Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

Βάσωωωωωωωω, [smilie=director.gif] σε πράλαβα????????????????????????

Καλά μαρή….έχεις ολόκληρο γυμναστήριο σπίτι σου και τεμπελιάζεις?????

Ακούς εκεί να τα κάνει κρεμάστρα, πωπωπωπω….δεν ντρέπεσαι καθόλου??? :-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα σας ειμαι πρωινη σημερα τελευταια στιγμη αλλαξα βαρδια............

Θα τελειωνω ποιο γρηγορα καλυτερα ;)

Ανθη απουσια :)

Πως ειναι ο μικρος σου :?:

Ασπακι μου τι κανεις :?:

Ελα για παρεα να γυμναστουμε μαζι............καλε αν ειχα παρεα θα εκανα γυμναστικη αλλα μονη

μου βαριεμαι αφορητα η φαση ειναι πως εκανα οικονομιες για να τα παρω μαλωνα καθε μερα με

τον αντρα μου ελεγε πως δεν προκειται να κανεις μην τα παρεις και τελικα τα πηρα εκανα τους

πρωτους μηνες και μετα τα παρατησα....ασε που τωρα με τον τρελο τον γιο μου μονο για τετοια ειμαι :lol:

Οι υπολοιπες που γυρνατεεεεεεεεεεε :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα καλά σου έλεγε ο δόλιος,........κάτι παραπάνω ήξερε!!! :D:D:D:D:D

Πάντως καλό είναι να έχεις παρέα στην γυμναστική....σε παρακινεί βρε παιδί μου ο άλλος όταν εσύ βαριέσαι.

Το απόγευμα έχω διαιτολόγο.....και ντρέπομαι για να είμαι ειλικρινής γιατί έχω κάνει αρκετές ατασταλίες και έχω μείνει σταθερή αυτό το μήνα.....με φάγανε τα πάρτυ.... :oops::?:D:roll:

Θα μπω και πάλι σε αυστηρό ρυθμό, όπως ήμουν.....αλλά ώρες ώρες...γίνομαι και πολύ γουρούνα... :@):@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsakia mou!!!ti kanete?//??emeis oloi arrwstoi..muksa k vixa vasika..alla sunithismena ta vouna apo ta xionia!!na nai kala o tufwnas xaris pou sarwnei ta panta..aplwnontas ka ta mikroviakia tou pantou!!xaxa!

lenara...kalofwtistos o pontiaras sas!!!ma ti paidi thee mou!!!ftou ftou..!ti na kanw?exw ginei 1000 kommatia kai ta katafernw..kai pou sai akoma..kazania tha mageireuw se ligo me tosous antres!i vasilissa tis kouzinas k tou pluntirou..exw na plunw swvrako...xexe..!thilazw..nai..arxisame kai krema vevaia..kai froutakia!!!einai fagano antraki..mia xara!

fanoula kalofwtsisti kai i boubou sas!megia kai ta pragmatkia!kali arxi kai sto megalo me ton paidiko!!!

tonaki kali arxi me to metaptuxiako alla k me ton paidiko tou alex!!

anthoula perastika sas!!!ki egw den thelw vroxes.....kuriws!!to kruo den me noiazei toso...

stamoulini me to kalo koritsaki mou..megia k ta rouxalakia sas!!!konteueis ki esu...toxotis eee???e reee..tha fas kala..xaxa!!!

vasoula xeirotexnies akouw..swtsi se vriskw..ki emeis kati tetoia kanoume..ki exw kai ton allon na kremetai sto vuzi..stigmes aapeirou kallous zw..asta...

aspaki gumnastirio ee??a..egw to variemai..xoro omws aneta tha ksekinousa an eixa kapoion na kratisei ta paidia vevaia...trelainomai..eidika gia flamenko..pwpw..

eraki poluxroni..na sai panta geri ki esu kai i familia sou!!!pws pige to loukouleio geuma?giati mono tetoia kaneis esu...

bikara pou eisai pali???

filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου :D:D:D ;;;

Ο Πανούλης είναι πολύ καλύτερα κι εγώ μάλλον την σκαπούλαρα με ένα ελαφρύ συναχάκι ;) ! Νιώθω όμως πολύ κουρασμένη και πεινάω ΣΥΝΕΧΕΙΑ :evil::evil::evil: Τρώω τρώω και όλο άδειο το νιώθω το στομάχι μου...Τα νεύρα μου :evil::evil::evil:

Βασούλα τι κάνετε;; Γίνεται να τη δικαιολογήσω την απουσία μου :lol::lol::lol: ;;; Μπήκα, σας διάβασα και μετά δεν μπορούσα να κρατήσω ανοιχτά τα μάτια μου για να γράψω :roll::roll::roll: ...Και σήμερα νυστάζω αλλά φοβάμαι μη μείνω στην ίδια τάξη από απουσίες στο τέλος :lol::lol: Τι κάνει ο Δημητράκης;; Είναι καλύτερα με το βήχα;; Τον πήγατε σχολείο;;;

Άσπα μου μη τον ντρέπεσαι καλέ το διαιτολόγο..Νηστεία σε πάρτυ δε γίνεται..Γίνεται;;; Θα ξαναμπείς σε πρόγραμμα και θα τα χάσεις τα κιλά που θες!

Γεια σου Τζοαννάκι με τους άντρες σου! Πραγματικά, έχεις να πλύνεις πολύ σώβρακο :lol::lol::lol::lol::lol: Γέλασα με αυτό που είπες :lol::lol: Ούτε εγώ την αντέχω τη βροχή.....Μόνο αν είμαι κλεισμένη στο σπίτι. Ούτε το χιόνι μου αρέσει πάντως....

Κορίτσια θα σας αφήσω γιατί νυστάζω...Μα πού πήγε το νυχτοπούλι που είχα μέσα μου;; Τι έχω πάθει;;;;

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες σημερα ειμαι απογευματινη μεχρι τις 7

Εργασια και χαρα λοιπον ;):D

Ασπακι ελα να γυμναζομαστε μαζι να γινουμε κορμαρες...........

Που εισαι σημερα?

Πες να σε αφησουν στην ησυχια σου να τα πουμε λιγακι ;)

Ιωαννακι που εισαι ρε κοριτσαρα χαθηκες :!:

Σε τρελαινουν οι αντρες σου και δεν τους προλαβαινεις ε :?:

Ανθη μου χαιρομαι που γινατε καλα :)

Ο Δημητρης ειναι μια χαρα ευτυχως πηγαινει κανονικοτατα στον παιδικο το πουλακι μου :)

Βαριεμαι ειναι και ο καιρος χαλια μονο για υπνο...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::shock::o:o:o:o

Καλημερα σας...........

Γραψατε τοσα πολλα που με τιποτα δεν θα μπορεσω να σχολιασω

ελπιζω να με συγχωρεσετε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλε που ειστε ολες :?:

Σημερα κανονικα ειχα ρεπο αλλα εχθες με πηραν τηλ και μου ειπαν να ερθω :evil::evil::evil:

τελευταια στιγμη οι βλακες...........

ΝΥΣΤΑΖΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ....

Το Σαββατο το απογευμα βγηκα εξω με φιλες θυμηθηκα τα νιατα μου περασε τοσο τελεια

ανανεωθηκα και παρα τον χθεσινο πονοκεφαλο πηρα δυναμεις για τον χειμωνα :D

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!! Τι κανετε?

Βασουλα μονη εμεινες? :lol: Πως τα παει ο μικρος με τον παιδικο? Ετσι να βγαινεις πιο συχνα. Εγω εχω να βγω βραδυ 2 χρονια σχεδον :roll:

Δεν προλαβα να σας διαβασω..ειμαστε αρρωστουλες μαμα και κορη. Θα παω σε λιγο αμα με αφησει ο μικρος να σας διαβασω. Φιλακια και καλη εβδομαδα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!μυξες μυξες και παλι μυξες κρυωσε ο μεγαλος μου και τωρα η μπουμπου θα φρικαρω εκει που τουυ περασε του γιου μου κολλησε η μικρη :twisted::twisted::twisted: καλη αρχη λοιπον .....πολυ κρυο ρε παιδι μου!!!!!!!!!!!!απο το θεμα του παιδικου μια χαρα περιμενα να μην κλαψει αλλα αυτος καθε μερα με ρωταει αυριο εχω σχολειο μαμα?????????και κανει τρομαρα του συμπαρασταση στα παιδακια που κλαινε και ζητανε την μαμα τους...πλακα εχει ο μικρος...σημερα το μενου εχει γιουβαρλακια μιαμ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσουδια........

Καλα ε με αφησατε τελειως μονη μου :(

Παγωνια εξω 2βαθμους μισω τον χειμωνα δεν μπορουμε να ζεσταθουμε με τιποτα :evil:

Λενακι που εισαι βρε κοριτσι τι κανεις :?: περαστικα σας..........

Ομικρος τρελο φατσονι :D

Ο δικος μου με τον παιδικο ειναι μια χαρα ευτυχως.............

Φανη περαστικα και σε εσας........

Χαρηκα που τα πηγατε καλα στον παιδικο..........

Οι υπολοιπες εξαφανιζολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε παλι μοναξιες!!!!!!!!!!!!!!!!!γεια σας ειπα? δεν ειπα μα τι γαιδουρα :lol::lol: τι κανετε τι νεα?βασω μου ευχαριστω σημερα και τα δυο τους ειναι πολυ καλητερα....ο παιδικος μια χαρα τον πηγα σημερα και γυρισε ορεξατος, και η μπουμπου μας εβγαλε δοντακι :D:D αυτα αντε μπητε να πουμε κανενα νεο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D:D !!!!!

Είστε καλά;;; Μπήκα νομίζοντας ότι θα έχω πολλές σελίδες να διαβάσω και απογοητεύτηκα...

Βασούλα τι κάνεις;;; Τι κάνει ο Δημητράκης σου;;; Τελικά εσύ στηρίζεις το θεματάκι μας! Σταθερή αξία!

Άσπα πού χάθηκες;; Ελπίζω να είστε όλοι καλά!

Λενάκι και Φανή περαστικά!!!! Άρχισαν για τα καλά οι παλιοϊώσεις :evil::evil::evil:

Εγώ κορίτσια έχω αρχίσει να βρίσκω τους ρυθμούς μου. Συνηθίσα πλέον τα ωράρια και τις διορθώσεις και είμαι πολύ πιο ήρεμη και με λιγότερα νεύρα. Έρχομαι από τη δουλειά και το μικράκι με γεμίζει φιλάκια και αγκαλίτσες και ως δια μαγείας φεύγει όλη η κούραση. Τι όμορφη που είναι αυτή η ηλικία..Μετά μεγαλώνουν και το παίζουν σκληρά :lol::lol::lol::lol::lol:

Άντε, για να ξαναμαζευτούμε! Περονόσπορος έπεσε;;;;;;

Φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!

Μέρες έχω να σας γράψω, αλλά μπαίνω και διαβάζω τα νέα σας.

Εμείς είμαστε καλά, μόνο το Μαράκι μου έχει λίγο βήχα και ταλαιπωρείτε, αλλά ευτυχώς τίποτα άλλο.

Κατά τα άλλα κρύοοοοοο, πολύ κρύο!!! Εδώ στην δουλειά κάνει ψοφόκρυο και θέρμανση δεν έχουμε, ούτε το a/c δεν μας αφήνει η κέρβερος να ανοίξουμε…μιλάμε για τριτοκοσμικές καταστάσεις, αλλά τι να πεις ρε γμτ….υπομονή και χοντρά ρούχα.

Τα φιλιά μου σε όλες!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας !βρε ασπα εσεις δεν εχετε αφεντικο αλλα τον λισταρχο νταβελη :lol::lol::lol::lol: εμεις καλα η μπουμπου κοιματε ο μικρος στον παιδικο και εγω μολις εκατσα στον υπολογιστη μετα απο της δουλειες και το μαγειρεμα για να χαζεψω λιγο...μα καλα οι υπολοιπες που εξαφανιστηκαν παλι???????????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας !βρε ασπα εσεις δεν εχετε αφεντικο αλλα τον λισταρχο νταβελη :lol::lol::lol::lol: ?/

Και λίγα λες καλή μου Φανούλα…..μιλάμε για περίπτωση.

Είναι η γυναίκα του αφεντικού, ο ίδιος δεν είναι τόσο «γυφτος»!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ‘μαι και βραδινή…..βλέπεται λείπει ο σύζυγος στο γήπεδο και έχω βρει την ησυχία μου.

Όχι ότι μου κάνει τίποτα ο καψερός, αλλά ώρες –ώρες η παρουσία του και μόνο με νευριάζει…ειδικά όταν κάθεται στο Internet και εγώ ξεσκίζομαι στις δουλειές, τέλος πάντων….το προσπερνώ.

Ευτυχώς τα μικρά κάθισαν ήσυχα μπορώ να πω όλο το απόγευμα και έτσι ήμασταν όλοι ήρεμοι. Μάλιστα πήγα για ψώνια σήμερα και τους πήρα διάφορα υλικά για χειροτεχνίες και κατασκευές. Τους άρεσαν πάρα πολύ…ειδικά στην μεγάλη!!!

Μόλις τα έβαλα για ύπνο, και χαλαρώνω στο pc. Ρε γαμώτο δεν υπάρχει κανένα καλό σίριαλ να δούμε, πως θα την βγάλουμε φέτος???? Μου φαίνεται θα αρχίσω πάλι το διάβασμα, δεν έχω καλύτερη λύση….αλήθεια βρε Βάσω έχεις να μου προτείνεις κανένα καλό, τόσα που έχεις διαβάσεις στην δουλειά???

Αχ Βάσω, πόσο σε ζήλεψα….βόλτα με φίλες εεεεε???? Έχω να το κάνω πολλά χρόνια, για την ακρίβεια από τότε που παντρεύτηκα…ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν όλες καθότι εργένισσες. Θεωρούσαν μάλλον ότι θα έπρεπε πλέον να κάνω παρέα μόνο με παντρεμένες….

Σας βρήκαν οι ιώσεις κορίτσια εεε??? Περαστικά λοιπόν στην Φανή και στην Λένα, και στα μικρά σας!!! Κι εμείς μη νομίζεται…..πάλι με βήχα και καταρροή είναι η Μαρία μου, αλλά ευτυχώς είναι ήπιο το πράγμα.

Αυτή η ηλικία Ανθή είναι η καλύτερη, έτσι κι εμένα τα μικρά μου, όταν με αγκαλιάζουν τα ξεχνάω όλα…..όλα τα προβλήματα φεύγουν από το μυαλό μου.

Και για να πω την αμαρτία μου, όταν με φιλάει ο γιός μου λιώνωωωωωω.

Καληνυχτώ κοριτσάκια, όνειρα γλυκά!!! [smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Σήμερα βάζουμε απουσία στη Βασούλα! Πού είσαι Βάσω;;

Άσπα η γυναίκα του αφεντικού σου δεν παίζεται..Φαντάζομαι τι θα περνάει το δόλιο το αφεντικό σου κοντά της.. :?:?:? Μα να μη σας αφήνει να ανοίξετε το κλιματιστικό;;; Και όταν σφίξουν και άλλο τα κρύα τι θα κάνετε;;;

Γέλασα πολύ που είπες ότι ώρες ώρες και μόνο η παρουσία του άντρα σου σου τη δίνει :lol::lol::lol: Κι εγώ ακριβώς έτσι νιώθω όταν τρέχω για να τα προλάβω όλα και εκείνος είναι αραχτός....Άντρες..ευλογημένα πλάσματα.....

Λιώνουμε στο γιο Ασπάκι;;;; Τι σου είναι το Οιδιπόδειο τελικά :lol::lol::lol::lol:

Φανή είναι καλύτερα τα παιδάκια σου;; Σε ζηλεύω πάντως που κάθεσαι στο σπιτάκι σου..Έχεις άδεια μητρότητας;;

Εγώ κορίτσια είχα όλη μέρα και έχω ακόμα άσχημη ψυχολογία...Μου συμβαίνουν διάφορα τον τελευταίο καιρό (ευτυχώς όχι θέματα υγείας) και με έχει πάρει από κάτω...Θα ανακτήσω, όμως, τις δυνάμεις μου γιατί δεν την παλεύω όταν είμαι έτσι...

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι νεα?οχι ανθη μου δουλευω ημιαπασχοληση 2 φορες την εβδομαδα συνολο 10 φορες το μηνα περιπου ηταν η μονη δουλεια που με βολευε για να ξεκινησω να κανω οικογενεια μιας και δεν εχω απο κατω η απο πανωγονεις η πεθερικα για βοηθεια...κατα ταλλα ειμαστε πολυ καλητερα ευτηχως δεν μου το γυρισανε σε πυρετο,ο μικρος σχεδον αναρωσε και η μικρη κατι ψιλα...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι σου είναι το Οιδιπόδειο τελικά :lol::lol::lol::lol:

Αυτό ξαναπές το, αχαχαχαχαχα!!!! Εεεε αδυναμίες είναι αυτές….προσπαθώ να το κρύψω, αλλά με την φατσούλα του και μόνο λιώωωωωωωωωωνωωωωω.

Απλά ο μικρός δεν είναι γρινιάρεις σαν την μεγάλη, από αυτήν το μόνο που με κουράζει είναι η μίρλα της.

Αλήθεια η Βασούλα που είναι??? Για να μην γράψει αυτή σήμερα κάτι θα συμβαίνει..??? :roll:

Ανθή για όλα αυτά που σου συμβαίνουν η καλύτερη λύση είναι να το ρίξεις στην τρελή, κάνε σαν να μην συμβαίνει τίποτα, μόνο έτσι θα επιβιώσεις….καιστο λέω εγώ που μου έχουν συμβεί τον περασμένο χειμώνα πράγματα που δεν φαντάζεται κανείς, πράγματα που αν δεν τα έβλεπα όπως ήθελα πραγματικά θα είχα τρελλαθεί.

Αυτά ….ίσως μπω το βραδάκι, καλό απόγευμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!δεν βλεπω κινηση και χαλιεμαι καλε που εξαφανιστικατε ολες?εγω εδω μοναξιες μονη στο σπιτι με τα παιδακια μου τραγουδαμε χορευουμε παιζουμε ακγαλιαζομαστε και αγιος ο θεος....το ποσο γεματη νιωθω δεν λεγετε :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα, εδώ κι εγώ.

Τι κάνεις???? Πες κανένα νέο???

Καλά μιλάμε για φορερή τύχη να βρεθούμε online......κάποτε δεν προλαβαίναμε να ποστάρουμε και τώρα κοιτάμε με τα κυάλια μπας και είναι καμία μέσα.....πως αλλάζουν τα πράγματα εεε??? :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;

Εμένα δε μου φτάνει η μαύρη μου η διάθεση ακούω και τον άντρα μου από μέσα να ροχαλίζει και μου σπάνε τα νεύρα :evil::evil::evil::evil: Τσακώθηκα κιόλας μαζί του σήμερα..Όλα μαζί. Δαγκώνω άνθρωπο...

Ασπάκι από τη μίρλα της Μαρίας προέκυψε το mirlitsa;;;;;; :lol::lol::lol: Αχ αυτές οι γυναίκες. Από την ώρα που γεννιόμαστε είμαστε γκρινιάρες :lol::lol::lol:

Αχ Άσπα μου..στην τρελή προσπαθώ να το ρίξω αλλά δεν με αφήνουν πάντα οι συνθήκες..Είμαι και νευρική και γίνονται χειρότερα τα πράγματα. Το καλό με μένα είναι ότι έχω αυτοκυριαρχία και όταν βλέπω τα σκούρα αρχίζω και παίρνω ξανά τα πάνω μου..Δεν με αφήνω να πέσω :lol::lol::lol::lol::lol:

Φανή μου χαίρομαι που τα ζουζούνια σου είναι καλά και την πέρασαν ελαφρά τη γριπούλα! Όσο για τη δουλειά, άμα δεν έχεις δικό σου άνθρωπο για βοήθεια είναι όντως δύσκολα τα πράγματα. Και δικό σου άνθρωπο όμως να έχεις πάλι δύσκολα είναι γιατί δεν είναι και ό,τι καλύτερο να βλέπουν οι γιαγιάδες το παιδί πιο πολύ από τη μαμά..Εγώ αν ήταν στο χέρι μου θα δούλευα πολύ λιγότερες ώρες..Δυστυχώς όμως αυτή την περίοδο ειδικά δεν μπορώ :(:(:(

Βασούλα πού είσαι;;;;; Δύο απουσίες!!!!!! Ελπίζω όλα να είναι καλά!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε τι βλεπουν τα ματακια μουυυυυυυυυυυυ............ :lol:

Καλημερα σας......

Με βαλατε απουσια ε :?:

Καλα δεν ντρεπεστε η μονη που μπαινω εδω ειμαι εγω και μιλαω μονη μου :lol::lol::lol::lol:

Εχθες ειχα εδω παρεα μια κοπελα απο αλλο γραφειο της εταιρειας και την μαθενα το προγραμμα

γιατι θα τους βαλουν το ιδιο και εγω η μαστερ σε αυτα παρεδωσα το καλυτερο μαθημα ;):lol::lol:

Ε και ειπα να το παιξω σωστη υπαλληλος και να μην μπω μεσα :)

Ασπακι μου τι κανεις :?:

Καλε εγω παρακαλαω να ειμαι μαζι με τον αντρα μου :roll: (οχι παντα) :lol::lol:

Λογω μαγαζιου δεν βλεπομαστε και πολυ ;)

Πηρες χειρονονειες :?: (οπως λεει και ο γιος μου) φανταζομαι χαρα αντε καλες κατασκευες

εγω παντως οταν κανω κατι ο γιος μου τα χαλαει με νευριαζει και τα μαζευω γιατι μαλωνουμε :lol::lol:

Φανη μου τι κανεις? τι καλα ου δουλευεις λιγες ωρες απολαμβανεις τα παιδακια σου..........

Ανθη κοριτσαρα τι εγινε :?:

Για παρε τα πανω σου..........

Ποια μιλαει θα μου πεις και εγω χαλια ειμαι αυτες τις μερες με εχει πιασει μελαγχολεια τρελη :(

Αυριο δουλευω και ξενερωνω τρελα..........

Ομικρος εχθες με ξενυχτησε με τον βηχα του δεν μπορουσε να κοιμηθει ο καημενος και εκανε εμετο

απο τα φλεματα το καλο ειναι οτι βγηκαν ολα και μπορεσε να κοιμηθει εγω κοιμηθηκα στις 3 και

στις 5 σηκωθηκα για δουλεια να ρθει το μεσημερι να ξαπλαρω γιατι δεν την παλευω........

Ειχα και αλλα να πω αλλα δεν θα πω αργοτερα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...