Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες δεν περιμενουμε περιοδο τον Σεπτεμβριο???


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, μόλις σιγουρέψω την εγκυμοσύνη μου θα αρχίσω να φυσάω και εγώ.

nikolxx δεν με έχω κοκκινίσει ακόμα γιατί δεν ξέρω πως πάει , αν αύριο που θα κάνω επαναληπτική χοριακή έχει ανέβει ικανοποιητικά θα με κοκκινίσω.

melipikto, morouli,Diaz,nikolxx και όποιο κορίτσι ξέχασα εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να δείτε σύντομα ένα θετικό τεστάκι και να πάμε όλες μαζί σε ένα νέο ποστ :D !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 444
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια ελπίζω να μην σαν πειράζει που έγραψα κάποιο σχόλιο δίπλα στα ονοματάκια σας.Το κάνω από πολύ αγάπη και ελπίζω να σας φέρει γούρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρούλι ο γιατρός μου δεν συστήνει ποτέ μάρκες, εργαστήρια κλπ... λέει ποια εμπιστεύεται, ποτέ μόνο ένα, και μετά αφήνει την επιλογή σε εμάς...

για τις βιταμίνες ο καλός μου έπαιρνε τις wellman conception μας είπε όμως να πάρει βιταμίνες με πάνω από 200% (της συνιστώμενης ημερήσιας κατανάλωσης) σε βιταμίνη Ε και πάνω από 200 % σε ψευδάργυρο, μας είπε 2-3 και τελικά πήραμε τις "source of life - men" της Nature's Plus... έχουν μία μυρωδιά να το πω απαίσια, να το πω αηδιαστική... ο καλός μου όμως τις πίνει αδιαμαρτύρητα κάθε μέρα με το φαγητό...

μαριάννακι εύχομαι ολόψυχα να έχει ανέβει τόσο πολύ που να μην το πιστεύεται και σύντομα να μας φυσάς κι εσύ!!!!

όσο για τα σχόλια από εμένα είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτα και ελπίζω να φέρουν γούρι σε όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα να πανε με την επαναληπτικη μαριαναπ!!!θα πανε!!!!καλη επιτυχια στις νεες σπερματεγχυσεις!!!!!!μελιπικτο σε βλεπω πολυ κεφατη και ο αντρουλη σου πηρε τ απανω του που σημανει οτι ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!ντιαζ φυσαω εντελως κατα πανω σας!!!!!!!φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφουυουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!καλη συνεχεια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι αισιόδοξη για όλες μας! Δεν ξέρω που την βρίσκω τόση αισιοδοξία, αλλά πιστεύω ότι όλες μας αργά η γρήγορα θα δούμε τις κοιλίτσες μας να φουσκώνουν :D ... και δεν εννοώ από κανένα μπιφτέκι ;)

Cuando ελπίζω να πήρα γερή δόση μπεμπεκόσκονης! Ευχαριστώ!

Κορίτσια σήμερα έκανα μια βλακεία και ξέρω ότι θα με βρίσετε... σκφτόμουν να μην σας την πω, αλλά δεν μπορώ να μην σας την εξομολογηθώ... :oops: Σήμερα το απόγευμα βιάστηκα κι έκανα ένα τεστάκι, είναι νωρίς το ξέρω και δυστυχώς βγήκε αρνητικό. Το μόνο ενθαρυντικό είναι ότι τα δέκατα καλά κρατούν... το απόγευμα είχα μέχρι και 37,3. Ως τις 16 θα διατηρώ την αισιοδοξία μου... αλλά ότι δεν γίνει αυτό το μήνα, θα γίνει τον επόμενο! Είπαμε όλες θα μείνουμε εγκυούλες! Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!

ΜΑριάνναπ πώς πήγε η χοριακή, ή καλύτερα πού πήγε;;;την βλέπετε τόσο ψηλά που έφτασε;;;;

Cuando ευχαριστώ τόσο πολύ!!! Ευχαριστούμε και για το φυσηματάκι!!! Εύχομαι να είμαστε τυχεροί αυτή την φορά!!! Νιώθω τυχερή και έχω πολύ θετική ενέργεια!!!

Diaz μου τι καλά που είσαι τόσο αισιόδοξη!!! Πολύ βιάστηκες για το τεστάκι!!! 2 μέρες πριν μόνο μία χοριακούλα θα έδειχνε κι αυτή χαμηλά εκτός αν 'εχει γινει πολύ νωρίς στον κύκλο η σύλληψη!!! Υπομονή 2 μερούλες έμειναν....

χαχαχα, πολύ γέλασα με το μπιφτέκι... γιατί η δικιά μου κοιλιά μόνο από μπιφτέκι φούσκωνε ως τώρα... για να δούμε θα την φουσκώσει το σποράκι μας αυτόν τον μήνα; :ympray:

κοριτσάκια μου πού έχετε εξαφανιστεί οι υπόλοιπες; Αθανασία, μωρουδένια, G.Kkris, sousou, D_E_S_P_I_N, και όλα τα άλλα κοριτσάκια που δεν περιμένουμε που είστε βρε;;;; φιλάκια πολλά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαννα μου απο εμενα εχεις το ελευθερο να κανεις οσα σχολια θες... Αμα με προκαλεσεις πολυ και αρχισω και εγω τα σχολια, βλεπω να γεννατε πριν την ωρα σας απο τα γελια... (οποια ζοριζετε στη γεννα ας με παρει τηλ... Με εγγυηση θα γεννησει σε 2-3 ωρες)...

Αμα ζοριστω να βρω τις γονιμες λεω να παω στη Νικολουλη... Αυτη όλα τα βρισκει... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις ομορφούλες!!! Τι κάνετε κοριτσάκια μου?

Εγώ αποφεύγω να μπαίνω γιατί ξέρω ότι δεν περιμένω Σεπτέμβρη αλλά και ούτε σίγουρα για τουλάχιστον 5 μήνες κι ο λόγος δεν είναι νινάκι αλλά άλλος όπως οι περισσότερες γνωρίζετε.... :roll::roll::roll:

Χαίρομαι πολύ που βλέπω τη λιστούλα μας να κοκκινίζει!!! :) Είπαμε θα κοκκινίσετε όλες θα σας διώξω απ' αυτό το ποστάκι και μετά θα κοκκινίσω εγώ και θα το κλείσω ;):lol::lol::lol:

Μελίπλικτό μου τι κάνεις? Διαβάζω τα νεάκια σου πάμε δυναμικά γι' αυτό το μήνα ξέρεις εσύ ;):) Και άσε τον αντρούλη σου να χαρεί τι φταίει αυτός βρε παιδί μου, οι βιταμινούλες φταίνε!!! :lol::lol::lol:

Μαρριανάκι μου περιμένουμε τα νέα σου, απλά βέβαια μόνο για επιβεβαίωση διαφορετικά είμαι σίγουρη ότι είσαι εγκυούλα κι η χοριακούλα θα είναι στα ύψη!!!!! Αααα μη ξεχάσω θέλω κι εγώ σχόλιο δίπλα στο όνομά μου, εντάξει αργώ λιγάκι ακόμη αλλά 4 ενεσούλες μείνανε..... :roll:

Cuandaki τι κάνει το μπεμπάκι μεγαλώνει ;) και η κοιλίτσα φαντάζομαι θα αρχίσει σε λιγάκι να φαίνεται!!!! :x:x:x Πολλά φιλάκια και μη ξεχνάς να μας φυσάς:-*:-*:-*:-*:-*

Diaz εννοείται ότι ήταν νωρίς για τεστάκι... Εύχομαι το επόμενο στην ώρα του να είναι++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ;)

Μωρούλι, Ουρανία και σε όλες τις υπόλοιπες πολλά φιλάκια και μη ξεχνάτε έρχονται τα μπεμπάκια!!!!! :x:x:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα ,

melipikto την έκανα την χοριακή και περιμένω τα αποτελέσματα να βγουν το απόγευμα.

Με έπιασε :( όμως το βράδυ ένας φοβερός πόνος στην κοιλιά και πίσω στην μέση (για καμιά ώρα) που φοβόμουν μέχρι και να σηκωθώ από το κρεβάτι για να πάρω κάποιο φάρμακο.Μακάρι να βγει η διαίσθηση μου αυτή τη φορά λάθος και να πάει καλά.

Diaz μου είναι πολύ νωρίς για να δείξει κάποιο τεστάκι, εμένα που έδειξε πάρα μα πάρα πολύ αχνό μετρούσε όμως 10mg και όχι από 25mg που μετρούν τα αλλά .

ourania με έκανες και γέλασα :lol::lol: ..............

cuando ευχαριστούμε για το φύσημα ,νομίζω πως κάνει "δουλειά" ;) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρούλι ο γιατρός μου δεν συστήνει ποτέ μάρκες, εργαστήρια κλπ... λέει ποια εμπιστεύεται, ποτέ μόνο ένα, και μετά αφήνει την επιλογή σε εμάς...

για τις βιταμίνες ο καλός μου έπαιρνε τις wellman conception μας είπε όμως να πάρει βιταμίνες με πάνω από 200% (της συνιστώμενης ημερήσιας κατανάλωσης) σε βιταμίνη Ε και πάνω από 200 % σε ψευδάργυρο, μας είπε 2-3 και τελικά πήραμε τις "source of life - men" της Nature's Plus... έχουν μία μυρωδιά να το πω απαίσια, να το πω αηδιαστική... ο καλός μου όμως τις πίνει αδιαμαρτύρητα κάθε μέρα με το φαγητό...

μαριάννακι εύχομαι ολόψυχα να έχει ανέβει τόσο πολύ που να μην το πιστεύεται και σύντομα να μας φυσάς κι εσύ!!!!

όσο για τα σχόλια από εμένα είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτα και ελπίζω να φέρουν γούρι σε όλες μας!!!!

melipikto: ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ,ήθελα να ρωτήσω αυτές τις βιταμίνες μπορώ να της πάρω κι εγώ για τον άνδρα μου,κι αν ναι υπάρχουν στα φαρμακεία και σε τι τιμή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσι μου, δεν βρίσκω τον λόγω να μην πάρει κάποιος βιταμίνες αν δεν έχει κάποιο πρόβλημα υγείας που να μην του το επιτρέπει...

στο φαρμακείο αν πας και ζητήσεις συμπλήρωμα με τα παραπάνω χαρακτηριστικά θα σου προτείνει και ο φαρμακοποιός κάποιο, αυτό είχε γύρω στα 35-40€ αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς πόσο γιατί είχα πάρει και κάτι άλλο μαζί... οι wellman είχαν 18€ αν θυμάμαι καλά, αλλά αυτές είναι πιο "πλούσιες" σε βιταμίνες κλπ και πιο κοντά στις ανάγκες του οργανισμού του καλού μου...

έχω την εντύπωση πως υπάρχουν σε όλα τα φαρμακεία...

Φιλάκια πολλά πολλά!!!

Μαριάνναπ βγήκε η χοριακούλα σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με συγκινείται.......... :x περιμένω να μου στείλουν με φαχ τα αποτελέσματα εδώ και 15 λεπτά.Δεν μου τα λέγανε από το τηλ.Αν δεν έρθει σε κανένα 10λεπτο θα τους ξαναπάρω.Με έχει φάει η αγωνία :-ss .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω !!!!!!!!!!!!!!!534 απίστευτο μου φαίνεται με τέτοιους πόνους!!!!!!!!!!! :lol: Μου φέρατε πάρα πολύ γούρι κοριτσάκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο κοριτσακι μου πολυ χαρηκα με τα νεα σου............

τι ωραια!!!!!!τι ωραια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ bourique1983 μου έφυγε ένα πολύ μεγάλο βάρος.Ελπίζω σε λίγο καιρό να είναι το ίδιο καλός και ο υπέρηχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φου...φου...φου...φου...φου...φου...φου...φου...φου...φου...φου...φου...φου...φου...φου...φου...

είμαι τόσο χαρούμενη που μπορώ να φυσάω όλη την μέρα.Στο Δημητράκη δεν ταλαιπωρήθηκα καθόλου στην σύλληψη,με την δεύτερη τσουπ ήρθε.Το μικρό όμως αυτό ζουζουνάκι το προσπαθούσαμε πάνω από χρόνο (μετά από μια παλλήνδρομη τον Δεκέμβριο και μια βιοχημική τον Μάρτιο).

Εύχομαι κορίτσια σύντομα να μας ανακοινώσετε και εσείς τα ευχάριστα.Θα διατηρήσω την λίστα και θα σας παρακολουθώ μέχρι να σας κοκκινίσω όλες σας..... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σας το είχα πει...σαν δώρο γενεθλίων ότι ήθελα από όλες μας θετικές ανακοινώσεις!!!!!!!! ;)

Τελικά ο γαμπρός μου είχε δίκιο....ακολούθησα την συμβουλή του (δηλ. σεχ στις 25/08 και μετά ξανά όταν βγει το τεστ ωορρηξίας-μου έλεγε ότι θέλει αποχή 2-3 μέρες) και τώρα θα με δουλεύει για μια ζωή!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...