Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο16! Γεννητούρια Τέλος!!!!


Recommended Posts

Αστα συμπεθερα δραμα!Οκ,κρατησα μερικα ρουχα γιατι 6 μηνων οταν ειμαστε θα ειναι ακομα χειμωνας.Αλλα μερικα ειναι τεραστια οπως πχ.το φορμακι που μου εφεραν χθες.Ποτε να το φορεσει;Ειναι τεραστιο και ειναι βελουτε,για χειμωνα!

Θα σας πω και το αλλο:μια γνωστη της μαμας μου εφερε ρουχα απο το ζαρα καλοκαιρινα για 6 μηνων! :shock: Ενα φανελακι και ενα παντελονι.Δεν ειχαν καρτα αλλαγης αλλα ειχα στειλει την αδελφη μου που ηταν εδω τοτε να τα αλλαξει.Απορησα κιολας γιατι αυτη εχει και παιδακια,λεω δεν υπολογισε τους μηνες;Παει η αδελφη μου και τι βλεπει;Εκαναν 0,99 ευρω το ενα! :lol: Ειπε στην πωλητρια θελω να τα αλλαξω και της λεει,μα κανουν 2 ευρω!Ετσι και αλλιως οτι παρετε θα το πληρωσετε. :shock: Νουμερα δεν ειχε να παρει πιο μικρα αλλα ετσι και αλλιως ομως δεν θα τα αλλαζαν αφου δεν ειχαν καρτα αλλαγης...

Σορρυ αλλα αυτο που εκανε το θεωρω γυφτια...Ειπαμε αλλα οχι και ετσι... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερα απιστευτη η γυναικα!!Ειπαμε οκ να εχουν εκπτωσεις αλλά οχι κι ετσι!

Ευη μου κι η δικια σου μουγκριζει?? μου αρεσε το "σαν φάλαινα" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι τις βιταμίνες απ το φαρμακείο να τις πάρω; Πραγματικά φοβάμαι να κτενίσω τα μαλλιά μου πλέον, ΄τόσο πολύ πέφτουν και πίνω και σίδερο.

Ευχαριστώ κορίτσια για τα καλά σας λόγια για τον γιόκα μου. Διόσα μου πήρε απ τη μαμά του που έχει μεγάλα μάτια.

Κεραστικά θα μου κάνει η πεθερά μου αμυγδαλωτά, τα κάνει τέλεια, δούλευε σε μικρά εργαστήρια ζαχαροπλαστικής, έχει και το μεράκι και όλοι λατρέυουν τα φαγητά και τα γλυκά της. Μου κάνε 2-3 είδη για να διαλέξω πιο μου αρέσει. Και όταν γεννήθηκε ο μικρός πάλι αυτή μας έκανε που δίναμε στο νοσοκομείο όπώς επίσης έκανε και η μαμά μου. Θα τα βάλουμε σε κουτάκια και θα τα διακοσμήσουμε. Εσύ τι σκέφτεσαι να κάνεις;;;

Πιπίτσα μου θα συμφωνήσω με τη Νίκη γιατί το βλέπω και εγώ με το γιο μου. Όσο περισσότερο του δίνω μπιμπερό τόσο λιγότερο θέλει το στήθος. Τρώει με όρεξη απ το στήθος μόνο το πρώτο γέυμα το πρωί που είναι πεινασμένος, μετά σπαράζει και δεν το θέλει. Βέβαια το κάθε μωρό είναι διαφορετικό, εσύ ξέρεις το αγγελούδι σου. Απλά κουράζεσαι και εσύ πάρα πολύ όλη μέρα με το θήλαστρο. Μίλα ξανά με την παιδιάτρο σου ή μέ κάποια σύμβουλο θηλασμού.

Πήρα στην Εκπαιδευτική Υπηρεσία Μαράκι για να δω πως πάνε τα πράγματα. πολύ ασχημα ακόμα καλούν αντικαταστάσεις φιλολόγους που ήταν συμβασιούχοι πέρσι και φέτος είναι αντικαταστάτες. Άρα μέχρι να ρθει η σειρά μας. ΠΕΕΕΕΕΕΕΕ. Θα ασχοληθώ με τα ιδιαίτερα και βλέπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα και εγώω!! Τέλος το σίδερο! Έκανε και κακά ο μικρός και τον έπλυνα τον άλλαξα και άρχισα πάλι να γεμίζω το πλυντήριο!! :lol::lol::lol:

Νίκη μου όντως απίστευτη η γνωστή της μαμας σου!!

Τόνια μου τώρα σε διάβασα! Κάλή αρχή λοιπόν με τα εμβόλια και περαστικά σας! Και εμάς όταν του μικραίνουν τα κορμάκια του πιέζουν τα μπαλάκια :lol::lol::lol: απο εκεί το καταλαβαίω ότι ήρθε ώρα να αλλάξουμε νούμερο!!

Χρυσταλλένη χρυσοχέρα η πεθερά σου!!

Ρε κορίτσια τον βάζω στο ρηλάξ η στο πορτ μπεμπέ με τη πλάτη σηκωμένη και προσπαθεί να σηκωθεί!! Σηκώνει συνέχεια το κεφάλι και τσιρίζει και αμα του μιλήσω αρχίζει και γελάει!!!Το κάνει κανένα άλλο μωράκι συνομήλικο η μόνο ο δικός μου έχει τάσεις φυγής?? :shock::shock::shock::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia mou thiksate polu ponemeno thema gia ta mallia...egw exw apo mikrh megalo provlima me ta mallia mou....peftoune kata kairous se shmeio pou kanw kena sto kefali...milame fevgoun toufes kai menoun kena.....kai to apotelesma xerete poio einai????me thn eggymosynh kai apo tote pou genisa den fantazeste pws exei ginei to kefali mu....exw gemisei terastia kena....exw stenaxwrethei apisteyta poly...mou exei rixei olh mou thn psyxologia...fovamai na ta piasw giati olo kai fevgoun kai alla...milame den yparxei xeirotero pragma....kai twra eidika exei arxisei kai fenete para poly opws kai na ta piasw....exw ena farmako pou vazw alla to eixa psloparatisei...to thema einai kai na to vazw poso kairo tha kanei na ginoun ta mallia mou opws prin????kai egw pernw sidhro alla tipota den kanei.....ouffffff den antexw allo thelw ta mallakia mou piswwwwwwww!!!!!!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: gyroidhs allopekiash nomizw legete to provlima pou exw..aytes tis meres prepei na paw ston dermatologo pali ...pwpw na skasw eimai me ayta ta mallia mou pia....

as allaxw thema giati.................

deite ton kouklo mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ton exw trelanei stis fwtografies tha ton fawwwwwwwww

post-11182-13873937796154_thumb.jpg

post-11182-13873937796248_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλένη απο το φαρμακείο να τις πάρεις. Πες τους θέλω βιταμίνες της solgar που είναι για τα μαλλιά. Αντε ρε??Τοσο χαλια η κατάσταση με τις αντικαταστάσεις?? Σκεψου αμα άυτοι που πέρσι ήταν με συμβαση φετος κάνουν αντικαταστάσεις τότε πολύ δυσκολα τα πράγματα!!

Παλι καλά που έχεις την πεθερά σου!

Εμένα μου είπε μια φίλη μου που κάνει κεραστικα σε βαφτισεις , γαμους κλπ να μου φτιάξει μπραουνις δώρο απο αυτην κι απλα να παρω το περιτυλιγμα. Αλλιώς θα τα έφτιαχνα εγω...

Γιελιζ εμένα μου κάνει το αλλο..παω να τον βάλω στο ρηλαξ και τεντώνει το σωμα του τσιριζοντας για να μην τον αφησω!!! :shock::shock::shock::shock: Απο τώρα εχει νεύρα!!! :lol::lol::lol::lol:

Χριστινακι να πας στο γιατρο για τα μαλλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κόυκλες....είμαι γραφειο κ τρεχω απο το πρωι........πάω στο μωρακι μουυυυυ

Φιλια λίγα διάβασα....αν τα καταφερω αργότερα θα ξαναμπώ...για περισσότερο..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι να πάς στον δερματολόγο και να μην παραλείπεις να βάζεις το φάρμακο...και πιστεύω θα στρώσει το μαλλάκι σου... ίσως σου αυξήσει τον σίδηρο. Μη στεναχωριέσαι...

Καλάα ο γιόκας σου είναι ένας κούκλος!!! Μουτράκι απίστευτοοοοοο!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-* στα μπουτάκιααα!!!!

Εύη τώρα το είδα αυτό με τη φάλαινα!!!! :lol::lol::lol::lol: Πολύ γέλασα!!!

Καλά κάνεις με τις δουλειές! Κάνε μόνο τα απαραίτητα για να ξεκουράζεσαι και λίγο...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μαράκι από τώρα νεύρα ο Στεφανάκος ε?? Ο δικός μου θέλει να την κάνει ο δικός σου νευριάζει... να δούμε τι θα δούμε αν μεγαλώσουν λίγο!!! :lol::lol::lol::lol:

Γειά σου Νικόλ μου!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!! δεν έχω internet και γι αυτό δεν μπαίνω σας σκέφτομαι και μου λείπετε πολύ!!! Είμαστε μια χαρά και μεγαλώνουμε.. Ελπίζω να είσαστε κι εσείς και τα ζουζούνια σας καλά!!!! σας αφιερώνω το τραγουδάκι αυτό που μου αρέσει πάρα πολύ...

http://www.youtube.com/watch?v=IWWPrAufATs

Όταν έχω εσένα

μπορώ να ονειρεύομαι ξανά

ανοίγω μες στη θάλασσα πανιά

και πιάνω μες στα χέρια μου

τον κόσμο να τον φτιάξω

Όταν έχω εσένα

μπορώ να μη βυθίζομαι αργά

τα βράδια που πληγώνεται η καρδιά

και πιάνω το μαχαίρι

το σκοτάδι να χαράξω

Κάνε ένα βήμα

να κάνω το επόμενο

αίμα μου και σχήμα

λόγος και ψυχή στο συμφραζόμενο

Όταν έχω εσένα

κοιμάμαι σαν παιδί, έχω έναν άνθρωπο

δεν φοβού κανένα

Εγώ κι εσύ στον κόσμο

τον απάνθρωπο

Εσύ κι εγώ

Όταν έχω εσένα

μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου

τους δράκους να σκοτώσω

Όταν έχω εσένα

αντέχω, πάω δίπλα στον γκρεμό

το ξέρω, έχω ένα χέρι να πιαστώ

κοντά μου έναν άνθρωπο

τα χρόνια μου να ενώσω . . .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυγενία τέλεια η φωτογραφία με τα δύο σου μωράκια. Τι κάλος ο Νικόλας. Φιλάει την αδερφούλα του.

Γιελίζ μου και μένα τα ίδια κάνει.Σηκώνει το κεφάλι του απίστευτα ψηλά απ το ρηλάξ λές και θέλει να καθήσει. Έχουμε γυρίσει και ένα βιντέακι που κάθεται στο ρηλάξ και δεν τον έχουμε δεμένο και συνέχεια σπρώχνει το κορμί του στηρίζομενος στα χέρια του προς τα κάτω και φτάνει ο μικρός το μισό κορμί του έξω. :lol::lol:

Χριστίνα μου ο μικρός σου έιναι τέλειος.

Μαράκι ασε με πήρε πολύ από κάτω γιατί δεν με βλέπω να δουλεύω και θα χάσω και τη μονάδα μου για φέτος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία μου τι κάνετε? Μας έλειψες!! Ευχαριστούμε για το τραγουδάκι!!

Νικόλ μου πολλά φιλιά!!

Γιελιζ κι ο αντρας μου αυτο λεει...πως όταν περπατησει θα γινεται χαμός εδώ μέσα!! :lol:

Χρυσταλλένη μου σιγουρα δεν ειναι οτι πιο ευχαριστο να μην δουλεύεις αλλά πάλι καλά που ειναι και τα ιδιαιτερα...

Ο Στεφανάκος είχε απιστευτη γκρινια, έκλαιγε συνέχεια χωρίς λογο...ευτυχως ηρθε νωρίς ο μπαμπάς μας και τον ανάλαβε!!Τελικά δεν πηγαμε ουτε στους γονείς μου...θα ερθουν αυριο ομως να μου φερουν την κολοκυθοπιτα!!! :D:D:D:D Μην ξεχνιόμαστε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαα και παλι...ισα που προλαβαινω σε λιγο θα μουγκρισει για να φαει...αυτο με τη φαλαινα που λετε...προχτες το μεσημερι ειχαμε παει να κοιμηθουμε με τον αντρα μου και μιλαγαμε μια παχια μαμα...στο σχολειο του χριστοφορου και και καλα η κορη της αγαπαει το Χριστοφορο και μας εχουν πριξει και τετοια...τελειωνη η συζητηση μουγκριζε η μικρη και λεει ο αντρας μου...ΡΕ ΤΗ ΦΑΛΑΙΝΑ...εγω ειχα μεινει στο προηγουμενο θεμα και λεω αα παλι για την ..ΤΑΔΕ λες...και λεει οχι καλε η Μιλα σαν φαλαινα που βγαζει το νερο κανει...αα κοριτσια μολις ηρθε στο μυαλο μου η εικονα της φαλαινας να βγαζει το νερο..σε συνδιασμο με τον ηχο της Μιλας...πεθανα στα γελια..μιλαμε κανα 10λεπτο γελαγα και εκλαιγα..σημερα την ειδε η μικρη να κοιμαται αγκαλια μου...δεν θελει τιποτα μονο να την κραταω...ουτε να κατουρισω δεν μπορουσα..τωρα επειδη τα εχω παιξει λεω να παω να βγαλω λιγο γαλα να της δωσω ενα γευμα ετσι να κποιμηθω γρηγορα..αυταααα φιλακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι και πάλι εμένα..έκανα μπανιο τον Στεφανάκο, φαγαμε κι εμείς και τωρά ξεκουραζόμαστε!!!

Ο μικρός μια κοιμάται ,μια ξυπνάει...σε λιγο θα φάει και ύπνο!!

Καλο βράδυ σε όλες...Θα τα πούμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμείς κάναμε μπανάκι νωρίς νωρίς και μέχρι τις 8.30 είχαμε φάει και εκεί που πήγαινε να τον πάρει ο ύπνος άρχισε ένας περίεργος θόρυβος μέσα στο σπίτι και αυτός ξύπνησε. Για ένα τέταρτο προσπαθούσα να εντοπίσω από που ερχόταν μέχρι που έβαλα τα μεγάλα μέσα. Εφερα τον μπαμπά μου πάνω. Ο άντρας μου βγήκε με τους συναδέρφους για σουβλάκια.

Και τι νομίζετε οτι ήταν; ένα μαυριδερό τριζόνι μπήκε στο σπίτι και χάλαγε τον κόσμο. Απίστευτο έτσι;;; :lol::lol::lol: Ευτυχώς το πήρε ο μπαμπάς και το έβγαλε έξω και ηρεμήσαμε. Ο μικρός όμως είναι ξύπνιος για τα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο μια ξενυχτισμένη μανούλα!!! :lol::lol::lol: Ο Στεφανάκος μου είχε κέφια χθες με το ζορι κοιμηθηκε κ στις 3 πάλι ξύπνησε...Κατα τις 5 παρα τον πηρε ο μπαμπας του και τον εβαλε μπρουμυτα στην κοιλια κ κοιμηθηκε για καμια ωρα.Δεν ξερω τι επαθε χθες...ισως επειδη κοιμηθηκε για 1,5 ωρα το απογευμα? :roll::roll: Μετα στις 6 ηπιε το γαλα του το οποιο μου το εκανε ολο εμετο και τον εκανα μπανιο να ξεβρωμισει!! ;) Λετε να μου κρυωσε? :roll::roll:

Χρυσταλλενη εσεις κοιμηθηκατε τελικα?

Καλημερα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μας.

Κοιμήθηκε Μαράκι μου στις 11 και ξύπνησε 7 και τώρα μόλις ξανακοιμήθηκε. Εχω πάρα πολλές δουλειές να κάνω και δεν ξέρω από που να αρχίσω. Καθάρισμα του σπιτιού, supermarket, να πάμε στο κέντρο να δώσουμε προκαταβολή για το κέντρο της βάφτισης. Αύριο όλη μέρα θα μαστε στο χωριό του άνδρα μου και την Κυριακή θα έρθει πολύ συγγενολόι να δει το μωρό.

Που λες για ιδιαίτερα έχω 10 ώρες, κάθε μέρα 2 1/2 εκτός απ την Παρασκευή που δεν θέλω να βάλω.

Μάνα μου ρε το Στεφανούλη, θα φανεί αν κρύωσε, παρακολούθα τον και βάλε του και θερμόμετρο. Εχει βήχα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλένη μου μια χαρα κοιμηθηκατε εσεις!

Δεν εχει ουτε βηχα ουτε πυρετο κι ελπιζω να μην κανει...

Εχεις αρκετες ωρες ιδιατερα...καλά ειναι...

Κι εγω πρεπει να παω στο κεντρο για 2 δουλειες κ περιμενω τους γονεις μου να κρατησουν το μικρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!

Μαρακι υπομονη.τα ιδια εχουμε με τον δικο μας εδω και 2 εβδ. καθε βραδυ.μονο τις τελευταιες 2 νυχτες κοιμαται,χωρις βεβαια να χανει το γευμα των 3,αλλα τουλαχιστον τρωει και κοιμαται.κουραστηκα παρα πολυ.ποτε θα στρωσει πια;

Chrystalleni καλη σου μερα!μπραβο κοιμηθηκατε καλα.

Τιτινα ειναι σκετο κουκλακι ο μικρος σου.μπορεις να μου πεις πως στεκετε το μαλλι του ετσι;εγω του φτιαχνω μοϊκανα και σε λιγα λεπτα πεφτει.του βαζεις κατι;

Εχθες κοιμηθηκε μαζι μας η γιαγια μου, γιατι ο αντρας μου ειναι σε ασκηση.ηρθε για παρεα μου κρατησε και τον μικρο το βραδυ.αν και οπως ειπα ηταν ησυχος,αλλα τουλαχιστον κοιμηθηκα χωρις αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Τονια μου...Εμεις ειχαμε στρωσει εδώ και ενα μηνα και κοιμομασταν μεχρι τις 6 χωρις κανένα διάλειμμα το βραδυ...τώρα χθες δεν ξερω τι έπαθε...Δεν του εδωσα γαλα πάντως και περιμενα να παει 6 οπως τον εχω μάθει...λεω μηπως και κανα αρχισει να ξυπνάει αν του δωσω γάλα... :?

Σου πέρασε το κρύωμα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μία γρήγορη καλημέρα!!!!!!!!!

Καλά είμαστε.... αυτή τη στιγμή ο μικρούλης μου είναι στο καρότσι..... μεταξύ ύπνου-ξύπνιου......

Τη νύχτα μου χάρισε 5 ολόκληρες ώρες ύπνου..... νιώθω πως κοιμήθηκα μέέέρες!!!!!

Τον παιδεύανε οι κολικοί το γιαβρί μου..... αλλά μόλις τον έβαλα να ξαπλώσει κολλητά επάνω μου (το κεφαλάκι του στο δεξί μου μπράτσο & το κορμάκι του ξαπλωμένο σε μικρό μαξιλαράκι) ξεράθηκε το μανάρι μου.... χαδάκια..... πιπίλα και νάνι....

Το πρωί την ώρα που έφευγε ο καλός μου για τη δουλειά εγώ αρμεγόμουν.... τον έφερε δίπλα μου στον καναπέ.... άρχισε να ψιλοξυπνάει κι άρχισα να του μιλάω & να του χαϊδεύω πλατούλα (τρελαίνεται!!!) και μόλις τέλεψα το άρμεγμα τον έβαλα στο στήθος και θηλάσαμε για 1/2 ώρα!!!!!!!

Όταν ξαναπείνασε κι αφού εγώ είχα στην κυριολεξία αδειάσει.... του έδωσα και 80μλ. με το μπιμπεράκι.... ήπιαμε και το χαμομηλάκι μας και τώρα ελπίζω να προφτάσω ν΄απλώσω τη μπουγαδίτσα του.... μόλις έφαγα και το πρωινό μου!!!!!

Χαιρετώ.......

Θα τα ξαναπούμε κι αργότερα!!!!!!!!

Ουπς...... ποιός θ΄απλώσει μπουγάδα??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεεεερα....τι μου κανετε?εμεις χαθηκαμε αυτες τις μερες λιγακι κ το βραδυ επεφτα για υπνο απο τις 10...λιγο δουλειες στο σπιτι,κατι επισκεψεις,εχουμε κ γαμο το αλλο σαββατο...χρονος μηδεν...

η μπεμπουλα μου ειναι μια χαρα...φουσκωνει :lol::lol::lol: την τριτη θα παμε στο γιατρο για την επισκεψη του μηνα.θα κανουμε κ το εμβολιο της γριπης στην μεγαλη μου...οικογενειακως δηλ στο γιατρο. :D:D

χθες την μικρη ενω κανουμε μπανιο στις 8 κ 8.30 πεφτουμε τεζα,επειδη κοιμοταν μεχρι αργα καναμε μπανιο 9 κ κοιμηθηκε στις 10 παρα.το βραδυ ξυπνησε στις 3 κ μετα το πρωι στις 6.μπορω να πω οτι ηταν πολυ βολικο μιας κ ξυπνησα μονο μια φορα την νυχτα αφου μετα το πρωι ξυπναω στις 6.δεν με κουρασε.εχω ομως κ την μεγαλη που στις 9 την βαζω για υπνο κ θελει να κανουμε μπανιο μαζι την μικρη κ μετα να παιζει με την μπανιερα της κ το νερο...θα με βολευε πολυ περισσοτερο το πρωτο ωραριο αλλα...

μαρακι αυτο με το εμετο που σου κανει ο μικρος...αν το εμετο του μυριζει ξινιλα τοτε απλα κρυωσε η κοιλιτσα του.προσεξε κ τα χερακια του αν ειναι κρυα...κρυωνει κ γιαυτο σου κανει εμετο...

αυτος ο καιρος ειναι ο χειροτερος για τα παιδια....μια κρυο,μια ζεστη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες....σήμερα γίναμε 2 μηνώνν [smilie=blob1.gif]

Καλα Titina Μου είναι πολύ γλύκας το μωράκι σου κ το μαλί φοβερό ...εμείς ακόμα είμαστε κραφλά..πολύ κοντες τριχούλες.........

Chrystalleni μου κάπου ειδα χθες φωτο απο το μπέμπη σου...καλέ είναι κούκλος κ αυτός..........

Μαράκι μου κ εμείς χθες επειδη κοιμόταν όλη μέρα..το βραδυ με ξενύχτησε...φυσικά στο κρεβάτι μου τον είχα θηλάζαμε αλλα τα ποδαράκια όλο κλωτσιες στην τομή μου έδιναν κ μου άλλαξε τα φωτα.............του τα έφαγα κ εγω κ ησύχασα.............. :D

Sisi μου κ εμείς την Δευτερα θα κάνουμε εμβόλιο το πρώτο μας κ εχω απο τώρα αγχωθεί μην πονέσει το μαναράκι μου.

Πιπίτσα μου όλα καλα με τα μεμε ε? μπράβο κοριτσαρα μου...θαυμαζω την επιμονή σου με τις δυσκολίες που αντιμετωπίζεις..κ ν αξέρεις εμενα ο μπέμπης είναι ακριβως το αντίθετο τρελενεται για μεμε κ μου φτήνει μετα απο λίγο το μπουκάλι.....αλλα εγω δυστηχως ενω τον εχω όλη μέρα στηθος δεν λεει να κατέβει παραπάνω γάλα....σταθερα τα ίδια..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο το πρωι γραφω και με πεταει εξω.

ΜΑΡΑΚΙ μου ειμαι καλυτερα σε ευχαριστω πολυ!μονο που φοβαμαι μην εχει κολλησει το νινι.φτερνιζεται συνεχεια σημερα.τι αλλο θα πρεπει να με ανησυχησει;

Μολις εβαλα το φαι στο φουρνο.πατατες ογκρατεν και κοτομπουκιες.

sisi,Nikol καλησπερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Τονια μου, ευχομαι το νινάκι να μην έχει τίποτα....

και εμενα φτερνίζεται που κ που αλλα δεν το εχω πάρει σοβαρα....τον βλέπω καλά και δεν ...εχω διαβασει ότι φτερνίζονται πολύ όταν είναι μωρά............

Μια χαρα φαγητο εχεις ...να έρθω? χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...