Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

Ase pou eimai sta oria na vgw kai na kanw fasaria milame. H gitonisa mou (ergenisa) exei partaki kai h mousikh terma mpenoun vgenoun varane thn porta :evil::evil::evil: Tha tous sixtirisw se ligo...

Ase pou se ligo tha kanei axalinoto sex me ton paranomo erasth ths (t'axei me pantremeno) kai egw tha kserostaliazw edw monh mou... =p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντε Ευάκι πήγαινε να ξεκουραστείς, έχεις και τις ευλογίες της Μαριέττας και τις δικές μας! Καληνύχτα και καλή ξεκούραση! περαστικάααα!

Πω πω κάποιος μας μάτιασε, αρρωσταίνουμε, γκρινιάζουν τα μωρά μας... βρήκα τίτλο για το επόμενο θέμα, "φτου σκόρδα"....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Σαρα,ενταξει η Ελενη εχει την μικρη ανησυχη,εσυ τι ανησυχιες εχεις και καις καρβουνο;

μηπως θελετε να την κανουμε ολες και να ακολουθησουμε την Ευη στα στρωματακια μας;

μη ντρεπεστε καλε!!

διαφορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ase pou se ligo tha kanei axalinoto sex me ton paranomo erasth ths (t'axei me pantremeno) kai egw tha kserostaliazw edw monh mou... =p~=p~[/quote:2noy6pz1]

Aman malonoun twra.......Ftaiw egw pou einai ola anixta kai autoi malonoun sto mpalkoni??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ase pou se ligo tha kanei axalinoto sex me ton paranomo erasth ths (t'axei me pantremeno) kai egw tha kserostaliazw edw monh mou... =p~=p~[/quote:2na40m6m]

βρε την κακομοιρα την Ευουλα τι της ετυχε αποψε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Ευάκι πήγαινε να ξεκουραστείς, έχεις και τις ευλογίες της Μαριέττας και τις δικές μας! Καληνύχτα και καλή ξεκούραση! περαστικάααα!

Πω πω κάποιος μας μάτιασε, αρρωσταίνουμε, γκρινιάζουν τα μωρά μας... βρήκα τίτλο για το επόμενο θέμα, "φτου σκόρδα"....

δεν ειναι κακος ο τιτλος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emeis exoume live sindesh kai hxomonosh mhden.....Kai auto to koritsi ola ta kanei pia..... :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

μπραβο της ...και μετα λεμε τι βρησκουν οι αντρες μας στις αλλες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο της ...και μετα λεμε τι βρησκουν οι αντρες μας στις αλλες :lol:[/quote:38d9l00f]

Auth den exei paidia skulia na frontisei Eirhnh mou giauto, olh mera mpipppp oneirevete..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια την Δευτερα σκεφτομαι να την κανω για το χωριο των παπουδων μου με το μωρο,θα ειναι κι η αδελφη μου με τα μικρα και η μητερα μου...απο την αλλη,πού να σας αφησω και να γυρισω και να μη βρισκω τον μπουσουλα μου;ειναι θεμα κι αυτο,γιατι εκει δε θα εχω internet...

κοριτσια μη ξεχναμε τις επαναληψεις που ζηταει επιμονα η Παναγιωτα!!! :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κατηγορησα την Ευη,αλλα τωρα μουντζωστε με,σταυρωστε με...θελω να παω να κοιμηθω!!! :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

θα μου μιλατε αυριο;

σας παρακαλω!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxxx re Marietta thn alh evdomada pou tha eimai monh mou edw tha figeis??? :(:(

Koritsia kalh h parea sas alla thn kanw giati etsi opos paw tha me vrei o antras mou to proi na koimame pano sto pliktrologio...Filia koukles...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη ερχομαι μαζι σου!!!

Καληνυχτα κορες!!

ε ρε οι πρωινες!!!φτιαξτε διπλο καφε!!!με μπολικο καιμακι!!

σιγα τωρα μη καθεστε να διαβαζετε τα κατεβατα μας!!!καντε καλυτερα πραγματα πρωι-πρωι...ποτιστε τα λουλουδακια σας,βγαλτε τα σκυλακια σας εξω για πιπι,παρ΄τε ματι στον απεναντι κουκλο που σας κοιταει ενω ειστε στην βεραντα...τετοια ομορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, θα σας μιλάμε και αύριο μην ανησυχείτε!

Εύη, όταν λες να εξελίξω τον τίτλο, πες καμιά ιδέα βρε! θα την χρειαστούμε πολύ σύντομα όπως πάμε :D

Καληνύχτααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια την Δευτερα σκεφτομαι να την κανω για το χωριο των παπουδων μου με το μωρο,θα ειναι κι η αδελφη μου με τα μικρα και η μητερα μου...απο την αλλη,πού να σας αφησω και να γυρισω και να μη βρισκω τον μπουσουλα μου;ειναι θεμα κι αυτο,γιατι εκει δε θα εχω internet...

κοριτσια μη ξεχναμε τις επαναληψεις που ζηταει επιμονα η Παναγιωτα!!! :-?:-?:-?

μπα αμα φυγεις θα πατωσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

ουφ ρε κοριτσια 17 σελιδες δεν τα διαβασα ολα γιατι ειμαι σιγουρη οι μισες θα βριζατε η μια την αλλη :D:D:D:D:D:D:D

ρε τι γυναικαρες εισαστε σας ειδα σε φωτο στο φατσομπουκη φτου φτου!!!

μαριετακι η αμελι ειναι η αγαπημενη μου ταινια σαουντρακ μαλλι τι αλλο να πω εχω ταυτιστει!!!το μαλλι το κανω οπως εκεινη!!!οσο μπορω και επισης κανω και αυτα που κανει παλιοζιζανιο ξωτικακι!!!!αλλα ελα βαλε καμια φωτο να σε δω να εχω εικονα με πια μιλαω!!!εστω στηλτην σε μυνημα προσωπικο!!!!

κοριτσια εχτες παλι ακοστε ωρες!!9 κοιμηθηκε,ξυπνησε 1 εβαλα πιπιλα ξανακοιμηθηκε μετα 2.30 ηπιε γαλα,μετα 6παρα ηπιε γαλα μετα 7!!

πεστε μου οτι δεν ειμαι η μονη που τα τραβαω αυτα τα ξενυχτια!!!

επισης αποτι βλεπω το τελευταιο σας γευμα κατα τις 9 ειναι γαλα και οχι ρυζαλευρο κτλ!!!

αν ομως το τρωει σημαινει οτι πειναει???αν δεν ηθελε δεν θα το ετρωγε εεε??τι λετε??ουφ πρεπει να μιλησω με τον ντοκτορ μου!!!

αυγο μου ειπε καλα βρασμενο και οχι καθε μερα 2 φορες την βδομαδα απο μια σταλια στην μυτη του κουταλιου αλλα εγω δεν εχω δωσει ακομα φοβαμαι!!!

κοριτσια εχω παρει φορα παλι ξεσαλωσα το βραδυ :D:oops::oops::oops::oops:

καθηστε εσεις εδω να πεινετε καπνιζετε και ξενυχτατε!!!! :D:D:D:D:D

και επισης οχι μην κανουμε το λαθος να αρχισουμε να μιλαμε στο φατσομπουκη!!!!εδω ειναι καλα!!!απλα αποτο φατσομπουκη γνωριζομαστε καλητερα!!!

καλη κυριακη ομορφες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!

Που ειναι η περιληψη οεοοοοοοοοοοο?????????? :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Ρεββεκα οχι ρε ..δεν εισαι η μονη που ξενυχτας!!!Εγω το Σεπ. κλεινω 2μιση χρονια αυπνιας!!!! :?:?

Και μη μου πειτε να τα εκατοστησω!!!! :lol::lol::lol:

Και επισης ποιο φατσομπουκι καλε;;;εδω δεν προλαβαινουμε να διαβασουμε το μαμυ ..το φειςμπουκ μας μαρανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!!

ξυπνησα 08:10!!! το παιδι ειχε σηκωθει και επαιζε κι εγω κοιμομουν η μουλαρα :oops::oops:

σηκωθηκα οπως οπως,του εφτιαξα το γαλατακι του,το ηπιε και τωρα ξανακοιμαται!!!

ειμαι αχρηστη!!

Ρεβεκκα θα μπεις τιμωρια για μια εβδομαδα!!τι πραγμα ειναι αυτο με σενα κοπελα μου!! θα τον ξεζουμισεις τον αντρα σου [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

εκτος κι αν πατε καρφωτοι για το δευτερο,οποτε με τις ευλογιες μου :)):))

αν και με τα ξενυχτια που κανεις με το Λυδιακι,δεν ειμαι σιγουρη αν θα το αντεξεις απο τωρα!!

βεβαια τα παιδακια διαφερουν πολυ μεταξυ τους,πχ ο αδελφος μου ηταν πολυ ησυχο μωρο,εγω στην συνεχεια ημουν μες στην γκρινια,η μαμα μου για 9 μηνες ηταν σε αναμμενα καρβουνα με την παρτη μου,η μονη αγκαλια που με ηρεμουσε ηταν του μπαμπα μου,αλλα πού να το θυμαμαι; 8-}8-}

παω να φτιαξω το φαγακι του για το μεσημερι...

φιλια σε ολες!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...