Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalh ksekourash Rebbeka, elpizw shmera na koimh8eis kai avrio na eisai pio oreksath...

Kalh nuxta...

kali ksekourasi sta koritsakia poo pane gia ipno!!evi den viazomai katholou apla kseris ta eida kai sigkinithika :wave::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: alla epidi pali oli mera gkrinia simera mou perase!![ligo]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Να χαίρεστε όποιους έχετε και γιορτάζουν!!

Κατερίνα,περαστικά στο ζουζούνι,ελπίζω να μην είναι τίποτα και να περάσει γρήγορα!

Εγώ δυο μέρες τώρα είμαι κάπως...Πολλά νεύρα και απίστευτες λιγούρες!!Μάλλον ήρθε ο καιρός να μου έρθει και πάλι περίοδος,τουλάχιστον την γλίτωσα για το καλοκαίρι!!

Ρεββέκα,κι εγώ όταν έμενα μόνη στην Θεσσαλονίκη,κάθε χρόνο μετακόμιζα!!!

Αχ δεν θυμάμαι άλλα...Ο μικρός χθες δεν κοιμόταν καλά πάλι...Άντε φιλάκια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανηλθα,ηθελε αγκαλια για να κοιμηθει :-o:-o:-o:-o:-o τον νανουρισα στα γονατα μου,γιατι ορθιο δεν αντεχω πια και γλαρωσε..μαλλον παμε για δοντια!!τωρα το γαλατακι το πινουμε,αλλα του βαζω 4 κουταλιες απο το νεο και 3 απο το παλιο...αρχιζει να το συνηθιζει...

Ευη βαλε και λεμονι στο τσαι για αντισηπτικο...

Κατερινα περαστικα στον μικρο...ξεκουρασου οσο μπορεις..

Στελλα να σας ζησει το μωρακι της φιλης σου,αντε θα ερθει ξανα η σειρα σου,καλα σου λεει ομως η Ευη,απολαυσε λιγο το παρον με το μπεμπακι σου..και μολις ξεπεταχτει,εχει ο Θεος!!

Αννα τυχερη,τοσο καιρο απουσα η κυρια!!εγω ενω θηλαζα κανονικα,η κυρια επανηλθε οταν ο μικρος ηταν 4 μηνων..αγχος για το γαλα μου ειχα,λεω παει τελειωσε,ομως ευτυχως ο γιατρος μου με ειχε καθησυχασει και δε διαπιστωσα μειωση..

Ρεβεκκα πού θες να πας ρε!! κατσε στα αυγα σου κυρια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες!!

Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!Πολυχρονος..και πολυτεκνος!!! :lol::lol::lol:

Ρε Μαριετα τι βολικο παιδακι που εχεις ρε!!!καθε φορα που διαβαζω ποσο ησυχος ειναι μενω ετσι :shock::shock: εγω τι μαλακιες κανω και εχουν βγει ταλιμπαν;;;

Ειρηνακι ο στολισμος θα ειναι πορτοκαλι-κιτρινος γιατι το θεμα μας θα ειναι ο ηλιος..απο το φως..απο το Φωτιος...καταλαβες;;;

Φυσικα και κερναω καφε ..αλλα οχι σπιτι με τα παιδια..ελεος..οχι αλλο καρβουνοοοοοοοοοο!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

στη βαπτιση σου λιγο δυσκολο..θα ειναι εδω η μαμα μου με τον αδερφο μου .καταλαβαινεις ε;;;

κατερινα με ποια γελασες ρε;;οκ..τη γνωμη τους λενε...εσυ κρατα οτι σου αρεσει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα ασε!!κατι εχει και ξαναξυπνησε,παω να δω τι κανει απο μακρυα για να μη ξεσηκωθει,κι ηταν καθιστος με αγκαλια το αρκουδακι του και νανουριζοταν και ντουπ!!επεφτε παλι σε θεση υπνου...αλλα μαλλον αποψε δε θα κοιμηθουμε,ειναι ανησυχος!!ακουω την μυτουλα του,αλλα πού να του βαλω ορο τωρα;θα ξυπνησει για τα καλα και μετα γεια σας!! σκυλα ειμαι;

κοριτσια μαλλον την κανω για να κρατησω δυναμεις!!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριετακι βαλτου τωρα ορο που ειναι ακομη ξυπνιος και θα δεις που θα κοιμηθεοι αμεσως!!!

το επαθα προχθες με το μπεμπη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mias kai emhna monaxoula kamposh wra edw apofasisa na paw na xtipisw kati friganies me vitam kai suko marmelada, :@):@):@) Pios eipe kati???? Gourouniasa pali vradiatika..

Giaftto sas lew mhn m'afinete monh mou kanw ataksies....

Marietta iremise o mikros entaksi??? Mia xara paidaki exeis, aggelos einai [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]

Panayiota polu omorfa ola pou ida sthn fwto me tis mpomponieres...

Me to kalo na ton Fwtisete ton Fwth sas :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα χαλάσατε πάλι όλες μου φαίνεται! πάνω που, ως γνήσια νυχτόβια, είχα βρει συμπαραστάτες τώρα πάει. Αργησα τελικά να μπω γιατί πριν λίγο έφυγαν οι επισκέψεις μου, δεν πρόλαβα καμία μάλλον...

Καλέ, ξέχασα το απόγευμα να σας πω τα νέα της μικρής μου: ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕ!!! επιτέλους μπουσούλησε κανονικά γιατί τόσες μέρες ήταν μπρος-πίσω, σήμερα τα κατάφερε. Εχει πολύ πλάκα. Είναι όμως και λίγο τεμπελιτσα μου φαίνεται, για να προχωρήσει πρέπει να την δελεάζω με κάτι, π.χ. την πιπίλα της ή το ρολόι μου. Μόλις τα βλέπει όμως, έρχεται τρέχοντας! ευτυχώς αυτό πρόλαβα να το δω πριν επιστρέψω. Τωρα το βράδυ μας έφερε η γειτόνισσα τη στράτα του γιού της, θα την βάλω αύριο κι εκεί να δω τι θα κάνει.

Κατερίνα, μην μας κουράζεσαι θα σε μαλώσουμε!

Μαριέττα, τι έπαθε το αντράκι μας; λες να είναι δόντι ε;

Εύη, έκανες κι άλλες "αταξίες" μετά το βιτάμ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

ευακι πως εισαι;;ευχαριστω για τις ευχες!!! :D:D:D

Ελενη μπραβο στη μικρη που μποσυσουλησε!!!ΜΕγαλωνει σιγα σιγα η ζουζουνα!!!!

Μαριετα,μολις εκλεισα απο εδω..μαντεψε...Ξυπνησε ο μπεμπης με κλαματα και μυξες και ενα δακρυ κορομηλο και να μη θελει μετα να κοιμηθει...τελικα κοιμηθηκε παλι 1μιση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα,ευτυχως το βραδυ κοιμηθηκε σαν πουλακι,κι η μυτη του ηταν καλα..οχι δεν εβαλα ορο :oops::oops:

και τωρα τον ταισα,το ηπιε ολο :D:D:D και ξανακοιμαται!

ξεχασα να σου πω οτι κι εμενα μου αρεσουν τα περι βαπτισης σας και με το καλο!!

Ελενη!!ξεχνανε τετοια πραγματα!!Μπραβο μικρουλα!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!και κατι αλλο Παναγιωτα:ο μικρος ειναι ησυχο και καλοβολο μωρακι γιατι ακριβως εχει παρει τα γονιδια του μπαμπα του....μουροχαβλακια και τα δυο :)):))

κατσε να εμοιαζε απο μενα και θα εβλεπες τι θα τραβαγα.. #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κατι ασχετο:κοριτσια στον υπνο σας βλεπετε τα μωρακια σας; ειναι καμια εβδομαδα περιπου που βλεπω στα ονειρα μου τον μικρο!!αρχιζει και καταγραφει ο εγκεφαλος πια εικονες :D:D και εχω μια χαρα οταν ξυπναω!!εχει γινει αναποσπαστο κομματι πια του εαυτου μου,ετσι δεν ειναι;

Κατερινα διαβασα το θεμα με την βαπτιση που ανοιξες και πραγματικα αναρωτιεμαι τις πανες τι θα τις κανεις;θα τις κρατησεις για οσες μερες πρεπει και μετα θα τις καψεις;εσεις που εχετε βαπτισει,σε ποσες μερες πλυνατε τα μωρα; :roll::roll:

παμε για ψωνια,θα γυρισουμε να φαμε το φρουτο και θα μπω αργοτερα!

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα! Χαθηκα λίγο γιατί έτρεχα σαν την μουρλή για δουλειές. Γ'υρισε ο Βασίλης και είχα ένα σωρο πλυντήρια και σίδερο. Εχτές βγήκαμε και για ψώνια. Επιτέλους τελείωσα και μ'αυτά. Πήραμε ρούχα για την βάφτιση πολύ ωραία. Πήραμε και τα προσκλητήρια. Θα κάτσω τώρα το Π/Σ/Κ να τα γράψω και να τα μοιράσω και τέλος. Θα σας βάλω φώτο.Εχτές γιόρταζε και ο βαφτηστήρας μας και πήγαμε μια βόλτα να τον δούμε γι' αυτό δεν "ήρθα για ποτάκι".

Ελενάκι μου μπουσούλησε η κούκλα σου;;;; Μπράβο!!!!! Άντε και καλά περπατήματα τώρα.

Παναγιώτα μου πολύ ωραία και τα δικά σου για την βάφτιση. Άντε με το καλό!

Ρεββεκα μου σε ξενυχτάει ακόμα η μικρή Λυδίτσα; Μωρέ να δεις τα ούλα της θα την ενοχλούν.

Και η δικιά μου το βράδυ δεν ξύπνησε αλλά στριφογύρναγε συνέχεια.

Μαράκι μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και την κουμπάρα σου. Μπήκα εχτες από την δουλειά να σου ευχηθώ αλλά κάτι με διέκοψε και μετά δεν ξαναμπήκα. όσο για το "από πάνω"... κι εγώ έτσι ήμουν... όταν (απ' ότι φαίνεται...) έπιασα την Σοφούλα. Αλλα κάνε κι αυτό που λέει το Ελενάκι να κάθεσαι δηλαδή ξάπλα μετά για κανα δεκάλεπτο.

Συμπεθερούλα μου τον γαζώσανε τον Σούμο μας μωρε τα κουνουπια;;;

Μαριετάκι μας τιμάει ιδιαίτερα που προτίμησες να μείνεις παρεούλα μας αντί να πας στο χωριό.

Εγώ δεν το έχω δει το παιδάκι μου τώρα τελευταία στον ύπνο μου αλλά το είχα δει πριν γεννήσω (δεν θυμάμαι αν σας το είχα γράψει) σε ηλικιακή φάση που το κρατούσαμε απ' το χέρι και μισοπερπαταγε και ήταν έτσι ακριβώς όπως είναι τώρα. Το θυμάμαι πολύ καλά!

Ευάκι μου είσαι αρρωστούλα μωρέ; Περαστικούλια σου. Ο μικρός πως είναι;;; Σταμάτησαν οι διάροιες;

Κορίτσια είχα επικοινωνήσει με την Μαιρούλα πριν κανα 20 ήμερο μεσω π.μ. από εδώ και μου είχε πει ότι είναι πολύ καλά απλά δεν προλαβαίνει να γράψει. Εχετε φιλιά όλες σας.

Σας φιλώ κι εγώ προς το παρόν να εκινήσω την δουλειά μου και ελπίζω να τα πούμε αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia!molis hrthan oi enisxyseis gia to mpemph,na mporesw na kanw kamia genikh shmera giati exei mazeytei o amazeytos!to mataki shmera synexizei...ton phga sti paidiatro proxthes kai moy eipe na perimenw ligo akoma apote tha kanv akoma ligo ypomonh.den ton enoxlei katholoy oyte to ksinei,oyte vgazei tsimpla...de mporw na katalava i skata einai ayto to pragma kai epimenei etsi??

marieta me tis panes oxi de tha tis kapsw...egw eimai ths apopshs oti de xreiazontai.vasika molis gyrisoyme tha ton kanw kateuthian kai mpanaki.ti epathe o mikroylhs soy kai einai anhsyxos?

elenh kala mpoysoylimata!!kai kalo treksimo(gia sena) :lol::lol::lol: a!!!vrika krikoys poy prosarmozontai sto parkokrevato.prostoparon o mpemphs ta travaei alla oyte logos na koynhthei apo th thesh toy opote mh paraponiwsai gia th dikia soy oti tempeliazei...!!!!

eyh o mikros einai kala?

rebbeka ypomonh koritsaki moy...mallon ki egw pisteyw dondia einai.(sorry gia ta greeklish,twra jkatalava oti grafw etsi kai variemai ligoylaki na ta ksanagafw mh moy kratas kakia e??? :roll::roll::roll::roll: )

panayota ennoeitai sevastes oles oi apopseis!an akoystika ligo kakia sorry :oops::oops::oops::oops: apla mwre moy fanhkan ypervolika travhgmena.exeis dikio pantws einai thema apopshs.

maraki de soy eyxithika nomizw gia ton antroyli soy!!!pws perasate xthes?

koritsia an exete kanena gnosto eidiko ofthalmiatro gia brefh na moy peite,...an dw oti de ftiaxnei h katastash tha perimenw mexri th vaftish kai kapoia stigmh tha to paw sto paidwn agia sofia.den einai kati tragiko h kokkinila alla einai monimh edw kai toses meres! :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου τι κάνεις; Γιατί βρε δεν απεύνεσαι στην Ειρηνούλα μας που είναι ο άντρας της οφθαλμίατρος; Απ' όσο ξέρω παιδάκια βλέπει. Τώρα για πολύ μικρά σαν τα δικά μας δεν ξέρω αν είναι απαραίτητο να τον πας σε κάποιον ειδικό ή σε νοσοκομείο αλλά πιστευω ότι μπορεί να σας ρίξει μια ματιά.

Ειρηνάκι καλά δεν τα λέω;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia kalhmera!!!sth doylitsa eisai??den to hksera oti vlepei paidakia o antras ths eirhnhs!diavasa eixes fasina kai gi'ayto den empaines...egw exw shmera...ase de to pairnw apofash na ksekinhsw,variemaiiiiii!eirhnhhhh poy eisaiii??????den thymamai poy exw kai th kartoyla poy mas eixe dwsei gia ton antra ths,paw na psaksw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περίμενα ότι θα'χετε γράψει πολλά... αλλά δεν περίμενα ότι θα'χετε γράψει τόοοοοοοοοσα πολλά!!!! #-o:-?:-w8-}8-}=))=)) Μέσα σε μια βδομάδα κοντεύετε να το "τελειώσετε" κι αυτό το θέμα!!!!

Γεια σας κορίτσια, καλό φθινόπωρο να έχουμε!!!!!

Ελπίζω να είσαστε όλες καλά και τα μπεμπάκια σας ακόμα καλύτερα!!!

Εμείς καλά περάσαμε, αν και δεν καταφέραμε να κάνουμε μπανάκια στη θάλασσα, φυσούσε συνέχεια και είχε πολύ κύμα.. που να μπεις με το μωρό έτσι;; :(

Άρχισε να μπουσουλάει κατά κάποιο τρόπο, πιο πολύ έρπεται θα έλεγα..

Αλλά πιάνεται και σηκώνεται όρθιος στο κρεβάτι του και στα πόδια μου!!!

Αύριο ξεκινάω δουλειά... κλαψ κλαψ... άγχος.. ουφ... ελπίζω όλα να πάνε καλά...

Σας φιλώ όλες, πάω να μαγειρέψω για να'χουμε γι'αυριο.. αρχίζουν κι αυτά τώρα...

Και να κάνω όσες πιο πολλές αγκαλιές και παιχνίδια μπορώ με το Φιλιππάκο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia kalhmera!!!sth doylitsa eisai??den to hksera oti vlepei paidakia o antras ths eirhnhs!diavasa eixes fasina kai gi'ayto den empaines...egw exw shmera...ase de to pairnw apofash na ksekinhsw,variemaiiiiii!eirhnhhhh poy eisaiii??????den thymamai poy exw kai th kartoyla poy mas eixe dwsei gia ton antra ths,paw na psaksw!

Σου στέλνω π.μ. το τηλεφωνό της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περίμενα ότι θα'χετε γράψει πολλά... αλλά δεν περίμενα ότι θα'χετε γράψει τόοοοοοοοοσα πολλά!!!! #-o:-?:-w8-}8-}=))=)) Μέσα σε μια βδομάδα κοντεύετε να το "τελειώσετε" κι αυτό το θέμα!!!!

Γεια σας κορίτσια, καλό φθινόπωρο να έχουμε!!!!!

Ελπίζω να είσαστε όλες καλά και τα μπεμπάκια σας ακόμα καλύτερα!!!

Εμείς καλά περάσαμε, αν και δεν καταφέραμε να κάνουμε μπανάκια στη θάλασσα, φυσούσε συνέχεια και είχε πολύ κύμα.. που να μπεις με το μωρό έτσι;; :(

Άρχισε να μπουσουλάει κατά κάποιο τρόπο, πιο πολύ έρπεται θα έλεγα..

Αλλά πιάνεται και σηκώνεται όρθιος στο κρεβάτι του και στα πόδια μου!!!

Αύριο ξεκινάω δουλειά... κλαψ κλαψ... άγχος.. ουφ... ελπίζω όλα να πάνε καλά...

Σας φιλώ όλες, πάω να μαγειρέψω για να'χουμε γι'αυριο.. αρχίζουν κι αυτά τώρα...

Και να κάνω όσες πιο πολλές αγκαλιές και παιχνίδια μπορώ με το Φιλιππάκο μου...

Ρουλίτσα καλως επιστρέψατε! Καλό φθινόπωρο!

Αύριο ξεκινάς δουλειά;;;; Ωχ!!!!! Καλή αρχή κοριτσάκι μου. Ελπίζω και εύχομαι να μην δυσκολευτείς πολύ να εγκλιματιστείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες και όμορφα μωράκια!

Ρούλα καλώς ήρθες! καλό φθινόπωρο! αύριο δουλειά ε; πω πω, πως σε νιώθω.. τουλάχιστον θα σου δώσουν μειωμένο ωράριο; μπράβο και στον Φιλιππάκο που μπουσούλησε!

Αντε βρε Αναστασία και έλεγα που χάθηκες! εσύ είσαι η πρώτη που επέστρεψες στη δουλειά και ξέρεις, οπότε θα μας παρηγορείς κι εμάς τώρα που θα γκρινιάζουμε ε; από τη μια το καλύτερο έκανες, εμείς καλομάθαμε τώρα όλη μέρα με τα μωρά τόσους μήνες και τώρα δεν αντέχουμε τον αποχωρισμό.

Κατερίνα με μέτρο οι φασίνες πάνω από όλα εσύ, κουράζεσαι αρκετά και με τον μικρό. Εγώ δυστυχώς δεν θα καταφέρω να έρθω στη βάπτιση, είναι η δική μου την επόμενη μέρα και το απόγευμα θα έρθει η κομμώτρια να μου φτιάξει τα μαλλιά γιατί Κυριακή πρωί δεν θα προλάβουμε :( . Ελπίζω όλα να γίνουν όπως τα έχεις φανταστεί και ο μικρούλης μας να μην κλάψει πολύ! Μην τον κάνεις όμως μωρέ μπανάκι την ίδια μέρα, καλό είναι να μείνει με το λαδάκι για 3 μερούλες. Αλλωστε τα λαδόπανα απορροφούν το περισσότερο λάδι δεν θα είναι σαν γλιτσιασμένο το μωρό, το θυμάμαι από τη βαπτιστήρα μου την επόμενη μέρα δεν φαινόταν καθόλου λαδωμένη, παρόλο που της είχα βάλει πολύυυυ. Τώρα όπως το νιώθεις εσύ θα κάνεις φυσικά!

Το πρωί πήγα κομμωτήριο και ανανέωσα τις ανταύγειες μου, αν πω τίποτα ασυναρτησίες είναι γιατί τώρα είμαι πιό ξανθιά :lol: ! Το απόγευμα έχουμε ραντεβού με την καινούρια παιδίατρο και αν προλάβουμε θα πάμε να παραλάβουμε τις παιδικές μπομπονιέρες. Φιλενάδες μου το ξαναλέω ότι είστε καλεσμένες και στη δική μας βάπτιση, όποια μπορεί και θέλει να έρθει ας μου στείλει πμ να σας πω λεπτομέρειες για να βρείτε εύκολα την εκκλησία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to fantastika enina de peirazei!egw ekleisa randeyoy gia mallia kai makigiaz 2 kai mish pio arga de to ekana giati thelw na kanakepsw ligo to gianaki moy prin th megalh voytia!elpizw na mh liwsei to makigiaz kai eimai sa to tzoker :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Ξανά έκανα σήμερα το πρωί. 806 η τιμή!
    • @lilly1984 πλησιάζει η αυχενική κορίτσι μου, τι καλά ❤️  Εμένα δε μου είπαν για ΝΙΠΤ και θα ήθελα η αλήθεια είναι, απλά νόμιζα την κάνουν μαζί με την αυχενική για κάποιο λόγο. Έχω ραντεβού την άλλη τρίτη με τη γυναικολόγο μου, θα τη ρωτήσω τότε. Αυχενική έχω κλείσει 1/07! Εύχομαι να φτάσουμε αισίως ως εκεί 🙏 Εγώ εμετούς δεν είχα μέχρι στιγμής έτσι σε καθημερινή βάση όπως περιγράφετε κορίτσια, έχω κάνει μετρημένες 4 φορές. Κατά τ αλλά έχω αναγουλες κάθε μέρα, αυτή τη βδομάδα πιο πολύ μετά τις 3-4μμ με πιάνουν 😅 άλλαξε το ωράριο 🤣 γενικά το πρωί ξυπνάω καλά μπορώ να πω, μετά πιάνω τη δουλειά, αρχίζουν οι ζαλάδες κι η κούραση κατά τις 11-12, οπότε αν δεν έχω κάποια τηλεδιάσκεψη παίρνω το λάπτοπ στον καναπέ και ξάπλα γιατί δεν την παλεύω στην καρέκλα. Στο διάλειμμα για μεσημεριανό παίζει να κοιμηθω και 30' 😅 Ε και μετά δώστου οι αναγουλες και η εξάντληση προς το τέλος της ημέρας. Κάπως έτσι είναι η καθημερινότητα με μικρές διακυμάνσεις/διάφορες στα συμπτώματα.
    • Καλή επιτυχία Κάλλια μου! Να πάνε όλα τέλεια και να ακολουθήσουμε κι εμείς σιγά σιγά!!!!
    • Ααα ωραία θα περιμένουμε νέα σας κορίτσι μου και εμεις εδώ Αρκαδία πολλη ζεστη χάλια ούτε για θάλασσα δεν είναι θα πάω το απόγευμα κατά της 7 για μπάνιο εδώ η μικρή μου πέταξε και την πανα δεν την θέλει καθόλου θα έχει ανάψει το παιδί 😂 @Katiana1987 Θα πάω σε άλλη ενδοκρινολόγο κορίτσια σε αυτήν θα πάω πρώτη φορά, δεν θα πάω σε αυτήν που είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη για να δούμε αυτήν τι θα πει 🤷‍♀️ 
    • @Kiddo @Kallia.Geo καλά αποτελέσματα σήμερα ❤️❤️❤️ περιμένουμε νέα σας ✨ @Kallia.Geo αυχενική έχεις σήμερα;  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...