Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου ν.51!!!κ καλη σχολική μας χρονιά!!


Recommended Posts

να ρωτησω...

επειδη βαρεθηκα-σιχαθηκα να εχω το αποστειρωτη στο παγκο..

αν ξανα δωσω φρεσκο αρμεγμενο γαλα μου πρεπει να ειναι αποστειρωμενο?

δε θα το βαλω καταψυξη αλλα ψυγειο..

τωρα κατι ασχετο..ειπαμε οτι του φανει :lol::lol::lol::lol:

ο θοδωρης με το μικρο εχουν απιστευτη σχεση,,φτασαμε σε σημειο να με βοηθαει..του παει παιχνιδια του βαζει μουσικη αν κλαει του τραγουδαει κτλλ

κ φυσικα καμια φορα πεφτει κ καμια ξαναστροφη..μη ξεχνιομαστε..

κ σημερα το εδινε μπατσακια τσαχπινικα αλλα ειχαν ηχο..

κ πηγα κ του εκανα το ιδιο..δε επρεπε αλλα να δει πως ειναι..

κ νααααααααααααααα κλαμααα :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οκ Λένα!

Να τον πας ! Θα του αρέσει! Η Ε τρελαίνεται! Τί ποσό σας είπαν;

Θου μην αλλάζεις θέμα......

:lol::lol::lol:

Και γω το έκανα αυτό στην Ε και το καταλαβαίνει. Το αποστειρωτή φυσικά και δεν τον χρειάζεσαι πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα πολλα ε??? :lol::lol::lol:

180 ευρω για 15 συναντησεις ,45' η καθε μια

καλα ειναι? μου φαινονται καμποσα...

αλλα κ εγω νομιζω θα του αρεσει πολυ...

θου κ εγω νομιζω θα το εκανα αυτο.. πολυ παιδαγωγικο δεν ειναι αλλα δε νομιζω να το ξανακανει

θου περασε 12 μην αμαρτανεις :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kapoia κανει σεξ!

ντροπη της!

περασε 12 ...μεγαλη γιορτη!

αλλα αν ειναι για την κορη ...θα σου δωσουμε αφεση...

ζηλευω....δεν μου καθεται λεμε....τι να κανω?

η ανηψια μου ολα καλα!

πονα πολυ ...τουλαχιστον δεν ειναο καταγμα!

μολις γυρισαν απο τι παιδων!

σημερ απηγα να γραψω τα φαρμακα της εγγυμοσυνης....

ρε γμτ λες και τα δινει απο την τσεπη του ο γυναικολογος του ΙΚΑ...τα πηρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιδηρο, ασβεστιο, και ενα για συσπασεις..νομιζω τροφοκαρτ

απο τα νευρα μου δεν διαββσα τη συνταγη!

μα λες κια θα μου τα εδινε εκεινος!

καλα ειμαι!

απλα κατι αναγουλες και κανεναν εμετο που και που!

σε κανα 2 βδομαδες θα κανω και το α΄τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε εδω ειστε πουλακια μου ολες;;;;;;;;;;;;;;; :D:D

αντε,ας κατσω λιγο κ εγω,αν κ κουτουλαω..

ειχε παρασταση καραγκιοζη στο παρκο μας..δεν πολυτρελαθηκε ο γιωργος..μετα παιχνιδι κ κουνιες!

κουραστηκα :oops::oops::roll::roll::roll:

και αυριο λαγκαδα..ουφ!αντε να δω ποτε θα μαθω την οριστικη τοποθετηση για φετος..

νατασα με την ενσταση δε το κοβω να γινεται ακτι..πηγα παλι απο εκει σημερα..με θυμοντουσαν :shock::shock: ,με το ονομα κ τα στοιχεια απέξω :shock::shock: κ μου εξηγουσαν οτι ολα εγινανα ξιοκρατικα κ μου εδειχναν κ στοιχεια..αλλα θα μου απαντησουν κ εγγραφως οοοταν συνεδριασουν..σκατουλες δηλ.!δε το γλιτωνουμε το ιδιωτικο..ας ειναι!

πολυ μου αρεσε το baby swimming που παρεθεσες,αλλα δεν μπαινω στο τρυπακι να το σκεφτω..σα να τον παραφορτωσα για φετος..κ αν ειμαι ασπροβαλτα σιγα μην εχω αντοχες για τοσες δραστηριοτητες.. :oops::oops:

λενακι καλα ο χ.!μωρε τί επαθε ο κατσικακης;; :lol::lol: γελαω γιατι ο χ. ετσι τον εχει περασμενο στο κινητο! :lol::lol:

περαστικα σας... :(:(

θου εγω μπιφτεκια εκανα για υριο..αλλα δε θα κανω σεξ..πατσισαμε;; :lol::lol::lol::lol:

αυτο με το χτυπημα για να δει πώς ειναι,το ειχα κανει παλαιοτερα κ εγω κ δεν επιασε.. :roll::roll:

τωρα διανυουμε τη φαση του βρισιματος..πολυυυ βρισιδι μιλαμε..κ δεν μπορω να καταλαβω πώς..αδιαφορω κ τον αγνοω προς το παρον..αλλα ρεζιλι.. :oops::oops::oops:

βικυ πες μας καλε πώς νιωθεις..αντε βγαλε τα εσωψυχα σου! :D:D

θ;α σας δω αυριο θεσσαλονικιες!

καλο βραδυ σε ολες!

α!νατασα περαστικα σας!

κ βικυ..πώς χτυπησε η ανιψια σου;; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κορίτσια μου..

Σας διαβάζω όσο μπορώ αλλά δεν γράφω γιατί δεν προλαβαίνω να σχολιάζω,τα μισά τα ξεχνάω γιατί διαβάζω με διαλείμματα εννοείται....

Ε τι να γράφω μόνο τα δικά μου,ντρέπομαι :oops::oops::oops:

Νατάσα μου σου χρωστάω και το DVD η γαιδούρα :oops::oops::oops:

Είμαστε καλά εμείς,σε κανα μήνα ελπίζω να τελειώσω απ'τη δουλειά επιτέλους και να χαλαρώσω,κουράζομαι πολύ....

Η Ειρήνη μου καλά,δεν περπατάμε ακόμη,αλλά κοιμάται 10ωρα σερί :D:D

Ακούς Θου ή πιάνεις την κόρη;; :lol::lol:

Να ευχηθώ στα νεωφώτιστα μωράκια Γιώργο και Ανδριάννα(sorry Toνια μου είμαι γαιδούρα το ξέρω)

Να σας ζήσουν κορίτσια,γερό και ευτυχισμένο να είναι το ζευγαράκι μας!!!!

Είμαι χάλια εν το μεταξύ,με ταλαιπωρεί μυκητίαση και κολπίτιδα 1,5 μήνα τώρα,έλεος,τρελή φαγούρα λέμε,έχω πάρει τα πάντα και δεν περνάει τι σκατά;Τώρα γράφω χωρίς βρακι,μην γελάτε με ανακουφίζει...

Κανένα γιατρικό ξέρει καμιά;

σας φιλώ όλες με περιμένει ο καλός μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα!!!

ετοιμαζομαι να φθγω..για να δουμε..θα μαθω ημερα το σχολειο μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

αργυρουλα καλημερα!!

κατερινα πλυσεις με χαμομηλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Σας ελειψα καθολου;;;;;;;

δεν προλαβαινω να κανω τιποτα!!!

Μ'αρεσει που ελεγα οτι θα χαλαροσω αμαπαει οφοφος παιδικο...τζιφος...

λειπει και η πεθερα που κανει τουρ στον εξωτικο Ασπροπυργο..δουλυει πολλες ωρες και η μανα μου..

Αν με αφισει ο μικρος σκατιαρης θαδιαβασω...και θασχολιασω

Φιλια υ!!!

Α!!!!

Γωγω τρελοκομειο...χρονια πολλα με υγεια!!!!

Να χαιρεσαι τις ομορφες κοριτσαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!

Απαντω στο χθεσινοβραδυνο ξεχειλωμα: με την κορη μου , με τον γιο μου και με τον αντρα μου , με επιασε κριση αγαπιασης..

Χθες το βραδυκαι ωρα 11:55, η αδερφη μου εφερε στον κοσμο το 2ο κοριτσακι της, ενα κουκλακι 3.900!!!

Ειμαι πολυ χαρουμενη!!Αααα, και θηλαζει απο την πρωτη στιγμη..

Παω να σας διαβασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρακαηδονες τη παρλα πιασατε χθες το βραδυ;;;;; :P

Θουλη πεθανα με τη φωτο στο προφιλ!!!!!!!!! μα το αναποδο ο Παντελακος;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Ναι ρε να το πας παιδικο το Θοδωρη...και με αλλα παιδακια θα παιζει και θα ξεφευγει απο το σπιτι και το μωρο που οσο να ναι ακομη του προκαλει στρες! ;)

Νηστεια σημερα ε;;;; ευτυχως που το ειπες γιατι θα το ξεχνουσα και θα εβαζα λαδι στα μπιφτεκια!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Παιδια κι εγω ελεγα να τον πηγαινα μπειμπι σουιμινγκ,αλλα 1ον πολλα λεφτα για 2 μισαωρα την εβδομαδα και 2ον βαριεμαι... :oops::oops::oops:

Παντως νομιζω οτι μουσικη θα τον παω μολις μεγαλωσει λιγακι γιατι τρελαινεται με τις κιθαρες και γενικα τα μουσικα οργανα!!! Του εχω παρει μια ξυλινη απο τζαμπο κι ολο τη κρεμαει στο λαιμο και τραγουδαει "μπααααρμπα γιαννη με τις στααααμνεεες καιαιαιαι μεεεε τα σταμνακια σου και με τα σταμνακια σου να χαρεις τα ματιααααα σουυυυ"!!!!! :lol::lol::lol:

Λενα ανατριχιασα ρε με αυτα που εχωνε ο ντοκτορ στη μυτη του Τολη!!!!! :-o:-ss απαπαπα!!!! πρεπει ομως να ανακουφιστηκε ο δολιος!!! :?

Κατερινακι που εισαι βρε χαμενο κορμι;;;; αντε να κλεισετε μπας και σε δουμε λιγακι!!! :P

Μυκητες επιανα εγω μονο στις εγκυμοσυνες και τρελαινομουν!!!! μιλαμε φαγουρα να θελω να πιαζω τζουγκρανα και να ξυνω!!!! καμια φορα εκανα εξωτερικη πλυση με μπενταντιν και με ανακουφιζε παρα πολυ και μολις επιτρεποταν εβαζα κολπικα υποθετα daktarin και κρεμα εξωτερικα και σωζομουν! ;)

Δε πειραζει που δε περπαταει ακομη σιγα! και της Βικυς 18 μηνων περπατησε! ;)

Βικυ δε σου καθεται;;;;; Βιασε τον!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Ευτυχως που δε το εσπασε η ανιψια... :roll:

Νενη δε πηρες χαμπαρι οτι βαφτιστηκε ο Αυλωνιτης μου;;;;;; :lol::lol::lol: καλε και θεμα του ανοιξανε!!! πηγαινε στις βαφτισεις να δεις και φωτο!!! :P

Παντα ετσι αγιαπησιαρηδες να ειστε στο σπιτι σας!!!!! :x:x

Να σας ζησει και η ανιψουλα!!!!!!!

Χρυσακι αισθητη η απουσια σου χθες!!!! εμ κι εσυ τι νομιζες οτι οταν εισαι σπιτι εχεις περισσοτερο χρονο;;;;;; αμ δε!!!! λειπει ο φοφος στο σχολειο αλλα εχει το μικρο σκατο και ολο το σπιτι! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οιμέέέέέέέέέέέέέ έβαλε ο Θου λάδι στην πατάτα!!!

Βαρέστε τις καμπάνες χωριανοίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!

:lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):((:((:((:((

xaxaxaxaxaxaxaxxaaxxaxaxxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaaa!

Ειστε τοοοοσο τρελλοκομεια!!!!!!

Καλημερα!!!!Χρονια πολλα κ αλαδωτα! :P:P:P:P

Γωγουλα μου χρονια καλα κευτυχισμενα κ απο εδω!Να σε χαιρομαστε νουμερακι μου! :x:-*

Καλα Νατασακι αυτο με το ξυδι..Θεικο!!!χαχαχαχα Ψειριαρικο μου!!!!

Κ εγω ειχα κολλησει μια φορα στα 11(τουλαχιστον αυτην θυμαμαι) κ σιχαθηκα τη ζωη μου!Η μανα μου κ ο αδερφοις μου με βαλαν κατω κ χαιροντουσαν με τα σιχαμερα ζουζουνια που βρισκαν! :( μπλιαχ μπλιαχ!

Απο τοτε εχω τετοια ψυχ.τραυματα που αν αντιληφθω παιδιακι με ψειρες να κυκλοφορει ελευθερο θελω να ψεκασω κ αυτο κ τη μανα του με αροξολ! :lol::lol:

Επισης Νατασα αυτο για το τυχερο μου πηγαινε αλλου....Αν σου πω θα μεινεις φαλακρη!!!!!...

Θουλη τελεια η οικ. φωτο σας!Αν κ νομιζω οτι 1ος φαινεται ο μπαμπας! :P Ρε συ δε μπορεις να ερθεις μονη σου με το αυτοκινητο?τι σχεση εχει ο παοκ?εισαι μακρια γμτ...

Εχουμε πανηγυρι στο χωριο!κ 4 μερες ειχε εκδηλωσεις κλπ

Ιουλια μου μακαρι να μαεθις σημερα που θα εισαι κ να ειναι κ πανευκολο το δρομολογιο!!!!

Νατασουλα αν ειναι ετσι με την κυρια-γιαγια τοτε ειναι σουπερ!!!Αληθεια θα συνεχισει να το κανει ως δουλεια?Θα ερθεις αυριο για καφε να τα πουμε?

Τονια τι ωραιες κουβεντουλες που λεει η Α! :x:x:x:x:x Αχου το μωρε μεγαλωσε κ αυτο!!!! :P

Νενι κ Νατασα να χαιρεστε τα ανηψακια τα φρεσκο"φουρνιστα"! :P:D:D:D

Κατερινα περαστικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νηστεια σημερα ε;;;; ευτυχως που το ειπες γιατι θα το ξεχνουσα και θα εβαζα λαδι στα μπιφτεκια!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μυκητες επιανα εγω μονο στις εγκυμοσυνες και τρελαινομουν!!!! μιλαμε φαγουρα να θελω να πιαζω τζουγκρανα και να ξυνω!!!!

=))=))=))=))=))=))=)):-*:-*:-* Ετσι εεεετσι!!!!Με φτιαξατε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. μην μου πεις ότι κάνει ποδήλατο μέσα στο σπίτι η Άννυ?!!! :o:o:o:o ....θα χαλάσει το πάτωμα!!!! :roll::roll::roll:

Γωγώ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] ....να τα εκατοστήσεις με πολύ υγεία και ευτυχία....πλησιάζεις στο κλαμπ των γερόντων?!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σήμερα το πρωί είχαμε 9 βαθμούς!!! :o:o:o

να σας πω και το τελευταίο για τα χωνιά, μου είπε ο άντρας μου ότι το κρατάμε και του το δίνουμε την ημέρα του γάμου του!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ....προφανλως γεμάτο, δεν ξέρω με τι!!! :roll::roll: ....άρα πρέπει να το καλύψω με ένα πλαστικό για να μην σκονίζεται :roll::roll::roll:

Νατάσα ομορφούλης ο δάσκαλος κολύμβησης στο σάιτ που έβαλες....για αυτό πας ρε? :lol::lol::roll::roll::roll:

Νένη πάντα ερωτευμένη :D:x

Θούλη ωραίο προφίλ!!! :D

Νατασούλα πώς του φάνηκε του Μηχαλάκη 1η μέρα στο σχολείο? τι ώρα κοιμάται το βράδυ? :?:

ο Λ. είναι στο κρεβάτι του 20.30!!! και μάλιστα κοιμάται....το δε μπουμπούκι με δυσκολία μένει ξύπνια μέχρι τις 19.30!!!! και κοιμάται αμέσως!!! :roll::roll: ....και το πρωί η Ρ. ενώ ξυπνάει, κάνει την δύσκολη στο να σηκωθεί, θέλει και άλλο νάνι λέει!!! :?

Χρύσ τι κάνεις όλη μέρα και δεν προλαβαίνεις? δεν έβαλες πρόγραμμα όπως σου είπαμε? :roll::roll:

Ιουλία άντε να μάθουμε σήμερα που θα πας!!! :!:

Τόνια εγώ τον βλέπω τον Άλεξ να παίζει σε μπάντα ροκ όταν μεγαλώσει, έχει ανησυχίες!!! :roll::roll:

Μαρία τι έκανες με την αλλαγή διακόσμησης? τέλειωσες? ωραίο?!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ξέχασα να σας πω για τους δασκάλους εδώ!!....οι άνθρωποι δεν πάνε καλά, κάθε φορά που μου λέει ο άντρας μου μια ιστορία, τα παίρνω!!! :evil::evil::evil:

στις σχολικές εκδρομές που΄γίνονται ο δάσκαλος επιλέγει που θα πάνε και επιλέγουν σύμφωνα με του πού ΔΕΝ έχουν πάει (οι δάσκαλοι) π.χ. σε ένα δημ. ο δάσκαλος επέλεξε να πάει στην Πορτογαλία :o:o:o:o Γ΄Δημοτικού!!!! :o:o:o:o και η τιμή? 1000ε!!!! :o:o:o έγινε ολόκληρη συζήτηση με του γονείς και επειδή κάποιοι αρνήθηκαν και είπαν (πολύ καλά) ότι τα παιδάκια είναι μικρά ακόμη για αυτό το ταξίδι και καλύτερα θα ήταν να πάνε κάπου αυθημερόν μέσα στην χώρα!!! :!: ....ο δάσκαλος να επιμένει, ένας γονέας τον ρώτησε αυτός τι πληρώνει και απάντησε "τίποτα βέβαια, εγώ συνοδεύω τα παιδιά"!!! :evil::evil::evil: και τελικά ανακάλυψαν ότι έχει γκόμενα στην Πορτογαλία και ήθελε να την δει!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

σε ένα άλλο σχολείο ο δάσκαλος αποφάσισε για τα Χριστ. να πάεν στην Ν. Υόρκη για ψώνια :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:evil::evil::evil::evil: δεν πάνε καλά!!!!

εγώ είπα στον άντρα μου ότι δεν πρόκειτε να στείλω τον Λ. επειδή του γουστάρει η δασκάλα να κάνει ταξιδάκι δωρεάν!!!! :!::!::!:

τελικά πληρώνουμε 12ευρώ για όλη την χρονιά για τα βιβλία!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημέρα!

Να πω Χρόνια Πολλά στη Γωγώ! Να είναι πολύχρονη! :D:D:D

Αμαν με το χωνί..Τι συμβολίζει τελικά δεν κατάλαβα... Λοιπόν Αργυρώ για τη μέρα του γάμου να το γεμίσεις με μέλι και καρύδια ή φουντούκια 8-)8-)8-)

Έχει πέσει πολύ δουλειά στο γραφείο παιδιά..

Το σπίτι είναι μια χαρά και τα κορίτσια συμμορφώθηκαν και το προσέχουν και δεν φέρνουν παιχνίδια στο σαλόνι μας. Έχω νέα. Δεν ξέρω αν σας είπα αλλά νοικιαζόταν το διαμέρισμα κάτω από εμάς και ήρθανε χτες ο ξάδερφος μου και ξάδερφος του Γ (είναι κοινός μας ξάδερφος, εγώ και ο Γ δεν ξέρω αν σας το έχω ξαναπει αλλά είμαστε συμπεθέρια) με την κοπέλα του που πρόκειται να αρραβωνιαστούν και πήγαμε το είδανε και τελικά το νοικιάσανε!!! Γιούυυπιιι!!!!! Και χτες μαζευτήκαμε σπίτι μας και παραγγείλαμε σουβλάκια και περάσαμε όμορφα!!

Αναστασία σούπερ η φωτο.. :D κούκλα η Άννυ έχω κι εγώ παρόμοιες με τα κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :o:o:o:o αιμομυξία :o:o:o:o:o:?

δλδ νοικιάσατε το διαμέρισμα που μένατε πριν!!! μπράβοοοοοοοο όλα καλά !!!! :D:x

και τα σουβλάκια ακόμη καλύτερα!!!! :lol::lol::lol::D

εμείς εδώ και χρόνια δεν έχουμε παιχνίδια στο σαλόνι!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...