Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012


Recommended Posts

ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!

ΠΗΓΕΝΕΤΕ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ, ΚΑΝΕΤΕ ΨΩΝΙΑ, ΠΗΝΕΤΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ, ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.

ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ, ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΠΑΝΤΑ.

elenac ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

sotkou ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΙΟ ΣΟΥ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΡΙΣΤΙΚΑ. %%-

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ 100 ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗΣ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΜΗΝΩΝ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΙΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ.

ΕΜΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ..... Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ. ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΟΥΤΣΟΥ-ΓΟΥΤΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ, ΠΕΣ ΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ Η΄ ΟΧΙ. ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝ 69. ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΜΕΤΩΝ ΕΦΤΑΣΑ 63 ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΖΥΓΙΣΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ 65.

expectingmummy ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΔΑΚΡΙΖΩ. ΑΤΙΜΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια, πριν από λίγες μέρες μου έδωσε ο γιατρός μαγνήσιο και μου αύξησε και το σίδηρο. Μου είπε λοιπόν να τα παίρνω και τα δυο πρωί-απόγευμα. Με το πουτα παίρνω και περιμένω κανένα μισάωρο για να φάω, με πιάνει εμετός. Βέβαια το στομάχι είναι άδειο... έχει συμβε'ι σε καμία από εσάς και αν ναι τι κάνετε γι'αυτό? Είπα να περιμένω 2-3 μέρες και αν συνεχιστεί να ενημερώσω και το γιατρό. Αυτά από μένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia , ti kanete esis k ta ebriakia sas??

ego ime kala , k abrio exo ranteboudaki me ton giatro gia iperixo .

elenac giati pernis ta xapia me adio stomaxi? sou ipe o giatros ?? ego oti xapia perno k to magnisio pou mou edose prin 3 ebdomades ta perno panta meta to fagito , sinithos meta to mesimeriano . pote me adio stomaxi , isos gia afto na exis anagoules . elpizo na perasi sintoma .

na rotiso kati bre egkioules ?? proxthes pou ixa bgi gia psonia , sto magazi me ta idi egkimosinis , i politria pou me e3ipiretouse mou ipe kati k me psiloproblimatise . kathos me e3ipiretouse kathisa se mia karekla , k ebala to podi mou to ena pano apo to allo ( o klasikos tropos pou kathonte oi ginekes diladi) k me to pou me blepi lei .. pote to ena podi pano sto allo , den kani , stamatai i kikloforia tou aimatos k epireazete to moro . exete akousi esis kati tetio?????????ego oute exo akousi oute exo diabasi kati tetio . k ama itan toso anisixitiko o giatros giati den mou to anefere ? gia pite ti 3erete :)

filiaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera !vasika den exw akousei kati tetoio Veloudenia alla nomizw oti ksekourazomaste kalutera stavropodi (toulaxiston egw etsi ka8omai twra teleutaia) merika pragmata pisteuvw einai kai mu8oi.o sidhros to prwi prepei na ton pinoume me adeio stomaxi h'me ligo xumo portokali toulaxiston to legofer pou pinw egw.

mou akurwsan to ma8hma to teleutaio kai phra ton kurio skouliki kai phgame sto mother baby einai poly konta se mas gt einai peristeri ,eidame karotsakia ,kala8ounes ,parkokrevata kai krevatakia to krevataki 3 se 1 einai polu omorfo kai polu voliko ka8ws kai gero! karotsakia me relax kai karotsi ths motherbaby ta eixan 275 kai apo 15 genarh 8a feroun 3 se 1 dikias tous paragwghs.

opws feygame mas edwsan mia lista me pragmata aparaithta kai ena maksilari dwro gia egkues auta ta makrostena ,auto eixe timh viotexnias 40 eurw enw to idio eksw to exw dei 80euros. eixe polu wraia pragmata 8a ksanapaw na parw thn proika ton genarh kai meta ton aprilio 8a paw na kanw thn paragkelia gia ola ta pragmata ,phgame kai se kapoia alla magazia alla de mou aresan auta pou eixan htan polu apla se sxesh me auta pou eida ekei.

Kalh Epituxia gia aurio Veloudenia! filia se oles tis kopeles!

ps: me rwthsan pote genaw kai tous eipa maio kai mou eipan ti ginete shmera oses kopeles hr8an maio genane 8a eimaste polles mou fainete gia Maio!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΑΡΧΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟΠΟΔΙ,ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΓΥΡΩ ΜΟΥ!

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΟ ΡΗΤΟ ΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ''ΠΑΛΙΕΣ'' ΤΟ ΤΗΡΟΥΣΑΝ!!

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΤΟ ΨΙΛΟΑΠΟΦΕΥΓΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ''ΓΛΥΚΕΣ'' ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...ΑΛΛΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΑΜΕ!!ΜΑΛΛΟΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ!ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΓΑΜΩΤΟ!! ;)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ...ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΜΕ ΝΥΧΙΑ Κ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!!!

Τι κάνουν οι μέλλουσες και νυν μανούλες;;;

Εγώ μια χαρά, ανυπομονώ να έρθει η Παρασκευή να πάω στον γιατρό να δω το μπεμπάκι μου!!!

Για το σταυροπόδι δεν έχω ακούσει κάτι και βασικά όση ώρα κάθομαι στο γραφείο, σταυροπόδι είμαι. Πιστεύω ότι αν ήταν κάτι σοβαρό θα το ξέραμε. Γενικά για την εγκυμοσύνη υφίστανται πολλοί μύθοι απ' ότι έχω καταλάβει, αν είναι να δίνουμε σημασία σε κάθε έναν από αυτούς, πάμε χαμένες κυριολεκτικά!!! Άλλωστε θεωρώ ότι με τον καιρό το σώμα μας θα μας "επιβάλλει" τη στάση που θέλει, όταν μεγαλώσει η κοιλίτσα για καλά, δεν θα μπορούμε με τίποτε να καθόμαστε όπως θέλουμε, οπότε ας το ευχαριστηθούμε όσο μπορούμε!!!

sotkou όπως είπε και μια γνωστή μου, τιμημένος Αύγουστος!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxa expectingmummy ! kalhmeres se oles ! 8a koutoulaw pali shmera 3 wres upno exw kanei den antexete dhladh... emena xouanitaki auto pou les koimomaste san aderfakia mou thn spaei entelws...den prepei na ksexname oti eimaste kai zeugari (ean epitrepete vevaia) kai emeis apo septemvrh exoume 8a faw thn kaltsa mou sto telos.kai exw kai thn aderfh mou pou mou leei nai, alla ton augousto fainete na to euxaristh8hkes...ti na pei kaneis??opws leei kai h 8eopoula kovete to sex???? (ti lew pali prwi prwi) lete na ftaiei auto gia tis aupnies???na to exw san pathma ? xaxaxaxaxa (asteieuomai) loipon koritsakia mou kalhmera kai pali elpizw na gelasate ligaki! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.Πρωινές πρωινές είστε σήμερα ε;Και με πολύ καλή διάθεση!!!!

Αχ με αυτό το σεχ!!!!!έχω τσακίσει σοκολάτες και σοκολάτες για υποκατάστατο!!!!Από αυτές μπήκαν και τα 4 κιλά!!!!!!!!!!!!!!!

sotkou σε βλέπω μόλις γεννηθεί το νινάκι να πέφτεις ξερή για ύπνο στο μαιευτήριο και να μην ξυπνάς με τίποτα :lol::lol::lol: .

Εμένα πάλι αυτό το παιδί δεν λέει να με αφήσει να κοιμηθώ ένα βράδυ φυσιολογικά.Ξυπνάει στις 03:00 τα χαραμάτα και φωνάζει μαμά γάλα και μετά στις 06:30 ξανά ζητάει ,που το βάζει τόσο γάλα μια σταλιά ανθρωπάκι!!!!!!

Λοιπόν τον μύθο για το σταυροπόδι τον ξέρω και εγώ λένε ότι όταν κάθεσαι σταυροπόδι ότι και καλά το παιδί μπορεί να μπλεχτεί με τον ομφάλιο λώρο.Δεν τόλμησα ποτέ να ρωτήσω τον γιατρό μου :lol: !!!!!

Αχ αυτός ο Αύγουστος !!!! και εμένα πολλές γνωστές μου γεννάνε Μάιο.Τι κάνει η πολύ ζέστη,οι διακοπές και τα μπανάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας συναγωνίστριες εγκυούλες!! :lol::lol::lol:

Πως πάτε? Όλα καλα? Εμείς είμαστε καλά αν και πέρασα ένα φρικτό βράδυ με διαρκείς εφιάλτες...μάλιστα ο ένας ήταν τόσο έντονος που δεν μπορούσα να ξεφύγω με τίποτα και μεσα στον ύπνο μου άρχισα να φωνάζω και ξύπνησα την μικρή :?:?:?:?:? και ο έξυπνος ο άντρας μου μου λέει (στις 4 τα ξημερώματα αυτό): καλά γιατί τραγουδάς (ΝΤΟΙΝΓΚ) στον ύπνο σου και ξυπνάς την μικρή? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ο πρωινός (κατά τις 8) εφιάλτης ήταν ότι μπήκαν κλέφτες στο σπίτι με όπλο και εγώ έτρεχα να σώσω το μωρό .... :?:?:?:? ένα σπίτι τελείως Baroque το οποίο δεν ήταν το δικό μου αλλά ήταν και γεμάτο νυφικά :?:?:?:? κρεμασμένα από παντού! τεράστια νυφικά! Γενικά παρότι παντρεύτηκα με θρησκευτικό γάμο και νυφικό, δεν τα συμπαθώ.... :lol::lol::lol::lol: μου φαίνονται πολύ...περιοριστικά :lol::lol::lol::lol: ο εφιάλτης ήταν τα νυφικά όχι οι κλέφτες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λοιπόν σχετικά με το σταύρωμα των ποδιών, όταν ήμουν έγκυος στην μικρή καθόμουν συνέχεια σταυροπόδι γιατί έτσι ξεκουραζόταν η μέση μου και κάτι θειάδες- γιαγιάδες μου έλεγαν μην κάθεσαι έτσι θα μπλεχτεί το παιδί κλπ κλπ...

εγώ όμως δεν μπορούσα να καθίσω αλλιώς αλλά πράγματι το παιδί ήταν πολύ μπλεγμένο :lol::lol::lol::lol: και δεν κατέβαινε με τίποτα (τα πόδια ήταν πολύ μπλεγμένα με τον λώρο) και για αυτό και γέννησα με καισαρική...φυσικά όμως δεν πιστεύω ότι η στάση του σώματός μου οδήγησε σε αυτό...και ούτε ο γιατρός το πιστεύει...προφανώς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αλλά αν καμία είναι προληπτική...καλύτερα να μην κάθεται έτσι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πάντα έλεγα ότι ήθελα να παντρευτώ τον Μάιο γιατί η άνοιξη είναι η αγαπημένη μου εποχή. Τελικά παντρεύτηκα Ιούλιο αλλά Μάιο θα έχω το παιδάκι μου αγκαλιά οπότε τι άλλο να θέλω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

expecting kai egw gia maio phgaina alla h mana mou epemene pws maio pantreuontai mono oi gaidaroi ... xaxaxaxa kai etsi pantreuthka septemvrh :) polu vroxh 8 wres ma8hma shmera akures einai ola me iwsh...an einai dunaton...vevaia 8a liwsw sto spitaki mou opote as mhn eimai axaristh... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sotkou κι εγώ θυμάμαι τότε που έκανα ιδιαίτερα (2 χρόνια πριν όχι και πολλά) πριν τα Χριστούγεννα αρρώσταιναν πάρα πολύ :P:P:P:P:P τα άτιμα!!!!Αλλά μόνο για το ιδιαίτερο γιατί η φωνούλα τους σθεντόρια ήταν όταν ακύρωναν το μάθημα!!!Τα χρυσά μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε ολες.. σε λιγο φευγω απο τη δουλεια και εχω κομωτηριο... απο τοτε που σταματησαν οι εμετοι το εχω ριξει το φαι να δουμε ποσα κιλα 8α εχω παρει μεχρι το επομενο ραντεβού σε 2 βδομαδες :o

Διαβασα οτι το θεμα σεχ το εχετε εξαντλισει χαχαχα καλα κανατε!!

Σαμανθα μου μενω Κυπρο και εδω θα γεννησω σε ιδιωτικη κλινικη. Μενεις Κυπρο να σου πω σε ποια?

Μαριαννα και εσενα ξυπναει ακομα ο μικρος?? Και εμεις μια απο τα ιδια. Το κακο ειναι οτι δεν θελει τον μπαμπα του και τρεχω παντα εγω μες την νυχτα... να δω πως θα τα βγαλω περα απο το Μαιο και μετα... με βλεπω να κουτουλαω τοιχους :shock:

καλα αποτελεσματα σε οσες εχετε συντομα γιατρο..

veloudenia πρωτη φορα ακουω για το σατυρωμα των ποδιων... εγω δεν θα εδινα σημασια.

Παω να συνεχισω τη δουλιτσα μου... τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε ολες.. σε λιγο φευγω απο τη δουλεια και εχω κομωτηριο... απο τοτε που σταματησαν οι εμετοι το εχω ριξει το φαι να δουμε ποσα κιλα 8α εχω παρει μεχρι το επομενο ραντεβού σε 2 βδομαδες :o

Διαβασα οτι το θεμα σεχ το εχετε εξαντλισει χαχαχα καλα κανατε!!

Σαμανθα μου μενω Κυπρο και εδω θα γεννησω σε ιδιωτικη κλινικη. Μενεις Κυπρο να σου πω σε ποια?

Μαριαννα και εσενα ξυπναει ακομα ο μικρος?? Και εμεις μια απο τα ιδια. Το κακο ειναι οτι δεν θελει τον μπαμπα του και τρεχω παντα εγω μες την νυχτα... να δω πως θα τα βγαλω περα απο το Μαιο και μετα... με βλεπω να κουτουλαω τοιχους :shock:

καλα αποτελεσματα σε οσες εχετε συντομα γιατρο..

veloudenia πρωτη φορα ακουω για το σατυρωμα των ποδιων... εγω δεν θα εδινα σημασια.

Παω να συνεχισω τη δουλιτσα μου... τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!eleipa liges meroules kai gia auto den empaina!eimastan sto xwrio!!

ksekourastika!giortasame kai thn giortoula tou Antroulh mou xthes!! :D

to dentraki to stolisame kai emeis!valame kai fwtakia kai eksw kai mesa ktlp.oxi oti ekana polla egw fetos giati kourazomouna eukola! :D:D

egw pleon to niwthw olooo kai pio polyyyy kai eimai polyyyyyyy xaroumenh :D:D:D:D:D

a!!filakia kaname(mono prokatarktika) dioti mas to apagorepse o giatros sas eixa pei to giati...kai otan kaname filakia to eniwtha pio poly apo mesa mou na kineitai!niwthw kati san rithmika xtypimatakia(oxi poly entona) alla katalavainw pleon pws einai sigoura to mwro mou!! :D:D:D:D

kata ta alla metraw 2 evdomades mexri na pame giatrooo ante na perasoune! :?

autaaaaaaaa ta neakia mou!!! :D:D

kalws irthane kai ta nea koritsakia sthn parea mas!!!euxomai se oles na exoume mia teeeeleia egkymosini!!!

a!!!egw kila den pira alla!malista exasa 1 kilo(opote eimai sta +4)!oxi apo diaita apla prosexw!auta!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale posa grapsate simera :) ?? xerome pou exi kinisi to postaki mas , opos k xerome pou iste oles kala k apolabanete afti tin periodo .

emis ixame giatrouli simera , to glikouli mou ixe to xeraki tou sto stoma :D , eftixos ola kala pane , megaloni fisiologika . k imaste 16-17 cm apo to kefali mexri k ta podia . sibadizoume apolita me tin imerominia toketou . oi metrisis ine fisiologikes mias k ine apo to kefali mexri ta podia k oxi apo to kefali mexri ton popo . opote parakalo ala3te ta ekatostoulia mas stin listoula tora pou megalosame ;) den mas ipe akomi ti ine . misi ora prospathouse o antrhopos na di , alla den eblepe tipota mesa apo ta podia k to glikouli den ta anige na to epibebeosoume . opote pali den 3eroume k THA SKASO mexri tis 9 ianouariou pou exoume b epipedou . alla den pirazi afou ine kala afto metrai !

oso gia to stabropodi INE MITHOS . mou ipe min akous tetia ine blakies k tin epomeni fora pou tha pas se ekino to magazi pes tis na sou e3igisi tin theoria tis gia na gelasoume :lol:

k gia to sex ego proidopiisa ton antra mou oti , den tha apo3enothoume epidi tha kanoume mpempaki . mou tin spai k emena apistefta afto to adelfia 3adelfia simpetheres alla ti na kanoume META THA GINI OLOKAFTOMA ;)

mwroudenia na xerese ton antrouli sou

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veloudeniaeuxaristw!! mpravoooooooooo teleia nea!!!ante tyxerh eides to mwroulini sou!!! egw exw akoma 11 meroules gia na pame...!a kai esy den emathes fylo???e kai emas kleista ta eixe ta podarakia tou kai den mporesame na to epivevewsoume!den peirazei!!sthn B epipedou tha mathoume 100%! :D:D:D

to niwtheis kai esy katholou twra?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

esi ise i tixeri tha to dis se mono 11 meroules :) ego prepi na perimeno tora ena mina !!! alla enta3i ipomoni! den exo niosi akomi tipota mwroudenia mou , alla ine fisiologiko se proti egkimosini na min to niothis apo tora . den sou kribo omos oti anipomono na to nioso . oso gia to filo ... isos to epibebeosete tora pou tha pate gia aplo iperixo . esas kati sas ipe , mia ipopsia planate ston aera gia agoraki etsi den ine ?? emas den mas ipe tipota . k tha skaso :) alla skeftome pos simasia exi pou ine kala kai oti theli as ine!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

polu xairomai Veloudenia ax kai esu 8a perimeneis th b epipedou ...8a skasw mexri tote! shmera o kurios skoulikis mou ekane dhlwsh oti sex 8a exei meta to maio...me exoun piasei kati neura ti na sas pw ton afhsa kai egw kai koimatai kai eftiaksa melomakarona...grrrr ponokefalos me epiase (ti travame kai den to marturame emeis oi gunaikes) mwroudenia na xairesai ton mwroudenio sou! 8elw kai egw ekshghsh gia to stauropodi xaxaxa filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

εγώ δυστυχώς ακόμα δεν τον νιώθω το μπέμπη :(

ελπίζω να αρχίσω να τον ακούω σύντομα γιατί πρός το παρόν μετραω τις μέρες για να πάμε στο γιατρό να μου πει οτι όλα είναι καλά. 23 του μήνα έχουμε ραντεβού, που θα πάει θα περάσουν οι μέρες!

Απο βρεφικά κλπ έχετε αρχίσει να κοιτάτε? Μια φίλη μου είπε οτι καλό είναι να κλεισω κάποια το φλεβάρη στις εκπτώσεις γιατί έχουν καλές προσφορές.

sotkou σχετικά με το motherbaby μου είπε η κολλητή μου οτι έχει ακούσει για διάφορες περιπτώσεις που είναι δυσαρεστημένοι διότι έχουν ξεκολλήσει τα κάγκελα από κρεββατάκια και διάφορα τέτοια. Όταν έψαχνε για το γιο της (είναι 17 μηνων τώρα) την είχαν αποτρέψει να αγοράσει έπιπλα από εκεί. Της είχαν πει οτι είχε καλής ποιότητας λευκά είδη και από αυτά έμεινε ευχαριστημενη. Δεν έχω προσωπική πείρα απλά στο αναφέρω. Και χωρίς παρεξήγηση :oops:

Αυτά από μένα, καλό σας βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas ! ti kanoume shmera??

elenac phga kai eida gt an den deis den exeis apopsh.uparxei mia paroimia pou leei to f8hno to kreas to trwne oi skuloi.exei pragmata pou einai kakhs kataskeuhs kai ennoeite oti ta vlepeis kai exei kai pragmata opws auto pou eida egw to 3 se 1 (gt kai egw exw tis epifulakseis mou) pou htan para polu kalhs poiothtas.eixe kounies apo 99 eurw kai autes pou eixe me 150 kai 200 den htan geres fainontousan alla eixe kai kala epipla pou htan gera kamia sxesh me ta upoloipa. sentonakia eixe megalh poikilia gurw sta 20 eurw to set kai htan vamvakera 100%.

twra uparxei kai h allh periptwsh an to paidaki vgei xouligkan tipote den 8a krathsei gia panta! xaxaxaxa

to krevataki apo ekei 8a to parw kai tis pantes twra gia ta upoloipa 8a to psaksw akoma einai nwris. stis ekptwseis omws 8a kanw orgia!!!!! :D

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΙΝΩ ΝΕΡΑΚΙ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΔΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...