Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο16! Γεννητούρια Τέλος!!!!


Recommended Posts

XAXAXAXAXAXA AAAAAA EGW DE N EXW KANENA PARAPONO APO THN PETHERA DOXA TON THEO MIA XARA EINAI!!!!!!!!!

GIWRGO MOU EINAI APISTEYTOS O GIOKAS SOU!!!!DN EXW LOGIA YPEROXES FWTOGRAFIES!!!!!!!!!!!!PWPW MEGALWNOUN POLY GRHGORA!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά Γιώργο ο γιός σου είναι ένας κούκλος!!!!! Πανέμορφος είναι!!! Φτου φτου!! Να τον χαίρεστε!!!

Ειδικά η 2η φωτό με το τετράδιο είναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!! :lol::lol::lol:

Αλλά και η πρώτη που είστε όλοι μαζί πολύ γλυκιά φωτογραφία!!!

Α και κανόνισε να μην βάζεις πολλές φωτό του γιού σου γιατί όπως βλέπω θα μας ξεμυαλίσεις όλες τις νύφες!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALA VLEPW TIS FWTOGRAFIES PROFILE MAS ...MA TI KOUKLIA EXOUME KANEI VRE PAIDIA??????????FTOUUUUUUUUUUUUUU TOUS!!!!!!!!!!!!!!!NA EINAI GERA OLA TOUS!!!!!!!!

ARXIZEI NA KSYPNAEI O MIKROULIS MOU!!!!!!!!!!!!

GIWRGO ONTWS H FWTOGRAFIA ME TO TETRADIO MOU ARESEI APISTEYTA POLY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι είναι πανέμορφα όλα τα μωράκια μας!!!

Εμένα ο δικός μου έπεσε πάλι σε χειμερία νάρκη!! :lol: :lol: :lol: Όποτε κάνουμε εμβόλιο κοιμάται σαν την αρκούδα!! Του πέφτει βαρύ!! Ας μην ανεβάσει πυρετό και ας κοιμάται όσο θέλει!Μακάρι αυτή να είναι η μόνη παρενέργεια!! :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γλυκιά καληνύχτα απο εμενα κ τον μπέμπη, δυστυχώς δεν προλαβα όλη μέρα να σας γραψω περισσότερα, διαβασα όμως τα νέα σας.....να μου φιλήσετε τα πανεμορφα μωρακια σας......

Γιωργο έχεις βαλει το παιδί να σου κάνει τα λογιστικα? απο τωρα το βαζεις να σου κάνει τις δουλειες? :lol::lol: κουκλάκι ..........

Diosaki μου με το καλο κ η περιτομή του μπέμπη ..κ πειτε του γιατρού πολυ προσεκτικά μην πονεσει το παιδί κ τον κυνηγάμε όλες...εδω μέσα......... :D

ενα μεγαλο φιλακι σε όλες σας........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!!!

Τί κάνετε μανούλες??? Ελπίζω να μου είσαστε όόόλες καλά.....

Εγώ κοριτσάκια μου έκατσα ν΄αρμεχτώ τώρα το πρωί (αφού τάϊσα τον μπουμπούκο μου πρώτα με μπιμπεράκι & δικό μου γαλατάκι) κι επειδή ένιωθα πολύ δυνατούς πόνους (σα να σε τρυπάνε βελόνες μέσα στη θηλή 1 πράγμα!!!!) είπα να τραινάρω λιγάκί το άρμεγμα του 2ου στήθους.....

Και κοιτάζω τώρα και τί βλέπω???

Έχει γεμίσει η θηλή με ασπρίλες (από βραδίς είχα εντοπίσει 1 φουσκαλίτσα σαν να έχει πύον αλλά δεν πονούσα καθόλου!!!!) αλλά τώρα με το θήλαστρο τρελάθηκα στους πόνους!!!!! Έψαξα σε διάφορα sites κι είδα πως μάλλον είναι φραγμένος πόρος αυτό που έχω..... έχει μείνει δλδ. γαλατάκι μέσα & σε συνδυασμό με πύον μου κάνει γρομπαλάκια!!!!! Και πονάει.......

Τί να κάνω βρε κορίτσια μου??? Διάβασα για ζεστές κομπρέσες & να βάζω το νινί να θηλάζει από εκεί (παρόλο που θα είναι πολύ επώδυνο!!!!) υπάρχει και κάτι άλλο να κάνω???? Ξεύρετε???? Θα περάσει εάν δεν θηλάζουμε??? Ή πάω κατευθείαν για μαστίτιδα???

Ουφφφφφφ....... να σκάσω είμαι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια

Χριστίνα και Διόσα τι κουκλάκια είναι τα μωράκια σας; :D Νομίζω είναι καιρός να βάλω και εγώ καμιά πιο πρόσφατη φωτογραφία.

Γιελίζ μου μας περάσατε στο βάρος, στο ύψος είμαστε το ίδιο.

Εμάς όταν γεννήθηκε ήταν ίδιος ο άντρας μου και καμάρωνε ο δικός μου, τώρα μοιάζει πάρα πολύ σε μένα και απ το άνδρα μου έχει μόνο το βλέμμα.

Γιώργο τι ωραίες φωτογραφίες είναι αυτές. Να το χαίρεστε. Αυτή που κρατάει μολύβι και σκέφτεται είναι όλα τα λεφτά, είναι πολύ πιο συγκεντρωμένος από πολλους μαθητές που έχω :lol::lol:

Νικόλ τι τέλεια φωτογραφία του μικρού; :D Κάνατε το μπανάκι σας ε;;; Εμένα έχει δύο μέρες επειδή ο άντρας μου είχε πολύ δουλειά και δεν έπαιζε πολύ με το μικρό ήθελε να τον κάνει μπάνιο μόνος του να το χαρεί. Τα καταφέρνει πολύ καλά η αλήθεια.

:):) Εμείς επειδή απ τις 11 το πρωί χθες δεν θηλάσαμε, είχαμε κόσμο σπίτι, είχα ιδιαίτερα και είχα και απόθεμα μητρικού μέχρι το βράδυ πονούσα απίστευτα. Το έβγαλα κατά τις 10 ψες 380 ml

Σήμερα επειδή μου ακυρώσανε το πρώτο ιδιαίτερο η ώρα 3 και θα χω μάθημα στις 5 λέμε να πάμε για φαγητό οι 3 μας. Για να δουμε...

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Πιπίτσα μου τι εννοείς; Γέμισε φουσκάλες η θηλή; Μίλα με τη γιατρό σου καλύτερα και θα σου πει τι να κάνεις. Ίσως θα πρέπει να περιορίσεις τις αντλήσεις και να βάζεις το μωρό κατευθείαν στο στήθος. Θα πονεις βέβαια αλλά οχι τόσο όσο με το θήλαστρο. Εγώ ετσι έκανα και επανήλθαν οι θηλές αλλά δεν είχα φουσκάλες όμως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Καλημερα Γιωργο!Τι κανετε? Ο γλυκος μου ξύπνησε και για κανένα ισάωρο γελούσε και εκανε χαρουλες στο περιστρεφόμενο του!!!Μεγάλος ενθουσιασμός!! :lol::lol::lol::lol: Τωρα θα φάει σε κανένα μισάωρο και θα πάμε για το εμβόλιο! :roll:

Γιώργο μου τι τέλειε φώτο είναι αυτες??κουκλάκι ο Χρυσοβαλάντης μας!!Να τον χαίρεσαι...απο τώρα ετοιμάζεται για μαθητης??? :lol::lol::lol::lol::lol:

Νικόλ μου τι κουκλάκι που είναι ο γιος σου?Και η φωτο σουπερ!!Πολύ μου αρεσει ο γιοκας σου...το επομενο αν ειναι κοριτσι τον θέλω για γαμπρο!! :D:D:D

Γιελιζ μου φάνταζομαι τον άντρα σου!!!Ευχομαι να μην πονέσει ο Κερεμ με αυτη τη διαδικασία!

Χρυσταλλένη μου καλημέρα!Τι κάνεις?Βάλε μας φώτο να δούμε τον Αντρέα σου!Θα βγειτε οι τρεις σας??Κι εμένα μου έλειψε αλλά πάντα με φιλους βγαίνουμε.... :roll:

Τωρα που θα εχουμε επέτειο θα το απαιτησω!!

Πιπίτσα μου πάρε το γιατρο σου τηλ καλύτερα...ευχομαι να μην είναι τιποτα!

Οι υπολοιπες πού είναι??Εγώ θα σας αφησω για λιγο και θα τα πουμε οταν γυρισω απο το εμβόλιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι πότε είναι η επέτειο σας;; Εμείς 24 Οκτ κλείνουμε 2 χρόνια γάμου.

Πέρσι στην πρώτη επέτειο γάμου ήμουν 8-9 εβδομάδες έγκυος - απίστευτες υπνηλίες ήμουν σαν το ζόμπι :lol: μου φερε μια τεράστια ορχιδέα σ΄ενα τέλειο βάζο και σε αντίθεση μ όλες τις ορχιδέες που είχαμε κατά καιρούς σπίτι μας αυτή μέχρι τώρα συνεχίζει να ανθίζει - σαν την αγάπη μας. χεχε. Που λέτε πήγαμε σ ένα highclassato κινέζικο και παραγγείλαμε απίστευτα πράγματα γιατί του πα ότι πεινούσα. Με το που μας τα φέρανε δεν μπορούσα να φάω μπουκια....και όλο ερχότανε ο σερβιτόρος και ρωτούσε αν είναι καλό το φαγητό :lol::lol::lol: Όπως καταλάβατε όσο και αν έφαγε ο άντρας μου έμεινε παρα πολύ φαγητό και οι άνθρωποι εκεί μας είπαν είναι κρίμα και μας το συσκευάσανε και το πήραμε μαζί μας. 'Ετρωγε 2 μέρες κινέζικο΄ο άντρας μου.

Αχχχχ τι ώραίες αναμνήσεις. Εβλεπα στο κινητό μου πριν βίντεο που γύριζα την ....κοιλιά μου όταν κλωτσούσε το αγγελούδι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου εγω που ειχα βουλωμένες θηλες το μονο που μπορούσε να τις ξεβουλώσει ήταν ο μπέμπης με το θηλασμό όπως κ έγινε....όμως καλύτερα να ρωτησεις το γιατρό σου βρε κοριτσακι...μην χειροτερεψει κ κοψεις το θηλασμό...κρίμα είναι με τόσο αγωνα που εχεις δωσει.......

Chrystalleni μου εμένα δεν πολυασχολείται με το μπάνιο του μικρού ...τρελένεται όμως να τον βγαζει φωτογραφίες...όταν γελάει όταν κλαίει όταν σφίγγεται όταν κάνει μπάνιο...όταν.... :D

Οσο για το κινεζικο εμείς πάμε πάντα στην επέτειό μας...........

maraki μου γλυκο σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια....φυσικά αν έχεις κοριτσακι την επόμενη φορά το κλείσαμε το θέμα........σου στέλνει ο μπέμπης ενα μεγαλο φιλί..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω πιπίτσα μου φουσκάλες δεν είχα , βουλωμένες ναι αλλα τίποτα που να φαίνεται........για κοιτα το καλύτερα στο γιατρό...

καλό εμβόλιο Μαράκι.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε από το εμβόλιο..Εκλαψε το μωρακι μου κ πόνεσε η ψυχη μου...Μεγαλώσαμε!Πηγαμε 6.045γρ αλλά στο υψος στασιμοι! :roll: Θα είμαστε κοντοι μάλλον..ε βεβαια κι απο τα δυο σογια δεν ειμαστε διμετροι :lol::lol: Μου ειπε η κοπέλα οτι στο βαρος ειμαστε κ πιο πανω απο το κανονικο.Το ενα εμβολιο μπορει να προκαλέσει ψηλο πυρετο..ευχομαι να μην κανει.. :?

Χρυσταλλένη μου εμεις 16 Οκτωβρη κλεινουμε 1 χρονο γαμου! :D Το θεμα ειναι οτι εκεινο το σ/κ εχουμε 2 γαμους φιλων μας!Οποτε δεν μπορουμε να κάνουμε κάτι...Θα του πω να πάμε την επόμενη΄μέρα για κινεζικο γιατι τωρα που το λες το πεθυμησα! :D

Για τις ορχιδεες που λες ηταν το πρωτο δωρο που μου εκανε οταν προσπαθουσε να με πεισει να κανουμε σχεση...Μαλιστα μου εφερε μια τεραστια ορχιδεα κ γυρω γυρω στη γλαστρα ειχε τριαντάφυλλα!Κ μου ειχε γραψει στην καρτουλα, εισαι μοναδική, οπως η ορχιδεα; αναμεσα στα τριανταφυλλα! :D:D:D:D:D Τι ομορφες στιγμες! :D:D

Νικολ μου ανταποδιδω τα φιλιά στον μπεμπη σου!

Οι αλλες κοιμαστε ακόμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA MANOULES!!!!!!!!SHEMRA GINAME ENOS MHNWN KAI TON TRELANA STIS FWTOGRAFIES TON MPEMPI MEXRI POU EPAIXE KSEROS GIA YPNOS........MILAME GIA POLY TSANTILA ME TIS FWTOGRAFIES...EEE TON TRELANA KA EGW LIGAKI!!!!!!SAS VAZW MERIKES :D:D:D:D

post-11182-13873937752565_thumb.jpg

post-11182-13873937752633_thumb.jpg

post-11182-13873937752728_thumb.jpg

post-11182-13873937752822_thumb.jpg

post-11182-13873937752907_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaa epitelous sas brhkaaa!!

ti kanete emeis kala etoimazomaste siga siga gia thn baftish mas..mas mhnan ta gluka..

xtes to gluko mou htan ligo akefo shmera eimaste kala...k twra pseftokoimomaste

titina ti paidaros einai autos??na sou zhsei k na tous 100000000000000000000000 tous mhnes sas

pipitsa mhpws na pernes ton giatro sou thl?

maraki me to kalo h epeteio sas..ti omorfa pragmata pou sou ekane o antroulhs sou...me geia k to embolio sas..k na mhnnnnnnnnn kanete katholou pureto

crystalleni ksekinhses kiolas douleia????egw tous ebala olous gia ton ianouario na ksepetaxtei ligo o mikros alla k pali tha brw tropo na mou to krataei kapoios?me blepw na to koubalaw sto mathima :lol::lol::lol:

sas filw oles glukaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα σας...την κοιμησα και μπηκα μια τσακ μπαμ..γιατι σημερα καθε 1-2 ωρες τρωει λιγο και κοιμαται και ξανα μανα...ετσι την εχει δει...τι να πεις...βαπτισεις διαβαζω εεε...εμεις αργουμε...του χρονου τον Σεπτεμβρη πρωτα ο θεος να κανουμε βαπτιση με γενεθλια μαζι...ετσι ειχα κανει και στο Χριστοφορο...ονομα εχουμε ουτως η αλλος...μονο να γινει χριστιανοπουλο μενει...αλλα γενικα μου αρεσει το παιδακι να ειναι καπου 1 ετους για να βαπτιστει...ρε κοριτσια θρεφταρακια εχετε εσεις...εμεις ακομα μινιον...δεν ξερω ποσο ειναι τωρα...μιας και στις 8 του μηνα εχουμε γιατρο....αχ αυτα τα εμβολιααα...προς το παρον η μικρη δεν εχει κανει αλλα εκανε ο Χριστοφορος και ενω εχει αλλα 2 και τελος θα κανει 1 ακομα της γριπης για να μην κολλησει καμια τπτ και το φερει σπιτι...εμεις συνεχιζουμε θηλασμο κανονικα...μια 2 φορες την εβδομαδα βγαζω απο το θηλαστρο ειδικα αμα πρεπει να κανω μπανιο και τη Μιλα και το Χριστοφορο το βγαζω να της το δωσω να ξεκουραστω...αυτα..καλε Γιωργοοο πωπωωω ποσο μεγαλωσε ο μικροςςςς...φτου φτου...φιλακια στις μανουλες και στα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλλες ειδατε ποσο μεγαλωσαμε βρε ναι αυτη η φωτο με το τετραδιο ειναι πραγματι ολα τα λεφτα :lol::lol::lol::lol: εχει ζωγραφισει κατι εκει και το φυλαξαμε για το album του. :lol::lol:

αααα παιδια σχετικα με το μπανακι του μπεμπη καθημερινα καθως και το αλλαγμα του μπεμπη για κακακια το αναλαβα εξ ολοκληρου! :lol: επισης αναλαβα το πρωινο ξυπνημα δηλαδαη αλλαγη η ταισμα αν θελει .το παιχνιδι το εχουμε μαζι . τα υπολοιπα τα αναλαβε η γυναικα μου φυσικα παντα βοηθω σε οτι χρειαστει. ;);) εννοειται. εχω και το baby sitting Δευτερα και Τριτη απο της 4 που σχολανω μεχρι τις 6μιση -7 που σχολανει η γυναικα μου ετσι εκει οτι χρειαστει απο ταισμα , αλλαγμα πανιου , παιχνιδι ολ ατα κανουμε! :lol::lol:

κοριτσια βλατε φωτος να δουμε και τα δικας σας μικρουλια πως μεγαλωσαν

νικολ μου τελειος ο γιος σου !!! ωραια η φωτο ;);) φιλιααααα χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίρη μου χάθηκες εσυ??? Πότε με το καλό η βάφτισή σας???

Εύη μου είπαμε εσείς είστε μοντελάκια!!! :D

Γιώργο μπραβο σου, μεγάλη βοηθεια να αναλαμβανεις λιγο το μικρό!

Εμένα μου τον κράτησε τώρα ο αντρας μου και πηγα σε μια κοπελα που κάνει διακοσμησεις βάφτισεις σε πολύ καλές τιμές..Μου έδειξε πολύ όμορφα πράγματα και μονο 200ευρω!! Αλλου θελουν 500 ευρω γι'αυτα που μου είπε!!Πολύ χάρηκα!!

Χρυσταλλένη να πας κι εσύ εκεί!!

Χριστινάκι να ζησετε!! :D Απαιχτες οι φωτο του γιου σου! Και φτυστος εσύ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γλυκες μου φιλεναδες!!!εχω ξεχασει πια ποσο καιρο εχω να σας γραψω :(:( Μου λειψατε πολυ αλλα δεν προλαβαινω πια καθολου!Οι ζουζουνιτσες μου απαιτουν οοοολο μου τον χρονο κ οπως σας χω πει την περισσοτερη μερα ειμαι μονη........ Οι καλες μου ειναι πολυ υσηχες κ κοιμουνται αρκετα αλλα με τοσα πραγματα που πρεπει να γινουν σε ενα σπιτι δε μενει χρονος καθολου,αφηστε που οταν ειναι ξυπνιες θελουν συνεχεια παρεουλα κ ετσι πρεπει να ειμαι κοντα τους κ να τους μιλαω!Αλλα ειναι απολαυση,πλεον γελανε,παιζουν,κλωτσανε,τρελα!!!Καναμε κ τη βαφτιση μας κ ηταν ολα πολυ ωραια,δεν εχω ακομη πολλες φωτο αλλα οταν μας τις δωσει ο φωτογραφος θα σας βαλω ;) Οι γλυκες μου καθολου δεν εκλαψαν κ με εκαναν πολυ περηφανη!Διαβασα οτι καποιες ετοιμαζεστε για βαφτιση αλλα δε θυμαμαι ποιες :oops::oops::oops: Με το καλο λοιπον!

Γιελιζακι για τη πεθερα που λες,ουτε η δικη μου κανει τιποτα αλλα το ωραιο ειναι οτι νομιζει οτι προσφερει πολλα κ οτι κουραζεται κιολας!!!!!!Το μονο που κανει ειναι ενα ταισμα μισης ωρας Δευτερα κ Τεταρτη απογευμα!Α!!!Κ χτυπαει κουδουνια 10 φορες ημερησιως :evil::evil: Μηπως τελικα αυτο την κουραζει?Εχθες ομως δεν αντεξα κ της ειπα κομμενες οι καθημερινες επισκεψεις!

Γιωργο ο γιοκας σου ειναι κουκλος αλλα της δικης μου την καρδουλα εχει κλεψει ο Κερεμ(τ'ακους συμπεθερα?)

Τα φιλια μου σε ολες τις μανουλες κ στα μωρακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA MANOULES!!!!!!!!!!!!TI KANETE?????EGW PERASA ENA VRADY DRAMA.....EIXA ENAN TROMERO PONOKEFALO POU DEN ELEGE NA FYGEI ME TIPOTA NA FANTASTITE AKOMA KAI TWRA EXW MIA ENOXLISH DEN EXEI PERASEI AKOMA!!!!

SAFAKI MOU NA XAIRESE TA KORITSAKIA SOU NA EINAI PANTA GERES STHN ZWH TOUS KAI NA TIS KAMARWNEIS!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimara sas...

emeis kala perasame xtes...koimithike 10, kai meta 3ipnise stis 4 kai meta stis 8.30...

titina m kai ego prin liges meres imoun me to ponokefalo kai anagkastika pira postan :(:(

maraki m pou einai auti me tis diakosmiseis????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και Γιώργο

Γιώργο έδειξα τη φωτογραφία του γιου σου του ανδρα μου και μου πε να το φέρεις Λευκωσία οταν θα πάει δημοτικό και θέλει το για μαθητή.

Μαίρη μου ευτυχώς έχω τη μαμά μου από κάτω και έτσι τον αναλαμβάνει όταν κάνω μάθημα. Με πήραν τελ για να αναλάβω και άλλα ιδιαίτερα και δεν ξέρω, αν με καλέσουν για δουλειά και το πρωί;;;; αν όχι;;; χρειάζονται τα επιπλέον χρήματα.

Μαράκι μου 200 ευρώ εν πολλά καλά. Τι περιλαμβάνει ακριβώς;

Χριστινάκι μου εν τέλειος ο γιος σου.

Σοφίτσα μου μεγαλώσατε πολύ. Να τις χαίρεστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Τι κάνετε?Εμεις ευτυχως δεν κάναμε πυρετο αλλά εκλαιγε συνεχεια κ μονο στην αγκαλιά μας ηρεμούσε...Τωρα περιμενω τη μαμα μου να μου κανει το σιδερωμα κ εγω τα υπολοιπα...μαλλον θα πάμε κ βολτιτσα!

Σοφακι μου να σου ζησουν κι απο δω...καλοπερνας ακουω με την πεθερα!! :lol::lol::lol:

Χριστινακι παρε πανατολ...ισως να ειναι απο το κρυωμα!

Αερινη τι κανεις? Το παιδακι σου?

Χρυσταλλένη πως περασατε στη βολτα σας?Ποσα ιδιατερα εχεις τωρα?

Λοιπον η κοπελα με τα μπαλόνια ειναι στην Κληρου..λιγο μακρυα απο Λευκωσια αλλά μια φορα πας...Η τιμή περιλαμάνει διακόσμηση σε 12 τραπεζια με 4 μπαλονια κι η βάση τους, ραννερ στα τραπεζια κ γυρω γυρω απο τα μπαλονια σμαρτις.Εκει που θα μας εύχονται 2 μπουκετα μπαλονια, και στο τραπεζι ενα σαν αεροστατο με μπαλονια που θα γραφει το ονομα του μωρου κ θα τελειωνει με ενα καλαθι που θα μπουν μεσα τα κεραστικα.Αν θελετε νας δωσω το τηλ της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala eimaste maraki m...nai an einai steile m to til tis...

na sas rotiso arxisate na foreite mokromanika? ego tis foro tin nixta...

kai peritto na sas po oti ta 0-3 arxisan kai den mas kanoun...tis agorasa 3-6...

se ena mina pire 6 pontous...kai exei kai 2 evdomades na pame giatro...prepei na evale kiallo...

kai posa peripou makromanika na piasoume?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...