Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες δεν περιμενουμε περιοδο τον Σεπτεμβριο???


Recommended Posts

Geia sas koritsia!! Katarxin na sustithw, me lene Elena, eimai 30 kai einai o deuteros minas prospatheias mas! Opote kai egw DEN perimenw periodo stis 28 Septembriou!!

Thelw na sas rwtisw omws kati. Oi gonimes mou meres etsi opws tis eixa metrisi itan guro stis 14-16...egw ebala kai alles 2 gia na eimai mesa opote 12-18.

Omws eixame arxisei epafes ana 2 meres apo tis 5 tou mina gia na eimaste entelws mesa! (tha me perasete gia treli)

Loipon, metrousa ti thermokrasia mou kathe mera, kai anebike polu nwris, guro stis 10 me 11 tou mina. Episeis apo tote gurw stis 11 tou mina arxise na ponaei kai to stithos mou arketa. Simera 18 tou mina to stithos mou akoma ponaei arketa. Den ponaei omws toso stis thiles alla to gurw gurw kai an to piesw kai konta stis masxales apo to plai.

Me auta ta dedomena lew pws h ooriksia mou auto to mina egine ligo pio nwris. O ponos sto stithos omws einai sunithismenos apo toso nwris??? Diladi an h pithani mera sullupsis itan apo tis 7 ews tis 10 einai dunaton na ponaei to stithos apo tis 11??

Sugnwmi pou egrapsa tosa polla, elpizw na me katalabainete kai opoia mporei na mou apantisei an kserei!!

Euxaristw polu kai kali epituxia se oles!!!

Filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 444
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Diaz μου χαίρομαι που σε ακούω πιο ήρεμη και πιο αισιόδοξη!!! Θα κάνετε τις εξετασούλες σας και σε περίπτωση που υπάρχει κάποιο πρόβλημα θα το βρείτε και θα το αντιμετωπίσετε!!! Σε περίπτωση που δεν υπάρχει τίποτα, που δεν θα υπάρχει στο λέω το άγχος φταίει, θα ξεκινήσετε πολύ ντόινγκ ντόινγκ χωρίς άγχος και θα έρθει το μικράκι!!!!

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές και την θετική σκέψη!!!! Την χρειαζόμαστε πολύ!!!!

Το ωαριάκι με πρόλαβε και έτσι γλίτωσα την πρεγκνύλ!!!! μου έμεινε στο ψυγείο και αχρείαστη να είναι... λήγει το 2014 οπότε μπορέι να κρατήσω για το επόμενο μπεμπάκι ;);););)

Elena_c καλώς ήρθες!!! Εύχομαι να το πιάσατε το σποράκι και να είσαι ήδη εγκυούλα!!!

Οι γόνιμες μέρες εξαρτόνται από το πόσες μέρες είναι ο κύκλος, άλλες γόνιμες έχεις με κύκλο 32 ημερών και άλλες με κύκλο 25... πολύ πολύ απλά και χοντρικά (γιατί δεν είναι ακριβώς πάντα) από την επόμενη περίοδο αφαιρείς 14 ημέρες από αυτή την ημερομηνία που σου βγαίνει οι προηγούμενες 4 και οι επόμενες 4 θεωρούνται γόνιμες... πολύ χοντρικά όμως γιατί το ωαριάκι ζει ένα 24ωρο και τα σπερματάκια ως και 3 μέρες από την ώρα που θα εισέλθουν... όσο για το στήθος κι εμένα πρήζεται και πονάει πολύ 1-2 μέρες μετά την ωορηξία και μένει έτσι ώσπου έρχεται η ακατονόμαστη και ηρεμεί λιγάκι!!! κι εμένα όλο το στήθος πονάει, λιγότερο οι θηλές περισσότερο γύρω γύρω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou melipikto kai s'euxaristw gia tin apantisi! Eprepe na dieukrinisw oti o kuklos mou einai sunithos apo 30 ews 33 imeres alla exei uparksi kai 27 kai 28 kai 29 opote den einai stantar giauto eixame epafes apo toso nwris.

To allo me to stithos, emena den ponaei pote to stithos ektos apo 2-3 meres prin tin periodo. Prwti fora ponaei etsi. Kai giauto rotaw mipws kamia kserei an einai dunaton na exei ginei sullipsi kai na ponaei to stithos toso suntoma meta tin sullipsi? Kai o ponos paramenei meta apo 7-8 meres den exei fugei!!

Elpizw para polu auto na seimainei oti exw kai egw ena sporaki!!! Makari kai kali epituxia se oles pou prospathoun!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto και Nikolxx σας εύχομαι πολύ καλή επιτυχία αύριο και σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και εγώ και η μικρή μου (χα μόλις με κλώτσησε :D τυχαίο ... δε νομίζω)!!!!!! Εύχομαι να πάρετε όπως είπαν και τα κορίτσια το σωστό λεωφορείο, να έχετε μια όμορφη και ευχάριστη διαδρομή και να φτάσετε στον προορισμό σας με ένα υγιαίστατο μωράκι στην αγκαλιά σας! :D

Όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά θα το δείτε!

Diaz χαίρομαι πολύ που σε ακούω καλύτερα. Κάνε τις αρχικές εξετάσεις που σας είπε ο γιατρός σου και μετά χαλαρώστε και θα έρθει και το μπεμπάκι! Καλά αποτελέσματα!

Cuando πάρε κανένα χαρτομάντυλο μαζί σου γιατί θα πέσει πολύ συγκίνηση στην αυχενική. Εμένα έτρεχαν τα μάτια μου συνεχώς και έγινα χάλια :lol: Είναι μοναδικά τα συναισθήματα!

Elena_c καλώς ήρθες στο παρεάκι, αλλά σου εύχομαι να μην μείνεις για πολύ και σύντομα να μεταφερθείς σε άλλο παρεάκι με τις εγκυούλες! ;) Πολύ ανχωμένη σε ακούω βρε κοπέλα μου και δεν είναι καλό. Βέβαια όλες έχουμε περάσει από αυτό το ανχος αλλά καμιά δε μας βοήθησε. Εγώ να σου πω την αλήθεια όσες φορές κάθισα να μετρήσω θερμοκρασίες ή να κάνω τεστάκια ωορηξίας μου κάνανε χάλια την ψυχολογία. Και εγώ δεν είχα σταθερό κύκλο από 27-35 μέρες. Αυτό που με βοήθησε εμένα ήταν να παρακολουθώ τα υγρά. Όταν τα υγρά ήταν πιο παχύρευστα τότε καταλάβαινα ότι ήταν οι γόνιμες μέρες. Εγώ θα σου πρότεινα να κάνετε όσο περισσότερο σεξ μπορείτε και αν αντιληφθείς τις γόνιμες δώστου να καταλάβει περισσότερο :D Βέβαια με τις δουλειές μας και τα άνχη της καθημερινότητας καταντάει και λίγο ρουτίνα το σεξ μέρα παρα μέρα αλλά είναι ανάλογα στο ζευγάρι. Το μήνα που το πιάσαμε το σπόρι το κάναμε ελάχιστες φορές γιατί είχαμε και φιλοξενούμενους αλλά ήταν το τυχερό!

Αυτά κοριτσάκια! Εμείς αύριο θα πάμε γιατρό να δούμε τη μικρή μας, που πολύ βιαστική μου φαίνεται! Εδώ και αρκετό καιρό έχω πετρώματα και συσπάσεις και ελπίζουμε να μη μας βγει εφταμηνίτικη! :roll:

Φιλάκια πολλά σε όλα τα κορίτσια και ένα ΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Madi , nai exeis dikio exw agxwthei ligaki alla einai epeidi exw kapws periorismeno xrono na minw egkuos. Eimai kathigitria kai boleuei na genisw apo Maio ews Augousto, pou seimainei oi prospatheies mou teleiwnoun ton Noembrio giauto elpizw na meinw suntoma!

Tha kserw se kamia 10aria meres! Pantws eimai polu thetiki giati to stithos mou den me exei ksanaponesei pote etsi kai toso nwris prin tin periodo, esu otan emeines egkuos eixes auto to sumptwma?

Kali epituxeia aurio pou tha pas sto giatro kai euxomai na pane ola kala me ti mikri sou kai na min bgei proora!! Tha sou stelnw tis skepsis mou gia thetiki energeia!!!

Filakia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα το στηθος ειναι ενα καλο σημαδι...παντα μπορει να ειναι απλα μια ορμονικη αλλαγη και τωρα ξαφνικα να σε πονεσε ενω δεν σε ειχε ξαναπονεσει..ειναι ομως ενα απο τα πιο πρωτα συμπτωματα μιας εγκυμοσυνης οποτε ευχομαι να εισαι τυχερουλα και να χεις ωραια νεα να μας πεις..

μαντι λες να παρω χαρτομαντηλα;δεν εχω συνηδητοποιησει τι θα δω...κλωτσαει η μικρη ανυπομονη;χαχα..μελιπικτο και νικολ και παλι καλη επιτυχια!!!!!!!!ακου δεν τρωει μυδια ο καλος σου..αααααααααααααααχ και δεν θυμαμαι αλλα αφροδισιακα..μελι με καρυδι ναι αυτο δωστου..

ντιαζ υπομονη με τις εξετασεις..πιστευω οτι μονο αυτη η ανυπομονησια ειναι που καθυστερει το μπεμπακι αλλα οι εξετασεις μπορουν να σας ηρεμησουν και να ερθει..ολες περασαμε αυτο το σταδιο,οσες δηλαδη προσπαθουμε καιρο...οσο μπορεις μην αγχωνεσαι εισαι στην τελεια ηλικια..ολα θα γινουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Cuando makari na einai. Den enthousiazomai polu giati kai ton proigoumeno mina eixa enthousiastei kai nomiza oti imoun epeidi eblepa diafora sumptomata alla telika tipota! Apla auti ti fora ponaei arketa to stithos kai den exei ksanasumbei.

Makari.

Tha kserw se liges imeres!

Kali egkumosini se esena!

Filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα... Ελενα εμένα ΄ξεκίνησε να με πονάει, όταν είμουνα έγκυος, περίπου 7-8 μέρες πριν τη μέρα που περίμενα περίοδο. αλλά όταν λέμε πόνο, όχι να το αγγίξω αλλά ούτε να το κοιτάξω (που λέει ο λόγος). Επίσης είχα τρελό ρέψιμο και πολλά αέρια και καθόλου όρεξη να φάω.

Melipikto τι έγινε??? Την κάνατε την σπερμ...? Αντε να δούμε... Ο σεπτέμβριος είναι από τους καλύτερους μηνες να μείνουμε... Γεννάμε κατά το Μαιο που έχει και ζέστη και δεν έχεις και φόβο να σου κρυώσει το μωρο.... (ότι να ναι είμαι πάλι σήμερα)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ourania kai emena ponane arketa, entaksei den einai toso pou na min mporw na ta aggiksw alla polu parapanw apo ton pono pou niwthw otan perimenw periodo. Alla sumptomata den exw omws, ektos isws ligo h mesi mou alla kai auto den mporw na to pw sumptoma egkumosunis giati emena outos i allos me ponaei polles fores h mesi mou.

Perimenw na perasoun oi meres na sas pw!

Twra diladi esu prospatheis gia deutero?? Ante kali epituxia, kai nai o Septembris einai kalos minas akribws gia auto to logo pou eipes! Kai egw etsi to eixa skeftei!!

Filakia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz, Madi εγω σημερα θα κανω υπερηχο και θα μου πει ποτε θα γινει...προηγειται η melipikto και ακολουθω κ εγω, αντε melipikto θα εχουμε λιγες μερες διαφορα μονο εε?(μακαρι.... :ymdaydream: , ενα για σενα [smilie=sign19.gif] και ενα για μενα [smilie=sign19.gif] χιχιχι [smilie=icon_thumright.gif] )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κορίτσια και καλή εβδομάδα!!!

Elena καλώς ήρθες στην παρέα μας,σου εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις και εσύ τα ευχάριστα.Να ξέρεις πως αυτό το ποστ είναι πολύ γουρλούδικο και σύντομα θα δεις και εσύ το ονοματάκι σου κατακόκκινο.

melipikto την κάνατε την σπερμ., σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτή την φορά να πάνε όλα τέλεια και σε 14 μέρες να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.

LIL είσαι η επόμενη ,περιμένω να σε κοκκινίσω.... :ymblushing:

nikolxx σου εύχομαι και σε σένα σήμερα στον υπέρηχο να ακούσεις καλά λόγια για τα αυγουλάκια σου.

cuando πότε πάτε για αυχενική;Καλά θα δεις για πρώτη φορά ένα "εξωγιηνάκι" έτσι το έλεγα εγώ με ποδαράκια χεράκια ,ήταν τέλεια!!!!Μπορεί να δείτε και το φύλλο...

Φιλάκια σε όλες και ένα δειλό ακόμα φου............ου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μariannap μακαρι να πλησιαζει και η δικη μου η σειρα :x

Περιμενω να αδιαθετησω για να ξεκινησω με αντισυλληπτικα για ενα κυκλο και μετα τις ενεσουλες απο τον Οκτωβρη κουραστηκα πια την αναμονη αυτη καθε μηνα ,κατανταει ψυχοφθορο, το παλευουμε περιπου 2 χρονια,παμε για την πρωτη εξωσωματικη να ξεμπερδευουμε...Θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL μου εύχομαι να έχει γίνει το θαύμα και αυτό το μήνα να σας την έχει σκάσει ένα ζουζουνάκι και να έχει φωλιάσει στη κοιλίτσα σου ,όπως έχει γίνει άλλωστε και σε πολλά κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι :ympray::ympray::ympray::ympray: Οι ελπιδες μου ομως ειναι λιγοστες...Ειδη στο μυαλο μου εχω δεδομενη την εξωσωματικη...οτι εχουμε μπει σε σειρα με το γιατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw polu Mariannap. Den kserw akoma pws leitourgoun ola auta ta eikonidia kai ta tiker pou bazete alla tha ta brw siga siga!!

Makari na einai gourlidiko an kai mono apo oli ti thetiki energeia pou exw parei apo olles sas edw mesa einai sigoura gourlidiko!!

Euxaristw kai pali gia to kalosorisma, makari suntoma na kokkinisw kai egw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Ελενα :D:D

Πηγαινε στο Google.gr Εικονες με καταληξη gif η΄baby gif εμφανιζονται στο Google.

Πηγαινε στο ticker7910.org εχει πολλα εκει η΄ σε οποιοδιποτε animation, διαλεξε καποιο και δημιουργησε το.

Μολις δημιουργηθει δεξι κλικ προβολη εικονας.

Πας πανω στην διευθυνση κανεις αντιγραφη με δεξι κλικ, ελαχιστοποιηση

γυριζεις πισω στο προφιλ στον πινακα ελεγχου και πας στην επεξεργασια υπογραφης .

Το αντιγραφεις %7Boption%7D..εδω διευθυνση...%7Boption%7D αναμεσα και πατας υποβολη.

Καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Βάλτε κι εμένα στη λίστα του Σεπτεμβρίου! Εγώ δεν περιμένω στις 28/9! Εχω ακομα δηλαδή. Εχω ένα υπέροχο αγοράκι 18 μηνων και αποφασίσαμε να του χαρισουμε ενα αδερφάκι. Και πιστεψτε με οι αγωνίες και το άγχος είναι ιδια με την πρώτη φορά. Δεν πιστευω να ειμαι τόσο τυχερη για τον Σεπτεμβριο αλλα ποτε δεν ξέρεις. Καλή επιτυχία σε όλες μας! Ποια είναι η επομενη που περιμένουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά έχει πολύ γέλιο να ψάχνεις τις γόνιμες μέρες. Ειδικά το θέμα μελέτης των κολπικών υγρών με κ'ανει να γελάω οποτε πάω τουαλέτα. Εγώ γελάω και 3 σκύλοι με κοιτάνε με το ύφος «πάει αυτή, τα σβούριξε». Πάντως περιμένω πως και πως να ξανακολήσει ο μικρότερος πάνω μου (στην πρωτη φορά, 5 βδομάδες κοιμάταν ΜΟΝΟ κολημένος στην κοιλιά μου. Όταν το έχασα με εγκατέλειψε.) :D

Οπότε εγώ μάλλον δεν θα χρειαστώ τεστ εγκυμοσύνης... Θα το καταλάβει ο Τάκης πρώτος..... :P

Καλως ορίσατε κοριτσάκια στην παρέα μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw polu LIL gia tin toso analitiki eksigisi! Tha to dokimasw!!

TGIF kali epituxia! Kai egw stis 28/9 DEN perimenw!

Nikolxx euxaristw kalws sas brika, mou aresei polu h parea sas giati oles katalabainoume i mia tin agwnia tis allis, uparxi sumparastasi kai thetiki energeia kai ase pou prin den ta elega kai se kanenan allon kai ta eixa priksei tou kakomoiri tou antra mou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου για την υποδοχή! Elena λες να ειναι γουρικη ημ/νια ? Μακαρι!!! 28/9 είχα κανει αυχενικη στο γιο μου! Το "καλό" είναι οτι εχω 3 μέρες πριν την περιοδο καφε υγρα οπότε δεν θα προλάβω να ξεσηκωθω αν δεν είμαι.

Ουρανία αν κατάλαβα καλά εχεις κι άλλο παιδάκι? Πόσο χρονων?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία που έρχονται και άλλα κορίτσια στην παρέα μας.TGIF καλώς μας ήρθες και εύχομαι να σου φέρουμε γούρι και γρήγορα ο μικρός σου να αποκτήσει αδελφάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...