Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

Καλημερα :D:D:D

Βρε τρελοΜαριεττα και οι υπολοιπες ....Το ΜΠα Μπα Μπα ....ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΑΙ ΜΠΑΜΠΑΣ.........ΜΠΑΜΠΑΛΙΖΟΥΝ...ΔΕ ΛΕΝΕ ΚΑΤΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ.....μη χαλατε τη ζαχαρενια σας...μετα τον 1μιση χρονο θα λενε μονο μαμα και εκει να σας δω :lol::lol::lol::lol:

Κατερινα πως πας με τισ ζαλαδες;;;πως αισθανεσαι γενικοτερα;;;

Αννα..λιγο περιεργα στα λεει η παιδ νομιζω... :roll::roll::roll:

σιδηρο μετα τον 6ο μηνα παιρνει απο στερεες

ασβεστιο το ιδιο αλλα μπορεις να δωσεις και ακουαζολ σταγονες...

δε ξερω..εγω θα προβληματιζομουνα παντως.... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοπελαρες ,τι κανετε?

Εγω ολη μερα εδω σπιτι χαμος με τα μικρα...ευτυχως καθησαν και επαιξαν λιγο και εκανα μερικες δουλιτσες,μαγειρεψα γεμιστα...για τον μικρο εχω κοτοπουλο με λαχανικα.

Μαριεττακι πηγαινε μωρα ,καλα θα ειναι...βεβαια αυτο το μαζεμα ειναι λιγο κουραση!

Κατερινακι δεν πειραζει ετσι γινονται τα καλυτερα...θα δεις θα ειναι τελεια η βαφτιση...αντε βρε εφτασε ο καιρος για τον γιατρο...ωραια να μαθουμε νεακια!!!!

Παναγιωτα συμφωνω με τον τιτλο και οποια εχει κανα ωραιο πιπερατο το συνεχιζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τελικα αποφασισα να μη παω,φυσαει κιολας και δε πανε για μπανιο,γιατι εχει κυμματα,οποτε βαριεμαι!!

πηγαμε χασαπη,μαναβη κι η μαναβισσα τον πηρε αγκαλια και τον φιλουσε :evil::evil: και ο χαζος,αντι να της κλαψει να τον αφησει ησυχο,καθοταν και την κοιτουσε σοβαρος :shock:

τον εκανα κατευθειαν μπανιο και τωρα κοιμαται..

εγω σημερα θα φτιαξω μπιφτεκια με πιλαφι,

εχω σιδερο,μαλλον το βραδακι..

Παναγιωτα εχεις δικιο!!μπαμπαμπα εκανε κι οταν πηρε στα χερακια του το αγαπημενο του παιχνιδακι :lol::lol::lol: Μαρακι,οποτε δε σημαινει τιποτα το μπαμπαλισμα τους :D:D

ολα ειναι μπαμπαμπα για τα μωρακια μας!!! ;););)

Κατερινα κουλ!!!!τα καλυτερα γινονται ανοργανωτα,ρωτα κι εμενα που στις 25/9 θα τον βαπτισουμε και στις 25/8 παραγγειλαμε προσκλητηρια και μπομπονιερες και ακομα δεν εχω ψαξει ουτε φορεμα!!ουτε φωτογραφο!!μας βλεπω να βγαζουμε φωτο με τα κινητα μας :)):)):))

θα παμε αυριο στα Βιλια(χωριο) και θα παμε να φαμε κοψιδια!!!το αγαπημενο του Μανου!!του ειπα σημερα οτι δεν θελω να τον αφησω μονο του,πηρε μια χαρα και ειπε οτι με περιμενει δωρο :-?:-?:-? μαλλον τον Ασκητη θα τον ξεχασουμε αποψε =))=))=))(*)(*)(*)

παω να συνεχισω κι επανερχομαι!

Ευη μπες και πες μας τι ειπε η γιατρος!

Ελιζα χαρας στο κουραγιο σου με τα γεμιστα!πετα καμια πιπερια στο Π.Φαληρο :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σας ειχα πει τιτλο αλλααααα!!!

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΚΗΤΗ!!!η για τις βραδυνες ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗ :D:D:D:D:D

κοιμηθηκε η μικρη μου!!1με κλαμματα,αλλα κοιματε εδω και 1μιση ωρα χωρις να εχει γυρισει πλευρο!!!εεε βεβαια με τοσο ξενυχτι!!!

τωρα θα μου πειτε γιατι δεν κοιμαμαι εε???ελα που δεν κλεινει το ματι!!μαγειρευω κιολας την περιφημη φασολαδα!!!!

αααχ σα το παλιαμπελο θα παω....

μα ποτε θα σταματησει αυτος ο αερας να παω για μπανακι!!!

τελειωνει και το ραμαζανι εδω και θα ξεκινησουμε γιογκα με την κορη!!!γιουπιιιιι!!!

κοριτσια εδω δεν εχουν σιεστα ωρες κοινης ησυχιας!!και τα μεσημερια τα παντα ολα!!!πως δεν εχει ξυπνησει ακομα η μικρη!!για να παω να δω το παιδι μου!!!

μισοοοο εεε ερχομαι!!!ελατε καλε και δεν μπαινω νυχτα!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! τι κάνετε κούκλες; που είναι η συμπεθέρα μου και δεν φάνηκε σήμερα;;;

Εμείς καλά είμαστε, η μικρή κοιμάται, εγώ περιμένω να μου έρθει η καρμπονάρα που παρήγγειλα (συνεχίζω την ακολασία της Μαριέττας με τα παϊδάκια μεσημεριάτικο :P ), τα ασιδέρωτα σιδερώθηκαν άψογα (μακάρι να πήγαιναν μόνα τους και στη θέση τους στην ντουλάπα), περιμένω λοιπόν να φάω, να μπω για μπάνιο κ λούσιμο πριν ξυπνήσει η μπέμπα και το απόγευμα έχουμε διπλή έξοδο-επίσκεψη για να δώσουμε ένα δώρο βάπτισης και μετά καφέ για να δώσουμε ένα προσκλητήριο. Ω ναι, ακόμα μοιράζουμε προσκλητήρια!!

Αχ δεν θυμάμαι πολλά για να σχολιάσω... νυστάζω.... Α Μαριέττα τελικά θα μείνεις εδώ; Κατερινάκι κι εγώ έχω άγχος να πάνε όλα καλά στη βάπτιση, να μην ξεχάσω τίποτα κλπ. Ολα θα πάνε μια χαρά μην ανησυχείς! εσύ κοίτα να είσαι ήρεμη και φόρτωσέ τα όλα στον άντρα σου :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σχολιασω???να πω οτι δεν δουλευω η θα με δειρετε οσες ετοιμαζεστε να ξεκινησετε δουλεια???

Κοίτα, βία δεν ασκούμε συνήθως, αλλά στο σπίτι του κρεμασμένου βρε δεν το ξέρεις ότι δεν μιλάνε για σχοινί;;;;; αααααααχ πόοοοοοοοοσο θα ήθελα να μπορούσα να μη δουλεύω κι εγώ και να καθόμουν σπίτι με το κοριτσάκι μου... σήμερα την ώρα που την έπλενα βούρκωσα, γιατί σκεφτόμουν ότι ένας ξένος θα της δίνει το γάλα της, ένας ξένος θα την κάνει μπάνιο, ένας ξένος θα την παίρνει αγκαλίτσα όταν παραπονιέται.... και ύστερα θα τον συνηθίσει αυτόν τον ξένο, και ο ξένος θα είμαι εγώ μετά! πω πω πάλι βούρκωσα... άτιμη κοινωνία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα μου πετας ντοματες;;; :lol::lol::lol:

Καλως την Ελενη!!Μη λες ρε χαζα..εσυ θα εισαι η μαμα της..δεν το ξεχναν αυτο τα παιδια!!! ;)

Κοριτσια σας αρεσει αυτο για μπομπο-γλυκα βαπτισης;;;

http://3.bp.blogspot.com/-4WgRwxQGFn4/T ... C08481.JPG

για τα παιδακια ειναι τα χωνακια

για τους μεγαλους τα μπισκοτα και τα κουφετακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα ευχαριστώ για την εμψύχωση!

Μέχρι να επιστρέψω καθώς και τις πρώτες μέρες στη δουλειά θα λέω πολλά τέτοια... μη μου δίνετε σημασία... είμαι ευαισθητούλα και κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να τα βγάλω από μέσα μου.

Πολύ ωραίες είναι Παναγιώτα!!! τα χωνάκια έχουν ζαχαρωτά μέσα; μου αρέσει πολύ η παρουσίαση των μπομπονιέρων στο δέντρο, ήθελα κι εγώ για τις παιδικές αλλά θα μου δώσουν καλάθι :( . Θύμισέ μου, πότε βαπτίζεις εσύ με το καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ,τα χωνακια θα εχουν μεσα ζαχαρωτα,γλειφιτζουρακι,ανεμομυλο και σαπουνοφουσκες!!!

Βαπτιζω 01-10!!!Θα κανω μια μικρη τελετη!!!

ειστε καλεσμενες εννοειται :D:D:D (απλα δεν εχω κανει προσκλητηρια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα αυτά μέσα στο χωνάκι;;;; τώρα μου αρέσει ακόμα περισσότερο! δεν πρόσεξα τους ανεμόμυλους στη φωτό, τώρα που το ανέφερες το κοίταξα καλύτερα. Είναι πάρα πολύ ωραία ιδέα, μπράβο!

Ευχαριστούμε για την πρόσκληση! εννοείται ότι είστε όλες καλεσμένες και στη δική μας βάπτιση! άσε με τα προσκλητήρια την πάτησα κι εγώ, παρότι είχα κάνει λίστα κλπ και είμασταν σίγουροι ότι δεν είχαμε ξεχάσει κανέναν, πήραμε και 10 παραπάνω, και πάλι στο τσακ μου έφτασαν :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε βολταρετε???εγω κουτουλαωωω..ηπια και μια μπυριτσα και εχω ψιλοζαλιστει...με παρασυρατε στο δρομο του κακου... :lol::lol::lol:

θα σας βαλω μερικες φωτο σημερινες να μας καμαρωσετε..να δειτε τι περναω...

9lpSL.jpgειδατε το φρυδι το δολοφονικο???

q5pwh.jpgδειτε νευρα ο μπομπιρας...την μανα του να σκοτωνα ετσι δεν θα με κοιταζε..ετοιμος να ορμηξει ειναι..

P7xv3.jpgμετα ομως με κοιταει ετσι πονηρα και λιωνω η δολια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που εισται???καλα φευγω λοιπον και εγω παω για νανι γιατι οτιδηποτε αλλο ειναι εκτος συζητησης...θελω να κανω και παιδι...με τον κρινο??ολο κουρασμενος ερχεται... :cry::cry::cry:

καληνυχτα κοριτσια θα τα πουμε αυριο...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ο Μανωλιος συνεχιζει να σκιζει!!εφυγες νωρις,δε προλαβα να σε δω..πριν καμια ωρα γυρισαμε απο βολτα,ταισα τον μικρο και τωρα καθομαι,αλλα μαλλον παω να την πεσω κι εγω..ευκαιρια ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαζεύτηκα κι εγώ, αλλά βλέπω τα ρολά μισοκατεβασμένα! τι έγινε καλέ, το κλείσατε το μαγαζίιιιι;

Μαρία ο Μανωλιός έχει πολύ εκφραστική φατσούλα! και η τελευταία είναι πράγματι όλα τα λεφτά!

Σας είπα; δεν σας είπα! καταλήξαμε σε όνομααααα! βιαστήκαμε λίγο αλλά δεν πειράζει :lol: ! το όνομα θα είναι διπλό τελικά, αλλά είπαμε να μην το ανακοινώσουμε σε κανέναν και να ακουστεί για πρώτη φορά από τον νονό στη βάπτιση. Εεε τόσους μήνες σας είχα στην άγνοια, τι είναι λίγες μερούλες ακόμη; 8-}

Συμπεθέρα είσαι κι εσύ εδώ; πως είσαι σήμερα; ο μικρός; πριν πατήσεις υποβολή κάνε κάθε φορά από ένα copy για να είσαι σίγουρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H paidiatros mas vrike mia xara pantos an kai den pire sxedon katholou varos tous telefteous 2,5 mhnes, mono 240 gramaria :-s:-s:-s Eimastan 9700 kai pigame 9940...

Mou eipe oti sigoura tha exei xasei arketa twra me thn diaria.. Auto vevea to eixa katalavei kai egw alla fantastika pws tha eixe parei perisotero ton ipolipo kairo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H paidiatros mas vrike mia xara pantos an kai den pire sxedon katholou varos tous telefteous 2,5 mhnes, mono 240 gramaria :-s:-s:-s Eimastan 9700 kai pigame 9940...

Mou eipe oti sigoura tha exei xasei arketa twra me thn diaria.. Auto vevea to eixa katalavei kai egw alla fantastika pws tha eixe parei perisotero ton ipolipo kairo..

τι υψος εχει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ωραία που τον βρήκε καλά η παιδίατρος. Για βάρος ούτε η δικιά μου πρέπει να έχει πάρει τον τελευταίο μήνα, και τον προηγούμενο είχε πάρει νομίζω 200 γρ. Και είναι πιό ελαφριά από τον δικό σου, γύρω στα 8.200 πρέπει να είναι θα δω όταν πάω κι εγώ στην παιδίατρο. Ελπίζω αύριο να μην κάνει καθόλου διάρροια, ταλαιπωρήθηκε πολύ ο καημενούλης. Οσο για τον πονοκέφαλο σε καταλαβαίνω απόλυτα, σκέψου ότι είχα και πονόδοντο συν τοις άλλοις. Ευτυχώς που δεν σου έκανε κι εσένα βήχα και μπούκωμα.

Μαριέττα καλώς μας ξαναήρθες! για πείτε βρε κορίτσια, θα πάμε μια μέρα νωρίς για ύπνο; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...