Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

Πωπω βρε Βάσω…τι είπες τώρα??? :o Πέτρααααααα….καλά πως τα κατάφερε ο μικρός???

Όλα του τύχανε, η βρογχιολίτιδα του έλειπε. Τι να πω….ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!

Γι αυτό χάθηκες βρε κορίτσι και ανησυχήσαμε με την Ανθή, βλέπεις δεν μας έχεις συνηθίσει σε απουσίες εσύ. Όλα καλά να πάνε βρε κούκλα με τον μικρό…

Για συνάντηση Στάμυ είμαι μέσα, αρκεί να είναι Σάββατο…βολεύει καλύτερα, φαντάζομαι μαζί με παιδιά εεε??? ….γιατί διαφορετικά λίγο δύσκολο.

Τα φιλιά μου στην σταθερή αξία του θέματός μας…….χαχαχα Ανθή σε σένα αναφέρομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια!

Βασούλα πολύ χαίρομαι που σε ξαναβλέπω στο θεματάκι μας, αλλά πολύ λυπάμαι για όσα βρήκαν το Δημητράκη σου :(:(:(:( Μα πέτρα;;;;;; Πώς το κατάφερε συτό;;; Ευτυχώς που δεν του στάθηκε στο λαιμό του παιδιού......Παναγία μου...Μετά και βρογχιολίτιδα :shock::shock: ;;;;;;;;;;;Α ρε Βάσω τι τράβηξες κι εσύ ...Θα τη βγάλει την πετρούλα μην ανησυχείς. Αφού είναι στο έντερο όλα ΟΚ ;) !

Άσπα μου σταθερή αξία ναι :lol::lol::lol: Γενικώς μου τη δίνει να χάνομαι χωρίς λόγο. Ούτε στις σχέσεις μου είμαι έτσι..Εγώ, εσύ και η Βάσω λοιπόν σταθερές! :lol::lol::lol:

Λοιπόν κορίτσια έχω κέφια γιατί την Πέμπτη δε δουλεύω λόγω της 17 Νοέμβρη! Μέχρι και χτες ήταν να δουλέψω..Τελευταία στιγμή πήρε την απόφαση το boss γιατί μάλλον φοβήθηκε το πρόστιμο ;);) ! Πάλι καλά! Θα έρθει το μεσημεράκι και δε θα πρέπει να φύγω από το σπίτι!!!! Τέλειο;;;;;;;

Αυτά και για σήμερα κοριτσάκια! Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!:

Νυσταζωωωωωωωωωωωωω..........

Ο μικρος εχθες ξεραθηκε απο τις 8 και εγω δεν μπορουσα να κλεισω ματι με αποτελεσμα

σημερα να μην μπορω να σηκωθω :(

Σας ευχαριστω για τις ευχες μακαρι να πανε ολα καλα γιατι εχω φρικαρει λιγουλακι

ακομη και στα ονειρα μου βλεπω πως κανει κακα του και βγαζει απο πισω του παιχνιδια

(φορτωτες μηχανακια αυτοκ/τακια κ.α.)εχω παθει ψυχωσει......να δουμε σημερα τι θα κανει γιατι εχθες δεν πηγε καθολου τουαλετα......

Ασπακι μου τι κανεις εσυ :?:

Ελπιζω να σε πετυχω σημερα ;)

Ανθη τι καλα που θα καθεσαι.... :)

Εγω δυστυχως δουλευω και Σαββατο :( και δεν θελω καθολου.....

Εχθες ηρθε ο Γενικος Διευθυντης του Λατομειου και μας ειπε πως πλεον πρεπει να παρει μετρα

γιατι τα πραγματα δεν πανε καλα με το νεο ετος θα γινουν απολυσεις η περικοπες στις ωρες

η τον μισθο αντε να δουμε τι μας περιμενει.......

Πλεον δεν εχουμε καθολου δουλεια με λιγα λογια οι περισσοτεροι εδω θα μπορουσαν να πανε στα

σπιτακια τους :o:?:?:?:?

Αυτα τα νεα μου.........

Φιλια σε ολες........

Ααααααααααααα :!::!::!::!::!::!: οσο για την συναντηση ειμαι μεσα :lol::lol::lol::lol:

Παντως χωρις πλακα μακαρι να μπορουσα να ερθω θα ηθελα παρα πολυ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα γέλασα πολύ με το όνειρό σου :lol::lol::lol::lol: Έχεις πάθει φοβία..Λογικό είναι...

Όσο για τις αϋπνίες άσε και μου έχουν σβερκωθεί για τα καλά τον τελευταίο καιρό..Αν δεν πάει 5 το πρωί δεν μπορώ να κλείσω μάτι :?:shock::shock: Εντωμεταξύ σήμερα είχα ταχυπαλμία και τρέμουλο μετά τη δουλειά. Ένα χάλι δηλαδή..Άντε να έρθουν τα Χριστούγεννα να μαζέψω δυνάμεις γιατί δε με βλέπω καλά...

Κρίμα ρε γαμώο με τη δουλειά σου. Εύχομαι να μην κινδυνεύσει η θέση σου και όλα να συνεχίσουν ως έχουν και το νέο έτος...Τίποτα πια δεν πάει καλά στη χώρα αυτή :(:( Άντε να δούμε πότε θα ανακάμψουμε..Αν θα ανακάμψουμε δηλαδή ποτέ..

Κανά νέο με το Δημητράκη;; Μα και αυτός να μην πάει τουαλέτα;;; Ο Πάνος πάει 2 φορές την ημέρα :lol::lol::lol:

Άσπα πού είσαι;;;

Αυτά κορίτσια μου και για σήμερα...Πάω να παίξω κανά παιχνιδάκι στο κινητό μπας και αποβλακωθώ και κοιμηθώ...Λέω εγώ τώρα :lol::lol::lol:

Φιλάκιαααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και εγωωωωωω.......

Καλη μας μερα :!::!::!:

-4 παγωνια εγινα και εγω παγακι μεχρι να ερθω στην δουλεια.........

Ασπακι που εισαι :?:

Απουσια ηρθα εγω καιεφυγες εσυ :?:

Για ελαααααααααααααα............... :)

Ανθη μου τα ονερα μου πλεον τετοια θα ειναι εχω παθει ψυχωση με τα κακα :lol::lol::lol:

Εχθες πηγε τουαλετα 2 φορες αλλα τζιφος....πηρα τηλ εναν γαστρεντερολογο και μο ειπε

πως αφου μεχρι στιγμης παει κανονικα τουαλετα δεν θα υπαρξει κανενα προβλημα θα την

βγαλει και μου ειπε να σταματησω να ψαχνω γιατι ειναι 1000% σιγουρος οτι το παιδι

δεν θα παθει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.........

Τωρα εγω ειπα απο βδομαδα να παω να τον κανω εναν υπερυχο ακομη και αν δεν δουμε τιποτα

θα σταματησω αλλα αν δω την πετρα θα ψαχνω μεχρι να παντρευτει :lol:

Μπραβο τον Πανο 2φορες καθε μερα :lol::lol::lol::lol:

Οσο για την δουλεια τριζει η θεση μου για τα καλα αν γινουμε 1βαρδεια..........

Αντε φευγω να πιω καφεδακι..............να δουλεψω κ λιγο(λεμε τωρα

:lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι που εισαι :?:

Απουσια ηρθα εγω καιεφυγες εσυ :?:

Για ελαααααααααααααα............... :)

Σώπα καλέ που έφυγαααααα, εδώ είμαι και μάλιστα πρωινή. ;);););)

Θα σε πετύχω άραγε???

Ανθή παρεπιμπτόντως ...ωραίο το άβαταρ σου. :lol::lol::lol:

Την καλημέρα μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!καλα ειστε???

εστειλα μηνυμα στην βασουλα κ βλεπω ηρθε ε???

βασουλα περαστικα σας ,τι να πω αυτα τα παιδια κανουν κατι πραγματα που μας αφηνουν αφωνους κ μενα η δικια μου οτι της κατεβει στο κεφαλι αφου ολο φωναζω κ ουρλιαζω μεσα στο σπιτι.Δεν εχω υπομονη κ πολλα κουραγια να την χαιδευω,ειμαι κ εγω σε δυσκολη φαση.

ανθη ναι η φωλια του σκορπιου ειμαστε,αλλα τελικα μας σερνει το μικρο μας σκορπιουδακι ολους απο την μυτη,ολες οι παιδαγωγικες μεθοδους που ηξερα δεν πιανουν στο δικο μου παιδι!!!αστα-βραστα :lol::lol: !!!

ασπα ναι κ εγω για σκ ελεγα να βρεθουμε αλλα που βολευει ενα μερος για ολες???εσυ που μενεις??εγω ηλιουπολη

,ανθη εσυ που μενεις???αν ειναι κ κανονισουμε μερος να παρω κ τα αλλα κοριτσια τηλ να ερθουν οσες μπορουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μένω Κυψέλη, εσύ Ηλιούπολη και γενικότερα όλες μένουμε μακριά η μία από την άλλη.

Θεωρώ ότι καλό θα ήταν να βρεθούμε κάπου που η πρόσβαση με metro είναι εύκολη.

Για παράδειγμα εγώ έχω να προτείνω το metro mall στον Αγ.Δημήτριο, έχει και παιδότοπο και γενικότερα αρκετές επιλογές σε φαγητό-καφέ.

Για πείτε κι εσείς ιδέες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?εξαφανιζολ το ξερω...αλλα με τρεχουνε οι αντρες μου!!χαχα!ξεκινησε και τα φαγητα ο μικρουλης,ο μεγαλος θέλειν συνεχεια να κανουμε διαφορα,ο αντρας μου φευγει συνεχεια ταξιδια και καταλαβαινετε λοιπον...

τι νεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!! Τα νεύρα μου......Έγραφα, έγραφα, έγραφα και με το που πάτησα υποβολή εξαφανίστηκαν όλα :evil::evil::evil: Το έχω πάθει άπειρες φορές γαμώτο μου..Πάμε πάλι από την αρχή :?:?:? Άντε να τα θυμηθώ όλα..

Σήμερα που δε δούλευα ξεκουράστηκα! Έκανα τέλος πάντων κάτι διαφορετικό! Το κακό βέβαια είναι πως όταν δε δουλεύω χαλάω λεφτά..Αγόρασα ένα χαλάκι για την κουζίνα και πήγα στα JUMBO με τον μικρούλη μου. Ευτυχώς είναι ολιγαρκής! Τρία αυτοκινητάκια cars ήθελα να του πάρω έγω, ένα ήθελε εκείνος! Μα τι παιδί έχω!!!! ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΚΟΥΚΟΥΒΑΒΑΒΑΒΑΒΑΒΑΒΑΒΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol:

Βάσω μου αφού σε διαβεβαίωσε ο γαστρεντερολόγος ότι όλα είναι ΟΚ μην ανησυχείς. Βέβαια κι εγώ στη θέση σου θα έψαχνα τα κακά του αλλά λέμε τώρα :lol::lol: Σκέφτομαι φάση, το Δημήτρη σου μεγάλο παλικάρι κι εσένα να τον περιμένεις να τελειώσει τα κακά του για να τα ψάξεις :lol::lol::lol::lol: Α ρε Βασούλα με έκανες και γέλασα :lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για τη δουλειά εύχομαι το καλύτερο!!!!!!

Άσπα δεν έχει πολλή πλάκα αυτό το καρχαριάκι;;;;;; Πολύ μοχθηρό το γέλιο του :lol::lol::lol::lol:

Στάμυ σε καταλαβαίνω που φωνάζεις..Κι εγώ φωνάζω μερικές φορές στον Πάνο και μετά νιώθω τύψεις γιατί λείπω και αρκετά από το σπίτι :oops::oops::oops::oops: Έχει το πάνω χέρι η σκορπίνα σας ε;;; Για να δούμε τώρα που θα έρθει και το τοξοτάκι τι θα γίνει :lol::lol::lol:

Τζοαννάκι καλά είσαι;;; Χάθηκες! Τρέχεις και δε φτάνεις ε;; Είναι δύσκολο με 2 παδιά ειδικά αν είσαι και πολλές ώρες μόνη σου...Υπομονή!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας :)

-5 ΦΡΙΚΗ :!::!::!::!::!:

Πολυ κρυο ρε κοριτσια δεν το μπορω καθολουυυυυυυυυυυυυυ :!::!::!::!:

Ασπακι μου αντε ειπα και εγω χαθηκες :?:

Ελπιζω να σε πετυχω.......εδω ειμαι και συνηθως μπαινωβγαινω ;)

Σταμουλα αφου μου ειπες οτι με ψαχνουν τα κοριτσια ειπα να γυρισω :lol::lol::lol:

Φουσκοκοιλιτσα υπομονη με την μικρη που να ερθει και το δευτερο ;) Ειδες τι καλη που ειμαι :lol::lol:

σου δινω δυναμη :lol::lol::lol:

Ιωαννακι που εισαι ρε κοριτσαρα :?:

Αχ σε εφαγαν οι αντρες σου :)

Ανθη μου καλοπερασες ε :?:

Αχ τι παιδι εχεις να θελεις να του αγορασεις περισσοτερα κ να μην θελει :D

Εμενα οποτε παμε JUMBO δεκα δεκα τα παιρνει τα παιχνιδια στην αγκαλια του :lol::lol:

Και μου λεει σε παρακαλω αφου δουλευεις παρτα μου :lol::lol::lol::lol:

Τα κακα παλι τζιφος αχχχχχχχχχχχχχ θα με τρωει μια ζωη αυτο...........και θα ζαλιζω κ εσας ;)

Παωνα φτιαξω καφεδακι να ανοιξει το ματι μου............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Βάσω και μόνο που γράφεις την θερμοκρασία εγώ ξεπαγιάζω…… [smilie=tard.gif] μπρρρρρ, είμαι και κρυουλιάρα!!!!

Εγώ πάλι κορίτσια δεν έχω πάει jumbo ποτέ και με τα δύο μαζί….δεν θυμάμαι αν έχω πάει ποτέ τον Λεωνίδα για να ξέρω αντιδράσεις, αλλά η Μαρία όλη την ώρα λέει «μαμά όταν ξανάρθουμε, θα μου πάρεις αυτό?» και όλη την ώρα μου δείχνει και διαφορετικό παιχνίδι…αλλά αν δεν της πω εγώ διάλεξε κάτι να πάρουμε τώρα, δεν απαιτεί….και ΚΥΡΙΩΣ δεν γκρινιάζει, αλλά την βλέπω που μελαγχολεί και πάντα κάτι παίρνουμε στο τέλος.

Θα ήταν τιμωρία να την έπαιρνα μαζί, σε τέτοιο μαγαζί και στο τέλος να μην της έπαιρνα τίποτα…κρίμα!!! [smilie=sad4.gif]

Τα νέα για το Σαβ/κο έχουν ως εξής, καλά να ‘μαστε βέβαια, λέμε σήμερα Παρασκευούλα να πάμε στο «The mall Athens» που έχει ένα παιδικό event για το “happy feet 2”, με παιχνίδια, παγοδρόμιο κ.λ.π.

Αύριο Σάββατο κάνει πάρτυ μια φίλη μου σε έναν παιδότοπο, και είναι καλεσμένες μόνο μαμάδες και παιδιά. Αλλά έτσι κι αλλιώς ο μπαμπάς μας θα πάει γήπεδο, του έφεξε εν ολίγης…θα έχει ησυχία από εμάς, χωρίς να του κλαίγομαι εγώ «που πας τώρα και μας αφήνεις», χαχαχαχα!!!! :lol::lol::lol:

Η πλάκα είναι ότι έχει γενέθλια η φίλη μου…..και θα κάνει το πάρτυ της σε παιδότοπο!!!! :shock::shock: Θα μας βλέπουν οι άλλοι γονείς που θα σβήνει κεράκια η μαμά αντί για το παιδί και θα πέσει το γέλιο της αρκούδας….. :lol::lol::lol: αλλά δεν μασάμε εμείς, γιατί «και οι μαμάδες έχουν ψυχή». ;)

Την Κυριακή λογικά θα πάμε στα πεθερικά για φαγητό…..

Αυτάαααααα… :roll:

Καλή Παρασκευούλα σε όλες!!!!!!! Και ένα ακόμα καλύτερο Σαβ/κο!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδούλες μου καλησπέρα. Πολύ θα ήθελα να πετύχαινα κάποια από τις δυο σας Online. Μου έχει λείψει …..το άμεσο κους –κους….

Όταν λέω κάποια από τις δύο εννοώ την Βάσω και την Ανθή, και λέω αυτές γιατί μόνο οι τρεις μας απομείναμε. Μακάρι να έμπαιναν και τα άλλα κορίτσια, αλλά τελικά ερήμωσε το πόστ μας.

Καλά να ‘στε όπου κι αν είστε όλες σας!!!

Τελικά εμείς δεν πήγαμε στο “the mall Athens”, άργησα λίγο να γυρίσω σπίτι, είχα πάει για κάτι εξετάσεις και πέρασε αρκετά η ώρα. Μέχρι να ετοιμαζόμασταν και να φτάναμε εκεί με την κίνηση που είχε σήμερα θα αργούσαμε πολύ και ίσως να χάναμε το όλο σκηνικό.

Δεν πειράζει όμως, θα πάμε κάποια στιγμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!!!

Αχχχχχ, με ένα μαγικό τρόπο μου φεύγουν ΟΛΑ κάθε Παρασκευή ;) Το Σαββατοκύριακό μας προβλέπεται γεμάτο! Αύριο όταν ξυπνήσουμε θα πάρω τον Πάνο και θα πάμε βόλτα. Θα πάμε πρώτα στο κομμωτήριο να ρίξω ένα χτενισματάκι και μετά βολτούλα στα μαγαζιά. Θέλω να πάρω ένα δωράκι για το βαφτιστήρι μου που έχει γενέθλια και μια κορνίζα γιατί μία φοβερή που είχα με SWAROVSKI μου έσπασε :(:(:( ..Αν ο καιρός είναι καλός θα δούμε τι άλλο θα κάνουμε! Την Κυριακή έχει η αδερφή μου τραπέζι για τη γιορτή της και το απόγευμα θα πάμε στο πάρτυ του βαφτισιμιού. Τώρα το πότε θα διορθώσω που η Κυριακή θα μου φύγει έτσι είναι άλλη υπόθεση..Μέσα στην εβδομάδα θα τρέχω και δε θα φτάνω :?:?:?

Ασπάκι μου σήμερα μπήκα πολύ νωρίς για τα δεδομένα μου αλλά δυστυχώς δε σε πέτυχα :( Κι εγώ θα ήθελα να τα πούμε ON LINE κάποια στιγμή. Στο mall του Αμαρουσίου πηγαίνουμε συχνά. Πέρυσι είχε ένα event με τον Gummy Βear αλλά γινόταν ΧΑΜΟΣ. Φύγαμε κακήν κακώς :?:?:? ....Στο metro mall δεν έχω πάει ποτέ. Πολλή πλάκα με τη φίλη σου που θα κάνει τα γενέθλιά της στον παιδότοπο :lol::lol::lol: Έτσι θα το χαρείτε και εσείς και τα παιδάκια σας ;);) ! Όσο για τους υπόλοιπους η αλήθεια είναι ότι θα κοιτάνε κάπως περίεργα όταν δουν τη φίλη σου να σβήνει τούρτα αλλά και αυτό θα έχει τη φάση του :lol::lol::lol: Να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ!

Βασούλα μην αγχώνεσαι με τα κακάκια του. Θα τη βγάλει την πετρούλα. Μπορεί ήδη να την έχει βγάλει και να μην κοίταξες καλά :roll::roll::roll: ...Σκατοσυζήτηση :lol::lol::lol: Ρε συ, πώς την παλεύεις με τόοοοσο κρύο;;;;;;; Μπρρρρρρρρρ [smilie=help.gif][smilie=help.gif] ...Με φορητή σόμπα θα κυκλοφορούσα :lol::lol: Το έχει πιάσει το νόημα ο Δημητράκης! Σου λέει αφού δουλεύει η μανούλα μου βγάζει λεφτά. Πρέπει κάπως να τα αξιοποιήσουμε :lol::lol::lol::lol:

Αυτά κοριτσάκια μου και για σήμερα! Αν δεν καταφέρω να μπω το ΣΚ εύχομαι να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας :!:

Μονη μου θα ειμαι σημερα :(

Δουλεια μηδεν σημερα αλλα πηρα τα μανο μου και θα φτιαξω τα νυχια μου ;)

Ασπακι Ανθη καλα να περασετε............

Εγω παλι δεν ξερω τι θα κανω..................................

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

Μονη μου μιλαω αλλα λεμε!! :lol::lol:

ασπα μεσα για το μερος ,εσυ ανθη μπορεις???ειναι ωραια εκει κ πολυ κοντα μου γιατι ξερετε εχω κ μια δυσκολια με τις μετακινησεις τωρα!!

Ιωαννακι εσυ μπορεις να ερθεις με τα μικρα???

Αν κανονησουμε μερα κ ωρα θα στειλω κ στα αλλα κοριτσια!!φλωριαννα,βικυ κ κατερινακι αν τις βρω βεβαια

ανθη φωναζω στην μικρη γιατι κανει ολα ζημιες δεν ειναι κ ησυχο παιδακι!!!το τοξοτακι σε συνδιασμο με την σκορπινα μαλλον θα με αποτελιωσουν!! :lol:

Δευτερα θα παω στον γιατρο θα μπω να σας πω νεα!!!

κουκλες καλα να περασετε σκ κ θα τα πουμε συντομα!!φιλία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες με τετοιο κρυο που τρωω τα πρωινα θα κανω

κατσε καλα δερματακι :lol::lol: οσα ρουχα και να βαλω με την παγωνια αυτη δεν μπορω

να ζεσταθω καθολου.....ερχομαι εδω και περνω το καλοριφερ αγκαλια.....

Σημερα ειμαι πρωινη και απο αυριο 11 με 7 θα γλυτωνω το κρυο........

Αχχχχχχχχχ καλοκαιρι κ παλι καλοκαιρι :!::!::!::!::!:

Ο μικρος ξεκιναει παιδικο σημερα μετα απο 2βδομαδες.....

Εχθες πηγαμε με τους κουμπαρους μας για φαγητο σε μια ταβερνα που πανω ειχε παιδοτοπο

με το που πηγαμε ανεβηκε και ηρθε μονο για να φαει και στο τελος για να φυγουμε,ξεσαλωσε

του ελειψαν κ τα παιδακια..............

Ασπακι το Σαββατο δεν σε προλαβα κριμα :(

Ανθη τι λεει το σ/κ πως τα περασες τελικα :?:

Σταμυ εμενα καλε γιατι δεν με ρωτας αν με βολευει το μερος :?::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Περιμενουμε νεα απο το γιατρο να μπεις να μας πεις ;)

Εχω ζεστο καφεδακι για ελατεεεεεεεεεεε ~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!τι κανετε?εγω τρεχω συνεχεια με τα μικρα με το διαβασμα...αλλα δεν πειραζει το ευχαριστιεμαι...τωρα βρηκα λιγακι χρονο να δω τι κανετε και να σας γραψω...ο αλεξανδρος εκλεισε τα 3 το μαναρακι μας και ο Απολλωνας αρχισε να στεκεται με την βοηθεια μας βεβαια...τα νεα σας?

τι κανουν τα μικρα σας?

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Εγώ κάθε Δευτέρα δεν έχω πολύ καλή ψυχολογία..

Το ΣΚ πέρασα πολύ όμορφα! Το ίδιο και ο Πανούλης ;) ! Πήγαμε βόλτα στα μαγαζιά, στο λούνα παρκ, σε γενέθλια, τραπέζια, ήρθε η νονά του Πάνου στο σπίτι και πολλά άλλα! Βέβαια μου βγήκαν τελικά ξινά όλα αυτά καθώς δε διόρθωσα ΤΙΠΟΤΑ και τώρα τρέχω και δε φτάνω. Την Κυριακή διόρθωνα μέχρι τις 3 τα ξημερώματα και σήμερα μέχρι τις 2 :?:?:?:? ...Χαλάλι. Περάσαμε όμορφα!

Στάμυ δεν έχω πρόβλημα με το μέρος. Σημασία έχει να βρούμε μέρα και ώρα που να μας βολεύει όλες. Πχ αυτό το Σάββατο έχουμε ενημέρωση γονέων και δε μπορώ...Πήγες στο γιατρό;;; Τι σου είπε;;;

Βάσω υπομονή με το κρύο...Ούτε εγώ την παλεύω...Είμαι φαν του καλοκαιριού! Πάντως καλή ιδέα να υπάρχει παιδότοπος στις ταβέρνες! Έξυπνο. Στην Αθήνα δεν έχω πετύχει τέτοια ταβέρνα...Καλή αρχή ξανά με τον παιδικό! Εύχομαι να μην ξαναρρωστήσετε!

Άσπα όλα καλά;;; Δε μας είπες τα νέα σου..

Τόνια πολύ ωραία η φωτό που έβαλες! Ταιριαστό ζευγάρι είστε! Να χαίρεστε τον Αλέξανδρο! Πάντως είσαι τυχερή που τρέχεις τόσο πολύ και το ευχαριστιέσαι :shock::shock::shock: Εγώ δε θα μπορούσα να πω το ίδιο...Δεν το ευχαριστιέμαι καθόλου που τρέχω τόοοοοσο πολύ. Θέλω να χαλαρώσω, να λιώσω, να σαπίσω...Μπορώ;;;;;;;;;;;

Αυτάααααααααααα!!!! Φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες :!::!::!::!:

Εχω κεφια πηγα τον μικρο το πρωι στον παιδικο και εγω πηγα κατευθειαν

στο κομμωτηριο και εκανα το μαλλι μου βαφτηκα ντυθηκα και ηρθα για δουλεια :lol:

Ασπακι απουσιααααααααααααααααα :!::!::!::!:

Τονια τι τελεια φωτο στο προφιλ σου :D

Να χαιρεσαι τα παιδακια σου :)

Ανθη αυτες ειναι οι συνεπειες οταν καλοπερνας ;) Τρεχεις και δεν φτανεις μετα..........

Σας αφηνω εχω λιγακι δουλιτσα θα μπω ξανα αργοτερα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!!!

Πηγα χτες στον γιατρο κ ολα ειναι μια χαρα πηγαμε 2,5 κιλα αλλα ακομα ειναι ψηλα οποτε εχουμε ακομα μου ειπε .....εγω παντως ποναω παντου τα κοκαλα μου η μεση μου η κοιλια μου,χαλια!!!Αντε να γεννησω να μην ποναω τουλαχιστον!!!!

βασουλα να ερθεις κ εσυ να κανεις ενα ταξιδακι βρε παιδι μου αναψυχης!! :lol::lol::lol:

ανθη εγω δεν εχω προβλημα κ κυριακη πρωι αν θελετε παμε ,εχω πει κ στο κατερινακι82 κ θελει να ερθει κ αυτη,εσενα σε βολευει κυριακη???

ασπα τι κανεις εσυ κοριτσι???εσυ ποτε μπορεις??? κυριακη πρωι ???

αν θελετε παιρνουμε κ τους αντρες μαζι για ντανταδες!!!χαχαχα!!!

σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες!!!τι κανετε?εγω απολαμβανω ηρεμια παρεα με τους δικους μου..ειμαστε αθηνα εδω και εναν μηνα λογω σεμιναριου του αντρα μου και το σαββατο επιστρεφουμε σπιτι...

σας αρεσει η φωτο μου ε??και εμενα πολυ!!!ειναι πριν 4 χρονια στην κολωνια(γερμανια) στην αγαπημενη μου πολη!!!μακαρι να εμενα εκει αλλα που τετοια τυχη!!!

τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!τι κανετε κοριτσακια??[παλι εφυγε ο αντρουλης μου..και μοναξια μου ολα!!!τα αντρακια κοιμουνται..που λετε για συναντηση?αμα ειναι κοντα σε μετρο ισως ερθω με το μικρο..πειτε και κανονιζουμε,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπα τι κανεις εσυ κοριτσι???εσυ ποτε μπορεις??? κυριακη πρωι ???

Αχ κορίτσια με τίποτα δεν μπορώ Κυριακή πρωί, πάμε στα πεθερικά κάθε Κυριακή από νωρίς να παίξουν τα παιδιά.

Μπορώ όμως απόγευμα ή Σάββατο ότι ώρα θέλετε....

Γιατί δεν λέμε για Σάββατο????ίσως όχι αυτό που μας έρχεται ,αφού δεν μπορεί η Ανθή, αλλά το επόμενο, εεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...