Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

eyxomai na einai kai h dikh sas baftish xwris klamata na mh riksei oute ena dakru h mikroyla soy!kai na ti fylaei panta h panagitsa.tha prospathisw ki egw na erthw tha soy pw me sigoyria mexri th paraskeyh filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ Κατερινάκι! Μακάρι να τα φυλάει η Παναγίτσα όλα τα μωράκια μας. Δεν νομίζω να λιώσει το μακιγιάζ, βάλε κλιματιστικό βέβαια για καλό και για κακό για να μην ιδρώσεις. Εμάς η βάπτιση είναι στις 11 άρα θα πρέπει να φύγουμε κατά τις 10.15, η μπέμπα ξυπνάει γύρω στις 9 θα θέλει τάισμα, να την κάνω ένα μπανάκι να την ετοιμάσω να ετοιμαστώ κι εγώ, οπότε αναγκαστικά το μαλλί πρέπει να γίνει από την προηγούμενη ημέρα και όσο κρατήσει. Για μακιγιάζ δεν κανόνισα γαμώτο, δεν έχω κάποια κοπέλα υπόψιν και η αλήθεια είναι ότι επειδή δεν πολυβάφομαι γενικά φοβάμαι ότι δεν θα καταφέρω να βαφτώ καλά... δεν πειράζει όμως, άλλη θα είναι η σταρ της ημέρας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala ki egw mh nomizeis prwth fora kanonisa giati teleytaia de vafomai kai exw ksexasei ligo pws einai :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: kalytera pantws poy th kaneis prwi emena o dikos moy nystazei ekeinh thn wra kai tha ekneyristei mallon .de vrika omws pio nwris...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Τα κατάφερα να κάτσω λίγο και να πιω ένα καφεδάκι..πολύ τρέξιμο!! Προσπαθώ να μαζέψω όσα περισσότερα μπορώ για την βάπτιση γιατί από Δευτέρα πιάνω δουλειά και δεν θα έχω χρόνο για τίποτα. Πάλι καλά από ότι κατάλαβα θα έχω μειωμένο ωράριο (2 ώρες για ένα χρόνο) και έτσι κατά τις 3 και κάτι θα είμαι σπίτι..

Αχ και εγώ αυτά τα προβλήματα έχω - δεν έχω σταθερό κομμωτή στην περιοχή μου και δεν ξέρω ποιος θα μου κάνει την χάρη να έρθει σπίτι μου δυο Κυριακές πρωί πρωί, γιατί την προηγούμενη εβδομάδα από την βάπτιση του μπέμπη θα βαπτίσω την Μαρίλια..

Επιτέλους βρήκα και ρούχα του μπέμπη να πάει στην εκκλησία - ρε κορίτσια δεν αφήσατε τπτ για εμάς που βαπτίζουμε λίγο αργότερα?

Ο μικρός ξύπνησε....έφυγα.....

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω κοριτσια τρεχετε με τα βαφτισια αντε να τελειωνετε με το καλο...

ρουλα καλως ηρθες...μωρε βασανο να δουλευεις και να αφηνεις το μπεμπακι σου υπομονη

ευγενια παλι καλα μια χαρα το μειωμενο ωραριο...

κατερινακι μου γλυκο δεν πειραζει βρε σε διαβαζω και ετσι :D:D εχεις αφεση αμαρτιων λογο εγκυμοσυνης :D

παω να βαλω την μικρη και ερχομαι,αν βεβαια ειστε εδω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala ki egw mh nomizeis prwth fora kanonisa giati teleytaia de vafomai kai exw ksexasei ligo pws einai :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: kalytera pantws poy th kaneis prwi emena o dikos moy nystazei ekeinh thn wra kai tha ekneyristei mallon .de vrika omws pio nwris...

mpempakos blepw kala??? kainoyrgio kartelaki me anageleia mwroy??? perimeneis ki allo mwraki???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχεχε αυτη η εγκυμοσυνη τελικα σε ξελασπωνει πολλες φορες!!!!!μολις τελιωσα τη γενικη...τοσες δουλειες ουτε στα καλα μου δεν εκανα!εκανα και ενα μπανακι και ηρθα στα ισα μου.φυσικα μας βλεπω για delivery τωρα που θα γυρισει και ο αντρας μου απο τη δουλεια..δεν αντεχω να μαγειρευω κι ολας.ειπαμε πρεπει να προσεχω το μωρακι αλλα δε πηγαινε αλλο...και η μανα μου εχει μεγαλωσει πια και δε θελω να τη κουραζω.μου τον κρατησε βεβαια σημερα απο το μεσημερι και μου τον εφερε πριν λιγο για να κανω τις δουλειες μου...αλλα μου ελειψε πολυ και με πηραν τα κλαματα :((:((:((:((:(( ειναι φυσιολογικο που δεν εντεχω μακρια απο το αντρακι μου πολλες ωρες???

κοριτσια εσεις που θα δουλεψεται τωρα θα ειναι δυσκολα αλλα μετα θα γινει μια συνηθια και δε θα το σκεφτεστε καν!

ευγενια με το καλο και η δικη σας βαπτιση!

αυριο θα παμε να δουμε το σπορακι μας,ελπιζω ολα να ειναι καλα.

ερημωσαμε καλε...η μου φαινεται??που ειστε ολες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακη γραφεις με ελληνικα γραμματακια [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

μωρε εχεις γινει και διπλα ευαισθητουλα τωρα!!!κοιτα μην κουραζεσε και πολυ!!!

η μικρη κοιμηθηκε!!!οτζεμ μαγειρεψε!!!φαγαμε και τωρα αραξαμε καναπε!!!

ειχαμε παει για μπανακι πιο νωρις!!ωραια περασαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεβεκκα τι μαγειρεψε ο Τζεμ;

Κατερινα μια χαρα σε βρισκω..ησουν που ησουν ευαισθητη,τωρα ηρθε και το εμβρυακι κι εδεσες!!

ολα καλα θα πανε αυριο,ισως και να ακουσετε καρδουλα ε;

Μελισσουλα χαθηκες!!ειστε καλα;

Ευγενια αντε πιασαμε την τελικη ευθεια με τις βαπτισεις,αντε να τελειωνουν κι αυτες και μετα τι εχει το προγραμμα; :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου. Τώρα έκατσα κι εγώ. Ξανα μάζευα ρούχα η καψερή. Δεν αντέχω άλλο! Φεύγει πάλι ταξίδι ο άντρας μου αύριο και γυρνάει Κυριακή. Ξανα μανα πακετάρισμα και μετά ξεπακετάρισμα με απλυτα. Να δω πότε θα μαζευτούμε...

Βαγιούλα που είσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Πως τα περνάτε με την κούκλα σου;;; Καλέ πες μας κανα νέο!

Που είναι και οι υπόλοιπες;;;; Άντε κλείνουν τα ματάκια μου αλλά θα κάτσω λίγο γιατί είμαι σε υπερένταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πού παει ρε συ Νατασσα ο αντρας παλι;ετσι εισαστε συνεχεια ή ετυχε αυτο τον καιρο;

η μετακομιση στο γραφειο τελειωσε;θα εισαι πιο μακρυα ή πιο κοντα τωρα;δε θυμαμαι πού μετακομιζετε..

Ρουλα καλη αρχη αυριο στην δουλεια κι εδω ειμαστε εμεις για να μας λες τα δικα σου και να σε παρηγορουμε..σε λιγο καιρο αυτο θα κανετε και σε εμενα :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέτα μου τα καλοκαίρια έτσι είναι η δουλεια του Βασίλη. Ένα Σ/Κ είναι εδώ και το άλλο λύπει εναλλάξ.

Αλλά φέτος τυχαίνει να λύπει και συνεχόμενα Σ/Κ. Υπομονή όσπου να βγει και ο Σεπτέμβρης. Μετά δεν έχει άλλα ταξίδια.

Όχι η μετακόμιση δεν εχει ξεκινήσει καν. Πακετάρουμε όμως και κανονίζουμε τα διαδικαστικά. Ενημερώσεις πελατών-προμηθευτών, αιτήσεις για μεταφορά τηλεφώνων, ραντεβού τεχνικών για εγκατάσταση των computers. Της μουρλής!

Δυστυχώς θα είμαι πιο μακρυά. Μέχρι τώρα πήγαινα από Μενίδι - Φιλαδέλφεια (15 λεπτά το πολύ) και τώρα Μενίδι - Κορωπί ! Άστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ επειδη δε θυμαμαι(βλεπεις ο γερμανος μου χτυπαει την πορτα :lol::lol: ),ποιος σου κραταει την Σοφουλα οταν εισαι στο γραφειο;η μαμα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια μου τι κανετε???τελικα αλλη κανονιζε να παει στην μαμα της αλλη πηγε...για μενα λεω...μου την εδωσε το μεσημερι και λεω στην αδερφη μου ελα να με μαζεψεις...(επειδη εχουμε ενα αμαξι οταν θελω να ερθω στην μανα μου ερχεται η αδερφη μου αφηνει το αμαξι της στον αλεξη και παμε με το δικο μου που εχω και το παιδικο καθισμα μεσα...)και ετσι να μαι τωρα στην μαμακα μου..ο μπεμπης φυσικα κοιμαται..το παιδακι μου δεν χανει τις συνηθειες του οπου και αν ειμαστε αλλα οποτε ερχομαστε εδω ξεσαλωνει...η καλυτερη του ειναι..ειπε και γιαγια εκτος κι αν ελεγε σκετο γεια παντως οσο περναει ο καιρος τοσο πιο καραγκιοζακι γινεται και μας ξετρελαινει ολους...

οι πιο πολλες ετοιμαζεστε για δουλεια εεε???ο αποχωρισμος δυσκολος αλλα αν δεν γινεται αλλιως τι να κανετε...ευχαριστω τον θεο που δεν χρειαζεται να κανω και εγω κατι τετοιο για πολλους λογους..αν και να πω την αληθεια μου αν ειχα την μαμα μου κοντα δεν θα ειχα κανενα απολυτως προβλημα να τον αφηνω αλλα οπως εχουν τα πραγματα δεν μπορω να το κανω...

ετοιμαζεστε και για τις βαφτισεις σας εεε???τι ομορφα...κοριτσια φωτο μην ξεχασετε...γιατι εγω εχω μελλον και θελω να κλεψω καμια ιδεα...αντε μην με αφησετε ξεκρεμαστη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι η μαμα μου και ευτυχώς τα πάνε μια χαρα!!! Πότε πιανεις δουλειά εσύ; Εχεις φερει καθόλου την κοπέλα που θα στον κρατήσει να δεις αντιδράσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια μου τι κανετε???τελικα αλλη κανονιζε να παει στην μαμα της αλλη πηγε...για μενα λεω...μου την εδωσε το μεσημερι και λεω στην αδερφη μου ελα να με μαζεψεις...(επειδη εχουμε ενα αμαξι οταν θελω να ερθω στην μανα μου ερχεται η αδερφη μου αφηνει το αμαξι της στον αλεξη και παμε με το δικο μου που εχω και το παιδικο καθισμα μεσα...)και ετσι να μαι τωρα στην μαμακα μου..ο μπεμπης φυσικα κοιμαται..το παιδακι μου δεν χανει τις συνηθειες του οπου και αν ειμαστε αλλα οποτε ερχομαστε εδω ξεσαλωνει...η καλυτερη του ειναι..ειπε και γιαγια εκτος κι αν ελεγε σκετο γεια παντως οσο περναει ο καιρος τοσο πιο καραγκιοζακι γινεται και μας ξετρελαινει ολους...

οι πιο πολλες ετοιμαζεστε για δουλεια εεε???ο αποχωρισμος δυσκολος αλλα αν δεν γινεται αλλιως τι να κανετε...ευχαριστω τον θεο που δεν χρειαζεται να κανω και εγω κατι τετοιο για πολλους λογους..αν και να πω την αληθεια μου αν ειχα την μαμα μου κοντα δεν θα ειχα κανενα απολυτως προβλημα να τον αφηνω αλλα οπως εχουν τα πραγματα δεν μπορω να το κανω...

ετοιμαζεστε και για τις βαφτισεις σας εεε???τι ομορφα...κοριτσια φωτο μην ξεχασετε...γιατι εγω εχω μελλον και θελω να κλεψω καμια ιδεα...αντε μην με αφησετε ξεκρεμαστη..

Γεια σου Μαράκι!!!! Καλα κάνατε και ξεπορτίσατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πάω να ξαπλώσω δεν αντέχω δυστυχώς (αν και θα θελα να μείνω). Θα τα πούμε αύριο. Καληνύχτα, φιλάκια πολλά1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μας την εσκασες!!!ποτε θα γυρισεις;το παιδι επειδη βρισκεται με την καλη την γιαγια :lol::lol: ειπε οντως γιαγια!!!αν ελεγε γεια,θα κουναγε το χερακι και θα εδειχνε ή θα πηγαινε στην πορτα :lol::lol::lol:

να περασετε καλα!!!!

Νατασσα εγω γυρναω 26/9 μια μερα μετα την βαπτιση...την κοπελα θα την φερω απο την αλλη εβδομαδα...

τωρα ειδα το μηνυμα σου,καληνυχτα κοριτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου νατασσακι μου..μωρε παλι βαλιτσες??απορω πως την παλευεις..εδω εμενα και μεχρι το μαγαζι παει και δεν αντεχω αλλο να τον βλεπω να φευγει..ποσο μαλλον εσυ που φευγει εντελως..πως την παλευεις???ο δε μικρος καθε φορα που τον βλεπει να φευγει τσιριδα και νευρα και μολις ξυπνησει το πρωτο πραγμα που κανει ειναι να δει στο κρεβατι μας αν ειναι εκει ο μπαμπας αλλιως χτυπιεται να παμε απο κατω να δει αν ειναι στον καναπε..εχει αρχισει και καταλαβαινει την απουσια αυτο εχω καταλαβει...

παταω υποβολη και βλεπω νεα μυνηματα...καληνυχτα νατασσα καλη ξεκουραση...

μαριεττα μου ειδες??ετσι ξαφνικα τα κανω..μα ειλικρινα βαριεμαι καθε μερα σπιτι και αφου και το μωρο μου μου εδωσε το οκ..την εκανα χωρις δισταγμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εδω λενακι για λιγο ακομα και μετα παω να την κανω με ελαφρα πηδηματακια...ενα απο τα καλα του να εισαι στην μαμα σου ειναι πως σου φευγει το αγχος του τι θα ψησω σημερα το αγχος να μαζεψω να συμμαζεψω και ανα πασα ωρα και στιγμη αφηνεις το μπεμπε σου και ριχνεις κανα υπνο χωρις αγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempakos blepw kala??? kainoyrgio kartelaki me anageleia mwroy??? perimeneis ki allo mwraki???[/καλα φανταζεσαι να πας αυριο και να σου πει οτι τα μωρα ειναι δυο..............αχ τι τελειο...............και αν ειναι κοριτσια, ενα εγω ενα το ελισακι και τελος :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...