Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

βρε κοριτσια πως να βαλω ενα τικερακι που θελω για τον αντωνη μου;

μπαινω απο σας στο lillipie κ δε μου βγαζει βηματα να κανω κ εγω το δικο μου.

Βικακι δεν θα μπεις απο μας.θα μπεις στο www.lilypie.com απο κει θα κανεις τα βηματα που θες και μετα θα πας απο το μαμμυ στον πινακα ελεγχου μελους στην υπογραφη και θα κανεις αντιγραφη επικολληση την υπογραφη που σου βγαζει στο lilypie για τα forum.

ελπιζω να βοηθησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια μου χρονια πολλα και καλη χρονια... Με υγεια και ευτυχια...

Βικακι χρονια πολλα και να χαιρεσαι και το Μπιλακο σου..Με το καλο και το δευτερο νινι ..Ευχομαι ολα να πανε καλα.

Σοφακι να χαιρεσαι τον Μπιλακο σου..

Χρυσουλινι και συ να χαιρεσαι την Βασιλικουλα ..

Εμεις χθες καναμε τα γενεθλια του Νικολακη..Το χαρηκε πολυ ..Ειχα αρκετο κοσμο ..Ο Νικολακης εσβησε το κερακι αρκετες φορες και χωθηκε ολοκληρος μεσα στην τουρτα..Περασαμε πολυ ωραια αλλα μετα κουραστηκα γιατι επρεπε να καθαρισω και σημερα δουλευα πρωι..

Μολισ μπορεσω θα βαλω φωτο .....

Αχ κοριτσια και γω θελω και αλλο νινι αλλα δεν ξερω το σκεφτομαι γιατι δεν εχω απο πουθενα βοηθεια και το σπιτι ειναι τριωοροφο με πολλες σκαλες ..Στο Νικολακη στον ογδοο ειχα ανεβει σκαλες και εμεινα μετα στην κλινικη ενα μηνα...Ολο αρνητικα σκεφτομαι ...

Γιωτα ,Κανκουρακι ,Πασχαλακι πολλα φιλια ...

Καλο βραδυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες και εγκυουλες......

βικακι ολα μια χαρα θα πανε βρε....αχ!!!!τι καλα.......

τελικα οπως λεει και το ποστακι γεμιζουμε σπορακια.......

ολια βαλε μπροστα......δεν σημαινει οτι επειδη επαθες αυτο στο νικολακη οτι θα γινει και τωρα......αντε περιμενουμε τα ευχαριστα........ουτε εγω εχω βοηθεια απο καποιον......αλλα δεν με πειραζει.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους μας με υγεια,αγαπη και ευτυχια!!!

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες για τον Δημητρακη μου,να ειστε καλα!!!

Σοφακι να χαιρεσε τον Βασιλακη σου πολυχρονος να ειναι!!!κανατε παρτακι;;;

Βικακι χρονια σου πολλα πολυχρονη να χαιρεσε τον αντρουλη σου και με το καλο να ερθει το νεο μωρακι στην οικογενεια σας,πολυ χαρηκα με τα νεα σου!! να εχεις μια τελειομηνη και καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!

Χρυσα να χαιρεσε την Βασιλικουλα σου!!

Ολιακι πολυχρονος και ο Νικολακης σου να ειναι,σου ευχομαι και απο εδω,και μην το σκεφτεσαι βαλε μπρος κι εσυ,συμφωνω με την Γιωτα μην σκεφτεσαι αρνητικα ολα καλα θα πανε

εμεις τα ιδια αυριο λεμε να παμε βολτα στην Καστορια στο χωριο του Αγιου Βασιλη να ξεδωσουν λιγο τα παιδια δεν πηγαμε πουθενα με τα χιονια,σε λιγες μερες παλι αρχιζουν τα σχολεια τα κεφαλια μεσα παλι.........

χρονια πολλα και σε οσους συγγενεις σας γιορταζαν!!

πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!

τι κανετε;;;;

εγω ενω δοξα το Θεο ολα πανε καλα με την εγκυμοσυνη μου και ο Μακης μου ειναι πολυ καλο παιδακι ειμαι σε περιεργη φααση ψυχολογικα και εχω πεσει λιγακι...

με πιανει με το παραμικρο το παραπονο.εντωμεταξυ σημερα και αυριο ειναι οι τελευταιες μεερες στη δουλεια μετα θα παρω αναρρωτικη πια...να κατσω και λιγο στ΄΄αυγα μου.

δε ξερω ισως να παιζει και αυτο το ρολο του που εχω νταουνιασει ετσι..

μου την εχουν δωσει λιγο και τα πεθερικα μου και πιο πολυ ο αντρας μου που τους δικαιολογει συνεχως και ριχνει σε μενα το φταιξιμο...

ουφφφφφφφφ αυτα!

ελπιζω να ανεβω γρηγορα ψυχολογικα!

Σας φιλω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!ειστε καλα;

εγω σχολασα,τρωω τωρα κ ειπα να δω νεα σας μεχρι να τελειωσω.

σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας,να ειστε καλα κοριτσια μου,μακαρι ολα να πανε καλα..

πασχαλακι μου πολυ σε ζηλευω που θα παρεις αδεια.δεν θελω να πηγαινω στη δουλεια τωρα λογω εγκυμοσυνης,το πρωι ξυπνησα κ ηθελα να κλαιω.να μη πεφτεις ψυχολογικα,αστους ολους να λενε,στανταρ ειναι κ οι ορμονες αλλα σκεψου οπως λες τη καλη σου εγκυμοσυνη κ να δοξαζεις τον θεο,εγω ανυπομονω να φτασω σε αυτη τη φαση,δε μου περνανε οι μερες κ ακομα λεω ποσο καιρο εχω..μα γιατι να μην το καταλαβαιναμε στις 20 εβδομαδες;; :lol::lol: αγχωνομαι που ειναι νωρις,που μπαινω στα λεωφορεια κ τα μετρο κ γενικα αυτος ο πρωτοςκαιρος με αγχωνει παρα πολυ.ειναι ενα απο τα κοληματα που ειχα να μεινω εγκυος.α επισης δυσκολευομαι να μη καπνιζω.βεβαια κανω 5 τη μερα κ νιωθω τυψεις αλλα στον αντωνη καπνισα 2-3 μερες αφου το εμαθα κ μετα ειπα τελος κ το εκανα.τωρα τι σκατα εχω παθει..

μου λειπει κ το μωρακι μου,απο χθες ειναι στους γονεις μου.ο μπαμπας μου εχει κατουρηθει γιατι γενικα επειδη ειμαστε λιγο μακρια δεν τον βλεπει κ πολυ πολυ συχνα κ εχει μουρλαθει,στο τηλ το πρωι μου μιλαγε ακαταπαυστα για τις δραστηριοτητες του εγγονου!

κατερινακι μου ωραια να πατε καστορια,εκει γυρω εχετε πανεμορφα μερη,παντα μου θυμιζεις ομορφες στιγμες που εχω περασει παλια στη κοζανη οπου ο αδελφος μου ηταν φοιτητης.

αυτα τα νεα μου κοριτσια μου,με ψιλοποναει κ η κοιλια μου κ εχω πεσει κ εγω.ολα μαυρα τα βλεπω παλι.

φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες,

Καλή Χρονιά σε όλες και με μόνο ευχάριστες στιγμές σε σας και στις οικογένειές σας!!!!!!!!!

Ηθελα να σας πω οτι η Γιώτα έχει βάλει τον πιο πετυχημένο τίτλο γιατι έχουμε ένα ακόμα σποράκι στην παρέα μας. Είμαι και εγώ έγκυος, σήμερα έκανα την αυχενική. Οι μετρήσεις είναι αρκετά καλές και περιμένω απο βδομάδα τα τελικά μετά και τον βιοχημικό έλεγχο.

Να πάνε όλα καλά και πρώτα ο Θεός θα έχω το δεύτερο θαυματάκι μου αγκαλιά κατα τις 20 Ιουλίου. Α πολύ πιθανό να σπάσω το σερί των κοριτσιών γιατι μάλλον είναι αγοράκι...

Σας φιλώ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινακι με το καλο κοριτσακι το αδερφακι της Αγγελικουλας..Ευχομαι ολα να πανε καλα..

Πασχαλακι τωρα που σταματας τη δουλεια θα ξεκουραστεις και θα χαρεις και τον Μακουλη σου..Και μην χαλιεσαι με τα πεθερικα ..Παντα βρισκουν να πουν κατι ..

Βικακι να προσεχεις με τις μετακινησεις..Μην στενοχωριεσαι για τον Αντωνακη ..Μια χαρα θα περναει με τους γονεις σου...Θα ξεκουραστεις και συ λιγο..

Γιωτα η μπουμπου τι κανει???Αχ και συ χωρις βοηθεια δυσκολα και με τρια παιδια ..Εσας βλεπω και παιρνω κουραγιο να ξεκινησω προσπαθειες για νινι ...

Αυτα φιλια καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βικακι μου ειναι απολυτα δικαιολογημενο το αγχος σου, μην αναησυχεις να προσεχεις μονο και ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!τωρα για το τσιγαρο που λες σε καταλαβαινω απολυτα, αλλα και στα 2 μολις το εμαθα το εκοψα μαχαιρι..δεν μου πηγαινε να κανω ουτε τζουρα(και οχι οτι δεν ηθελα...σαν τρελη)και τωρα σκεφτομαι συνεχεια το τσιγαρο, θελω ν αγεννησω με το καλο και να περασει η περιοδος του θηλασμου για να επιδοθω παλι στις κρεπαλες(φαγητο, σεξ ,ποτο, τσιγαρο)...αχ ποσο μου χουν λειψει!προς το παρον ομβως προεχει η μπεμπουλα μου!!!!!!!!!

Κατερινα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!χαρηκα παρα πολυ!αντε με το καλο!!!!!!!!!!!κι εμενα μαλλον αγορακι μου ειχαν πει...αλλα τελικα να σου η τσουπρα!!!!!!!

Πριν απο λιγες μερες εμαθα και για την κουμπαρα μου που ειναι εγκυος κι αυτη!

Αντε ολο ευχαριστα!

Ολια και Σοφια ΒΑΛΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι κοριτσαρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα........μπραβο κουκλα πολλα πολλα συγχαρητηρια............με το καλο......ολα να πανε κατ ευχην.......αχ!!!!!!!!!!!!!!! συγκινηθηκα.............μας την εσκασες ομως.......εκανες αυχενικη και δεν ειχες πει τιποτα τοσο καιρο;;;;;;;;αλλα οκ καταλαβαινω..........φιλια κουκλα μου......

βικακι εγω να πω την αμαρτια μου παντα καπνιζα στις εγκυμοσυνες.....αλλα λιγα.......ξερω ξερω ειναι κακο αλλα ποτε δε καταφερα να το σταματησω........και μην αγχωνεσαι.....ζησε την καθε μερα γιατι περναει τοσο γρηγορα ο καιρος.......

ολια περιμενουμε και σενα τωρα ;)

κατερινακι τι καλα που θα πατε βολτουλα.....αντε περιμενουμε νεα......

πασχαλακι μου γιατι εισαι down;;;;;;;θα σε μαλωσω......ξερω ειναι πολλες οι ορμονες αλλα χρειαζεται ηρεμια.......

εμεις καλα ειμαστε.....η μικρη κοιμηθηκε χθες απο τις 10 μεχρι τις 4 και μετα μεχρι τις 8 το πρωι.......καναμε μπανακι,εφαγε και κοιμηθηκε αμεσως....ακομα κοιμαται δηλαδη......

φιλακια φιλεναδιτσες μου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι κοριτσαρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα........μπραβο κουκλα πολλα πολλα συγχαρητηρια............με το καλο......ολα να πανε κατ ευχην.......αχ!!!!!!!!!!!!!!! συγκινηθηκα.............μας την εσκασες ομως.......εκανες αυχενικη και δεν ειχες πει τιποτα τοσο καιρο;;;;;;;;αλλα οκ καταλαβαινω..........φιλια κουκλα μου......

βικακι εγω να πω την αμαρτια μου παντα καπνιζα στις εγκυμοσυνες.....αλλα λιγα.......ξερω ξερω ειναι κακο αλλα ποτε δε καταφερα να το σταματησω........και μην αγχωνεσαι.....ζησε την καθε μερα γιατι περναει τοσο γρηγορα ο καιρος.......

ολια περιμενουμε και σενα τωρα ;)

κατερινακι τι καλα που θα πατε βολτουλα.....αντε περιμενουμε νεα......

πασχαλακι μου γιατι εισαι down;;;;;;;θα σε μαλωσω......ξερω ειναι πολλες οι ορμονες αλλα χρειαζεται ηρεμια.......

εμεις καλα ειμαστε.....η μικρη κοιμηθηκε χθες απο τις 10 μεχρι τις 4 και μετα μεχρι τις 8 το πρωι.......καναμε μπανακι,εφαγε και κοιμηθηκε αμεσως....ακομα κοιμαται δηλαδη......

φιλακια φιλεναδιτσες μου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου..... [smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]

Μου φαινεται ολοι ξεχνανε οτι ειμαι εγκυος ωρες ωρες και συμπεριφερονται γαιδουρινα...αντε παλι θα με πιασει η μουρμουρα μου...ειμαι μαλλον παραπονιαρα ...λιγο παραπνω απ'οσο πρεπει λογω ορμονων.

θα μου περασει που θα παει..!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δυστυχως πολυ το ξεχνανε.....αλλα πραγματικα δεν αξιζει να χαλας την ζαχαρενια σου......χαδεψε την κοιλιτσα σου...και χαρεισε τους ενα χαμογελο..γιατι το πιο ομορφο πλασματακι το θαυματακι σου το εχεις εσυ...και δεν αξιζει να το στεναχωρεις :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!

κατερινακι μου κ απο μενα συγχαρητηρια!!εν τω μεταξυ οταν ειδα με μια γρηγορη ματια οτι εισαι εγκυος σκεφτηκα οτι παλι μαζι θα γενησουμε με το καλο αλλα μετα ειδα οτι εκανες αυχενικη!! :D

ολα να σου πανε τελεια κ να εχεις κ εσυ μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!κανε τον γιο να δεις ερωτα!! :lol:

σημερα δεν ημουν καθολου καλα,ξυπνησα κ ειχα ανακατασουρες,ποναγαν μεση κ κοιλια κ δεν ειχα καμια ορεξη να παω δουλεια αλλα τι να κανω.εμαθα κ για κατι απολυσεις κ πολυ στεναχωρηθηκα.

με εχει πιασει παλι το αγχος κ θελω αν γινεται να πηγαινω καθε μερα να κανω υπερηχο.. :D

ειδικα οταν ποναω σε διαφορα σημεια.

τωρα περιμενω τον αντωναρο μου,πηγε να τον φερει ο μπιλακος απο τους γονεις μου,οταν ειμαστε μαζι δε σκεφτομαι απαισιοδοξα.

αυτα φιλες μου κ απο μενα,δεν ειμαι κ πολυ καλα ψυχολογικα,πολλα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά. Δεν είχα πει τίποτα τόσο καιρό γιατι μετά την παλλινδρομη του καλοκαιριού ήθελα να είμαι σίγουρη οτι θα προχωρήσει πριν κάνω οποιαδήποτε ανακοίνωση. Ακόμα και στους γονείς μας και στην αδερφή μου τώρα το είπαμε. Η αυχενική βγήκε καλή 1.2, το μόνο που με ανησυχεί είναι οτι είχε υψηλό καρδιακό παλμό. Αχ να είναι καλά το μωράκι μου. Σε δύο εβδομάδες θα το δούμε πάλι κυρίως για τον καρδιακό παλμό.

Βικάκι και εγώ αυτή τη φορά πολύ ανκατωσούρα, οχι τόσο εμετούς αλλά όλα γύριζαν και γυρίζουν ακόμα μες στο στομάχι. Κάθε φορά που ένιωθα έτσι έλεγα στον άντρα μου όλο χαρά ναι το μωράκι μας είναι καλά εκει μέσα. Να προσέχεις πολύ και να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορείς. Ολα καλά θα πάνε και πάλι κοντά θα είμαστε τι είναι 1,5 -2 μήνες.

Πασχαλάκι να σκέφτεσαι την κουκλίτσα που έχεις στην κοιλίτσα σου και μην πέφτεις ψυχολογικά, οσο για αυτά που λένε οι άλλοι, απο το ένα αυτί να μπαίνουν και απο το άλλο να βγαίνουν.

Γιωτάκι μου είσαι ακόμα Αθήνα? Η μικρούλα μια χαρά δεν τη κουράζει πολύ την μαμά φτιάχνει προγραμματάκι σιγά σιγά. Να είναι πάντα καλά.

Αντε και οι υπόλοιπες να γεμίσετε σύντομα σποράκια!!!

Φιλάκια και καλή φώτιση αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα!!!

καταρχην σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας για τον Μπιλακο μου!! να ειστε ολες καλα!!

Κατερινα μου οχι δεν εκανα παρτι στην γιορτη..στα γενεθλια θα κανω.μαζευτηκαμε εμεις κ εμεις κ μια χαρα περασαμε..

αν εξαιρεσετε πως ειμαι χαλια..η φωνη μου ακουγεται με το ζορι..με ποναει παρα πολυ ο λαιμος κ εχω βηχα..ευχομαι κ ελπιζω να μην κολλησω την μαιμου..θα στεναχωρεθω πολυ.. :(

ΚΑΓΚΟΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!! τι τελεια νεα παλι!!! πραγματικα γεμισαμε σπορακια!!!!!!! με το καλο αγαπη μου! μια τελειωμηνη εγκυμοσυνη κ ενα υγιεστατο μωρακι ευχομαι!!!!

με πιανει κ μενα ωρες ωρες..μου λειπει να εχεις ενα μπεμπακι κ οχι εναν ταλιμπαν οπως τωρα! :lol: μου λειπει η κοιλιτσα της εγκυμοσυνης..ολα μου λειπουν πολλες φορες αλλα δεν ξερω αν ειναι ακομα η σωστη ωρα..ολα ειναι δυσκολα προς το παρον..οικονομικα ειδικα..αλλα βλεπω κ τον Βασιλη μου πως κανει με τα αλλα παιδακια ειναι παρα πολ καλος κ αγαπαει πολυ τα παιδια κ λεω ειναι κριμα να μην εχει ενα αδερφακι να βασανιζει!! :D ειδωμεν..οτι θελει ο Θεος..

να σας πω την αμαρτια μου θα ειχα ειχαμε ηδη βαλει μπροστα αλλα με τον θηλασμο δεν εχω καταφερει να χασω καποια κιλα που θα ηθελα,κ επειδη ειμαι ετσι κ αλλιως υπαρβαρη ηθελα στην δευτερη να ξεκινησω τουλαχιστον με λιγοτερα..οπως κ να το κανεις ειναι επιφοβο απο πολλες αποψεις..αλλα τα παλιοκιλα ευκολα μπαινουν δυσκολα βγαινουν γαμωτο..

για αποθηλασμο ουτε κουβεντα φυσικα ο μικρος..ολο μεμι ζηταει κ με παει κ οπου γουσταρει καθε φορα να θηλασει αναλογα με τα κεφια του!! διαλεγει κ στηθος βεβαιως βεβαιως ο κυριος κ οταν δεν θελει να πιει αλλο λεει γειά μέμι γειάαα κ φευγει!!! :lol: ο ξανθουλης μου!!!

αυτα κοριτσια μου τα φιλια μου σε ολες!! κ ειδικα στις γκαστρουλες μας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα και καλη χρονια φιλεναδες μου!!!!!!!!!!!ευχομαι το 2012 να φερει σε ολους υγεια κι ευτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

κανγκουρακι,χαρηκα πολυ-πολυ με τα νεα σου!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D εκανες και αυχενικη???? ;) βαλε τικερακι να βλεπουμε την εξεληξη και μην ανησυχεις καθολου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!η αγγελικουλα τι λεει????

βικακι μου,ηρθε και για σενα το σπορακι?????τι ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D μην αγχωνεσαι οσο μπορεις!!!!!!!!!!!!!! ;) τι λες να ειναι????παλι για αγορακι σε βλεπω..... ;)

πασχαλακι,πως πας?????σε στεναχωρουν?????δυστυχως σε αυτη τη φαση δεν μας καταλαβαινουν ολοι...εγω να φανταστεις παρεξηγηθηκα με τον πατερα μου για γελοιο λογο....τα βρηκαμε βεβαια γρηγορα αλλα γενικα τωρα θελουμε φροντιδα και προδερμ.... :lol:

γιωτου,μεχρι ποτε θα εισαι αθηνα????

ολια μου,βαλε μπρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

νασιακο μου,τι κανουν τα κοριτσια σου????αληθεια πως τα πανε μεταξυ τους?????

σοφακι,παντως οταν αποθηλασετε θα λες,μα πως εγινε???????εγω αυτο λεω ακομα....δεν το πιστευω δηλαδη ποσο ευκολα ηρθε..... :roll:

συμπεθερουλα μου,ολο λεω να σε παρω τηλ.και ολο κατι τυχαινει...ποτε θα βαλεις φωτο απο τα γενεθλια να ζηλεψουμε?????

εμεις ειμαστε καλα τωρα....ειχα την αναστασια με μπουκωμα 2 μερες αλλα τωρα ευτυχως ειναι οκ!!!!!η μικρουλα κλοτσαει αρκετα απο μεσα οποτε φανταζομαι θα βγει κι αυτη ντουρασελ σαν την αδερφη της.....οποτε καλα κουραγιαααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P

φιλακιαααααααααααααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.....

χρονια πολλα σε ολες και ελπιζω να ερθειη θεια φωτηση σε οσους χρειαζεται....ειδικα στους βρωμοπολιτικους που εχουμε......

αγγελικουλα και ευακι το αλλο σκ αναχωρουμε επιτελους για το σπιτακι μου....καλα περασαμε αλλα σαν το σπιτι σου πουθενα..............βασικα χαρηκα πολυ που τα ειπαμε με καποιες κοπελες απο δω....μακαρι να μπορουσα να σας γνωρισω ολες απο κοντα....

σοφακι εχεις ενα δικιο με τα κιλα....αλλα δεν καταλαβαινω πως και δε χανεις με το θηλασμο;;;;;;θυμαμαι οταν και οσο θηλαζα τον ιασονακο ειχα χασει παρα πολλα κιλα,τρωγοντας παρα πολυ....

βικακι απο τη δουλεια σου απελυσαν ατομα;;;;;

σημερα πηγαν οι γονεις στο χωριο με το γιωργακη για να μαζεψουν ελιες.......και εχω τον ιασονακο και την μπεμπουλα εδω....καλα ειναι....αν και 3 μερες τωρα εχει λεισαξει στην αταξια ο μικρος.......

η μπεμπουλα καλα ειναι.....ησυχη σε σχεση με τα 2 ταλιμπανια.....το μονο κακο ειναι οτι οταν κοιμηθουν τα 2 για βραδυ ξεκινα η μικρη και ετσι δεν προλαβαινω να ηρεμησω καθολου....αλλα οκ λογικο το βρισκω με 3 παιδια.... ;)

αυτα......φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι πολυ γελασα με τη θεια φωτιση για τους βρωμοπολιτικους!! :D ετσι κ χειροτερα θα θελα να βρισω κ εγω..

χρονια πολλα σε ολες,να εχουμε ολοι καλη φωτιση κ του χρονου να ειμαστε καλα.

ναι απο τη δουλεια μου απολυσαν μια κοπελα που ηταν 10 χρονια.βεβαια ειχαν προηγηθει διαφορα απο το καλοκαιρι κ ηταν αναμενομενο,αλλα το σιγουρο ειναι οτι τα αφεντικα ειναι αχαριστα κ το μονο που τους νοιαζει ειναι τα νουμερα κ τιποτα αλλο.κ οταν πια δεν τους κανεις σε ριχνουν στο κενο για πλακα,γι'αυτο κ εγω να πανε ολα καλα αλλα θα χτυπαω αδειουλες ωραιοτατες γιατι ειτε το κανω ειτε οχι αν θελουν να με απολυσουν θα το κανουν κ ας μη παρω αδειες κ εκμεταλευτω τη κατασταση μου σαν εγκυμονουσα.αυτα δε τα μετρανε πλεον αρα κ εγω θα κοιταξω το σπιτι μου κ τα παιδια μου.αντε γιατι τα πηρα τωρα που το σκεφτομαι.

ευακι μου μου το εχουν πει κ αλλοι οτι με εχουν για αγορι.πραγματικα δε ξερω.κατι εχω στο μυαλο μου αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη,βασικα κ εγω αγορι νομιζω.ας ειναι γερο κ οτι θελει.αλλα να πω την αμαρτια μου ενα ακομα αγορακι το θελω.εχω μαθει με τον αντωνη κ νομιζω θα μου φανει πιο ευκολο.καλα τωρα λεω βλακειες,ας ειναι οτι θελει,με τοσα που περασα στη πρωτη ειναι αμαρτια να λεω αυτα που λεω.

ριχνει τωρα μια βροχη..χαμος.

το απογευμα εχουμε κ τη γιορτη του νονου μας,ευτυχως ειναι κοντα,με το αμαξι 5 λεπτα.

αυριο εχω κ απογραφη στη δουλεια κ δεν εχω κμαμια διαθεση..αχ δε μπορω..γιορταζει κ ο μπαμπας μου αυριο.

αυτα τα νεα μου μανουλες,το εχω για κυριακη σημερα.καλα να περνατε,σας φιλω!! [smilie=wave.gif]:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι εννοειται οτι ειτε παρεις τις αδειες σου ειτε οχι δεν το εκτιμουν....γι αυτο και εσυ να παρεις ολα αυτα που πρεπει και ασε να κοψουν το λαιμο τους ;)

και εγω για αγορακι παλι σε κοβω :lol::lol::lol::D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι κ εσυ αγορι λες ε;;αντε να δουμε.. :D:D:D:D υπομονη κ θα μαθουμε!

ρε γιωτακι οταν πας με το καλο στο χωριο βαλε καμια φωτο της μπεμπουλας αν προλαβαινεις!αληθεια πηρε τα ματια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε τσούπρες?

εμείς είμαστε στο χωριο της μαμάς μου, πολύ κρύο και βροχή ολη μέρα. Μόλις φτιάξαμε και ένα κεκακι μιαμ μιαμ.

Βικάκι μη στεναχωριέσαι είναι πολύ δύσκολες οι μέρες αλλα τώρα με την εγκυμοσύνη οτι δικαιούσε να το διεκδικείς και να το πέρνεις στη δουλειά.

Ευάκι περαστικά στην Αναστασία πως τα περάσατε? και η μικρούλα ζωηρή απο την κοιλίτσα αχ ανυπομονώ να το νοιώσω και εγώ το σποράκι μου.

Σοφάκι αφού το θέλετε και θα είναι και για το Βασιλάκι καλή παρέα θα έρθει με τη σειρά και το σποράκι σας.

Γιωτάκι πέρασαν οι μέρες και επιστρέφετε σπιτάκι σας ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι ναι μολις παω σπιτι θα βαλω φωτο και απο τα τρια.....η μικρη οχι δεν νομιζω να πηρε τα ματια μου.....στο τεταρτο :lol::lol::lol::lol:

α!!!!λοιπον πριν μεινω εγκυος στη μικρη εκανα αυτο με το σταυρο....λοιπον εβγαινε τρια παιδια 2 αγορια και ενα κοριτσι.τωρα δηλαδη οσο ημουν εγκυος εβγαινε και βγαινε 4 παιδια 2 αγορια 2 κοριτσια :shock::shock::shock::shock::shock:

κατερινακι να περασατε τελεια :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι σαν το σπίτι μας πουθενά, με το καλό να γυρίσετε και να τακτοποιηθείτε πάλι. Γιατι λες να μην έχει πάρει τα μάτια σου η μικρή δεν είναι πολύ νωρίς ακόμα για να καθοριστεί το χρώμα?

Αλήθεια τι είναι αυτό με το σταυρό? Για πες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...