Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο16! Γεννητούρια Τέλος!!!!


Recommended Posts

Καλα τωρα θα ξεκινησουν ολα τα τρελα που θα μας αποτρελανουν εντελως τα ζουζουνια μας!!!!!!!!!

Κ μας σηκωνεται γιατι επισης δεν του αρεσει η ξαπλα!! :D:D:D

Της κουμπαρας μου της ειπε μεχρι να κλεισει τον 4ο..μετα δεν εχει νοημα εφοσον ηδη βαζουν χερια στο στομα κ πιανουν οτινα ναι..ακομη κ μας οταν τα ταιζουμε κ μετα στο στομα..

επισης 4 μαμαδες εδω γυρω μου κανανε το ιδιο..

θα τη ρωτησω την επομενη βδομαδα..

Αχ διαβασα για την κυστεογραφια κοριτσια..επιπονη εξεταση ..βαζουν ενα καθετηρακι στο πουλακι του χωρις ναρκωση..κ ενα υγρο που δειχνει αν εχει παλινδρομηση η οχι..κ πρεπει να μαστε κ οι δυο για να το κραταμε!!!Δηλ θα μας ζηταει βοηθεια κ μεις δεν θα του τι δινουμε παλι..κ μετα αντε να συνελθει παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα τωρα θα ξεκινησουν ολα τα τρελα που θα μας αποτρελανουν εντελως τα ζουζουνια μας!!!!!!!!!

Κ μας σηκωνεται γιατι επισης δεν του αρεσει η ξαπλα!! :D:D:D

Της κουμπαρας μου της ειπε μεχρι να κλεισει τον 4ο..μετα δεν εχει νοημα εφοσον ηδη βαζουν χερια στο στομα κ πιανουν οτινα ναι..ακομη κ μας οταν τα ταιζουμε κ μετα στο στομα..

επισης 4 μαμαδες εδω γυρω μου κανανε το ιδιο..

θα τη ρωτησω την επομενη βδομαδα..

Αχ διαβασα για την κυστεογραφια κοριτσια..επιπονη εξεταση ..βαζουν ενα καθετηρακι στο πουλακι του χωρις ναρκωση..κ ενα υγρο που δειχνει αν εχει παλινδρομηση η οχι..κ πρεπει να μαστε κ οι δυο για να το κραταμε!!!Δηλ θα μας ζηταει βοηθεια κ μεις δεν θα του τι δινουμε παλι..κ μετα αντε να συνελθει παλι...

Ax Κατερινα μου,αντε παλι....Το καημενο μου θα ταλαιπωρηθει παλι....Κουραγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κατερινάκι μου γιατι θα πρέπει το καημένο να υποβληθεί σε αυτή τη διαδικασία??Μονο που το περιγράφεις σπαράζει η καρδιά μου!!!

Εμένα ήδη βαζει τα χερια στο στόμα οποτε ειτε αποστειρώνω είτε όχι...το ιδιο ειναι!

Θα ρωτησω κι εγώ όταν ξαναπάω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα θα μας αποτρελανουν τα μικρα μας.

Το πρωι τα χερακια του ειναι παγωμενα και επειδη δεν του εχω παρει γαντακια του εβαλε ο αντρας μου καλτσακια. :lol::lol::lol::lol: Να δειτε λοιπον,με τι περιεργεια κοιταει τα χερακια του.Σου λεει τι ειναι αυτο που μου βαλατε τωρα.

Εστειλα τωρα τον αντρα μου στο mothercare να του παρει γαντακια γιατι ειναι συνεχεια παγωμενα τα χερια του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Τονια εγω και που του έβαλα γαντάκια τι κατάλαβα???Τα βγάζει στον ύπνο του!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τωρα ειναι στο ρηλαξ και προσπαθεί να πιάσει τα παιχνίδια του και γελάει!!! :lol::lol::lol:

Δεν χορταίνονται τα μικρά μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλησα μολις τωρα με την παιδιατρο του.

Μου ειπε οτι δεν πειραζει που βαζει τα χερακια του στομα ,γιατι ουτως η αλλως πρεπει να ρχισει να αναπτυσσει αντισωματα.οτι εχει ομως σχεση με τη σιτιση του πρεπει να αποστειρωνεται αυστηρα.ομοιως και με τις πιπιλες.

μπορω επισης να του δινω να βαζει στο στομα του,μασητικα παιχνιδακια που υπαρχουν στο εμποριο για αυτη την ηλικια.του εχω παρει ηδη.θα τα πλενω με ζεστη σαπουναδα και θα του τα δινω.

Την αποστειρωση προτιμα να την σταματησουμε στον 6ο.Στερεες τροφες θα αρχισουμε στους 5μιση μηνες.

μου ειπε επισης να μην ανησυχω για τις γουλιτσες που κανει.αυτο το μηνα που θα τον ζυγισουμε θα δουμε εαν μπορουμε να επεμβουμε με καποιο τροπο.φυσικα ειναι καθετη στο να σταματησω τον θηλασμο

για να πινει ειδικα γαλατα.εξαλλου δεν εχω κι εγω τετοια προθεση.δεν προκειται να του στερησω οτι πολυτιμοτερο υπαρχει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κούκλες....σήμερα το έντυσα κρεμμύδι κ είχε πολύ πλάκα..γλύκας ήταν... :)

Μαρακι μου σήμερα θα κάνω διάδρομο για σένα............ :lol::lol:

του φοράς γαντάκια ε? κ εγω το βραδυ που τον έβαλα στο κρεβατι μας για να τον θηλάσω ειχε ξεσκεπαστεί κ τα χέρια ήταν πάγος..........δεν αφήνει κουβερτα πάνω του όλο κλωτσαει ....το ποντίκι....... :D:D

Πίπίτσα μου καισαρική έκανα κ εγω...δεν ρώτησα το γιατρο αν πρεπει να γυμναζομαι...ξεκίνησα μόνη μου χαλαρα....κάνω γρήγορο βαδην 30' κ λίγα βαράκια χωρίς να πιέζω το σημείο.....

Τονια του πήρα απο το Mothercare κατι γαντακια ριγε με σκουφακι ..τρελα ..θα σας βαλω φωτο με την 1η ευκαιρία...................

Κατερινακι αποστείρωση γίνεται συνηθως μέχρι κ τον 5ο μήνα.....μετα ξεκινανε κρεμούλες ..

..

Τονια μου προς Θεού μη σταματησεις να θηλάζεις...........τρελή είναι μωρέ? στη χειρότερη να του έδινες κ λίγο συμπλήρωμα ξένο αλλα όχι κ να κόψεις το μητρικό γάλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου δηλαδη ειναι οκ να του δινω κι εγω μασητικο απο τωρα...θα παω να παρω!

Νικολ μου ηδη κουραστικα απο το διαδρομο που θα κανεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας χαζομαμάδες!!! :lol::lol::lol::lol: Διάβασα λίγο όσα γράψατε και έβγαλα αυτό το συμπέρασμα!! Ειμαστε όλες χαζομαμάδες τελικάαα!!!

Δεν προλαβαίνω να τα σχολιάσω όλα όσα γράψατε γιατί σήμερα έρχεται η συννυφάδα μου στο σπίτι και είπα να της φτιάξω ένα κεκάκι και φαγητό για να έχουν μην τρέχουν και με αυτά πρώτη μέρα... έβαλα το κέικ στον φούρνο και έκατσα να θηλάσω τον Κερεμ και ταυτόχρονα σας γράφω....

Μαράκι αυτό με τη γλώσσα το κάνει και ο άντρας μου στον Κερεμ (όχι που δεν θα έκαναν τα ίδια ΚΑΙ οι άντρες μας!!! :lol::lol::lol: ) και του βγάζει και αυτός τη γλώσσα, μία φίλη βρεφονηπιοκόμος που έχω μας είπε ότι απο 2 μηνών αρχίζουν και προσπαθούν να μιμηθούν όσα κάνουμε!!

Κατερινάκι κουράγιο κοριτσάκι μου με την εξέταση που θα κάνετε!! Μόνο που το διάβασα με πόνεσε η ψυχή μου!!! :(:(:( Έχω και ένα θέμα με τους καθετήρες!!! Εύχομαι να μην καταλάβει τίποτα το μαναράκι μου!!!

Μιχαέλα εμείς χθές είχαμε 10 βαθμούς 3 η ώρα το μεσημέρι και εννοείται ανάψαμε θέρμανση το βράδυ... σήμερα είναι καλύτερα... Μπράβο που ξεμπερδέψατε με όλα τα τρεχάματα... απο εδώ και πέρα καλό χειμώνααα... αγακλίτσα τις μικρές σου και άραγμα! :D:D:D

Τι άλλο είπατε?

Α Νικόλ και Πιπίτσα εμένα ο γιατρός μου μου είχε πεί ότι μπορώ να γυμνάζομαι να κάνω ποδήλατο να τρέχω να κολυμπάω μόλις 40ντησα....

Εμένα κορίτσια περίοδος δεν μου ήρθε ακόμα... :roll::roll::roll: τελευταία περίοδο είχα 28/09/2010 :o:o:o και 17/10/2010 είχα ωορρηξία και έγινε και η σύλληψη του Κερεμ, 31/10/2010 είχα κάνει τέστ και έδειξε αχνό θετικό!!! ΑΑχ πέρασε κιόλας 1 χρόνος!!

Χθές πήγα για μία μέρα στη δουλειά, τελείωσε η άδεια λοχείας μου και έπρεπε να παρουσιαστώ και έκανα αίτηση για να πάρω την υπόλοιπη άδεια μου η οποία είναι μέχρι τις 12/12/2011 και μόλις τελειώσει και αυτή θα πάω να πάρω το 9μηνο (άδεια ανατροφής) πάντως χθές που έλειψα 8 ώρες μου έλειψε πολύ το μωράκι μου!!!

Δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα...τα διάβασα λίγο βιαστικά...

Πάω να συνεχίσω τα μαγειρέματα... έχουμε κόκκορα κοκκινιστό σήμερα.

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το κορίτσι μας!! ΜΕ το καλό να πάνε στο σπιτι τους η συνυφάδα σου...Μπράβο που την σκέφτηκες!!!

Εννοειται πως κι οι άντρες μας τα ιδια μυαλά κουβαλούν!!Είναι πολύ εκπαιδευτικό να προσπαθούν να μιμηθούν κινήσεις και εκφράσεις!!!Και γενικά όσο πιο πολύ τους μιλάμε τόσο καλό τους κάνουμε...

Τι καλά που μπορείς να έχεις ΄τοση άδεια...

Εγώ το τι κλάμα ριχνω που θα τον αφησω σε ένα μηνα δεν λέγεται και που'σαι όταν έρθει η ώρα...ουφ!

ια την περίοδο, εσύ θηλάζεις γι'αυτο δεν σου ήρθε ακόμα...καλύτερα!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου δυστυχως ειναι η μονη εξεταση που μπορει να δειξει αν γινεται παλινδρομηση ουρων..δεν ειναι τοσο απλη η ουρολοιμωξη τελικα..μπορει να κανει κ χωρις να κανει πυρετο κ αντε να το παρεις ειδηση ευκολα..μπορει ν ατου κοπει η ορεξη,μπορει ναμην παιρνει κανονικο βαρος κ.α

απ οτι διαβασα θα πινει αντιβιωση τουλαχιστον μεχρι 6 μηνων για προφυλαξη μια φορα τη μερα..

Εμενα τωρα εκει που ξεκινησε κατι180αρια την περασμενη βδομαδα εδω κ 3 μερες κλαιει παρα πολυ μεχρι να το ετοιμασω πινει μεχρι 130 κ πολυ ειναι κ αν δεν θελει τελος δεν θελει το φτυνει και γελαει..150 αν κανει ενα γευμα..

απλα τυχαινει?η να ψιλιαστω την ουρολοιμωξη?επισης ενω επαιρνε αρκετο βαρος πανω απο 300γρ τη βδομαδα εχει παρει μονο 440 απο τις 25/9??ενω ειχε αυξηει τα μλ του επινε 900-950μλ/24ωρο

Η παιδιατρος μου πε λογω της ταλαιπωριας που περασε κ οτι θα το καλυψει...

Δεν ξερω ποτε επιτελους θα σταματησει αυτο το αγχος...

Μαρακι τι βαρος εχετε τωρα?εμεις πηγαιναμε κοντα..

αυτες οι αποριες δεν τελειωνουν ποτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOU TI KANETE?????????EMEIS KALA O MPEMPIS EINAI APOLAYSH SHMERA!!!!!!AX EXW KSETRELATHEIIIIIIIIIIIIIIIII SHMERA OLH MERA LEEI AGOUUUUUUUUUUUUUUUU

EIMAI XAZOMAMA TELOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DEN PROLAVA NA DIAVASW POLLA!!!!!!!!!EGW APO THN GENISEI TOU TOU FORAGA GANTAKIA GIATI GRATZOUNIOTAN PARA POLY!!!!!!!EXOUME ARKETA!!!!!!!!!!KAI EMENA TWRA TA XERAKIA TOU EINAI PAGOS KAI TOU TA FORAW POU KAI POU!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφω του πηρα κατι φορμακια απο τα Λητω που στο μανικακι τους εχουν εξωτερικη τσεπουλα κ την γυρνας προςτα μεσα κ γινεται γαντακι που δεν μπορει να βγαλει ομως...

ετσι του τ αγυρναω κ ζεστενονται..αλλιως κ μας μπουζι....

Χριστινιω σε λιγο που θα μιλαει μονος του να δεις τρελλα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou...

pigame paidiatro gia to proto mas emvolio simera, euxomai na min mas kanei pireto...eimaste 58cm kai 5150kg...mou eipe oti kanonika eprepe na valei pio poli varos kai na tis dino simpliroma :(:( den thelo alla ti na kano? na tin afiso nistiki???

rotisa kai gia tin aposteirosi, otan kleisei 3 minon koritsia m...

maraki kai chrystalleni m plirothikate apo tis koinonikes asfaliseis i akomi?????

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσια μου? Εμένα με έπιασε ένας πόνος στο έντερο, πέθανα...Θυμηθηκα τους πόνους της γέννας...αφού ο άντρας μου ήθελε να με πάει στο νοσοκομειο...ταλαιπωρηθηκα ενα δυωρο αλλά ευτυχως πέρασε...

Κατερίνα μου κι εμένα κάποτε πίνει 120 κάποτε 150 κάποτε 180 μλ! Είναι αναλόγως την όρεξη του παιδιου..ο γιατρος μου είπε οσο θέλει..Πριν μια βδομάδα που πηγαμε στο γιατρο ητανε 6300γρ. Εύχομαι να μην εχει τιποτα το μωράκι σου και να σου φύγει το άγχος!

Αέρινη για το επιδομα μητροτητας λες?ΝΑι μου ήρθε...ελπιζω να μην κάνετε πυρετο...

Για το βάρος τωρα...πόσο είναι η μικρή σε ηλικία???Μια χαρά μου ακούγεται το βαρος της!

Χριστινάκι να δεις οτι απο εδώ και πέρα που θα αρχισει τα νάζια και τις φωνούλες πώς θα λιώνεις!!

Καλο βραδυ σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε μανούλες????

Εμείς καλά είμαστε μωρέ…… ΟΚ….

Είχαμε δύσκολη νύχτα η αλήθεια…. ο μπέμπης είχε πολύ γκρίνια λόγω του εμβολίου αλλά δεν κάναμε (καθόλου μέχρι στιγμής……. να μην το ματιάξω!!!!) πυρετούλη….. δεν ξέρω τι ώρα αποκοιμήθηκε ο μικρούλης μου!!!! Ούτε η αγκαλιά τον παρηγορούσε….. ούτε βυζί….. τίποτε….. όταν ξύπνησα τον βρήκα να μου σφιχτοκρατάει το δάχτυλο….. και τώρα νιαουρίζει λιγάκι…. θα τελέψω το άρμεγμα και θα πάω κοντά του…..

Τα νέα μας από την Παιδίατρο: έχουμε φτάσει τα 5 κιλάκια κι από ύψος είμαστε 63 πόντους!!!! Το σουλούπι του μπαμπά του παίρνει ο μπεμπούκος φαίνεται…. έχουμε λιγάκι ρινίτιδα…. συνέχεια ορό στη μυτούλα όχι φάρμακα…. χαμομηλάκι να του δίνω συχνά όχι μόνο 1 φορά την ημέρα και για την κοιλίτσα και για ενυδάτωση και σαν χαλαρωτικό για νανάκια….. βασικά του στάζω σταγονίτσες χαμομηλάκι μέσα στο γάλα του….. μας σύστησε κι ένα λαδάκι για μασάζ ή και για το μπανάκι του ακόμη να ρίχνω λίγο…..

Επόμενο εμβολιάκι ακριβώς σε 1 μήνα & μας προέτρεψε να το γράψουμε στο ΙΚΑ γιατί πάει γύρω στα 70 Ευρώ!!!!! Έκλαψε λιγάκι το νινί στο τσίμπημα αλλά εντάξει του μιλούσαμε τον χαϊδεύαμε κι αμέσως άρχισε να σκορπίζει χαμογελάκια!!!!! Πολύ ωραίος χώρος το Ιατρείο της παρεμπιπτόντως…. με καθισματάκια για παιδάκια & παιχνιδάκια μπόλικα!!!!

Αυτάάάά……

Χαιρετώ!!!! Καλημέρες!!!! Πάω να πάρω το γατάκι μου αγκαλίτσα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο μια ξενυχτισμενη μαμα!!!

Το καμαρι μου απο χθες στις 7 το απογευμα κοιμηθηκε σημερα στις 8.30 μπορει και 9 το πρωι.

Ειμαι πτωμα.Εγω ξυπνησα πριν 1 ωρα και εβαλα να μαγειρεψω,εκεινο ετοιμαζεται σιγα σιγα γιατι ειναι και ωρα του να φαει.Μαλλον εχουμε Αλμα Αναπτυξης,δεν εξηγειται αλλιως.με εχει πεθανει αυτες τις μερες.

Πιπιτσα καλημερα.Αφου καταφερνεις να κοιμηθεις με το μικρο διπλα σου ξυπνιο μπραβο σου.Εγω δεν μπορω.Αμα δεν κοιμαται δεν κοιμαμαι κι εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα...δηλαδη Τονια μου αμα εχει αλμα αναπτυξεις το ριχνει στην αυπνια??εμενα το σκ που περασε ηταν πολυ δυσκολο ηταν ξυπνια χωρις γκρινια ομως αλλα ελα που δεν μπορουσα να κανω τπτ μιας και την προσεχα και προσπαθουσα να την κοιμησω..εφτασα σε σημειο να πιστευω οτι μαλλον το κακομοιρο δεν πινει αρκετο γαλα και πιεζα το στιθος να δω αν βγαζει...εβγαζα με το θηλαστρο να δω ποσο εχω..αφου το στιθος σταματησε και να πριζεται και λεω παει τελειωσε το γαλα..τωρα παλι ειναι μια χαρα..πινει το γαλα της..απο οσο καταλαβαινω μια χαρα γαλα εχω..και χορταινει και πολλα τσισα κανει..αλλα περασα ενα πολυυ κουραστικο σκ...εχτες ειχε βουλωσει η μυτουλα της και γουρουνιζε της εβαλα σημερα το πρωι φυσ.ορο και επαθε σοκ...αρχισε να ουρλιαζει...γρηγορα σταματησε αλλα μιλαμε φωνηηη..τωρα εχει πεσει ξερη μετα απο τοοσο φαι αλλα την περιμενω οπου να ειναι να αρχισει να μουγκριζει...ρε κοριτσια οσες θηλαζετε..σας ποναει το στομαχι οταν θηλαζετε σαν να εχετε ανγχος??Γιατι εμενα με ποναει και μετα απο λιγο περναει..σε καθε θηλασμο ομως το παθαινω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!Τι κανετε?Τα νινακια σας?Ευχομαι να ειστε ολες πολυ πολυ καλα!

Εμεις ειμαστε καλα κ μεγαλωνουμε!Κοιμομαστε ευτυχως αρκετα αλλα ειμαι μονη σχεδον ολη την ημερα οπως σας εχω ξαναπει οποτε δε μου περισσευει χρονος για τιποτα...

Για το γαλα που λετε εμεις πινουμε γυρω στα 2οο με 210 μλ αλλα κ εμας η παιδιατρος μας ειπε οσο θελουν κ να μη τις πιεζω.

Τονια μου μηπως κανατε εμβολιο κ σας εχει φερει ανησυχια?Εμας το προηγουμενα στη κυριολεξια μας ''πεθανε''.Βιαστικα να πω οτι ηταν ησυχες.Επι 5 μερες κλαιγανε κ δεν κοιμοταν καθολου,με ειχε πιασει απελπισια.

Γιελιζακι η νυφη σου ειναι η Κλειώ.

Νικολ μου κουραγιο...

Θυμαστε με τον εργοδοτη που σας ελεγα οτι με ειχε απολυσει οταν εμαθε για την εγκυμοσυνη μου?Σημερα ηταν το δικαστηριο κ πηρε αναβολη για 13-2-2013!!!!!Δεν θα τελειωσω ποτε με αυτητην ιστορια...

Τελοσπαντων...Φιλια πολλα σε ολες κ στα ζουζουνια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Τι κάνετε? Εμείς σήμερα κλείνουμε 3 μηνών!!! Πώς περνάει ο καιρός....σαν χθες μου φαίνεται!!

Εύη μου δεν ξέρω να σου πω για το στομαχι...

Πιπιτσα μου μεγαλωσε το νινακι σου ειναι κ ψηλο παιδί!!!

Αερινη αν θυμαμαι καλά είναι για τις 15 βδομαδες που μου έστειλαν..μην φανταστεις ΄οτι ήρθαν νωρίς...πριν μια βδομάδα τα πήρα!

Νικολ μου πολλα φιλια!

Σοφάκι μου ολοκληροι κοριτσαροι εγιναν τα παιδακια σου! Πότε το δικαστηριο?? Πιο αργα δεν γινοταν?? :evil: Απιστευτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia m, ti kanete?

emeis kala eimaste, den 3ipname ti nixta pleon :D:D:D pame seri 7-10 ores :D:D:D:D:D:D

ara eimai kai ego arketa 3ekourasti...

maraki mou emena mou irthe stin arxi gia 2 evdomades kai meta tpt...ax pos ta perimenw...vasika mou eipane oti tha pao douleia kaimeta tha ta piasw,den 3ero an isxiei kate tetoio...

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ισχυει Αέρινη μου...παρε τηλ στις κοινωνικες ασφαλισεις...αν δεν παρεις ειναι χαλαροι...εγω πήρα 2-3 φορες για να μου τα στείλουν!!!

Μια χαρά κοιμάται η μικρη σου!

ΟΙ υπόλοιπες πού χαθήκατε σήμερα????

ΚΑλό βραδυ σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...