Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες δεν περιμενουμε περιοδο τον Σεπτεμβριο???


Recommended Posts

Nikolxx, auto pes to ksana. Ase twra 2 mines ola auta pou pernaw den ta lew pouthena, giati eutuxws me sumboulepse mia kali fili, alla kai eixame sumfwnisei me ton antra mou oti den tha poume tipota oute gia prospatheies oute gia egkumosines se kanenan mexri na pame me to kalo (otan meinoume) 3 minwn, gia pollous logous alla kai gia na min mas prizoun oi suggenis eidika!

Alla einai duskolo na to pernas olo auto to agxos kai tin agwnia xwris na to les kapou! Edw ta koritsia ola einai fobera kai i kathe mia mas bgazei kai ena baros apo mesa tis me auton ton tropo, alla pernoume kai diafores gnwmes apo kapoies pou ta exoun perasei kai kseroun kai kati parapanw!!

TGIF, makari na mas bgei gourlidiki i mera den kserw...pantws gia na pw tin alitheia egw arxisa idi na exw kapoies amfibolies giati simera i thermokrasia mou itan pio pesmeni apo tis upoloipes meres pou itan 37. Einai oli mera panw katw 36.6 me 36.7. To mono thetiko einai oti akoma ponaei to stithos.

Makari TGIF sou euxomai kai esena kali epituxia! Tha mathoume mazi!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 444
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσάκια μου να'μαι κι εγώ!

πήγαμε την κάναμε και περιμένουμε μόνο ένα θαύμα για μία ακόμα φορά καθώς το σπερματάκι ήταν κακό πάλι... :( 4.000.000 μεν αλλά με καλή κινητικότητα 0, μετά την επεξεργασία η μέτρια κινητικότητα πήγε στο 30% αλλά η καλή πάλι 0%!!! και αυτή την φορά έφαγα τον γιατρό μου να πάμε σε κέντρο εξωσωματικής για καλύτερα αλλά τίποτα ξανά! 5% μας δίνει ο γιατρός και μας έστειλε σε ουρολόγο να δει αν υπάρχει κάτι στον αντρούλη μου ή απλά έτσι ε'ίναι οι ποσότητες που μπορέι να δώσει ο οργανισμός του!!! αν δεν βρει κάτι ο ουρολόγος με την πρώτη ευκαιρία ξεκινάμε εξωσωματική!!!!!! μόνο που πρέπει να έρθω σε επαφή με τον ενδοκρινολόγο να δω αν μου επιτρέπεται και με ποια φάρμακα μου επιτρέπεται... ο γιατρός μας έιπε για το μεγάλο πρωτόκολλο με έναν μήνα αναστολή και μετά φάρμακα κλπ... είπε όμως να αφήσουμε πρώτα να δούμε πώς πήγε η προσπάθειά μας αυτή, γιατι θαύματα γίνονται, και μετά αν δεν...θα μας τα εξηγήσει με κάθε λεπτομέρια... από το μεσημέρι που επιστρέψαμε είμαι σαν το ζόμπυ... η ψυχή μου είναι γεμάτη δάκρυα αλλά δεν βγαίνουν από τα μάτια μου... είμαι τόσο μα τόσο λυπημένη που θέλω να κλειστώ στο σπίτι και να μην δω κανέναν μα κανέναν μέχρι να νιώσω καλύτερα! είχα και το χαζάκι μου που έλεγε στον γιατρό από που μπορούμε να υιοθετήσουμε για να μην μπω σε διαδικασία εξωσωματικής και του πάθω τίποτα... χάλια και αυτός, λέει από τα 28 μου ανίκανος! τί να του πεις... μου λέει ο γιατρός "σε αγαπάει πολύ", λέω κι εγω τον αγαπάω γι'αυτό και είμαι εδώ... τελικά τα πρώτα 2 σπερμοδιαγράμματα έπεσαν εντελώς εκτός πραγματικότητας, ο γιατρός μας εξήγηγσε ότι η επεξεργασία εκεί γίνεται με αυτόματο τρόπο ενώ στα μαιευτήρια και τις μονάδες εξωσωματικής την κάνει εμβρυολόγος και είναι πιο έγκυρες και πιο αναλυτικές....

κορίτσια νέα καλώς ήρθατε και ακλή επιτυχία στις προσπάθειές σας, συγγνώμη για τον καταιγισμό αλλά δεν έχω με ποιον άλλον να τα μοιραστώ από τα κορίτσια εδώ...

νικόλχχ εύχομαι σε εσάς να πάνε όλα τέλεια, μην απογοητευτείς με τα δικά μας... κάθε περίπτωση είναι διαφορετική....

ΛΙΛ μου μάλλον μαζί θα προσπαθούμε από εδώ και πέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto, min to bazeis katw...tha deis pou auti i xronia tha einai tuxeri! Egw eimai thetiki gia sena, kserw 2 periptosis se xeiroteri moira giauto sto lew min to bazeis katw. Exw ena zeugari kai polu kaloi mou filoi, pou o antras einai 30 kai i kopela 26 kai exei o antras to idio problima. Exoun idi kanei 2 ekswsomatikes kai den ta paratane twra pane gia tin triti.

Eiste polu neoi gia na to balete katw. Sigoura einai polu duskolo psuxologika kai den mporei kaneis na fantastei pws einai ektos an to pernaei. Alla bazw stoixima pws otan to petuxete (pou tha einai suntoma) tha deite oti aksize na kanete eksosomatiki! Kai gia na deis oti uparxoun kai xeirotera, kserw epeisis mia kopela, pou ekane 11 eksosomatikes kai exei twra 2 paidakia.

Sou euxomai apla na exeis kouragio kai aurio na niwtheis kalitera, aurio tha einai mia kainouria mera!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εικόνα δεν υπάρχει παρά μόνο η λέξη ¨εικόνα"

Ελενα μου σε ευχαριστώ πολύ, κι εγω έχω μία ξαδέλφη που μετά από 6 σπερματεγχύσεις και 11 εξωσωματικές έχει σήμερα 2 δίδυμα μωράκια, εύχομαι μόνο να μην χρειαστεί να ταλαιπωρηθούμε τόσο για να αποκτήσουμε παιδάκι... κάτι που είναι αυτονόητο για τόσα πολλά ζευγάρια και εμείς να "ξεσκιστούμε" και ψυχολογικά και οικονομικά....

προσπαθούσαμε τόσα χρόνια να βάζουμε στην άκρη για να πάρουμε σπιτάκι και έχουμε αρχίσει και τα δίνουμε σε γιατρούς και εξετάσεις... χαλάλι όλα βέβαια όταν έρθει το μικρό μας αγγελάκι... τώρα όμως βλέπω μόνο ένα βουνό μπροστά μου, με ομίχλη κιόλας στην κορυφή... μπορεί άδικα, μπορει δίκαια, όμως αυτή την στιγμή νιώθω τόσο λυπημένη που τίποτα δεν μπορει να μου φτιάξει την διάθεση... αύριο όπως είπες θα είναι μία καινούρια μέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελιπικτο μου...αααχ γλυκουλα μη στενοχωριεσαι..ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερετε και σου ευχομαι να μη βασανιστειτε πολυ οπως λες..σε καταλαβαινω απολυτα ειναι ολα πολυ λογικα ,ολα οσα νιωθεις..θα τη βρειτε την ακρη ομως,ειτε με τον ουρολογο ειτε με μια εξωσωματικη σε φυσικο κυκλο..πλεον θαυματα γινονται..αν δεν μπορει να παει το σπερματακι μονο του θα το βαλουν αυτοι..εισαι μικρουλα και εχεις περασει πολλα για τοσο μικρουλα,αλλα ειμαι σιγουρη οτι εισαι πολυ δυνατη και θα τα καταφερεις συντομα.Μην απελπιζεσαι και με αυτην την σπερματεγχυση ,πολλα μπορουν να γινουν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου... μακάρι...μακάρι...

νιώθω ότι πλησιάζω στον πάτο, ίσως τελικά πρέπει να φτάσω εκεί για να ξαναπάρω φόρα και να ανέβω ψηλά αυτή την φορά...να πιάσουμε τον στόχο μας!!! απλά οι δυνάμεις μου σιγά σιγά στερεύουν, η υπομονή μου και η αισιοδοξία μου με εγκαταλείπουν... αύριο σίγουρα θα είναι μία νέα μέρα, και ο επόμενος μήνας μία νέα αρχή!!!

μόνο αν τα έχεις περάσει το καταλαβαίνεις...

σ'ευχαριστώ που είσαι πάντα εδώ!

μου δίνεται μεγάλη δύναμη να το ξέρετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto μου μην σε παίρνει από κάτω! :YMHUG: Φαντάζομαι ότι η ψυχολογία σου δεν είναι καλή και θα είναι ψέμα να πω ότι σε καταλαβαίνω γιατί μόνο εσύ που το περνάς ξέρεις πόσο πονάει, ΟΜΩΣ το μόνο που θέλω να σου πω είναι να MHN το βάζεις κάτω!! Μην απογοητεύεσαι από τώρα! Το θαύμα μπορεί να γίνει, όπως έχουμε ξαναπεί μόνο ένα σπερματάκι χρειάζεται για το αυγουλάκι σου κι αυτό το ένα μπορεί να είναι ακόμα στο 5 %. ;) Το μωράκι σας δεν θέλει μαθηματικά, αγάπη θέλει και από εσάς θα την έχει. Μη μου στεναχωριέσαι! ;;) Πρέπει να είσαι θετική. Έχεις περάσει τόσα… δεν θα λυγίσεις τώρα. Έχε πίστη και μην βιάζεσαι να το αποκλείσεις. Σε 14 μέρες θα ξέρεις κι εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πανηγυρίζουμε όλες μαζί με τα νέα σου. Αλλά ακόμη κι έτσι να μην είναι, θα σας πει ο γιατρός σας τι να κάνετε και το μωράκι σας θα μπει στο σωστό λεωφορείο. Το πιστεύω για όλες μας. :D

Nikolxx τι κάνει το αυγουλάκι σου; Πότε σας είπε ο γιατρός; Πολύ καλή επιτυχία να έχετε!

Κοριτσάκια καινούρια, Elena_c, TGIF καλώς ήρθατε στο ποστάκι και είμαι σίγουρη θα σας φέρει γούρι. %%-%%-%%-

LIL μην το βάζεις κάτω… όπως λέει και το ποστάκι «δεν περιμένουμε περίοδο τον Σεπτέμβριο» οπότε μπορεί να είναι ο μήνας σου και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο. Υπομονή έως τις 23!

Mariannap μόλις είδα και το σχόλιο στο όνομά μου… ειλικρινά πολύ πετυχημένο! :)) Σαν να με ξέρεις… Ελπίζω το ίδιο να κάνει και το μωράκι μας και να μας έρθει σύντομα!! Τι θέλει να του υπογράψω; Τι; =)) Για να βγάλεις το ερωτηματικό… δεν περιμένω πλέον 19 Οκτ. (κατά προσέγγιση μόλις μάθω θα σε ενημερώσω! ;)

MaDi σας χαιρέτησε η κουκλίτσα σας;; Πες της να μη βιάζεται… σίγουρα θα της κρατήσετε 1 κομμάτι βασιλόπιτα. 8-} Έχει καιρό ακόμα…

Cuando πως ήταν η αυχενική;

Σας φιλώ όλες με πολύ αγάπη! Συγγνώμη για το μεγάλο ποστ αλλά δεν είχα πρόσβαση σε ΗΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TGIF δεν έχω άλλο μωρό. Πριν 4 μήνες χασαμε το πρώτο μας στην 7η βδομάδα και τώρα ξεκινάμε ξανά από την αρχή...

melipikto μου μην στεναχωριέσαι... 1 να φτάσει στο αυγουλάκι το πιάσατε το σπόρι... Αλλά και αυτό να μην γίνει πλέον υπάρχουν πολλές λύσεις... Ηρεμία χρειάζετε και θετική σκέψη...

Ασε που σίγουρα όλες θα τα καταφέρουμε μέσα στο 2011... Τόση μπεμπεδόσκονη μας φυσάνε τα φουσκοκορίτσια... Όλο και λίγη θα μας φτάσει... (εγώ έκοψα το ξεσκόνισμα μη και πετάξω από λάθος την τυχερή μπεμπεδόσκονη). Μέχρι να δώ θετικό τεστ θα με έχει καλύψει. Οπότε ξέρετε που θα με βρείτε άμα χαθώ... :P Κάτω από ένα βουνο σκόνης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ουρανία μου!!!! γλυκό μου κορίτσι να'σαι καλά, πάλι με έκανες και γέλασα!!!!! κι εγώ το έχω κόψει το ξεσκόνισμα αλλά επειδή θα χαθώ κι εγώ κάτω από το ίδιο βουνό αύριο λέω να πιάσω ξεσκονόπανο και να τελειώνουμε με αυτή την υπόθεση!!!

Ντιαζ μου ευχαριστώ πολύ για την στήριξη! η αλήθεια είναι ότι μόνο ένα χρειαζόμαστε και εμείς βάλαμε 900.000 σπερματάκια οπότε γιατί όχι;;; όμως ακόμα νιώθω τόσο άτυχη που δεν μπορώ να δω θετικά! με έπιασε πριν λίγο το παράπονο και μόλις σταμάτησα το κλάμα, ίσα που βλέπω το πληκτρολόγιο από το πρήξιμο των ματιών μου... ευτυχώς ο γλυκός μου, η καρδιά μου, ήταν πλάι μου - όπως πάντα- και ξέρω ότι μαζίθα τα ξεπεράσουμε όλα...

κορίτσια μου άντε να ακούσω από εσάς κανένα ευχάριστω μπας και φτιάξει η διάθεση μου... μα καλά πόσο πιο χαμηλά μπορεί να πέσει η καημένη;;;

καλό βράδυ σε όλες και όνειρα γλυκά...

εγκυούλες μας ευχαριστούμε για την μπεμπεδόσκονη... θέλουμε κι άλλη κι άλλη, είμαστε λίγο άπληστες, αλλά μέχρι το θετικό τεστάκι μας μην σταματάτε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto μου μην κλαις και μη στεναχωριέσαι! Το 5% δεν είναι παρά μόνο ένα ποσοστό! Τα 900.000 όμως είναι υπεραρκετά για να πολιορκήσουν το αυγουλάκι σου! Να έχεις θετική σκέψη! Όλα γίνονται και όπως λένε και τα κορίτσια όλες θα μείνουμε εγκυούλες! Τρόποι υπάρχουν, αρκεί να το πιστέψουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μάνες και μέλλουσες μαμάδες! Ακόμα δεν σας έχω μάθει όλες... Σιγά σιγά! Melipikto πραγματικά είναι πολύ κρίμα καποιοι να χρειάζεται να περάσουν τόσες δοκιμασίες μέχρι να αποκτήσουν μωράκι, αλλα πιστεψέ με όταν έρθει εκείνη η ωρα θα τα ξεχάσεις όλα με τη μία. Ασε που το πιστευω ακραδαντα ότι εν ετη 2011 όλες μπορούμε να αποκτησουμε μωρακια. Και δεν ειναι μόνο προσωπικη άποψη, το έχω ακούσει από στομα γιατρού. Καλή επιτυχία λοιπόν!!!!

Ελενα μου φαίνεται πολύ μακρια η άλλη Τεταρτη :? Να δω πως θα περάσουν οι μέρες.

Ουρανία μου αυτό το μπεμπέ που θα έρθει, θα ερθει για να μείνει ;)

Marianna τα παιδάκια μας έχουν το ίδιο όνομα! Εσύ ποτε δεν... περιμένεις? Προσπαθεις καιρο?

Diaz και όλα τα άλλα κορίτσια πολύ χαίρομαι που σας βρήκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!

Μελι καλη επιτυχια!!

Καλως ηρθεςTGIF!

Εμενα με επισκεφτηκε η κυρια το πρωι και μαλιστα 3 μερες πριν.Επειδη ξεκιναω σιγα σιγα να μπαινω στην διαδικασια της εξωσωματικης και ειναι η πρωτη μου φορα, ισως να ειμαι λιγο αγχομενη.Ευχομαι σε ολες μας καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου!!!!!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai TGIF mou fainetai sa na min pernane oi meres.

Pantos eimai polu thetiki auti ti fora!

Makari na min apogoiteutw!

simera pou upologizw pws einai peripou 9 me 12 meres meta ti sullipsi eida ligo kafe ugra, kai eixa kai ponous xamila san ponous periodou, to stithos akoma prismeno,

les na exei piasei to sporaki mou kai na egine h emfuteusi xtes kai simera?

Esu eides tipota tetoio?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil καλώς σας βρήκα! Καλή επιτυχία στην εξωσωματική σου και πάνω απο όλα να έχεις καλή διάθεση γιατι λένε οτι παίζει ρόλο! :D

Ελενα όχι δεν έχω τιποτα ούτε κάφε υγρα ούτε καποιο συμπτωμα. Βέβαια και στον Δημητράκη μου δεν είχα τίποτα. Πάντως το έχω ακούσει κι απο άλλες κοπέλες ότι 8 με 10 μερες μετα την συλληψη βλέπουν λιγο αίμα ή καφέ υγρα! Μακάρι μακαρι!!!! :lol::lol::lol:

Εγω ευτυχως εχω ένα ταξιδι το ΣΚ οπότε θα ξεχαστώ λίγο. Θα φύγουμε απο Παρασκευή και θα γυρίσουμε Κυριακή βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A teleia! Makari na mporousa kai egw! Egw mono an exei kalo kairo na paw kamia thalassa na ksexastw ligaki. Nai akoma paw gia mpanio, menw Xania kai exoume kalokairino kairo akomi!

Tha perasoune oi meres pou tha paei!!

Pantos den simainei kati oti den exeis kapoio sumptoma...mporei na eisai esu kai egw na min eimai! Me auta ta pragmata mono h fusi kserei!!

Kali mas epituxia kai kali upomoni!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χανιαααααααααααα! Τι τέλεια! Το καλοκαιρι ειχαμε ερθει! Είναι πανεμορφα! Ερχομαστε σχεδόν κάθε χρόνο! Αντε του χρόνου το καλοκαιρι να βρεθουμε με τα παιδάκια μας ;)

Καλε και οι δυο θα είμαστε εγκυες αυτόν το μήνα! αχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

ΛΙΛ μου καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!!!! εύχομαι να πετύχετε με την 1η κοριτσάκι μου και όλα να πάνε καλά!!!! :ympray:%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

πριν λίγο μίλησα με τον ενδοκρινολόγο και μου είπε ότι δεν θα ήταν καλό να πάρω οιστρογόνα για την υγεία μου :-q αλλά αν είναι απόλυτη ανάγκη να πάρω και δεν έχουμε άλλη επιλογή στο να κάνουμε και βλέπουμε μακροπρόθεσμα τις συνέπειες... :-??x_x μου ζήτησε να πάω από εκεί για να κάνω τον ετήσιο έλεγχο αντί για Δεκέμβριο πριν μπούμε στην διαδικασία της εξωσωματικής... από το πρωί έχω τρελαθεί στα τηλέφωνα, έκλεισα με ουρολόγο, με ενδοκρινολόγο, με το διαγνωστικό κέντρο... σε καλό να μας βγει Παναγίτσα μου... εύχομαι να τρέχω άδικα για τις εξετάσεις και να μην με επισκεφθεί η ακατονόμαστη για τους επόμενους 9 μήνες!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

ΕΛΕΝΑ μακάρι να είναι της σύλληψης αυτά και να μας ανακοινώσει τα ευχάριστα!!!

TGIF και εσύ να μας τα ανακοινώσεις κι ας μην έχεις συμπτώματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw melipikto kai esena euxomai ola na pane kala!!

TGIF, xairomai pou to akouw oti erxesai!! E tote den uparxei periptwsi tha brethoume

sigoura sto mellon kai makari na einai me ta mpempakia mas!!

Tha to kanonisoume sigoura otan einai na ksanarthete!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto στο εύχομαι ολόψυχα! Οταν θα κρατήσεις το πατουσάκι απο το μωρό σου στα δυο σου χέρια (όπως η φωτογραφία σου) θα τρελαθεις... Πότε δεν περιμένεις εσυ?

Ελενα μαζί στον αγωνα! χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto Μου, μολις διαβασα τα νεα και στενοχωρηθηκα παρα μα παρα πολυ, μακαρι να γινει ενα θαυμα για σενα κ ενα για μενα!!!Εμεις πηγαμε για υπερηχο χθες κ δεν εχω κανει ακομη κανενα αυγο...μας ειπε οτι θα με ξανα δει την Πεμπτη κ μου εδωσε ελπιδες οτι μπορει να εχω κανει κ 3 μεχρι τοτε (δε ξερω λετε να μου το ειπε για να μη μου ριξει τη ψυχολογια? κ μου ειπε οτι επειδη ειδε πολυ ωραιες ωοθηκες να συνεχισω κ βλεπουμε..) τι κακο κ αυτο??Αν δε πετυχει κ αυτο παμε για εξωσωματικη κ εμεις...Ασε melipikto αν σου διηγηθω την ιστορια σε σχεση με αγορα σπιτιου θα με λειπαστε ολες!!!Ολα σκ@τ@ μας πανε ρε γ@μωτο!! Να δω ποτε θα λαμψει κ ο ηλιος για μας!!!!

Diaz,Mariannap,Madi,twiggy kτλ αυτα ειναι τα νεα μου ,οχι κ τοσο καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Νικόλ μου ποσο καιρο προσπαθείτε και θα πάτε για εξωσωματική? Τι να πω βρε κορίτσι μου? Καλη επιτυχία και πραγματικά σου εύχομαι να μην αδιαθετησεις αυτον τον μηνα! Να κάνεις 9 μήνες να την δεις!!! Όπως και να έχεις μπεμπε θα κάνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, γιατί σας πέρνει απο κάτω το θέμα εξωσωματική? Εγω περιμένω πως και πως να έρθει ο Δεκέμβριος να πάω στο γιατρό (ελπίζω βέβαια να μεέινω εγκυος μέχρι τότε). Με την εξωσωματική είσαι σχετικά πιο ηρεμη σε ότι αφορά την υγεία του εμβρύου. Οι πιθανότητες να αποκτήσουμε ένα μωρό με πρόβλημα, με αυτή τη μέθοδο μηδενίζονται. Να ειναι καλά οι εμβρυολόγοι. Βάζουν τα καλύτερα από τα υλικά που τους δίνουμε.... Και επίσης δεν υπάρχει περίπτωση εξωμήτριου... Εχει την ταλαιπωρία του, αλλα μπρος στα κάλη ο πόνος χαλάλι, που λένε και οι παλιοί.

Για να βλέπω χαμόγελα πριν αρπάξω το μαστίγιο και σας πάρω στο κατόπι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...