Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

Καλημέραααα!

Την άλλη Κυριακή πρώτα ο Θεός τέτοια ώρα, θα έχει τελειώσει η βάπτιση και η μπεμπούλα μου θα έχει επιτέλους ονοματάκι και θα είναι Χριστιανούλα! μωρέ μήπως, λέω μήπως, έπρεπε να έχουμε καταλήξει στο όνομα ή είναι ακόμα νωρίς; :roll::roll::lol:

Ρεββέκα καλά έκανες κορίτσι μου και πήρες φόρα, άσε τη Μαριέττα να λέει! αυτό έλειπε με τόσα λίγα χρόνια σχέσης να μην είχατε και φόρα! όσο για τα ξενύχτια, μάνα κουράγιο μόνο αυτό μπορω να σου πω. Το φαγητάκι της κι εμένα μου ακούγεται πάρα πολύ, αλλά το βάρος της μια χαρά είναι.

Παναγιώτα, δυόμιση χρόνια;;; ούτε ο μεγάλος κοιμάται σερί; χαρά στο κουράγιο σου. Εχεις κι εσύ φέισμπουκ να σε κάνουμε φίλη κι εκεί;

Αντε πάω να κάνω καμιά δουλειά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalhmera manoules...

Ksekinisa na pw kalhmera kati wres prhn alla den me afine o mikros kai ta paratisa...

Koritsia to kserw pws sas epriksa alla h mesh mou einai sparalia, ponaw shmera xamila opos otan einai na sou erthei periodos kai h kilia xamila :-\ :-\ :-\ :-\ Afou proxtes mou teliwse h skazmenh giati ponaw reee..Shmera ponaei kai to stomaxi mou :cry::cry::cry:

Mou leei o antras mou to proi.." M'aresei pou theleis na kaneis kialo paidi, kologria" :o:o:o

Eutuxos twra koimounte me ton mikro, paw na kanw ena mpanaki giati tha fame shmera sthn pethera kai egw akomi saxlamarizw katado...

Elenh mhn viazeste vre me to onoma exete akomi merikes meroule na to skeftite ;));))

Mono kanoniste na mhn psaxneste ekso apo thn eklisia kai sto telos to paizete korona grama gia na apofasisete..

Rebbeka an thimame kala esu to arxises to thema me to ntoik ntoik, kai kala oti esu deennnn....

Twra glukathikes poulaki mou eeee kai theleis ko ko kathe mera ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια,τι κανετε?

εμεις μια χαρα,σπιτακι απο το πρωι ...εχουν ερθειοι γονεις μου κι σελιγο θα φαμε...

Μπηκα να πω ενα γειακαι θα τα πουμε μετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εβαλα την μικρη στην κουνια να κοιμηθει και βγηκα...δεν ακουγοταν...μετα ακουσα ενα απο τα δικα της μοναδικα γελακια οταν καταφερνει να κανει κατι!!!

ειχε σηκωθει ορθια πραμα δυσκολο διοτι το διχτυ ειναι ψιλο δεν εχει τρυπες να πιαστει!!!

ε μετα την ξαναεβαλα και το βρηκε παιχνιδι!!ολη την ωρα σηκωνοταν!!!

ετσι της εβγαλα το ενα στρωματακι της!!!να μην φτανει!!!

μεγαλουργησε η μικρη λυδια σημερα :D:D:D[smilie=wav.gif]

επισης φαγαμε και μπαμιες σημερα!!!!!!αυτααααααα!!!!

γειααα σου ελισα!!!!

κατερινα τι κανεις πως τα παει το σπορακι σου??

ευη γλυκαθηκα ναι :D:D:D:D

οσο για το φαγητο θα στειλω μαιλ τωρα στον ντοκτορ να το δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυάκι δεν θέλω να σε τρομάξω αλλά έτσι πονάω εγώ που έχω κύλη στην μέση. Αντανακλάει ο πόνος μπροστά και πονάει και το στομάχι μου. Δεν κάνεις μια αξονική ή μια μαγνητική να δεις τι είναι για να ξέρεις τι πρέπει να προσέχεις; Με μια απλή πλάκα δεν θα δεις κάτι γι' αυτό σου προτείνω κατευθείαν τις παραπάνω εξετάσεις.

Εγώ σήμερα να δεις πως πονούσα!!!! Και είχα και δουλειές. Έβαλα ένα υπόθετο voltaren και κατάφερα να υποφέρω τον πόνο αλλιως ένοιωθα ότι με κόβουν στα δυο. Άστα!

Μπράβο στην Λυδίτσα!!!!!! Μεγαλώνει κι αυτό και θα αρχίσει τις ταρζανιές μου φαίνεται...

Ελενάκι δεν έχετε αποφασίσει πως θα βγάλετε την μπουμπου βρε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Αναστασία, τόσο πολύ υποφέρεις; δεν απέδωσαν καθόλου οι φυσιοθεραπείες που σου έκανε ο άντρας σου; τι άλλο μπορείς να κάνεις; κρίμα να ταλαιπωρείσαι έτσι από τέτοια ηλικία. Ασε το έχουμε κάνει κυπριακό ζήτημα το όνομα της μικρής,κάθε φορά που ξεκινάμε να το συζητήσουμε, πετάμε κάτι άλλο και μετά πάλι ξεχνιέται το θέμα.

Εύη καλή ιδέα το κέρμα... αχ καλά το έλεγα εγώ χθες βράδυ ότι μας έχουν ματιάσει! άλλο σε βρήκε τώρα; ο πονόλαιμος πέρασε;

Λυδία συγχαρητήρια!!!!! Ρεββέκα για πες για τις μπάμιες, σκέτες της τις έδωσες ή έβαλες και άλλα λαχανικά μέσα; εγώ ακόμα τα κλασσικά της δίνω, πατατα καρότο κολοκύθι σέλινο. Μια φορά της είχα βάλει και λίγα φρέσκα φασολάκια μέσα. Πρόγραμμα φαγητού κι εμένα σαν τον γαμπρούλη μου κάνει (τι ταιριαστά μωρά βρε Εύη!), τρώει ανά 4 ώρες και συνήθως 4 γεύματα, αν προλάβει ίσως τρώει και μισό γεύμα φαριν λακτέ. Αλλιώς γάλα-φρουτόκρεμα-λαχανικά(με μοσχάρι ή κοτόπουλο)-γάλα.

Κορίτσια, σπανάκι κάνει να της δώσω; έχει δώσει καμία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Κοίμάστε όλες? Εμ βέβαια αφού όλο το βράδυ ξενυχτάτε και πίνετε ξύδια, τι περιμένετε? Ρε γμτ δεν μπορώ να συμμετέχω στις σοβαρές σας συζητήσεις... νυστάζω και την πέφτω απο τις 12 για υπνο!!! i-)i-)i-)

Εμείς είμαστε καλά, ο Νώντας έχει πιάσει κουβεντούλα με τον πατέρα του και εγώ είπα να σερφάρω λίγο. Βαριέμαι πάρα πολύ, θέλω να πάω για καφεεεεεεεεεεεε....

Χθες είχαμε πάει όλες οι κουμπάρες με τα παιδάκια μας στο Avenue και ήταν ένα τρελοκομείο. Καλά ήταν πάντως..ήπιαμε και για μισή ώρα ένα καφεδάκι.

Έρχεται η μάνα μου την Τρίτη και θα ξελασκάρω λίγο με τον μπέμπη και από την επόμενη εβδομάδα αρχίζουν τα όργανα..πιάνω δουλειά!!! :cry::cry::cry::cry:

Εμένα ο παιδιατρος δεν μου είπε κάτι ιδιαίτερο για τα λαχανικά. Να τα βάζω όλα σιγά σιγά μόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Ευγενία εγώ εδώ είμαι δεν κοιμάμαι, μερικές μερικές όμως μου φαίνεται ότι δεν αντέχουν τα ξενύχτια :lol::lol: ! πάλεψέ το μωρέ ένα βράδυ τώρα που δεν δουλεύουμε ακόμα, από ότι βλέπεις έχουμε πολύ "σοβαρές" συζητήσεις τα βράδια! Κι εσύ στις 12 ξεκινάς δουλειά; μαζί θα φάμε το πακέτο της πρώτης μέρας ε; ουφ....

Κι εγώ βαριέμαι, έκανα τις δουλίτσες μου και μόλις κοιμήθηκε η μικρή και ο μπαμπάς άρχισα να χαζεύω στο ίντερνετ. Αργότερα θα πάμε να φάμε στην ταβέρνα που κλείσαμε για μετά τη βάπτιση, οπότε θα κάνω και τη βολτούλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δε κοιμομουν,ο μπεμπης ειχε τρελα κεφια,μετα το φρουτο στις 10:30 τον επιασε ο υπνος στις 13:30 μεχρι 14:30..προλαβαμε να φαμε σαν ανθρωποι με τον Μανο και μετα τον ταισα...σημερα εφαγε μοσχαρακι με πατατες μιση ντοματα και μια χουφτα φακες (το πρωτο νερο το πεταξα Σαρα,Παναγιωτα καλυτερα να το πεταμε :lol::lol: )..ρε σεις!!το φαγητο που περισσευει καλο ειναι να το τρωμε,ξερετε ποσες βιταμινες εχει μεσα;την αλλη δοση βεβαια την βαζω στο ψυγειο για την επομενη,ενταξει δε τρωω το φαγητο του παιδιου :oops::oops: ακομα και τα φρουτα,ο,τι περισσευει το καθαριζει η μανουλα...οσο σιδηρο και να τρωω εξαιτιας του παιδιου μου,τα μαλλια συνεχιζουν να πεφτουν ακαθεκτα..αρχιζω κι ανησυχω :(:(

κοριτσια επειδη τωρα ξεραθηκε στον υπνο,παω να την πεσω μεχρι να ξαναξυπνησει...σιγουρα θα σας δω το βραδακι!!

Ελενη δεν εχω δωσει σπανακι ακομα,βαριεμαι να το καθαρισω :oops::oops: αν κι η γιατρος μας εχει πει ολα τα φρεσκα φρουτα και λαχανικα και οσπρια εκτος απο φραουλες...

πρωτη του μηνα ξεκιναμε αυγο..διαβασα σημερα το χαρτακι που εχει σημειωσει και λεει:σφιχτο,μονο κροκος για 2 φορες την εβδομαδα και αργοτερα το ασπραδι...καποια κοπελα παλια ειχε ρωτησει για το αν θα ειναι μελατο ή σφιχτο..δε θυμαμαι ποια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!!!!!τι κανετε??????????και εμενα σπανακι μου ειπε να της δινω!!!!!εγω σημερα ειμαι πολυ χαλαρη την εχει η μανα μου ολη μερα!!πηγα τη βολτουλα μου και τωρα χαλαρωνω!σε κανα δυορο θα μου την φερουν!!!σασ φιλαω γλικα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αυτο με τους γιατρους που ο καθενας λεει οτι να ναι για φαγητο!!!μου την σπαει!!!

εμενα μου ειπε ολα τα λαχανικα εκτος μελιτζανα και φασολια μην την πειραξουν τουλαχιστον οχι ακομα!!!

τις μπαμιες μην φανταστεις μεσα στην σουπα 4 με 5 και μετα τις αλεσα με ολα τα αλλα!!!σελινο καροτο πατατα κολοκυθι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αυτο με τους γιατρους που ο καθενας λεει οτι να ναι για φαγητο!!!μου την σπαει!!!

εμενα μου ειπε ολα τα λαχανικα εκτος μελιτζανα και φασολια μην την πειραξουν τουλαχιστον οχι ακομα!!!

τις μπαμιες μην φανταστεις μεσα στην σουπα 4 με 5 και μετα τις αλεσα με ολα τα αλλα!!!σελινο καροτο πατατα κολοκυθι!!!

αυτο λεω και εγω με τους γιατρους τι ναπω πια???????ο καθενας τα δικα του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι!!!!!!!

πως περασατε την Κυριακη σας;;εμεις τα ιδια..πολυ βαρεμαρα...

Μαριεττα στο αλλο θεμα ρε γραφω απο την αρχη ;) καταλαβες;;αχχχχ μας ενωσαν τα ξενυχτια με τα κοριτσια αυτα!!!!!

Αλλωστε και εσεις τωρα εχετε αρχισει να ξεδιπλωνετε το συγγραφικο σας ταλεντο... :lol::lol::lol:

μεχρι τωρα με το σεις και με το σας γραφατε :lol::lol::lol: (χιουμορ ε;; ) με εξαιρεση τη Σαρα βεβαια που τα εδινε ολα απο την αρχη!!!!!!!!

Εγω λαχανικα δινω τα παντα απλα τα εισαγω ενα ενα ωστε αν υπαρχει καποιο θεμα να καταλαβω σε τι οφειλεται.

Ρεββεκα..για τον υπνο τωρα..ο Νικολας σαν νεογνο δεν κοιμοταν σχεδον καθολου..σα μωρο πολυ δυσκολα..και σαν νηπιο με πολλες ιδιαιτεροτητες...μολις καπως αρχισε να κοιμαται (εστω και μαζι μας) γεννησα το μπεμπη!!!!Αραααααααααααα ..καταλαβαινεις!!!

Πολυ κουραση και μυαλο κουρκουτι!!!!!!

Καλα..η κορη σου τα σπαει ρεεεεεεεε!!!!!!!!!!

Ελενη και ολες δηλαδη..στο φεις ειμαι η Panayiota Kats@#%%# ..η νυφη ..θα με βρειτε απο το μαμυ...εχω κανει λαικ!!!!δεν εχω φωτο εκει.γενικα ειμαι κατα της προβολης στο νετ...λογω ειδικοτητας εχω δει πολλες παπαριες. (καθηγητρια πληροφορικης)

φιλια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πού εισαστε;βολταρετε;εμεις ειμαστε μεσα αποψε..ο μικρος αφου κοιμηθηκε στις 17:40 για μεσημερι :shock: και ξυπνησε στις 19:30 κι εφαγε το γιαουρτακι του κι αφου ο μπαμπας βλεπει ποδοσφαιρο...Μαρια χαλια η ομαδα..καιρος να την αλλαξετε :lol::lol: μειναμε μεσα :(:(

δε πειραζει,εχω βαλει πλυντηρια,σιδερωσα,φαγητο ο μικρος εχει ετοιμο για αυριο...πλακα,πλακα βγαινουν αρκετες δουλειες αν μενεις σπιτι το απογευμα και δεν πας τα παιδακια βολτα...

ελπιζω να βρω καποια αργοτερα (-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω εβαλα την μικρη για υπνο!!!πλατσουρισε στο μπανακι της,εφαγε το ρυζαλευρο και κοιμηθηκε!!!σημερα ολη μερα 1 ωριτσα μονο κοιμηθηκε!!!

εκανα καποιες δουλειες μην φανταστητε!!!!τα ασιδερωτα ακομα με κοιτανε και εχω και ενα σωρο πλυντηρια!!!μου ειπε ο τζεμ θα μου φερει γυναικα να σιδερωσει!!

εδω οι αντρες φερνουν παντα γυναικα μια φορα την εβδομαδα για να βοηθανε στις δουλειες!!απιστευτο εεε???εχω να σας πω πολλα απιστευτα ακομα για τους τουρκους!!!

νυσταζω αλλα δεν θελω να κοιμηθω θελω να σερφαρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα πηγατε τσουπρες μονο 17 σελιδες κατι ειναι και αυτο...κοριτσακια μου τι κανετε???εγω μολις εκατσα μετα απο μια ζορικη μερα..με τρεξιματα..οταν ερχεται το σ/κ το χειροτερο μου...με την δουλεια που εχουμε...πρεπει να τα κανω ολα τσακα τσακα να παω μαγαζι και παλιοτερα ο μπεμπης καθοταν στο καροτσι του και εκανα δουλεια...τωρα για να ηρεμησει τον χωνω στο συρταρι...(ειπε καμια κατι για κακομεταχειρηση????εεε???ακουσα κατι???)τι να κανω αφου ειναι περιεργος και θελει να πιανει...απο το να τσιριζει μεσα στο καροτσι η να τον εχω συνεχεια αγκαλια καλα ειναι και μεσα στο συρταρι..ευτυχως ειναι μεγαλο και βαθυ και ετσι δεν εχω φοβο πως θα πεσει...

βρε κοριτσια να αρχισω να ανυσηχω???γιατι το παιδι μου δεν με φωναζει καθολου???το πρωι ξυπνησε και φωναζε μπαμπα παλι...δεν λεω πως δεν κανει χαρες αμα με βλεπει το αντιθετο και ολη μερα πεφτει πανω μου με φιλαει με σαλιωνει χαιδευει τα μαλλια μου αλλα μαμα γιατι δεν λεει???τι του εχω κανει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!!Τι κάνετε???Μπαίνω,σας διαβάζω και βγαίνω!!Έκανα πάλι δουλίτσες σήμερα,τώρα που άρχισε να μπουσουλάει ο μικρός,κάθε μέρα πέφτει σκούπισμα-σφουγγάρισμα...ουφ...

Μαρία,θα το πει και το μαμά!!Θα βαρεθείς να το ακούς (αν γίνεται βέβαια αυτό)!!Στο ζευγάρι που πήγαμε χθές,έχουν μια μικρή 17 μηνών και λέει μπαμπά και μαμάνια!!Έχει πολύ γέλιο όταν το λέει!!

Ρεββέκα,στείλε και σε μένα μετά τη γυναίκα!! ;)

Κορίτσια,από ποια ηλικία μπορώ να βάλω ταχίνι στην φρουτόκρεμα ή στο ρυζάλευρο του μικρού???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο αυτο το σφουγγαρισμα δεν το μπορω...και με το σπιτι πανω κατω κοντευω να διαλυθω..γιατι δεν εχω κορμι λαμπαδα ακομα αναρωτιεμαι... :shock::shock::shock: αννουλα μου δεν ξερω για το ταχινι οτι και να πω ψεμα θα ειναι...αλλα γιατι θες να του δινεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με προβλημάτισε η παιδίατρος που λέει να του δώσω συμπλήρωμα στον 8ο μήνα για να πάρει ασβέστιο και σίδηρο.Και επειδή δεν θέλω να αποθηλάσω ακόμα,σκέφτομαι να του δώσω ταχίνι για να τα πάρει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες .........

μολις ηρθαμε απο μοναστηρακι,κρασι ,σουβλακι ,παγωτο ...

Μαρα μην φυγεις ρε.....

παω να δω στο σταρ τον αντωνακι...τον μπαντερας!!!!!!

θα σας πουλησω σημερα

αννουλα οχι ακομα ταχινι,γιατι αν και πολυ υγιεινο.....πολυ αλλεργιογονο(σουσαμι)

εγω δινω σπανακι απο την αρχη

σας φιλω ,ισως ξαναμπω γιατι ειστε σαν την ηρωινη ενα πραγμα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρεπιπτόντως,έχω μια ιδέα για το νέο θεματάκι,που θα χρειαστεί σύντομα!! "Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010...και τα περίχωρα!!" Πως σας φαίνεται??!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια αυτο με το μαμα ξαναπες το!!απο το πρωι που θα ξυπνησει,μεχρι το βραδυ που θα κοιμηθει,τα αυτια μου ακουνε ενα ¨μπαμπαμπαμπαμπα"...του λεω μανα δεν εχεις;με κοιταει,γελαει και ¨μπαμπαμπα"...ο Μανος φυσικα γελανε και τα μουστακια του κι ολο του λεει και καλα:"πες μαμα!!πες μαμα",αλλα σιγα μην επιμεινει και μενω εγω με το παραπονο!! ο δικος σου τουλαχιστον σε φιλαει,ο δικος μου δεν ειναι των φιλιων γενικα!!μονο μαλλια ξερει να τραβαει κι απο μαμα κι απο μπαμπα...δεν εχει παραπονο!!!

Αννουλα ιδεα δεν εχω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με προβλημάτισε η παιδίατρος που λέει να του δώσω συμπλήρωμα στον 8ο μήνα για να πάρει ασβέστιο και σίδηρο.Και επειδή δεν θέλω να αποθηλάσω ακόμα,σκέφτομαι να του δώσω ταχίνι για να τα πάρει...

εχει δικαιο,τα νεογνα εως τον 3 μηνα εχουν αποθεματα σιδηρου και ασβεστιου απο την εμβρυικη τους ζωη....μετα θελουν να τα παρουν απο την διατροφη τους και μαλιστα σε μεγαλες ποσοτητες γιατι εχουν αυξημενες αναγκες...μπορεις ομως να δωσεις σταγονες σιδηρου αντι να κοψεις θηλασμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου θηλαζεις αν παιρνεις εσυ συμπληρωμα δεν περναει και στο μωρο???και το ξερει πως δεν θες να σταματησεις τον θηλασμο???συζητησε το καλυτερα με την παιδιατρο η με κοπελες που θηλαζουν και θα σου πουν καλυτερα απο μενα...

ειρηνη καλα περνας...μπραβο κοπελια μου...εσυ θα ξαναμπεις εδω ποιες θα ειναι???

αχ μαριεττα μου τα ιδια κανει και ο δικος μας μπαμπας αλλα και εγω το πρωι που ξυπναει με το μπαμπα στο στομα σκουνταω τον αλεξη και του λεω ο γιος σου σε φωναζει...δεν πειραζει πηγαινε εσυ μου λεει αμα πει μαμα θα πηγαινω τρεχοντας τωρα σηκω εσυ... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...