Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

λοιπον τουλακι......θα βγαινουμε μαζι......αφου οι αντρες μας ,μας παραμελουν

θα βρουμε γκομενακια και ολα καλα

βεβαια ισως χειαστει να φοραμε και κανενα κορσεδακι για την κοιλιτσα...αλλα δεν βαριεσαι...

ετσι σε περνει η κατω βολτα....ξεκινας με κορσε και φτανεις στο κομπινεζον :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ta eksanthimata eksafanistikan opos enfanistikan Elenh alla to xesimo sinexizete akathekto....

Emena den vlepw katholou kala kai anisixw....

Ευη ο γαμπρος μου οταν του λεω καμια φορα οτι με ποναει ο λαιμος μου,με συμβουλευει οτι το καλυτερο ζεστο για τον λαιμο ειναι κατι που αν το γραψω θα με κοψει η Λενα,οποτε σας αφηνω να το καταλαβετε μονες σας =))=))=))=))=))=))=))=))

ενταξει μεγαλα κοριτσια ειμαστε,η ωρα το επιτρεπει και οι μικρες εχουν παει για υπνο :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον τουλακι......θα βγαινουμε μαζι......αφου οι αντρες μας ,μας παραμελουν

θα βρουμε γκομενακια και ολα καλα

βεβαια ισως χειαστει να φοραμε και κανενα κορσεδακι για την κοιλιτσα...αλλα δεν βαριεσαι...

ετσι σε περνει η κατω βολτα....ξεκινας με κορσε και φτανεις στο κομπινεζον :lol:

ειμαι μεσα!!! αλλα με εναν ορο:κορσε εγω δε βαζω που να χτυπιεσαι κατω στα πατωματα!!!

ναι ρε συ!παμε για κανενα γκομενακι..αντε να κανουμε καμια τρελιτσα ακομα...τι κι αν ειμαστε μανες;κι οι μανες εχουν ψυχη!!!!

Υ.Γ. μικρες εσεις το πρωι που θα διαβαζετε,αυτο πηδηξτε'το :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη ο γαμπρος μου οταν του λεω καμια φορα οτι με ποναει ο λαιμος μου,με συμβουλευει οτι το καλυτερο ζεστο για τον λαιμο ειναι κατι που αν το γραψω θα με κοψει η Λενα,οποτε σας αφηνω να το καταλαβετε μονες σας =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

ενταξει μεγαλα κοριτσια ειμαστε,η ωρα το επιτρεπει και οι μικρες εχουν παει για υπνο :)):)) :))

Malon einai kino antriko astio auto Marietta mou giati kai o paneksipnos o antroulhs mou otan tou lew gia ponolaimo mou leei " exw to katalilo farmako gia ton ponolaimo, theleis???" kai meta gelaei ponira...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι μεσα!!! αλλα με εναν ορο:κορσε εγω δε βαζω που να χτυπιεσαι κατω στα πατωματα!!!

ναι ρε συ!παμε για κανενα γκομενακι..αντε να κανουμε καμια τρελιτσα ακομα...τι κι αν ειμαστε μανες;κι οι μανες εχουν ψυχη!!!!

Υ.Γ. μικρες εσεις το πρωι που θα διαβαζετε,αυτο πηδηξτε'το :lol::lol::lol:

Kale ti einai auta pou diavazw :o:o:o ??? Thelw kai egw na kseportisw mazi sas.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια.....κοιμαται του καλου καιρου ε μα εγ ωθα φταιω αν ενδωσω σε ανηθικες προτασεις :roll:

Kane kati re si na ton afipniseis ton anthrwpo....Apo tote pou gennhses deeeennnnn????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενη που εισαι?

"τρεχει,τρεχει,τρεχει το νερο"....σαν το σηριαλ η Λενη....Ελενακι μη θυμωσεις,αλλα ετσι οπως σε φωναξε,αυτο μου θυμισε..κι οχι τιποτα αλλο,αλλα το εχει επαναληψη και το βλεπω... 8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόρυ κορίτσια, μιλούσα στο τηλέφωνο. Κανονίζετε ξεπορτίσματα βλέπω ε;;; και για να σας προλάβω, δεν μιλούσα με γκομενάκι βραδιάτικο :P

Καλά είναι η μικρή Μαριεττάκι, ευχαριστώ! σαν να βήχει μερικές φορές και με τρομάζει, αλλά νομίζω ότι πνίγεται από τα σάλια της. Ούτως ή άλλως θα πάω στην καινούρια παιδίατρο από εβδομάδα οπότε θα σιγουρευτώ.

Και ο δικός μου πήγε να ξαπλώσει, δεν κοιμάται ακόμα αλλά όπου να'ναι... i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kane kati re si na ton afipniseis ton anthrwpo....Apo tote pou gennhses deeeennnnn????[/quote:31zhb8hb]

η Σαρα τον ταιζει κοιλιακα,στομαχικα...ο αντρας ομως πρεπει να την ταισει σεξουαλικα...

γιατι εμεις πρεπει να τους κουνιομαστε δηλαδη κι αυτοι να περιμενουν το κοκο;δε καταλαβα;ασε που εγω ειδικα βαριεμαι να κουνιεμαι..μονο οταν εχω τον μικρο αγκαλια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kane kati re si na ton afipniseis ton anthrwpo....Apo tote pou gennhses deeeennnnn????[/quote:2n7rewch]

ε οχι και ετσιιιιιιιιιιιιιιι,ειπαμε

αλλα που ειναι το φλερτ? το παθος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Σαρα τον ταιζει κοιλιακα,στομαχικα...ο αντρας ομως πρεπει να την ταισει σεξουαλικα...

γιατι εμεις πρεπει να τους κουνιομαστε δηλαδη κι αυτοι να περιμενουν το κοκο;δε καταλαβα;ασε που εγω ειδικα βαριεμαι να κουνιεμαι..μονο οταν εχω τον μικρο αγκαλια :lol::lol:[/quote:hlm2ew5l]

ΕΥΓΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόρυ κορίτσια, μιλούσα στο τηλέφωνο. Κανονίζετε ξεπορτίσματα βλέπω ε;;; και για να σας προλάβω, δεν μιλούσα με γκομενάκι βραδιάτικο :P

Καλά είναι η μικρή Μαριεττάκι, ευχαριστώ! σαν να βήχει μερικές φορές και με τρομάζει, αλλά νομίζω ότι πνίγεται από τα σάλια της. Ούτως ή άλλως θα πάω στην καινούρια παιδίατρο από εβδομάδα οπότε θα σιγουρευτώ.

Και ο δικός μου πήγε να ξαπλώσει, δεν κοιμάται ακόμα αλλά όπου να'ναι... i-)

ετοιμαζεται για νεο δοντακι,το βηχαλακι αυτο σημαινει!!!αντε βρε!!!

και για δε μου λες να εχουμε καλο ρωτημα:01:30 πού μιλαμε βραδυατικα κι ο αντρας μεσα ετοιμαζεται να κοιμηθει;α!!δε μας τα λες καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emena pou vgike gia doulia ti na pw :|:| kai thn alh evdomada ta apogevmata- vradia monh mou tha eimai.....

πλακα μας κανεις?

τουλαχιστον ο δικος σου κανει κατι αποδωτικο τα βραδια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Σαρα τον ταιζει κοιλιακα,στομαχικα...ο αντρας ομως πρεπει να την ταισει σεξουαλικα...

γιατι εμεις πρεπει να τους κουνιομαστε δηλαδη κι αυτοι να περιμενουν το κοκο;δε καταλαβα;ασε που εγω ειδικα βαριεμαι να κουνιεμαι..μονο οταν εχω τον μικρο αγκαλια :lol::lol:[/quote:10bgbbkv]

Egw koritsia doksa ton Alax parapono den exw, olh mera (otan einai edw dld) me kinigaei gia sex kai egw den tou kathome alios olh mera san ta kounelia tha eimastan...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα μας κανεις?

τουλαχιστον ο δικος σου κανει κατι αποδωτικο τα βραδια :lol:[/quote:35lacyol]

αμαν ρε Σαρα,τον εχεις καψει τον αντρα σου σημερα!!δειξε λιγο Ελεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...