Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες δεν περιμενουμε περιοδο τον Σεπτεμβριο???


Recommended Posts

το πρεντικτορ έκανα! λέτε να πάω;

Αγαπη ,μη το ξαναπαρεις το συγκεκριμενο εχω ακουσει τα χειροτερα. (Αν κ την 1η εγκυμοσ. μου με αυτο τη διεγνωσα,κ το ειχα κ για γουρλιδικο αλλα 2 φορες με απογοητευσε) δε σου λεω αλλα... Θα σου τα πω αλλη φορα οχι τωρα.

Εγω θα σου ελεγα οσο ψυχοφθορο θα ειναι, να πας για χοριακη τη Δευτερα οπου αν δε σου εχει ερθει μεχρι τοτε....ετοιμασου το μπεμπε ειναι on the way!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 444
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αντε κορίτσι μου!

σε όσα πήρα τηλ το απόγευμα μου είπαν τα αποτελέσματα εκτός από το Μητέρα που κάνει 2 ώρες αλλά κοστίζει 50€!!! εδώ έδωσα 20€! σχεδόν όσο ένα τεστ δηλαδή! να δώσω 50 αλλά να είμαι σίγουρη! καλά θα το κορνιζάρω άμα είμαι!!!! δεν ξέρω τί να κάνω για να περάσει η ώρα, μήπως να έρθω να αλλάξουμε μαζί τα φώτα του αμαξιού σου;;;; :lol: Αθήνα --> Χανιά και πίσω... θα περάσει η ώρα!!!

Εγω εχω βρει περιστερι κ ιλιον ομως, να την κανουν μονο με 20€.Σε βολευει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι απο εμενα! Μέλι μου σου ευχομαι να μας ανακοινώσεις τα ευχαριστα γιατι πραγματικά σου αξίζει!!! Σου ευχομαι σε 9 μήνες να κρατας το πατουσάκι απο το μωρό σου στα χέρια σου!!! Περιμένουμε :mrgreen::-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλειωσα το ξεσκόνισμα και περιμένω!!!!

Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου! μακάρι να είμαι! όχι μόνο εγώ αλλά όλες όσες δεν περιμένουμε!!!!!!!!

μακάρι να ήταν αχνό γιατί διάβασε την ορμόνη και όχι γιατί είναι χαζοτεστ....

τα μικρά μικροβιολογικά τόσο την χρεώνουν! πήρα και ρώτησα σε όσα βρήκα στο ιντερνετ και τελικά μου κόστισε κι εμένα 20€ η χοριακή! λίγες ωρίτσες ακόμα!

όσο για το πρεντικτορ, όταν ήταν αν αγοράσω τεστ ρώτησα τον γιατρό μου και μου είπε όποιο θες, όλα ίδια είναι! πήρα λοιπόν ένα από όλα για να έχω - γνωστές και άγνωστες μάρκες!!!! (το φαρμακείο χρυσό το έχω κάνει!!!) ε, μήνα τον μήνα έμεινα με 2 συσκευασίες πρεντίκτορ και διπλά κιόλας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα και εγω.... Αλλαξα τα φωτα στο αμαξι, πήγα στο μαγαζι να ταισω τα κατσουλια και πειραξα και τα άλογα (εφαγα και ενα χέσιμο γιατι κρατούσα μια σακούλα και πείραζα το μωρό πόνυ, και με είδε ο μεγαλος, και ήρθε να δει τι έχω να του δώσω, αλλά επειδή είναι λίγο δαγκωνιάρης τον χέζομαι) αγόρασα μπαρμπούνια (είναι γαματα με την κλανιαρα) και κουρευτικα....

Μελι ποια είναι από χανιά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ;;; Κάτι για Χανιά συγκράτησα!!!

Λες να έχω αρχίσει να τα χάνω;;; Για ένα Νοσοκομείο στα Χανιά ποιά έλεγε;;;;;

Ουρανία έχω άγνωστες λέξεις: τί είναι τα κατσούλια και τί είναι η κλανιάρα που κάνει γαμάτα τα μπαρμπούνια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Ιεράπετρα κοπελια... Στην άλλη άκρη της Κρήτης...

Κατσούλια είναι τα γατάκια και κλανιάρα η φασολάδα, την οποία συνοδευουν πολύ ωραία τα μπαρμπούνια.... Άλλες άγνωστες λέξεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ourania κ εμενα οι ριζες μου απο εκει κρατανε...μπαμπας γεννημενος και μεγαλωμενος Χανια , παππουδες γιαγιαδες κτλ θειοι - ξαδερφια κτλ...και ο αντρας μου Ρεθυμνο μεχρι τα 25 και η πενταμορφη (πεθερα μου) Χανιωτισα και καθε μηνα στο νησι για δουλειες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά συγγνώμη Ουρανία μου! κατι νόμιζα ότι είχα διαβάσει για ένα νοσοκομείο δημόσιο στην Κρήτη και νόμιζα ότι ήταν στα Χανιά! Ωραία και τα Χανιά όμως,ε;;; Έχω κατέβει πολλές φορές Κρήτη! Τί τέλειες θάλασσες έχει η νότια πλευρά...!!!!!

σ'ευχαριστώ για την επεξήγηση!!! ;) τώρα ειδικά δεν παίρνει μπροστά με τίποτα ο εγκέφαλος!!! ήταν που ήταν καμμένος (είμαι φυσική ξανθιά!!!) τώρα με την αγωνία αποέγινε το κακό!!!

τα κατσούλια τα είχα ξανακούσει αλλά την φασολάδα ποτέ!!!! πιο ταιραστιό όνομα δεν υπάρχει! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατρός μου ειναι Ηράκλειο. είχα πει για το Πα.Γ.Ν.Η. Ελα να σε παίξω ένα τάβλι να περάσσει η ώρα.... οχοχοχοχοχοχο....

Αν και είναι σίγουρα θετικό (για να πάρω και εγω σειρά). Αν δεν κρατηθώ θα κάνω ένα τεστ Κυριακή. Αν τα καταφέρω και κρατηθώ (λέμε τώρα) την Παρασκευή..... Δεν περνάνε οι ρημάδες λεμεεεεεεεεεεεεε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουρανία μου τώρα είδα το chat! δεν ήξερα ότι είχε το φόρουμ τέτοιο πράγμα!!! Σου απάντησα αλλά φαίνεσαι εκτός!!!! Αχ μακάρι να ερχόμουν, ένα τάβλι θα ήταν ότι έπρεπε!!!! λες να παίξω στο ιντερνετ ένα;;; ΠΑρασκευή αύριο λες να κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΛΙΠΙΚΤΟ ΜΟΥ: μακάρι να είναι +++++++

και γω ίσως λέω ίσως να ακολουθήσω δεν ξέρω...εδώ κι 6 μέρες έχω δέκατα...36,9-37,1 ...λέτε να είμαι άρρωστη?

και σήμερα δεν την περίμενα και ούτε έχει έρθει...

και είχα τάση για εμμετό (sorry) τις προηγούμενες μέρες αλλά δεν έκανα...

η ιδέα μου θα είναι..το στήθος πονάει, η κοιλιά όποτε θυμάται πονάει κι αυτή...

αυτά.....

περιμένω να ανακοινώσεις ευχάριστα νεάκια...

φυσάτε μας εγγυούλες...αφήνουμε τα παράθυρα όλα ορθάνοιχτα!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

G.KKRIS και δεν έχεις κάνει ακόμα τεστ;;;; εγώ τέσσερα θα είχα κάνει όχι ένα! κάνε και στείλε μας!!!! εύχομαι να ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!

μέχρι πριν λίγο νόμιζα ότι σήμερα είναι Παρασκευή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μελι εχεις ξεφυγει τελείως... Μήπως οι ορμόνες έχουν χτυπήσει κόκκινο (λέω εγώ τώρα)???? Μήπως το σπόρι σε έχει τρελάνει ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto mou pragmatika efxome na exis mia anebasmeni xoriaki!!!! se katalabeno apolita gia tin anipomonisia , emena mou ixan pi oti ta apotelesmata tha bgenan se mia ora KAI ESKASA den mporis na fantastis :) ! ligi ipomoni akomi merikes oritses minane ! oti k an ine omos to apotelesma tis xoriakis min apogoiteftis ! afou den erxete periodos exis elpides ! skepsou to paradigma tis mwroudenias pou ekane xoriaki prin arxisoun oi protes meres kathisterisis kai ixe apogoitefti mias kai itan poli xamili i timi kai meta apo liges meres afou den tis erxotan i periodos mas anakinose ta efxarista !

kai sta ipolipa koritsia efxome sintoma na kratane sta xeria tous ite ena thetiko testaki ite mia anebasmeni xoriaki!!!!! filiaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοβάμαι μην απογοητευτώ :(

,μπορεί να είναι πάλι ανωμαλίες από το θυρεοειδή..δεν ξέρω...αφήστε που κι εγώ ένα predictor έχω τώρα στο σπίτι.,λέτε να το κάνω το πρωί αν δεν έχει έρθει.με τα πρωινά ούρα δεν πρέπει να το κάνω :?:

δεν μπορώ να εξηγήσω τα δέκατα???τι ήθελα και μέτραγα θερμοκρασία με φαγε το άγχος... :-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοβάμαι μην απογοητευτώ :(

,μπορεί να είναι πάλι ανωμαλίες από το θυρεοειδή..δεν ξέρω...αφήστε που κι εγώ ένα predictor έχω τώρα στο σπίτι.,λέτε να το κάνω το πρωί αν δεν έχει έρθει.με τα πρωινά ούρα δεν πρέπει να το κάνω :?:

δεν μπορώ να εξηγήσω τα δέκατα???τι ήθελα και μέτραγα θερμοκρασία με φαγε το άγχος... :-ss

G.KKRIS Μου δε παιζει ρολο η ωρα καντο οτι ωρα να ναι, αφου το εχεις καντο, αντε να δουμε! Μακαρι να εισαι κ εσυ, αντε να λιγοστευουμε!

GKKRIS ,MELIPIKTO ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τέλειωσαν τα ψέματα: με πήραν τηλ ότι βγήκαν τα αποτελέσματα και είναι ένα ολοστρόγγυλο 0!!! :(

Το παλιοτεστ με έκανε να ελπίζω τσάμπα!!! :x και το είδε κι ο καλός μου το πρωί, δεν έκαναν τα μάτια μου πουλάκια!!! τσάμπα σας ξεσήκωσα κι εσάς!!! συγγνώμη! :?

τουλάχιστον ηρέμησα τώρα! μου έπεσαν και οι παλμοί που είχαν χτυπήσει 150άρια!!!

Μπρος για την εξωσωματική τώρα! από αύριο τρέχω για τα διαδικαστικά για να την κάνουμε όσο πιο γρήγορα μπορούμε!!!

GKKRIS το έκανες εσύ καλή μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΛΙΠΙΚΤΟ ΜΟΥ: μακάρι να είναι +++++++

και γω ίσως λέω ίσως να ακολουθήσω δεν ξέρω...εδώ κι 6 μέρες έχω δέκατα...36,9-37,1 ...λέτε να είμαι άρρωστη?

και σήμερα δεν την περίμενα και ούτε έχει έρθει...

και είχα τάση για εμμετό (sorry) τις προηγούμενες μέρες αλλά δεν έκανα...

η ιδέα μου θα είναι..το στήθος πονάει, η κοιλιά όποτε θυμάται πονάει κι αυτή...

αυτά.....

περιμένω να ανακοινώσεις ευχάριστα νεάκια...

φυσάτε μας εγγυούλες...αφήνουμε τα παράθυρα όλα ορθάνοιχτα!! :P:P

Ευχομαι KKRIS να ειναι απο το σπορακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τέλειωσαν τα ψέματα: με πήραν τηλ ότι βγήκαν τα αποτελέσματα και είναι ένα ολοστρόγγυλο 0!!! :(

Το παλιοτεστ με έκανε να ελπίζω τσάμπα!!! :x και το είδε κι ο καλός μου το πρωί, δεν έκαναν τα μάτια μου πουλάκια!!! τσάμπα σας ξεσήκωσα κι εσάς!!! συγγνώμη! :?

τουλάχιστον ηρέμησα τώρα! μου έπεσαν και οι παλμοί που είχαν χτυπήσει 150άρια!!!

Μπρος για την εξωσωματική τώρα! από αύριο τρέχω για τα διαδικαστικά για να την κάνουμε όσο πιο γρήγορα μπορούμε!!!

GKKRIS το έκανες εσύ καλή μου;;;

ωχ !!!τζάμπα και τα 20 ευρώ βρε μέλι μου, μην στεναχωριέσαι...καλά από έξοδα άλλο τίποτα αλλά δεν μας περισσεύουν κιόλας

μην ξαναζητήσεις συγγνώμη αλοίμονο γι'αυτό είμαστε εδώ για να μοιραζόμαστε τις αγωνίες μας,κάντε τις κινήσεις που πρέπει για την εξωσωματική και ο θεός θα είναι μαζί σας και θα σας βοηθήσει!!!όλα το άγχος τα κάνει τελικά...

να κάνω το τεστ τώρα?έχω πιεί αρκετό νερό σήμερα και έχω κάνει πιπί πολλές φορές,μήπως δεν δείξει..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ατιμο τεστ... Δεν πειραζει βρε μπεμπα... Τον επομενο μήνα... ΑΑααααααααααααα, εφερε η μητέρα και το λαδάκι (το θαυματουργο, που παει σετακι με το κρασι και το βραχιολακι, το οποίο κατάφερα και έσπασα εν μια νυκτη) να σου κανω ένα κοκτειλ να σου στείλω??? Φαντάσου γευση ε???? Κρασί μαζι με λάδι και μια εσσανς βραχιολακιου.... μμμμμμμμμμμμμ.... θαυματουργά νόστιμο.... (άνοιξε το κουτι με τις μαλακιες.... Μαζοχτε μεεεεεεεεε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap ευχαριστώ για την συμβουλή!! Θυμόμουν που λέγαμε για την επιτυχία του γαμπρού αλλά κόλλησα στο timing!!! Εύχομαι να πιάσει κ σε μένα!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray: 1 1/2 χρόνο το παλεύουμε χωρίς βοήθεια....

Μέλι μην στενοχωριέσαι εύχομαι να δείξει κάτι έστω κ την τελευταία στιγμή.....

Βρε Ουρανία στην φώτο μου θυμίζεις την Καίτη Φίνου....!!!!!! Κούλα πολύ κωλόπαιδο ο Κυριάκος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

G.KKRIS δεν παίζομαι η ρουφιάναααααααααα... Και επειδή θέλω να πάρω σειρά κάνε το τεστττττττττττ..... αντεεεεεεεεεεεε... (ετσι θα μου ουρλιαζετε κ μενα σε 6 μέρες :P ) πάω να τηγανίσω το ψάρι να φάει το τρελό μου αγόρι (μόνο που το σκέφτομαι θέλω να τον κάνω πλούσιο τον εμετό) και μετά ενα μπάνιοοοοοοοοο, μπιτζαμούλες και καναπεεεεεεεεεεεεεε..... Αγκαλιά με τα σκυλιά μου και το λαπτοπι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...