Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο16! Γεννητούρια Τέλος!!!!


Recommended Posts

καλημερα μανούλες κ μπαμπά......

εμείς έχουμε πάλι πρόβλημα..δεν ξερω τι έπαθε ρε γαμωτο ο μπέμπης....τα εκανε μετα το υπόθετο αλλα ξαναστούμπωσε το μωρακι.....δεν εχει ξανα....μου ε'ιπε η γιατρος για χαμομήλι μες στο γάλα του....

Μπεμπουλίνο μου μηπως τρωει λαίμαργα? και εμενα μερικές φορές βγαζει πολύυυ γάλα, αλλα αυτο γίνεται ή όταν τρωει γρήγορα..ή περισσότερο απο όσο πρέπει..............

Γιώργο μου ωραια πράγματα...ανυπομονούμε κ εμεις για κρεμούλες.............

πιπιτσα χαμομηλι γιτι του δίνεις? εχει θέμα με την πέψη το μωρακι ή έτσι πρέπει? φιλια στο μωρο σου

Μαράκι μου θα το δοκιμάσω κ αυτο που λες.....φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινα μου η μικρουλα μου θηλαζει αποκλειστικα.Οποτε δεν νομιζω να εχει αλλεργια στο γαλα. ;) Θα το ξαναπω στον παιδιατρο για τις γουλιες να δω τι θα μου πει...Απ'οτι ξερω δεν κανουν παλινδρομηση με το μητρικο γαλα,τι να πω... :roll:

Νικακι στο Παιδων που ημουν διπλα ηταν μια μπεμπα 5 μηνων που θηλαζε αποκλειστικα..κ ειχε παλινδρομηση δεν παιζει ρολο..κ αλλο νινακι που ειχε αλλεργια στο γαλα σταματησε να το θηλαζει η μανουλα του κ του εδινε ειδικο λογω της αλλεργιας..

Γι αυτο στο ειπα..αν συνεχιζει η μικρουλα σου κ βγαζει καθε φορα δεν ειναι τοτε θεμα λαιμαργιας..κατι παιζει κ πρεπει να το βρειτε νωρις..δεν εχεις να χασεις τιποτα..ο υπερηχος δεν ειναι τπτ ουτε ταλαιπωρειτε η μπουμπου σου..

Νικολ μου ξενο δινεις?

Ισως να ναι το γαλα..η μπορει απλα να τυχε αυτες τις μερες..το χαμομηλι παντως μεσα στο γαλα τα ηρεμει..εγω το χω καθιερωσει καθε βραδυ λιγο χαμομηλακι στο γαλα..

Λοιπονα εχω νεακια!!!!!!!

Χτες παλι 23.00 υπνος!!!Απο μονο του το μαναρι μου μολις εφαγε χαλαρωσε τελειως!!Τον ταισα 1.15 στον υπνο του..ξυπνησε 4 γκρινιαξε λιγο τον πηρα αγκαλιτσα κ ξανακοιμηθηκε ξυπνησε 6 κ τον ταισα!!!!!!!!!!!Σημερα κοιμαται ολη μερα!!!!

Α κ χτες του πεσε η πιπιλα κοντα στο στοματακι του ομως κ προσπαθουσε με τηνγλωσσα να την ξαναβαλει στο τελος σπρωχνει τον ωμο του κ τσουκ τα καταφερε :D:D:D:D !!!!Κ τωρα ολο με κοιταει κ σκαει κατι χαμογελα αλλο πραγμα!!!

Ομως νομιζω πως παιρνει λιγοτερο βαρος τωρα..εσας παιρνει οπως επαιρνε??

Κ δευτερο νεο ειναι πως μετα απο 11 μηνες ξανακαναμε σεξ!!!!!!Θυμηθηκαμε οτι ειμαστε ζευγαρι κ οχι αδερφακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε κατεριναα αντε καποια να δει ασπρη μερα...εμεις αργουμε ακομα...χιχι..εμεις σημερα πηγαμε στη γιατρο..ναι επιτελους φτασαμε τα 3κιλα ειμαστε 3.080χιχι και 52και μισο εκ υψος...για το θηλασμο μου ειπε οχι πολλα ζυμαρικα και ρυζι και οσπρια(τα οποια δεν τρωω)και να τρωω σουπες και χορτα...μπλιαξ...και της ειπα οτι εκοψα το σιδηρο γιατι της εκανε δυσκοιλιοτιτα και μου ειπε μονο αν δεν αισθανομαι καλα να πινω ενα στο τοσο ααα και ξηρους καρπους οχι λεει για να μην ζοριζεται με τα κακα..οταν την επιασε προχτες χαμομηλι της εδωσα και ιπιε και το βραδυ ποσα κακα εκανε δεν λεγεται αα μου ειπε οτι μονο αν εχει 5 μερες και ανω να κανει κακα τοτε της δινω υποθετο η κλισμα..τι αλλο...συνεχιζουμε θηλασμο κανονικα...και μονο για οσο εχω γαλα...(μεχρι 6 μηνες το πολυ αμα εχωω)σημερα πεινασε και την ταισα στο ιατρειο...εβαλα ενα σεντονακι επανω μου και την ταισα τι να την αφησω νυστικιαα??εφαγε στις 11 μετα στις 13 και μετα στις 17 και 30 και εχτες το βραδυ εφαγε 9 και μετα 3 και μιση και μετα 7...μια χαρα κοιμηθικα δεν την ξυπναω την αφηνω οποτε θελει να σηκωθει μου ειπε η γιατρος πως τωρα πρεπει να τρωει καπου 66γρ αλλα εμενα τρωει 70 οποτε μια χαρα χορταινει...λιγο γκρινια εβγαλε γιατι θελει στιθος για να κοιμηθει...παλιιι και αποφασισε να φωναζει λιγο εκει που δεν φωναζε καθολου...ναι ναι κλεινει 1 μηνα και κανει πλεον αισθητη την παρουσια της!!οριστε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου! Τι κανετε??Το πρωί όταν πήγα να σας γράψω με πήρε ο άντρας μου ότι χάλασε το αμάξι του και πήγα να τον πάρω...τελικά απο εκεί πήγαμε ΙΚΕΑ να πάρουμε κάτι ραφια που θέλαμε και καταλήξαμε να τρωμε στο εμπορικό με κάτι φιλους..Μετά αφησω τον μικρό στον μπαμπά του και πήγα για μανικιουρ!!! Στο μεταξύ είχε κάνει κακάκια και δεν το καταλαβε ο άντρας μου :roll: και όταν ηρθα τον έλεγξα εγώ κι ηταν γεμάτος, απο την πολύ ωρα ομως κολλησε το πανάκι στον πωπο του!! :o:? Αμεσως τον έκανα μπανιο! Τωρα είμαστε μονοι γιατι ο άντρας μου εχει μπατσελορ ενος φιλου του. Λογικά θα φάει σε λιγο και υπνο μεχρι το πρωι!!

ΑΑ σας είπα οτι ενα σπα εδω στην κύπρο ειχε προσφορα με 45 ευρω να κάνεις καθαρισμο προσωπου, ενυδατωση, θεραπεια κυτταριτιδας, πιλιγκ σώματος, αποτριχωση ποδια μπικινι φρυδια και μασαζ σώματος!!! Ο αντρας μου επέμενε να την παρω και απο εβδομαδας αρχιζω καλλωπισμο!!! :lol:

Εύη τι κουκλάκι που είναι η μικρή σου??Και τα ρουχαλάκια της τρέλλα!!! :D:D:D

Γιώργο ο γιοκας σου όσο πάει ομορφαίνει!! Τρώει τις κρεμούλες του? Περιμένουμε εντυπώσεις απο τα φρούτα!

Νικόλ μου πως ειναι ο μικρός???Μην αγχώνεσαι κανε του ποδηλατάκι τα ποδια του, τσαγακι και θα περάσει..Μην του βάζεις συνεχεια υποθετο και θα συνηθισει και δεν κάνει!

Πιπίτσα μου καλά αποτελέσματα να εχεις! Σε ενα μηνα ερχονται τα αποτελέσματα???Εδω σε μια βδομάδα!!!

Κατερίνα μου γιατι τον ταιζεις στη 1 αφου δεν ξυπνάει???Να τον μάθεις μετά τις 12 οχι γάλα μεχρι τις 6 το πρωι!

Οι υπολοιπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σε όλες τις μανούλες και στα όμορφα μωράκια τους!!! έχω και εγώ ένα κοριτσάκι που γεννηθηκε 22-09-11 οπότε δεν θα το έλεγα και καλοκαιρινό μάλλον φθινοπωρινό αλλά δεν βρήκα κάποιο άλλο θεματάκι με μωράκια κοντά στην ηλικία μας για παρεούλα και η γλυκιά kiska μου πρότεινε να σας επισκευτούμε...θα χαρώ πολύ να γίνω μέλος της παρέας σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστούμε πολύ μαράκι για το καλοσώρισμα να χαίρεσαι και εσύ το όμορφο αγοράκι σου!!! το όνομα μου είναι Νάνσυ το Αποστολία είναι το όνομα που θα πάρει η μπεμπουλίτσα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ μου καλώς ήρθες θα χαρούμε πολύ να τα λέμε κ απο εδω...ολες οι μανούλες είναι αστερια εδω μέσα κ τα μωράκια μούρλια.....να χαίρεσαι κ το μωρακι σου...

ΜΑρακι μου γλυκο ναι δεν του ξαναεβαλα υπόθετο ....μου ειπε η γιατρος να αλλαξω γάλα αλλα της εξήγησα ότι πλέον το ξένο γάλα που δίνω είναι πολύ λιγότερο....κ ο μπέμπης πίνει περισσότερο δικό μου....ε κ μου προτεινε χαμομήλι μες στο γάλα οσο πίνει απο συτο!!!.......τα έκανε ξανα το μεσημέρι αλλα κ πάλι δεν είμαι ευχαριστημενη με μια φορα τη μέρα...εκει που τα καναμε 8-9 φορες...

αυτο με τα κακακια ...κ ο δικος μου κάνει τα πάντα αλλα με τα κακα δεν πολυασχολειται :lol::lol: μας βοηθάνε όμως....καλό το μανικιούρ? :D

Κισκα μου απο φωνες ......όλο κ αυξανονται ε? ξερω ξερω... :D

Κατερινακι μου δίνω 300 ξένο κ καμια 500 δικό μου όπως το υπολογίζω....αρα προβληματιζομαι τι τον πειράζει ...το δικό μου που είναι κ περισσότερο? ή το ξένο? χαμομήλι θα το βαζω στο ξενο κ θα δούμε.... αχ αυτη η πιπίλα....εμενα δεν τη θέλει με τίποτα ...ωρες απο πάνω του ..με το που παίρνω το χερι μου τη φτύνει............

δεν πιστευω να κοιμόσαστε..............ουτε 12 δεν είναι...η μονη ωρα που ο μπεμπάκος είναι ήσυχος γιατι κοιμάται....ψυχούλα μου....

Καλό βραδυ ...φιλάκια στα μπεμπάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Nikol καλώς σας βρήκα!!!!! Να χαίρεσαι το αγοράκι σου! Απ΄ ότι κατάλαβα το μωράκι σου δεν κάνει εύκολα τα κακάκια του ε? Και εμείς είχαμε το ίδιο πρόβλημα, ζοριζόταν πάρα πολύ η μικρούλα μου και κακάκια δεν έκανε βέβαια εγώ δυστυχώς δεν τα κατάφερα με τον θηλασμό αν και το ήθελα πολύ και πίνουμε μόνο ξένο γάλα, και τελικά δεν της έκανε το γάλα που έπινε γι'αυτο και η δυσκιλιότητα,οπότε μας άλλαξε η γιατρός το γάλα και τώρα ξαναεπανήλθαμε και τα κάνει κανονικά και συχνά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ μου καλωσορισες στην παρεα μας κ να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου!!

Νικολ μπορει να τον ενοχλει το ξενο που του δινεις η κ ο συνδυασμος μητρικο ξενο..

κ μενα τωρα κανει κάκα 1-3 φορες..οχι παραπανω..τωρα φτιαχνει κ το εντερακιστους οποτε μην περιμενεις να τα κνεις 8-9 φορες..

Μαρακι μου καλο καλωπισμο!!!Του δινω στις 1 γιατι απο τις 22.00 που τρωει δεν θα αντεξει μεχρι τις 6 το πρωι..θα ξυπνησει κ θα θελει 4 κ τοτε πως να μην τον ταισω ?οποτε θ αμου χαλασει των 6..εσυ τι ωρα του δινεις τελ γευμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!!!!! Τί κάνετε καλές μου???? Τα μπεμπάκια μας καλά????

Εγώ εδώ..... ότι αρμέχτηκα κι ετοιμάζομαι να ταΐσω τον θησαυρούλη μου που παρόλο που ήπιε ελάχιστο από στήθος κι εννοείται πεινάει κι άλλο…. είναι δίπλα μου αραχτός.... μεταξύ ύπνου-ξύπνιου.... τώρα θα του δώσω ξένο να τον “κρατήσει”..... πρέπει σιγά-σιγά βέβαια να το περιορίσω δραστικά το ξένο.... να το πάρω απόφαση να ξυπνάω όμως και τις νύχτες για θηλασμό.... η μουλάρα..... για να δούμε.... μέχρι στιγμής “βρίσκω τη βολή μου” στο ξένο για να το πω έτσι χύμα & αρνούμαι να ξυπνήσω για θηλασμό νυχτερινό…. ναι αλλά εφόσον θέλω τόσο πολύ να θηλάσω…. πρέπει να το παλέψω πολύ περισσότερο…. έτσι δεν είναι??? Έχουμε φτάσει να τρώμε 180μλ. ανά γεύμα & 210μλ. ξένο τις νύχτες…. είναι πολύ λέτε???? Η Παιδίατρος μας είπε όταν στραγγίζει το μπιμπερό…. αυξάνουμε ποσότητα…. κι αυτές τις μέρες που βλέπω τον μπεμπούλη μου ορεξάτο…. του δίνω συνέχεια μεμέ…. σε κάθε γεύμα…. περιορίζοντας σταδιακά την ποσότητα του μπιμπερό…. ή αν φάει ξέρω γω περίπου ½ ωρίτσα…. θα τον αφήσω να κοιμηθεί κι αργότερα θα ξαναδώσω μεμέ…. άντε μπας και….. εκεί πάντως που λιώνωωωωω….. είναι όταν αποκοιμιέται στο στήθος μου έχοντας φάει καλά….. ακούω το γλουπ-γλουπ!!!!! Αχ…. δεν τον μετακινώ…. μπορεί να τον έχω ώρες εκεί & να τον χαζεύω!!!!! Κανα-δυό μέρες τώρα μου τρίβεται συνέχεια…. μου χαϊδεύεται…. αααχχχχ….. θα τον φάωωωωωω!!!!!

Με βάλανε στο φατσομπούκι σε 2 διαφορετικά γκρουπάκια σήμερις….. και στα 2 υπάρχουν κορίτσια από το ΜΑΜΜΥ κι από το PARENTS όπου κι εγώ είμαι και στα 2 μέλος!!!! Και τα 2 έχουνε να κάνουνε με μαμάδες και μάλιστα το 1 είναι κάτι σαν υποστηρικτική ομάδα ενός Παιδιάτρου υπέρμαχου του θηλασμού…. έθεσα λοιπόν 1 απορία μου και ήδη έχω συνομιλήσει με άλλες κοπέλες….. το μεγάλο μου πρόβλημα ήταν κι εξακολουθεί να παραμένει η άρνηση του μικρού μου να φάει μόνον στήθος!!!!!! Καλάάάά…. εξαρτάται βέβαια αν τον βάλω πεινασμένο…. γλαρωμένο… αν είμαι εγώ χαμογελαστή & ξεκούραστη ή νευρική…. κτλ…. κτλ…. το βαρέθηκα το ρημάδι το θήλαστρο!!!! Τις τελευταίες μέρες πάντως έχουν περιοριστεί κι άλλο οι αντλήσεις…. γιατί αντί να βάλω θήλαστρο…. βάζω τον μπέμπη απευθείας και με αδειάζει ωραιότατα!!!!!!!

Χαιρετώώώώώώ!!!!!!!!

Καλό ΣΚ αν δε μπορέσω να ξαναμπώ....

Ο καλός μου ανυπομονεί γι΄αυτό το ΣΚ εδώ και μέρες!!!!!! Ξέρετε..... για.....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου..τι κάνετε? Εμεις όλα καλά...ηστχα το σ/κ , αυριο μεσημερι θα ερθουν φιλοι για φαγητο.Τωρα θελω να συγυρισω λίγο, να σιδερώσω κ να πάω κ καμιά βόλτα! :lol:

Κατερινάκι μου το παιδι μαθαινει να μην ζηταει γαλα...εμενα τρωει στις 10 τελευταίο γεύμα κ μετά στις 6 πάλι.Ακομα κι αν τυχει κ ξυπνησει πιο νωρις του δινω πιπιλα κ ξαναοιμάται...εχει μάθει ομως κι ο ιδιος κ ακομη κι αν ξυπνήσει νωριτερα δεν ζηταει γαλα..πχ χθες ξυπνησε στις 3 κ κατι, δεν του εδωσα σημασια κ απλά για κανενα 20λεπτο γελουσε με το περιστρεφόμενο του κ ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 6.

Νικολ μου οσο μεγαλώνει ο μικρος σου δεν θα κανει κακάκια 8 φορές τη μερα...κ ισως να πρεπει να αλλάξεις το ξενο γαλα ασχετως με το ποσο πινει...

Πιπίτσα μου δεν πειραζει κι αν του δώσεις μια φορά ξένο...ειναι κουραστικο με το θηλαστρο..Πινει μπολικο γαλατακι ο μικρος σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαςςςςςςς!! Με θυμαστε??? ειπα να κατσω λιγο στο νετ αλλα ξυπνησε.παντα το κανει αυτο.Εχει κατι μαζι μου ο μπεμπης???

μια χαρα βλεπω ειναι τα πανεμορφα (μετα το δικο μου,χαχαχα) μωρα σας!!! μπραβο μαναρακια μουυυυυυ

ερχομαιιιιιιιιιιιι μπεμπηηηηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!! Τι κάνουν τα μικρά ζουζουνάκια? Εμένα η μικρή μου είναι αρρωστούλα , είναι μπουκομένη η μυτούλα της και δεν αναπνέει καλά το ζουζούνι μου :cry: βάζουμε΄ορό και χρησιμοποιούμε και otrisalin αλλά τίποτα...θα πάρουμε την γιατρό μας να πάμε να την δει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα της αποστολια!!! Μαρακι καλα ειμαστε, ομορφαινει το νινι!!!! αχαχαχαχαχα κουκουβαααα κουκουβααααα.Εσεις? ποσο ειναι τωρα το νινι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimara manoules...nansy m kalos mas vrikes

vre koritsia emena kanei kakakia 8-10 fores ti mera...paizei rolo o thilasmos?

simera einai mera gia volta :D:D:D:D:D:D

a maraki m to hamleys den einai oute ftino oute akrivo...exei poiotika pragmata nomizw...ego pantos enthousiastika pou piga :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aerini μου κ εμενα 8-9 φορες τα έκανε κ ξαφνικα 2 μέρες μετα το εμβόλιο...στουμπωσε 2 μέρες κ του εβαλα υπόθετο αρχικα...........δεν καταλαβαίνω τι έγινε..απο 8-9 στο καθόλου............... :roll: θα κάνω αυτο που λένε κ τα κορίτσια κ η γιατρός μου θα αλλαξω το γάλα σταδιακα κ βλέπουμε........μισο μισό......και εγω θηλάζω κ μου είπε ότι το παθαίνουν τα μωρα που θηλάζουν καμια φορά........τωρα εγω είμαι κ δικο μου κ ξένο άρα δύσκολα τα πράγματα............το δικο μου δεν αλλαζει...........

Ζαχαρωτοοοοοοοοοοοοοοο που χανεσαι μωρε????????????????????????????????? τρεχεις μανούλα? Για βαλε καμια φωτο του μωρού...........να βγει η κιτρινόφατσα........... :lol::lol:

αποστολία μου περαστικα στη μικρούλα σου...........

ΜΑρακι μου καλή βολτούλα...

Πιπίτσα μου εμενα με βολευει απίστευτααααααα ο θηλασμός το βράδυ..δεν δίνω καθόλου μπιμπερό..ξαπλώνω με τον μπεμπάκο, αυτός θηλάζει κ εγω κλείνω τα ματάκια μου.....φυσικα κοιμόμαστε αγκαλίτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες!! Τι κάνετε? Μου λείψατεε!!!

Χάθηκα μερικές μέρες γιατί φτιάχναμε τις χειμωνιάτικες προμήθειες μας (κους κους - χυλοπίτες - τραχανά τουρσί) Καπάκι χθές το πρωί γέννησε και η συννυφάδα μου έναν μπέμπαρο 3980γρ! Όπως καταλάβατε τρέχουμεεε....Αχ κορίτσια μου είναι ένα κουκλάκι το μωράκι μας!!! Αν και έχουν περάσει μόνο 3,5 μήνες απόταν γεννηθηκε ο Κερεμ είχα ξεχάσει πόσο μικρά είναι!! Δίπλα του ο Κερεμ θα φαίνεται σαν γίγαντας τώρα!! :lol::lol::lol:

Δεν διάβασα τίποτα απόσα γράψατε... :(:oops: Είδα μόνο λίγο τις τελευταίες σελίδες...

Αποστολία καλως μας ήρθες!! Να σου ζήσει το μωράκι σου! Και περαστικά σας που είναι αρρωστούλα η μικρή σου!

Ζαχαρένια-κουκουβάγια-συναδέλφισσα!!! :lol::lol::lol: Μην χάνεσαι βρέεε!! Μας λείπεις!! Να δώσεις τα φιλιά μου στον μπέμπη... συμφωνώ με Νικόλ σε όσα είπε!! ;);)

Νικόλ μου!! Και εμείς αγκαλίτσα κοιμόμαστε ακόμα... :D:D:D:D:D Να μου φιλήσεις τα μπουτάκια του κούκλου σου!!

Μαράκι Μιχαέλα Κατερινάκι Νίκη Εύη Πιπίτσα Τόνια Χριστινάκι και οοολες οι μανούλεες να μου φιλήσετε τα μωράκια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Κατερινάκι κάποια στιγμή είχα διαβάσει απο το κινητό το θεματάκι που άνοιξες για πάνες και γάλα απο εξωτερικό και σήμερα παρήγγειλα πάνες... και για εμάς και για την συννυφάδα μου... Η διαφορά ακόμα και με τα έξοδα αποστολής είναι πολύ μεγάλη!!! Σε ευχαριστούμε πολύ που μας ενημέρωσες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε

Καλωσόρισες Αποστολία μου στην παρείτσα μας. Από που είσαι εσύ;

Ζαχαρένια μου τι κάνεις;;; Το μωράκι σου;;

Νικόλ μου το χε κάνει και μένα αυτό το πράγμα, εκεί που έκανε πολλά κακάκια με το που του έβαλα το πρώτο του εμβόλιο σταμάτησε και επανήλθε μετά αλλά πιο αραιά κακάκια.

Εμένα με ξέχασες Γιελίζ να μου πεις να δώσω φιλάκια στο μωρό μου. χεχεχεχε.

Εμένα τελείωσε 1 μια εβδομαδα αντικατάσταση στο σχολείο που ήμουν. yessssss. Μου σπάσανε τα νεύρα και όταν εφευγα μου είπανε οτι με συμπαθήσανε και οτι δεν θέλουν να φύγω. Αβυσσός η ψυχή των μαθητών.

Εμείς χαλαρά τώρα είμαστε στο χωρίο του ανδρα μου.

φιλιά σ ολες και στα μωράκια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chrystalleni μου δεν σας ξεχνάω βρέεεε!!! Απλά έχω τον μικρό κουτσομπόλη εδώ και θέλει συνέχεια να του μιλάω και μόλις γυρίσω πρός τον υπολογιστή βάζει τα κλάμματα!!! Μόλις του μιλάω γελάει!!! :lol::lol::lol: Πάνω που ξεκίνησα να γράφω ονόματα άρχισε να τσιρίζει και το έκοψα στη μέση!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας φιλώ και εσάς στα μπουτάκιααααα!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελείωσες και με την αντικατάσταση ε? Ωραίαα!!! Όταν ήσουν εκεί σου σπάσανε τα νεύρα και μετά έλεγαν ότι δεν θέλουν να φύγεις??? :lol::lol::lol::lol: Καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα και για τα περαστικά!!!! chrystalleny μου να συστηθώ λοιπόν είμαι από Σέρρες το όνομά μου είναι Νάνσυ, το Αποστολία είναι της μπουμπούς μου, είμαι αισθητικός και είμαι 27 χρονών!!!! Αχ τι καλά που θηλάζετε εγώ δυστυχώς δεν μπόρεσα να θηλάσω, και ήθελα τόσο πολύ...αλλά έχω τελείως επίπεδες θηλές και δεν μπορούσε να πιάσει το μωρό και μου είπε η παιδίατρος να πάρω ψευδοθηλές αλλά ούτε με αυτές τα καταφέραμε δεν τις ήθελε με τίποτα...χάθηκε και λίγο η υπομονή μου οπότε το έβγαζα με το θήλαστρο και της το έδινα με μπιμπερό αλλά σταδιακά το γάλα μειώθηκε και τώρα δεν έχω καθόλου, ζήτημα να βγάλω 50 ml όλη μέρα.

diosa και εμένα η γιαγιά μου στο χωριό φτιάχουν χυλοπίτες και τραχανά και μας φέρνει και έχουμε για τον χειμώνα!!!! Είναι τέλεια :D , να χαίρεστε και το καινούργιο σας μωράκι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκα σου κάνω Γιελίζ μου και μένα ο μικρός έτσι κάνει. Θέλει να του μιλάω συνέχεια και όλη μέρα χαμογελάει, μ αρέσει που οποιος του μιλάει γελάει, πάντα αυτό έλεγα του άνδρα μου θέλω να κάνω ένα χαμογελαστό μωράκι. Αν επίσης τον αφήσω σ΄ενα δωμάτιο μόνο του και πεταχτώ αλλού και περάσουν μερικά λεπτά, κατεβάζει τα χειλάκια του και αρχίζει ενα σιγανό όλο παράπονο κλάμα. Τον παίρνω αγκαλίτσα συνεχίζει για κανένα λεπτό - μου λέει τα παράπονα του - και μετά σκάει χαμόγελα. Χθες τον γύρισα σε βίντεο να του λέω άγου κάνοντας γκριμάτσες και αυτός να ξεκαρδιζεται στα γελια. Εχει τέλειο γέλιο ομολογουμένως :lol::lol::lol::lol:

Στα πόσα γεύματα είσαστε τώρα καθημερινώς;;; εμείς 5 Κανονικά τώρα θα πρεπε στις 3.30 να φάει, τρώμε ανα τρίωρο αλλά κοιμάται. Κοιμόμαστε περίπου απ τις 10 το βράδυ μέχρι τις 7 το πρωί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...