Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

Χρονια πολλα σε ολες !!!!!!

Εμεις σημερα πηγαμε στη Χαλκιδικη στους δικους μου .Περασαμε πολυ ωραια ..Ειχα και τα γενεθλια μου .Να μην πω καλυτερα τα ποσα κλεινω γιατι θα μελαγχολησω .

Ελπιζω να περασατε καλα !!!Φιλια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρόνια Πολλά φίλες μου!!!!!!! Με υγεία πάνω απ'όλα για τα παιδάκια μας και για μας!!!!!!!

Αυτές τις μέρες είμασταν στην γύρα γι'αυτό και δεν πρόλαβα να μπώ καθόλου....σήμερα δεν πήγαμε πουθενά και με έπιασε μελαγχολία......είμαστε όλοι συναχωμένοι και με πονόλαιμο και βήχα (ακόμα και η μπέμπα έχει μυξούλες)!!!!!!

Όλια μου να τα εκατοστήσεις!!!! Πολύχρονη και γερή να είσαι κοριτσάκι μου και να σε χαίρεται η οικογένειά σου!!!!! Τελικά ούτε κι εμείς πήγαμε εκείνη την μέρα στην ΔΕΘ γιατί ο καιρός ήταν ψιλοχάλια και φοβήθηκα να φέρω τα παιδιά....πήγαμε μόνοι μας με τον πατέρα μου, έκανα στα γρήγορα τις δουλειές μου και γυρίσαμε Χαλκιδική! Δεν πειράζει, θα βολέψει κάποια άλλη στιγμή να συναντηθούμε!!!!! Φιλιά στον Νικόλα!

Συμπεθερούλα μου κοριτσάκι τελικά?????? Με το καλό κουκλίτσα μου και γερό να είναι!!!! Μα είπα κι εγώ τόσο έξω έπεσα???? Σου είχα πεί ότι θα έχεις κορίτσαρο.......Πες στον άντρα σου να πάρει πολλά pampers και για τον εαυτό του....δεν φαντάζεσαι πώς κάνουν οι άντρες με τις κόρες........

Γκρουσάκο μου χρόνια πολλά και για το Αναστασάκι (για τις 22 Δεκέμβρη...ή μήπως την γιορτάζεις το Πάσχα???) Και με το καλό και η δεύτερη κοράκλα!!!!!!!!!!

Έχετε όλες χαιρετίσματα από την Δήμητρα (Dimi)....δεν περνάει και την καλύτερη περίοδο της ζωής της γιατί παίρνει διαζύγιο με τον άντρα της (και είναι ένα αρκετά άσχημο διαζύγιο) γι'αυτό και χάθηκε, μου ζήτησε να σας πώ τις ευχές της και ίσως καταφέρει κάποια στιγμή να μπεί να σας τα πεί και η ίδια.....

Φιλάκια πολλά και τις καλύτερες ευχές από μας σε σας και τις οικογένειές σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε ολες και καλα.....

χρυσουλινι χρονια σου πολλα πολλα...σε επερνα τηλ αλλα δεν σε πετυχα..

ολια να τα χιλιασεις καλη μου.....

νασια μου φιλια στις κορουλες σου...να τις χαιρεσαι....δωσε χαιρετισματα στη dimi αν ξαναμιλησεις....πολυ στεναχωρηθηκα.....κριμα ρε γαμωτο.....

εμεις καλα ειμαστε...η μικρη μια χαρα και τα ταλιμπανακια εχουν χαζεψει απο τα δωρα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια

Χρόνια πολλά και πάλι πως τα περάσατε αυτές τις μέρες?

Χρύσα πολλά και απο δώ, πολύχρονη.

Κατερινάκι πότε έχει γενέθλια ο Δημητράκης σου, τι όμορφα πραγματάκια θα φτιάξεις?

Ρωτάω τη μικρή τι δώρο θέλει απο τον Αι Βασίλη και μου ζητάει την Ντόρα και τον Μπότα αλλά δεν έχω βρει καμια αξιόλογη κούκλα μήπως έχει πάρει εσας τίποτα το μάτι σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι φέτος όμως έχεις αγκαλια και την μπούμπα σου... σίγουρα περνάτε πολύ ευτυχισμένες στιγμές με τρια μικρά απίστευτα πλασματάκια στο σπίτι σας.

Τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!

στα γρηγορα μπηκα παλι!!!!! :D:D:D

κατερινακι,χρονια πολλα στον δημητρακη μας!!!!!!!!!!!!να τον χαιρεσαι!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι παντα τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!θα τα πουμε και τηλεφωνικα!!!!!!! ;)

πασχαλακι,κοριτσακι τελικα???????αντε!!!!!με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

νασιακο μου,στεναχωρηθηκα με αυτο που ειπες για τη δημητρα....ελπιζω απο δω και περα ολα να ειναι μια χαρα στη ζωη της.... ;) η αναστασια γιορταζει το πασχα....σαν τη μανουλα του αντρα μου που την εχασε μικρος.... :roll:

ολια,χρονια πολλα αν και πολυυυυυυυυυυ καθυστερημενα...... :oops:

γιωτου,χρυσουλινι,κανγκουρακι,βικακι και ολες οι αθηναιες μανουλες...θα ερθω μια απο αυτες τις μερες αθηνα....αν ειναι θα μιλησουμε μηπως σας δω!!!!!! ;)

σοφακι,χρονια πολλα στον βασιλειο σου!!!!!!!!!!!!!!!!δεν το βλεπω να μπαινω παλι μεχρι την πρωτοχρονια και στα λεω απο τωρα!!!!! :D το πατσουλινι,τι λεει????????

εγω κοριτσια μου,ολα καλα.περιμενω αλλη μια κοριτσαρα που τωρα εχω αρχισει και την καταλαινω αρκετα και χαιρομαι πολυ γι αυτο!!!!!!! ;) η αναστασια μου εχει αυριο γενεθλια αλλα θα τα κανουμε το σαββατο.....δεν το πιστευω οτι περασαν κιολας 2 χρονια....και οτι τωρα θα ειναι η μεγαλη.... :roll: να πω χρονια πολλα σε ολα τα χριστουγεννιατικα μωρακια μας!!!!!!!!!!!!!!μα,περασαν κιολας 2 χρονιαααααααααααααα??????????????? ;);););););););) κολλησα τωρα..... :lol::lol::lol:

σας φιλω ολες!!!!!!!!!!!!να εχουμε καλη χορνια με υγεια κι ολα τα καλα!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι που εισαι βρε ψυχη;;;;;;;;;

με το καλο και η δευτερη κοριτσαρα σου......χιλιοχρονη η μικρη σου αναστασια.....να την καμαρωνεις παντα και να ειναι καλοτυχη.......

ποτε περιπου ερχεσαι;;;;

κοριτσια εχετε παρατηρησει οτι μεχρι στιμγης οσα δευτερα η τριτα παιδακια εχουν γεννηθει στο ποστ μας ειναι κοριτσακια;;;;;;;;;;;;;αντε βαλτε μπροστα οι υπολοιπες για να κανετε τις κορες......χαχαχα.........

επισης πανε πανω απο 2 χρονια που τα λεμε.......δεν ειναι φοβερο;;;;;;;;;αχ!!!!!συγκινηθηκα..... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτου μου,μετα την πρωτοχρονια θα ανεβω για κανα-δυο μερες....θα σας πω για κανενα παιδοτοπο!!!!!!!!!!!!!πως ειναι η μικρουλα?????εχεις βαλει φωτο?????με τα αδερφακια της μια χαρα,ετσι????ειδα στο τικερακι σου οτι θα ειμαστε συνονοματες????? :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!

Ευάκι να χαίρεσαι την Αναστασία και για την ονομαστική της εορτή και για τα γενεθλιά της!!!!! όποτε είσαι Αθήνα και έχεις χρόνο πάρε μας τηλέφωνο να βρεθούμε.. (θα έχω το κινητό μαζί μου :oops::lol: ) Τι τέλεια που έχεις κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νασιούλα, στεναχωρέθηκα με αυτό που μας είπες για την Δήμητρα ... και ότι την σκεφτόμουνα όλως τυχαίως αυτές τις ημέρες.. να της δώσεις τις ευχές μου για ό,τι καλύτερο!!!

Πως είναι οι ζουζούνες σου???

Επίσης σκεφτόμουν και την Λέμον μας η οποία γιόρταζε κιόλας.. είναι καλά ξέρετε?? Τις ευχές μου να της δώσετε !!

Μπουρικάκι μου δεν το πήρα χαμπάρι ότι με πήρες τηλέφωνο σόρρυ αν δεν απάντησα ... φιλάκια σε όλους σας!!!

Εμείς είμαστε μια χαρά!! περάσαμε μια μικρή περιπέτεια με την Βασούλα με κάτι ορμονικά θέματα ( έχει το ενα στηθάκι μεγαλύτερο από το άλλο) αλλά ευτυχώς δεν είναι τίποτα... είχαμε δυο εκ διαμέτρου αντίθετες ιατρικές γνωματεύσεις και η τρίτη αποψη που πήραμε μας καθησύχασε εντελώς.. κάναμε και αιματολογικές εξετάσεις και όλα καλά φτου-φτου.

Πήγαμε και είδαμε τον καρυοθραύστη και της άρεσε πολύ να δείτε που μας κάνει πως έκανε η μπαλαρίνα και εμείς πετάμε από την χαρά μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Μαίρη (έτσι θα πούμε την μικρή μας) είναι ένα μωράκι φαγανο.. !!! είναι 8.700 ήδη κα έχει αρχίσει σούπες και φρουτοκρεμα!! μόλις κάνει κινήσεις για μπουσούλημα.. και σιγά σιγά "τα λένε" με την Βασούλα και εμεις σαν χαζο-γονεις χαιρόμαστε!! Σας έβαλα φωτο στην ομάδα και θα πρσπαθήσω να βάλω και άλλες να δείτε πως μεγάλωσαν... Παρά μίλησα για εμας .. :oops:

Σας αφήνω, τα φιλιά μου σε όλους και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ να έχει όλος ο κόσμος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!

Εχουμε γενέθλια λοιπόν και σήμερα...

Δημητράκη πολύχρονος να τα εκατοστήσεις!!Κατερίνα μου να τον χαίρεσαι τον γιοκα σου, να είναι πάντα ευτυχισμένος.

Αναστασία χαρούμενα γενέθλια!!! Ευα να χαίρεσαι την κορούλα σου να είναι καλότυχη και ευτυχισμένη και με το καλό να έρθει και η αδερφούλα της. Ελπίζω να βρεθούμε αυτή τη φορά αφού θα έρθεις πάλι Αθήνα.

Χρύσα μου ολα καλά τώρα με τη Βασούλα σας? Αστέρι η μπαλαρίνα σας πόση ώρα ήταν η παράσταση?

Εμείς τα ίδια, εγώ σήμερα και αύριο δουλεια και μετά τέλος...μετά μόνο μαμά...

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.....

σημερα πηγαμε στο mall με τα ταλιμπανακια....πηγαμε στους δεινοσαυρους.....καλα πολυ ωραια ειναι.....βεβαια δεν εχει πολλα εκθεματα αλλα ειναι πολυ ωραια......ο γιωργος χεστηκε απο τον φοβο του :lol::lol::lol: ελεγε "παμε να φυγουμε θα με φανε" :lol::lol::lol: αυτο βεβαια που για μενα ειναι απαραδεκτο ειναι η τιμη το πρωι εχουν την εισοδο 5 ευρω και απο τις 12 και μετα την εχουν 9 ευρω για τους μεγαλους και 7 για τα παιδια....εγω πληρωσα μονο 5 ευρω για μενα.....

η μικρη ενα αγγελουδι......πολυ ησυχη παλι καλα....

κατερινακι να χαιρεσαι τον δημητρακη σου...πολυχρονος και καλοτυχος.....

ευακι ναι συνονοματες......χαχαχα...αντε ελπιζω αυτη τη φορα να σε δω.....

χρυσουλινι μου τι τελεια που ολα ειναι οκ με την βασουλα μας.....πολυ χαρηκα......

αυτα φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλεναδίτσες μου!!!!!!!!

Μπαίνω στα γρήγορα να ευχηθώ στα ζουζουνάκια μας που έχουν γενέθλια.......γιατί περιμένω επισκέψεις (για το μωρό, ξέρετε....)!!!!!

Κατερινάκι μου χρόνια πολλά στον Δημητράκη μας (εχθές δεν ήταν?)!!!!!!! Να τα εκατοστήσει και να είναι πάντα όμορφος, γερός κι ευτυχισμένος! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] Να τον χαίρεστε κοριτσάκι μου!!!!

Γκρουσάκο μου πολύχρονο το Αναστασάκι μας!!!!! Να τα εκατοστήσει και να είναι ένα πολύ πολύ ευτυχισμένο παιδάκι!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] Με το καλό να έρθει και το δεύτερο κοριτσάκι σας!!!!!!

Σας αφήνω γιατί ξύπνησαν τα ταλιμπάνια μου (ταυτόχρονα και οι δύο :shock: ) και μάλλον ήρθαν και οι θειές που σας έλεγα ότι περιμένω.....

Θα προσπαθήσω να ξαναμπώ αργότερα!

Φιλάκιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυακι μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες να χαιρεσε κι εσυ την Αναστασουλα,πολυχρονη,γερη και καλοτυχη η κουκλιτσα μου να ειναι!!!με το καλο να ερθει η μπεμπουλα ,δεν προλαβα να σε παρω τηλ θα μιλησουμε συντομα υποσχομαι πολλα φιλια

Νασιουλα,Κατερινακι και Γιωτα σας ευχαριστω για τις ευχες να ειστε καλα!!!να χαιρεστε τα παιδακια σας

κριμα μωρε για τη Δημητρα,πολυ στεναχωρεθηκα πες της να μπει να γραψει οταν μπορεσει και εχει διαθεση φυσικα,τα χαιρετισματα μου να της δωσεις και μια αγκαλια.......

Χρυσα χρονια πολλα για τη γιορτη σου πολυχρονη αν και λιγο καθυστερημενα

εμεις χθες καναμε ενα μικρο παρτυ για τα γενεθλια του Δημητρακη,γυρω στα 25 ατομα μαζευτηκαμε οι δικοι μας και οι νονοι του μονο,ο Δημητρης το καταδιασκεδασε μεσα στην τρελη χαρα,εσβησε το κερακι του και φωναζε μπραβοοοοο!!!ποτε κιολας κλεισανε τα 2 τα μωρα μας δεν μπορω να το παρω χαμπαρι ακομα!!!!

καλη πρωτοχρονια και καλη χρονια σε ολους με υγεια,ευτυχια και αγαπη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!!!

πολυ βιαστηκα μπηκα να πω καταρχην ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!! στον Δημητρη μας Κατερινα μου να τον χαιρεστε!! γερος κ ευλογημενος να ειναι παντα κοπελαρα μου!!! να τα καμαρωνετε κ τα 3 σας παντα!! πολλα φιλια σε ολους!!!

Γκρουσακο μου σ'ευχαριστω που σκεφτηκες την μαιμου μου!! να χαιρεσαι κ εσυ την νεραιδα σου μωρο μου!!να ειναι παντα ευτυχισμενη με υγεια πανω απο ολα!!

κοριτσια μου ευχομαι σε ολες καλη πρωτοχρονια!!!! να ειστε ολες καλα κ να περασετε τελεια!!φιλακια κ αγαπες πολλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και χρονια πολλα !!!

Κατερινακι μου χρονια πολλα στο Δημητρακη σου και απο δω !!!Να τον χαιρεσαι ..

Ευακι χρονια πολλα στην Αναστασια σου και με το καλο και η δευτερη μπουμπου..

Οντως απο οτι βλεπω τα δευτερα παιδακια ειναι ολα κοριτσακια ..Λετε να ξεκινησω και γω προσπαθειες????

Σοφακι φιλια στο Μπιλακο ...

Γιωτα φαγανουλα η μπουμπου?Δωστης πολλα φιλακια...

Νασια μου ελπιζω καποια στιγμη να συναντηθουμε .Στενοχωρηθηκα για τη Δημητρα.Δωστης χαιρετισματα ..Και οποτε θελει να μας μιλησει εδω ειμαστε..

Χρυσουλινι τρομαρα που πηρατε με τη Βασιλικουλα ..Παλι καλα που δεν ηταν κατι ανησυχιτικο ..

Εμεις τη δευτερη μερα των Χριστουγεννων πηγαμε στη Δραμα στην ονειρουπολη και περασαμε πολυ ομορφα ..Τωρα ετοιμαζομαι και γω για τα γενεθλια του Νικολακη τη Δευτερα ..Θα τα κανω στο σπιτι ..Ρωτησα σε παιδοτοπο αλλα επειδη μαζευομαστε αρκετα ατομα εβγαινε πολυ ..

Κοριτσια μου ευχομαι σε ολες καλη πρωτοχρονια !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες......

χρυσουλινι μου να χαιρεσαι την νυφουλα μου.....θα σε παρω τηλ αυριο!!!!!

σοφακι να χαιρεσαι τον βασιλακη σου για αυριο......να ειναι γερος,....

ολια να σου ζησει ο νικολας σας.....να τα χιλιασει........

εμεις καλα ειμαστε.........τα μικρα καλα αν και ο γιωργος ειναι παλι αρρωστος οπως και εγω......ελεος φετος απορω πως η μικρη την εχει γλιτωσει.......αχ!!!!!αν μου αρρωστησει δεν θα το αντεξω.....εχω βαρεθει τον βηχα και τις μυξες......τεσπα......

κοριτσια μου καλη χρονια σε ολες.......να εχουμε υγεια........και πολυ πολυ αγαπη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα κ χρονια πολλα!!!ολες να εχουμε καλη χρονια κ να χαιρομαστε τα μωρα μας κ τα μεγαλα κ τα μικρα!! :lol:

ειμαι στη δουλεια,κ μπηκα βιαστικα..

ηθελα απο μερες να μπω αλλα δε προλαβαινα,ηθελα να σας πω οτι ειμαι εγκυος!!!τη δευτερα παω γιατρο!ευχομαι ολα να πανε καλα σε ολες μας!

θα τα πουμε οταν κατσω αυτες τις μερες απο το σπιτι.αυριο γιορταζουμε κ εγω κ ο μπιλακος κ εχουμε ετοιμασιες!

καλα να περασετε κ καλη χρονια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κοριτσάκια!!!!!

Εύχομαι σε όλες η χρονιά που φεύγει να αφήσει τις καλύτερες αναμνήσεις και η χρονιά που έρχεται να φέρει υγεία, ευτυχία χαρά και τύχη σε σας, στις οικογένειές σας και φυσικά στα παιδάκια μας.

Βικάκι η χρονιά κλείνει με το πιο ευχάριστο νέο, να πάνε όλα καλά και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!!!!!! Χρόνια πολλά και για αύριο και σε σ΄ρνα και στον αντρούλη σου.

Χρύσα να χαίρεσαι την Βασιλικούλα αύριο, πολύχρονη και ευτυχισμένη να είναι!!!

Σοφάκι χρόνια πολλά για τον Βασιλάκο σου, να είναι πάντα καλά και χαρούμενος ο γιοκας σου.

Γιωτάκι περαστικά στον Γιωργάκη σου ελπίζω να είναι πολύ καλύτερα.

Ολια καλές ετοιμασίες για το παρτάκι του Νικούλα.

Καλή Πρωτοχρονιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου γλυκιές Καλή Πρωτοχρονιά!!!!!!

Εύχομαι ο καινούριος χρόνος να αφήσει πίσω τα άσχημα και τα δύσκολα και να φέρει μόνο υγεία και αγάπη.......(εεεεε και λεφτά γιατί παραζόρισαν τα πράγματα φέτος!!!!! :lol: ) Και φυσικά πολλά πολλά γερά αδερφάκια στα χριστουγεννιάτικα παιδάκια μας!!!!!!

Βικάκι μου με το καλό κοριτσάρα μου!!!!!!!! Δεν φαντάζεσαι πόσο πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!! Σου εύχομαι μια ομαλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! Το καλύτερο δώρο για τον αντρούλη σου και για σένα που γιορτάζετε αύριο! Να είσαι πολύχρονη και να χαίρεστε την οικογένειά σας!!!!

Χρυσουλίνι μου χρόνια πολλά για την Βασιλικούλα μας αύριο!!!! Εύχομαι να είναι γερή και καλότυχη η κουκλίτσα!!!!!

Σοφάκι μου να χαίρεστε τον Βασιλάκη σας!!!!!! Πολύχρονος να είναι, γερός και να έχει όλα τα καλά του Θεού!!!!!

Γιωτάκι μου περαστικούλια σας!!!!

Όλια μου καλά να περάσετε στο πάρτυ του Νικόλα!!!!!! Πότε ακριβώς είναι τα γενέθλιά σας????? Θα σου ξαναευχηθώ ούτως ή άλλως!

Κανγκουράκι μου φιλάκια πολλά!!!!!

Κατερινάκι μου να μου φιλήσεις τα αντράκια σου!!!!

Καλή Χρονιά σε όλες με υγεία πάνω απ'όλα αγαπημένες μου φίλες για σας και τις οικογένειές σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!

λοιπον να ευχηθώ χρονια πολλα στον Δημητρακη της κατερινας για τα γενεθλια του!!!!Να τον καμαρωνεις παντα!!!!!!!

Χρυσα μου χρονια πολλα για τη γιορτη σου!!!!!!και να χαιρεσαι και τη Βασιλικουλα!!!!!!!!!πολυχρονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευακι μου να χαιρεσαι την κορουλα σου πολυχρονη!!!!!!!!!!!!με το καλο και η 2η κορη!!!!!!!!!!!Φανταζομαι περηφανια ο μπαμπας ε;;;με 2 κορες ποιος τον πιανει!!!!!!!

Σοφακι να χαιρεσαι τον Βασιλη !!!!!!!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ και συντομα να του χαρισετε αδερφακι-α!!!!!!!!!!

ΒΙΚΑΙΚΙ μου!!!!!!!!!!!!τι υπεροχα νεα ειναι αυτα;;;;;;;ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ευχομαι ολα να πανε κατ ευχην μεχρι τελους!!!!!!!Πολυ χαρηκα κοπελα μου!Περιμενουμε νεα!!!

Ολια μου να χαιρεσαι το Νικολακη!!!να τα χιλιασει!!!!!!να ναι παντα ευτυχισμενος και τυχερος στη ζωη του!

ελπιζω να μην ξεχασα καμια!

Καλη χρονια κοριτσια μου μακαρι να μας πανε ολα δεξια!!!!!!!!!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια με υγεια και αγαπη σε ολους μας......

βικακι τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!με το καλο κουκλα μου...χρονια σας πολλα κιολας.....ευχομαι οτι καλυτερο....

εμεις ειμαστε καλυτερα.....αλλα η μικρη απο χθες ολο γκρινια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!

ευχομαι σε ολες σας καλη χρονια να εχετε κ να ειστε αγαπημενοι με τις οικογενειες σας!!κ φυσικα υγεια πανω απο ολα σε ολους μας!!

χρονια πολλα κ για τον βασιλακη της σοφιας,τη βασιλικουλα της χρυσας,στις χρυσουλες μας φυσικα κ στον νικολακη της ολιας!να χαιρεστε τα παιδακια σας κοριτσια,να ειναι γερα κ χαρουμενα!

πως τα περασατε γενικα;εμεις ησυχα στη πεθερα μου φαγαμε παραμονη κ ανημερα πρωτοχρονιας κ το απογευμα ειχαμε λιγο κοσμο για τη γιορτη μας,πολυ ωραια περασαμε.ευχαριστω παρα πολυ κ για οσες μου ευχηθηκατε!

χθες ειχαμε παει να δουμε το σπορακι,ολα καλα για αρχη,απλα ειδαμε σακο κ τη θεση του παιδιου,ολα μια χαρα.απλα θελω να περασει το α' τριμηνο,τον αντωνη δεν τον σηκωνω σχεδον καθολου,κ γενικα προσεχω,με βοηθαει κ ο μπιλακος πολυ αλλα δε θελω να ειμαι κ υπερβολικη.παντως ειμαι πιο χαλαρη κ λεω οτι ειναι να γινει θα γινει.ανυπομονω να ακουσουμε καρδουλα.

σημερα εχω ρεπο κ απο αυριο παλι δουλεια,δεν εχω καμια ορεξη αλλα καμια.

τωρα ψηνω μπιφτεκια,ο αντωνακης μου ειναι βολτα με τον μπαμπα του κ σημερα το βραδυ θα ερθει η μαμα μου να τον παρει να τον κρατησει λιγες μερες γιατι εχει αδεια κ θελει να τον χαρει.θα μου λειψει το ποντικακι μου.

αυτα κ απο μενα,εχω κ πονακια μου ειπε ομως οτι ειναι φυσιολογικα.καλα θα σας πρηξω παλι!

πολλα φιλακια,αντε χαθηκατε,πειτε κανενα νεο!

φιλακια πολλα κ καλημερα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια πως να βαλω ενα τικερακι που θελω για τον αντωνη μου;

μπαινω απο σας στο lillipie κ δε μου βγαζει βηματα να κανω κ εγω το δικο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...