Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο16! Γεννητούρια Τέλος!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα στα γρηγορα γιατι θα ξυπνησουμε σε λιγο....τα νεα μας...πηγαμε σημερα γιατρο οικογενειακως :D η μεγαλη εκανε ενα επαναληπτικο εμβολιο κ η μπεμπα τα δυο πρωτα...το πρεβεναρ κ το ινφαριξ...το καημενο εκλαψε αρκετα αλλα γρηγορα το ξεπερασε κ χαμογελουσε...απο οτι καταλαβα δεν την πονεσε το τσιμπημα αλλα το ενα το φαρμακο...της τα εκανε κ τα δυο ταυτοχρονα κ με το τσιμπημα ισα που κουνηθηκε...αλλα οταν εριξε το φαρμακο μελανιασε στο κλαμα :cry::cry::cry: ...κ μου ειπε ο παιδιατρος οτι το ενα ποναει...παντως ηταν ολο χαμογελα κ αγκου κ αου...πολυ καλη!!!βαλαμε 760γρ. κ 3,5 ποντους :shock::shock::shock: ω ναι 3,5 ποντους σε ενα μηνα!!!ειμαστε αισιως στα 4860γρ. κ 58 ποντους...μας ειπε οτι ειναι πολυ καλη για κιλα θηλασμου κ αρκετα ψηλη για τους μηνες της....τωρα ξανα σε δυο μηνες για αλλα δυο εμβολια....μεχρι τωρα δεν μου εκανε πυρετο κ απο διαθεση ειναι καλη...να δουμε το βραδυ τι θα κανει.

αυριο το απογευμε κ το σαββατο πρωι θα περιμενω κοσμο,οποτε αυριο πρωι δουλειες γιατι σημερα δεν προλαβα να κανω τιποτα....παω να σας διαβασω κ τα ξαναλεμε...ελπιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη με γεια το ονοματακι σας...το εβελινα πολυ μου αρεσει...απο προγραμμα κ εμεις εδω κ δυο βραδυα κανουμε το τεχνασμα πιπιλα...προχθες στιφογυριζε γυρω στις 1.30 κ χθες στις 3.30.δεν ξυπναει αλλα ψαχνεται...τις εδω σα λοιπον την πιπιλα κ ξανακοιμηθηκε κ ξυπνησε στις 5.30 κ την ταισα.μετα στις 8.θα το ακολουθησω κ τα επομενα βραδυα μπας κ το σταματησει.παντως αν πινουσε θα μουρμουρηζε...οποτε να πιπιλησει κ να αποκοιμηθει ηθελε...μακαρι να πιασει.

καλα γιεληζ ο κερεμ ειναι να τον ζουλας ολη την ωρα...τον βλεπω κ μου θυμιζει ζεστο,αφρατο τσουρεκακι...ετοιμο να τον φας :lol::lol::lol::lol:

εμας αυτο που μας κανει κ λιωνουμε ειναι τα ψευτικα κλαματα...αρχιζει τα αου κ καλα οτι γκρινιαζει αλλα φαινεται οτι ειναι ψευτικα :D:D:D κ αν δεν της δωσουμε σημασια για αρκετη ωρα ε τοτε βαζει τις φωνες στα αληθεια...εχει πολυ γελιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Γιελιζ δεν παιζεται ο Κερεμ, κααλα τον λέω εγω γαλακτομπορεκακι!!Σωστό αντρακι!

Μιχαελα μου μεγαλωσατε κι εσεις! Μπραβο σας...αρχιζει να στρωνει κι η δικια σου!

Φιλιά σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μιχαέλα μου!!! Περαστικά σας για τα εμβόλιαα... οικογενειακώς!! :lol::lol::lol::lol:

Μια χαρά τα κιλάκια σας και το ύψος σας!!! Καλέ Σκλαρενικοβες γέμισε το ποστ μας!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Εύχομαι να μην κάνετε πυρετό και να συνεχίσει να έχει καλή διάθεση το μπουμπουκάκι σου!!

Χαχα Μιχαέλα καλό!! Τσουρεκάκι!! Πάντως όλοι με κάτι φαγώσιμο το παροιμοιάζουν το παιδάκι μου!! Τυχαίο??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πάντως εγώ τον ζουλάω και τον τρώω συνέχεια αφού και αυτός το συνήθισε τώρα πια και ξεκαρδίζεται στα γέλια!!!

Αυτό μρ το ψέυτικο κλάμμα το κάνει και ο δικός μου αν δεί ότι δεν δίνω σημασία αρχίζει και βήχει σαν να πνίγεται (το σκατό) ε τότε τρέχω αμέσως... και μόλις με βλέπει αρχίζει και γελάει!! Τσιρίζει πολύ αν πεινάσει και φωνάξει κανα 2 φορές και δεν του δώσω το μεμέ αμέσως... στην 3η τσιρίζει σαν να τον σφάζουν!!! :lol::lol::lol::lol: ούτε όταν κάνει εμβόλιο δεν κλαίει έτσι!!!

Ευχαριστούμε Μαράκι μου!!! Να και άλλο φαγώσιμο!! Γαλακτομπουρεκάκι!! Το οποίο μάρεσε πολύ όταν το είχες πεί και απο τότε τον φωνάζω συνέχεια έτσι!! Κατά κάποιο τρόπο είσαι η νονά μας!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια κοριτσάκι! Να μου φιλήσεις και τον Στεφανάκο σου!! ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PARASKEVI MOU DEN XERW TA MATIA TOU MIKROU MOU TELIKA SE POIO XRWMA THA KATALOIKSOUN NOMIZW PWS EINAI NWRIS AKOMA PANTWS FENONTE ANOIXTOXRWMA THN MIA MPLE THN ALLH PRASINA DEN MPORW NA KATALAVE THA DEIKSEI!!!!!!!!!

YELIZ MOU EMENA O MIKROS MOU SYNEXEIA LEEI "AAAAAAA NIEEEEEEEE" EDW KAI POLY KAIRO KAI "EGEEEEEEEEEEE"MOU EIPE KAI O PATERAS MOU TO IDIO OTI SHMAINEI MAMA STA TOURKIKA..XIXXIXIXIIXI

EXW AKOUSEI EPISHS KAI EGW AYTO POU LES OTI AMA PEI PRWTA MAMA T EPOMENO THA EINAI KORITSAKI!!!!!!!!!!

AX KAI EGW THELW TO DEYTERO NA EINAI KORITSAKI!!!!!!!ALLA EINAI NWRIS AKOMA NA SKEFTOMASTE GIA DEYTERO!!!!!!!!!

AAAAAA MOU HRTHE KAI PERIODOS SHMERA DILA DILA...OXI TIPOTA FOVERO POLY ELAXISTO KAFEKOKKINO!!!!!!!PWPW EIXA KSESYNITHISEI RE GAMWTO!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι είναι πολύγλωσσα τα παιδιά μας!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για το δεύτερο όντως είναι πολύ νωρίς για να το σκεφτόμαστε... ειδικά εμείς που είμαστε με καισαρική! Κάτσε να μεγαλώσουν λίγο τα πρώτα...ξέρεις... να πάνε σχολείο :lol::lol::lol::lol: και μετά βλέπουμε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D

Σου ήρθε και περίοδος ε? Άντε καλως τα δέχτηκες!! Είδες που τη μελετούσες??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επ για Ρώσους διαβάζω....εμας ακόμα δεν...........αχ βρε diosaki θα στο φάω το παιδί..........μεγάλωσε μωρέ η ψυχούλα...............τιτινάκι κούκλος κ εσένα....φτου φτου ωραίες φωτο...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα τα παιδακια σας ειναι κουκλιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!φτου φτου φτου!!!! :D:D:D

δηλαδη αν φτασουμε 100 σελιδες παμε για αλλα?καλα καταλαβα?

καλε πειτε μου πως βαζω τις εικονες με την ηλικια των παιδιων,εχω σκασειιιιιιιι :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες τι κανετε??

Γιελιζακι ο κερεμ σκετο γαλακομπουρεκο!!!!!!Να τον φας!!!

Μαρακι μεγεια οι Ρωσσοι κ συ Χριστινιω!!!

Ρε Χριστινιω γιατι σου εκανε δυο εμβολιαμαζι?εμεις καναμε ενα στον 2ο κ ενα στο 3ο..

Το μαναρακι μου δυο τρυπουλες!!Κ μενα μολις καταλαβε το φαρμακο πλανταξε!!

Πυρετο δεν ξανακανε κ ειναι μια χαρα σημερα!!

Ολο βολτα..πηγαμε το πρωι κ εβγαλα φρυδια πηρα κ καλλυντικα κ με εβαψε κ η κοπελα εκει!!Αχχ ειχα πολυ καιρο να τοκανω αυτο!!Αυριο παω κ για αποτριχωση γιατι εχω γινει μην πω πως!!!

Σημερα το απογευματακι πηρα αμαξακι κ μπεμπακο κ πηγαμε στην κουμπαρα μου..Εφαγε 5.30 120 κ πριν να φυγουμε γκρινιαζε αλλα δεν τον ταισα..ηρθαμε σπιτι κ ηπιε 200!!!!!!!!!

Νικακι πολυ ομορφο το οναματακι σας!!Μου αρεσουν κ ταδυο..αλλα το Εβελινα πιο σπανιο!!!

Κ μια κ λεμε για φωμουλες..εμενα προχτες ειχε την διαφημιση φεεεεεεετααααααααααα!!Κ κανει κ ο μπεμπης εεεεεεεετα!!!Ξεραθηκαμε στο γελιο!!!

Σας ειπα πως θα γινω Θεια???Θ αγινω θειαααααααα!!Χτες πηγε στον γιατρο υπερηχουκι κ ολα μια χαρα!!!

Δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα..μολις κοιμηθει θα επανελθω!!!

Φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζακι εχω κ αλλο τιτλο!!Καλοκαιρινα μωρακια 2011 Νο17:Κουτελακια εν δραση!!

Μιας κ σε λιγο θα αρχισουμε κρεμουλες!!

Επιση εγω του λεω: λουκουμαμου εσυ αφρατο ζουμερο πασπαλισμενο με ζαχαρη θελω να σε φαω!!!Κ τον φιλαω παντου κγελαει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Και μπεμπάκια!! Τι κάνετε??? Εγώ καλά είμαι, καλύτερα από χθες κι ισως πάω και βολτιτσα αργότερα με τον Στεφανάκο μου...Σήμερα από το πρωί τσιρίζει!!! :D:D

Καλέ Γιελιζ μου είμαι νονά???????????? :lol::lol::lol: Πολύ χαίρομαι!!!! :D:D:D

Χριστινάκι πώς είναι ο μικρός με το εμβόλιο???

Κατερινάκι μου με το καλό να έρθει το νεο σας μωράκι!!! Για τον τίτλο που λες τον είχε μια άλλη ομάδα...

Εγώ λέω αυτον που είπε η Γιελιζ ή "η τσιρίδα πάει σύννεφο"¨!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Για την τηλεόραση που λετε έμενα κάθεται και χαζεύει και γελάει μόνος του...του αρέσει πολύ η Μενεγάκη!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα κοριτσια τι μου κανετε?εγω νυσταζω παντου δεν ξερω γιατι ενω η μικρη μου κοιμοταν ποσο καιρο καλα μου ξυπνουσε σιγουρα μετα τις 6 και μπορει και 7 και 8 εχει τωρα ποσες μερες με εχει ταραξει ξυπναει 4 η 5 τι να πω και δεν ειναι οτι ξυπναει τσιριζει κλαει φωναζει αν δεν την ταισω...μεχρι και μιση ωρα την αφσηα να κλαει αλλα τιποτα εκει ασταματητη....ο μεγαλος μου ,μου ειχε σταματησει να ξυπναει και κοιμοταν ας πουμε 12 με 12,30 μεχρι 9 το ιδιο ακριβως οπως μου κανει τωρα εκανεκαι πριν 15 μερες παλι...χωρια που το μεσημερι δεν μου κοιμαται και κοιμαται απογευμα χθες ηταν ξυπνια απο τις 11 εφαγε και γυρω στις 2,30 αρχισε να γκρινιαζει απο νυστα μετα απο λιγο την πηρε ο υπνος την ξυπνησα για να την ταισω...γιατι ειπα να κοιμηθω και εγω μετα...την ταισα οσο εφαγε γιατι ψιλοκοιμοταν κοιμηθηκε και 4 που πηγα να ξαπλωσω 4,30 ξυπνησε και με πηγε μεχρι τις 6 ετσι φαγητο και ντατεμα...δηλ απο τις 11 μεχρι τις 6 ηταν με μια ωρα υπνο...εχει χαλασει το ωραριο του υπνου πανω κατω στα πρωινα γευματα ειναι στανατρ κανω υπομονη μηπως στρωσει τον αλλο μηνα με τις κρεμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα!

Καλημέρα Ιφιγένεια! Νομιζω φάση είναι και θα περάσει...υπομονή μόνο...

Κι εμένα εκει που ξυπνούσε στις 6 ξυπνάει στις 4 αλλά τις περισσότερες φορες του δινω την πιπίλα και ξανακοιμαται. Σημερα έτσι έγινε και ξύπνησε στις 6:20 για να φάει...

Στο μεταξύ πρέπει να τον πονάνε τα δοντια γιατι εδώ και 3 μέρες προσπαθει να φάει τα πάντα!βαζει στο στομα και την πιπίλα και τα χέρια και αμα τα καταφέρει και τη σαλιαριτσα μέχρι που του φέρνει αναγούλα!!! :lol::lol::lol: Εχει πολύ γέλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙς ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΞΕΓΕΛΕΙΑΤΙ ΕΝΩ Ο ΜΕΓΑΛΟς ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Κ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ...Η ΜΙΚΡΗ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟς...ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ 4 ΤΗΝ ΤΑΣΙΑ 5ΠΑΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΕΠΙΤΗΔΕς ΜΟΝΟ 10 ΛΕΠΤΑ ΜΠΑς ΚΑΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗς...ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ 7,30 ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ..

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΕΜΕΝΑ ΒΑΖΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΜΠΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙ ΤΗς ΕΧΩ ΟΛΟ ΜΕΣΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΔΕΝΞΕΡΩ...ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΛΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΒΓΑΛΕ ΔΟΝΤΙ 7 ΜΗΝΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Νυσταζω τρομερα...Δεν αντεχω αλλο εχω απογοητευτει με το θεμα του υπνου της μικρης...Πανω που λεω θα στρωσει,παλι τα ιδια εχουμε...

Τεσσερις μερες ειχε αντρας μου ρεπο και την κρατουσε την νυχτα.Αντλουσα γαλα και της εδινε με το μπιμπερο για να κοιμηθω.Ομως το στηθος μου γινοταν τουμπανο!

Τα τρια βραδυα κοιμηθηκε 12-5.Δεν ξερω αν ξυπνουσε ενδιαμεσα γιατι την ειχε ο μπαμπας της και εγω κοιμομουν.Και εκεινος δεν θυμαται αν ξυπνουσε,μεσα στον υπνο του! :lol: Το 1ο βραδυ μονο ξερω πως ξυπνησε.

Δυο βραδυα τωρα παλι ξυπναει στις 3.Δεν θελει να φαει,δεν κλαιει,απλα θελει να κανει κακα και ξυπναει!!!Την αλλαζω και μετα την εχω αγκαλια με την πιπιλα για να κοιμηθει.Αλλα μολις την ακουμπησω κατω ξυπναει!Και κανει σαν τρελο,την πιανει υπερενταση!Δεν πειναει γιατι την βαζω στο στηθος και παιζει.Τι θα κανω δεν ξερω...Χθες προσπαθουσα να την κοιμησω απο τις 3 ως τις 4μιση.Τελικα κοιμηθηκε και στις 5 ξυπνησε για να φαει.Και μετα παλι δεν κοιμοταν!Ελεος....Το βραδυνο γευμα στην ουσια το εκοψε,αλλα οχι και το βραδυνο ξυπνημα... Δεν θελω να την ταιζω στις 3 που ξυπναει αφου δεν πειναει,να μαθει σιγα σιγα πως την νυχτα δεν τρωμε....Αλλα πως θα την κανω να ξανακοιμηθει μου λετε;Κοβω βολτες στο δωματιο,την εχω αγκαλια,την βαζω κατω,τιποτα...ΤΟ ΜΑΤΙ ΓΑΡΙΔΑ!!!δεν αντεχω αλλο.....που θα παει αυτη η κατασταση δεν ξερω...σκεφτομαι να δωσω ξενο το βραδυ αλλα και παλι θα τουμπανιαζει το στηθος μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to δοκιμασα το ξενο δεν αλλαζει τιποτα ειπα και εγω μηπως δεν χορταινει δεν το θελει γιατι ειναι χορτατη και χθες ειπα θα το δωσω να την ζορισω ειπε 50μλ μετα απο καποιο ζορι και ομως ξυπνησε 4 ενω αλλες φορες που δεν την εδωσα παλι ξυπνουσε ισως και οχι μαλλον ειναι φαση....(γενικα δεν εχω προβλημα στο να δωσω ξενο αν δεν χορταινει αλλα το 99%που το εφτιαξα το πεταξα)

διαβαζω και μαλλον ειναι αλλο

Τα αλματα ανάπτυξης σε εβδομάδες :

Η 5η

Η 8η και η 9η

Η 12η

Η 15η -16η-17η-18η-19η (συνεχόμενες με κορύφωση στην 17η)

Η 23 -24-25-26 (με κορύφωση στην 26η)

Η 29-30 (αγχος αποχωρισμού /προσκόλληση)

Η 34-35-36-37 (με κορύφωση στην 36η)

Η 42-43-44-45-46 (με κορύφωση στην 44)

Η 51-52-53-54 (με κορύφωση στην 53)

Η 60-61-62-63-64 ( με κορύφωση μεταξή 61-62)

Η 71-72-73-74-75 (με κορύφωση μεταξύ 72-73)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια απο τα ιδια και εμεις με τα σαλια..

ολοκληρη την μπουνια μεσα..μετα αναγουλιαζει και τα βγαζει

εμας την τελευταια φορα που πηγαμε μας ειπε πως το ουλο απο κατω ειναι πρισμενο και πως ειναι θεμα 2 μηνων περιπου για να βγει...

τωρα το κατα ποσο ισχυει αυτο...δεν ξερω

Νικη μου στο θεμα υπνος..θα πρεπει να το παρεις αποφαση...

ετσι ειναι..ο μεγαλος μου ηταν ετσι και ακομα ειναι..

απλα θα κανεις αυτο που κανεις..τελος...

ξερω οσο κανενας ποσο μανικη ειναι να μην κοιμασαι...θα κανεις τραμπα με τον αντρα σου - θα εχεις μερικες μεριδες στο ψυγειο για να την ταιζει εαν και εφοσον θελει και θα κανετε εναλλαξ ξενυχτια...

δυστυχως και χωρις καθολου να θελω να σε απογοητευω το ποτε θα αποφασισει να κοιμηθει ενα μωρο ειναι σχετικο.

Να σκεφτεσαια πο μεσα σου οτι ξυπναει μεν αλλα γαι καλο λογο και οχι επειδη ειναι αρρωστο κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω ετσι ελεγα,περναει αλμα αλλα τελικα δεν το πιστευω...Απλα δεν της αρεσει να κοιμαται,δυστυχως...Ξενο γαλα θελω να δωσω,αλλα μετα τουμπαναζω και ξυπναω για να βγαλω το γαλα στον νηπτηρα!Ασε που δεν το τρωει κιολας...Και στον αντρα μου που την αφηνω,συνηθως ξυπναω επειδη ποναει το στηθος μου που πρηζεται...Ευχομαι να στρωσει με τις κρεμες,αλλα μεχρι τον 6ο εχουμε καιρο.Μετα δεν ξερω κοριτσια αν θα συνεχισω και με τον θηλασμο,με κουραζει.Το στηθος μου δεν εχει προσαρμοστει και εχω προβλημα με τα πρηξηματα.

Χρυσα μου αυτο που μου συμβαινει ειναι οτι χειροτερο,μιας και ειμαι απο τα ατομα που χωρις υπνο ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ!!!Πολλες φορες εχω σκεφτει να την βαλω στο δωματιο της μπας και δεν την ακουω που ξυπναει και χτυπιεται και παιζει αλλα φοβαμαι.Και πιστευω οτι και παλι θα την ακουω.

Μα να ξυπνουσε για να φαει να ελεγα οκ,αλλα ξυπναει χωρις λογο!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα εφαγε στις 10 και κοιμηθηκε!Ομως δεν μπορω να κοιμηθω εγω...Εχω δουλειες και εκτος αυτου,τετοια ωρα δεν με πιανει πια υπνος μετα απο τοσα ξυπνηματα... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα...ξυπναει και παιζει;;;..μετα ξανακοιμαται;;;;

το θεμα δεν ειναι αν θα ακους η οχι...το θεμα ειναι εαν ξυπναει και ειναι ηρεμο ΟΚ..εαν ξυπναει και κλαιει και σε ζηταει τοτε εχεις προβλημα..

θα βελτιωθει η κατασταση..θα δεις..δεν ξερω ποτε αλλα θα βελτιωθει..

εμας αλλαξε παρα πολυ η κατασταση οταν πηραμε κανονικο κρεβατι στον μεγαλο και μετακομησε στο δοματιο του στο καινουριο...ηταν τοτε 1 χρονων και 8 μηνων..

απο τοτε υπαρχουν νυχτες που χορταινω υπνο..κοιμαται χωρις διακοπη απο τις 10 περιπου μεχρι τις 8 το προι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...