Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες δεν περιμενουμε περιοδο τον Σεπτεμβριο???


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 444
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μόλις γύρισα από δουλειά κι έτρεξα να δω τα νέα σας... είχα κι εγώ την έννοια μου! Δεν πειράζει μελιπικτο και G.KKRIS θα έρθει κι η δικιά μας η σειρά...που θα πάει. Μην το βάζετε έτσι κάτω, δεν πρέπει να κλείσει τοσο άδοξα αυτό το ποστ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτά τα predictor έχουν κάψει πολύ κόσμο! :evil: Και σε εμένα μια φορα που τα πήρα έβλεπα καθαρά αχνή γραμμή και μετά από λίγες ώρες μου ήρθε η ακατανόμαστη! :twisted::twisted::twisted: Μη ξαναπάρετε predictor κορίτσια! Είναι σκέτη παραπληροφόρηση! Το έχω ακούσει και από πολλές άλλες κοπέλες! Τι να πω βρε μελιπικτό μου λύπάμαι πολύ που έπρεπε να περάσεις όλη αυτή τη διαδικασία. Τουλάχιστον σκέψου ότι θα περάσεις το σαββατοκύριακο χωρίς να σε τρώει η αγωνία! Εύχομαι να πάνε όλα καλά με την εξωσωματική σας και την επόμενη φορά η χοριακή σου να είναι στα ύψη!

G.KKRIS μη βασίζεσαι και εσύ πολύ στο τεστάκι! Ελπίζω να το διαψεύσεις και την άλλη βδομάδα να έχεις μόνο ευχάριστα να μας πεις!

Ρε Ουρανία έσπαγα το κεφάλι μου τι μου θυμίζεις στην φώτο και μόλις το βρήκε η elenakioo! Μα ίδια η Καίτη Φίνου!

Λοιπόν κορίτσια μη μασάτε, το κεφάλι ψηλά και θα έρθει και η δικαίωση για όλες!!!!!!!!! Φιλιά πολλά και ΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια τι κανετε;τεστ;κι εγω την εχω πατησει με το πρεντικτορ και δεν το ξαναπηρα..ειχα την αχνη γραμμη και πηγα για χοριακη και τιποτα..απογοητευση σκετη..υπομονη και οταν θα ερθει απλα δεν θα το πιστευετε..να χετε πιστη μοναχα και θα ερθει..και χιουμορ που βλεπω οτι δεν λειπει απο την παρεουλα..!!!!!!υπομονη και πολλα φφφφφουουουουουουουουουουουου!!!!!!!δεν το βαζουμε κατω με τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Meli μου κριμα γλυκια μου.Ομως προχωρα αφου το λες με την εξωσωματικη , εισαι δυνατη , ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις!!!Αντε να ημαστε παρεουλα!!!

Εγω μπορεσα και τους εγραψα ολους, με κουρασαν ξεκιναμε με το γιατρο μου την ξωσωματικη !!!

Ολες θα τα καταφερουμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL μου μη τους αφήνεις να σε χαλάνε! Αφού μπορείτε ρίξτε τους ένα γράψιμο όλους, πάρτε το πεισματικά και κάντε την προσπάθεια σας μόνοι σας και όλα θα πάνε καλά! Εύχομαι να είναι η τελευταία και μοναδική φορά που θα ταλαιπωρηθείτε και σε 9 μήνες να έχετε αγκαλίτσα το κουκλάκι σας! Και θα έχει μεγαλύτερη αξία για σας όταν θα ξέρετε ότι ενώ δεν είχατε βοήθεια από το "κράτος πρόνοιας" που όφειλε να σας την παρέχει, εσείς παρόλαυτά τα καταφέρατε! Όλα θα πάνε καλά θα το δείς! Καλά συνέχεια και καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τέλειωσαν τα ψέματα: με πήραν τηλ ότι βγήκαν τα αποτελέσματα και είναι ένα ολοστρόγγυλο 0!!! :(

Το παλιοτεστ με έκανε να ελπίζω τσάμπα!!! :x και το είδε κι ο καλός μου το πρωί, δεν έκαναν τα μάτια μου πουλάκια!!! τσάμπα σας ξεσήκωσα κι εσάς!!! συγγνώμη! :?

τουλάχιστον ηρέμησα τώρα! μου έπεσαν και οι παλμοί που είχαν χτυπήσει 150άρια!!!

Μπρος για την εξωσωματική τώρα! από αύριο τρέχω για τα διαδικαστικά για να την κάνουμε όσο πιο γρήγορα μπορούμε!!!

GKKRIS το έκανες εσύ καλή μου;;;

kopelara moyuuu lypamai!!!

kai emena mou eixe tyxei auto...kai oxi me predictor me neas gennias pou deixnoun prin thn kathisterisi!!!mono to clear blue einai aksiopisto otan edeikse thetikooo htan ontwss twra kai otan htan arnitiko panta htane!!! :D egw to psifiako pira auth th fora...des to sto profile mou!!!

mhn stenaxwriesai.,,,,olaaa tha pane kalaaaaaaa!!!

kalh epityxia sou euxomai!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

G.KKRIS και meli μην στεναχωριεστε και κυριως μη το βαζουμε κατω...δεν χανουμε τις ελπιδες μας, μονο την υπομονη μας και τα νευρα μας χτυπανε κοκκινο...βασταμε γερα ομως...μακαρι ο επομενος μηνας να ειναι τυχερος για ολες μας...το ευχομαι ειλικρινα...εγω απο χθες ταλαιπωρουμε με καποια ιωση μαλλον με δεκατα και συναχι...ειπα του αντρα μου να παει στο φαρμακειο να μου παρει κανενα φαρμακο να ισιωσω λιγο γιατι σερνομαι και αυτος μου ειπε να μου παρει καλυτερα κανενα τεστ μηπως ειμαι εγκυος και δεν κανει να παρω φαρμακα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια μου καλησπέρα!!!

Η αλήθεια είναι ότι περίμενα να στεναχωρηθώ περισσότερο αλλά ευτυχώς το πήρα αρκετά χαλαρά! αφού είναι γραφτό μας να κάνουμε μωράκι με εξωσωματική, με εξωσωματική θα το κάνουμε! αλλά θα το κάνουμε σίγουρα και σύντομα!!!!!

G.KKRIS ήρθε ή ακόμα;;;

αυτά τα πρεντίκτορ τί μας κάναν;;; δεν έιχα ακούσει τίποτα αρνητικό ποτέ! ή μάλλον είχα ακούσει ότι πριν 3 -4 χρόνια είχε κυκλοφορήσει μία φουρνιά τεστ που έβγαιναν θετικά χωρίς να έιναι και είχαν κάψει κοσμάκι! τα είχαν αποσσύρει όμως σχετικά γρήγορα! Το ίδιο όμως έιχε γίνει και με τα Τ4 (είχαν κυκλοφορήσει για μεγάλο χρονικό διάστημα χωρίς ορμόνη) αλλά τα παίρνει τόσος κόσμος και είναι οκ!

Σας ευχαριστώ όλες μα όλες για την στήριξη και τις ευχές! Είστε φίλες αληθινές κι ας μην γνωριζόμαστε!!!

Ευχαριστώ την κάθε μία ξεχωριστά και εύχομαι όλες μας σύντομα να γίνουμε μανούλες!!!

Λίγες ώρες έμειναν για να κλείσει το ποστ με καλά νέα! ποιά θα τα ανακοινώσει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ,η νεα σου προσπαθεια να καρποφορισει κ να γινεις κ εσυ μανουλα.

Ααααααχ σε ευχαριστω κοριτσακι !!!!

Και σε εσενα οτι καλυτερο!!!!

Μολις γυρισα και απο τη δουλεια, και νιωθω ενα πτωμα!!

Ακομα μετα απο ολα αυτα, εχω υπερενταση και δεν κοιμαμαι καλα τα βραδυα! :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια τώρα μπήκα και πάλι.

δεν έχει έρθει ακόμα αλλά πονάει η κοιλιά και το στήθος μου.

γιατί ρε γαμώτο δεν θέλω να έρθει πάλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

G.KKRIS και αυτα μπορει να ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης,ασε κ θα δουμε! Αλλα απο την αλλη καλα κανεις για να εισαι προετοιμασμενη κ γι αυτο...

Ελπιζω να ειναι ολα αυτα απο το φασολακι σου!!! Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,κοντεύει να αλλάξει ο μήνας και δεν έχει έρθει ακόμα άρα τώρα θα τα λέμε ποστάκι του Οκτώβρη.

το στήθος τούμπανο,η κοιλιά πότε πονάει χαμηλά όπως στην περίοδο και πότε κοντά στον αφαλό σαν τσιμπήματα

τι να σας πω?δεν καταλαβαίνω...γραμμή στο τεστ υπήρχε μόνο μία η άλλη ούτε αχνή..ούτε τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

καλησπερα κοριτσια εθχομαι σε ολες τα καλυτερα!!! εγω περιμενω απο την 01/11 εχω 4 μερες καθυστεριση αλλα λογο οτι μερικες φορες ο κυκλος μου ειναι δεν παει καλα δεν θελω να ενθουσιαστω,ουτε να παρω τεστ γιατι φοβαμαι μην απογοητευτω. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina se lathos postaki mpikes...auto einai to pio palio tou Septembri...mpes stou Oktwbri.

Egw sti thesi sou tha ekana test. Ti twra ti se duo meres. Egw to test mou fantasou oti to ekana 4 meres prin tin kathisterisi kai edeikse thetiko.

Sou euxomai na eisai! Mpes sto allo post! Filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...