Μετάβαση σε περιεχόμενο

6ΜΗΝΩΝ ΠΙΑ, ΚΡΕΜΕΣ, ΦΡΟΥΤΑ, ΒΑΦΤΙΣΙΑ !!!!!!!!!


Recommended Posts

I AM BACK....

Μετα απο πολυ καιρο αποτοξινωσης γυρισα (χ [smilie=pottytrain5.gif] στηκατε ε; :lol::lol::lol::lol::lol: ) με γεματες μπαταριες,αλλη διαθεση και ορεξη για ΠΟΛΥΥΥΥ ΧΑΒΑΛΕ και ΜΠΟΥΡΟΥ-ΜΠΟΥΡΟΥ!!!!!

Καλα..για να διαβασω [smilie=read2.gif][smilie=read2.gif] οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα αυτα που γραψατε (παλια για εσας-νεα για μενα) θελω 2 ζωες!!!!

Θα διαβασω μερικες σελιδες....θα ρωτησω...θα καταλαβω και απο τα <<συμφραζομενα>>....Οκ μωρε,θα την βρω την ακρη... ;)

Λοιπον τα νεα μας εν συντομια......

1. βαφτιστηκαμε κι εμεις!!!!!

2. Τρωμε με μεγαλη ορεξη τις στερεες μας!!!!

3. Ειμαστε αρρωστες εδω και λιγες μερες αλλα δεν χανουμε το κεφι μας!!!

4. Η μικρη εβγαλε τα 2 κατω δοντουλια...η μεγαλη φαφουτονιο ακομα....

Αυταααααααααα

:-*:-* :-* :-* :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 898
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

που εισαι βρε λολλακι??? δεν επαιξα κ κανα τζοκερακι!! μολις χτες ρωταγα για σενα!! αμα παιξω σημερα αραγε θα εχω ελπιδες??

μολις γυρισα απο εναν τριωρο καφε!!! τον καταευχαριστηθηκα λεμε!!! ειχε κ φοβερο καιρο!! τωρα σπιτι κεχω ενα σωρο δουλειες! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Φρογκι .

γουελκαμ μπακ Λολλακι!!!!!

Εμεις εχουμε τα δυο κατω δοντια και προχθες κολλησε μια ινα μοσχαρι,χαχαχαχ το καημενο ρουφουσε να βγει. Δυο δοντια ολα κ ολα και κολλησε :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαμμυς ολοκληρη κουκλαρα η μικρη ε? Να ειστε καλα.

Κατι ηθελα να σας πω αλλα το ξεχασα , θα επανελθω αν με αφησει το Αλτσχαιμερ!

Λολλι πες μας κ αλλα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα περα για περα !

ΓΕΙΑ ΣΟΥ froggy !!! να σας ζήσει ο μπουμπούκος σας ! για ticker ριξε μια ματια στην κατηγορία "Λειτουργίες κλπ του mammyland" και αν δεν βγαλεις ακρη πες μας να σου πουμε... οπως καταλαβαινεις τρεχουμε και μεις με τα μωρά μας και ο χρόνος φεύγει νεράκι...

δωσε και στοιχεία ημ γεννησης + ονοματακι να σε βαλει το Γιουλάκι στην λίστα μας ;)

εμεις ανακαλύψαμε ενα νεο παιχνίδι.... αν και υποθέτω οτι δεν θα αρέσει και πολύ στους γειτονες μας χαχαχαχα :lol::lol:

κανει ααααααααααααααααααααααααα ο μικρος και γω του βαζω το χερι μπροστά στο στόμα και ετσι ακούγεται η φωνή του σαν ινδιάνικη κραυγή αχαχαχαχα :lol::lol::lol: το τι γέλιο εχει ριξει απο χθες που το ανακαλύψαμε ...δεν λέγεται !!!! :mrgreen:

σημερα που ετρωγα διπλα του με κοιταζε περίεργα λες και λιγουρευόταν αυτό που ετρωγα.... λετε απο Δευτέρα που λεω να ξαναπροσπαθησουμε με τις στερεες να φάει επιτέλους ;;;;;;!!! δυστυχώς απο το σημερινό φαγητό μου δεν μπορούσα να του δωσω να δοκιμάσει... παρ ολο που εχουμε 3,5 δοντάκια χαχαχα :lol: ειχα σνιτσελ μοσχαρίσιο :x γιαμ γιαμ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε μα πως :! θελω να ειμαι ακριβής στις πληροφορίες που σας δίνω...χιχιχι :lol::lol::x

εχουμε 2 κατω, 1 δεξί πανω και μισόφαίνεται το πανω αριστερό ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ξαγρυπνήσαμε κ σημερα το μεσημέρι.............. τωρα νανι προς ολοταχώς για το βραδυ... :(

anyway... :roll: ...........................καλέ ! που στε οι υπόλοιπες ;;! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μααααςςςς!!!!!!!!!

γεια σου λολι...όσο ελειπες... κααατι ελειπε... :lol::lol::lol: να τις χαιρεσαι τις μπουμπουκες σου!!!!!!πως τις βγαλατε?

εμεις τις κρεμες τις τρωμε αλλα το φαγητο μου το φτυνει στα μουτρα :lol::lol: δεν της αρεσει...κανει δμπρουυυυυυυυυυυυ με την γλωσσιτσα της κ οποιον παρει η μπαλα...δηλ εμενα,το καρεκλακι,το χαλι κλπ :lol::lol: επισης δεν καθεται καθολου μονη.ουρλιαζει κυριολεκτικα...παω κουζινα να μαγειρεψω κ την αφηνω στο παρκο με τα παιχνιδια της....ε λες κ το σφαζουν κανει,απογνωση σκετη,μενα χερι τι να πρωτοκανω?????????εσεις ταχετε αυτα?κ τι κανετε?ταφηνετε να κλαιει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεεελα βρε Τεσακι... κι ελεγα οτι ειμαι η μόνη που τα παθαίνει αυτά :lol:

εμενα ο μικρός στην αρχή γκρινιαζε στο παρκο αλλα δεν γκρίνιαζε στην κούνια οταν τον αφηνα λιγακι...ε σιγα σιγα ομως καθεται ολο και περισσότερο στο παρκο του... και γω αυτό ελεγα βρε παιδί μου! οκ, το αποδέχομαι οτι δεν γινεται να συμμαζεύω το σπιτι οπως παλιά (με την ησυχία μου) αλλα ας μπορώ να κανω τα βασικά τελος παντων (λιγο μαγείρεμα, λιγο σκουπισμα) ..!! χιχι :lol:

Τεσακι λιγο λιγο... καθε μερα θα καθεται ολο και περισσότερο πιστεύω ... ασε που σε λιγο καιρό που θα μπουσουλήσουν/περπατήσουν ουτε να την δούν την αγκαλιά μας... οποτε ας τα χορτάσουμε τωρα οσο μπορούμε :x:x:x (λεω στον εαυτό μου για να παίρνω κουράγιο :lol::lol: ) :mrgreen::mrgreen: εγώ παντως ... σας ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ειναι ησυχη στο καρεκλακι της. Οπου παω την παιρνω μαζι μου. Σημερα εφτιαχνα κατι πιτες στη κουζινα ακουγα μουσικη κ της τραγουδουσα. Την σερνω απο πισω μου. Και στο μπανιο την βαζω να με κοιταει που κανω ντουζ κ ξεκαρδιζεται.

Αλλιως δεν θα την παλευα οοοολη μερα μονες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν τον μικρούλη μου τον λένε Χρυσόστομο και γεννηθηκε 22/3.Εμείς δεν έχουμε κανένα δοντάκι ακομά!Κάνουμε φαφούτικα χαμογελάκια.Είναι πολύ φαγανος,θηλάζουμε και ξεκινήσαμε κ στερεές,σήμερα πρώτη μέρα μοσχαράκι!Τρώει με μεγάλη ευκολία,απορώ από πού πήρε! :roll: και εγώ και ο άντρας μου δεν είμαστε πολύ του φαγητού!Είναι ένας μικρός φουσκίτσας 8.200!maria+fotis αυτό το παιχνιδάκι με την φωνούλα το κάνουμε κ μεις!το ανακάλυψε η γιαγιά και είναι τρέλα :!: Γενικά ειναι καλό παιδάκι, μόνο στον βράδινό ύπνο μας παιδεύει,ενώ νυστάζει μας βγάζει την πίστη μέχρι να κοιμηθεί,αλλά ευτυχώς αναλαμβάνει ο άντρας μου με το sling και στο τέλος κοιμάται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!froggy καλως ηρθες!λολλι,επιτελους!!

εχω πηξει ρε γμτ..με εχει πιασει η προκομαρα μου αυτες τις μερες κ τρεχω με μια σκουπα κ μια σφουγγαρισμα συνεχεια.αντε να στρωσουμε να γλυτωσω το σφουγγαρισμα...ο μικρος καλα,αν εξαιρεσουμε το ζορι που τραβαμε με τη βανιλια..δεν γουσταρει κουταλι νομιζω.δοκιμασα 2 διαφορετικες μαρκες κ με το ζορι τρωει.χτες του εχωνα το κουταλι καθε φορα που ανοιγε το στομα για να κλαψει!τι δοσολογια δινετε εσεις?γιατι μου φαινεται μ..κια η δοση που μου ειπε ο γιατρος.200 ml νερο με 10 κουταλιες βανιλια.ειναι νερουλη σχετικα.εκτο αν βαλω νερο βρυσης,οχι χλιαρο,μονο τοτε πηζει,αλλα δεν την τρωει,θελει πιο ζεστη.κ καταληγουμε να του τη βαζουμε στο μπουκαλι..μαλλον θελει ευκολια,βαριεται με το κουταλι.αν κ σημερα ξεκινησαμε λιγο μηλο κ μια χαρα εφαγε.θα δω καμια βδομαδα κ αν συνεχισει να τρωει φρουτα κ οχι κρεμα ευκολα,θα του δινω πρωι-απογευμα φρουτο.

να ρωτησω ρε κοριτσια..επειδη εμενα μου εχει ερθει μονο 1 φορα περιοδος απο τοτε που σταματησα το βυζογαλο,τι κυκλο εχετε?μου ειχαν ερθει 31/08.ειναι 36 μερες πια..να το κοιταξω η ακομα δεν εχει στρωσει?εντωμεταξυ με τα νοσοκομεια,κηδειες κ τα σχετικα,καναμε μονο 1 φορα αυτο το μηνα..λετε να εκατσε τοσο ευκολα?ααα κ το πιο σημαντικο..τωρα το βραδυ στο μαγαζι εκανα εμετο.λογικα με πειραξε το οτι ημουν νηστικη πολλες ωρες,ηπια λιγο καφε κ εκανα ενα τσιγαρο.ηπια μετα λιγο νερο κ το εβγαλα κατευθειαν.θυμηθηκα οταν ημουν εγκυος που ξερνουσα το νερο κρυο,οπως το επινα!δεν θελω να το σκεφτομαι,γιατι θα μου ερθουν αυριο-μεθαυριο κ θα απογοητευτω..

αυτα!καληνυχτα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α,μαρια,αυτο που λες με το στομα το ινδιανικο εχει πολυ φαση.εγω του το κανω περιπου απο 3-3,5 μηνων.τους αρεσει πολυ.χτες του το εκανε ο αδερφος μου κ ακουγοταν μπα-μπα.τρεχω με τον αντρα μου ολο χαρα οτι μιλησε,αλλα ετσι ακουγοταν απτα δαχτυλα στο στομα του..ξενερωσαμε!

αυτα!καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μας! τι κανετε? ρανια λες να εχουμε ευχαριστα?? εγω παντως οταν ανοιξαμε αυτο το τοπικ την ειχα τη διαισθηση οτι θα εχουμε ανακοινωσεις τετοιου τυπου!!! αντε να δουμε ποια θα κανει την αρχη!!! εμεις μωρε δεν ειμαστε κ πολυ καλαααα :(:(:( ο μικρος χτες ολη μερα εκανε εμετους... οτι ετρωγε το εβγαζε. το απογευματακι πηρα τηλ το γιατρο. μαλλον ειναι καμια γαστρεντεριτιδα. μου ειπε οτι θα κανει μονη της τον κυκλο της, να μη δωσω τιποτα απολυτως και να κανουμε υπομονη 2 μερουλες... κοβουμε τις στερεες αυτες τις 2 μερες κ ξαναγυρναμε στο αγαπημενο μας γαλα σε λιγοτερη ομως ποσοτητα κ πιο αραιωμενο (1 μεζουρα στα 40μλ). την τριτη εχουμε ραντεβου κ γι εμβολιο κ ελπιζω μεχρι τοτε να ειμαστε οκ. η αληθεια ειναι οτι απο χτες το απογευμα σταματησαν οι εμετοι (μετα το πρωτο αραιωμενο γαλα δλδ) και γενικα το καημενουλι ειναι ευδιαθετο. ευτυχως τουλαχιστον δεν ειχαμε ουτε διαρροιες αλλα ουτε κ πυρετο... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας!!!!!!!!

Ρανια μια φαρμακοποιος μου ειχε πει καποτε οτι τα περισσοτερα τεστ εγκυμοσυνης πωλουνται σε γυναικες στη κλιμακτηριο και σε γυναικες που εχουν γεννησει κ ειναι στις πρωτες περιοδους. Κανει κολπα ο κυκλος ειχε πει!

μακαρι να εχουμε ευχαριστες ανακοινωσεις, εδω και εγω θελω να αρχισω να βλεπω ξανα φουσκοκοιλιτσες. Εμεις τα Χριστουγεννα θα παμε για τα κατεψυγμενα οποτε εχουμε ακομα!

Για τις κρεμες εγω ακολουθω το καθε κουτι. Αλλη δοση εχει η Νουτριτσια, αλλη η μιλουπα, αλλη η Νουνου κτλ.

Φρογκυ ο μικρος ειναι 8200 κ καθεται στο σλιγκ? Μπραβο τυχερη , εμενα που ειναι πανω απο 8300 οποτε τη βαζω χτυπιεται σαν το χταποδι (για παιχνιδι) και καμια ωρα θα μεινω χωρις πλευρα, κοιλια, στομαχι, χερια. Κατι θα λειπει παντως :lol::lol:

Τεση δεν σου απαντησα χθες για το κλαμα. Οταν τσιριζει, ναι την αφηνω. Μετα απο λιγο ξεχνιεται. Τρεχω μονο οταν προκειται για "αληθινο" κλαμμα. Εκει οταν βλεπω κ το δακρυ γινομαι κομματια. Την βουταω κ την λιωνω στα φιλια. Αλλα συνηθως η δικια μου μονο γκρινιαζει, να οπως τωρα που γραφω και την ακουω να σκουζει. Μετα μιλαει,μετα γελαει,μετα ξανα σκουζει. Ε αν ετρεχα κ συνεχεια δεν θα προλαβαινα ουτε να φτυσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω αυτο πιστευω γιουλακι.πως δεν μου εχει στρωσει ακομα ο κυκλος μου.λογικο ειναι.τωρα ειχαμε βγει μια βολτα εξω.καταληξαμε στο γυρισμο(οπως σχεδον παντα),να τον εχω αγκαλια κ η μανα μου να σερνει το καροτσι.τι ειναι αυτο το πραγμα,δεν γουσταρει καροτσι.κανα 15λεπτο το πολυ.μετα αγκαλια,παλι καροτσι κ παει λεγοντας..

τωρα που θα ξυπνησει θα φαμε αχλαδακι να δοκιμασουμε.πειραζει που τρωει το φρουτο του κατα τις 12:30-13:00?αφου ξυπναει 9 το πρωι.τα γευματα του ειναι 9,12:30,16:00,20:00 και 23:00.δεν θελω κ να τον ξυπναω να τρωει πιο νωρις.μας εχει βολεψει που κοιμαται αυτες τις ωρες το βραδυ.

παντως σε αυτο που λετε αν τα αφηνετε να κλαινε,εγω δεν μπορω με τπτ.τρεχω κατευθειαν.το ξερω πως δεν κανει.ευτυχως που σπανια κλαιει.μονο γκρινιαζει,αλλα κ παλι τρεχω να του τραγουδησω το "ηταν ενας γαιδαρος με μεγαλα αυτια" κ το "οταν θα παω κυρα μου στο παζαρι".τρελαινεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια και εμενα αυτο το ωραριο εχει. ξυπναει στις 9-9:30 και αναγκαστικα το παω ετσι. Το βραδυ κοιμαται 21:30 και της δινω το γαλα στον υπνο της οτι ωρα παω να ξαπλωσω αναλογα 11-12. και εγω θα ηθελα να το αλλαξω αλλα δεν αγχωνομαι κιολας. Αφου αυτο ειναι το ωραριο της και να σου πω με βολευει γιατι κι εγω εκεινη την ωρα ξυπναω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΝΙΑ μου,

μην του ξαναβαλεις την κρεμα στο μπουκαλι...εκτος απο το φαγακι(γευση,υφη κτλ) σκοπος ειναι να μαθει και το κουταλι. Κανε την κρεμα και οσο φαει...1 κουταλια;;; 2;;; θα μαθει. Τωρα για τα νευρα σου που θα γινουν κροσσια δεν εχω να πω κατι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οσο για την πυκνοτητα της κρεμας...η παιδιατρος μου ειπε να μην κοιταω τις δοσολογιες....βαζω 180ml ζεστο νερακι και ριχνω σκονη μεχρι να μοιαζει με πουρε!

Εχε υποψην σου οτι και να πετυχεις την <σωστη> πυκνοτητα με τα σαλια του μωρου θα νερουλιασει παλι....

ΓΙΟΥΛΑΚΙ αυτο το πρρρρρρρρρρρρρρρρρρ στο φαγητο το εχει η μικρη μου!!!! Ασε δραμα! Της το εκανε ενας φιλος μας για πλακα και το <επιασε> αμεσως το ζουζουνι!! Τωρα βεβαια το πρρρρρρρρρρρρρρρ συνδυαζεται με φτερνισμα ή βηχα,οποτε καταλαβαινεις .....το σκυλι καθεται κατω απο το καρεκλακι και κανει παρτυ!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα ! γειά σου βρε Froggy ! ολα καλά βλεπω, βρήκες ακρη με το τικερ ! :)

να τον χαίρεστε τον Χρυσόστομο σας :x

ρανια και συ υποψίες ειχες ε ;; και γω μια απο τα ίδια !!!!! :mrgreen: αλλα εκανα ενα τεστακι και προσγειώθηκα ...αχ... τουλάχιστον αυτό μου θύμισε θεματα που θελω και πρεπει κατα τη γνώμη μου να γινουν πριν ξαναμείνω εγκυος ! οπως πχ λιγη διαιτούλα δεν θα με εβλαπτε και πλήρη απογαλακτισμό (τουλάχιστον ως τα Χριστούγεννα) και να δουμε τι θα κανει ο δικος μας πιτσιρίκος απο μπουσουλήματα και περπατήματα γιατί και μας το ψιλοβαριέται το καρότσι ! βέβαια το καλοκαίρι ηταν χειρότερα... καθοταν 30 λεπτά και μετά χέρια... σαν τους κουτους και μεις, εγω κουβαλουσα τον Κωνσταντίνο στα χέρια και η παρέα μου το καρότσι αδειο..αχαχαχα :lol: ...τι να πεις και τι να κάνεις...;;;; θα μαθουν και απο αυτό...!! τωρα καθεται περισσότερο πια, αφού του εχω γυρίσει και το καθισμα προς τα μπρος και χαζεύει το πλήθος χιχι !!! :mrgreen:

παντως και γω οσο περνάει ο καιρός, λαχταράω και πιο πολύ ενα νεο μικρό να κάθονται παρεούλα τα ζουζουνια μου... :x:x:x δεν μπορούσα να εχω ΤΩΡΑ ΕΝΑΝ ΟΛΟΪΔΙΟ ΤΣΙΧΛΑΚΟ ;;;!! ΟΛΟΪΔΙΟ ΟΜΩΣ!

ΑΧ ΑΑΑΑΑΧΧΧ... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x αλλα παντα ΠΑΝΤΑ ηθελα να κανω ενα παιδάκι κοντα στα Χριστούγεννα... για να δουμε μηπως το επόμενο ;;; :roll::x:x

(καλα την υγειά τους να χουν ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ αλλα λεεεεεμε τώρα ....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIA (μαζι με τον FOTI =))=))=))=)) ) γειααααα!!!!

Εχω μια ερωτηση κοριτσια......δινετε στο μπεμπακια σας μπισκοτακι μιραντα στο χερι (για μασουλημα-πιπιλισμα); Η παιδιατρος μου ειπε να δινω στα κοριτσια αφοβα αλλα εγω τρεμω μην κοψουν κανενα μεγαλο κομματι και τρεχουμε! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

froggy καλωσηρθες...εγω γεννησα στις 24/3....ειστε 2 μερες μεγαλυτεροι :lol::lol::lol:

γιουλακι δεν μπορω να την αφηνω να κλαιει φοβαμαι μην παθει τπτ...κι αυτο κανει λες κ το σκοτωνεις ενα πραμα...σκετη απογνωση...σημερα εφαγε λιγο μοσχαρακι με πατατα,καροτο,κολοκυθακι...παμε καλα δηλ...κι αυριο το ιδιο κ μετα 2 μερες κτοπουλακι.αυτο το κλαμα παντως κ την τσιριδα χωρις λογο :roll::roll::roll: δεν ξερω τι να κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ρε κοριτσια,

φιλεναδα (ρανια) ποια κρεμα δινεις? εγω της μιλουπα κ δεν νερουλιαζει (βεβαια βαζω μεχρι να γινει πουρες - οπως λεει κ η λολλι)

welcome froggy κ λολλι (again)

lollaki δωσε αφοβα μπισκοτακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πωωωωωωωω ρε γμτ....τι στερεοφωνικη γκρινια ειναι αυτη ολη μερα;;;;

~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

Εχουμε τα δοντια μας,εχουμε και τις παλιομυξες,εχουμε και βηχα...απ ολα τα καλα εχουμε...

Αρα λογικη η γκρινια.... :?:?:?:?:?:?:?:?

Εμεις σημερις χλαπακιασαμε μοσχαρακι-κολοκυθι-καροτακι-ζυμαρικο. Δοξα τω θεω το φρουτο μας και το μεσημεριανο το τρωμε οοολο και με το παραπανω....στην απογευματινη κρεμα γινεται πανικος!!!!

Τι να κανω η ερμη μανα πια;;;

Εχω δοκιμασει ολες τις μαρκες μπας και τους <κατσει> καποια αλλα σε ολες εχουμε την ιδια αντιδραση....την τρωμε τον στανιο και με πολλα καραγκιοζιλικια!

Βασικα κατεληξα στη ΝΟΥΝΟΥ,επειδη την τρωνε καααααπως καλυτερα (λεμε τωρα).

Τα καημενα τα λυπατε η ψυχη μου οταν ερχεται η ωρα να τραβηβουμε τις μυξουλες και να βαλουμε σταγονιτσες......πλανταζουν στο κλαμμα :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα...καλησπερα σας!!!! :D:D:D

καλως μας ξαναβρηκες ΠΡΟΕΔΡΙΝΑ μας!!!!περαστικουλια στα κοριτσακια και να σου ζησουν!!!!καλως ηρθες και συ φρογκυ στην ομορφη παρεουλα μας!!!

το μεσημερι σας διαβασα αλλα δεν εγραψα και ξεχασα τι εχετε πει για να σχολιασω αλλα δεν ξαναγυριζω πισω ;););)

το λοιπον, εμεις σημερα φαγαμε μοσχαρακι, καροτο, πατατουλα,κολοκυθακι και φασολακι μεσα σε 3 λεπτα και πολυ ειπα... τωρα κανουμε το σταυρο μας και την προσευχη μας μαζι, αυριο που θα κανει κακα να ειναι ολα οκ.... ουφφφφφφφφφφφφφ τι αγχος και αυτο.

λολλι μας η μικρη σου ποσα κιλα πηγε???( εγω το χαβα μου :lol::lol::lol: )

αυτα για αποψε. τα λεμε αυριο. βαριεμαιιιιιιιιιι πολυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες σπιρτουλι που το παιδι πηρε φορα κ τρωει.... ;)

εγω ρε κοριτσια γιατι θεωρω τελειως αχρηστη τροφη την κρεμα?

αφου δεν τους αρεσει γιατι δεν δοκιμαζεται κανενα γιαουρτακι advance? ή μπορειτε να δωσετε μονο χορτοσουπα (απο το μεσημεριανο μικροτερη ποσοτητα)

δοκιμασες λλολι φαρι λακτε κ δεν την τρωνε? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...