Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!::!:

Τα ματακια μου δεν ανοιγουν με τιποττα νυσταζω τρελα.......

Εχει δυο μερες τωρα ο Δημητρης με βγαζει το λαδι μεχρι να συνηθησει οτι πλεον ειναι χειμωνας

και δεν μπορουμε να πηγαινουμε στις κουνιες θα μαρτυρισω πολυ ζωηραδα εχει τα διαλυει ολα

στο σπιτι δεν μπορω να τον απασχολησω με τιποτα και το κακο ειναι οτι μενουμε σε

χωριο και δεν εχει να τον παω σε καμια δραστηριοτητα να ξεσπαει λιγο την ενεργεια που εχει....

δεν ξερω τι θα κανω σε σπιτια για καφε να παμε δεν το επιχειρω με τιποτα γιατι θα τα διαλυσει

ολα.............

Αφου εχθες ετσι τσιτα που ημουν τον εβαλα για υπνο και για να χαλαρωσω το εριξα στο κρασακι

και κοιμηθηκα σαν πουλακι μετα..........

Ασπακι και εγω χρειαζομαι επειγοντως διακοπες εστω δυο μερες να ξεφυγω χαιρομαι που

περασατε καλα :D

Περιμενω εντυπωσεις απο το λικερ ;)

Ανθη μου αυτο που ειπες εχω στα ματια νομιζω καπως ετσι μου το ειπε ο οφθαλμιατρος αν δεν

κανω λαθος :?

Κανονιζεται καφεδακι :?: ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...............

Κριμα που ειμαι μακρια :(

Φιλια πολλα κοριτσαρες :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοπελιέςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κρυώνωωωωωωωωωω….μπρρρρρρρρρρρρρρρρρ.

Ανθή καλά θυμάσαι, στον Χολαργό δουλεύω, αλλά Σαβ/κο θα ήταν καλύτερα για σένα να βρεθούμε. Μπορούμε να πάμε σε ένα παιδότοπο για καφέ ώστε να έχουμε και τα παιδιά μαζί. Θα το δούμε κι αυτό…

Εμένα πάλι Βάσω τα μικρά, και ειδικά ο Λεωνίδας που δεν πάει σχολείο, είναι το άκρως αντίθετο. Δεν θέλει να βγαίνει και πολύ από το σπίτι, έχω στρώσει και τα χαλιά και του αρέσει πολύ να κάθεται κάτω και να απλώνει όλα τα παιχνίδια του. Μιλάμε την έχουν καταβρεί και τα δύο με το δωμάτιο…τους αρέσει πάρα πολύ και περνάνε πολλές ώρες παίζοντας.

Εδώ που τα λέμε ρε κορίτσια και εμένα μου αρέσει πολύ το σπίτι στρωμένο, έχει άλλη «ζεστασιά»….και ειδικά όταν γυρνάω από γυμναστήρια και οτιδήποτε άλλο είμαι έξω από το σπίτι, και φοράω τις πυτζαμούλες μου και την ρομπίτσα μου…..η καλύτερή μου!!! Δεν το κουνάω για τίποτα μετά…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ :!: βρε Ασπακι ξεχαστηκα να χαιρεσαι και τον αντρουλη σου :!::!::!:

Γερος και ευτυχισμενος παντα......... :)

Σ΄ευχαριστώ βρε κορίτσι......... :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν φιλενάδες, το λικέρ ρόδι βγήκε πάρα πολύ καλόοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Ναι, ναι...ομολογώ ότι το πέτυχα, μακάρι να μπορούσα να σας κεράσω ένα ποτηράκι ώστε να το διαπιστώσεται κι εσείς. ;)

Μόνο που από την προσοχή μου στο λικέρ, κατά την απόσταξή του....έκαψα :oops::oops::oops: λίγο το μοσχαράκι μας. Κοκκινιστό το ήθελα....αλλά το παράκανα και από την κάτω πλευρά άρπαξε, γμτ.... :roll:

Βέβαια ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ευτυχώς που ο Λεωνίδας θα φάει στην μητέρα μου και η Μαρία σχολείο!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;;;;

Εγώ πήζωωωωω και αγανακτώ με όσα συμβαίνουν στη χώρα μας :evil::evil::evil: Γιατί καταντήσαμε έτσι ρε γαμώτο;;;;

Είδες βρε Βασούλα πόσο σπαστικός είναι ο χειμώνας;;; Πουθενά δεν μπορούμε να πάμε με τα παιδάκια μας :(:(:( ....Το καλοκαίρι όλο βολτούλες είμαστε..Ευτυχώς πάντως ο Πάνος προσαρμόζεται σε όλες τις καταστάσεις ;) .Του αρκεί να έχει τα παιχνιδάκια του και να παίζει! Εγώ πάντως είμαι FAN του καλοκαιριού! Μου τη δίνει και που νυχτώνει τόοοοσο νωρίς :evil::evil::evil:

Μακάρι να έμενες κοντά μας (ή εμείς κοντά σου) και να κανονίζαμε όλες μαζί ένα καφεδάκι..

Καλά έκανες και ήπιες το κρασάκι σου. Εγώ κάθε βράδυ βάζω λίγη σαγκρία να πιω και κάνω 1-2 τσιγαράκια στη βεράντα..Το χειμώνα βέβαια τρέμει λιγο το φυλλοκάρδι μου από το κρύο αλλά παρόλ' αυτά χαλαρώνω!

'Ασπα μου ξέχασα να σου ευχηθώ για τον αντρούλη σου. Να τον χαίρεσαι! Εύχομαι να τα εκατοστήσει!

Εσύ πού μένεις;;; Πάντως όντως το ΣΚ βολεύει. Καθημερινές γυρνάω αργά και έχω και διόρθωση :evil: . Ρε γαμώτο με τους παιδότοπους έχω ένα θέμα το χειμώνα. Φοβάμαι τις ιώσεις :?:?:? ..Ειδικά τώρα που ο Πάνος είναι μικρός και φοβάμαι τις λαρυγγίτιδες..Έχει ευπάθεια ρε γαμώτο και το γυρνάει εύκολα σε λαρυγγίτιδα..Είχα πάει μια φορά χειμώνα σε παιδότοπο και κάθε φορά που άκουγα παιδάκι να βήχει ταραζόμουν :lol::lol::lol: .Το καλοκαίρι πάλι τους τιμάω (τους ανοιχτούς βέβαίως βεβαίως :lol::lol::lol: )...Ειδικά τα ΣΚ γίνεται πανικός στους παιδότοπους :?:?:?:? Εσύ το έχεις ξεπεράσει το θέμα των ιώσεων τώρα που η Μαρία πάει σχολείο ε;;;;

Λικεράκι ακούω έφτιαξες..Μπράβο χρυσοχέρα μου! Τι γεύση;;;; Μερικά λικέρ είναι πολύ εύγευστα!

Εγώ πάλι Άσπα ακόμα και αν έχω μόλις γυρίσει από τη δουλειά και αν έχω μόλις φορέσει πυτζαμούλες, αν μου πεις για βόλτα έχω ντυθεί στο λεπτό και έφυγααααααα :lol::lol::lol::lol::lol: Δεν είμαι και πολύ σπιτόγατα..Όλο βόλτα θέλει ο πωπός μου :lol::lol::lol:

Αυτά και για σήμερα. Μόλις τελείωσε το 4ο πλυντήριο που έβαλα για τις κουρτίνες και πάω να το απλώσω...

Φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιές!!!

Παρασκευούλα σημερα και έχω όμορφη διάθεση….

Το πρόγραμμα άλλαξε τελικά για σήμερα. Είχα κανονίσει με μια φίλη βόλτα σε εμπορικό και καφεδάκι παράλληλα, αλλά άκουσα ότι θα έχουν διαδήλωση στο σύνταγμα, οπότε μας το χάλασε διότι θα πηγαίναμε με μετρό. Δεν πειράζει όμως θα το κάνουμε την Δευτέρα το ραντεβουδάκι μας!!!

Ίσως και καλύτερα έτσι γιατί έχω ψώνια πολλά να κάνω σε σουπερ μάρκετ!!! Αχ, πολύ μου αρέσει να ψωνίζω μόνη μου στο σουπερ μάρκετ…..αν δεν με περίμεναν τα παιδιά να τα πάρω από την μαμά μου, μπορεί και να έτρωγε κανα 3 ψωνίζοντας.

Αύρι ο πρώτα ο θεός, λέω να καλέσουμε τον κουνιάδο μου για φαγητό και για παιχνίδι τα μικρά. Θα μαγειρέψω κάτι ωραίο για το βραδάκι!!! Ωραία θα περάσουμε και πάλι.

Θα μπω και το βραδάκι από το σπίτι….σας φιλώ για την ώρα!!! (αν και μόνη μου βλέπω ότι θα ‘μαι, αλλά δεν πειράζει, θα τα διαβάσετε κάποια στιγμή).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε καλά;;;

Άσπα ωραία θα περάσεις με τη φίλη σου τη Δευτέρα! Ψώνια και καφεδάκι..Τι καλύτερο;;;

Όσο για το σούπερ μάρκετ το ψιλοβαριέμαι.Πιο συγκεκριμάνα μου τη δίνει η ώρα του ταμείου ειδικά όταν έχω πολλά ψώνια (αγχώνομαι γιατί δεν τα βάζω γρήγορα στις σακούλες-κάνω 10 ώρες να ανοίξω τη σακούλα :lol::lol::lol::lol: ) και βαριέμαι αφόρητα την τακτοποίηση των πραγμάτων μετά. Μόνο να γεμίζω το καρότσι μου αρέσει :lol::lol::lol: !

Πού είσαι Βασούλα;;;;;;;;;;;;;; Απουσία πάλι;;;;;;;;;;;; Σε βλέπω να μένεις στην ίδια τάξη :lol::lol::lol::lol:

Σήμερα έστρωσα χαλάκια και χαίρομαι πολύ! Τελείωσαν οι γενικές! Απολαμβάνω καθαρό σπιτάκι με χαλάκια! Ο Πανούλης τρελάθηκε! Του αρέσουν πολύ τα χαλάκια!

Φιλάκια κοριτσάρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia!!!τι κανετε?εγω χαθηκα λιγακι!!!ειμαι στην αθηνα εδω και 3 βδομαδες και θα μεινω μεχρι το τελος του μηνα...εχω τρελο διαβασμα και μια απαιτητικη εργασια και ετσι δεν εχω χρονο να μπαινω και να σερφαρω...τα μικρα μου εινια καλα μεγαλωνουν..ο Απολλωνας σε μια βδομαδα θα γινει 7μηνων κ ηδη προσπαθει να σηλωθει..ο Αλεξανδρος την παρτασκευη εχει τα γενεθλια του!!!

εσεις πως τα περνατε?να ρωτησω?.εχει παει καμια στο playmobil fun park?εαν να ειναι καλα να τα παμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερίζω την παρέα. :D

Τελικά το Σάββατο δεν ήρθε ο κουνιάδος μου με τα μικρά, διότι περιμέναμε κόσμο στο σπίτι τους κι έτσι πήρα εγώ τα παιδιά και πήγαμμε σε έναν παιδότοπο στο Αιγάλεω μαζί με μια φίλη.

Έπαιξαν όμορφα τα παιδάκια μας και έτσι εμείς οι μαμάδες απολαύσαμε κουβεντούλα και καφεδάκι. Καθίσαμε μέχρι αργά, γυρίσαμε σπίτι 11:00, παραγγείλαμε πίτσα και έφαγα λες και δεν είχα ξαναφάει.

Καλά λέω ρε γμτ….κάθε Σαβ/κο κάνω σαν πεινασμένη….όλο τρώω, και αν δεν τρώω σκέφτομαι φαγητά!!! ….και δεν είναι ότι πεινάω…..αλλά????.....ωχχχχχχ. :roll::roll:

Τέλος πάντων, την Κυριακή πήγα με το Μαράκι μου θέατρο, είδαμε την «ψαρόσουπα», σαν την προτείνω ανεπιφύλακτα…πολύ ωραία παράσταση!!! Μετά μεσημέρι για φαγητό όλοι στα πεθερικά. Κάνανε το σπίτι χάλια τα μικρά και μετά γυρίσαμε και λιώσαμε στον ύπνο…στην κυριολεξία. :?

Και η διασκέδαση συνεχίζεται….το απογευματάκι μετά την δουλειά κανόνισα καφεδάκι και ψώνια στο metro mall με μια φίλη…..χαλάλι σήμερα το γυμναστήριο, και αύριο μέρα είναι χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!....και το καλύτερο είναι ότι θα μου κρατήσει τα παιδιά η μαμά….μην έχω και γκρίνια από το σύζυγο….ότι τον χώνουμε κι όλας!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΕΓΩ ΕΔΩ ΤΡΕΧΩ Κ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ Τ Ι Π Ο Τ Α!!!!ΟΛΑ ΖΟΡΙΚΑ Κ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ!!!!ΕΣΥ ΤΙ ΝΕΑ????

ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ ΦΥΓΑΝΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ!!!!ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ???ΚΑΤΕΡΙΝΑ???ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ???ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ???

ΕΧΟΥΝ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΛΛΟΝ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Ασπάκι ερημώσαμε εντελώς :(:(:( ...Χάθηκε και η Βάσω που έδινε το παρών καθημερινά. Κρίμα...

Ασπάκι πολύ γεμάτο βλέπω ήταν το πρόγραμμά σου αυτές τις μέρες!Πέρασες όμορφα ε;; Εγώ αντιθέτως έχω πήξει. Τρέξιμο, δουλειά, διόρθωση, λίγες ώρες ύπνου, κούραση, άγχος. Αυτά τα ωραία. Δεν την παλεύω ώρες ώρες και το βασικότερο, μου τη δίνει να περνούν οι άλλοι περισσότερο χρόνο με το παιδί μου απ΄ότι εγώ..Τέλος πάντων. Έτσι είναι η ζωή. Όλοι τραβούν τα ζόρια τους. Άλλοι μικρότερα και άλλοι μεγαλύτερα.

Τόνια υπομονή με το διάβασμα. Οι κόποι σου θα ανταμειφθούν ;) ! Να χαίρεσαι τον Αλέξανδρο που σε λίγες μέρες έχει τα γενέθλιά του!

Στάμυ όντως χάθηκαν όλες. Κι εσύ όμως χάθηκες...Πες μας τα νέα σου! Πότε περιμένεις να γεννήσεις;

Αυτά τα δικά μου νέα. Πολλά φιλιά σε όλες (όσες τουλάχιστον έμειναν...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω ρε συ Ανθή...πολύ τρέξιμο και άγχος.....χαλάρωσε λίγο, και αφού δεν βλέπεις να βελτιώνονται τα πράγματα δες το λίγο χαλαρά.

Στο ξανάπα...αν δεις τα πράγματα με λίγη τρέλα, τότε πραγματικά δεν θα πήζεις τόσο. ;););)

Εγώ πάλι σήμερα τι το ήθελα και κάθισα 2 ώρες στο γυμναστήριο?????? Πρώτα έκανα aerobic, πολύ έντονο πρόγραμμα και μετά pilates. Περιττό να σας πώ πόσο πολύ κουράστηκα.....να φανταστείτε δεν μπορώ άλλο να γράψω.... :?:?:?

Καληνυχτώ...... [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεεε που ειστε ολες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

παει ερημωσε η παρεα ε;;;;;;;

τι κανετε κοριτσαρες;;

δεν εχω χρονο καθολου πια ολη μερα στο τρεξιμο με τα παιδια δουλιες κτλ!

απο ψυχολογια η καταθλιψη με εχει ριμαξει :lol::lol::lol::lol::lol: την μια καλα την αλλη χαλια...δραμα η κατασταση μου...γενικα πολλα προβληματα...ερχοντε κ τα χαρατσια :shock::shock::shock::shock: τελικα καλητερα ειναι να μενεις στο ενοικιο...

κατα τα αλλα ειστε ολες καλαααααααα;;;;;;;;;;;;;;;;

σας φιλω ολες!!και να ειστε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας βρε χαθηκαμε ενελως το διαλυσαμε το μαγαζι!!!!!!!!!!!!!παλι καλα που ειναι καθημερινα σχεδον η ανθη η ασπα και η βασω και δινουν το παρον...γεια σου ρε βικουλινη τρεξιμο τρεξιμο,και παλι τρεξιμο καταλαβα... και μεις μια απο τα ιδια....υπομονη...εγω χαθηκα γιατι ολο κρυωμενοι ειμαστε μια ο μεγαλος μια η μικρη μια εγω και παλι απο την αρχη κεφαλη δεν εχουμε σηκωσει και αυτη την στιγμη ειμαστε με βηχα τα παιδια και μυξες μονο ο μεγαλος και ευτηχως λιγες ,απο χτες η μικρη κυλησε με ψιλολαρυγγιτιδα και λεω ψιλο γιατι το βραδυ ξεκινησε ενα σκυλισιο βηχα και το πρωι την ειδε η γιατρος και αρχισε θεραπεια και προλαβαμε τα χειροτερα πυρετους και δεν ξερω και γωω τι αλλο..και γενικοτερα τα ιδια βλεπω πολλα αντισωματα να κονομησουμε φετος απο τον παιδικο που παρεπιπτοντος τα παει τελεια και του αρεσει πολυ......φιλια τα ξαναλεμε συντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Είστε καλά;; Εγώ δε θα το έλεγα....Η εβδομάδα που πέρασε ήταν πολύ κουραστική και αγχωτική και συν τοις άλλοις έχω φοβερές αϋπνίες, με αποτέλεσμα να είμαι κάθε μέρα χάλια..

Άσπα μου πολλές φορές προσπαθώ να το ρίξω στην τρέλα αλλά όταν γυρνάω από τη δουλειά στις 10 το βράδυ, βλέπω λίγο το παιδί μου, πρέπει να διορθώσω μέχρι τη μία με δύο το πρωί και μετά πέφτω να κοιμηθώ και δεν μπορώ, τελικά με παίρνει ο ύπνος στις 5 το πρωί και πρέπει μετά να ξυπνήσω για μαγείρεμα και δουλειές μέχρι να έρθει η ώρα να ξαναπάω στη δουλειά μέχρι το βράδυ....εεεεεεε, στην περίπτωση αυτή όση τρέλα και να πουλήσω δεν τη βγάζω καθαρή...Έρχονται στιγμές που νιώθω ότι θα πέσω κάτω.Βάζω τα κλάματα και ξεσπάω....Ας μη σας ζαλίζω όμως. Δε γουστάρω και να κλαίγομαι όλη την ώρα. Εγώ άλλωστε τη διάλεξα αυτή τη δουλειά γιατί την αγαπάω.....

Φανή μου περαστικά σας εύχομαι! Ο πρώτος χρόνος στο σχολείο είναι πάντα δύσκολος με τις ιώσεις.

Βικουλίνι κατάθλιψη ε;;; Κι εγώ στα πρόθυρα είμαι να την πάθω. Το ελέγχω ακόμα. Απόλαυσε το γεγονός ότι είσαι στο σπιτάκι σου και βλέπεις τα παιδάκια σου συνέχεια, μπορείς να πηγαίνεις όποτε θες, όπου θες και δεν έχεις την πίεση της δουλειάς..Καλά θυμάμαι ότι δε δουλεύεις ε;;;;;

Ή Βάσω πού χάθηκε;;;;; Πρωτοφανές για εκείνη να μη γράψει τόσες μέρες..Ελπίζω όλα να είναι καλά..

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

ΥΓ.Ο καιρός μου τη δίνει απίστευτα. Ο αέρας θα μας πάρει και θα μας σηκώσει..Τα νεύρα μου :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδούλες μου καλημέρα και καλή Κυριακή να έχουμε!!!!

Εχθές βράδυ ήρθαν φίλοι μας με τα παιδάκια τους για παιχνίδι και μπάρμπεκιου. Περιττό να σας πω πόσο ωραία περάσαμε……μόνο λίγο ο σύζυγος ξεπάγιασε έξω στο κρύο για να μας ψήσει τα σουβλάκια μας και τι πιτούλες, αλλά του δώσαμε να φάει περισσότερα για να τον αποζημιώσουμε για τον κόπο του!!! :lol::lol:

Βέβαια αργήσαμε να κοιμηθούμε εχθές με αποτέλεσμα σήμερα να ξυπνήσουμε αργά και να μην προλάβουμε το θέατρο που είχαμε πει να πάμε να δούμε. Λέγαμε να πάμε να δούμε μια παράσταση με μαριονέτες, αλλά τελικά δεν προλάβαμε. Ίσως την επόμενη Κυριακή.

Βικουλίνι και Φανή, τι κάνετε βρε κοριτσόπουλα???? Φιλάκια στα παιδιά σας!!!

Ανθή κράτα γερά…..δυστυχώς έτσι είναι…

Για την ώρα σας αφήνω, έχω ένα σπίτι άνω κάτω από χθες και δεν ξέρω από πού να αρχίσω… :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!ΑΧΧ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ!!!

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ Κ ΣΦΙΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΚΑΝΑ Κ DOBLER ΜΙΑ Κ ΠΗΓΑ,Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ???ΧΙΧΙΧΙ,ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ!!!

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΠΑΣ 38 Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΤΟ ΒΓΑΖΩ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 38 :o !!!!!!!!

ΤΗΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΑ 39 Κ 5 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕ ΤΕΧΝΙΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!Α!!!ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ Κ ΓΕΝΕΘΛΙΑ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΤΥ!!!ΠΟΤΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!! :(

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ??ΠΩΣ ΠΑΕΙ???24 ΔΕΚΕΜΡΙΟΥ Π.Η.Τ. ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ!!!

ΜΙΡΛΙΤΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΑ???ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΠΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΙΑ!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΑΛΕ ??ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ???ΚΑΛΕ ΕΛΑ ΕΔΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΦΙ!!!

ΦΑΝΗ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ???ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΛΑ???

ΚΑΛΕ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ???ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕ ,ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ.ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ???

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΞΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ!!!ΘΑ ΜΠΩ ΣΥΝΤΟΜΑ(ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΩ)ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε;;;

Εγώ σήμερα τελείωσα τη με τη διόρθωση των διαγωνισμάτων και χαίρομαι! Βέβαια τώρα μαζεύτηκαν εκθέσεις αλλά τίποτα δε συγκρίνεται με τα διαγωνίσματα. Επίσης κοιμήθηκα και καλά γιατί είχε τον Πάνο η μαμά μου και ξύπνησα στις 12.30 το μεσημέρι. Όλα καλά δηλαδή. Μπορεί πάλι να έχασα την Κυριακή λόγω διόρθωσης αλλά ξεκουράστηκα!

Άσπα μου αρέσουν πολύ τέτοιες συγκεντρώσεις! Επίσης λατρεύω τα μπάρμπεκιου! Όσο για την παράσταση που χάσατε δεν πειράζει αφού περάσατε όμορφα. Δε χάθηκαν τα ΣΚ.

Στάμυ μου σε καταλαβαίνω που ανυπομονείς να γεννήσεις. Ο τελευταίος καιρός δεν παλεύεται..4 Δεκεμβρίου έχει γενέθλια ο άντρας μου. Τοξοτάκι θα βγει;;;; Τρελά παιδιά τα τοξοτάκια :lol::lol::lol: Πάντως ακόμα και όλο το μήνα να πάρεις δεν πειράζει. Ακόμα καλύτερα να είναι τελειόμηνο το μπεμπέ. Κάνε υπομονή και ο καιρός περνά γρήγορα. Η Ευαγγελία πόσο χρονών είναι;;;;

Η Βασούλα πού είναι βρε κορίτσια;; Έχω αρχίσει να ανησυχώ....Έχει καμία το τηλ. της;;;

Αυτά και για σήμερα! Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στάμυ μου πολύ χάρηκα που έμαθα νέα σου. Καλέ πως πέρασε ο καιρός….εσύ γεννάς σε λίγο. Κάνε λίγο ακόμα υπομονή να μπεις στην σωστή εβδομάδα και όλα να τελειώσουν όμορφα. ;)

Αλήθεια σε ποιο μαιευτήριο γεννάς????

Κατά τα άλλα δεν έχουμε νέα από καμία άλλη, καμία άλλη δεν γράφει πιά….

Ανθήηηηηηηηη τι κάνεις βρε ψυχή???? Τα δυο μας μείναμε!!!! :D

Εγώ δεν έχω το τηλέφωνο της Βάσως, αν το είχα θα επικοινωνούσα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!!

ανθη εχεις κ εσυ δουλεια δυσκολη με τα παιδια!!Απαπα εγω ειμαι νηπιαγωγος αλλα τα 3-4 τελευταια χρονια δεν δουλευω ,ημουν σε ιδιωτικο σταθμο κ δεν ηταν καλες οι συνθηκες,αλλα κ παλι δεν ξερω αν θα αντεχα τα παιδακια κ μετα το δικο μου στο σπιτι μετα την κορη μου τα αυτια μου δεν αντεχουν πολλα!! :lol: Η κορη μου εκλεισε τα 3 την περασμενη δευτερα σκορπινα!!!αστα βραστα,εχουμε 3 σκορπιους στο σπιτι εγω ο αντρας μου κ η μικρη!!!!!ο μπεμπης μαλλον τοξοτης θα ειναι αν γεννηθει μεχρι 22/12 !!τοξοτες ειναι κ οι δυο μου γονεις ,χαλια κ απο εκει!!χαχα!!

μιρλιτσα τι να κανω μονο υπομονη μπορω να κανω αλλα σας λεω κ εγω τον πονο μου ,που καταλαβαινεται κ τα εχετε περασει!!!ουφφφφφφ!!!!Στο ΜΗΤΕΡΑ γενναω αντε σας περιμενω για επισκεψη οταν γεννησω!!!

Ασε που σκεφτομαι οτι κ τα πρωινα εκει μονη μου θα την βγαζω, αφου σκεφτομαι να παρω μαζι μου το λαπτοπ να περναει η ωρα μου τα πρωινα :lol::lol: !!!Η βασω καλα ειναι τα λεμε μερικες φορες στο :lol: facebook!!!ΘΑ της στειλω μηνυμα να δω κ θα σας πω.

Λεω να κανουμε καμια συναντηση,ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ!!!να παρω τηλ κ την βικχαρ κ την κατερινα ,την φλωριαννα,τι λετε εσεις ειστε μεσα για καφεδακι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!

Άσπα μου σταθερές εμείς ε;;;;Χαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol: Περονόσπορος έπεσε ρε γαμώτο...Ελπίζω πως κάποτε θα ξαναπάρουμε τα πάνω μας....

Στάμυ μου πολλοί σκορπιοί μαζευτήκατε :lol::lol: Δυναμική οικογένεια!!!!!Άντε θα σας έρθει τώρα και το τοξοτάκι να σας τρελάνει :lol::lol::lol:

Άμα πετύχεις τη Βάσω στο fb πες της να περάσει να μας πει τα νέα της!

Νηπιαγωγός εσύ ε;; Δύσκολη δουλειά όταν έχεις και δικά σου παιδιά. Πόση βαβούρα πια να αντέξει ένας άνθρωπος;;;;;

Όσο για τη συνάντηση μέσα είμαι απλά έχω ένα θεματάκι. Μπορώ μόνο ΣΚ γιατί όλα τα απογεύματα δουλεύω...Και μάλιστα από το ΣΚ καλύτερα Σάββατο γιατί Κυριακή πρέπει να διορθώσω-προετοιμάσω μαθήματα εβδομάδας...Πολλούς περιορισμούς θέτω ε;;; Τι να κάνω βρε κορίτσια;;; Δράμα η κατάσταση...

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες σας ελειψα ε??????????????

Τι κανετε?

Εγω χαλια εχω να μπω απο την προηγουμενη Πεμπτη γιατι τρεχουμε στα νοσοκομεια με

τον μικρο καταπιε μια πετρα και τρεχαμε κ δεν φταναμε η πετρα προχωρησε τελικα στο εντερο

αλλα ακομη δεν την εβγαλε ειμαστε στο ψαξιμο και στο περιμενε............δεν ξερω πλεον τι να κανω

κανει κακα του κανονικοτατα αλλα πετρα γιοκ ειναι μεσα καναμε υπερυχο και την ειδαμε πρεπει

να βγει γιατι αν μεινει μεσα ισως και να μπλοκαρει το εντερο του.........τον ειχα και με βροχιολιτιδα

1εβδομαδα κ πυρετο 40.........

Οπως καταλαβαινεται ολα τελειαααααααααα...........

Σημερα επρεπε να ερθω για δουλεια γιατι με πρηξανε στα τηλεφωνα δεν εχουν τον θεο τους :twisted:

Θα περιμενουμε τωρα ακομη 5μερουλες και θα παμε ξανα για υπερυχο να δουμε αν προχωραει η εχει μεινει

στασιμη......

Δεν σας ξεχασα εμπαινα απο το κινητο μου κ σας διαβαζα αλλα δεν μπορουσα να γραψω

Μου λειψατε πολυ..........ΟΛΕΣ...........

Δεν σχολιαζω μεχρι να ξαναμπω στο κλιμα χαρηκα που ειδα τις παλιες να μπιανουν........

Ασπακι Ανθη σταθερες αξιες :lol:;) τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...