Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαριέττα νομίζω ότι σε βρήκα κι εγώ. Καλέ ποιά είναι η κοπέλα στη φωτο;;; μήπως βρήκα άλλη;

ε μη μου πεις οτι δεν αναγνωριζεις την Μαριε ττα μας στην φωτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να καταλαβω ,γιατι οταν φρικαρω με αυτο το θεμα,φρικαρω ξαφνικα ετσι απλα ,χωρις να εχουμε τσακωθει η να εχει γινει κατι :?

Εγώ τις περισσότερες φορές που φρικάρω με αυτό το θέμα, είναι επειδή έχει γίνει κάτι, έστω και μικρό όχι απαραίτητα κάτι σοβαρό. Νομίζω ότι οι περισσότερες γυναίκες έτσι είμαστε, θέλουμε και την επιβεβαίωση για να νιώθουμε ότι δεν μας θεωρούν δεδομένες, ειδικά οταν είμαστε και πολλά χρόνια στη σχέση. Αλλά εκείνοι, άντρες παιδί μου, που να το καταλάβουν αυτό; Μας θεωρούν περίεργες και ονειροπαρμένες μάλλον που ζητάμε τέτοια πράγματα

Καλέ, η σύνδεσή μου σέρνεται μου φαίνεται.... πατάω υποβολή και κάνει 10 ώρες να μου δείξει τα καινούρια μηνύματα... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενω η Αμελι ειναι πολυ σχετικη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

αλλαξε μαρη και εσυ την φωτο...μου το παιζεις ελευθερη και ωραια και πολλα υποσχομενη

βαλε τον γιο σου να δειξεις οτι εισαι μανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ego koritsia ti na pw akomi tosa xronia eimaste mazi oute mia fora den mou exei arnithei to sex....

Isa isa pou an tou kanw esto kai mia mikrh xironomia trexei san to skulaki....

Alla egw exw varethei na eimai monh mou sinexia giati doulevei vevea oxi oti girnaei o anthrwpos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλαξε μαρη και εσυ την φωτο...μου το παιζεις ελευθερη και ωραια και πολλα υποσχομενη

βαλε τον γιο σου να δειξεις οτι εισαι μανα[/quote:1sbjv6du]

Etsi pes ta Eirhnh..... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κι εγώ άλλη Μελίτα είχα βρει, μάλλον την ίδια με την Εύη! καθόμουν και ξανακοιταζα τη φωτό, την ξανακοίταζα, ποιά Αμελί λέω αυτή δεν έχει καμία σχέση, α χα χα χα χα τα έχω παίξει βραδιάτικο! τι ήθελα και το γύρισα από το baileys στη μαυροδάφνη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θελει σπρωξιμο κι απο τις δυο μεριες...αν σπρωχνει μονο ο ενας,ο αλλος που σπρωχνεται γλυκαινεται για λιγο καιρο,αλλα αυτος που μονιμως σπρωχνει μενει με το παραπονο:γιατι μονο εγω;

δε ξερω τι φταιει,υποψιαζομαι οτι η ρημαδα η συνηθεια κανει ζημια μεγαλη..

ενα απογευμα,ενω ο μικρος ειχε τα δικα του και γενικως ημουν χαλια,ξαφνικα ερχεται μια αναλαμπη,τον παραταω στο κρεββατι του,παω κανω μπανιο και τα διαφορα,φτιαχνω μαλλι,φοραω κοντη φουστα και τοπακι,ειχα ξαπλωσει στον καναπε και διαβαζα...ηταν περιπου η ωρα που ερχοταν ο Μανος..ε!! με ειδε και του φουντωσε!!βεβαια δε καναμε κατι εκεινη την ωρα,γιατι ο μικρος ειχε φουντωσει διαφορετικα...αλλα θελω να πω οτι ταρακουνηθηκαν λιγο τα νερα....

θελει δουλεια γαμωτο κι αν εισαι κουρασμενος,ευκολα το βαζεις δευτερη και τριτη προτεραιοτητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ego koritsia ti na pw akomi tosa xronia eimaste mazi oute mia fora den mou exei arnithei to sex....

Isa isa pou an tou kanw esto kai mia mikrh xironomia trexei san to skulaki....

Alla egw exw varethei na eimai monh mou sinexia giati doulevei vevea oxi oti girnaei o anthrwpos.

Σε αγαπάει βρε ο άνθρωπος, κι εσύ παραπονιέσαι άσπλαχνη γυναίκα!

Στο θέμα σεξ ούτε εγώ έχω πρόβλημα, αλλού τα τσουγκρίζουμε εμείς! αλλά τελοσπάντων και αυτά στο παιχνίδι είναι, για να μη βαριόμαστε λέω εγώ τώρα...

Για τα υπόλοιπα, συμφωνώ απόλυτα με τη Μαριέττα, με κάλυψες πλήρως! φταίμε κι εμείς όχι μόνο αυτοί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε αγαπάει βρε ο άνθρωπος, κι εσύ παραπονιέσαι άσπλαχνη γυναίκα!

Στο θέμα σεξ ούτε εγώ έχω πρόβλημα, αλλού τα τσουγκρίζουμε εμείς! αλλά τελοσπάντων και αυτά στο παιχνίδι είναι, για να μη βαριόμαστε λέω εγώ τώρα...

Για τα υπόλοιπα, συμφωνώ απόλυτα με τη Μαριέττα, με κάλυψες πλήρως! φταίμε κι εμείς όχι μόνο αυτοί

Kala edw me ton idio mas ton eauto den ta vriskoume kathe mera, einai dinaton..

Marietta kai emena me kalipses pliros...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαρα εισαι εδω;

Ελενη αυτες οι σαγιοναριτσες οι μαυρες στην φωτο σου,ειναι της διπλανης πορτας ή δικες σου;συγνωμη κιολας,αλλα καθε φορα που ζαχαρωνω το κοριτσακι,το ματι πεφτει στις σαγιοναρες 8-}8-}8-}8-}8-}

Κοριτσια σκεφτειτε τον νεο τιτλο του θεματος μας,γιατι αν παμε ετσι την αλλη εβδομαδα αλλαζουμε και παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia eimai lioma, alhfh gia kalous, sernome..... #-o#-o#-o#-o(-|(-|(-|(-|

Paw na thn pesw kai aurio mera einai.....

God natt , puss puss :-*:-*:-*

αυτο δεν το περιμενα απο σενα!!! εισαι και Θεσσαλονικια κι υποτιθεται ξερετε απο καλο ξενυχτι!!!

ου!! να μου πας στο κρεββατακι σου σαν καλο κοριτσι i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)

και φρονιμα!!!δε θελουμε κουνελες εδω!!!μονο κουνελακια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ante twra to pira polu varia kai tha minw ligaki akoma, gia na mhn lete pws sas poulaw katalaves...

οχι!!να πας να κοιμηθεις,γιατι εισαι μια ταλαιπωρημενη μανα...

πηγαινε τωρα και παρε και depon!!!

καληνυχτα!!!

μη σε δω μεσα αλλο σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Σαρα,ενταξει η Ελενη εχει την μικρη ανησυχη,εσυ τι ανησυχιες εχεις και καις καρβουνο;

μηπως θελετε να την κανουμε ολες και να ακολουθησουμε την Ευη στα στρωματακια μας;

μη ντρεπεστε καλε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...