Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

Καλημερα Ασπακι εχεις δικιο αλλα ενα μεγαλο γιατι μενει........

Τελος παντων θα μου περασει..........

Τον πηγε ο αντρας μου τωρα του λεω σου ειπε τι ωρα θα πας να τον παρεις και λεει

οχι δεν ειπε τιποτα και δεν ρωτησα και εγω.....

Τον ειπα να παει 12 να τον παρει αφου δεν τον ειπε κατι ;)

Αμ πως ολοι μαζι και ο ψωριαρης χωρια :?:

Χαχαχαχαχ εχω και εγω δουλιτσα σημερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τώρα που έχω χρόνο μάλλον είμαι μόνη μου…. :roll:

Δεν πειράζει όμως…κάποτε θα τα διαβάσετε… ;)

Λενάκι μου να σου ζήσει ο μικρός Γιωργάκης!!!! Υγεία και τύχη να εχει στην ζωή του!!!

Τόνια μεταπτυχιακό διαβάζω εεε???? Χαρά στο κουράγιο σου, μπράβο σου!!!! Τι εχεις σπουδάσει και τι μεταπτυχιακό θα κάνεις???

Φανή μεγειά το νέο σας παιδικό δωμάτιο….πόσο μου αρέσει και μένα να ασχολούμαι με το παιδικό δωμάτιο και γενικότερα βρε παιδί μου με την διακόσμηση…..τρελλαίνομαι λέμε!!!!! Έπρεπε ρε γμτ να γίνω διακοσμήτρια…..αφού το ‘χω!!!!! :D:D:D:D

Βικουλίνι μουυυυυυυυυυυυυυ, τι καλά που παίζεις κι εσύ μαζί τους!!!! Αλήθεια, δεν νιώθεις όμορφα όταν το κάνεις αυτό?????????

Έρη, αν και καθυστερημένα…χρόνια πολλά και καλά!!!!! Με μια κόρη εύχομαι τώρααα!!!!!!χαχαχαχαχα…..

Ανθή πως πάνε τα γραπτά και οι διορθώεις???? Αλήθεια είσαι πολύ αυστηρή στην βαθμολογία?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..εχω σπουδασει γερμανικη γλωσσα κ φιλολογια κ κανω μεταπτυχιακο στην ειδικευση καθ.γερμανικης...κ ο θεος βοηθος...

1ηνοεμβρη αρχιζει ο αλεξανδρος παιδικο κ εχω αγχος..θα μλου λειπει η τρελα του...πρεπει ομως..

τι κανετε τα παιδακια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

Φανούλα πολύ καλό που θα μπορέσετε αργότερα να χωρίσετε το δωμάτιο. Έτσι και θα είναι μαζί τώρα που είναι μικρά και θέλουν να παίζουν και θα είναι χώρια όταν θα μεγαλώσουν και θα θέλουν την ανεξαρτησία τους ;) !

Τόνια καλή αρχή με τη δουλίτσα σου! Όσο για το διάβασμα υπομονή..Όλα θα τα καταφέρεις αν έχεις θέληση ;);)

Βασούλα έχεις δίκιο που συγχύστηκες με τη δασκάλα. Ακούς εκεί να σου πει να τον πάρεις νωρίτερα..Άμα δεν αντέχει τα ζωηρά παιδάκια και βαριέται να ασχολείται να κάνει άλλη δουλειά. Να την γράψεις ΚΑΝΟΝΙΚΑ και να τον παίρνεις στις 12 σαν όλα τα παιδάκια.Συγχύστηκα βραδιάτικο :evil::evil: Τουλάχιστον γλιτώσατε τη μετακόμιση..Είναι μεγάλο ζόρι..

Ασπάκι με τις διορθώσεις μου έχουν σπάσει ήδη τα νεύρα :evil::evil: ..Κάθε Κυριακή διορθώνω όοοολη μέρα και εννοείται και τις καθημερινές μετά τη δουλειά. Σου μιλάω ειλικρινά, αν δεν είχα τη διόρθωση δε θα γκρίνιαζα ποτέ για τη δουλειά μου γιατί μου αρέσει πολύ..Τώρα όμως δεν την παλεύω. Θέλω ρε γαμώτο όταν είμαι στο σπίτι μου να μην ασχολούμαι πάλι με τη δουλειά...Δίκιο δεν έχω;; Είμαι αυστηρή αρκετά γιατί αυτή είναι και η γραμμή του φροντιστηρίου. Στις πανελλήνιες πλέον δεν χαρίζονται και πρέπει τα παιδιά να βρίσκονται κοντά στην πραγματικότητα..Με τόσα νεύρα όμως που έχω όταν διορθώνω, έτσι και αλλιώς αυστηρή θα ήμουν :lol::lol::lol::lol::lol:

Είμαι ερείπιο γιατί κάθε Δευτέρα και Τρίτη γυρνάω στο σπίτι στις 10 το βράδυ..Μετά ασχολούμαι με τον Πάνο, τον κάνω μπάνιο, τον κοιμίζω (κοιμάται γύρω στις 12.30) και μετά πρέπει να διορθώσω :evil: ..Σας είπα ότι περιμένω εναγωνίως το επόμενο καλοκαίρι;;;; :lol::lol::lol::lol:

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ανθή δεν έχεις κι άδικο….. :roll:

Το να φέρνεις δουλειά σπίτι, ίσως είναι και χειρότερο από τις πολλές ώρες δουλειά έξω.

Αν είχα και δουλειά γραφείου σπίτι, θα είχα κι εγώ ΠΟΛΛΑ νεύρα!!!!

Πάντως από τις δημοσιεύσεις σου βλέπω χτυπάς κάτι ξενύχτια…..άλλο πράγμα!!!

Βάσωωωωωωω, που είσαι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Στάμυ πως πέρασε ο καιρός βρε 3 μηνάκια μείνανε ε? θα περάσουν και αυτά νερό, με το καλό ο παίδαρός σας! Η Φλωριάννα τι κάνει ρε συ πως πάει? :?:

ειδες ελευθερια μου περασε ο καιρος τωρα βεβαια μπηκα στον 7ο μηνα στις 24/12 ειναι η ΠΗΤ εσυ τι κανεις εκει στα ξενα/??βλεπω φωτο σας στο facebook και ειναι πολυ ωραια εκει απο οτι βλεπω,εχετε ερθει καθολου ελλαδα απο τοτε που φυγατε???πολλα φιλακια στον κουκλος το γιοκα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!!

ΜΠΗΚΑ να δω τα νεα σας εγω τελευταια ειχα γραψει στην σελιδα 11 κ τωρα βλεπω 16!!!διαβασα ομως τα παντα :lol: σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας ,περναει ο καιρος και ουτε εγω δεν το πιστευω οτι αυτες τις κλοτσιτσες στην κοιλια μου προερχοναι απο το μωρακι μου!!!Ειναι παραξενο συναισθημα!!!

Μπηκα στον 7ο μηνα και η πητ ειναι 24/12 χριστουγεννιατικο δωρο!!Εχω αρχιζει κ κανω τα πρωτα ψωνια,φορμακια ,φανελακι,σεντονακια,κουνια κ συρταριερα για την προικα,δεν τα εχω στησει ακομα βεβαια κουνια κ συρταριερα μεσα στο κουτι τα εχω μεχρι να στρωσω τα χαλακια μου!!

Εσεις τι νεα???τα παιδακια σας καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!τι κανετε?επιτελους ηρθε σημερα η μαμα μου για 3μερες να διαβασω κ να ξεκουραστω...νιωθω τοσο κουρασμενη!!!!ο αλεξανδρος με εχει τρελανει να παει παιδικο αλλα που να καταλαβαει οτι σε λιγες μερες θα ερθει και η τιμητικη του...τα παιδακια σας τι κανουν?

σταμυ πως περασε ετσι ο καιρος!!!πωπω!!!που με το καλολες να γεννησεις?εγω θελω σαν τρελη και 3ο..ελπθζω να χασω τα κιλα που θελω και του χρονου το καλοκαιρι λεμε να βαλουμε παλι μπρος για την κορη τωρα...αν και αγορι παλι θα κανω εγω και δεν με χαλαει καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ τονια μου,αντε κανε κ ενα 3 μωρο!!!και εγω θελω 3 παιδακι αλλα σε κανα δυο χρονια οχι ακομα να γεννησω το 2 κ μετα!! :lol: Να ερθει η μαμα σου να ξεκουραστεις κ εσυ λιγακι,με το καλο να την δεχτεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε όλες καλά;;

Εγώ την παλεύω δεν την παλεύω..Σας έχω ζαλίσει όμως με τη γκρίνια μου :oops::oops::oops:

Άσπα μου η δουλειά στο σπίτι είναι πολύ ζόρικη και πρέπει να έχει κανείς γερά νεύρα, κάτι για το οποίο δε φημίζομαι :roll::roll: ..Όσο για τα ξενύχτια άστα..Ξενυχτάω αρκετά γιατί 1)όσο είναι ξύπνιος ο Πάνος δεν μπορώ εύκολα να διορθώσω, διαβάσω κλπ. οπότε περιμένω να κοιμηθεί.Συνήθως κοιμάται κατά τις 12.30..2) Θέλω να έχω λίγο ελεύθερο χρόνο για μένα. Να ασχοληθώ με τα δικά μου (ιντερνετ, διάβασμα βιβλίων κλπ). Αυτό βέβαια είναι εις βάρος του ύπνου μου αλλά συνήθισα πια με λίγες ώρες ύπνου..

Στάμυ μου με γεια τα πραγματάκια του μωρού σου και με το καλό να γεννήσεις κοπέλα μου! Το τέλειο χριστουγεννιάτικο δώρο! Πάντως χαρά στο κουράγιο και το δικό σου και της Τόνιας που θέλετε και τρίτο παιδάκι! Μπράβο κορίτσια!

Τόνια μου κοίτα να εκμεταλλευτείς όσο περισσότερο μπορείς την επίσκεψη της μανούλας σου για να ξεκουραστείς κι εσύ λιγάκι!

Πού χάθηκαν πάλι οι υπόλοιπες;;;

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες καλα εχθες εγραψα ενα κατεβατο και ειδα οτι δεν πηρε τιποτα :evil:

Αργει πολυ να ανοιξει την σελιδα και μου την σπαει........

Γκρινιαζω πρωι πρωι :lol::lol::lol:

Θα σας ζαλισω με τον παιδικο αλλα τι να κανω εχω και εγω το αγχος μου :D

Λοιπον μιλησα με την δασκαλα πηγα οταν εφυγαν ολα τα παιδακια και την ρωτησα να μου

πει για τον μικρο.........

Μου ειπε πως τις πρωτες μερες ηταν αρκετα αντιδραστικος και οταν ηθελε κατι γρινιαζε αλλα ειδε

πως δεν περναει το δικο του και εχει ηρεμησει παρα πολυ :)

Το οτι μας ελεγε να τον παρουμε πιο νωρις ηταν λεει καθαρα και μονο για να προσαρμοστει το

ιδιο το παιδι και οχι γιατι ειναι ζωηρος.........

Τωρα σχολαει την ιδια ωρα με τα αλλα παιδακια :) αλλα ειπε πως ειναι πολυ πιο καλυτερος

και πιο συνεργασιμος απο την πρωτη μερα........

Αυτααααααα............ καπως ηρεμησα τωρα ελπιζω να μην βγει κατι αλλο στην πορεια....

Ασπακι που εισαι μου λειψες :D

Σταμυ αυτο ηταν καλε εσυ γεννας.....αχ ποσο πολυ χαιρομαι μεγεια και για τα ψωνια σας....

Η μικρη σου τι κανει :?:

Λογικα της μιλησες για το μπεμπε πως το πηρε :?:

Τονια καλως την δεχτηκες την μανουλα σου θα σε ξεκουρασει τωρα ;)

Ανθη μου υπομονη...βαστα γερα.........σκεψου το καλοκαιρακι τις παραλιες τις βολτες......... :lol::lol:

Αχ περα απο την πλακα τραβας μεγαλο ζορι........

Σημερα θα παω τζαμπο να καταθεσω τον μισθο μου :lol::lol:

Τρωγεται ο κ@λ#ς μου :D

Θελω να παρω χαρτονια κολλες και διαφορα τετοια για να κανουμε κατασκευες με τον γιο μου

μιας και ειδα οτι στον παιδικο κανουν πολλα τετοια και του αρεσουν παρα πολυ ;)

Οχι τιποτα αλλο αλλα να παιζω και εγω σαν μικρο κοριτσακι που ειμαι..........

Αυριο δουλευω και παλι :evil:

Δεν θελω............

Αλλα πρεπει :twisted:

Αααααααααααααα και κατι τελεταιο εχω παλι καθυστερηση 5 μερες απο μεσα μου χαιρομαι

και παλι κρυφα αλλα δεν θελω να την πατησω παλι..................

Θα περιμενω και το σ/κ και μετα θα παρω τεστακι.........παντως πονους περιοδου δεν εχω αλλα

πιος ξερει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον μιλησα με την δασκαλα πηγα οταν εφυγαν ολα τα παιδακια και την ρωτησα να μου

πει για τον μικρο.........

Μου ειπε πως τις πρωτες μερες ηταν αρκετα αντιδραστικος και οταν ηθελε κατι γρινιαζε αλλα ειδε

πως δεν περναει το δικο του και εχει ηρεμησει παρα πολυ :)

Το οτι μας ελεγε να τον παρουμε πιο νωρις ηταν λεει καθαρα και μονο για να προσαρμοστει το

ιδιο το παιδι και οχι γιατι ειναι ζωηρος.........

Τωρα σχολαει την ιδια ωρα με τα αλλα παιδακια :) αλλα ειπε πως ειναι πολυ πιο καλυτερος

και πιο συνεργασιμος απο την πρωτη μερα........

Αυτααααααα............ καπως ηρεμησα τωρα ελπιζω να μην βγει κατι αλλο στην πορεια...

Είδες που στα έλεγα βρε κοπελιά?????

Αχ εμείς οι μανάδες ώρες-ώρες είμαστε τραγικές......

Όλα καλά λοιπόν....θα ξετρελαθεί και με τις χειροτεχνίες!!!!....τι άλλο θες????

Αν είσαι ακόμα δουλειά θα τα πούμε μεσημεράκι, τώρα κλείνω γιατί έρχεται όπου να 'ναι.. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα..............

Μονη και παλι........

Ασπακι το τοσο το εκανα αλλο τοσο με τον παιδικο αλλα τωρα ηρεμησα τι να κανω μωρε

ενταξει ειναι η πρωτη μας φορα γι αυτο τωρα εμαθα ;):lol:

Οι υπολοιπες εξαφανιζολ κλασικα :)

Εχθες πηγα τζαμπο του πηρα αρκετα πραγματακια για να κανουμε χειροτεχνειες

το μεσημερι που θα παω να τον παρω απο την μαμα μου θα ξεκινησουμε τις

δημιουργιες μας ;) Ελπιζω να του αρεσει και να ασχολειται......

Σημερα ευτυχως εχουμε ψιλοδουλιτσα και ετσι θα περασει η ωρα μου καπως.........

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή Κυριακή σε όλες!!!

Εχθές είχαμε πάει σε ένα παρτάκι και γυρίσαμε πολύ αργά...1:00...τα μικρά πέσανε ξερά από την νύστα και την κούραση.

Να φανταστείτε ακόμα κουρασμένα είναι που δεν χορτάσανε ύπνο και κάθονται ήσυχα, βλέποντας τα ζουζούνια.

Περιμένουν πως και πως να φάμε για μεσημέρι και να την πέσουν, :lol::lol::lol:

Φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Πώς περάσατε το Σαββατοκύριακο;; εγώ το Σάββατο πέρασα καλά και την Κυριακή αρκετά βαρετά..

Βασούλα μπράβο που όλα πάνε καλά με τον παιδικό. Μην ανησυχείς. Είναι αρχή ακόμα και όλα σου φαίνονται δύσκολα.....

Άσπα ο δικός μου δεν πέφτει ποτέ ξερός..Το Σάββατο πήγαμε κι εμείς σε παιδικό πάρτυ και γυρίσαμε στις 12.30. Μετά από τόοοοοσο παιχνίδι δεν κοιμήθηκε αμέσως το βράδυ.....Αυτό το παιδί δεν κουράζεται με τίποτα :lol::lol::lol: Σήμερα κοιμήθηκε μία παρά..Γαρίδα το μάτι και το στόμα ροδάνι :lol::lol::lol:

Ξαναχαθήκατε κοπελιές..Για να μαζευτούμε, για να μαζευτούμε..

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!τι κανετε?εγω και ο Αλεξανδρος εχουμε πυρετο αλλα παλευεται..το σαββατοκυριακο ηταν τελειο..εκανα δουλιτσες ο νικος μου ηταν βραδυ και μετα ρεπο!!!!επιτελους μειναμε και λιγακι μονοι...η μανουλα μου εφυγε το σαββατο αλλα θα παμε εμεις την παρασκευη..το σαββατο ειναι η 1η συναντηση για το μεταπτυχιακο..διαβασα αλλα εχω ξεχασει πως ειναι να στρωνεις τον ποπο... :D:D

τα παιδακια σας τι κανουν?τελικα θα στειλουμε τον αλεξανδρο παιδικο 1η νοεμβρη..πηγαμε και τον ειδαμε του αρεσε αλλα δεν ξερω εαν θα αντεξει μακρια μου...ειμαστε σαν αυτοκολλητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες ακριβως 1ωρα για να ανοιξει η σελιδα :evil::evil:

Τι κανετε :?:

Βρεχει εχει κρυο και εγω σημερα ειμαι απογευματινη και το μονο που θελω ειναι

να παω για υπνο..........

Τον μικρο δεν τον εστειλα παιδικο γιατι ειχε βηχα.......να δουμε αυριο,....

Περασαμε ενα σαβ/ριακο αρκετα καλο ειδικα εχθες ειμασταν ολη μερα βολτες και γυρισαμε

στις 7 και ο μικρος κοιμηθηκε αμεσως τοσοοοοοοοοοο κομματια εγινεεεεεεεε :D

Ασπακι που εισαι :?:

Αυριο θα ειμαι πρωινη κανονισε να μπεις να τα πουμε ;)

Ανθη μου τι κανεις :?:

Νυχτοπουλι και ντουρασελ ο μικρος σου ε :?:

Τονια περαστικα σας........ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι μου κανετε?χαθηκα λιγο μια με τα δωρα της βαφτισης μια με την ανανεωση του παιδικου τα εφτυσα η γυναικα αλλα σιγα σιγα παιρνω τα πανω μου,α!ειχαμε και ευχαριστο νεο την τεταρτη ξεκιναμε παιδικο τον πηραν τελικα ......οταν ειχα παει για τα χαρτια και κατσαμε μιση ωριτσα περιπου επαιζε με κατι παιδακια και δεν ηθελε να φυγει για να δουμε τωρα!!!!!!!θα σας γραψω νεοτεραουπς ξυπνησε η μικρη σας αφηνω φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;

Εγώ ξενερώνω απίστευτα που χάλασε ο καιρός :(:(:(:( Θέλω πίσω το καλοκαίρι..Μου τη δίνει ο χειμώνας..Μου τη δίνει να κρυώνω :evil::evil::evil: Πιο πολύ μου τη δίνει η βροχή..Ούτε ο ΓΡΙΝΙΑΡΗΣ από τα στρουμφάκια να ήμουν :lol::lol::lol:

Λοιπόν..Ξεκινώ με τα νέα μας. Ο Πανούλης μπορεί να πέρασε όμορφα στο πάρτυ που πήγαμε το Σάββατο αλλά την άρπαξε την ίωση :evil::evil::evil: Τρέχει συνέχεια η μύτη του. Επίσης έχει και λίγο βήχα. Κοινώς δε θα κοιμηθούμε και πολύ καλά για λίγες μέρες :?:? Πυρετό ακόμα δεν έχει και εύχομαι να μην κάνει..Ήταν αρρωστούλα η κόρη της φίλης μου και όταν ήταν να φύγουμε ο Πάνος έτρεξε και την φίλησε και μετά το κοριτσάκι του ανταπέδωσε το φιλί..Ε δε θέλει και πολύ....Τσουπ την αρπάξαμε την ίωση. Επίσης, σήμερα το πρωί πήγε ο Πάνος στο dvd έβαλε μέσα 2-3 δισκάκια και έκλεισε το πορτάκι. Μετά το dvd player έσκουζε (έκανε λες και κοπανούσαν πέτρες από μέσα) και τελικά χάλασε..Πάει..Ήταν και αντιγραφικό γαμώτο :(:(:(:(

Κατά τα άλλα δουλειά, διόρθωση, νύστα, νευράκια ενίοτε και άλλα καλά..

Τόνια θα τους βρεις τους ρυθμούς σου με το διάβασμα. Κάθε αρχή και δύσκολη. Όσο για τον Αλέξανδρο όλα καλά θα πάνε με τον παιδικό. Ίσως στην αρχή να γκρινιάξει λιγάκι αλλά μετά θα του αρέσει που θα παίζει με άλλα παιδάκια και θα συνηθίσει ;) !

Βασούλα περαστικά στο Δημητράκη σου. Είναι καλύτερα με το βήχα;;

Όσο για τον Πάνο..με μένα που έχει για μάνα δε θα μπορούσε να μη μου βγει νυχτοπούλι :lol::lol::lol: .Λίγο ακόμα να μεγαλώσει και θα ξενυχτάμε παρέα :lol::lol::lol:

Φανή τελείωσες με τις αλλαγές δώρων;;; Μπράβο που σας πήραν στον παιδικό! Καλή αρχή! Εύχομαι η προσαρμογή του να είναι πολύ εύκολη!!!!

Αυτά τα νέα μας! Πολλά φιλάκια σε όλες σας! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες.........

Σημερα ειμαι πρωινη και εχω μια νυστα τρελη ολο το βραδυ απο τον βηχα του μικρου δεν

μπορεσαμε να κοιμηθουμε δεν τον δινω σιροπι γιατι βηχει μονο το βραδυ αλλα του εδωσα

μια κουταλια μελι και εβαλα και στο γαλα του αλλα δεν εκανε τιποτα απο οτι φανηκε........

Ολη μερα ειναι καλα παντως ουτε βηχας ουτε τιποτα και το βραδυ τον πιανει κριση........

Αν δεν βηχει το πρωι θα τον παει ο μπαμπας του στον παιδικο ουτως η αλλως ουτε πυρετο εχει

ουτε μυξουλες θα φανει ;)

Εχουμε τρελαθει να κανουμε χειροτεχνειες του αρεσουν παρα πολυ βρηκαμε κοινο στοιχειο και παιζω

και εγω μαζι του με τις ωρες σαν μικρο κοριτσακι που ειμαι :lol::lol:

Εχθες τον πηγε ο αντρας μου για μιση ωρα στην πεθερα μεχρι να σχολασω οταν πηγα να τον παρω τον βρηκα πανω στο τραπεζι να τρωει χαρτονι και αυτη να γελαει επαθα σοκ :shock::shock::shock::shock:

Ειναι τελειως τρελη η γυναικα τι λεω γιατι δεν του το παιρνεις :?:

Και η απαντηση :?:

Εεεε μωρε δεν τρωει φαγητο και του εδωσα αυτο να παιξει και τωρα το δοκιμασε :o:o:o:o:o

Τι να πω την εκραξα πολυ ασχημα η γυναικα δεν παει καθολου καλα μιση ωρα τον κρατησε και αντι να κατσει να ασχοληθει μαζι του αυτη του εδωσε χαρτονι να φαει για να καθεται ησυχος......

Θα με χαζεψει και εμενα αλλα το μονο σιγουρο ειναι πως το παιδι δεν προκειται να το ξαναδει ΠΟΤΕ :!::!::!::!::!:

ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΚΑΝΕΙ.............. :evil::evil::evil:

Ασπακι απουσια........που εισαι γλυκια μου :?:

Φανη καλη προσαρμογη στο παιδικο αντε να μας λες νεα να εχω συμπαρασταση :lol::lol::lol:

Ευχομαι ομως να πανε ολα καλα :D

Ανθη μου γρινιαραααααααααααααααα :lol::lol::lol::lol:

Καλα δεν ξερεις ποσο πολυ συμφωνω μαζι σου και εγω θελω καλοκαιρι και ηλιο τι ειναι αυτο παγωσαμε εχθες ειμασταν αγκαλια με τις κουβερτες και τα παπλωματα..........

Περαστικα στον Πανουλη σου ερωτιλος φιλακια μου ηθελε :lol::lol::lol:

Οσο για το dvd ΤΡΙΑ μου χαλασε ο Δημητρης και φυσικα ακομη δεν εχω παρει αλλο ας βαλει μυαλο πρωτα

και μετα βλεπουμε.......... ;)

Αντε κερναω καφεδακι για περαστεεεεεεεεεεεεεεε :!::!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι απουσια........που εισαι γλυκια μου :?:

Αχ ρε Βασούλα, λείπει και η συνάδελφος από το λογιστήριο και έχω αναλάβει και αυτό τώρα….δεν μου έφταναν τα δικά μου έχω και του λογιστηρίου!!!

Εντωμεταξύ η άλλη έρχεται από 8:30-8:45….φρίκη, ούτε τον καφέ μου δεν προλαβαίνω να φτιάχνω……

Άσε….έμπλεξα:evil::evil::evil::evil::evil:

Σε σκέφτομαι πάντως......όλες σας!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ‘μαι πάλι, βέβαια τέτοια ώρα δεν περιμένω να βρω παρέα αλλά σίγουρα η πρώτη που θα τα διαβάσει θα είναι η νυχτερινή μας …..η Ανθή, χαχαχαχαχα….

Δεν το κάνεις καλύτερα απογευματινή μπας και σε προλαβαίνω??? Αλήθεια τι ώρα σχολάς???

Σας είπα ότι γράφτηκα γυμναστήριο???.....την προηγούμενη εβδομάδα ξεκίνησα και πήγα 2 φορές μέχρι τώρα. Έχω πιαστεί λίγο, αλλά όλα καλά σε γενικές γραμμές. Το καλό είναι ότι θα έχω και παρέα…έτσι θα με παρακινεί όταν θα βαριέμαι…λέω εγώ τώρα!!

Αχ κορίτσια κι εμένα μου αρέσουν πολύ οι χειροτεχνίες…ειδικά ρε παιδί μου στα τζάμπο έχει ΟΤΙ ΘΕΣ….όποτε πηγαίνω μου έρχεται να το ξεσηκώσω όλο…..αλλά ευτυχώς συγκρατιέμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια :D:D:D ;;;;;

Σήμερα ο Πάνος έκανε και δέκατα και έβηχε περισσότερο. Τον πήγαμε στον παιδίατρο γιατί φοβηθήκαμε τη λαρυγγίτιδα :?:?:? . Δε θυμάμαι αν σας έχω πει ότι ο Πάνος έχει ευπάθεια στη λαρυγγίτιδα..Φράζει δηλαδή ο λάρυγγας και το παιδί δε μπορεί να πάρει ανάσα.Ο γιατρός λοιπόν θεώρησε το βήχα που έχει ο Πάνος πολύ ύποπτο για λαρυγγίτιδα και μας είπε να του δώσουμε το βράδυ σταγόνες soldesanil (κορτιζόνη) για να αποφευχούν τα χειρότερα. Ευτυχώς μέχρι τα 4 με 5 τα παιδιά κάνουν λαρυγγίτιδα..Μέχρι στιγμής κοιμάται και δεν έχει ξυπνήσει. Τον κοίμισα στο κρεβάτι μου για να τον παρακολουθώ..

Βασούλα η πεθερά σου ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ..Δεν παίζεται!!! Είναι μια κατηγορία μόνη της..Τι έκανε το άτομο :shock::shock::shock: ;;;;;;;;Αυτή είναι επικίνδυνη....Μακριά κοπέλα μου αν θες να βρίσκεις το Δημητράκη σου σώο όταν επιστρέφεις από τη δουλειά..

Αρέσει και σε σένα το καλοκαίρι ε;;; Δεν υπάρχει καλύτερη εποχή..

Τρία dvd χάλασε ο δικός σου :shock::shock::shock: ;;;;Καλά είμαι ακόμα εγώ :lol::lol::lol:

Όσο για τον..ερωτίλο τον Πανούλη..τα πληρώνει τώρα τα φιλιά που ήθελε να δώσει :lol::lol::lol: Ασυγκράτητος :lol::lol::lol::lol:

Ασπάκι είμαι όντως η πρώτη που διαβάζω τη δημοσίευσή σου :lol::lol::lol: Το φάντασμα του mammyland :lol::lol::lol:

Λοιπόν, Δευτέρα και Τρίτη γυρίζω σπίτι στις 10.15 το βράδυ, Τετάρτη και Παρασκευή στις 9.30 και Πέμπτη στις 7.30. Δεν μπορώ λοιπόν να γίνω απογευματινή..δυστυχώς :lol::lol:

Καλή αρχή με το γυμναστήριο. Είχα γραφτεί μια φορά παλιότερα (πριν κάνω παιδί) και δεν πήγα ούτε μια φορά :lol::lol::lol: Άντε, μια η δίαιτα μια το γυμναστήριο κορμάρα θα μου γίνεις ;););) Τύφλα να έχει η Σκλεναρίκοβα ;) !

Αυτά τα νέα μου και για σήμερα!

Πολλά φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ειμαι πτωμααααααααα...........

Ξυπνησα στις 7 μαγειρεψα στις 8κ30πηγα τον μικρο στον παιδικο γυρισα στο σπιτι πλακωθηκα

στις δουλειες απλωσα τα ρουχα σιδερωσα αλλα δυο πλυντηρια που ειχα και ηρθα στην δουλεια

αλλα ευτυχως δεν εχουμε τιποτα και ετσι θα ξεκουραστω εδω ;)

Ασπακι ερχομαι για βοηθος σου :lol::lol:

Γυμναστηριο ε :?: αχ τι καλα και εγω θελω αλλα δυστυχως εδω στο χωριο δεν εχουμε

τετοιες πολυτελειες πρεπει να κατευω κατω που ειναι αρκετα δυσκολο εχω ομως στο σπιτι

στεπ διαδρομο και ποληλατο αλλα ολα αυτα παιζουν το ρολο της κρεμαστρας :lol::lol::lol:

Ανθη μου περαστικα στον Πανο σου μακαρι να γινει πολυ γρηγορα καλα και να παρει τα πανω του

γ#μ@ τον χειμωνα του απο τωρα με τις αρρωστιες :evil::evil::evil:

Εδω παντως σημερα εχει ηλιο αλλα εχει ψυχρουλα.............

Αντε φευγω να δουλλεψω :lol::lol::lol::lol:

Αφου καμια δεν ειναι εδω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...