Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες δεν περιμενουμε περιοδο τον Σεπτεμβριο???


Recommended Posts

Elena και TGIF εύχομαι και στις δυο σας να μην σας επισκευφθεί η ακατανόμαστη για τους επόμενους 9 μήνες! Αφήστε τα συμπτώματα στην άκρη και κάντε ό,τι μπορείτε για να ξεχαστείτε και να μην αγχώνεστε! Εύχομαι σύντομα να μας ενημερώσετε για τα ευχάριστα!

nikolxx μου μην στεναχωριέσαι... νάζια κάνει το αυγουλάκι σας! Για να σας το είπε ο γιατρός κάτι θα ξέρει! Μια αναβολή πήρατε, δεν χάθηκε η μάχη! Όσο για το θέμα σπιτιού... άστα... εμείς γράφουμε 3-4 σεζόν σε serial με όλα τα στραβά που μας έχουν τύχει... :-p

Καλή μου melipikto βλέπω τοχεις πάρει ζεστά με τις εξετάσεις... σε βλέπω οργανωμένη!Κάτσε όμως λίγο να δεις τι θα γίνει με τη σπερματέγχυση...Μπορεί το σποράκι σας να είναι ήδη εκεί και να σας κλείνει το μάτι! ;) Σου στέλνω όλη μου τη θετικη σκέψη και σου εύχομαι να τρέχεις άδικα για τις εξετάσεις! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο θέλω να πάρεις τα πάνω σου και να σου πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 444
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε κορίτσια, γιατί σας πέρνει απο κάτω το θέμα εξωσωματική? Εγω περιμένω πως και πως να έρθει ο Δεκέμβριος να πάω στο γιατρό (ελπίζω βέβαια να μεέινω εγκυος μέχρι τότε). Με την εξωσωματική είσαι σχετικά πιο ηρεμη σε ότι αφορά την υγεία του εμβρύου. Οι πιθανότητες να αποκτήσουμε ένα μωρό με πρόβλημα, με αυτή τη μέθοδο μηδενίζονται. Να ειναι καλά οι εμβρυολόγοι. Βάζουν τα καλύτερα από τα υλικά που τους δίνουμε.... Και επίσης δεν υπάρχει περίπτωση εξωμήτριου... Εχει την ταλαιπωρία του, αλλα μπρος στα κάλη ο πόνος χαλάλι, που λένε και οι παλιοί.

Για να βλέπω χαμόγελα πριν αρπάξω το μαστίγιο και σας πάρω στο κατόπι.

Ουρανία μου πράγματι πολύ ενθαρρυντική η άποψή σου και καθυσηχιστική! Κι εγώ πιστεύω πάντως ότι θα μείνουμε εγκυούλες όλες πριν τα Χριστούγεννα! Καλή επιτυχία και σε σένα!

ΥΓ αν είναι να αρπάξεις το μαστίγιο θα σου στέλνω όσα χαμόγελα θες... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TGIF μου να είσαι καλά!!! όταν έρθει στην ζωή μας θα του το φάω το πατουσάκι, θα του το δαγκώνω κάθε μέρα γιατί θα είναι και στρουμπουλό και τα δαχτυλάκια μικροσκοπικά.... αχ!!!!!

Νικόλ μου εύχομαι να κάνεις αυγουλάκια, ακόμα και 1 και να την κάνετε την σπερματέγχυσή σας και να πετύχει!!! εμένα κάθε μήνα στον υπέρηχο βλέπαμε αν είναι 1 ή 2 τα ωάρια (καμιά φορά έκανα και 2 στο παρελθόν - έχω μεγάλο ιστορικό με δίδυμα, η γιαγιά μου έχει κάνει 3 φορές δίδυμα 2 κορίτσια και 4 αγόρια μόνο που από τα αγοράκια έμεινε 1 στο τέλος) και μου είχε πει ότι αν είναι πάνω από 2 δεν θα μου κάνει την σπερματέγχυση γιατί αν πιάσουν ας πούμε τα 2 και όχι το ένα και αυτό το ένα πάει στην σάλπιγγα ας πούμε και μείνει εκεί δεν θα μποροεί να το ελέγξει... έκανα όμως μόνο ένα την φορά (σαν να είμαι κότα μιλάω) οπότε όλα καλά!!! όχι ότι με χάλαγαν τα 2!!!!!! :lol:

Ουρανία μου δεν μας παίρνει από κάτω το θέμα της εξωσωματικής γενικά!!! και ειδικά αν δεν είχα το πρόβλημα με τον καρκίνο δεν θα με πείραζε καθόλου, ίσα ίσα που θα μας έλυνε τα χέρια από όλες τις απόψεις, ίσως οι άντρες να το παίρνουν πιο βαριά που δεν μπορούν να τεκνοποιήσουν φυσιολογικά, αν και όταν το συνειδητοποιήσουν και ειδικά μόλις μείνεις έγκυος, τα ξεχνάνε όλα!!!

σε μένα όμως, λόγω του προβλήματος, είναι μεγάλο ρίσκο η εξωσωματική, και σε τελική αν είναι να μείνω έγκυος και να φέρω στον κόσμο ένα παιδάκι θα πρέπει να είμαι εκεί και να το μεγαλώσω, να το χαϊδευω, να το αγαπάω και όχι να μεγαλώσει το πρόβλημά μου, να γίνει ανεξέλεγκτο και να μείνει μόνο με τον μπαμπά του... δεν αξίζει ούτε για τον καλό μου, ούτε για το μωράκι ούτε για εμένα να "φύγω" τόσο μικρή... είναι μεγάλη συζύτηση και την έχω κάνει και με τον γυναικολόγο μου και με τον ενδοκρινολόγο μου και οι 2 πιστεύουν ότι πρώτα είναι η ζωή η δικιά μου και μετά η τεκνοποίηση... ο γυναικολόγος μου μου είπε ξεκάθαρα ότι αξία έχει η ζωή κάθε πλάσματος στην γη και δεν αξίζει για κανέναν λόγω να την ρισκάρεις, καθένας μας έχει τόσα πολλά να δώσει και είναι εγωιστικό να βάζεις τα θέλω σου πάνω από την ζωή σου... και έτσι είναι ρε κορίτσια, αλλά αν μπορούσαμε να κάνουμε μωράκι φυσιολογικά δεν θα την κάναμε αυτή την κουβέντα, δεν θα φοβόμασταν για εμένα και την ζωή μου... αλλά μάλλον η ζωή δεν μας χρωστάει τίποτα και δεν μας χαρίζει την ευτυχία χωρίς αντάλλαγμα...

νικόλ εμάς τα 2 τελευταία χρόνια όλα πάνε σκ***, σπίτι δεν έχουμε, δουλειά εγώ δεν έχω, υγεία δεν έχω, μωράκι δεν έχουμε, όλα όσα οι φίλοι μας τα έχουν και τα θεωρουν αυτονόητα στην ζωή τους εμείς παλεύουμε παλεύουμε και τελικά όλο στα ίδια μένουμε... χθες το βράδυ ο καλός μου μου είπε ότι φοβάται ότι ακόμα και όταν έρθει με το καλό το μωράκι θα φοβάται πάντα μην του συμβεί κάτι άσχημο, με την υγεία του κυρίως, ότι δεν θα μπορέσει ποτέ να μην φοβάται στην ζωή του... και εγώ το ίδιο κορίτσια μου, συνήθισα τόσο να ακούω κακά νέα, να μου παίρνουν την χαρά των καλών νέων μολις μόλις τα ακούσω και να την κάνουν λύπη (γιατί έτσι γίνεται συνεχόμενα τα 2 τελευταία χρόνια σε όλους τους τομείς) που φοβάμαι πλέον να ακούσω κάτι καλό για εμάς, σκέφτομαι ότι δεν θα κρατήσει για πολύ... όλοι λένε την υγεία σας να έχετε κι όλα τ'άλλα έρχονται, εμείς ούτε αυτό δεν έχουμε...

εύχομαι και προσεύχομαι συνέχεια να πιάσει η σπερματέγχυση αυτή, να μας χαμογελάσει η τύχη λιγάκι...

σας μαύρισα την ψυχή, το ξέρω και ζητώ συγγνώμη, ακόμα είμαι λυπημένη από εχθές και η συζήτηση με τον ενδοκρινολόγο δεν βοήθησε και πολύ να φτιάξει το κέφι μου... παίρνω βαθιά ανάσα και σας υπόσχομαι να προσπαθήσω να διώξω κάθε άσχημη σκέψη και να σκεφτώ θετικά...

φιλιά πολλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου melipikto βλέπω τοχεις πάρει ζεστά με τις εξετάσεις... σε βλέπω οργανωμένη!Κάτσε όμως λίγο να δεις τι θα γίνει με τη σπερματέγχυση...Μπορεί το σποράκι σας να είναι ήδη εκεί και να σας κλείνει το μάτι! ;) Σου στέλνω όλη μου τη θετικη σκέψη και σου εύχομαι να τρέχεις άδικα για τις εξετάσεις! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο θέλω να πάρεις τα πάνω σου και να σου πάνε όλα καλά!

μακάρι κοριτσάκι μου μακάρι!!!!!

μακάρι όλες να το συζητάμε σε λίγουν μήνες σε άλλο ποστ και να λέμε θυμάσαι τότε που με είχε πάρει από κάτω και να γελάμε πια....

σ'ευχαριστώ πάρα πολύ.... μέσα από την καρδιά μου σε ευχαριστώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου λέτε αφού η ΜΑριάννα μας που είχε κάνει την λίστούλα με τις μέλουσσες εγκυούλες μετάφέρθηκε σε άλλο ποστάκι, να κάνουμε νέα λίστα εμείς;;;;

εγω δεν περιμένω 2 Οκτωβρίου! :x%%-:ympray: (από 1 μέχρι 3 δηλαδή δεν περιμένω οπότε μέσος όρος 2)

όποια νιώθει τυχερούλα ας την κάνει μπας και φέρει και σε εμάς τύχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!! :-*:-*:-*

Συμφωνω απολυτα με την Ουρανια οτι δεν πρεπει να μας τρομαζει και οτι πρεπει να κοιταμε και τη θετικη της πλευρα!!!

Σας φιλω και ευχομαι να ξεπερασετε οτι και αν ειναι αυτο που σας στεναχωρει συντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ourania οντως οταν αντιμετωπιζουμε ενα προβλημα νομιζουμε οτι ειναι κ το μεγαλυτερο στο κοσμο, μεχρι να ακουσουμε κατι χειροτερο απο αυτο που εχουμε παθει κ να πουμε 'παλι καλα' 'υπαρχουν κ χειροτερα', όμως σαφως υπαρχουν κ καλυτερα, αλλα....Τελος παντων ας προσπαθησουμε να φτιαξουμε η μια τη διαθεση κ τη ψυχολογια της αλλης κ ναι πρεπει να μεινουμε ολες εγκυουλες να γελασει κ λιγο το χειλακι μας γιαυτο ετοιμαστειτε melipikto,Diaz,TGIF κτλ το σποριδιο-α ερχεται/ερχοντε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Νικόλ μου ποσο καιρο προσπαθείτε και θα πάτε για εξωσωματική? Τι να πω βρε κορίτσι μου? Καλη επιτυχία και πραγματικά σου εύχομαι να μην αδιαθετησεις αυτον τον μηνα! Να κάνεις 9 μήνες να την δεις!!! Όπως και να έχεις μπεμπε θα κάνεις!

Μακαρι TGIF μου μακαρι!Προσπαθουμε εντατικα κανα χρονο περιπου(να ψαχνω γονιμες κτλ)κ τωρα προσπαθουμε με σπερμ/ση,αλλιως μας ειπε ο γιατρος παμε για εξωσ.Για να δουμε τη Πεμπτη τι θα κανω θα γινω ''κοτα με αυγο'' οπως ειπε η φιλεναδα μου η melipikto?(πολυ πετυχυμενο melipikto μου, με εκανες κ γελασα!). Εγω δε περιμενω 10/10/2011

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikolxx λες να αλλάξουμε τα avatar μας σε κλώσσες;;; =))=))=))

γιατί εγώ δεν είμαι μία οποιαδήποτε απλή κότα με αυγό... :P είμαι μία όμορφη λευκή κλώσσα και αν χρειαστεί και 9 μήνες θα το κλωσσάω το αυγουλάκι μου και δεν θα κουνιέμαι ρούπι....

λοιπόν αφού μαγείρεψα, έκανα γλυκό του κουταλιού σταφύλι (δεν το τελειωσα ακόμα- θέλει κι αύριο βράσιμο :o ) και ξεσκόνισα άρχισα να νιώθω καλύτερα!!!

κι αυτή η μυρωδιά της βροχής με έκανε να σκεφτώ τα χρόνια που πήγαινα δημοτικό και ναι το φθινόπωρο έβρεχε και φορούσαμε γαλότσες και κρατούσαμε ροζ ομπρέλες με δαντελίτσα στο τελείωμα και πολύχρωμες καρδούλες ζωγραφισμένες πάνω.... αχ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikolxx λες να αλλάξουμε τα avatar μας σε κλώσσες;;; =))=))=))

γιατί εγώ δεν είμαι μία οποιαδήποτε απλή κότα με αυγό... :P είμαι μία όμορφη λευκή κλώσσα και αν χρειαστεί και 9 μήνες θα το κλωσσάω το αυγουλάκι μου και δεν θα κουνιέμαι ρούπι....

λοιπόν αφού μαγείρεψα, έκανα γλυκό του κουταλιού σταφύλι (δεν το τελειωσα ακόμα- θέλει κι αύριο βράσιμο :o ) και ξεσκόνισα άρχισα να νιώθω καλύτερα!!!

κι αυτή η μυρωδιά της βροχής με έκανε να σκεφτώ τα χρόνια που πήγαινα δημοτικό και ναι το φθινόπωρο έβρεχε και φορούσαμε γαλότσες και κρατούσαμε ροζ ομπρέλες με δαντελίτσα στο τελείωμα και πολύχρωμες καρδούλες ζωγραφισμένες πάνω.... αχ.........

Τί γλυκές αναμνήσεις είναι αυτές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia exw parei kati testakia egkumosinis auta me tis grammes apo ena site pou sta stelnoun apo agglia.

Einai polu oikonomika kai perneis polla (exw 50), ta exei xrisimopoiisei kamia??

Lew na arxisw na kanw ena testaki kathe prwi me prwina oura.

Einai nwris lete? Den kserw kai poso nwris deixnoun auta. Basika grafei panw oti einai euesthita kai oti

anixneuoun apo 10 mi u/ ml upothetw pws einai euesthita efoson ta clear blue pou exw parei apo

farmakeio anixneuoun apo 25 kai panw.

Ta exei parei kamia sas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια όποια θέλει την λίστα μας μπορώ να της την στείλω και με πμ αν και εγώ εδώ είμαι και σας παρακολουθώ

Elena_c εγώ τα έχω χρησιμοποιήσει αυτά τα τεστάκια όλο αυτό το χρόνο που προσπαθούσαμε για δεύτερο και ποτέ δεν μου έδειξε λάθος,τα θεωρώ πολύ αξιόπιστα!!!!!Εγώ είχα πάρει και των 10mi u/ ml και των 25mi u/ ml ,είναι όντως πάρα πολύ φθηνά.Νομίζω όμως πως είναι πάρα πολύ νωρίς για να δείξουν.

melipikto μην στεναχωριέσαι και σε παίρνει από κάτω ,θετική σκέψη και θα δεις που όλα θα πάνε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ok Mariannap euxaristw! Den imoun sigouri an einai aksiopista giati eixa parei kai ta alla gia

ooriksia kai den eida entoni grammi kamia mera mono merikes fores axni grammi alla

leei oti h axni grammi einai akuro. Kai etsi nomiza pws den einai kai polu egkura me eixan

mperdepsei. Alla gia na mou les oti einai egkura tote isws eftaige oti epina kai polu nero kai

den eprepe. Pisteuw tis egkumosunis na diksei ksekathara ama einai.

Esena tis egkumosunis poses meres prin tin kathisterisi to ekanes?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα γλυκά μου κοριτσάκια!

σας διαβάζω κάθε μέρα και πολλές φορές τη μέρα,και είστε η παρεούλα μου!

ήθελα να σας πω, ότι αυτό το μήνα μετράω πρωινή θερμοκρασία.σήμερα 17η μέρα του κύκλου ανέβηκε στους 37 (χθες 36,8).ο κύκλος είναι γύρω στις 25 μέρες (δεν ξέρω μήπως σύνεχίσω να έχω ανωμαλίες λόγω αφαίρεσης θυρεοειδή),διάβασα σ'ενα άρθρο ότι όταν αργεί να ανέβει η θερμοκρ. σε κύκλο σαν τον δικό μου υπάρχει συσχέτιση με δυσκολία στη σύλληψη (ωχρινική ανεπάρκεια).γνωρίζει καμιά τίποτα σχετικό?

εξέταση προγεστερόνης: πότε γίνεται?

να σημειώσω ότι έχω θρομβοφιλία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ok Mariannap, euxaristw! Se liges meres tha mathw kai gw!

G.kkris, kalws irthes, ti thermometrisi giati tin kaneis?

An nomizeis oti exeis duskolia sti sullipsi pare test ooriksias na briskeis

tin ooriksia sou etsi oste na exeis epafes ekeines tis meres oste etsi na auksaneis

tis pithanotites sullipsis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε? Εγω όχι πολύ καλά. Επαθα ουρολοιμωξη και πονάω πολύ. Δεν είχα ξαναπάθει ποτέ... Χάλια. Πήρα τον γυναικολογο χθες και μου εδωσε αντιβιωση, του είπα οτι προσπαθουμε για δευτερο μπεμπε και μου ειπε δεν πειραζει η αντιβιωση σε αυτο το σταδιο αν υποθεσουμε εγκυμοσυνη... Εχω πάρει κι εγώ τα τεστ αυτα που λέτε. Εγκυμοσυνης δεν εχω χρησιμοποιησει ακομα αλλα τα ωορρηξιας μου δουλεύουν μπομπα. Σας αφήνω γιατι έχω πολύ δουλεια.... Φιλάκια κοριτσάκια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

TGIF, perastika!

Ase egw exw arxisei na apogoiteuomai. H thermokrasia mou den menei stathera panw stous 37,

tis teleutaies meres exei pesei guro stous 36.6-36.8 kai episeis to stithos mou exei

arxisei siga siga na kseprizete. Xtes ponouse ligotero, kai simera akoma pio ligo. :(

Exw tin entupwsi oti apla se kamia ebdomada tha adiathetisw. Makari na kanw lathos.

Filia koritsia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikolxx λες να αλλάξουμε τα avatar μας σε κλώσσες;;; =))=))=))

γιατί εγώ δεν είμαι μία οποιαδήποτε απλή κότα με αυγό... :P είμαι μία όμορφη λευκή κλώσσα και αν χρειαστεί και 9 μήνες θα το κλωσσάω το αυγουλάκι μου και δεν θα κουνιέμαι ρούπι....

λοιπόν αφού μαγείρεψα, έκανα γλυκό του κουταλιού σταφύλι (δεν το τελειωσα ακόμα- θέλει κι αύριο βράσιμο :o ) και ξεσκόνισα άρχισα να νιώθω καλύτερα!!!

κι αυτή η μυρωδιά της βροχής με έκανε να σκεφτώ τα χρόνια που πήγαινα δημοτικό και ναι το φθινόπωρο έβρεχε και φορούσαμε γαλότσες και κρατούσαμε ροζ ομπρέλες με δαντελίτσα στο τελείωμα και πολύχρωμες καρδούλες ζωγραφισμένες πάνω.... αχ.........

Ισως να χρειαστει τελικα να το αλλαξουμε!!!

Οντως η βροχη ειναι πολυ ωραια ,να βρισκεσαι σπιτι κ να αναπολεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου καλημέρα!!!

TGIF μου περαστικά σου!!! μία φορά έχω πάθει κι εγώ, από τις τουαλέτες του γραφείου και συμπτωματικα (;) είχαν πάθει ταυτοχρονά άλλες 3 γυναίκες την ίδια εβδομάδα!!! σε κάποια φάση σκέφτηκα να καθήσω στην τουαλέττα και να μην ξαναβγώ μέχρι να μου περάσει!!! απίστευτο τσούξημο και πόνος!!! να πίνεις πάρα πολλά νερά, όσο πιο πολλά μπορείς, βοηθάει πολύ!!! περαστικά και να'ναι το τελευταίο...

Elena_c μην παογοητεύεσαι και μην απελπίζεσαι... πολλές κοπέλες δεν έχουν κανένα σύμπτωμα, μην ψάχνεις να βρεις τα δικά σου γιατί προκαλέις τεράστιο άγχος στον εαυτό σου...μην μετράς θερμοκρασία και χαλάρωσε μέχρι την ημέρα που δεν περιμένεις!!! έτσι κι αλλιώς ότι ήταν να γίνει προφανώς έχει ήδη γίνει και εύχομαι να έχει όντως γίνει!!!

G.KKRIS μου γλυκιά δεν ξέρω καθόλου για ορμόνες μιας και δεν έχω κάνει ποτέ!!! μήπως το 37 4-5 μέρες μετά την ωορηξία σημαίνει σύλληψη και όχι ανωμαλία (αυτό που λες δεν το έχω ξανακούσει και τον έχω "συγχωρέσει" κι εγώ τον δικό μου ;) );;; λέω εγώ τώρα!!! έκανες καθόλου ορμόνες θυρεοειδή; με το χάπι είσαι οκ; γιατί αυτό παίζει μεγάλο ρόλο... να σε καλύπτει χωρίς να σε κάνει υπερθυρεοειδική...

Αθανασία μου νομίζω μείναμε οι πιο παλιές εδώ μέσα!!! άντε να φεύγουμε σιγά σιγά!!!!

Ουρανία, nikolxx, Diaz, mariannap, cuando, MaDi, Twiggy, mwroudenia, muriam, δεν θυμάμαι αν ξεχνάω καμία, πολλά πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

TGIF, perastika!

Ase egw exw arxisei na apogoiteuomai. H thermokrasia mou den menei stathera panw stous 37,

tis teleutaies meres exei pesei guro stous 36.6-36.8 kai episeis to stithos mou exei

arxisei siga siga na kseprizete. Xtes ponouse ligotero, kai simera akoma pio ligo. :(

Exw tin entupwsi oti apla se kamia ebdomada tha adiathetisw. Makari na kanw lathos.

Filia koritsia!

Elena_c μου λιγο πολυ ολες μας εχουμε ασχοληθει με αυτα(θερμοκρασιες,τεστ απο δω τεστ απο κει) κ αν δε μας κατσει φυσικο επακολουθο ειναι η απογοητευση, η γνωμη μου ειναι να τα αφησεις στην ακρη κ να συνεχισεις τη προσπαθεια σου χωρις ,πρεπει να κανω αυτο,το αλλο ,την ταδε ωρα κτλ αφησε τον εαυτο σου για λιγο ελευθερο κ ισως τοτε γινει το θαυμα!!! (Εγω μετα απο 2 τεστ που βγηκαν θετικα,αλλα πολυ θετικα και μετα η χοριακη αρνητικη ,ειπα τελος τα τεστακια οταν εχω καθυστερηση καμια 10ρια μερες μονο χοριακη,γιατι τελικα ειναι πολυ ψυχοφθορο το να νομιζεις..)

Αν δεν εγινε τωρα,δε πειραζει θα γινει που θα παει...στο χερι του ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχεις δίκιο nikolxx! θέλει λίγο πιο ελεύθερα!!! στην διαδικασία της σπερματέγχυσης μόνο αυτό με ζόρισε, η αναγκαστική αποχή, η προγραμματισμένη επαφή μετά... θέλεις και δεν πρέπει και μετά δεν έχεις όραξη αλλά πρέπει... αυτή την φορά η επαφή μετά δεν έγινε καθώς δεν είμαστε σε διάθεση τέτοια, είμαστε και οι 2 λίγο κάπως αλλά σιγά σιγά συνερχόμαστε!!! η πλάκα είναι που χθες του λέω "συγγνώμη" μου λέει "γιατί;" λεω "γιατί αν ήταν καποια άλλη και όχι εγώ δεν θα είχε πρόβλημα να κάνει την εξωσωματική και δεν θα στεναχωριόσουν τώρα..." μου λέει "τότε εγώ συγγνώμη, γιατί αν ήταν καποιος άλλος και όχι εγώ δεν θα χρειαζόταν να κάνεις εξωσωματική και θα έπιανες φυσιολογικά" καταλάβαμε λοιπόν ότι δεν πρέπει να νιώθουμε τύψεις ότι ο ένας καταστρέφει την ζωή του άλλου και τι θα γινόταν αν.... μπορεί να ήταν καλύτερα μπορεί χειρότερα, κανείς δεν ξέρει... μπορέι πάλι να ήμουν εδώ και πάλι να μιλούσα για εξωσωματική, χίλια μπορεί... αυτό που έχουμε όμως δεν μπορεί να ξαναγίνει με κανέναν και αυτό είναι που αξίζει και μετράει τελικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...