Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

Χθες το πρωι γεννησε η Ευα μας μια μπουμπου 3.400 και 50 ποντους με καισαρικη ειναι μια χαρα και οι δυο τους,ειναι πολυ ησυχη η μικρη θηλαζει και κοιμαται,

κοπελα μου σου ξαναευχομαι κι απο εδω να σου ζησει και να ειναι καλοτυχη και γερη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευτυχώς πρόλαβα πριν μου κόψουν το ιντερνετ (σε 2-3 μέρες) να μάθω και τα ευχάριστα για το Ευάκι μας!!!!!!!!!!! Να σου ζήσει κουκλίτσα μου ο κορίτσαρος!!!!!!!!!! Γερή και καλότυχη να είναι και σε σένα καλή λοχεία!!!!!!!!!!

Κανγκουράκι μου με το καλό να γεννήσεις κι εσύ κορίτσι μου.....τί κρίμα που δεν θα μπορώ να διαβάσω λεπτομέρειες αλλά θα σε σκέφτομαι και θα εύχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν!!!!

Και σε σένα Βικάκι μου.......

Χρυσουλίνι μου να μου φιλήσεις την όμορφές σου τις κοράκλες!!!

Κατερινάκι μου εύχομαι να καταφέρουμε να γνωριστούμε....τί στο καλό δεν είμαστε πολύ μακριά!!!!!! Σου στέλνω με πμ το τηλέφωνό μου και δώστο σε όποιο άλλο κοριτσάκι θέλει.......δεν θέλω να χαθούμε ρε γμτ!!!!!!!!!!!! Μια πολύ ζουληχτή αγκαλιά στα αγορίνια σου!!!!!!!!!!!!!

Φίλες μου σας ευχαριστώ πολύ για την αγκαλιά και τα όμορφα λόγια.......μακάρι να φτιάξουν τα πράγματα (γιατί έγιναν πολλά τις τελευταίες μέρες) και να μπορέσω να επιστρέψω!!!!!

Θα στείλω με πμ το κινητό μου στο Κατερινάκι (ΚΑ1) και όποια θέλει ας το πάρει από κείνη να τα λέμε, θέλω να μαθαίνω και τα νέα σας.....θα χαρώ πολύ να γνωριστούμε κι από κοντά κάποια στιγμή!!!!!

Θα μου λείψετε..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας, Ευάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να είναι γερή και ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!!!!

Βικάκι και Καγκουράκι με το καλό και εσείς να γεννήσετε τα μωράκια σας!! Μεγαλώνει η παρέα μας!!!

Καγκουράκι, μπράβο με τον σταθμό είναι πράγματι διαφορετικά να σου λένε πως περνάει από το να σου την δέιχνουν σε βίντεο!!! Αχ και εγώ θα ήθελα κάτι τέτοιο...!!!

Νάσια μου μακάρι να τα πούμε και από κοντά !!!!!

Σας αποχαιρετώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια πολύ πολύ γλυκιά καλημέρα σε ολες!!!!!

Ευάκι να σου ζήσει η κοριτσάρα σου, γερή ευτυχισμένη και καλοτυχη να ειναι!!!!!

Χρυσα φαινεται οτι έχω κάνει καλή επιλογή σταθμου, και η Αγγελική για την ώρα περνάει καλά και έχει προσαρμοστει και ευκολα σχετικά. Φιλιά στις κουκλιτσες σου και οποτε μπορεις τα λεμε πάλι απο κοντά.

Νάσια μου ευχομαι να φτιάξουν τα πράγματα και να εισαι εσύ και τα κοριτσάκια σου καλά. Θα μας λειψεις που δεν θα γραφεις αλλά πιστευω θα μαθαινουμε τα νεα σου και εσύ τα δικά μας. Η αδερφή μου ειναι Θεσσαλονικη και θα ειναι για σχεδον ένα χρονο εκει αν καταφερω και αναιβω καμια βολτα θα πάρω το τηλ σου απο την Κατερινα μηπως και βρεθούμε.

Χθες ειδαμε τον μπεμπουλη μας ολα μια χαρά και οι μετρήσεις συμβαδιζουν ακριβώς με την εβδομάδα που ειμαι δηλαδη 25η. Ολη την ώρα στιφογύριζε αφου έχει ακομα χώρο αρκετο εκει μέσα και δεν έχει γυρισει ακομα άλλωστε νωρις ειναι, ειναι πλάγια.

Φιλάκια κούκλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!!!

ευακι μου να σου ζησει ο κοριτσαρος,να την δειτε οπως επιθυμειτε,να ειναι υγιης κ ευτυχισμενη σε ολη της τη ζωη!!

νασιουλινι μου σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κ σε σενα κοριτσαρα μου να πανε ολα καλα κ να χαιρεσαι τα κοριτσακια σου.ετσι οπως ειμαστε πια μονο τα παιδια μας εχουν νοημα σε αυτη τη παλιοζωη.μακαρι να γνωριζομασταν καποια στιγμη δε ξερεις ποτε πως τα φερνει η ζωη!!!θα σε σκεφτομαστε κ με τη πρωτη ευκαιρια να μας ξαναερθεις!σου στελνω πολλα φιλακια κ μια αγκαλια!!

χρυσουλινι μου χαθηκαμε κ εμεις,να δω ποτε θα συναντηθουμε,οταν σταματησω με το καλο τη δουλεια πιστευω θα ειναι πιο εφικτο απο τη μερια μου σιγουρα.

σημερα δε πηγα για δουλεια κ δε θα παω κ αυριο.ειχα πονακια κ τωρα που σας γραφω εχω.

μας εκαναν κ μειωση στο δωρο πασχα κ θα μας κανουν κ στον μισθο,μας το ειπαν,απλα ειναι παρανομο απο αυτο τον μηνα.τα εχω παρει μιλαμε αλλα δε μπορω να κανω κ κατι.

αυτα φιλες μου,κριμα που χανομαστε,φιλια πολλα σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

Ευακι μου να σου ευχηθω και γω με τη σειρα μου να ναι γερη η κορακλα να την δειτε οπως επιθυμειτε!

Νασια μου συμπεθερουλα μου ευχομαι ολα να πανε καλυτερα απο δω και περα, μακαρι να καταφερουμε να συναντηθουμε καποια στιγμη.Θα σ ε σκεφτοαμστε και θα περιμενουμε παλι γρηγορα να σαι κοντα μας!

Ας σας πω εν ολιγοις την ιστορια της γεννας της μπουμπους.λοιπν τεταρτη 28/3 ξυπναει ο Μακης ξημερωματα γυρω στις 5.ειχε καιρο να μου ξυπνησει μεσα στη νυχτα.του φτιαχνω ενα γαλατακι.κοιμαται παλι κατα τις 6,30.Εντωμεταξυ εγω αισθανομαι πονακια περιοδου ανα 20 λεπτο και εχω πεισθει πως δεν ειναι τυχαιο.παω τουαλετα και βλεπω μια βλεννη καφε ...ωχ λεω.παιρνω τον γιατρο και μου λεει να ξεκινησω σιγα σιγα γιατι μαλλον γενναμε.παιδια ξαφνιαστηκα τοσο πολυ με τιποτα δεν το περιμενα...ουτε βαλιτσα δεν ειχα ετοιμασει(ΕΙΧΑ σκοπο να την ετοιμασω εκεινες τις ημερες αλλα δεν προλαβα).Εφτασα στο μιαευτηριο κατα τις 8 με πονους ανα 5λετο και διαστολη 6.παει σκεφτομουν δεν θα πραλαβω να κανω επισκληριδιο...τελικα εκανα ευτυχως γιατι οι πονοι ειχαν αρχισει και γινοντουσαν πολυ εντονοι...παιδια μπηκαμε στην αιθουσα τοκετου και σε 5 λεπτα με το ρολοι ειχα γεννησει!μονο μς 2 εξωθησεις.Βικακι μου φυσιολογικα γεννησα οπως και στο Μακη απλα στο μακη με ειχε κοψει για να περασει το κεφαλι και ειχα 1 μεγαλο ραμμα.τωρα δεν χρειαστηκε -ηταν και αρκετα μικρουλα- οποτε και περασ ε χωρις αλλη διευκολυνση!μιλαμε γεννησα και μετα δεν ειχα καθολου πονους-μονο ελαφρια πονακαι περιοδου απο τις συσπασεις της μητρας-ουτε καταλαβα τιποτα!

αυτα κοριτσακια μου!ο μακουλης ειναι αρρωστουλς και εχω αγχος να μην κολλσει η μικρη...

θα τα πουμε σας φιλω!παω να προσπαθησω να βαλω φωτο στην ομαδα.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεβασα μερικες προσφατες σχεςτικα φωτο του μακη και μια της μπουμπους απο το μαιευτηριο ακομα.

οποια εχει χρονο ας μπει να δει τα βλασταρια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλια να σου ζήσει και πάλι η μικρούλα σου, πραγματικά γεννησες πολύ γρήγορα και δεν σε ζορισε η κοριτσάρα σου.

Πάντα χαρές σου ευχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες μου.........αχ!!!!!!μου λειψατε......

αλλα εχει χαλασει ο υπολογιστης και ακομα να τον φτιαξω....

μου λειψατε πολυ...........

πασχαλια μου να σου ζησει η μπουμπου σου.........

ευακι με το καλο......

φιλια σε ολες......ειμαστε καλα και ελπιζω να τα λεμε πιο συχνα......... :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλακι και Ευα να σας ζησουν τα μωρουλινια!!!

Πασχαλια πολυ ευκολα γεννησες και γρηγορα ...Η μπουμπου πως ειναι???

Εγω χαθηκα λιγο αλλα με επιασαν τα ψυχολογικα μου και ημουν χαλια τελευταια...Ειχα πολυ καιρο να ανοιξω υπολογιστη...

Βικακι και συ μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε..Οσο για τους μισθους αστα να πανε..Τον αντρα μου που ειναι δημοσιο του κοψανε 350 και ακολουθει και αλλη μειωση τον ιουνιο.

Νασια μου γιατι μας αποχαιρετας???Δεν θα μπορεις να ξαναμπαινεις?

Γιωτα τα ζουζουνια σου ειναι καλα???Επεστρεψες δουλεια ?

Κανγκουρακι και Κατερινακι τι κανετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX EXOYN ΓΙΝΕΙ ΤΟΟΟΟΟΣΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ

καταρχην ΠΑΣΧΛΙΤΣΑ Κ ΕΥΑΚΟ ΜΟΥ!!!!!!!! να σας ζησουν τα μωρακια σας αγαπουλες!!!! να ειναι παντα ευλογημενα κ τυχερα. καλα Πασ μου ειχες τον σουπερ τοκετο!!! καλη λοχεια κοπελαρες μου!!!!!!

με το καλο κ στο Βικακυ κ στην Κατερινουλα μας!!! ;;)O:-)

Νασια μου πολυ λυπαμαι κοριτσι μου για ολα αυτα που περνας...ειλικρινα...ευχομαι ολα να φτιαξουν πανω απ ολα για την ψυχικη ηρεμια την δικη σου κ των κοριτσιων σου...θα παρω το τηλ σου απο την Κατερινα κ θα τα λεμε...σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια..πολυ μεγαλη! :YMHUG::YMHUG:

Χρυσουλινι μου στειλε μου ρε συ φωτο να καμαρωσω τους κοριτσαρους!!!!!! χαιρομαι τοσο πολυ που σας αρεσαν!!!!! τα επλεξα με πολυ αγαπη να το ξερεις!! :x

Καγκουρουλα πολυ ωραια μου ακουγονται ολα αυτα με τον παιδικο κ ο τροπος που σε ενημερωνουν! δειχνει ενδιαφερον! μπραβο σας!!

εμεις ειχαμε ασχημες περιπετειες...δεν θυμαμαι αν σας ειχα πει ο μικρος μου ειχε περασει γαστρεντεριτιδα...ε λοιπον με το που ηρεμει απο εμετους κ διαρροιες αλλο προβλημα στα καπακια...απο τις πολλες διαρροιες πηρε ενα μικροβιο στο τσουτσουνι του κοριτσια μου κ επαθε βαλανοποσθιτιδα. δεν σας λεω τιποτα....ουρλιαζε απο τους πονους...πρηστικε το πουλακι του κ εγινε μωβ...δεν αντεχε ουτε την πανα το μαναρι μου..το κοιμιζα γυμνο επανω σε πετσετες κ καθε φορα που εκανε τσισα του αλλαζα τις πετσετες απο κατω του...τι ηταν αυτο που μας βρηκε ρε γαμωτο??? με ειχε πιασει το στομαχι μου απο την στεναχωρια που τον εβλεπα να υποφερει ετσι...πηρε 2 κουτια αντιβιωση μεχρι να περασει..κ καποια νυχτα κατα τις 2-3 το ξημερωμα αρχιζει να φωναζει κ αναβω το φως κ κοιταω εσταζε αιμα απο εκει....αμαν λεω Παναγιτσα μου κατουραει αιμα...τα χρειαστηκα! ευτυχως εμεινα ψυχραιμη κ καταλαβα οτι ολο αυτο που ειχε μαζευτει στο πουλακι του αρχισε να βγαινει απο μονο του κ δεν πηγαμε νοσοκομειο...εβγαζε αιμα με πυον. τι να σας λεω...παει περασε τωρα μια πολυ πολυ κακια αναμνηση...το μαναρι μου φυσικα το θυμαται κ οταν βλεπει να κραταω κρεμα αλοιφη σε καμια αλλαγη της πανας οχι στην τσουτσουνα λεει μαμα οχι!!! μονο φφφφφφ(να φυσαω δηλαδη επειδη ετσι του εκανα κ ανακουφιζοταν καπως)...χαμος...

τεσπα μην σας κουραζω αλλο. ευτυχως ειναι μια χαρα τωρα..να παει κ να μην ξαναρθει...ειμαστε κ σε φαση αποθηλασμου..καλα παει..πινει μονο για ενα λεπτο πριν κοιμηθει μεσημερι κ βραδυ κ κοιμαται μονος του χωρις να ειναι στο στηθος, αυτο ειναι μεγαλο κατορθωμα για τον Βασιλη δεν εχει κοιμηθει ΠΟΤΕ ετσι.ευχομαι να παει καλα...

οσες εχετε φεις να ξερετε εχω ανοιξει μια σελιδα τωρα προσφατα με τα κοσμηματα που φτιαχνω,μπορειτε να με βρειτε ''εν Σοφία'' αν δεν εχω στειλει εγω αιτημα φιλιας..δεν θυμαμαι..συγχωρεστε με! εχω πολλα υλικα απο το μαγαζι που ειχα κ ειναι κ καλα υλικα κ ειπα επιτελους να ασχοληθω λιγο εστω να βγαλω τα χρηματα μου απο τα υλικα τιποτε αλλο!

αν δεν προλαβω να ξαναμπω ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλο Πασχα κ καλη Ανασταση σε ολες με τις οικογενειες σας!! σας αγαπω πολυ ολες κ ας εχω χαθει λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.......

ηρθα απο το μαγαζι και ειπα να μπω να δω λιγο τα νεα σας.....

ευακι μου να σου ζησει η μπουμπου σου......πολλα φιλια......

ολια πολυ πεσμενη ακουγεσαι........εγω δεν παω στη δουλεια.....πηρα τελικα το 9μηνο :D:D:D

νασια μου ελπιζω ολα να στρωσουν με τον καιρο.......

καλο πασχα σε ολες μας.......να χαιρομαστε τις οικογενειες μας.....με υγεια........

καλη ανασταση......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Σοφάκι πως ταλαιπωρήθηκε ο μικρούλης σου περαστικά και να μην ξανατυχει τιποτα άσχημο. Με το καλο και ο αποθηλασμος πολύ σημαντικο που κοιμάται μονος του εισαι σε καλό δρομο!

Γιωτάκι που έχεις χαθει εσύ τι κάνουν τα ζουζουνια σου. Να μπαινεις να μας λες τα νέα σου!

Κοριτσάκια να περάσετε καλά αυτές τις μέρες με τις οικογένειές σας. Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα!

Να μας ζήσουν τα καινούρια μπεμπάκια της παρέας! Γερά και καλότυχα να είναι! :x

Πασχαλάκι μου τι εύκολα που γέννησες! Λένε ότι το δεύτερο το γεννάς πιο εύκολα από το πρώτο αλλά εσύ πρέπει να έσπασες κάθε ρεκόρ! :D Κουκλίτσα η μικρή και σου μοιάζει πολύ! Χείλη και μύτη όπως είστε στη φωτό είναι ολόιδια!

Σοφία μου τι πέρασε ο μιρκούλης :( Πρέπει να πονούσε πολύ η αγάπη μου... κι εσύ να τον βλέπεις έτσι και να μη μπορείς να κάνεις τίποτα...ουφ....δύσκολα...

Κι εμείς είμαστε σε φάση αποθηλασμού. πλέον κοιμάται κάθε νύχτα χωρίς στήθος. Πρώτα θηλάζουμε για λίγο και μετά ξαπλώνω δίπλα της και κοιμάται. Μου έχει μειωθεί και πάρα πολύ το γάλα και περισσότερο πιπιλίζει. Νομίζω πως σύντομα θα το κόψει τελείως και αυτό. Ρε δεν είχα καταλάβει ότι πίσω από το εν Σοφία είσαι εσύ :? και σε μπλόκαρα νομίζω! Πάω να επανορθώσω!

Χρυσουλίνι τι τέλεια που φτιάξατε το δωμάτιο των κοριτσιών! Μου άρεσε πάρα πολύ και δεν είχα δει τίποτα παρόμοιο! Θα σκεφτώ να κάνουμε κι εμείς κάτι τέτοιο αλλά δεν έρω αν αγίνεται γιατί είναι χαμηλοτάβανο το σπίτι (όλα βασικά εδώ στη Νορβηγία).

Γιωτού μου πολύτεκνη! Όλα καλά? Σου στέλνω πολλά φιλιά!

Κανγκουράκι πολύ μου άρεσαν όλα αυτά που λες για το σταθμό της Αγγελικής! Μια χαρά θα είναι εκεί ;) Εμείς ξεκινάμε σε καινούριο από Αύγουστο. Ελπίζω αυτή τη φορά να είμαστε πιο τυχεροί...

Όλια, Νάσια Κατερίνα, Βικάκι και όποια άλλη ξεχνάω πολλά φιλιά!

Εμείς ερχόμαστε για καλοκαίρι 17 Ιουνίου! Θα μείνουμε το βράδυ Αθήνα και το πρωί πάμε διακοπές στην Κίμωλο. Θα καταφέρουμε λέτε να βρεθούμε? Είναι νωρίς βέβαια ακόμη αλλά σας το λέω να το έχετε στο μυαλό σας ;)

Θα είναι Κυριακή και μπορούμε να πάμε το απογευματάκι σε κανένα πάρκο με παιδική χαρά για τα παιδιά να τα πούμε λιγάκι! θα χαρώ πολύ πολύ να σας δω!

Χαιρετώ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ σε όλες και όλα τα μωράκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα έρθουν καλύτερες μέρες!!! Να είστε αισιόδοξες!!!!!! Όλια μου θα πάνε όλα καλά!!! Νάσια να προσέχεις τα μικρά σου και να είσαι δυνατή!!!!

Βικάκι όταν θα ηρεμήσεις με την δουλειά με την πρώτη ευκαιρία θα χαρω πολύ να συναντηθούμε!! μέχρι τώρα δεν σε είχα πάρει επειδή δεν ήξερα αν θα μπορούσες λόγω εγκυμοσύνης.... περιμένω να μου πεις πότε!!

Κατερινάκι εννοείται ότι θα βρεθούμε πες πότε ...

Μάγδα Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το δωμάτιο!!!!!!!! Μακάρι να τα πούμε τον Ιούνιο που θα έρθεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι κάνει η Μαρκέλα??

Σοφάκι θα βάλω στην ομάδα φώτο με τα σκουφάκια που φοράνε οι μικρές να τις δεις !!!! Είμαι σίγουρη ότι τα έφτιαχνες με αγάπη!!!!! :YMHUG:

Ευάκο μου να σου ζήσει και πάλι η ομορφιά σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιωτού , τι κάνουν τα γλυκά σσου μωρα??????? Να μου τα φιλήσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς θα φύγουμε αύριο για δυο μερούλες και θα πάμε στο εξοχικό μας .. πάλι καλά που υπάρχει και αυτό... ρε κορίτσια έβαλα πριν τρεις μέρες βενζίνι 50 ευρώ και τώρα πρέπει να βάλω κι άλλο δεν παει άλλο αυτό το πράγμα που θα φτάσει η κατάσταση δεν ξέρω αλλα θέλω να είμαι αισιόδοξη και να μεγαλώσω τα παιδιά μου σε χαρούμενο περιβάλλον...!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Ανάσταση κορίτσια! Με υγεια πάνω από όλα!

Και αισιοδοξία όπως λέει και το Χρυσουλίνι μας!

Να περάσετε όλες τέλεια και να φάτε πολύ χωρίς ενδοιασμούς 8-)

Εμείς θα προσπαθήσουμε να φτιάξουμε λίγο Πασχαλινό κλίμα έστω και μακρυά από την Ελλάδα. Πήραμε ψησταριά να ψήσουμε στον κήπο παρέα με καλούς φίλους :D

Σας φιλώ!

ΥΓ. Άκυρο μάλλον τον Ιούνιο... τελικά θα φύγουμε την ίδια μέρα γιατί βρήκαμε πτήση απογευματινή για Μήλο... Πότε θα σας ξαναδω άραγε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ευχομαι η Ανασταση του Κυριου να φερει σε ολους μας υγεια και ευτυχια,καλο Πασχα να εχετε να περασετε καλα με τις οικογενειες σας !!!

σας φιλω ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου χρονια πολλα ..Χριστος Ανεστη ..Ελπιζω να περασατε καλα ...Εμεις ημασταν εδω γιατι ο αντρας μου δουλευε.Ευτυχως εκανε καλο καιρο...

Σοφακι διαβασα τα νεα σου και στενοχωρηθηκα ..Ελπιζω ο Βασιλακης να ναι καλα τωρα..Τι περασατε και σεις...

Μαγδα και Χρυσουλινι φιλια στα ζουζουνια σας!!!!!

Φιλια πολλα σε ολες καικαλα να περασετε σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλά Χριστος Ανέστη

Πως τα περάσατε αυτές τις μέρες?

Εμεις καλά αν και μας τα χάλασε ο καιρός και Ανάσταση κάναμε και βροχή και Κυριακη του Πάσχα πάλι ψησαμε με βροχή. Ειμασταν στο χωριο της μαμάς μου και η Αγγελική ξεσάλωσε για τα καλά ολη την ώρα ήθελε να ειναι κάτω στην αυλή.

Γυρισαμε χθες το βραδυ και μαζευω οτι μπορώ απο το πρωί, αύριο πάλι ξεκινά παιδικό, αντε να μπαινει η μικρή σε μια σειρά να κάνω και εγώ καμια δουλεια πιο σοβαρά στο σπιτι. Θέλω να μαζεψω και τα ρουχα αλλά έτσι που ειναι πάλι ο καιρός....τελος πάντων

Να ειστε ολες καλά, φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλιτσες καλησπερα!

εχουμε ερημωσει τελειως,κριμα..

ευχομαι ολες να ειστε καλα παντως κ τα μωρακια σας!

εμεις γενικα καλα ειμαστε,χθες καναμε κ τη β επιπεδου κ ευτυχως ολα καλα,δοξα τον θεουλη ειχα πολυ αγωνια.η μπεμπουλα εινναι σχεδον μισο κιλο.

ο αντωνακης μου καλα ειναι οσο μεγαλωνει αλλαζει κ πιο πολυ κ ειμαι τρελαμενη με το μωρακι μου,μιλαει κ πιο πολυ τωρα κ εχει πολυ γλυκεια φωνουλα.απο τις καλυτερες ηλικιες ειναι νομιζω αυτη που διανυουμε.

αυτα τα λιγα νεα μου,πολλα φιλακια σε ολες κ ευχομαι να ειστε κ να περνατε καλα!! :x[smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου χρονια πολλα Χριστοε Ανεστη!

Υγεια και ευτυχια ευχομαι σε ολες σας και στις οικογενειες σας!!!!!

εμεις περασαμε ησυχα, οικογενειακα.Η μπεμπουλα μου παει μια χαρα απο βαρος, παιρνει 400 γρ περιπου την εβδομαδα με αποκλειστικο θηλασμο!εχουμε φτασει τωρα στα 3585!και δεν εχουμε κλεισει ακομα μηνα!Σας θυμιζω την ειχα παρει απο το μαιευτηριο 2500 κιλΑ!

Βικακι μου χαιρομαι που πηγαν ολα τελεια στη β ειπεδου!αντε περναει ο καιρος γρηγορα και θα κρατησεςι την κουκλιτσα σου αγκαλια!θα τρελαθεις!ειναι τελειως διαφορετικα απο το αγορι και νιωθεις λιγο σαν πρωτομανουλα!αληθεια!

ενα παραπονακι σε ολες σας!βρε γαιδουριτσες με ξεχασατε ολες;;;;;;;;;γιορταζα.....το Πασχα...(λια!)

εχε χαρη που σας αγαπαω και δε σας παρεξηγω!!!!! :lol:

χροναι πολλα και στην Αναστασια ευακι!!!!!!!να τη χαιρεσαι!(ή μηπως γιορταζει της Φαρμακολυτριας;;)

Σας φιλω ολες!

αντε γραψτε κανενα νεο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα κοριτσια αν και καθυστερημενα..........

πασχαλια μου να σε χαιρομαστε ολες μας και η οικογενεια σου......πως σου φαινεται με το κοριτσι;;;

μαγδα πατρα δεν θα πας;;;;;αν ερθεις κανονισε ρε να τα πουμε......δεν θα ειμαστε και τοσο μακρια......

φιλια σε ολες......μεγαλωνουμε κοριτσια εμεις......η μπεμπα εχει αρχισει και καθεται....μιλαμε για πολυ φαγωμα ειναι.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!!!

Πασχαλίτσα μου χρόνια σου πολλά ρε κορίτσι να σε χαιρόμαστε, να είσαι γερή ,ευτυχισμένη και να καμαρώνεις τα μωρά σου!!!!!!

Ευάκι χρόνια πολλά και στο Αναστασάκι σου ...!!!!!!!!!!!!!!!

Πως τα βλέπετε κορίτσια με τα δυο μωρά ???? τα παιδάκια σας πως το έχουν πάρει??

Εμένα η Βασούλα τώρα έχει αρχίσει να ζηλεύει, κάνει πως πάει να αγκαλιάσει την μικρή και της κάνει απότομες κινήσεις που όλο με τρομάζουν. Η μικρούλα έχει αρχίσει να ψιλό περπατάει... κάνει τέσσερα βήματα και μετά πέφτει.. είναι μια γλύκα!!!!

Σας έχω πεις ότι τις πάω πισίνα??? Μου βγαίνει το λάδι λίγο αλλα τους αρέσει και το διασκεδάζω ..!!

Είμαι περίεργη να δω τι θα γίνει με αυτές τις εκλογές... τι λέτε ρε κορίτσια ??? εγώ έχω χάσει λίγο τις ελπίδες μου για ριζικές αλλαγές και νομίζω ότι θα συνεχίσουμε τον δρόμο που έχουν ήδη χαράξει .... με ακόμα βαρύτερη λιτότητα... τέλος πάντων.. .ας ελπίζουμε ότι κάτι καλό θα βγει από όλη την ιστορία...

Σας φιλώ όλες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου

Πασχάλια πολύχρονη, να χαίρεσαι τα παιδάκια σου, πως τα πας με τα δυο έχεις βρει τους ρυθμούς σου?

Χρύσα μου αρχίσατε πισίνα, δεν είναι φοβερή εμπειρία!

Γιωτα να μπαίνεις να μας λες τ νεα σου φιλια στα ταλιμπανακια σου και στην μπεμπουλα σου.

Εμείς έχουμε ανεβεί Θεσσαλονίκη στην αδερφη μου το κάναμε τετραήμερο με την Πρωτομαγιά. Σήμερα είχε πολυ καλοκαιρινη μέρα και ευχαριστηθηκαμε βολτουλα. Την Τετάρτη γυρίζουμε και θα δω και τον μπέμπη μου.

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!

στα πολυ-πολυ γρηγορα μπηκα,τωρα που η αναστασια ειναι με τον παππου της,να σας πω οτι εγω και τα κοριτσακια μου ειμαστε καλα!!!!σε λιγες μερες γινεται 1 μηνα η μπουμπουκα!!!!!!η αναστασια την αγαπαει πολυ!!!!!!

μακια κουκλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...