Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

Τώρα κατάφερα να ξαναμπώ...

Μαζευτήκαμε σπίτι κατά τις 10, σε τρελή υπερένταση ο μικρός γιατί ήταν με το ξαδελφάκι του το οποίο είναι σχεδόν 4 χρονών και είναι όχι απλά ζωηρός, όχι απλά υπερκινητικός.. δεν ξέρω κι εγώ τι είναι!! Αφού καταφέραμε και γλιτώσαμε χωρίς τραυματισμούς, πάλι καλά!!! Σε κάποια φάση πέταξε ένα βιβλίο κατά πάνω στο Γιάννη και τον πέτυχε στη γωνία του ματιού λίγο πιο κάτω!! Λίγο ακόμα και θα του'χε βγάλει το μάτι κορίτσια!!! Του έκανε πληγή... :shock::shock::shock:

Και τπ με τούτα και με κείνα, τελικά κοιμήθηκε κατά τις 12.30 με τα χίλια ζόρια!!

Άσε που μου δάγκωνε το στήθος!! Ουφ!!

Είναι καμιά εδώ;;;

Μαριέττα να το κανονίσουμε κάποια άλλη μέρα σύντομα για Φλοίσβο.. κι όποια άλλη μπορεί εννοείται!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και καλη εβδομαδα για ολες τις ομορφες μανουλες!!!!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]!!!

θελω να ευχυθω καλη δουλιτσα στις μανουλες που ξεκινανε σημερα συγνωμη που δεν αναφερομαι με ονομα αλλα τα μπερδευω λιγο και δεν θελω να κανω καμια γκαφα!!!!!! :?:? εμειςπερασαμε ενα πολυ ωραιο σαββατοκυριακο ολο βολτες ημασυαν και που δεν πηγαμε!!!!!!!!!

κοριτσια εμενα μονο στην περπατουρα καθεται δεν θελει πουθενα αλλου τι να την κανω?? :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:λετε ναπειραζει πολυ??????

επισης κοριτσια συμβαινει κατι περιεργο εχθες το βραδυ για κανενα 20λεπτο με επιασε μια ταχυκαρδια χωρις λογο ξαφνικα!!και σημερα το πρωι ξυπνησα και τρεμουν τα χερια μου παρα πολυ!!!!!δεν το εχω ξαναπαθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα για ολες τις ομορφες μανουλες!!!!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]!!!

θελω να ευχυθω καλη δουλιτσα στις μανουλες που ξεκινανε σημερα συγνωμη που δεν αναφερομαι με ονομα αλλα τα μπερδευω λιγο και δεν θελω να κανω καμια γκαφα!!!!!! :?:? εμειςπερασαμε ενα πολυ ωραιο σαββατοκυριακο ολο βολτες ημασυαν και που δεν πηγαμε!!!!!!!!!

κοριτσια εμενα μονο στην περπατουρα καθεται δεν θελει πουθενα αλλου τι να την κανω?? :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:λετε ναπειραζει πολυ??????

επισης κοριτσια συμβαινει κατι περιεργο εχθες το βραδυ για κανενα 20λεπτο με επιασε μια ταχυκαρδια χωρις λογο ξαφνικα!!και σημερα το πρωι ξυπνησα και τρεμουν τα χερια μου παρα πολυ!!!!!δεν το εχω ξαναπαθει!

Στελλιτσα καλημερα..αυτο που περιγραφεις μοιαζει με κριση πανικου..ειχες αγχωθει;μηπως ειχες πιει δυνατο καφε;αν πινεις φραπε,σταματησε τον γιατι προκαλει απιστευτες ταχυπαλμιες..προσπαθησε αν σε ξαναπιασει,να παιρνεις βαθιες αναπνοες και να εκπνεεις οσο γινεται πιο αργα....κουλ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!Τι κάνετε??

Ρούλα και Μαριέττα,κανονίζουμε άλλη φορά αν είναι,και η Ειρήνη έλεγε να κανονίσουμε!Άντε όσο είναι ακόμα καλός ο καιρός!!

Στέλλα,κι εμένα με πιάνει αυτό που λες όταν αγχώνομαι ή δεν κοιμάμαι καλά!

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω,είναι ο μικρός εδώ και τα πειράζει ΟΛΑ!!Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειναι οι πρωινες???καλημερες!!!

η μικρη κοιμαται!!!

αλλα το βραδυ παναγια μου!!!!!αφηστε!!!

ακομα δεν εχω βαλει στον χορο τον τζεμ!!!αν και μου το ζητησε να κοιμηθει εκεινος μαζι της!!!

στελλακη αυτο που νιωθεις ειναι οντως σαν κριση πανικου αλλα επισης οταν εχεις ελειψη σιδηρου ειναι ακριβως τα ιδια συμπτωματα,ταχυκαρδια και τρεμουλο!!!

κανε μια εξετασουλα σιδηρου και χαλαρωσε!!!

ελενη καλη αρχη βρε!!!!

και καλη αρχη στα παιδακια που ξεκινουν σχολειο νηπιο κτλ!!!εμενα το ενα ανηψι μου παει πρωτη μερα στην πρωτη ταξη και θελω να μαθω τι εγινε γιατι ειναι αλητακι

κοριτσια οσο για το τσιγαρο....καπνιζα μεχρι που εμαθα οτι ειμαι εγκυος...μετα μαχαιρι και δεν εχω σκοπο να το ξανακαπνισω...απο τα 14 το χα ξεκινησει!!!ο τζεμ που καπνιζει δεν μπορειτε να φανταστητε ποσο ασκημα μου μυριζει!!οταν ερχετε παει αλαζει πλενετε και μετα τα υπολοιπα!!!

ξεκινησε να εχει πολυ ζεστη παλι λεω να παω για κανα μπανακι!!!!

οταν βρω χρονο θα σας βαλω μερικες φωτο απο εδω που μενω!!!να δειτε πως ειναι και επιτελους κανονιστε κανα ταξιδακι μαζικο προς τα δω!!!θα σας βρω καλες τιμες...αν ερθετε μαζεμενες!!!αν ερθετε μια μια ειστε καλεσμενες σπιτακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Χρόνια πολλά στο Λυδιάκι!! Και μπράβο στη μανούλα που θηλάζει 8 μήνες!!

Μαριέττα ωραία φώτο του μικρού!!!

Εγώ χτες συνδέθηκα μέσω facebook και παίρνει την φώτο προφίλ που έχω εκεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες. ειπα να σας διαβασω προτα αλλα στην μεση τα παρατισα γιατι μετα δεν θα εχω χρονο να σχολιασω...

Σημπεθερα καλη αρχη στην δουλια ελπιζω να την βγαλεις την μερα χορης δακρια...

Ρεββεκα να την χερεσε την Λυδια σου και εμεις σημερα γινομαστε 10 μηνον....

Παναγιωτα εμηνα καγγελο με αυτα που διαβασα για τον παιδικο :o:o Καλα ολοκλιρο παιδι στο παρκο τον εβαλαν??? Εχουν και πτυχια τρομαρα τους :evil::evil::evil:

Η Φλωρα σημερα δεν πιγε στον αγιαζμο γιατι εχθες το βραδι ειχε παλι 38 πιρετο :(:( Πιρα την παιδιατρο τηλεφωνο αλλα επεμενε πως ειναι ιοση και δεν θα παμε για εξετασοις (για αυτην την φορα τουλαχιστον). Ελπιζω να μην ξανααροστισει τωρα στα κοντα...

Να σας πω και ενα κουφο που ειπε η Φλωρα προχτες....Ο μικρος εχει ισια μαλια οπος και η Φλωρα αλοστε (πρασα ειναι της Φλωρας) και ο αντρας μου τον φοναζει "σγουρομαλι", πεταγετε και η Φλωρα σαν το ελατιριο και του λεει " δεν ειναι σγουρομαλης βρε μπαμπα, ξανθος εινει" !!!!!!!!!!! Τι αστροπελεκη μεγαλωνω :lol::lol::lol::lol:

Ααααα καλα που το θιμιθικα, Μαρακι ηρθαν τα βιβλια που μου εστιλες αλλα ακομι ειναι στο ταχιδρομιο γιατι ο αντρας μου δεν προλαβενε να παει να τα παρει, εχουν σινελεφση οι ταριφες για τις κινιτοπιησεις τους και πιγε εκει...........

Ρεββεκα η ιδεα σου δεν ειναι κακη, να γινω και εγω χωριατοπουλα και να εχω φαρμα στο χωριο :-?:-?:-? Λες και στην πολη ιδαμε προκοπη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια!!!

να το χαιρεσε και συ ευη μου!!!!

εμεις ετοιμαζομαστε σιγα σιγα να αποκεντρωθουμε!!!κλεινουμε τρυπες και μαζευουμε για να ειμαστε ανετοι!!!σιγα μην κατσω στην πολη!!!

θελω θαλασσα καθαρο αερα τον κηπο μου!!!κοτουλες!!!κατσικουλες!!!!

και ενα τζακι εεεεε μην ξεχνιομαστε!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!Καλη εβδομαδα!!!!

Καλη σχολικη χρονια αν και η Φλωριτσα δεν πηγε ε;;;Περαστικα βρε Ευη!!!Γρηγορα και ανωδυνα ευχομαι!!!!

Να σας γραψω λιγο τα νεα μας .

Πηγα λοιπον το πρωι στον παιδικο και πολυ ευγενικα τους ρωτησα αν οντως βαλανε το παιδι στο παρκο και για ποιο λόγο.

Μου ειπαν οχι...και μαλλον θα μπερδευτηκε απο αλλα παιδακια πιο μικρα που τα βαζουν στο παρκο.

τους ειπα οτι σε καμια περιπτωση δε θελω να συμβει κατι τετοιο,οτι ολο το καλοκαιρι τον προετοιμαζαμε για το σχολειο και μεχρι τωρα δεν εχει τσινισει καθολου οποτε στο χερι τους ειναι να παραμεινουν τα πραγματα ομαλα. :D

Και φυσικα τους εδωσα να καταλαβουν οτι το παιδι στο σπιτι μας τα λεει όλα.

Οταν πηγα να τον παρω μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλος και αρχισε να ψιλοσυνεργαζεται και στο θεμα καρεκλας...εχουμε ομως μελλον...αυτααααααααααα

Κοριτσια με συγχωρειτε που γραφω πιο πολυ για τον μεγαλο παρα για το μωρο ε;;; :oops::oops::oops:

Χίλια συγγνωμη.Αν το παρακανω να μου πειτε...οκ;;;

Εγω Ρεββεκα παντως ψηνομαι πολυ να ερθω.Ρε συ εχω ακουσει και τα καλυτερα αλλα και τα χειροτερα για την Πόλη.Αλλα μου μενουν τα καλυτερα!!! :D:D:D

Ελενη καλη αρχη στη δουλεια και ολα να πανε καλα με την Αφροδιτη.

Σας βλέπω που αναρωτιεστε πως θα ειναι οταν θα περπατησουν..Ενα σας λεω..Πατε για κανα καφε με καμια φίλη σας οσο προλαβαινετε!!!!!!!!!!!!!! μετα δεν υπαρχει η εννοια "καθομαι". :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μια χαρα εκανες και πηγες και μιλησες!!!!ετσι μανα γερα!!!

πες μου τι ασχημα εχεις ακουσει να σου τα πω απο πρωτο χερι εγω!!!γιατι και γω πριν ερθω εδω μου ειχαν πει τα απειρα :D:D:D

θα με βιασουν θα θελει ο αντρας πρωκτικο :oops: χαχαχαχα θα με δειρουν θα μου φορεσουν μαντιλα!!!!θα ζω σε χαμοσπιτο και αλλα πολλα σαν αυτα τα χαζα!!!!

ζω σαν βασιλισσα,οι ανθρωποι εδω ειναι πιο ευρωπαιοι και απο τους ευρωπαιους,φιλοτιμοι καλοι,αγαπανε τους ελληνες παααααααρα πολυ!!!!κι πολλα αλλα που μπορω να σου απαντησω,ομως οπως ολες οι χωρες εχουν και τα ασκημα!!!ρωτηστε καλεεεε πηρα φορα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εχω ακουσει πολυ αντιφατικες αποψεις..

Ο αδερφος μου μου ειπε οτι δεν χρησιμοποιουνε χλωρινη και ολα τα μυριζανε... :lol::lol::lol:

Μια συναδελφος μου ειπε οτι ειναι πεντακαθαρα και παντου μοσχοβολαει....

βγαλε ακρη :lol::lol::lol:

Καλα..για το πρωκτικο σεξ... =))=))=))=))=))

ασε που στο εξωτερικο το λενε greek way!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρησιμοποιουνε χλωρινη καλε χαχαχχα!!!αμα πηγε σε καμια περιοχη οπως μερικες δικες μας που ζουν πακεστανοι και ειναι λιγο βρωμιλοι οπως πχ εδω οι κουρδοι εεεε ολες οι χωρες εχουν τα καλα και τα κακα!!!ελα παιδι μου εσυ να σε παω εγω σε μερη που θα παθεις πλακα!!!

οποιος ηρθε ξαναρθε και ξαναρθε......

εγω εδω που μενω ειναι μια οαση!!!!πραγματικα,πρεπει να σας στειλω φωτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα εμενα δεν με ενοχλη καθολου να μιλας για τον Νοκολα σου αλλα τωρα που το ανεφερες για το μωρο δεν λες και πολλα οντος....Τι κανει και αυτο το πλαζματακι σου?? Ειναι ζοιρουλης, με τον υπνο πως τα πατε, μπουσουλαει, περπαταει ????

Ρεββεκα εγω εχω ακουσει πως η Κωνσταντινουπολη εχει βελτιωθει παρα πολυ σε σχεση με παλιοτερα, αλλα οτι εξω απο καπιες σινικιες που ειναι φανταστικες εχει ακομι πολυ χαμιλο επιπεδο και φτοχια...

Εχω γνορισει Τουρκους πολλους στην Σουηδια και παρεα εκανα με Τουρκαλες.. Αλλα αυτο που θιμαμε χαρακτιριστικα ειναι το επομενο καλοκαιρι μετα την αποφιτιση μας απο το λυκιο...ΟΛΕΣ ΧΟΡΙΣ ΕΞΕΡΕΣΗ (εκτος απο μια για να ειμαι ακριβης) γιρισαν παντρεμενες και οι μισες ηταν ιδι εγκυος... Ηταν καμια 10ρια στο σινολο....Τα ειχαν κανονιζμενα οι γονοις τους πρην πανε στην Τουρκια...Η πιο κολιτη μου να πω την παντρεψαν με τον προτο της ξαδερφο απο της μαμας της την μερια, και δεν τον ειχε ξαναδει πρην τον γαμο ποτε....

Ενταξη δεν λεω πως ολοι ειναι ετσι και σιγουρα παιζει ρολο αν ειναι απο πολη η απο κανενα ξεροχορη μεσα στα βουνα...

Αλλα η ιδια κοπελα μου ειχε διηγιθει μια ιστορια για μια ξαδερφη της που οταν εμηνε εγκυος εκτος γαμου την εβαλε ο ιδιος ο πατερας της σε ενα δοματιο μαζεψε και την ιπολιπη οικογενια εκει και μετα την πιροβολισε για να γλιτοσουν την ντροπη και καλα :o:o:o:o

Εμπιρια δικη μου δεν εχω αλλα θα ηθελα να επισκεφτω την Κωνσταντινουπολη γιατι νομιζς πως θα μου αρεσει πολυ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα που διαβασα για τους κουρδους θιμιθικα πως η σιγκεκριμενη κοπελα ηταν κουρδη και η αλη κοπελα που ηταν στην ταξη μου ηταν Τουρκαλα (η μερα με την νυχτα ηταν οντος)..Η μια ειχε καταγογη απο το Κουλο στα κατσαβραχα (δεν ξερω αν το γραφω καλα) και η αλη απο Ανγκυρα...

Παντος εγω ανετα ερχομουν...Τωρα στης 16 Σεπτεμβριου διοργανονει ο πολιτιστικος σιλογος ταξιδι στην Κωνσταντινουπολη (του χωριου ο σιλογος) αλλα δεν εχω που να αφισω τον μικρο αλιος θα σου ερχομουν :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε κι άλλα μικρο-γενέθλια;; Χρόνια πολλά του μικρού Εύη!!

Και περαστικά της Φλώρας...

Μα καλά, πάντρεψαν την κοπέλα με τον πρώτο της ξάδελφο;!;!

Άσε πια το ότι δεν γνωρίζονταν...

Ακόμα και τώρα γίνονται αυτά σε κάποια μέρη της Ελλάδας.. πριν κάτι χρόνια είχα πάει σ' ένα γάμο στη Μάνη, όπου γαμπρός και νύφη είχαν συναντηθεί μια δυο φορές, παρουσία γονέων κλπ κλπ... :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ευη αυτα ειναι παρατραβηγμενα!!!!!στα συνορα του ιρακ και σε κανα κατσαβραχο οπως ειπες!!!

η πολη ειναι σαν μια ξεχωριστη χωρα απο την υπολοιπη τουρκια!!!και που να δεις και τα παραλια!!!

εδω οι κοπελες πανε σε κλαμπ μενουν μονες παντρευοντε χωριζουν!!!ντυνοντε μερικες σαν ξεκολα!!!σωρυ κιολας!!!υπαρχουν και οι αλλες με τις μαντηλες,μην φανταστητε ενα απλο μαντηλι στο κεφαλι και τα υπολοιπα πουμα παπουτσι χαμηλοκαβαλο παντελονακι και τετοια,με το τσιγαρο στο χερι...,χερακι χερακι με το αμορε τους!!!οχι οι μαυροφορεμενες μην μπερδευετε το ιρακ με την τουρκια και τους κουρδους!!!

εγω παντως κοριτσια τετοιους ανθρωπους δεν γνωρισα ποτε στην ελλαδα!!!να σταματαω καποιον να ρωτησω που ειναι η ταδε οδος και να βγαινουν 10 να με βοηθησουν απο το χερι να σε πανε μονο που δεν σε περνουν!!!!

και πολλα αλλα!!!

ειναι βεβαια και ανθρωποι που μισω οπως οι ταξιτζιδες και οι λεωφοριατζηδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαίρεστε τα μωράκια σας μανούλες Ρεββέκα και Εύη!!Εγώ Ρεββέκα,θα σου έρθω κάποια στιγμή,δεν υπάρχει περίπτωση!Έχω ξανάρθει Κωνσταντινούπολη και μου άρεσε πολύ αν και έμεινα μόνο λίγες ώρες!

Ο γιοκας μου με έχει τρελάνει τις τελευταίες 2 μέρες με τα καμώματά του!!!Τραβάει την μπλούζα εκεί που καθόμαστε,θηλάζει και μετά πιάνει το στήθος με το χεράκι του,το ζουλάει και πιτσιλάει γάλα στα μουτράκια του και γελάει!! :lol::lol::lol:

Έχετε να μου πείτε κάτι για τις μυξούλες???Έχει πολύ καιρό μύξες αν και του βάζω συνέχεια φυσιολογικό ορό και τις τραβάω με την ειδική συσκευή και πάλι μετά από λίγη ώρα ακούω να έχει μύξες!!Ίσως να φταίει και αυτό που ξυπνάει συχνά τη νύχτα... :roll:

Και μια ερώτηση για τις αγορομάνες:τα αγόρια σας πειράζουν το πουλάκι τους???Ο δικός μου σε κάθε αλλαγή πάνας,του αλλάζει τα φώτα!!! :oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα κι ο δικός μου σφεντόνα το'χει κάνει! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λοιπόν, συνεχίζοντας τις γκουρμέ συνταγές, σήμερα του έκανα κεφτεδάκια με σάλτσα και σουσαμάκι ζυμαρικό on the side! =))

Έψησα τα κεφτεδάκια στο γκριλ και μετά τα έβαλα να βράσουν μέσα στη ντομάτα για να μαλακώσουν. Μετά τα έβγαλα, έριξα το σουσαμάκι στο ζουμί να βράσει και έτοιμο! Το μόνο που άλεσα ήταν τα καρότα και τα'ριξα πάλι μέσα στη σάλτσα που έβρασε το σουσαμάκι. Κι έφαγε 3 κεφτεδάκια και αρκετό ζυμαρικό! Καλά δεν είναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας!!

μπηκα για λιγο,θα σας δω απο το βραδακι παλι,χρονια πολλα στα παιδακια που εχουν γενεθλια σημερα!!!!! (θελουμε γλυκο απο τις μανουλες τους!!!)...τρουφακια κατα προτιμηση :lol::lol:

Αννα ο δικος μου περιμενει την στιγμη που θα ακουσει το σκρατς της πανας και το χερι ειναι ετοιμο να αρπαξει το πουλακι του και να το κανει σφεντονα,λαστιχο κι ο,τι αλλο μπορεις να φανταστεις!!χαμογελαει,βγαζει κραυγουλες...μαλλον φτιαχνεται ετσι;; :lol::lol:

για τις μυξουλες,ξερω απο την γιατρο μας οτι ειναι και συμπτωμα δοντιων,οποτε περιμενε να σκασει κι επομενο δοντακι!!εγω παντως δε χρησιμοποιω την συσκευη αυτη πια,ετσι οπως ειναι ξαπλωμενος στην αλλαξιερα,του ριχνω μπολικο ορο στο ενα ρουθουνι,τον γυρναω ανασκελα,τρεχει μυξα απιστευτη και κομματια ολοκληρα(ενταξει,μη ξερασετε) και το ιδιο απο το αλλο ρουθουνι μετα..η συσκευη ηταν ο εφιαλτης μου απο τοτε που ηταν βρεφος...ουτε εγω μπορουσα,ουτε κι ο μικρος καθοταν!!

Ρουλα δεν ερχεσαι απο δω μια βολτα να μου μαγειρεψεις αυριο για τον μικρο; θα σε προσλαβω προσωπικη μας σεφ!!!

Ρεβεκκα δε σε ζηλευω καθολου!!τι χαλια γειτονια ειναι αυτη;εχεις δικιο που θες να την κανεις!!!ρε κατσε στα αυγα σου!! δειχνει πολυ ομορφη η γειτονια σας!!μες στο πρασινο ειστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαραααα....

Ευχαριστουμε για της ευχες κοριτσια, απο τωρα σκεφτομε τα πρωτα μας γεννεθλια πως θα τα γιορτασουμε....Το σπιτι μου ειναι μια τριπα για να τα κανουμε εδω και λεφτα δεν βλεπω να εχουμε για παιδοτοπους :(:( Τελος παντον εγω θα ονειρευομαι....

Ρουλακι αυτο το φαγακι το ετρογα και εγω ανεταααααα, μιαμ μιαμ μιαμμμ.....

Εγω κοριτσια δεν τον αφινω να τραβαει το πουλακι του, να τον αφινω??? Νομιζω οτι θα τραβματιστει με τετια μανια που το τραβολογαει....

Μαριεττα πολυ κουκλι ο Ηλιας , εχει γινει αντρακι ζορικο το παλικαρι σου :D:D

Ρεββεκα πλακα κανεις εεεεεεε????? Εγω λεω να αλαξουμε γειτονια να ερθεις εσυ εδω και εγω εκει....

Μονο που δεν ιδα ολα τα πεζοδρομια τινγκα στο αυτοκινιτομιχανακι φτανει και περισεβει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...