Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι να σε κάνουμε ρε Βάσω που μένεις τόσο μακριά???

Μην ζηλεύεις όμως....θα είσαι στην σκέψη μας!!! ;););) .....εεεεεεεε φανταστική μου φιλενάδα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι και απογευματινή..... :D:D:D

Σήμερα δεν είχα να κάνω μαγείρεμα για αύριο και έτσι μπόρεσα να χαζέψω λίγο με το laptop μου.

Βέβαια δεν περιμένω παρέα, οπότε λίγο θα μείνω και θα πιάσω μετά το βιβλίο μου...αφού δεν έχει τίποτα καλό η τηλεόραση. Χάλι φέτος, ούτε ένα σήριαλ της προκοπής δεν έχει... :evil:

Παρεπιμπτόντως...Τόνια πολύ όμορφη η φωτογραφία σας από την Γερμανία.

Στάμυ, εσύ που είσαι η συντονίστριά μας, τα θα γίνει με την συνάντηση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!!!! Είστε όλες καλά;;;

Εγώ καλά σχετικά! Ο Πανούλης έχει συναχάκι αλλά προς το παρόν είναι ελεγχόμενη η κατάσταση..Ελπίζω να μη χειροτερέψει...

Βασούλα τι κέφια είναι αυτά;;; Δίνεις λίγα και σε μένα;;;; Με γεια το μαλλί!!!!

Στάμυ η αλήθεια είναι ότι η Κυριακή δεν με βολεύει γιατί και μάθημα με τον ανιψιό μου έχω το μεσημέρι και πρέπει να βγάλω πολλή διόρθωση για την εβδομάδα..Σάββατο απόγευμα με βολεύει. Απλά το συγκεκριμένο δεν μπορώ γιατί έχω την ενημέρωση στο φροντιστήριο...

Τόνια θα ήθελες να μένεις στο εξωτερικό;;; Εγώ νομίζω ότι δε θα μπορούσα να ζήσω σε άλλη χώρα από την Ελλάδα. Με τα στραβά της και τα ανάποδά της....I LOVE GREECE!!!!

Άσπα τι κάνεις;;; Τα ζουζούνια σου;;; Αλήθεια ποιο βιβλίο διαβάζεις;;; Καλό;;;; Το καλοκαίρι διάβασα πολλά και τώρα τα Χριστούγεννα λέω να διαβάσω κανένα ακόμα μια που θα κάνω μίνι διακοπούλες! Κάθε Κυριακή πας στην πεθερά σου;;;; :shock::shock::shock: Χαρά στο κουράγιο σου! Δε θα το άντεχα παρόλο που η πεθερά μου είναι γενικώς διακριτική και δεν έχω θέμα μαζί της...

Αυτά κοριτσάκια μου! Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας και ξανα γεια σας.........

Εχω σαλταρει νυσταζω βαριεμαι και το Σαββατο και παλι δουλευω εγω γιατι οι αλλοι

εχουν αδεια :evil::evil::evil:

Δεν σχολιαζω δεν ειμαι καλα...............

Φιλια σε ολες :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε βρε κορίτσια;;; Πολύ βιαστικές ήσασταν και οι δύο σήμερα.......Καλά είστε;;;;

Βάσω άσε γιατί κοντέυω κι εγώ να σκάσω για το Σάββατο που έχουμε την ενημέρωση....Τα νεύρα μου......Να πω ότι δεν πληρωνόμαστε τις ώρες που θα φάμε εκεί :evil::evil::evil: ..Τέλος πάντων.

Άσπα καλά είσαι;;;

Δεν έχω να σχολιάσω και τίποτα γιατί ήσασταν και οι δύο πολύ λακωνικές :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκιαααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες.............

Δεν ειμαι καθολου καλα αυτες τις μερες δεν εχω ορεξη καθολου

αλλα πηγα κ παλι κομμωτηριο και ισιωσα τα μαλλια μου εχω

σαλταρει προσπαθω να κανω πραγματα πλεον μονο για τον εαυτο μου...........

Αρχισα εδω και 4 μερες διαιτα και τα καταφερνω μια χαρα.....

Αυριο δουλευω και παλι :(

Και την Κυριακη θα την αφιερωσω στον γιο μου θα παμε σινεμα για πρωτη φορα μαζι τα δυο μας

και θα τον βολταρω σε ολη την Θεσ/νικη θα γυρισουμε σπιτι το βραδυ.........

Αντε γιατι δεν παει αλλο καιρος να περναω καλα :!::!::!::!::!::!:

Ασπακι Ανθη τα φιλια μου και καλα να περασετε το σ/κ οτι και αν κανετε :)

Τα φιλια μου και στις υπολοιπες που μας ξεχασαν ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου τι έχεις κοπέλα μου και σε βλέπω τόσο down?

Βέβαια κι εγώ έτσι ήμουν την προηγούμενη εβδομάδα, γι αυτό και δεν έγραφα πολύ.

Έτσι είμαστε μωρέ, με τα σκαμπανεβάσματά μας….. όλα περαστικά είναι, πάνε και έρχονται.

Πάντως θα κάνετε πολύ καλά που θα γυρνάτε ολη την Κυριακή, εύχομαι να περάσετε super!!!!

Εμείς πάλι σήμερα, πήγαμε μαζί με μια φίλη και τον γιό της (ίσα με τον Λεωνίδα είναι) στο golden hall, όπου είχε ένα event με τον Μicky. Ήταν πολύ ωραία, βγάλαμε φωτογραφίες μαζί με τον Μίκυ και την μίνι, ζωγραφίσαμε, μας δώσανε δωράκια, χορέψαμε….πλάκα είχε και σημασία έχει, ότι το χαρήκανε πολύ τα παιδιά.

Ξεθεωθήκανε και τα τρία και πέσαμε ξερά στο αυτοκίνητο.

Αύριο για να δούμε, θα είναι καλή η μέρα να βγούμε καμιά βόλτα στο πάρκο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Βασούλα όλες περνάμε τις φάσεις μας! Θα περάσεις τέλεια με το γιόκα σου στη Θεσσαλονίκη. Παρεμπιπτόντως κι εγώ σήμερα ίσιωσα το μαλλί! Σε αντίθεση με σένα όμως έφαγα του σκασμού :lol::lol::lol: Πεινούσα η καημένη :lol::lol:

Άσπα πληροφορήθηκα κι εγώ για το golden hall και έσκασα που δεν μπορούσα να πάω τον Πάνο μου λόγω δουλειάς :(:(:(:( Μια ζωή, δουλειά, δουλειά,δουλειά,,Αϊ στο καλό....

Να περάσετε ένα τέλειο ΣΚ ό,τι και να κάνετε!

Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!:

Η διαθεση μου παραμενη χαλια :(

Με πιασανε τα ψυχολογικα μου που θα παει θα παρω τα πανω μου και παλι...........

Ασπακι τι ωραια, πρεπει να περασατε τελεια........γι αυτο θελω και εγω να παρω

τον μικρο να παμε σινεμα εχει βγει το HAPPY FEET 2 και επειδη ειδε το 1 κ ξετρελαθηκε

θελω τωρα να τον παω σινεμα θα ενθουσιαστει ;)

Φιλια πολλα και στις δυο σας καλα να περασετε οτι και να κανετε...........

Ανθη καλα εκανες και εφαγες :lol::lol::lol::lol:

Ειδες γαμ@ τις δουλειες μας δεν μπορουμε να απολαμβανουμε τα παιδακια μας οταν το

θελουμε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;

Βασούλα πώς περάσατε με το Δημητράκη στη Θεσσαλονίκη;;; Του άρεσε το HAPPY FEET;;; Μου έδωσες ιδέα. Θα βάλω στον Πάνο να δει το 1 και άμα του αρέσει θα τον πάω κι εγώ στο σινεμά!

Πώς είσαι ψυχολογικά;;;

Άσπα;;;;; Πού είσαι να μας πεις κι εσύ τα νέα σου;;

Εμείς περάσαμε όμορφα! Μετά την ενημέρωση πήγαμε οικογενειακώς στο mall και μετά στους κουμπάρους μας που έχουν 2 παιδάκια. Έτσι περάσαμε όμορφα και οι μεγάλοι και τα παιδιά! Σήμερα πήγαμε να δούμε στο μαιευτήριο ένα φίλο του άντρα μου που γέννησε η γυναίκα του. Εκνευρίστηκα λίγο με κάποια πράγματα αλλά τέλος πάντων..Το μωράκι τους να είναι καλά!

Σήμερα λίγο πριν κοιμηθεί ο Πάνος τον είχε ο άντρας μου αγκαλιά και τον γαργαλούσε. Έσκυψα λοιπόν από πάνω τους για τον πάρω να πάμε μέσα για ύπνο και ο άντρας μου δεν με πήρε χαμπάρι και όλο του το κεφάλι ήρθε με δύναμη στη μύτη μου. Λες και έφαγα μπουνιά ένα πράγμα..Δεν μάτωσε γιατί η μύτη μου δεν ματώνει ποτέ. Σαν ελαστική είναι :lol::lol: ..Έχω όμως έναν πόνο...άλλο πράγμα. Με διέλυσε...

Αυτά κοριτσάκια και για σήμερα! Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Τι κανετε :?:

Ανθη μονο εσυ μπηκες :)

Πως παειι η μυτη σου :?::lol:

Τελικα δεν τον πηγα σινεμα τον μικρο μου ηρθε περιοδος και ειχα κ αιμοραγια οποτε εκατσα

στα αυγα μου αλλιως θα ετρεχα ολη την ωρα για να αλλαζω.............

Να τον πας Ανθη μου ειναι ωραιο παιδικο αφου κ εγω καθομαι κ το βλεπω.....

Χωρις να το ματιασω την Κυριακη που μας ερχεται θα τον παω σιγουρα,ασε που ο καημενος

περιμενε πως κ πως :(

Ασπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :!::!::!::!:

Αααααααααααααααα :!::!::!: τα ψυχολογικα μου σιγα σιγα εξαφανιζονται :lol:

Σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααααααα :!::!::!: τα ψυχολογικα μου σιγα σιγα εξαφανιζονται :lol:

Είσαι κι εσύ διχασμένη προσωπικότητα….ίσως γι αυτό ταιριάζουμε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμείς κορίτσι καλά περάσαμε το Σαβ/κο. Το Σάββατο μαζευτήκαμε όλοι στους γονείς μου όπου γιόρταζε ο αδελφός μου και έκαναν γιορτή. Φάγαμε του σκασμού….

Και επίσης συνεχίσαμε το φαγοτότι και την Κυριακή στα πεθερικά όπου μαζευτήκαμε κι εκεί όλοι, έπαιξαν τα μικρά, και τα είπαμε κι εμείς λιγάκι με την συνυφάδα…

Κατά τα άλλαΔευτέρα και δεν μπορώ να πω ότι τρελλαίνομαι κι όλας.

Καλή εβδομάδα να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;

Βασούλα πάνε τα ψυχολογικά;;; ΟΥΣΤ ΟΥΣΤ ΟΥΣΤ. Να μην ξαναγυρίσουν. Η μύτη μου πονάει ρε γαμώτο. Αφού την πιάνω συνέχεια για να δω αν έχει στραβώσει :lol::lol::lol::lol: Κρίμα που αδιαθέτησες και αναβλήθηκε η βόλτα..Δεν πειράζει, την άλλη Κυριακή ;) !

Άσπα πολύ φαγοπότι έπεσε το ΣΚ ε;;; Κι εγώ το έριξα έξω. Όχι τόσο με το φαγητό όσο με τα γλυκά..Αδυναμίες είναι αυτές!

Κάθε Δευτέρα είμαι κι εγώ ψιλοσκατά γιατί είναι και μια πολύ δύσκολη μέρα..Πέρασε όμως και αυτή..Πάμε για ΣΚ :lol::lol::lol: !!!

Κορίτσια σας αφήνω γιατί νύσταξα πολύ και δε λειτουργώ ΚΑΘΟΛΟΥ...Τρεις πήγε πάλι η ώρα..Θα καταρρεύσω που λέει και η Μανωλίδου :lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια :!::!::!:

Δεν αντεχω αλλο το κρυο.................

Εχθες ξεπατωθηκα ηρθαν κ μας εκαναν τα καλοριφερ να δουλευουν με ρευμα κ οχι πετρελαιο

και εφυγαν 9 το βραδυ κ μετα μεχρι τις 12 καθαριζα :evil:

Και το τραγικο ειναι οτι ακομη δεν τελειωσαν σημερα και παλι θα ερθουν :(

Ασπακι καλοπερασες το σ/κ το εριξες στα τραπεζωματα ;)

Με την διατροφη -γυμναστικη τι λεει τι κανεις :?::?::?:

Ανθη απορω πως αντεχεις να καθεσαι μεχρι τα ξημερωματα :?

Εγω αν δεν εχω να κανω κατι την πεφτω με τις κοτες :)

Παω να κανω καφεδακι να ξυπνησω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες μου… :D .

Αλήθεια βρε Ανθή, ξέχασα να σε ρωτήσω….τι κάνει η μύτη σου, είναι καλύτερα τώρα??? :lol::lol:

Βρε τον αθεόφοβο τον άντρα σου….δεν βλέπει μπροστά του???

Βασούλαααααα, τι κάνεις βρε ψυχή…..κρυώνεις εεε????

Όσο για την διατροφή και την γυμναστική εννοείται ότι συνεχίζω. Βέβαια κάνω και τις ατασταλίες μου αλλά επανέρχομαι σύντομα. Ώρες ώρες, ειδικά όταν βρίσκομαι σε τραπέζωμα, ζηλεύω και τρώω λίγο παραπάνω… :oops::oops: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου;;;

Έφυγε ακόμα μια κουραστική μέρα..Άντε να έρχεται το ΣΚ σιγά σιγά..Ο Πανούλης βέβαια είναι μπουκωμένος πολύ και έχει και βηχάκι αλλά ελπίζω μέχρι το Σάββατο να είναι καλά..

Άσπα μου η μύτη μου πονάει μόνο όταν την ακουμπάω. Κατά τ' άλλα όχι ευτυχώς. Με διάλυσε ο άντρας μου. Δε φταίει όμως εκείνος γιατί ήταν σκυμμένος πάνω στον Πάνο. Εγώ η χαζή πήγα να πάρω το παιδί και όταν σήκωσε ο άντρας μου το κεφάλι του ήρθε όλο στη μούρη μου...Το σκέφτομαι και πονάω :lol::lol::lol: Μπράβο που συνεχίζεις με διατροφή και γυμναστική ;);) Πόσα έχεις χάσει μέχρι τώρα;;;;

Βάσω χαρά στο κουράγιο σου με τα μαστόρια στα πόδια σου :?:?:? Δεν τους αντέχω. Έρχεται πιο οικονομικά με το ρεύμα;;; Εγώ ήξερα τις επιλογές πετρέλαιο ή φυσικό αέριο..Εμείς έχουμε φυσικό αέριο αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι πιο οικονομικό μια που μου έρχεται στους κρύους μήνες γύρω στα 280 ευρώ το δίμηνο, μαζί με ζεστό νερό.

Όσο για τα ξενύχτια αντέχω γιατί 1)έχω συνηθίσει και 2) είναι τόσο μεγάλη η ανάγκη μου να έχω χρόνο για τον εαυτό μου που δε με ενοχλεί...Σκέψου: το πρωί μαγειρεύω, συγυρίζω, ασχολούμαι με το παιδί. Το μεσημέρι πάω δουλειά και γυρίζω βράδυ. Το βράδυ ασχολούμαι με Πάνο μέχρι να κοιμηθεί και μετά διορθώνω. Πότε να ασχοληθώ με αυτά που θέλω;;; Ευτυχώς που ο Πάνος ξυπνά το νωρίτερο στις 10 και το αργότερο στις 11.30 (συνήθως βέβαια στις 10 με 10.30).

Πάλι νύσταξα όμως...Η ώρα είναι 4 παρά 10 και το παράχεσα..

Πολλά φιλάκια κοριτσάκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας :!:

Με πηρε ο υπνος σημερα με ξυπνησαν απο την δουλεια στις 6και 15

τι καλα σαν πουλακι κοιμηθηκα :lol::lol::lol:

Τωρα απολαμβανω καφεδακι ;)

Ασπακι μου κρατα γερα με την διατροφη κορμαρα θα γινεις :!::!::!::!:

Τα μικρα σου τι κανουν :?:

Ανθη μου πληρωναμε γυρω στα 300ε το μηνα για να ζεσταθουμε και ειπαμε να βαλουμε

αυτο και εχουμε ζεστη ολη μερα δεν το κλεινουμε σχεδον καθολου...ο αντρας μου εχει

εναν φιλο ο οποιος θα πειραξει την χελωνα για να δειχνει λιγοτερο ;)

Αλλα αν μας πιασουν την κατσαμε :lol::lol::lol:

Ε δεν γινοταν διαφορετικα.........

Σας αφηνω γιατι αργησα να ερθω και μαζευτικαν αρκετα τα φορτηγα.......

Πρωτη φορα με πηρε ο υπνος και ηρθαν ολοι :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!τι κανετε;;

ελπιζω ολες να ειστε καλα και τα παιδακια σας!

τα παιδακια μου καλα εγω οχι κ τοσο ακομα ταλαιπωριεμε η αμοιρη... :(

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες μου,

Εχθές πήγα μαζί με το Μαράκι μου να δούμε τα παιχνίδια που θέλουν να τους φέρεις ο Αη Βασίλης. Δεν πήγα jumbo γιατί θα ξεμυαλιζόμασταν με τόσα που θα βλέπαμε, άλλωστε θέλουν συγκεκριμένα παιχνίδια που είναι της AS Company, οπότε όπου κι ακ πηγαίναμε οι τιμές είναι ίδιες.

Λέω να τα πάρω από τώρα για να μην τα έχω τελευταία στιγμή, συν ότι δεν θα μου φανούν πολλά τα έξοδα στις γιορτές αν προνοήσω από τώρα για τα δώρα τουλάχιστον.

Έτσι λέω ή να πάω το Σάββατο στον Μουστάκα που θα έχει 20% έκπτωση στις επόμενες αγορές (θέλω και για τα ανήψια) ή θα τα παραγγείλω από το perfect toys μέσω internet με 10% έκπτωση, όπουν στα φέρουν και σπίτι χωρίς επιβάρυνση.

Αχ φέτος τα δώρα θα είναι πιο ακριβά από κάθε άλλη φορά. Βλέπεις τώρα που μεγαλώνουν θέλουν αυτό που βλέπουν στην τηλεόραση, δεν τα ξεγελάς πλέον με κάτι άλλο.

Δεν βαριέστε καλά να ‘μαστε, όσο μπορούμε και τα πληρώσουμε.

Κατά τα άλλα αυτή την εβδομάδα δεν πήγα καμία μέρα γυμναστήριο και δεν προβλέπεται να πάω. Αδιαθέτησα κι όλας, έχω και τρεχάματα με διάφορους γιατρούς και πάει λέγοντας.

Τελικά όσο κάνεις εξετάσεις και το ψάχνεις το όλο θέμα, όλα και κάτι σου βρίσκουν. Δεν τρέχει κάτι σοβαρό, αλλά λόγω ιδιωτικής ασφάλειας έκανα κάποιες εξετάσεις (πάντα προληπτικά)που δεν είχα ξανακάνει και έχω κάποια θεματάκια εν τέλει.

Θα δείξει…..

Αυτά ήταν τα νεότερά μου….

Είς αύριον λοιπόν…..καλές μου φιλενάδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μερα και καλο μηνα να εχουμε :!::!::!::!::!:

Ειμαι πολυ στεναχωρημενη εχθες στην δουλεια εδιωξαν 2ατομα και μεσα σε

αυτον τον μηνα θα φυγουν αλλα 2 η κατασταση ειναι πλεον τραγικη :(

Ασπακι δεν σε προλαβα ε :?:

Ευχομαι οτι και να σου βρηκαν με τις εξετασεις να μην ειναι κατι σημαντικο :)

Πηγα και εγω εχθες να δω τι θα παρω για τον μικρο κ τελικα πηρα για την αδερφη μου

καποια πραγματα που με ζητησε.............

Ανθη απουσια τι επαθες και δεν μπηκες :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μερα και καλο μηνα να εχουμε :!::!::!::!::!:

Ειμαι πολυ στεναχωρημενη εχθες στην δουλεια εδιωξαν 2ατομα και μεσα σε

αυτον τον μηνα θα φυγουν αλλα 2 η κατασταση ειναι πλεον τραγικη :(

Ax ρε Βάσω αυτά είναι τα άσχημα…δεν θέλω καθόλου να ακούω τέτοια νέα.

Ξέρεις όταν μαθαίνεις κάτι τέτοια, καταλαβαίνεις ότι κοντοζυγώνει και η σειρά σου, το οποίο απεύχομαι βέβαια.

Κατά τα άλλα ησυχία…..βαριέμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!

Απο οτι βλεπετε απο την ωρα που γραφω ,τωρα ηρεμω κ εγω απο ολη την μερα που τρεχω σαν τρελη!!!κ μπορω κ σας γραφω νεα μου!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ μην μου στεναχωριεσαι!!!Ολα γυρω μας γκρεμιζονται,καθε μερα αυτο ακουμε ολοι μενουν χωρις δουλειες κ οι υποχρεωσεις συνεχιζονται,καιρο που διαλεξα να φερω παιδι στο κοσμο :? !!αστα να πανε!!!

Ασπα εχεις κανει βλεπω την λιστα του Αί βασιλη ε???Παιχνιδια θα παρεις ε??Εμεις θα παρουμε μαλλον ρουχα γιατι ειχε η μικρη γενεθλια στις 7-11 κ γεμισαμε απο παιχνιδια!!!Βεβαια αναλογα κ που θα ειμαστε γιατι μπορει να βγαλουμε κ τις γιοτρες στο ΜΗΤΕΡΑ το νοσοκομειο!!!

Ετσι οπως παει με μενα δεν ξερω ποτε θα ερθει αυτο το μωρο!!!Για να κλεισω τον 9 μηνα μου μενουν 23 μερες αλλα μακαρι να ερθει κ αυριο!!!Ειμαι συνεχεια κουρασμενη κ ποναω παντου πλατη,μεση,κοιλια απο κατω απο πανω την βγαζω με παυσιπονα!!!Τωρα που θα παω στον γιατρο θα του πω δεν παμε με πονους να ηρεμησω δεν αντεχω αλλο,αν ειναι καλα στα κιλα να βγει εχω διαλυθει τελιως!!!

κουκλες σας αφηνω παω να βαλω την μικρη για υπνο,θα μπω ξανα να σας πω νεα μου(αν δεν γεννησω),φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...