Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΧΑΘΗΚΑ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ...Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΣΦΑΙΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΨ ΣΤΗΝ ΣΤΡΑΤΑ...ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΕΓΩ,,,Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΧΙΧΙ!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!1

ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΜΟΥ!!!ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΩ ,ΜΠΟΡΕΙ Κ ΑΠΟΨΕ ΔΗΛΑΔΗ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ,ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!!! :lol::lol: ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!ΚΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!!!τι μου κανετε κοριτσαρες?εμεις μια χαρα τρεξιμο,σπιτι δουλεια ,και φτου και απ την αρχη......ολο χανομαι αλλα πιο συχνα μου ειναι δυσκολο να μπαινω πια.....βρε σταμουλα εφτασε η ωρα ε?αντε με το καλο με ενα πονο και ολα καλα σοοου ευχομαι!! περιμενουμε νεα σου........ασπα ναθη μου βασω μου αντε να διαβασουμε κανενα χαρμοσυνο και απο εσας...κατα τ αλλα εγω κλαααααμα σημερα ειχε ο γιος μου την πρωτη του γιορτουλα στο σχολειο καναμε κατι καταασκευες μαζι ειπανε 2 τραγουδακια αυτα και δωστου συγκινηση η χαζομαμα που καμαρωνε αχ! αχ!μεγαλωσε το αγορι μου...........φανταστειτε να πει και ποιημα τι εχει να γινει :lol::lol: πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Βάσω μου η κατάσταση είναι όντως απελπιστική. Δε θέλω όμως να με πάρει από κάτω και να μη χαίρομαι τίποτα. Δεν μπορώ να σκέφτομαι συνέχεια τη μαυρίλα. Ειδικά τέτοιες μέρες.Έχουμε την υγεία μας και αυτό είναι το βασικότερο. Γι 'αυτό λοιπόν μη σε παίρνει από κάτω και όλα καλά θα πάνε με τη δουλειά σου ;) !

Ο Πανούλης είναι μια χαρούλα. Βήχει ελάχιστα πλέον. Ταλαιπωρήθηκε όμως με την παλιοΐωση...

Σταμούλα εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα κατ' ευχήν. Θα σε περιμένουμε για να διαβάσουμε την ιστορία σου! Η Παναγιά μαζί σου!

Φανή καμάρωνες το γιο σου σαν την κουκουβάγια ε;;; :lol::lol::lol::lol: Είναι να μη συγκινείσαι;;; Εγώ πήγαινα στις σχολικές γιορτές των παιδιών της αδερφής μου και έκλαιγα. Φαντάσου τι θα γίνει με τον Πάνο :lol::lol::lol:

Τόνια σε χάσαμε κι εσένα. Δύσκολο με 2 παιδιά ε;;..Να μπαίνεις όποτε μπορείς να μας λες τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μας μερα :!::!::!::!:

Σημερα ο καιρος μας χαλασε σιγουρα θα αρχισει να βρεχει αρχισε και μαυριζει

ο ουρανος και φυσαει τρελα..........

Εγω ειμαι στην δουλεια και απολαμβανω καφεδακι με θεα τα βουνα τρελαααααααα ;):!::!::!::!:

Τονια ζορικα με τα παιδια ε :?: και εγω θελω τετοια ζορια :D

Σταμουλα σου ευχομαι να πανε ολα καλα με το καλο να κρατησεις το αγορακι σου στην

αγκαλια σου :D

Φανη μου και ο μικρος μου εχει Τεταρτη γιορτουλα και οσο το σκεφτομαι συγκινουμε

απο τωρα φανταζομαι κλαμα που θα ριξω :lol:

Ανθη μου σταθερη αξια :D

Προσπαθω να τα βλεπω αισιοδοξα αλλα οταν μου πεφτουν μαζεμενα φρικαρω λιγακι

Εχθες μπηκε το δωρο μας πρωτη φορα το εβαλαν τοσο νωρις παλι καλα γιατι πρεπει

να παρω δωρακια για τον μικρο και την αδερφη μου............

Χαιρομαι που ο Πανουλης ειναι καλα :D

ΑΣΠΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :?::?::?::?::?::?::?:

Τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!

Σταμουλα με εναν πονο ολα να πανε καλα και με το καλο να δεις το μωρακι σου!!!

Με δυο παιδακια ειναι δυσκολο μιας και δεν εχω την μαμα μου κοντα αλλα εγω εχω μαθει να τα καταφερνω...βασικα θα θελαμε και ενα τριτο μωρακι αλλα εχουμε καιρο ακομα!!!

ο Απολλωνας εβγαλε εχθες το 1ο του δοντακι!!!μου εχει βγαλει την πιστη με το φαγητο...τρωει φρουτοκρεμα και τις ΝΟΥΝΟΥ κρεμουλες του αλλα τις σουπες δεν τις θελει καθολου....τρωμε κλαιγοντας...αχ τι θα κανω με αυτο το νινι!!!

εσεις τι κανεντε?εγω διαβαζω εχω μια εργασια τωρα και εχψ τρελοοοοοο διαβασμα!!!

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΑΜΥ?ΓΕΝΝΗΣΕ?ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΚΑΛΑ? ΕΜΕΙς ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΠΟΥΧΤΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΕΧΕΙ...ΤΙ ΝΕΑ?>ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΟ Σ.Κ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο το βροχερο βουνο μας :lol::lol::lol:

Τι κανετε :?:

Βλεπω παλι απουσιες............

ΑΣΠΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΙ ΟΕΟΟΟΟΟΟΟ :?::!::!::!:

Ανθη μου τι κανεις :?:

ΑΠΟΥΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :!::!::!:

Τονια μπραβο ρε συ που σκεφτεσαι και για τριτο παρολο το τρεξιμο ;):D

Φιλια στα μπουμπουκια σου.............

Εγω εδω δουλεια και δεν εχει σημερα τιποτα απολυτως να δω πως θα περασουν οι ωρες.......

Εχθες καναμε την βολτιτσα μας στην αγορα αλλα δεν το πολυ ευχαριστηθηκαμε γινοταν

πανικος.......

Το απογευμα ειχα κ την μικρη αδερφη μου στο σπιτι την εδωσα τα δωρα της και χαρηκε πολυ

επιαξαν και τον μικρο και ηταν σουπερ.........

Αντε φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Εγώ μετράω αντίστροφα μέχρι τα Χριστούγεννα. Σε λίγο θα φορέσω και τα βραχιολάκια του JUMBO :lol::lol::lol: ..Πάει και η Δευτέρα.Γενικώς καθημερινά κάνω τα ίδια και τα ίδια και αρκετές φορές νιώθω τύψεις που λείπω τόσο από το σπίτι..Γενικώς μου τη δίνει να βλέπουν οι γιαγιάδες τον Πάνο πιο πολύ από εμένα...Τέλος πάντων.

Βάσω χάθηκε η Άσπα. Να της βάλουμε πολλές απουσίες.....Εσύ πως είσαι;; Πήρες καθόλου τα πάνω σου;; Ο Δημητράκης χαίρεται με τα Χριστούγεννα;;;

Τόνια υπομονή με το διάβασμα. Δουλεύεις κιόλας;;; Πάντως χαρά στο κουράγιο σου που θες και τρίτο παιδάκι. Ο Αλέξανδρος εντάξει με την πάνα;; Θυμάμαι που έλεγες το καλοκαίρι πως έκανες προσπάθεια να του την κόψεις. Όλα οκ;;;

Αυτά κοριτσάκια και για σήμερα! Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ηρθα και εγω να δουλεψω σκληρα για

να βγαλω το μεροκαματο :lol::lol:

Ειμαι οργανωμενη σημερα θα κανω μανικιουρ ;)

Ανθη μου αντε υπομονη κανε και θα αραξεις μετα με τον μικρο και θα τον χορτασεις ;)

Ο μικρος μου ειναι μες στην τρελη χαρα και καθε μερα περιμενει τοα δωρα του απο τον

Αη Βασιλη :lol::lol:

Με το που ξυπναει τρεχει και λεει παλι δεν ηρθε :!::lol::lol::lol:

Αυριο ειναι η γιορτουλα του και πηρα αδεια για να παω οποτε εντυπωσεις θα σας πω

μεθαυριο που θα ερθω στην δουλεια περιμενω πως και πως να τον καμαρωσω :D

Ασπακι αν μας διαβαζεις τα φιλια μου και αντε παρε γρηγορα τα πανω σου :!::!::!::!:

Ασε που εχεις γεμισει με απουσιες :lol:

Παω να φτιαξω καφεδακι...........

Θα μπω και λιγο πιο μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι αν μας διαβαζεις τα φιλια μου και αντε παρε γρηγορα τα πανω σου :!::!::!::!:

Σας διαβάζω γλυκιά μου, καθημερινά μαθαίνω τα νέα σας.

Κάποια στιγμή θα σας εξηγήσω τον λόγο που εξαφανίζομαι και θα καταλάβετε.

Μέχρι τότε πολλά φιλιά κι από μένα και πολλές ευχές για όμορφα χριστούγεννα!!!

Και να ξέρετε δεν θα πάψω ποτέ να γράφω εδώ...στο παρεάκι μου!!!

Καλά χριστούγεννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τσουπρες!!!τι κανετε?εδω βρεχει καθε μερα ολη μερα κανει και κρυο αλλα το παλευουμε....

Ανθη μου ο Αλεξανδρος εκοψε αμεσως την πανα μονο το βραδυ του την φοραω γιατι καμια φορα,σπανια,τα κανει επανω του...ναι με πηραν αναπληρωτρια αλλα δεν εχω πολλες ωρες...ολα τα αντεχω πια!!!

τα μπουμπουκακια σας τι κανουν?

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε;;

Πάει και η Τρίτη....Δευτέρα και Τρίτη είναι οι χειρότερές μου μέρες.Οι υπόλοιπες φεύγουν πιο γρήγορα!

Σήμερα έχω μια μελαγχολία άνευ προηγουμένου :(:(:( Δυτέρα και Τρίτη δε βλέπω και πολύ τον Πάνο και μου τη δίνει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ :evil::evil::evil: ...Επίσης, δεν ξέρω γιατί αλλά τα Χριστούγεννα κάτι γίνεται και τσακώνομαι συχνά με τον άντρα μου...Ελπίζω τώρα που θα κάτσω και δε θα δουλεύω να ξεκουραστώ και να μη μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι :?:?:?:? ......

Άσπα ελπίζω ο λόγος για τον οποίο έχεις χαθεί να μην είναι σοβαρός.....Σου εύχομαι ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και το νέο έτος να είναι για σένα και την οικογένειά σου γεμάτο χαμόγελα!

Βάσω μου πολύ γέλασα με το μικρό και τον Άγιο Βασίλη :lol::lol::lol: Του έχει ζητήσει κάτι συγκεκριμένο;;; Καλό το μανικιούρ;;;; Να μας πεις όλα τα νέα από τη γιορτή στον παιδικό και να μας βάλεις και φωτό!

Τόνια είσαι αξιέπαινη γιατί δεν έχεις και βοήθεια..Δύο παιδιά, δουλειά και διάβασμα για μεταπτυχιακό δεν είναι και το ευκολότερο πράγμα του κόσμου..Όταν πηγαίνεις στη δουλειά ποιος τα κρατάσει τα παιδιά;;

Αυτά κορίτσια..Τελικά η αρνητική ψυχολογία είναι κολλητική....

Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!τι κανετε?εγω ειμαι πρωμα σημερα...ο απολλωνας με ξυπναει καθε βραδυ και δεν ξερω τι θελει..εσκασε μυτη το 1ο του δοντακι και ερχεται και το 2ο...τα εχω δει ολα απο την αυπνια!!!Ανθη μου κανουμε βαρδιες με τον αντρα μου..κραταει τα μικρα και μετα παει στην δουλεια!!!3φορες την βδομαδα παω στα σχολεια...

τι καιρο κανει σε εσας?εδω κανει ψωφοκρυο και ειναι ετοιμο να βρεξει παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μια χαρά που τα βολεύετε με τον άντρα σου και δεν έχετε ανάγκη κανέναν! Εδώ ο καιρός μια από τα ίδια. Κρύο (γύρω στους 10 με 12 βαθμούς), πολλή βροχή και αέρας. Παλιόκαιρος κοινώς.Μου λείπει πολύ το καλοκαιράκι με τις βολτούλες μας και τα μπάνια μας. Μου τη δίνει ο χειμώνας...

Βάσω πού είσαι;;; Τι έγινε με τη γιορτή του μικρού;; Δε μας είπες τα νέα σου...

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ :!::!::!:

Ειμαι παρα πολυ χαρουμενη ΧΙΟΝΙΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :!::!::!:[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif]

Πρωτα να σας πω τα νεα μου για τον μικρο........

Καναμε την γιορτουλα με το που πηγαμε το πουλακι μου ειδε τον κοσμο και επαθε ενα σοκ :o

δεν κατεβαινε απο την αγκαλια μου με τιποτα οι δασκαλες του τον εταζαν τα παντα αλλα αυτος

τιποτα.............

Ε δεν ελεγε να χασουμε την γιορτη και ετσι στρωθηκα και εγω μαζι του στο χαλακι και λεγαμε

τα καλαντα ολοι μαζι να πω οτι ηταν υπεροχα τα μικρα εχουν παρα πολυ πλακα ειναι τρελα

το νοημα της ζωης μας :x:x

Οταν ολα χορευαν ο δικος μου δεν ξεκολουσε με τιποτα απο μενα,τελικα ηρθε ενας φιλος του ο οποιος

και αυτος ντρεποταν και ουτε καν ντυθηκε και αρχισαν να παιζουν-παλευουν και ετσι μπηκαν προς τα παιδακια, μετα οταν αρχισαν τα ποιηματα ευτυχως το ειπε το καμαρη μου συγκινηθηκα παρα πολυ

ηταν ο καλυτερος :D:lol::lol::lol:

Μ ετον αη Βασιλη ξετρελαθηκε τους εδωσε και δωρα ηταν πολυ γλυκος τον αγκαλιαζε και ειχε ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια :D

Φωτο θα σας βαλω η αυριο η μεθαυριο δεν σας ξεχναω απλα την μηχανη την εδωσα στην γυναικα του μπαμπα μου για να βγαλει την αδερφη μου η οποια εχει σημερα την γιορτουλα της στα νηπια.....οποτε θα σας βαλω και της αδερφης μου................

Παντως περασαμε παρα πολυ ομορφα τον καμαρωσα............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι μου πραγματικα και μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι πως οτι και αν εχει γινει

να πανε ολα καλα και να περασεις πολυ πολυ ομορφα τα Χριστουγεννα ...............

Ο νεος χρονος να σου τα φερει ολα βολικα και τα ασχημα να τα αφησεις πισω σου ;)

Εμεις ειμαστε εδω και οταν νιωσεις καλα σε περιμενουμε :D

Ανθη μου εσυ ειπαμε κανε υπομονη και μετα θα απολαυσεις τον μικρο σου τις μερες που θα

καθεσαι ειναι πραγματικα πολυ δυσκολο να δουλευουμε και οπως λες να βλεπουν οι

γιαγιαδες τα παιδια μας πιο πολλες ωρες απο οτι εμεις αλλα δυστηχως δεν μπορουμε να

κανουμε και αλλιως....................μονο ΥΠΟΜΟΝΗ :!::!::!::!:

Τονια μπραβο σου βρε εισαι θηριο εγω χωρις βοηθεια και με ενα δεν θα την παλευα :lol::lol::lol:

Καλα που εχεις και τον αντρα σου και σε βοηθαει καλα και εμενα τον προσεχει ο αντρας μου αλλα

αν ειναι να του δωσει να φαει γινεται χαμος ασε που αν τους αφησεις μονους στο σπιτι το διαλυουν

σε κλασματα δευτερολεπτου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σημερα παντως απολαμβανω το καφεδακι μου και βλεπω το χιονισμενο τοπιο :D

Την κοβω ομως να μας διωχνουν αν συνεχισει ετσι αλλιως θα μεινουμε εδω μεχρι να λιωσουν

τα χιονια :lol::lol:

Σας αφηνω φιλια πολλα σε ολες :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα τι κάνεις;; Χιονίζει ε;;; Εδώ πάλι βρέχει ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ. Λιώσαμε πια. Για να είμαι ειλικρινής μου τη δίνει και η βροχή και το κρύο και το χιόνι και ό,τι έχει σχέση με το χειμώνα! Το μόνο που μου αρέσει είναι να κάθομαι μέσα στο σπίτι και έξω να χιονίζει και να έχουμε τζακάκι αναμμένο. ΜΟΝΟ μέσα στο σπίτι όμως με μπόλικη θέρμανση :lol::lol::lol::lol::lol:

Μπράβο στο Δημητράκη σου που είπε το ποίημά του καλύτερα από όλους!!!!!!! Κουκουβάγια μου εσύ :lol::lol::lol::lol: Έλιωσες ε;;; Άντε να τον δούμε και στη φωτό. Έχεις αδερφούλα στο νήπιο;;;; Μου έλυσες και την απορία γιατί είχα δει μία φωτό σου με ένα κοριτσάκι που ήσασταν ίδιες και σκάλωσα λίγο γιατί αναρωτήθηκα μήπως έχεις και κόρη :lol::lol::lol::lol::lol: Φαντάζομαι πως στη φωτό θα είναι η αδερφούλα σου..

Εγώ σήμερα στην ουσία τελείωσα με τη δουλειά γιατί αύριο έχω ένα μάθημα της 1,5 ώρας. Έχω βέβαια και άλλο ένα στις 29-12 αλλά εντάξει, τίποτα δεν είναι. Πάντως το κάθε λεπτό που περνάω με τον Πάνο το χαίρομαι στο έπακρο. Πόσο τέλεια περνάω με το παιδάκι μου...Εντωμεταξύ τα 2,5 με 3 είναι και η καλύτερη ηλικία..

Πάλι μόνες μείναμε Βάσω μου..Δεν πειράζει..Δε μασάμε :lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα!!!! τι κανετε?εμεις ειμαστε μια χαρα!!!τωρα απολαμβανω τον αλεξανδρουκο μου γιατι ο μικρουληςκανει νανακια!!!πως θα περασετε το σ/κ?εμεις οικογενειακα..ο νικος δουλευει και αυριο και την κυριακη :? αλλα λεμε δοξα το θεο που εχει μια σταθερη δουλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες :!::!::!:

Σημερα μας εκαναν χαρη στην δουλεια αντι να ερθουμε στις 11 ηρθαμε τωρα λκαι θα φυγουμε

στις 7 βεβαια θα προτιμουσα να σχολασω πιο νωρις αλλα θα το ανεχτω και αυτο :lol::lol:

Ανθη μου φωτο θα βαλω αυριο θα παω στο μαγαζι και θα σας βαλω γιατι απο εδω δεν μπορω

αργει παρα πολυ.........

Ναι η αδερφη μου ειναι στην φωτο........αληθεια μοιαζουμε :?: λιγοι ειναι αυτοι που το λενε....

Τωρα φανταζομαι πως θα απολαμβανεις τον μικρο σου ε

:?: αχ τι ωραια πραγματικα σου ευχομαι να τον χορτασεις..........

Τονια και εμεις δεν θα κανουμε κατι ιδιαιτερο σπιτι αντε και την Κυριακη ολοι μαζι στην μαμα

μου και εμενα ο αντρας μου τετοιες μερες περιμενει να δουλεψει στο μαγαζι οποτε τις νυχτες

θα τις περναω με τον γιο μου εκτος και αν εχω κεφια και το ριξω και εγω εξω ;)

Ασπακι τα φιλια μου.........

Δεν θα σας πω τις ευχες μου απο τωρα θα μπω και αυριο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

Βάσω κατά τη γνώμη μου μοιάζετε πάρα πολύ! Ασχολείται η μικρή με το Δημητράκη;; Παίζουν μαζί;;

Τελείωσα σήμερα και νιώθω μια ανακούφιση αλλά και κούραση. Να το ρίξεις έξω το ΣΚ. Βάλε το γιόκα σου για ύπνο και πήγαινε να ξεσαλώσεις ;););););)

Τόνια έχεις δίκιο. Είναι πολύ βασικό που έχει ο άντρας σου μια σταθερή δουλίτσα! Τα βλασταράκια σου καλά είναι;;

Εμείς αύριο βράδυ θα φάμε στα πεθερικά μου και την Κυριακή το μεσημέρι στην αδερφή μου. Οικογενειακά κι εμείς.

Έφτιαξα μελομακάρονα! Πρώτη φορά στη ζωή μου. Νομίζω πως έγιναν πολύ πετυχημένα ;) . Το κακό είναι ότι τα τρώω πέντε πέντε :?:?:?:lol::lol::lol:

Αν δεν καταφέρω να μπω αυτές τις μέρες σας εύχομαι ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!! Να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ!!!

Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ!!!!!!!!!!!ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ Κ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΩΡΑ Κ 45 ΛΕΠΤΑ ΕΣΚΑΣΕ ΜΥΤΗ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!ΧΑΧΑ!!!!

ΑΝ ΡΩΤΑΤΕ ΠΟΥ ΕΜΟΙΑΣΕ?????ΙΔΙΟΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΩΡΟ!!!!!!!!!!!!!!ΚΛΟΝΟΣ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΥΝΟΥΝ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ Κ ΕΙΠΑ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΛΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ!!!ΓΕΛΑΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΤΟΝ ΦΙΛΑΕΙ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΛΕΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!ΟΥΤΕ ΚΛΑΜΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΘΕ 3-4 ΩΡΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΩ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΗΝ ΡΩΤΑΤΕ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΝΙΩΘΕΤΕ!!!ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΚΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!!!ΠΕΡΙΛΗΠΤΙΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΡΕΛΘΟΝ!!!

ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΡΟΟΟΟ!!!!ΚΑΛΟ ΞΕΝΥΧΤΙ...ΧΑΧΑΧΑ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!

Στάμυ μου πολύ χάρηκα με τα νέα σου! Να σου ζήσει το μπεμπάκι σου το καλό! Εύχομαι να συνεχίσει να είναι έτσι ήσυχο ;););););)

Πολλά φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΠΙΑ!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ???

ΕΓΩ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ :o !!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΤΟ ΞΕΡΩ!!!!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΦΑΕΙ ΑΝ Κ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΙΣΩ! ΕΤΣΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ Ο ΤΕΜΠΕΛΑΚΟΣ ΜΑΣ!!!

ΠΡΟΣΠΑΘΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΑΝΑΡΩΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ.

ΤΟΝΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!ΝΑΙ ΘΑ ΣΥΝΗΘΗΣΩ ΜΕ 2 ΠΑΔΑΚΙΑ!ΚΑΘΕ ΑΡΧΗ Κ ΔΥΣΚΟΛΗ!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΘΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...