fainete. h apogohteush mou einai polu megalh... ti allo 8a akousw???pfffffff pffffffffff

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!παλι εξαφανιστηκα αλλα βλεπετε δεν σας ξεχναωωω!!!σε κανα μηνα σταματαω και απο την δουλεια και θα τα λεμε συχνοτερα!

Καναμε αυχενικη και δοξα τω Θεω ειναι ολα καλα και το σπορακι μαλλον παλι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....Δεν σας κρυβω οτι πεθαινα για ενα αγορακι αλλα... :roll: δεν πειραζει...μονο γερη ναναι και αυτο μου φτανει!!!

Την Τριτη εχω γενεθλια και θα μαθω και ποτε θα παμε για αυχενικη.μου ειπε να παρω να κανονησουμε στα γενεθλια μου ο ντοκτορ μου.

Παιδια σας κλοτσανε τα μπεμπουλινια???εμενα αρχισε ηδη!!!στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα αργησει πολυ να νιωθω χτυπηματακια αλλα αυτη ειναι πιο τσαουσα!!!εχει ξεκινησει και με εχει κανει να τρελαθω απο την χαρα μου!

Εχω βαλει 10 ολοκληρα κιλα!!!ωωωω ναιιιιιιιι...ειμαι και επισημα μια φαλαινα!ευτυχως εχω μειωσει παρα πολυ το φαγητο και δεν κανω διαιτα απλα δεν τρωω οπως ετρωγα.φουσκωνω γρηγορα! :mrgreen:

Και οσο για την μανουλα που της ειπε ο συζυγος να πληρωσει το χαρατσι ο μπαμπας της....μου μυριζεται πεθερα απο πισω απο τα λογια του....γιαυτο και ειχε ετοιμη την απαντηση οτι οι δικοι του οι γονεις του το εχουν γραψει....βαλε τις φωνες λιγακι.....εγω δεν αντεχωωω κατι τετοια και ουρλιαζω.....εκτωνονομαι κιολας! ;)

Φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!!

Τι κάνετε;; Εγώ χθες ψόφησα στην κούραση και τίποτε δεν έκανα...τέλος πάντων, μια εβδομάδα δύσκολη είναι θα περάσει τι θα κάνει!!!

Όλα βαίνουν καλώς με το μωράκι μου και το πιστεύετε ότι δεν νοιάζει καθόλου τι θα είναι; Ο γιατρός είπε μάλλον πάλι για αγοράκι αλλά χωρίς να δούμε τίποτε γιατί μας κρυβόταν, επειδή του χα πει ότι στην αυχενική μου παν για αγόρι μου είπε απλά ότι μπορεί και να ναι, σε τέτοιο στυλ. Οι δικοί μου όλοι είναι σίγουροι ότι είναι κορίτσι, εμένα απλά με ενδιαφέρει να είναι γερό και ας μην μάθω ποτέ :) κατευθείαν στην γέννα έκπληξη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalhmera! to sk to perasa me pureto alla phga gia douleia kanonika to savvato.thn kuriakh vghka na parw kai 2 dwrakia :) opote twra ksekourazomai ligaki sto krevataki mou.oso gia th deh 8a paw na thn plhrwsw aurio an kai mou eipe telika 8a th plhrwsoume mazi alla mono kai mono gia egwistikous logous 8a paw egw.

omws meta apo thn katsada tou sk phge kai mou phre thn apanthsh tou alpha test kai ola einai arnhtika to vradi 8a parw to giatro mou na kleisoume rantevou gia b epipedou.

expectingmummy mhn agxwnesai oti na nai ,gero na einai.

argyrw emena o giatros mou eipe oti exw leukwma opote sto telos 8a parw arketa kila.elpizw pws oxi alla exw pei sto gumnasth pou phgaina prin kai einai filos mou oti meta 8a me liwsei :D .

polla filia kalh evdomada ,auth h evdomada kai meta 8a liwnw spiti olh mera!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?

Εμείς είχαμε ένα 'κουραστικό' Σαββατοκύριακο με ψώνια στα μαγαζιά :lol::lol::lol:

βρήκα πολύ καλές προσφορές και εκπτώσεις!!! Πχ σε παπουτσάδικο στο Κολωνάκι, γόβες δέρμα μέσα έξω από 140 ευρώ ............μόνο 45!! Εντάξει δεν λέω ότι άξιζαν και 140 αλλά χάρηκα πολύ για την τιμή που τα πήρα! Πηρα και μερικά φορεματάκια που ελπίζω να φορέσω και του χρόνου :D:D:D

Αλλά κουράστηκα :?:?:? Γινόταν και χαμός στο κέντρο !!!

Σήμερα αισθάνομαι σαν να με πάτησε τραίνο :?:?:?:?

Το απόγευμα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό και τα ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ από τον φόβο μου....Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν νοιώθω έγκυος (πάλι :?:?:? )

ουφ ουφ ουφ ουφ!!!!!!!!!!!!!

θα κλείσουμε και ραντεβού για β επιπέδου, γύρω στις 20 Ιανουαρίου!

εγώ παρότι στο 2ο μωράκι, δεν έχω νιώσει κανένα σκίρτημα από το σποράκι μου....Και στην μπέμπα μου ένιωσα πολύ αργά...Αλλά προς το τέλος...γινόταν πόλεμος στην κοιλιά μου :lol::lol::lol:

Καλή εβδομάδα και πολλά φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΓΩ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΙΣ 10/01 ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΑ!!ΠΡΩΤΑ ΑΠ' ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ!! ;);););)

ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΔΕΙΧΕΙ ΑΠΑΛΑ (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ) ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ.ΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΙΧΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΗΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ, ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ ΜΕΣΑ!! :lol::lol::lol::lol:

ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΙΨΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΤΗΡΑ ΜΟΥ, ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΕ ΤΟΣΑ ΕΞΟΔΑ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΑΜΕΣΩΣ. :evil::evil: ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και εμείς περάσαμε ένα κουραστικό Σαββατοκύριακο με τον μπελαλή μας να τον τρέχουμε από εδώ και από εκεί...

Νομίζω πως και το 2ο θα μου βγει πολύ ζωηρό ,και αυτό, γιατί ήδη κάνει πολύ αισθητή την παρουσία του μόλις χαλαρώνω λίγο :lol::lol::lol:.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsiaaa!!!h metakomisi teleiwse alla oi doulitses sinexizontai kai einai polles!gia auto den grafw poly! kai emeis aurio epitelous pame giatroulh!!!!!!

kai emena kanei aisthiti thn parousia tou!!!simera to prwi pou koimomouna tromaksa apo ena thorivo kai arxise na klwtsaei!to eniwtha na kounietai :D to taraksa to mwroulini mou!!! :-p:-p:-p

gia B epipedou tha sas enimerwsw aurio!logika tha kleisoume rantevou!!!

autaaaaaaa!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το νιώθω το μικρούλι αλλά ακόμη δεν έχω καταφέρει να ειδοποιήσω τον μπαμπά μας να το νιώσει κι αυτός!!! Βέβαια χθες με την κούραση που τράβηξα και πάρτυ να έκανε στην κοιλιά μου χαμπάρι δεν θα παιρνα, νεκρή έπεσα για ύπνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera kai pali koritsakia!phra to giatro kai mou eipe na paw ton parw thl prin mpw sthn 21h evdomada dhladh B epipedou 8a kanoume gurw stis 3 me 4 Ianouariou. :) o giatros mou eipe ola mia xara ta apotelesmata :D xaxaxaxa ti kala!!!

siga siga me tis doulitses ola 8a ginoun.

kati allo exete skeftei ti 8a ftiaksete ta xristougenna? lew na kanw rolo sto fourno h' galopoula gemisth alla den kserw kata poso 8a fagw8ei h galopoula...sto soi mou thn trwne oi upoloipoi protimoun xoirino h' mosxari rolo. fusika auta 8a einai ta vasika gt exoume polla extra ;) opws oles na fantastw :)

aurio prwi prwi exw rantevou gia nuxia na hremhsw ligo :D8-):lol::D kalo vradi!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,

μπράβο sotkou μια χαρά το μπουμπουκάκι σου ,πάμε δυναμικά τώρα για την Β΄επιπέδου.

Εμείς είχαμε αποφασίσει με τον άνδρα μου να βγαίναμε έξω ,είχαμε βρεί και το μαγαζί (θα μας πήγαινε γύρω στα 130€)αλλά λόγω οικονομικής κρίσης μου πρότεινε να μου μαγειρέψει κάτι εκείνος και ...δέχτηκα ;):lol: .Για πέστε όμως καμιά ιδέα για φαγητά να μαθαίνουμε και εμείς που δεν τα πολυπάμε καλά με την κουζίνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaa ksupnhsa nwris 7 para !!mazepsa to spiti k twra variemai.

emeis panta kanoume spiti h' se oikogeniako spiti alla eimaste gyrw sta 20 atoma me 25.opote sto trapezi uparxoun polla.kati pou me voleuvei einai xoirino rolo mpouti me saltsa manitaria xwris krema galaktos meta ta soufle exoun thn timhtikh touskai oi salates (sunh8ws me rodi). kai + ta klassika pites ,kokkinisto,ruzaki me laxanika,patates fournou.alla fetos den kserw ti 8a kanw.me tis geuseis exw mperdeutei.

ante 4 meres akoma...... :) xaxaxaxa filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα!!!

Αχ εμείς θα κάνουμε Χριστούγεννα τα δυο μας φέτος και για να μαι ειλικρινής πολύ μου κακοφαίνεται που για πρώτη χρονιά δεν θα είμαι με τους δικούς μου!!Και 26 έχει υπηρεσία και θα μαι μοναχούλι μου!! Ευτυχώς ανέβηκα Ελλάδα βέβαια και πήρα τη δόση μου γιατί θα σκαγα αλλιώς :lol::lol::lol: το πόσο μου χε λείψει το κέντρο δεν λέγεται, τις άλλες φορές πετύχαινα απεργίες πάντα και δεν μπορούσα να κατέβω...

Βέβαια λέω να κάνω σπέσιαλ μενού για εκείνη την ημέρα: χοιρινό με δαμάσκηνα, μια τυρόπιτα με χειροποίητο φύλλο, σαλάτα μαρούλι-ρόκα-ρόδι, κρασάκι κι ένα γλυκό αλλά τι;;; Θέλω την βοήθειά σας!! Κατά προτίμηση να περιέχει σοκολάτα...

Χθες έφτιαξα και μελομακάρονα... Άντε και του χρόνου τριπλές και τετραπλές οι οικογένειές μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα μπήκαμε στον 5ο!!!! Πώς περνάει ο καιρός ούτε που το καταλαβαίνω... Μου έκανε δώρο μια περιποιημένη αναγούλα το πρωί έτσι για να μην ξεχνιόμαστε! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...