Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες δεν περιμενουμε περιοδο τον Σεπτεμβριο???


Recommended Posts

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ για τις συμβουλες και για τις ευχές! Οσο για τα ψωνια μου το εχουν πει τοσοι που εχω πειστει και θα παρω ελαχιστα μαζί μου! Να σας κάνω μια αγκαλιά :YMHUG:

Κορίτσια όσες είστε Αθηνα ξερω ότι για εξωσωματικη πολυ καλος είναι ο Μαντούδης. Εκαναν δυο φίλες μου, και μου είπαν ότι ειναι πρωτα απο ολα ανθρωπος και μετα γιατρός!!! Α και επιασαν με την πρώτη! :ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 444
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω πάλι που πάω στο Πα.Γ.Ν.Η. στην Κρήτη σε πολύ καλό γιατρό (ο δευτερος καλύτερος στην εξωσωμματική ματά τον Πάντο) πάει περίπου 1500€ συν τα φάρμακα (αν δεν σε πάει φυσικο κύκλο). και απο περιεργια ξέρει καμια πόσο πάνε αυτά τα ριμάδια και αν γράφονται στο ΙΚΑ αν δεν έχεις περάσει επιτροπή για εξωσωμ. Να μου γράψουν δλδ τα φάρμακα και να πληρώσω την εξωσωμ.

Επίσης (πολλες ίσως με κράξετε αλλά να ξεκαθαρίσω ότι δεν είμαι και πολυ της εκκλησίας) ήρθε η μητέρα μου και μου εφερε ένα βραχιολάκι (δεν ξέρω απο που) διααβασμένο και μυρωμένο και μου το΄φόρεσε. Ένα μουκαλάκι κρασί (το οποίο πέρασε και αυτο την παραπάνω δοκιμασια) να το πιω με οποιο τρόπο θέλω (την εκραξα λίγο την καημένη. αν πρέεπι να το πιω όλο μαζί ή σιγά σιγά, αν το βάλω στο ψυγειο κάνει κλπες καφρίλες) αλλά δεν βρήκε το λάδι. Ευτυχώς γιατι αν το έβρισκε τωρα δεν θα μπορουσα να σας γράψω. θα γλιστρουσε το πληκτρολόγιο.... ευτυχώς όταν της είπα πως τελικά θα κάνω παιδί με την τελευταία λέξη της Ιατρικής (βλέπε βραχιόλι, λάδι, κρασί) έβαλε τα γέλια... Και όλα αυτά τα περνάω γιατί της είπε μια ζαβή φίλη της να μην τολμήσω να κάνω εξωσωμ. γιατί τα φάρμακα που δίνουν προκαλούν καρκίνο... και να φανταστείτε αυτή λύσαξε να πάω στο γιατρό της εξωσωματικης...

τα είπα και ηρέμησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγάλη κουβέντα ανοίξαμε....

ξέρω θα τα ακούσω από κάποιες για αυτά που γράφω αλλά η πίστη του καθενός είναι τόσο προσωπική...

Ουρανία μου ούτε εγώ είμαι πολύ της εκκλησίας αν και πιστεύω στον Θεό και την Παναγία και το καλό γενικά αλλά όχι με όλα όσα υποστηρίζει η εκκλησία μας! άσε που έχω πολύ κακές εικόνες και εμπειρίες από παπάδες! όχι ότι δεν υπάρχουν καλοί παπάδες και καλοί άνθρωποι πάνω από όλα... κι εγώ νευριάζω πολύ με όλα αυτά τα "γιατροσόφια"...

Έχω μαλώσει με την πεθερά μου γιατί ήθελε να πάρει τα φυτίλια από τις λαμπάδες του γάμου και εγώ δεν ξέρω τί να τα κάνει για να μην μας κάνουν μάγια και καλά... μας είπε να μην κάνουμε σεξ τα Σάββατα γιατί ξημερώνει ημέρα λειτουργίας και το μωρό θα βγει καθυστερημένο!!!!

η πίστη και η δύναμη που αποκτάς μέσα από αυτή βοηθάνε... Πιστεύω ότι νιώθεις την Παναγία στο πλευρό σου, ασχέτως αν φοράς σταυρουδάκι ή έχεις κομποσκοίνι στο χέρι σου... Την Θεία αύρα την νιώθεις στην ζωή σου όταν κάνεις το καλό, όταν μπορείς να προσφέρεις, όταν έχεις ανάγκη εσύ και σου προσφέρουν...

πολύ μεγάλη κουβέντα ανοίξαμε κορίτσι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto καταλαβαινω τι θελεις να πεις. Ειναι ενοχλητική η εμπορευματοποίηση της εκκλησίας. Άντε να δεχτω το λάδι (αν δεν το πουλούσαν) άντε και το βραχιολάκι(επειδή μοιάζει με κομποσκοίνι σε πιο μοντέρνα έκδοση) αλλά το κρασί??? Παιδί θέλω να κάνω όχι στιφάδο...

Εξάλου το έχω πει πως το παιδί μου (όταν με το καλό κάνω) θα το βαφτίσω ή Στέλλα ή Στέλιο. ο Αγιος Στυλιανός είναι ο προστάτης των παιδιών.

Όσο για τα φυτίλια απο τις λαμπαδες του γάμου εμένα τα πήρε η μητέρα μου μαζί με τη μήτερα των κουμπάρων μου και κάτι τα κάναν (δεν ξέρω και δεν ρώτησα). επίσης μέχρι να μας βγάλει τα στέφανα ο παπας από το κεφάλι είχα τη μαμα-κουμπαρα πίσω μου να προσέχει μην μας μπερδέψει κανείς την κορδέλα. και μετά τα έβαλε πάλι με προσοχή στο κουτί (μην κ αγριέψει η κορδέλα και αρχίσει να μπλέκει :P ) και δι'αφορα άλλα παρόμοια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουρανία μου γελάω γιατί όταν παραγγείλαμε τις βέρες μας δεν είχαν αυτούς τους κρίκους που μετράς το μέγεθος και τα παραγγείλαμε κατά προσέγγιση γιατί ο καλός μου βαριόταν να ξαναπάει!!! όταν τις πήραμε λοιπόν η δικιά μου ήταν μια χαρά η δικιά του όμως ήταν σαν την βέρα του κινγκ κονγκ (δεν έχετε δει πιο μεγάλη)!!!! το καταλάβαμε δυστυχώς στην εκκλησία όταν του την έβαλε ο παπάς στο χέρι και μας κοίταξε με κάτι γουρλωμένα μάτια... σ΄όλο το μυστήριο λοιπόν κρατούσε την βέρα με το άλλο του δάχτυλο γιατί σκεφτόταν τί θα κάνει η μάνα του έτσι και έπεφτε η βέρα στο πάτωμα!!!

επίσης έχω πάει σε γάμο που έπεσαν τα στέφανα στον χορό του Ησαΐα και η μάνα έβαλε τον παπά να ξανακάνει το μυστήριο για να μην χωρίσουν τα παιδιά!!! το έκανε ο παπάς για να μην της χαλάσει το χατίρι! και τελικά 7,5 χρόνια μετά χώρισαν γιατί αλληλοκερατώνονταν!!! τώρα τα στέφανα φταίνε, τα 7 χρόνια φαγούρας, η υπέροχη σχέση τους....;;;;;;;;;;;;;;;

Στέλιος είναι από τα αγαπημένα μου ονόματα! και Στέλλα που σημαίνει αστέρι μου αρέσει πολύ! όταν γεννήθηκε η 1η μου βαφτιστήρα την εικόνα του Άγιου Στυλιανού της δώρισα για να την προστατευει πάντα!!!

Δες το κι εσύ σαν μαγειρική το θέμα!!!

εμάς τα στέφανα τα έκανε ο παπάς ξανά στρόγγυλα (τους είχε δώσει άλλο σχήμα πιο οβάλ πριν μας τα βάλει στο κεφάλι) και τα τύλιξε τόσο σφιχτά με την κορδέλα που δεν μπορέι ούτε να αγριέψει ούτε να λυθεί ούτε κουνηθεί.... έβαλε όμως και όλα τα κουφέτα του δίσκου μαζί τα οποια έλιωσαν λιγάκι λόγω καλοκαιριού και έγιναν όλα λίγο χάλια στο κουτί..... :lol: έπρεπε να δεις το ύφος της πεθερας μου όταν είπα και τώρα τί να τα κάνω αυτά και έδειξα το κουτί με τα στέφανα;;; συγκοπή της ήρθε! επιτηδες όμως το είπα! ήξερα τί να τα κάνω, τα φύλαξα στο κουτάκι τους αν χρειαστεί στην κρίση να τα λιώσουμε και να έχουμε λεφτά!!! :lol: αστειεύομαι,ε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ηρεμηστε με ολα αυτα...οντως ειναι θεμα για μεγαλη συζητηση, να επικεντρωθειτε στο στοχο σας, να ακουτε το γιατρο σας και να κανετε τις εξετασεις σας!

Τα μωρακια ερχονται!!!!

Ουρανια μου αν εχεις κανει τις εξετασεις σου προλυπτικα δεν εχεις να φοβασαι τιποτα. Οσες πιθανοτητες εχεις να παθεις καρκινο μετα εσυ, αλλες τοσες εχει και μια αλλη κοπελα που δεν εχει κανει εξωσωματικη!

Οσο για το ικα τα φαρμακα οντως κοστιζουν και μπορει να φτασουν 3000-3500euro.Το κεντρο σε εμας θα κοστισει 3000! Αν τωρα περασεις στην επιτροπη εχεις 100% καλυψη στα φαρμακα και παιρνεις και ενα επιδομα μετα, το τρελο ποσο των 352euro!.Εαν οχι σε καλυπτει με το 75% και δεν δικαιουσε το επιδομα!

Η επιτροπη του ικα ειναι μονο για τα φαρμακα, το κεντρο το πληρωνεις εσυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αυτές οι γυναικουλίστικες προλήψεις και δισυδαιμονίες δεν έχουν να κάνουν με την θρησκεία μας! Εγώ πιστεύω στην θρησκεία και όχι σε κάτι παράλογα κολήματα της εκκλησίας. Τις προάλες άκουγα για ένα παπά σε χωριό που δεν κοινώνησε ένα κοριτσάκι 8 χρονών γιατί φορούσε παντελόνι!!!! :twisted: Αν αυτό το παιδί σε λίγα χρόνια δεν θα θέλει να μπει σε εκκλησία θα το δικαιολογώ απόλυτα. Ο Χριστός ήθελε ο κόσμος να τον ακολουθεί χωρίς να τον νοιάζει η εξωτερική του εμφάνιση. Που είναι η ταπεινώτητα που δίδαξε; Το 8χρονο βλέπεις είναι αμαρτωλό που φόρεσε παντελόνι ενώ οι μεγάλες γυναίκες που ενω φοράνε φούστα, κοινωνούνε αλλά μετά βγαίνουν έξω και κάνουν τα έκτροπα, είναι θεούσες! Σε πιο ευαγγέλιο γράφει για παντελόνια, φυτίλια, στέφανα κτλ; Ας μου το δείξου και θα τα πιστεψω.

Εγώ κορίτσια πιστεύω στο Θεό, στο Χριστό, στην Παναγίας μας και στους Αγίους αλλά την εκκλησία την αμφισβητώ σε πολλά πράγματα. Προτιμώ να πάω μια μέρα που δεν έχει λειτουργία και να προσευχηθώ στην ησυχία μου παρά μια Κυριακή που θα με κοιτάνε όλες, τι φοράω, πως είναι το μαλί μου, με ποιον ήρθα κτλ κτλ! Ασε που θεωρώ ότι αν θέλει κάποιος να προσευχηθεί μπορεί κάλιστα να το κάνει όπου θέλει μπροστά σε μια εικόνα ή όπως αυτός επιθυμεί. Ο Θεός είναι παντού και αν το πιστεύεις σε ακούει, δε χρειάζεται να πας στην εκκλησία. Αυτή ειναι η άποψή μου κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη MaDi αν δεν περάσω επιτροπή απλά πληρώνω το 25% στα φάρμακα? Γιατί δεν με χαλάει. Και επίσης δεν πάω σε Ιδιωτικό όπου κοστίζει 3.500-4000€ αλλά σε δημοσιο οπότε με 1500€ καθάρισα. Και είναι και πολυ καλός ο γιατρός. δεν σε βλέπει σαν κινουμενο ευρώ αλλά σαν άνθρωπο. Κάλιστα μπορούσε να με έχει βάλει για εξωσωματική μετά την αποβολή και να πάρει το πακέτο αλλά δεν το έκανε. Μου είπε να προσπαθήσω μετα τον Αυγουστο (λες και ήξερε πότε θα στρώσει ο κύκλος, ενώ 2 άλλοι γυναικολόγοι μου λέγαν αμέσως) και αν δεν τα καταφέρω μέχρι Δεκέμβριο φυσιολογικά να ξαναπάω. Οι 2 μου είπαν να πάρω μυοχαλαρωτικά από 12η μέχρι και 16η μέρα του κύκλου για να μην κλεινουν οι σάλπιγγες και να περάσει στη μήτρα ενώ αυτός να κάτσω στα αυγά μου γιατί αν πέσω σε αργό ωάριο μπορεί να μην προλάβει να περάσει σάλπιγγες και να το εγκλωβίσουν, οπότε πάμε για βαρβάτο εξωμήτριο. Να αφήσω τον οργανισμό μου να τα κανονίσει μόνος του.

Τεσπα... 8 μέρες μείναν. τι 8, 7 πλέον. Νύχτωσε.... [smilie=icon_smurf.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi μου κι εγώ έτσι ακριβώς πιστεύω!!! Σαν να είσαι μέσα στο μυαλό μου τα είπες!!!

Lil μου ακριβώς 352 δίνει και ο ΟΑΕΕ!!! πώς το βγάλαν το ποσό αυτό, αναρωτιέμαι!!! μακάρι να μας καλύψει και εμάς 100% τα φάρμακα γιατί συνήθως καλύπτει μόνο το 75% εκτός από τις παθήσεις τύπου καρδιά ή καρκίνος που σου καλύπτει 100% μόνο τα φάρμακα που αφορούν την πάθηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη LIL μου.. το ξανθό παραπότησε τον εγκεφαλο.... Δηλαδή ΔΕΝ θα πάρω τα 352€???? Και πως θα ζήσωωωωωωωωωωω?????? μα καλα μας κοροιδευουν? 352€???? δεν θα κάνουν update στους τιμοκαταλόγους ΠΟΤΕ τα ασφαλιστικά ταμεία... Έχουν ακόμα τιμές 20ετίας... μαμω το ΙΚΑ μου μαμω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

Madi όσα εγραψες σχετικα με την εκκλησια συμφωνω μαζι σου...τα ιδια ακριβως θα εγραφα και εγω αλλα με καλυψες απολυτα..πιστευω στο χριστο, την παναγια και τους αγίους της, αλλα οχι με το τυποποιημενο τροπο που θέλει η εκκλησια εξυπηρετώντας τα δικα της συμφεροντα...

melipikto αυτο που εγραψες που σου ειπε η πεθερα σου να μην κανετε sex το Σαββατο βραδυ γιατι ξημερωνει Κυριακη και το μωρο θα βγει καθυστερημενο ειναι κορυφαιο...απο τα γελια επεφτα απο τη καρεκλα...ελεος!!!!

σκεφτομαι να ανοιξω ενα θεμα συζητησης σχετικα με τις πεθερες...εμπειριες - σχολια - σποντες - καρφια κτλ..

νομιζω οτι θα γελαμε πολυ...

ourania μου χαλαρωσε...κοιτα να ηρεμησεις, βραχιολακια - κρασακια και σχολια απο "καλοθελητες" κτλ αφου σε ενοχλουν κοιτα να το ριξεις στην πλακα, να εχεις θετικη ενεργεια και ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε τελεια... και κυριως καθολου αγχος...ευκολο βεβαια να το λεμε αλλα δυσκολο στη πραξη, αλλα να σκεφτεσαι οτι ολα θα πανε καλα, και σε λιγο καιρο ευχομαι με τον αντρουλη σου να εχετε στην αγκαλια σας ενα νινακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Ουρανία μου τί είναι αυτά που λες;;; 352 € και την εξωσωματική κάνεις και σου περισσεύουν και για το μαιευτήριο!!! :lol:=))=))=))

IRO81 αν ανοίξεις τέτοιο θέμα θα σπάσει τα ρεκόρ μηνυμάτων όλων των εποχών!

όταν μας το είπε λέμε μάλλον δεν ακούσαμε καλά... αλλά όχι το είπε και το εννοούσε η γυναίκα! είναι η πιο προληπτική γυναίκα που έχω γνωρίσει στην ζωή μου! και είναι νέα γυναίκα, 50άρα! μιλάμε μου διαλύει το νευρικό σύστημα όταν αρχίζει τα κουλά! δεν απλώνει νύχτα, δεν δίνει αυγά νύχτα, δεν κάνει δώρο κολώνιες, δεν πάει σε νέο σπίτι ή σε μαιευτήριο ή σε λεχώνα αν έχει περίοδο... #-o κι άλλα πολλά που δεν τα έχω ξανακούσει ποτέ! τα λέω στην μαμά μου και γελάμε! λέω μία μέρα να γράψω βιβλίο για αυτήν!!! καλή γυναίκα είναι δεν λέω, δεν πολυανακατέυεται πλέον (γιατί στον γάμο της ρίξαμε ένα χ***μο κι εγώ και οι γιοί της με τις μ***κίες που έκανε και έλεγε) και τώρα έστρωσε λιγάκι!!! :-?

Αχ 4 και σήμερα!!! %%-%%-%%-

σαν φαντάρος νιώθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου μολις γυρισα απο την επιτροπη του ικα :twisted::twisted::twisted:

Δεν βλεπω να δινουνε δεκαρα τσακιστη, τα ταμεια ειναι μειον, δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο να περασεις και ειναι πολυ μλκς......καταλαβενετε.....Μαλλον πρεπει να εισαι τελειωμενη, και ηλικιακα στο οριο, γυρω στα 45..Και τους πληρωνουμε τοσα λεφτα καθε μηνα, δεν ζηταμε να μας χαρισουν τιποτα!!! :shock:

Ενα παιδακι μονο και δεν ζηταω κατι αλλο!!!!!!

Σορρυ ρε κοριτσια , αλλα ειμαι πολυ εξοργησμενη , δεν αντεξα και εφυγα κλαιγοντας :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Melipikto... Από τωρα κλαιω τα 352€ που χανω... Βρε 3000 να δίναν την ταλαιπωρία να πάω Αθήνα να περάσω επιτροπή δεν την περναω... ειναι θεοτρελοι οι ανθρωποι...

Βρε έδω εμενα καμια φορά έρχετε κανενας ζαβος στον ιππικό και μου την λεει γιατι δείχνουμε σε ολους τα άλογα (ματιαζονται ευκολα). Οποτε και εγω πλέον τους απαντάω ότι κάθε βράδυ τα ξεματιάζω όλα και μετά φευγω... Δουλεμα τρελο... Οσο για προλήψεις και μαλακιες όσες θέλετε. Επίσης όταν γεννήσεις, πριν πας σπίτι σου, σε όποιο σπίτι μπεις με το βρέφος αγκαλια μπορείς μετα να πηγαίνεις πριν σαραντίσεις... Γιατι άλλο ζόρι δεν έχεις τις πρώτες μέρες από το να γυρνάς σαν του παπα το σκύλο από σπίτι σε σπίτι....

εγώ πάλι 6 και σήμερα.... Αντε και καλοι πολίτες κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL μου υπομονή... Αν και ένα χέρι ξύλο το θέλουν μπας και στρώσουν... Βαθειές ανάσες και βρες γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο να σου έρθει φθηνότερα.... Και αν δεις ζόρια έλα Κρήτη να σε πάω στο δικό μου. 1500€ και τέλος...και φιλοξενία τζαμπέ... Άντε τις βενζίνες μόνο μιας και είναι λιγάκι μακριά....

Ξέρω και ένα καινούργιο γιατρό στην Αθήνα (με κάμποσα μεταπτυχιακά) που λένε πως σε λίγα χρόνια θα είναι κορυφή όχι μόνο στην Ελλάδα αλλά σε όλη την Ευρώπη... Αλλά δεν ξέρω αν ειναι σε ιδιωτικό ή σε δημόσιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.cryofertility.gr/catid_061.asp

τον βρήκα...

melipikto ίσως σε ενδιαφέρει εσένα περισσότερο... και αν θέλετε μπορω να βρω και τηλέφωνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλ μου σου απάντησα και στο άλλο! δεν ξέρω τι να πω! ελπίζω στο ΤΕΒΕ να είναι πιο απλά, τουλάχιστον έτσι μου είπαν τηλεφωνικά!

Ουρανία μου ευχαριστώ πολύ! Θα τον έχω στα υπόψιν μου αν κάτι στραβώσει με τον δικό μου αν και είμαι απίστευτα ευχαριστημένη μαζί του και έχει και αυτός μεταπτυχιακά σε υπογονιμότητα και διδακτορικό! Με παρακολουθεί εδώ και 5 χρόνια σίγουρα! είναι Ανθρωπος, είναι πολύ ήρεμος και σου εξηγεί τα πάντα με κάθε λεπτομέρια, νοιάζεται για την πελάτισσά του! εμένα στην επέμβαση με έπαιρνε τηλ μέρα παρά μέρα και στην θεραπεία ήρθε και με είδε στο νοσοκομείο ενώ κανονικά δεν επιτρέπεται να σε δουν (ή μάλλον επιτρέπεται με προϋποθέσεις και για 10 λεπτα΄το πολύ!)!!!

μακάρι να μην χρειαστεί να τον αλλάξω ποτέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφ... δεν περνάνε οι ρημάδες οι μέρες να δούμε τι θα δούμε... Και με έχει πιάσει ένα ρέψιμο από χτες άλλο να σας λέω και άλλο να ακούτε...¨ολα μου βρωμάνε. όλα με ενοχλούνε, με όλα νευριάζω... και αν τελικά έρθει η μανταμίτσα θα πάω σε ψυχίατρο γιατι μάλλον έχω λαλησει... Αν δεν έρθει, πάλι θα πάω γιατι θα έχω λαλήσει από τη χαρά μου... Αχ, οι τρελογιατροι θα μου τα φάνε ( και δεν έχω κ πολλά)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να είσαι κορίτσι μου, να είσαι κι ας πας σε όποιον τρελογιατρό θες, μετά τον γυναικολόγο όμως!!! ;)

κι εγώ όλο κάτι περίεργα πονάκια έχω χαμηλα στην κοιλιά, κάθε μεσημέρι κρυώνω απίστευτα και έχω δέκατα (τρώμε απόγευμα σπίτι μας - το λέω για να μην τα συνδέσετε με το φαγητό) αλλά το στήθος μου σταμάτησε να πονάει έντονα και δεν πρήστηκε περισσότερο οπότε απλά αναμένω γιατί θα οδηγηθώ κι εγώ στο Δαφνί!!! Αν είναι όμως να πάμε μαζί Ουρανιά να έχουμε και παρέα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουρανια μου σε ευχαριστω γλυκια μου!!!

Ευτυχως που εχουμε πεντε δραχμες στην ακρη και δεν τους εχουμε αναγκη.

Δηλαδη αν δεν εχεις χρηματα ουτε παιδι δεν μπορεις να κανεις!!Ειναι τραγικο αυτο!!!!Δεν το χωραει ο νους μου!!!

Καλα μου ελεγε και ο αντρας μου, τοση ταλαιπωρια δεν αξιζει τον κοπο !!!

Να τα βαλουν μην πω που.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Φαγαμε και τοση κινηση ρε κοριτσια σημερα με τις απεργειες, για το τιποτα!!!

Κοριτσαρες μου υπομονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα βρε κόρες, καλά σας διαβάζω και έχω ψωφήσει στα γέλια, βρε ουρανία έχεις πολύ πλάκα, μπράβο βρε κορίτσι μου με έκανες και γέλασα.

Λοιπόν εγώ δεν θα πω ότι είμαι στα καλυτερά μου, τις τελευταίες μέρες προσπαθώ να ηρεμίσω απο άγχος κτλ και αναμένω την σπερματεχγυση κατα τα τέλη..φυσικά με ενδιαφέρει το θέμα τις εξωσωματικής το οποίο πρέπει σιγά σιγά να μπαίνω και εγώ στο τρυπάκι και να μαθαίνω. Μου έχουν πει για κάποιους γιατρούς στο Αλεξάνδρας, δεν θυμάμαι ονόματα αλλα θα αρχίσω να το ψάχνω και να μάθω και τις τιμές, παρόλα αυτά ενημερώστε με αν γνωρίζετε εσείς για γιατρούς σε δημόσια.

Βρίσκομαι στις επίμαχες μερούλες και ευχομαι το πολυπόθητο να συμβεί!!!

Ουρανία σου ευχομαι να το έχεις πετύχει, Melipikto έχεις πετύχει πολύ καλό γιατρό, τυχερή.

αν επιτρέπετε και αν είχα διαβάσει καλά έχεις πρόβλημα υγείας?αν μου επιτρέπεις φυσικά να ρωτήσω τι? Όμως ότι και να είναι σου ευχομαι κοπέλα μου να γίνει περαστικό και να είσαι δυνατή γεμάτη υγεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θέλω μονόκλινο με θέα... με τη θεροκρασία άκρη δεν βγάζω... Το πρωι (αφου έχω σηκωθεί, κατουρηθεί και καφεδιαστεί) έχω 36,1 (γενικά έχω 35,7) από εκει και μετά και όλη μέρα 36,7-36,9 (μετριεμαι μετά από τουλάχιστον 15΄ αφού έχω κάτσει ήρεμη). Το ρέψιμο το απέκτησα στην πρωτη εγκυμοσύνη (δεν ρευομαι σχεδον ποτε) και μου έμεινε κουσουρι λίγες μέρες πριν την περιοδο (2-3 μέρες πριν) παρέα με πόνο στο αριστερό πόδι (λες και περπατάω όλη μέρα με 1 πόδι) και (συγνωμη κιόλας) αερια τρελα... Εδώ και 2 μέρες εμφανιστήκαν τα αέρια(τσακωνετε το παχύ με το λεπτο έντερο μάλλον) σημερα το ρέψιμο και το ποδι πονάει 4 μερες τώρα( λέτε να φταίει που το σκάτεψα σε ένα τραπέζάκι στη δουλεια?) επίσης δεν έχω καμία όρεξη να κάνω οποιαδήποτε δουλεια (ένα σφουγγάρισμα κάνω και νιώθω λες και έκανα γενική φασίνα). Σημερα 2 κρεμμυδια καθάρισα κ 3 πατάτες και δεν ένιωθα τη μέση μου.... Φανταστειτε αυριο που θα κ'ανω μουσακα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε elenakioo δεν ξερω αν ειμαστε για γελια η΄για κλαματα :roll::mrgreen::mrgreen:

Γι αυτο και εγω τους την ειχα φυλαγμενη για να ξελαφρωσω απο την ταλαιπωρια που περασα!!!

[smilie=bootyshake.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...