Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

ελενη σημερα καις καρβουνο.........................

πολυ αργα πας

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Twra mou thimises to ergo me ton kourkoulo pou fonaze, "oxi alo karvouno" to thimaste??

Ti komatos htan kai o kourkoulos sta niata tou eee??? Theos xoreston...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευη πολυ κυνηγητο φανταζομαι πεφτει!!!!!!!!!!! :)):)):)):))

ο δικος μου μαλλον το πηρε αποφαση οτι κοκο θα εχει τον αλλο μηνα...μολις με καληνυχτησε,ειδε οτι ειμαι καρφωμενη εδω,κουνησε το κεφαλακι του(το πανω κεφαλακι =))=))=))=))=)) κι εφυγε αθορυβα για να μην ξυπνησει και το πλασματακι μας :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Twra mou thimises to ergo me ton kourkoulo pou fonaze, "oxi alo karvouno" to thimaste??

Ti komatos htan kai o kourkoulos sta niata tou eee??? Theos xoreston...[/quote:26z8574m]

θα βρυκολακιασουμε σημερα;πώς την εχεις δει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ αργα γραφεται ολες................βαριεμαι

τουλα αυτο με το γεροπαραξενη το περνω πισω :D

πώς κι ετσι;μηπως επειδη ειμαι γρηγορο πιστολι; :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη εσένα βγήκε για δουλειά ο άνθρωπος, τι να κάνει; φροντίζει για την οικογένειά του. Τελοσπάντων κάπου σε αυτό το θέμα φταίω εγώ, κι εμένα με κυνηγούσε συνέχεια κι εγώ ως λεχώνα και κουρασμένη τον απέφευγα. Και τώρα με κυνηγάει μερικές φορές όταν είμαστε στα καλά μας δεν μπορώ να πω, απλά τον τελευταίο μήνα δεν είμαστε στα καλά μας.

Δεν πειράζει Ειρήνη πες τα να ξεδώσεις, όλοι φρικάρουμε κατά καιρούς!

Μαριέττα δεν νομίζω να είναι δοντάκι. Το έχω πάρει απόφαση πλέον, θα βγάλει δόντια λίγο πριν την παντρέψουμε.

Σόρυ κορίτσια που καθυστερώ, η μικρή είναι λίγο ανήσυχη απόψε. Πόσο χαίρομαι που σας έχω παρέα τώρα και με κάνετε να χαμογελάω! Να είστε καλά φιλεναδίτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι εχει προβληματα στον παραδεισο;ευχομαι να βρειτε γρηγορα τις ισορροπιες σε ο,τι αντιμετωπιζετε....ολα λυνονται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα δεν εγινε,

απλα σημερα θυμηθηκα οτι θελω να μου δειχνει περισσοτερο,οτι με θελει!!!!!!!!!!!!

να μου πεις τι θυμηθηκες και εσυ τωρα....

τελικα μηπως θα ειμαι πιο χαρουμενη αν παθω αλτζχαιμερ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να το θυμομαστε ρε αυτο;τι ειναι αυτα που λες;και τι σε εκανε να το θυμηθεις αυτο;ρε μπας και σου εχει γυαλισει κανενας αλλος και απο δω το πας,απο κει το φερνεις..και γενικως ψαχνεσαι;ρε μπας!!!

θα σε στειλω μουτσο στα καραβια του γιου σου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ειρήνη, τι καθόμαστε και θυμόμαστε εμείς οι γυναίκες! εκείνον, αν τον ρωτήσεις, θα σου πει "γιατί, τι άλλαξε;" :roll: . Καλύτερα θα είμαστε με αλτζχάιμερ μάλλον :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw koritsia gia na pw thn amartia mou exw psilozalistei apo thn mpiritsa kai apo ton ponokefalo kai den eimai grigorh shmera...

Alla kai esois eiste psofimia mou fenete...

Marietta pote exeis skopo na me apodexteis sto FB????

Exei posh wra pou sou estila etima filias :-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε ,απλα εγω ειμαι πιο πολυ απο εσενα[/quote:w3jyww00]

[smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να το θυμομαστε ρε αυτο;τι ειναι αυτα που λες;και τι σε εκανε να το θυμηθεις αυτο;ρε μπας και σου εχει γυαλισει κανενας αλλος και απο δω το πας,απο κει το φερνεις..και γενικως ψαχνεσαι;ρε μπας!!!

θα σε στειλω μουτσο στα καραβια του γιου σου!!!!!!!!!!!

και που να τον δω να μου γυαλισει????προλαβαινω και να ηθελα????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw koritsia gia na pw thn amartia mou exw psilozalistei apo thn mpiritsa kai apo ton ponokefalo kai den eimai grigorh shmera...

Alla kai esois eiste psofimia mou fenete...

Marietta pote exeis skopo na me apodexteis sto FB????

Exei posh wra pou sou estila etima filias :-w:-w:-w

το ειχα κλειστο,κατσε να το ανοιξω και θα το σκεφτω :lol:

ρε!!δεν εχω κανενα μηνυμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ειρήνη, τι καθόμαστε και θυμόμαστε εμείς οι γυναίκες! εκείνον, αν τον ρωτήσεις, θα σου πει "γιατί, τι άλλαξε;" :roll: . Καλύτερα θα είμαστε με αλτζχάιμερ μάλλον :lol:

δεν μπορω να καταλαβω ,γιατι οταν φρικαρω με αυτο το θεμα,φρικαρω ξαφνικα ετσι απλα ,χωρις να εχουμε τσακωθει η να εχει γινει κατι :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apla kala einai oi antres na mhn mas theoroun dedomenes giati kai ta poulakia sto klouvi kamia fora to skane gia ala klouvakia....

Vevea egw eimai ths gnomhs na sizitame prota gia to ti mas enoxlei kai an o alos sinexizei to idio violi tote kala na pathei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Σαρα,θα μου βγαλεις το σαρα-κι....(καλο ε!!!)...μηπως εισαι λιγο κουρασμενη,μπερδεμενη,ζαλισμενη,σιχτιρισμενη και τα βλεπεις λιγο θολα και μαυρα;μου βγαζει παραπονο και γκρινια λιγο αυτο..αν λεω μαλακιες,διορθωσε με...

(μου αρεσει να με διορθωνουν,γινομαι καλυτερη!!!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Σαρα,θα μου βγαλεις το σαρα-κι....(καλο ε!!!)...μηπως εισαι λιγο κουρασμενη,μπερδεμενη,ζαλισμενη,σιχτιρισμενη και τα βλεπεις λιγο θολα και μαυρα;μου βγαζει παραπονο και γκρινια λιγο αυτο..αν λεω μαλακιες,διορθωσε με...

(μου αρεσει να με διορθωνουν,γινομαι καλυτερη!!!!!!!!!)

σε διορθωνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...