Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

Με προβλημάτισε η παιδίατρος που λέει να του δώσω συμπλήρωμα στον 8ο μήνα για να πάρει ασβέστιο και σίδηρο.Και επειδή δεν θέλω να αποθηλάσω ακόμα,σκέφτομαι να του δώσω ταχίνι για να τα πάρει...

τωρα διαβασα την δευτερη απαντηση σου...αφου θηλαζεις μπορεις να τρως εσυ ταχινι,μεσα απο χαλβα ή κουλουρια με σουσαμι....εγω ετρωγα απο αυτα γιατι ηθελα να διατηρησω το γαλα μου για κανενα μηνα παραπανω κι εφερναν αποτελεσμα...οποτε το μωρο θα παιρνει σιδηρο μεσα απο σενα!!

για ρωτα την γιατρο βεβαια,αλλα ειδα και την απαντηση της Σαρας..εμπιστευσου την ειναι καλη!!

(μας κανει την σκληρη καμια φορα,αλλα ειναι ζυμαρι κατα βαθος :x ...πρεπει να μπει τρυπανι βεβαια,αλλα καπου θα το φτασεις :lol: )..

Σαρα ο Αντωνακης ειναι καλος για οφθαλμολουτρο...και μετα ξυπνησες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρεπιπτόντως,έχω μια ιδέα για το νέο θεματάκι,που θα χρειαστεί σύντομα!! "Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010...και τα περίχωρα!!" Πως σας φαίνεται??!! :D

μια χαρα!!αλλα γαμωτο ειναι σαν να βγαινετε στην απεξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαριεττα μου τα ιδια κανει και ο δικος μας μπαμπας αλλα και εγω το πρωι που ξυπναει με το μπαμπα στο στομα σκουνταω τον αλεξη και του λεω ο γιος σου σε φωναζει...δεν πειραζει πηγαινε εσυ μου λεει αμα πει μαμα θα πηγαινω τρεχοντας τωρα σηκω εσυ... :evil::evil::evil::evil:

:lol::lol::lol: χαχαχχαχα!!!Έξυπνη η Μαρία!!Θα το ψάξω το θέμα με το σίδηρο και το ασβέστιο...θα δούμε..Άντε καλή σας νύχτα κοριτσάρες!!Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νοιωθω τα ποδια μου σημερα...καθομαι στον καναπε και νοιωθω χιλιαδες μυρμηγκακια να τρεχουν πανω κατω..να ειχα καποιον να μου τα ετριβε γιατι ο διπλανος μου αρχισαν τα ποδοσφαιρα και ξαφνικα δεν με βλεπει...αορατη περναω...και μιας και λεγατε για παραπονα χθες ..πως σας φαινεται που η πρωτη κουβεντα που λεει οταν μπανει μεσα το βραδυ ειναι:τι θα φαμε???και μετα εβγαλες τα σκυλια να κατουρησουν??το παιδι κοιμαται??με ξεθεωσαν παλι σημερα...και χυνεται στον καναπε...και καθομαι και τον κοιταω αποσβολωμενη... :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas manoulia hrtha kai egw.... ;;):ymsmug:

Vre Anna giati na stamatiseis ton thilazmo mono kai mono gia to sidiro??? Mosxaraki den trote?? Kai to augo exei polu sidiro, oi fakes,to mprokolo nomizw exei episis. Kai azvestio pernei apo to galataki + thn kremoula pou sxedon oles exoun mesa gala defterhs vrefikhs ilikias, to giaourtaki....Elpizw na se kalipsa..

Egw koritsia shmera tha sas xeretisw noris giati eimai xalia. O laimos xiroterepse kai nomizw pws exw kapia iosh..O mikros shmera ekane mono 4 h 5 fores kaka kai htan san sfixth kremoula kai oxi nero...

Alla exei na valei mpoukia sto stoma tou apo ths 18:30 pou tou edosa ena giaourtaki..

Thn krema oute sto stoma den thn evaze kai anagouliase otan piga na ton piesw kai sths 22:00 pou tou ekana gala den ipie oute stagona :-s:-s:-s:-s Aftos to gala panta to epine, twra htan kai nistikos alla den ipie.. :(:( Ti na exei pathei twra to mwro mou??? To mono pou mporw na skeftw einai pws ton kolisa kai ponaei o laimos tou....Eutuxos aurio exoume rantevou me thn paidiatro sths 10:00..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια ο εφιαλτης μου ειναι τα Σαβ/κα που απο δω και περα θα εχει ποδοσφαιρο :(:( τι πραγμα κι αυτο; απο το μεσημερι αργα μεχρι αργα το βραδυ μια μπαλλα βλεπω στην οθονη και τιποτα αλλο!!το απογευμα εβλεπε παλι και απλωνα τα ρουχα κι ειχα το παιδακι στο παρκο που ηταν στο σαλονι κοντα στον μπαμπα του..ε! το πιστευεις!! δε του μιλαγε του παιδιου λιγο!!και το κακομοιρο,καθοταν κι επαιζε με τα παιχνιδακια του και τον κοιτουσε,του εκανε χαρουλες κι αυτος τιποτα!!!του λεω:ρε Μανο,μιλα λιγο στο παιδι να ακουει την φωνη σου,μη νιωθει οτι ειναι μονος του!!αφου βλεπω τωρα ρε Μαριεττα!!σιγα μη χασει κανενα γκολ!!οταν τελειωσα με τα ρουχα,μπαινω στο σαλονι κι ο μικρος απο την χαρα του που με ειδε..."μπαμπαμπαμπαμπα" :((:((:((:((:(( τα νευρα μου!!! :lol::lol:

Μαρακι μη περιμενεις κανενα,τριψε τα μονη σου..κι εγω αυτο κανω δυστυχως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ευη μου...φτου φτου σκορδα κοπελα μου τι εχετε παθει??πες στην παιδιατρο να σε κοιταξει και εσενα..να σου δωσει κανα σιροπακι...ο μικρος αν δεν γκρινιαζει να πειναει μην φοβασαι δεν ειναι τιποτα...περαστικα σας κοριτσι μου και βαλε κανα φυλαχτο...κακιες γλωσσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε Ευη!! περαστικα γαμωτο!!ρε συ!!το γιαουρτακι μπορει να του ξανακανει διαρροια!!να μου πεις αφου δε τρωει τιποτα,τι αλλο να του κανεις;

αντε πηγαινε ξεκουρασου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emena o antroulhs mou to meshmerh mou ekane masaz sthn plath pou ponousa (kai kati alo mou ekane alla den sas lew) :ymblushing::ymblushing::ymblushing:

Mou fenete tha ferw papa sto spiti na kanw kanena agiazmo, polu arostia exei pesei akomi den ximoniase....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριεττα εμενα δεν με πειραζει το ποδοσφαιρο γιατι ετσι κι αλλιως και εγω φανατιλα ειμαι..(φαντασου τα ειχα με εναν γκομενο παλια που δεν εβλεπε μπαλα και οταν ειχε αγωνες του ελεγα να παει για κανεναν καφε να με αφησει να δω τα παιχνιδια)την εχω πει και στην πεθερα μου να μην ξαναερθει στο σπιτι οταν παιζει ο παναθηναικος γιατι το εχω γρουσουζια να μπαινει καποιος μεσα την ωρα του αγωνα...αλλα της το ειπα με νευρα γιατι μολις ειχε μπει μεσα και μας βαλανε γκολ...καλα καλα με κοιταζε... :lol::lol::lol::lol::lol:

εμενα με πειραζει που και τις υπολοιπες μερες δεν μου δινει σημασια εκτος και αν θελει χαδακια...τοτε ειμαι η πρωτη στη λιστα...

ξερεις τι νομιζω οτι μπορει και εμας μμπαμπα να μας λενε και να μην εχουν καταλαβει ακομα την διαφορα...παιζει κατι τετοιο???

ευη για να σου περασει ο λαιμος σε περιποιηθηκε... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε Ευη!! περαστικα γαμωτο!!ρε συ!!το γιαουρτακι μπορει να του ξανακανει διαρροια!!να μου πεις αφου δε τρωει τιποτα,τι αλλο να του κανεις;

αντε πηγαινε ξεκουρασου!!

Marietta to giaourti na ksereis den kanei diaria, isa isa pou voithaei exei ena soro kala vaktiria mesa tou. To gnisio giaourtaki panta etsi me thn kaliergia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια παιζει κατι τετοιο που λες,γιατι ο,τι και να παει να πιασει στα χερια του λεει ¨μπαμπαμπα"

ακομα και το πιο ασχετο,μπαμπαμπα ακουω,οποτε κι εγω ετσι πιστευω οτι δε καταλαβαινουν τι λενε..απλα ειναι παπαγαλακια...και αυτο τους ειναι κι ευκολο,οποτε:μπαμπαμπαμπα :lol::lol:

Ευη δε το ηξερα,να το εχω υποψη μου!! :oops::oops: ειμαι ασχετη τελικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου τι κάνετε; Εγώ καλά είμαι. Μπήκα να διαβάσω τα νέα σας και θα σας καληνυχτίσω όμως γιατί γύρισε ο αντρούλης μου και καθόμαστε παρεούλα...

Θα τα πούμε αύριο. Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα φωναζει και μπαμπα κανονικα οταν τον βλεπει η οταν θελει να του δωσει σημασια αλλα μαμα του λεω μπαμπα φωναζει...αντε μην τα παρω τωρα...

καληνυχτα ευακι και αυριο θα εισαι περδικιιιιι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου τι κάνετε; Εγώ καλά είμαι. Μπήκα να διαβάσω τα νέα σας και θα σας καληνυχτίσω όμως γιατί γύρισε ο αντρούλης μου και καθόμαστε παρεούλα...

Θα τα πούμε αύριο. Φιλάκια πολλά!

καληνυχτα νατασσακι..καλα να περασετεεεε ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?? Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ--ΝΥΣΤΑΖΩ ΛΙΓΑΚΙ--Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΖΩΗΡΟΥΛΑ--ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΧ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ---ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΔΡΑΣΗ Η ΓΙΑΓΙΑ--ΑΥΤΑ!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ-ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Αντωνακης παιζει ακομα στην tv? το λεω μπας κι η Σαρα μπει...αλλα και να μπει,τα ματακια της θα κανουν καρδουλες,οποτε δε θα ειναι για πολλα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριεττακι μου σε βλεπω να κανεις μονη σου τσιγαρο σημερα στο μπαλκονι...ολες σε εγκαταλειπουν...εγω θα ειμαι για λιγο ακομα εδω...αν και ο αγαπημενος μου τον εχει ηδη ψιλοπαρει...τι θα τον κανω???τα νευρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Μαρινακι!!σε λιγο καιρο θα σε ακολουθησω κι εγω...θα αρχισω δουλεια τελη Σεπ.κι απο πριν κανα μηνα με εχει πιασει καταθλιψη,νιωθω οτι δεν εχω χορτασει το μωρο μου κι οτι ολα θα τα καλα θα συμβαινουν τωρα που θα παω γραφειο...θα το ξεπερασουμε ομως κι αυτο!!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...