Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012


Recommended Posts

kali ebdomada egkioules !!! ola kala ?? emis perasame ena poli omorfo sabatokiriako me ton veloudenio mou ( se afto pou les expectingmummy exis apolito dikio , niothis pio erotebmeni an k nomizes oti den pai allo , telika pai k allo ) kai tora epistrepsame stin kathimerinotita . ime sigouri pos oles exoume tis skotoures k tis anisixies mas pou plesionoun tin kathimerinotita mas , omos... mono me tin skepsi tou morou pou perimenoume niothoume poli kalitera . Anipomono gia to rantebou tis tetartis me ton giatro k anipomono k na nioso k to mpempe .

Sotkou mou efxome na pane ola kala me ton thio sou

expectingmummy xerome pou ta kataferes me to themataki sou .

Toma efxarista ta nea sou peri afxenikis , mprabo .

marriana ta nea sou???

oi ipolipes oles kala?????

filakiaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπα κάθε φορά που λέω δεν μπορεί να τον αγαπήσω ή να τον ερωτευτώ περισσότερο, τελικά πέφτω έξω και πολύ χαίρομαι :) :) :)

Πήγα να πληρώσω το τηλέφωνο πριν μας το κόψουν :P και να πάω ένα κονσίλερ από τα body shop γιατί μου τελείωσε το Σάββατο το βράδυ και δεν φόραγα την ζώνη μου. Αποτέλεσμα, να με πεθάνει η μέση και να νομίζω ότι θα μείνω στη μέση του δρόμου :( Ευτυχώς είχε ένα παγκάκι εκεί κοντά κι έκατσα λίγο και συνήλθα!! Και μην φανταστείτε καμιά απόσταση τραγική που περπάτησα!!! Ποτέ χωρίς ζώνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena i mesi mou me pethene tin paraskebi to bradi . ebala ton antra mou na mou kani masaz k telika eniosa kalitera . nomizo me ponese epidi me esfige to kalson pou forousa to opio ixa pro egkimosinis . tin kiriaki pou foresa ta rouxalakia pou pira to sabbato thimithika pos ine na niothis aneta sta rouxa sou xoris na se piezoun apo edo k apo eki :) tora prepi na paro k kana soutien giati to stithos mou den xorai pouthena :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούτιεν ήταν το πρώτο που πήρα!!! Λόγω χαμηλής απόδοσης προ εγκυμοσύνης ήταν το πρώτο πράγμα που χρειάστηκα να πάρω γιατί ξεχείλιζε από παντού :oops::oops: (για τα δικά μου δεδομένα πάντα)!!!! Καλσόν έχω καταβολευτεί ένα από τα calzedonia που πήρα, ένα νούμερο μεγαλύτερο, το οποίο προς το παρόν είναι μια χαρά!!!!Και μαλακό και απ' όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o antras me pirazi k mou lei , pio pithano ine to moraki mas na to bgalis apo to stithos para apo tin kilia:))) exi megalosi para poli den xorai pouthena k ine k poli bari . opote oposdipote i epomeni mou agora to sintomotero tha ine soutien

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαα εμένα έχει βρει τη χαρά του τώρα, εκεί που το ψάχναμε να το βρούμε σχεδόν, τώρα είναι καμαρωτό καμαρωτό!!!! Και επειδή κοιλίτσα ακόμη δεν έχω ιδιαίτερη, το θέαμα είναι ωραίο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

Τι κάνετε? Από ότι διάβασα είστε όλες καλά!!!!

Και εμείς είμαστε καλά και σήμερα δουλεύω από το σπίτι και έχω για 1η μέρα την γυναίκα που θα κρατάει την μικρή... :?:?:? Είναι πολύ περίεργο το συναίσθημα του να ταΐζει άλλος άνθρωπος το παιδί σου αλλά τι να κάνω :?:?:?

Η μικρή προσαρμόσθηκε αμέσως! χαίρομαι πολύ για αυτό!

Σχετικά με το μπεμπάκι στην κοιλιά μου, προχωράμε κανονικά, εύχομαι να είναι όλα καλά εκεί μέσα :lol::lol::lol: και το επόμενο ραντεβού με τον γιατρό θα είναι σε 2 εβδομάδες (το τελευταίο ήταν στην αυχενική). Έχω αρκετή αγωνία.

Ακόμα δεν έχω πάρει κανένα κιλό και έχω αρχίσει να ανησυχώ λίγο για αυτό αν και ο άντρας μου λέει ότι και στην μπέμπα έτσι ήμουν...Εγώ όμως θυμάμαι ότι παρότι δεν είχα καθόλου κοιλιά, είχα πάρε 2 κιλάκια μέχρι την αντίστοιχη εβδομάδα που είμαι τώρα. Ενώ τώρα παρότι φαίνεται λίγο κοιλίτσα (λόγω και της προηγούμενης εγκυμοσύνης), είμαι 50 κιλά :?:?:? Όχι ότι με χαλάει βέβεια...αν είναι όλα καλά δεν με πειράζει, ίσα ίσα μου αρέσει κιόλας!!! :D:D:D

Αλήθεια κορίτσια σχετικά με το θέμα...'αγκαλίτσες' :lol::lol::lol: με τους καλούς σας τι κάνετε?

εμείς πέρυσι δεν είχαμε σχεδόν καθόλου επαφές λόγω του ότι για 5 μήνες είχα αναγούλες και εμετούς και γενικά ένοιωθα χάλια, αλλά και γιατί φοβόμουν και λιγάκι, ενώ τώρα που και που το επιχειρούμε :oops::oops::oops::oops:

ο γιατρός έχει δώσει το οκ...ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα :?:?:?

επίσης, να σας ρωτήσω, επιτρέπεται η 'ολοκληρωμένη' επαφή ή όχι. Κάπου είχα διαβάσει ότι δεν είναι και ότι καλύτερο...Εσείς τι γνωρίζετε σχετικά με αυτό το θέμα?

ααα καλε βάλτε και εμένα στην λίστα ότι έκανα την αυχενική και περιμένω ένα ζουμερό αδερφάκι για την ζουζουνίτσα μου!!!!! (φύλλο δεν ξέρουμε!) :lol::lol::lol:

φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια πόσα κιλά έχετε πάρει? Δεν θέλω να σας αγχώνω, απλώς για σύγκριση ρωτάω...εντάξει παίζει και ρόλο το με πόσα κιλά ξεκίνησε η κάθε μία και το ύψος και η κατανομή κλπ κλπ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας. πολυ αργο το μαμμυ ειχα πολλες μερες να μπω και δεν αναγνωριζε τον κωδικο μου αναγκαστηκα να κανω αλλο. Εγω περασα ενα πολυ ομορφο Σ/Κ με το μωρακι μου πηγαμε στα Τζαμπο, σε μια μεγαλη υπεραγορα οπου ηρθε ο Αι Βασιλης και εδωσε δωρακια και μετα ψωνισαμε... κουραστηκε τοσο πολυ ο καλος μου που κοιμηθηκε στο καναπε στις 20.45 και ξυπνησε σημερα το πρωι στις 07.30

expectingmummy οντως ενα μωρο ανανεωνει την σχεση εισαι πολυ καλυτερα με το αλλο σου μισο. :P τα φυλλα Αλεξανδρείας τα δοκιμασα και εγω οχι σε καιρο εγκυμοσυνης και εχω να δηλωσω πως βοηθανε αρκετα.

mariannap πως εισαι εσυ??

elenac καλως ορισες στη παρεα μας και με το καλο το παιδακι σου!!!

Veloudenia με το καλο να δεις και να ακουσεις το μωρακι σου την Τεταρτη.. το θεμα σουτιεν κοριτσια ολες να το διευθετησετε απο νωρις εγω την επαθα στην πρωτη εγκυμοσυνη εκανα πληγες κατω απο το στηθος λογω του μικρου μεγεθους του σουτιεν

sotkou περαστηκα στο θειο σου.

Σαμανθα χαιρομαι που ολα καλα με την αυχενικη ακι ακομα περισσοτερο που η κορουλα σου προσαρμοστηκε με την κοπελα που θα την φροντιζει. Οσο για τις αγκαλιτσες που λες στο γιο μου μεχρι και στο ενατο κανονικα χωρις προφυλαξης χωρις τιποτα η γιατρος ηταν πολυ ΟΚ σε αυτο το θεμα... βασικα λενε οτι προκαλει προωρες συσπασεις και τοκετο αλλα ενα θα σου πω γεννησα με Φ.Τ ακριβως στην ΠΗΤ μου γι αυτο βουρρρρ 8-)

Κιλα πηρα ενα μεχρι στιγμης στον γιο μου πρεπει να ειχα παρει 4-5 μεχρι αυτη την εβδομαδα. ειμαι 61 τωρα 1.70 περιπου.

Αυτα καλο απογευμα!!!

;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα χαιρομαι που ολα καλα με την αυχενικη ακι ακομα περισσοτερο που η κορουλα σου προσαρμοστηκε με την κοπελα που θα την φροντιζει. Οσο για τις αγκαλιτσες που λες στο γιο μου μεχρι και στο ενατο κανονικα χωρις προφυλαξης χωρις τιποτα η γιατρος ηταν πολυ ΟΚ σε αυτο το θεμα... βασικα λενε οτι προκαλει προωρες συσπασεις και τοκετο αλλα ενα θα σου πω γεννησα με Φ.Τ ακριβως στην ΠΗΤ μου γι αυτο βουρρρρ 8-)

Κιλα πηρα ενα μεχρι στιγμης στον γιο μου πρεπει να ειχα παρει 4-5 μεχρι αυτη την εβδομαδα. ειμαι 61 τωρα 1.70 περιπου.

Αυτα καλο απογευμα!!!

;);)

Τόμα για αυτό γέννησες φυσιολογικά! Από τις πολλές αγκαλίτσες :lol::lol::lol: βοηθάνε από ότι έχω ακούσει! εγώ που φοβόμουν και ένοιωθα και χάλια (καμία σχέση με τώρα-μέρα με τη νύχτα) ....όταν έσπασαν τα νερά μου δεν είχα ούτε καν εξάλειψη τραχήλου (καλά για διαστολή δεν το συζητάμε) με αποτέλεσμα να μην κατέβει καθόλου η μπουμπού σε διάστημα 14 ωρών και έκανα καισαρική :(:(:(:(:(:(

αν και τώρα νοιώθω μια μικρή ανακούφιση που θα πάω με καισαρική πάλι :?:?:? περίεργο!! ενώ στην μπέμπα μου ήθελα όσο τίποτα άλλο να γεννήσω φυσιολογικά ...

Τόμα που γέννησες? Το μωράκι που έχεις τώρα έμαθες τι είναι?

φιλάκιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

expectingmummy apolafste to theama oso ine keros :) mias k den exis kilitsa .

Toma sabbatokiriako sta tzampo prepi na ginotan xamos , poses ores ekanes na ftasis tamio?

samantha mou xerome pou ise kala .

oson afora tis agkalitses k ta filakia k ta peretero :) k emas afou den mas to apagorefse to epixiroume pote pote . alla k ego akomi exo tin aporia ean i e3permatosi epitrepete entos kolpou .

oso gia ta kilakia 3ekinisa 51 k tora ime 53 kg . elpizo na min balo polla . ores ores niotho pos kano dieta mias k pinaw k prospatho ean exo fai na min xanafao , i na fao kati pou na min exi polles thermides . epidi den xriastike pote allote na kano dieta afto to aisthima tis pinas pou den periorizete me tipota mou fenete poli periergo .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.

oson afora tis agkalitses k ta filakia k ta peretero :) k emas afou den mas to apagorefse to epixiroume pote pote . alla k ego akomi exo tin aporia ean i e3permatosi epitrepete entos kolpou .

oso gia ta kilakia 3ekinisa 51 k tora ime 53 kg . elpizo na min balo polla . ores ores niotho pos kano dieta mias k pinaw k prospatho ean exo fai na min xanafao , i na fao kati pou na min exi polles thermides . epidi den xriastike pote allote na kano dieta afto to aisthima tis pinas pou den periorizete me tipota mou fenete poli periergo .

χαχα ετσι και εγώ! πιο πολύ προσέχω από όταν πλησιάζει το καλοκαίρι και θέλω να χάσω 1-2 κιλάκια για να βγω θεά :lol::lol::lol: στην παραλία...πάντως πρέπει να προσέχουμε και για λογους υγείας αλλά και για να νοιώθουμε καλά...εγώ στην μπέμπα μου είχα πάρει 10 κιλά και δεν άντεχα! σκεφτείτε να είχα πάρει 20 που παίρνουν αρκετές κοπέλες.... :?:?:? θα τους είχα δολοφονήσει όλους από τα νεύρα μου :lol::lol::lol:

είσαι πάρα πολύ καλά στα κιλάκια! Κοντά είμαστε!!! τι θα φάτε σήμερα? Εγώ έφτιαξα από χθες μοσχαράκι στην κατσαρόλα με σάλτσα από πορτοκάλι....μου είχα κολλήσει στο μυαλό :lol::lol::lol: με ρύζι ή πουρέ θα δούμε! Εμείς δυστυχώς τρώμε αργά το απόγευμα προς βράδυ και στο ενδιάμεσο με τοστάκια & μπαγκέτες...τα κακά της Αθήνας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέρετε τι φοβάμαι σχετικά με τις ελεύθερες επαφές? λόγω του ότι κατά την περίοδο της εγκυμοσύνης ασθενεί το ανοσοποιητικό μας σύστημα, ίσως μεταφερθεί κάποιο μικρόβιο το οποίο και δεν θα μεταφερόταν τόσο εύκολα υπό κανονικές συνθήκες...δεν ξέρω μπορεί να λέω και βλακείες...

επίσης έχω διαβάσει ότι το σπέρμα περιέχει μια ουσία που προκαλεί συσπάσεις. Έτσι από κάποιο μήνα και μετά δεν επιτρέπονται οι ολοκληρωμένες επαφές...

ο γιατρός μας είπε μέχρι τον 7ο μήνα....

αα επίσης (σας έχω ζαλίσει)...κατά την διάρκεια της επαφής, προσέχετε περισσότερο από ότι υπό κανονικές συνθήκες? Αχ τι λέω η μανααααααααααααααααα σα δε ντρεπομαι λιγοοοοοοοοοοοοοοοο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa . samantha mou otan to lisis to themataki me to sperma enimerose me se parakalo k emena :) apo tin mia skeftome pos orea ine tora pou den iparxi periptosi na 3anaminoume egkies na apolafsoume tis eleftheres epafes apo tin alli diabasa dio tria pragmata k tis teleftes fores i e3permatosi den ginete entos kolpou . o giatros mas ipe pos epafes mporoume na exoume to thema ine oti den to diefkrinise afto me tin e3permatosi , 3exastike??? i epidi den enoxli den mou to anefere?? ntrepome k na ton rotiso giati ton 3ero apo mikri k ine filos tou mpampa mou . den rotas esi kalitera ton giatro sou na mas lithi i aporia ;) ??????

kata tin diarkia tis epafis nai prosexoume perisotero alla enta3i mesa sto programma ine k afto :) molis gennisoume pantos tha paroume to aima mas piso ston sigkekrimeno tomea .

erotisi k apo emena : i perioxi eki kato ...exi fouskosi k afti ligo ??? :oops: , mou fenete kapos diaforetiki apo prin..

oso gia to fagito , emis fagame penes me lefki saltsa !

k gia to mpempaki... to exoume anakinosi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς επαφές έχουμε κανονικά και δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα θέμα ευτυχώς! Ο γιατρός δ εν έχει κάνει καμία διευκρίνηση, οπότε κι εμείς ελεύθερα κάνουμε!

Veloudenia δεν έχω παρατηρήσει κάτι εγώ αλλά απ΄ότι έχω διαβάσει, διογκώνεται λόγω της συσσώρευσης αίματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa . samantha mou otan to lisis to themataki me to sperma enimerose me se parakalo k emena :) apo tin mia skeftome pos orea ine tora pou den iparxi periptosi na 3anaminoume egkies na apolafsoume tis eleftheres epafes apo tin alli diabasa dio tria pragmata k tis teleftes fores i e3permatosi den ginete entos kolpou . o giatros mas ipe pos epafes mporoume na exoume to thema ine oti den to diefkrinise afto me tin e3permatosi , 3exastike??? i epidi den enoxli den mou to anefere?? ntrepome k na ton rotiso giati ton 3ero apo mikri k ine filos tou mpampa mou . den rotas esi kalitera ton giatro sou na mas lithi i aporia ;) ??????

kata tin diarkia tis epafis nai prosexoume perisotero alla enta3i mesa sto programma ine k afto :) molis gennisoume pantos tha paroume to aima mas piso ston sigkekrimeno tomea .

erotisi k apo emena : i perioxi eki kato ...exi fouskosi k afti ligo ??? :oops: , mou fenete kapos diaforetiki apo prin..

oso gia to fagito , emis fagame penes me lefki saltsa !

k gia to mpempaki... to exoume anakinosi!!!

χαχα ελα βρε τι ντρέπεσαι? εντάξει δεν θα ρωτήσεις ακριβώς όπως το ρωτάς εδώ, εγώ πχ είχα ξεχάσει να ρωτήσω για τις επαφές όταν μάθαμε ότι είμαι έγκυος ξανά και ο άντρας μου λέει: "ρώτα εσύ, ρώτα εσύ για να μην φανώ και κανένας πεινασμένος" (γιατί έμεινα ξανά έγκυος πολύ γρήγορα) και λέω άντε να ρωτήσω και ρωτάω το εξής: γιατρέ υπάρχει κάτι που θα πρέπει να προσέχω ιδιαιτέρως? και το έπιασε το νόημα εκείνος και λέει: όχι οχι τίποτα συγκεκριμένο και επαφές μπορείτε να έχετε κανονικά :D:D:D:lol::lol::lol: τώρα μπορώ να ρωτήσω (και θα ρωτήσω): υπάρχει κάτι που θα πρέπει να προσέχουμε κατά τις επαφές? επιτρέπεται να είναι ολοκληρωμένες? :lol::lol::lol: εντάξει πιστεύω ότι είναι 'κόσμια' ερώτηση :lol::lol::lol:

καλά έτσι έλεγα και εγώ να πάρω το αίμα μου πίσω αφού γέννησα και μετά από 9 μήνες σχεδόν + 50 μέρες μετά την γέννα αποχής και τσουππππππππππ απο το πολύ που είχε λείψει ο ένας στον άλλο να το και το 2ο σποράκι!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

μόλις μάθω πάντως θα σου πω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελάω πολύ με αυτά που γράφετε.Δυστυχώς εμάς μας είπε να αποφεύγουμε τις επαφές λόγω θέσης πλακούντα αλλά όταν τον είχα ρωτήσει για επαφές στην αρχή μου είχε πει πάντα με προφυλακτικό κατά την περίοδο της εγκυμοσύνης.Τώρα κάνουμε υπομονή μπας και στο επόμενο ραντεβού έχει ανέβει λίγο ο παλιοπλακούντας :) .

Από κιλά έχω πάρει ήδη 4,2 αλλά δεν πολυσκάω γιατί και στον Δημήτρη έτσι αρχίσα και τελικά πήρα 9 με 10 μόνο.(Βέβαια δεν πρόλαβα να μπω στον 9ο οπότε σίγουρα γλίτωσα έτσι κάποια κιλάκια :lol: )

Κατά τα άλλα είμαι συνέχεια κουρασμένη λόγω δουλειάς και μικρού.Προσπαθώ να κόψω στον μικρό μου το βραδινό ξύπνημα και να τον πίσω :) να μην ξυπνάει από τις 7:30 ακόμα και τα Σαββατοκύριακα αλλά δεν το βλέπω :( .

Samantha συγνώμη που σε ξέχασα :x .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia :) diavasa ti exete grapsei kai gelaw akoma :P .rwthsa thn pempth gia tis epafes polu xalara to giatro (gt mexri twra den eprepe na kanoume kati ;) ) kai mou eipe mporoume na kanoume oti 8eloume apla na uparxei profulaktiko gia na mhn exw ponous meta.to sperma dhmiourgei ta ponakia ta entona pou lene kai o orgasmos. sorry pou ta egrapsa xuma alla de nomizw na uparxoun ntropes (o antras mou eixe kokkinhsei sto giatro) omws o giatros eipe kala kanw kai rwtaw gt prepei na kserw :) opws kai oles mas.vevaia o kos skoulikhs mou fovatai akoma alla 8a ton peisw pou 8a paei??? :P xaxaxaxa .

oso gia ton 8eio elpizw na epanel8ei ! 8etikh skepsh!

aaaa kai oti eimai egkuos den to exw pei se olous mono se autous pou agapaw kai me agapane.shmera eixa ponakia kai exw akoma alla nomizw oti prepei na einai gt san shmera adia8etousa .

auta sas zalisa e??? marianna exeis ksupnhthri e??? xaxaxa :) filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo mena koritsakia mou, popooooo simera grapsate polla kai den kserw ti na prwtosxoliasw, emeis perasame ena wraio savatokyriako, vgikame voltitses, phgame sto xwrio tou ah vasilh, hpiame kafedaki, mia xara htan.avrio giortazei o antroulhs mou kai prospathousa na shmazepsw ligo to spitaki mou, hrthe kai h aderfh mou vevaia na me voithisei. popo koritsia h mesh mou me ponaei para poly ton teleytaio kairo, oti kai na kanw pianomai amesws.

sto thema soutien enei panw apo 1 mhna pou exw agorasei apo ta lhtw ena giati ta dika mou den mou ekanan me tipota, eixa pou eixa terastio stithos twra exei ginei................

epafes den exoume kai den tha exoume katholou, fovamai para poly me tosa pou perasa gia na meinw egkyos den to diakyndhnevw katholou, oute kan pou mpika ston kopo na rwthw thn giatro mou

aaaaa poio koritsaki eixe provlima me tis aypnies? e loipon mpika kai egw sto club, den mporw na koimithw me tipota re paidia, stamathsa na koimamai kai ta meshmeria alla pali to vrady an den paei 2 - 3 h wra den mporw na koimhthw, ws twra den eixa provlima ta phgainw poly kala me ton ypno. oso gia ta l=kila exw valei 3,5 kila kai h giatros mou mou evale tis fwnes, genika den eimai adynath eimai gematoula, meta apo 5 ekswswmatikes eixa valei sxdon 12 kila, to kalokairi phgainw gymnasthrio kai ekana diaita kai me poly agwna eftasa sta 64, otan ematha pws eimai egkyos eimoun 65 kai twra eimai 68,5, eimai arketa kila gia to ypsos mou. ayta ta dika mou, filakiaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως το βιβλίο για την εγκυμοσύνη λέει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με την εκσπερμάτωση μέσα στον κόλπο, σε περιπτώσεις μιας υγιούς και χωρίς προβλήματα εγκυμοσύνης. Να σας πω την αλήθεια, εμείς το ευχαριστιόμαστε τώρα το χωρίς προφυλακτικό γιατί πριν τρομάρα μας, κατά λάθος τον συλλάβαμε τον διάδοχο. Να φανταστείτε αφού είχε γίνει το μοιραίο, εμείς βάζαμε προφυλακτικό κανονικά..... :?:?:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpina mou se katalabainw me tis aupnies ! egw exw sunexeia aupnies eidika ton teleutaio mhnuma eimai se apognwsh apo tis aupnies alla mou eipe o giatros oti einai fusiologiko...alles kopeles exoun aupnies alles upnhlies.expectinmummy den uparxei provlhma gia oses den exoun provlhmatakia opws me ton plakounta alla apla dhmiourgei ponakia mou eipe o giatros pou den xreiazontai na uparxoun ;) giauto emas mas susthse me profulaksh :) filakia kai pali!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...