Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

καλα οι κοινοχρηστες τουαλετες... 2 φορες αναγκαστηκα να τις χρησιμοποιησω κ αηδιασα!!

τι χαρτι, ουτε καν σαπουνι δεν ειχαν μεσα!!

καλε πολυ χαρηκα, μπαινω στον 7ο!!! :D:D:D περναει ο καιρος!!!

τελικα τπτ δεν εκανα, μαρεσει που μπηκα για λιγο να σας χαιρετησω :lol::lol::lol:

παω να ξαπλωσω, ο μικρος προβλεπεται να σηκωνεται απο το χαραμα αυριο, κοιμαται απο τις 9

ονειρα γλυκα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λένα, είδες; Είναι εθιστικό το μάμμυ! Κι εγώ είχα μια δουλειά στον υπολογιστή, και κόλλησα στο μάμμυ!!!

Καλή ξεκούραση!

(Μόνη μου έμεινα...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia extes telika olh thn mera eimoyn xalia to vradaki hremhsa ligaki kai twra eimai kala ...eytyxws..............

exw kai na kanw nyxakia shmera xeria podia kai den tha thela na eimai sk@t@ xixixixiixi...........

ayrio exoyme to kreveti enos gamoy poy einai to allo savvato 2 savvata sthn seira tha exoyme ksenixtia pwpwpwpw eytyxvs ama koyrastw einai kai allla spitia konta apo filoys kai tha mporw na katsw kai se kana krevataki xixixixixi...

sas perimenw ksypnhsteeeeeeeeeeee..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!βρε κοριτσια αυτο το μηνυμα του mammy "restricted area"μου εχει σπασει τα νευρα!!! :evil::evil: καθε φορα που αλλαζω σελιδα πεταγεται!!!ελεος!!!τι μπορουμε να κανουμε??

νιακι, πρωινη πρωινη βλεπω!!εισαι καλα σημερα κοριτσακι μου???εμενα πριν λιγο εφυγε ο αγαπημενος μου και παει να παρουσιαστει στη δευτεροβαθμια στην αθηνα κ θα γυρισει το βραδυ...

τελικα δε θα μετακομισουμε,οποτε θα ξεκινησουμε απο αυριο να ετοιμαζουμε το δωματιο της μικρης!!!για χρωματα, επειδη στα επιπλα εχουμε κινηθει σε λιλα με εκρου,προβληματιζομαι.λεω να κανουμε τον ενα τοιχο λιλα παλ και τους αλλους η εκρου η ενα πολυ απαλο ροζακι!!!εμενα θα μου αρεσε και ενα κιτρινακι,αλλα επειδη το παπλωματακι, η παντα και η κουνουπιερα ειναι παλ ποζ με λευκο, δε ξερω μηπως το κανω καραγκιοζη με τοσα χρωματα...τι λετε???

α, πηρα χθες ενα τελειο καλαθακι καλλυντικων και ενα πορτατιφ μανιταρακι για να τα βαλω πανω στη συρταριεραα!!!ααααχ, ανυπομονω να το φτιαξουμε να το χαρει η πριγκιπισσουλα μας!!!

ξεχασα να σας πω κ ενα περιστατικο που και με εκνευρισε και με απογοητευσε για πολλοστη φορα σχετικα με τις ανθρωπινες σχεσεις!!!χθες πηρα τηλ μια φιλη μου,που υποτιθεται οτι θα γινοταν νονα της μικρης.αυτη βεβαια,εενω με αποκαλει κουμπαρα και κουμπαραειχε να με παρει τηλ απο το μαρτιο.το θεμα δεν ειναι αυτο μονο.αφου της ευχηθηκα καλη χρονια,γιΑΤΙ ειναι κ αυτη εκπαιδευτικος,μου λεει¨"εσυ ποτε γεννησες?????? :evil::evil::evil: μιλαμε δηλαδη για τρελλο ενδιαφερον!!!και αφου κυρα μου νομιζεις οτι γεννησα, γιατι δε με πηρες ενα τηλ να μου ευχυθεις!?????ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!δε ξερω βρε κοριτσια αν εγω ειμαι τοσο παραλογη, αλλα εγω παντα δειχνω ενδιαφερον πραγματικο γι τις φιλες μου και θυμαμαι τα παντα και τις ρωταω για εκεινες.ενω αυτες σε πρηζουν με τα δικα τους, αδιαφορουν παντελως για τα δικα σου,και ολα καλα!!!!αληθινη φιλια δηλαδη!!!ακου ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ????

συγνωμη που σας επρηξα πρωι πρωι!!!αντε ξυπνηστε μια μια να τα λεμε!!!κανενα νεο απο ευη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!βρε κοριτσια αυτο το μηνυμα του mammy "restricted area"μου εχει σπασει τα νευρα!!! :evil::evil: καθε φορα που αλλαζω σελιδα πεταγεται!!!ελεος!!!τι μπορουμε να κανουμε??

νιακι, πρωινη πρωινη βλεπω!!εισαι καλα σημερα κοριτσακι μου???εμενα πριν λιγο εφυγε ο αγαπημενος μου και παει να παρουσιαστει στη δευτεροβαθμια στην αθηνα κ θα γυρισει το βραδυ...

τελικα δε θα μετακομισουμε,οποτε θα ξεκινησουμε απο αυριο να ετοιμαζουμε το δωματιο της μικρης!!!για χρωματα, επειδη στα επιπλα εχουμε κινηθει σε λιλα με εκρου,προβληματιζομαι.λεω να κανουμε τον ενα τοιχο λιλα παλ και τους αλλους η εκρου η ενα πολυ απαλο ροζακι!!!εμενα θα μου αρεσε και ενα κιτρινακι,αλλα επειδη το παπλωματακι, η παντα και η κουνουπιερα ειναι παλ ποζ με λευκο, δε ξερω μηπως το κανω καραγκιοζη με τοσα χρωματα...τι λετε???

α, πηρα χθες ενα τελειο καλαθακι καλλυντικων και ενα πορτατιφ μανιταρακι για να τα βαλω πανω στη συρταριεραα!!!ααααχ, ανυπομονω να το φτιαξουμε να το χαρει η πριγκιπισσουλα μας!!!

ξεχασα να σας πω κ ενα περιστατικο που και με εκνευρισε και με απογοητευσε για πολλοστη φορα σχετικα με τις ανθρωπινες σχεσεις!!!χθες πηρα τηλ μια φιλη μου,που υποτιθεται οτι θα γινοταν νονα της μικρης.αυτη βεβαια,εενω με αποκαλει κουμπαρα και κουμπαραειχε να με παρει τηλ απο το μαρτιο.το θεμα δεν ειναι αυτο μονο.αφου της ευχηθηκα καλη χρονια,γιΑΤΙ ειναι κ αυτη εκπαιδευτικος,μου λεει¨"εσυ ποτε γεννησες?????? :evil::evil::evil: μιλαμε δηλαδη για τρελλο ενδιαφερον!!!και αφου κυρα μου νομιζεις οτι γεννησα, γιατι δε με πηρες ενα τηλ να μου ευχυθεις!?????ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!δε ξερω βρε κοριτσια αν εγω ειμαι τοσο παραλογη, αλλα εγω παντα δειχνω ενδιαφερον πραγματικο γι τις φιλες μου και θυμαμαι τα παντα και τις ρωταω για εκεινες.ενω αυτες σε πρηζουν με τα δικα τους, αδιαφορουν παντελως για τα δικα σου,και ολα καλα!!!!αληθινη φιλια δηλαδη!!!ακου ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ????

συγνωμη που σας επρηξα πρωι πρωι!!!αντε ξυπνηστε μια μια να τα λεμε!!!κανενα νεο απο ευη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες μας.Καλα πολυ σπαστικο αυτο το παραθυρο, να μας πει καποιος γιατι το βγαζει?

Βανεσσακι καλα κρασια με την νονα, αμα δεν ξερει ουτε ποτε γεννας, μετα δεν θα θυμαται ουτε το ονομα του παιδιου!!Αλλαξε οσο προλλαβαινεις.

Εχω ενα καρο δουλειες σπιτι και βαριεμαι, νιωθω κουρασμενη...θα ερθει και κοσμος το βραδυ.... :shock:

Σημερα τρωμε μοσχαρακι με αρακα εσεις τι θα φτιαξετε?

Καλημερα στις κοιλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα να πανε αναστασια μου.και το θεμα ειναι οτι μονη της προσφερθηκε και αυτοαποκαλειται νονα!!

μοσχαρακι με αρακα,ε???τελειο μου ακουγεται.εγω μιας και ειμαι μονη σημερα θα φαω φασολακια που εκαναχτες.βαριεμαι να μαγειρευω παλι.εχετε και επισκεψεις σημερα???καλα μην κουραζεσαι και τοσο.ξερουν οτι εισαι εγκυος, δε χρειαζεται να τα εχεις ολα στην εντελεια!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ σιγα μην γυαλισω τα πατωματα....μια σκουπα θα βαλω κι ενα σφουγγαρισμα και φτανει!!

Τα φασολακια ουτε να τα σκεφτομαι εχω τραυματικη εμπειρια, μου εστειλε η πεθερα και δεν τα καθαριζει απο το πλαι και βγαινουν αυτες οι σιχαμενες κλωστες!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!!πρωτη νοικοκυρα η πεθερα δηλαδη!!!σαν τη δικια μου την τεμπελα!!!!δεν κανει τιποτα μιλαμε,μονο τρεχει τον αντρα της ολη μερα να πηγαινει τον κ...λο της βολτες!!!!μη συγχιστω παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egw elega oti mono se emena to vgazei to mnm ayto poly spastiko an kserei kapoia as mas pei.........

emeis shmera tha kanoyme tsipoyres ston foyrno kai salata maroylaki .......poy moy aresei me mpoliko ksydaki...........

koritsai an kai eimai poly spastikh me to spiti twra moy exoyn kopei ta podia kai ta xeria molis kanw kati ponaei para poly apo katv to pipi moy ti einai ayto to exei kamia sas??kai etsi shmera perimenw na erthei h mama gia na skoypisei kai na sfoyggarisei aa kai ligo sidero...egw exthes ekana to ena mpanio shmera to allo kai kseskonisa olo to spiti kai twra tha araksw giati eliwsa kai apo thn zesth........

vannesaki ayto me tis files asto ponaei poly egw meta to persino peristatiko poy exasa to mwro moy ekana ena ksekatharisma apo filoys kai syggeneis ...egw eimoyn panta gia oloys kai gia emena tote den htan kaneis ektos toys dikoys moy vevaia kai kapoioys filys kai koymparoys ........opote twra kserw pia ti na kanw........ligoi kai kaloi poy lene.......

gia na katalavete ena tha pw mono ston gamo to adelfoy moy kapoioi (syggeneis ) elegan pali egkyos einai ??????kala paie kala re o kosmos les kai exw kamia ntoyzina paidia anti na xaroyn poy emeina grhgora gia na kseperasw ton xamo toy mwroy moy.....

alla ti na pei oles exoyme fantazome apo mia toylaxiston istoria tetoia opote katalavenomaste.........

ta thymhthika kai neyriasa pali xixixxxixi :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα κοριτσια!!

καλα βανεσσακι, οτι ναναι η νονα!!!

κ εμενα θα μου την ειχε δωσει, οτανεχεις δευτερες σκεψεις παντως για τετοια θεματα, καλυτερα να κανεις αυτο που σκεφτεσαι.. να την αλλαξεις... αυτη ειναι η αποψη μου..

νονα-ος πρεπει να ειναι καποιος που θα το αγαπαει κ θα το θυμαται το παιδι, δεν ειναι μονο για τα δωρα οι νονοι..

καλα νια ο κοσμος δεν παει καλα... παντα κ παντου θα πουν κατι τετοιο..

κ μια φιλη του αντρα μου ειχε γεννησει κ ειχε χασει το μωρο κ πριν λιγες μερες ειχαν τη βαφτιση κ οοοοοοοοοολοι σχολιαζαν.. δηλ ελεος ανειναι δυνατον, πας σε χαρα, σε ευτυχισμενη στιγμη καποιου, τι μαλακιες καθεσαι κ λες... ντροπη!!

ρεσυ αναστασακο, σιγουρα θα το εχω χασει τωρα που ελειπα, με το ζαχαρο τι εγινε? που ειχαν αποκλιση οι τιμες? ολα καλα τωρα?

κ εγω τις σιχαινομαι τις κλωστες στα φασολακια :?:?:? ιουυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζουνίτσες!!!!

Βλέπω εχθές η πεθεροκουβέντα έδωσε και πήρε!!!

Ένα θα σας πω η πεθερά μου ήθελε να μου δώσει ένα κόκκινο πάπλωμα της γιαγιάς του άντρα μου 100 ετών και με απέιλησε ότι αν δεν το χρησιμοποιήσω εγώ θα το βάζει αυτή στο παιδί όταν θα της το πηγαίνουμε……………Πήρα τη δεύετρη επιλογή επειδή δεν έχουμε σκοπό να το πηγαίνουμε παρά μόνο επίσκεψη και θα είμαι πάντα μπροστά!!!Παναγιά μου!!!

Λενάκι καλώς ήρθατε!!!Κατσαριδάκια διάβασα………….Αχ αχ!!Και εμένα μου το πετάει αυτό με τον κωδικό!!

Άννα Μαρία μου ελπίζω να πάρεις απαλλαγή από το πρωινό σεμινάριο γιατί δεν βγαίνει αλλιώς!! Καλά αυτό με την απλυσιά και το εσωρουχάκι για μια εβδομάδα δεν παίζει καθόλου.Τσακωμένα με το νεράκι τα πεθερικά…

Κατερινούλα πως είσαι σήμερα;Όσο πλησιάζουμε τα έχουμε αυτά και εμένα με πιάνει που και που!!Μάλλον είναι οι ορμόνες μας που κάνουν παρτάκι!!!

Νασιούλα και εγώ το παθαίνω αυτό με τις δημοσιεύσεις, νομίζω ότι δεν μου τις βγάζει όλες με την πρώτη!!Καλέ λες να το χάσαμε;

Nia μου καλημέρα και εγώ έχω νυχάκια σήμερα έτσι για να ανέβω και λίγο!!Μπράβο που είσαι καλύτερα κοριτσάκι μου!!

Βανεσσάκι όμορφα που δεν θα μετακομίστε, το περιβάλλον της Αθήνας δεν συγκρίνεται με το περιβάλλον εκεί….Άσε που θα έχεις και τη μανούλα σου!!!Όσο για τα χρώματα αγαπώ πολύ το παλ λιλά!!Επίσης αυτή τη φίλη κουμπάρα μήπως μπορείς να μην τη βάλεις νονά στη μπεμπούλα γιατί δεν μου αρέσει καθόλου το στυλάκι της;To Ευάκι γέννησε!!

Αναστασάκο καλημέρα και εγώ έχω δουλειές και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου….Θα φάμε γεμιστά σήμερα.Ελπίζω να μην με θερίσουν γιατί με το στομάχι μπόμπα που έχω το θεωρώ πιθανό!!Η πεθερούλα και νοικοκυρά βλέπω…

Αγγελικούλα, Μικουλίνι,Muriamaki, Μαράκι, Marie,Ηλιαννάκι που είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κουκλίτσες μου...:)....

καταρχήν να πω ότι και μένα μου το βγάζει αυτο το μήνυμα με το administrator κάθε 5 δευτερόλεπτα και μου έχει σπάσει τα νεύρα..... :twisted::twisted::twisted::twisted: .....τί είναι πάλι αυτό?....και από ότι διαβάζω συμβαίνει από χθες το βράδυ.... :roll::roll::roll: ...περιεργο...

ΤΕΣΠΑ.....Βανεσσάκι καλά κάνατε και πήρατε αυτή την απόφαση....θα είσαι κοντά με την μανούλα σου να σε βοηθάει όπου χρειαστεί και δεν θα μπεις στην διαδικασία της μετακόμισης κτλ....άντε με το καλό να αρχίσετε το δωματιακι της μικρής σας....:)......το λιλά μου αρέσει πάρα πολύ και από την στιγμή που πήρατε επιπλάκια σε τέτοια απόχρωση, η ιδεα σου να βάψετε έναν τοίχο έτσι είναι ιδανική...όσον αφορά τις φίλες......άστο καλή μου.....!!!!.......δεν νομίζω τελικά να υπάρχει χειρότερο από την ζήλια μιας γυναίκας προς μια άλλη......για οποιονδήποτε λόγο και αιτία...!!!.......έχεις τα δίκια σου να εκνευρίζεσαι αλλά από την στιγμή που δεν ντρέπεται αυτή εσύ αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να μην την καλέσεις ούτε στην βάπτιση της κορούλας σου και να βρεις άλλη νονά...!!!!.....σε φιλώ....

Βανεσσάκι αυτό που μόλις έγραψες γαι την νέα σου εγκυμοσύνη είναι τραγικό......και αναφέρομαι στην αντίδραση του κοσμου......δυστυχώς έτσι φέρονται οι απολίτιστοι κουκλίτσα μου.....αντί να χαρούν με το ευχάριστο γεγονός βγάζουν τέτοια κακία και ζήλια άνευ προηγουμένου...!!!....μην δίνεις σημασία...να εύχεσαι τα μωράκια σου να είναι καλά και αυτούς γράψε τους κανονικότατα..!!!!...σε φιλώ...

Αναστασία μου.....μην κουράζεσαι ομορφιά μου......λίγα πράγματα.......δεν χρειάζεται και πολλά .....έγκυος είσαι.....όσον αφορά τα κιλά...στα 4 κατέβηκες?....πωπω....κοριτσάκι μου....θα σε ανταμείψει όμως η κούκλα κορούλα σου...:)....σε φιλώ....

Νάσια μου και Αγγελική μου..... :lol::lol::lol: ...λέτε να φτάσει σε τετοιο σημείο η κατάσταση και να συνεργαστούμε.....????..... :lol::lol::lol::lol: ....καλά....τότε όλο το φόρουμ θα έρθει να καταθέσει ώς μάρτυρας..... :lol::lol::lol::lol::lol: ...χαμός θα γίνειιι...:)

Δώρα μου πολλά γλυκά φιλάκιαααα...

Λενάκι μου......γίνεται πανικός φέτος με τις κατσαρίδες.....παντου υπάρχουν και σε απίστευτη μεγάλη ποσότητα...!!!......τρελάθηκαν και αυτά....τί νομίζεις...!!!......μπήκες στον 7ο?......άντε....πλησιάζει και η δική μας ώρα...;).....φιλάκια,..,,,:)

Πολλά γλυκά φιλάκια σε όλεςςςςςςς.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikoylinaki πώς είσαι καλύτερα;;;;;;;

Αναστασία καλημέρααααα τι κανει η κοιλίτσα σου;; εμείς σήμερα τρώμε κοτοπουλο γιουβέτσι,,,, ξέρεις ανάλατο,,,,,, αγευστα πράγματα …. Τι να κάνουμε;;; το μπεμπε να είναι καλά!!!!!!!

Αγγελικούλα συμφωνώ στο ότι δε μπορείς να φορτώνεις όλη μέρα το παιδί σου στους παππούδες – γιαγιάδες π.χ για να πας για καφέ και μετά να έχεις και απαιτήσεις! Παίρνουν αερα μετά και σου κάνουν και κουμάντο! Άσε που μετά θα σου κακοφαίνεται όταν το παιδί θα προτιμά να κάτσει με την γιαγιά του παρά με την μάνα του!

Βανεσάκι μου έχεις δίκιο για τη φίλη σου….που νευριάζεις!! Μήπως να σκεφτείς πάλι το θέμα κουμπαριάς;; θα θυμάται πότε έχει γενέθλια η μικρή μεθαύριο;;;

Το ότι πήρατε απόφαση είναι ευχάριστο,,, ανακουφίστηκες και εσύ!!

Αννα Μαρία ούτε εγώ ούτε ο άντρας μου θέλουμε να μας μεγαλώσουν τα παιδιά οι μανάδες μας! Ευτυχώς έχουμε τις ίδιες απόψεις!

Κατερινούλα 11 πώς είναι σήμερα η διάθεσή σου;;; Πιστεύω ότι όλες το παθαίνουμε που και πού, ορμόνες βλέπεις!!!! Και εγώ σκέφτομαι αν θα είναι καλά το μπεμπάκι…. !!!

Maimoudaki καλώς όρισες!! Τις σιχαίνομαι τις κατσαρίδεςςςςς……..το χειρότερό μου, ούτε λεπτό μαζί τους!!!! Καλά έκανες και παραχώρησες το σπίτι στις κατσαρίδες!!!!

Απαιτείται ένα όνομα χρήστη και κωδικός από το http://www.mammyland.com. Η σελίδα δηλώνει: "Restricted Area"

μου το βγαζει κ εμένα αυτό, τι στο καλό θέλει και μου έχουν σπάσει τα νεύρα!

:evil:

MaDi ,Ηλιάννα , Μαρία Σαραντοπούλου , Λυδία , Muriam, Επιστήμη, Teddy_Dion, Νάσια , Λενα

είστε καλά κοριτσάκιααααα;;;;;; τα μπεμπέ μας καλά;;; φιλάκιαααααααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι βανεσσακι συγκρατησου, αυτες χαιρονται και εμας ανεβαινει η πιεση!! :shock:

Νια αιντε μην πω τωρα τιποτα και δεν θελω να συγχύζομαι....κακόψυχοι ανθρωποι, αντι να χαιρονται λενε οτι βλακεια τους κατεβει...ακου να δεις παλι εγκυος ειναι...ναι ρε τραβατε κανενα ζορι? Οταν λες σου ποναει το πιπι, που ακριβως στον κολπο ή στην ουρήθρα κοντα?γιατι κι εγω αν κατσω χαμηλα να κανω κατι νιωθω πως ο κολπος τσιτώνεται, αλλα αν ειναι πο πανω ισως τα μωρα σου σπρωχνουν την ουροδοχο και την ουρηθρα!

Μαιμουδακι μου(Λενα δεν ειπαμε σε λενε?) νηστικια ημουν καλα, λιγο ημουν κοντα στα ορια μετα απο 1 ωρα δηλαδη επρεπε να ειναι κατω απο 140 κι εγω ειχα 135 ας πουμε...αλλα οχι οτι ειναι και κατι τραγικο....μετριεμαι και τη δευτερα και μετα θα παω να με δει απο κοντα να δουμε τι θα πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώραααα.....τώρα διάβασα αυτό με την απειλή και το πάπλωμα.....χαχαχαχαχα.... :lol::lol::lol::lol::lol: .....δεν γίνονατια αυτά βρε κορίτσια....τί θέατρο του παραλόγου είναι αυτοοοοοο.......να το πάρεις και να το κάψεις...!!!!!

Μαράκι μου......είμαστε μια χαρούλα......και τα δυο μας.....σου ανταποδίδουμε τα φιλάκια...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά Miki τα φιλιά μας και τις καλημέρες μας!!!

Μαρία καλά είναι η μπεμπούλα!!!Πως είναι ο γλυκούλης σου;

Νια μου από κακοήθεια άλλο τίποτα ο κόσμος, κάνε πως δεν ακους

γιατί θα τρελαθούμε μου φαίνεται............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι και εμένα ο μπεμπούλης μου!!!!!!

Κουνιέται και τον χαίρομαι!!!!!!! (και τον φτύνω βέβαια φτουουυυυ φτουυυυυυ) :lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικι μου ναι στα 4 κατεβηκα δεν ξερω αν χασω αλλα προς το παρον εκει ειμαι πανω κατω κατι γραμμαρεια!Τουλαχιστον εχει και ενα θετικο!!! :mrgreen:

Μαρακι σε εχω παρεουλα, εγω με τα γλυκα εσυ με το αλατι!!! ;)

Δωρακι πρωτη νοικοκυρα σου λεω, απο την βαρεμαρα της ευτυχως δεν τρωμε και τα κοτσανια!! :|

Κοριτσια κι εγω να την φτυσω εχει 3 ημερες σαν τρελη κουνιεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασία μου εσύ κρατάς και σιλουέτα!!!!!! ;)

Εγώ άργησα να εμφανίσω πρόβλημα ευτυχώς..... και ουσιαστικά προληπτικά το έκοψα...αλλά τελευταια δεν μουδιάζουν όντως τα χέρια μου, και είμαι καλύτερα!!!!

αλλά εγώ πρόλαβα και πήρα 12 κιλάααααααα!!!!! :?

τι να κανουμε;;;;; ας ειναι γεράαααα τα μωράααααα μας!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eimai kalhtera shmera alla an perpatisw ligo parapanw koyrazome para poly aste to laxaniasma xaxaxa les kai anevenw skales .........kala ayto me to paplwma einai ola ta leyta xaxaxxa eytyxws egw den exw tetoia exw pei oti ola ta thelw na ta parw kenoyrgia opote den moy lene tipota xaxaxa vevaia h pethera oyte kan kserei akomagia to oti tha exei dyo eggonia akoma xaxaxa den toys to exei pei .....tha toys erthei tamplas xaxaxa .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α βανεσσακι θα συμφωνησω με τη μικι για τα χρωματα!!

μικι τι κανεις καλη μου?? τι κανει το μπεμπε???

μαρακι εισαι καινουρια στο ποστακι?? καλως ηρθες!!! με το καλο το μπεμπακι σου!!

ετσι κ αλλιως δε μενω εκει, ας μεινουν οι αλλοι με τη βρωμα τους...

αναστασακι ναι λενα με λενε! οποτε μια χαρα τα πας με το ζαχαρο!!!

για την αποκλιση που ειχε το μηχανημα τι σου ειπε, ειναι φυσιολογικο? οχι ε?

τι καλο μαγειρευετε σημερα?

εγω μοσχαρακι με κριθαρακι!

επισης δωρα καλυτερα να το παρεις το παπλωμα κ να το καταχωνιασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...