Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

Τι να σου πω βρε αναστασακι μου?οπως και να εχει ο γιατρος θα σου πει να προσεχεις για να εχει και το κεφαλι του ησυχο.. Αλλα ρε παιδι μου, ειναι αναγκη να στερεισαι ολα εκεινα που ειπαμε?!

Πωπω... Πηγα ξανα στην σελ 70 και χαζεψα λιγο τον κουκλο της χριστινας.. Τι γλυκο που ειναι μωρε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασία μου μίλησε άμεσα με τον διαβητολόγο σου......μην ταλαιπωρείσαι άδικα βρε κοριτσάκι μου...;!!!.....δεν μπορεί να μπεις σε διατροφή χωρίς να υφίσταται λόγος!!!

Δώρα μου....τί καλά η μπεμπούλα σου.....!!!...αχχχχ....σε λίγο καιρό και εσύ θα την κρατας αγκαλιά εε?...αχχχχ....τέλεια...να μου την φιλήσεις και θα δεις θα πάρει θέση......μην αγχώνεσαι άσκοπα...!!...

Ηλιαννάκι μου....πολλα φιλάκια...:)

Άννα Μαρία μου καλή αρχή με το σχολείο......βουρρρρρρρρρρρ στην διόρθωση των γραπτών από αύριο..:)..χιχιχιχι.....παρεούλα με τον Ανδρέα...!!!:)....

Αγγελική μου ηρέμησε η κοιλίτσα μου......ευτυχώς με λυπήθηκε το μικράκι μου και δεν με πιέζει....:)....

Μυριαμάκι μουυυυυυυ...ξεκούραση καλή μου..:)

Πολλά φιλάκια σε όλες μαςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο τι τραβάς με αυτό το πράγμα;Άντε να δούμε τι θα πει ο διαβητολόγος.

Ελπίζω να είναι απλά στο όριο.Η διαίσθησή μου λέει ότι θα είσαι μια χαρά φραουλίτσα απλά θα προσέχεις λίγο τη διατροφή σου!!!

Ηλιαννάκι να μπαίνεις συχνότερα γιατί μας έλλειψες!!!!

Muriamaki πως είσαι;

'

Γλυκιά Μικι σε φιλούμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΦΑΓΑΜΕ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΝΤΙΛΙΒΕΡΙ Κ ΕΙΧΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ Κ ΚΑΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!!!!!

ΕΥΗ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΕΙΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΠΟΝΑΣ Ε?ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΠΗ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!!!!ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ!!!!!!

ΕΠΙΣΤΙΜΗ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΝΥΧΤΙΚΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ Κ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΒΑΛΙΤΣΑ!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΚΟΚΑΛΑ ΚΛΠ.ΕΙΧΑ Κ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ Κ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ?

ΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΑ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΝΧΩΘΩ.

ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!Κ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΙΔΙΟΣ ΕΣΥ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμάκι μου....προσοχή και χαλάρωση τώρα.....ταλαιπωρήθηκες κοριτσάκι μου γλυκό....ετοιμάζω εξώδικο για την νέα σουβλακερί...:)....θα πάρουμε και αποζημίωση...:)...σε φιλώ γλυκά..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εδω ειμαι παλι...συνεχιζουν οι πονοι και τα πετρωματα...για να δουμε...εχω και τη μανα μου εδω και μου λεει τα νερα θα σου σπασουν...παω για περπατημα μετα...οτι μπορω και εγω...εεε τοσο λιγο που εμεινε,.Επιστημη εμεις μιλαμε καιρο και ετσι ξερουμε τα περισσοτερα ονοματα με το καιρο θα μας μαθεις και εσυ...Τεντυ μου...κατι ηθελα να σου πω και το ξεχασα...χιχιχι..αλτσχαιμερ...καλαααα..παει το εχασαααα....ειδατε τι γλυκο της Ττιτινας...αχ...αντεεεε συντομα και στα δικα μας,,,σας αφηνω παω για μπανακι..αα Αναστασια λες την Κυριακηηη...μακαρι δεν λεω οοοχι....χιχιχιχ...αχ ατιμο πραγμα...να κοιτας καθε ποτε ειναι ο πονος και αν ειναι δυαντοτερος απο τον προηγουμενο....δεν σπανε τα νερα να τελειωνουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι έφθασε η ώρα κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε περιμένουμε με κομμένη την ανάσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για θυμήσου τι ήθελες να μου πεις............................

Φιλιάααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε θυμηθικα...μεχρι τις 36 βδομαδας εχεις χρονο να γυρισει..το μετα ειναι δυσκολο...εμενα μου ελεγε η γιατρος την προηγουμενη βδομαδα που ειχα φρικαρει..οτι μπορει να γυρισει(ημουνα στις 37 βδομαδες)τελικα σημερα παραδεχτικε οτι ηταν πολυ δυσκολο να γυρισει...να σου πω τι εκανα εγω...περπατημα πολυ...εκανα και δουλειες με κατι μπαλονια το σκ και επισεις καθομουνα οκλαδον..ανοιγει λεει η λεκανη και κανει χωρο να γυρισει το παιδι...κανε και εσυ γιατι λεει λογω οτι το κεφαλι ειναι πιο μεγαλο λογω βαρυτητας κατεβαινει κατω...σας φιλω παω για μπανακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα βρε κοριτσια το ψυχολογικο ειναι που με ταλαιπωρει περισσοτερο, εχω δεν εχω, εχω δεν εχω....αυριο θα μαθουμε τελικα τι παιζει....

Ευη ερχεταιιιιιιιιιιιιιιιι δεν αργει......

Μιριαμακι περαστικα σου βρε κοριτσι μου, αμαν!!!!

Καλα κουκλος ειναι της τιτινουλας μας!!!

Δωρακι ασε τα νευρα κροσια, το στομαχι δαντελα.....

Μικι μου τι κανεις βρε ψυχη μου?

Ηλιανακι,κατερινουλα,μαρακι,επιστημη,νια,βανεσσακι,νασιουλα,αγγελικουλα φιλια στις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μυο είμαι μια χαρούλα δόξα τον θεούλη...:)....και εγώ και το μπεμπάκι μου...:)...καθόμαστε στο γραφείο και γράφουμε παρεούλα..;).....χιχι...έχω την καλύτερη συντροφιά..;)...

εσυ καλή μουυ τί κανεις?....η φραουλίτσα σου..???... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω την κουρασα την φραουλιτσα μου αυτες τις ημερες και σωματικα και ψυχολογικα και μου γυρισε πλατη η σκατουλα και δεν την καταλαβαινω πολυ και αγχωθηκε η μανουλα.... :P καλα να ειναι μωρε και ας μου θυμωνει... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσες μου, που ειστε?τωρα που μπηκα εγω δεν ειναι καμια μεσα?

Μολις φαγαμε και νιωθω πολυ πρησμενη!καθομαι τωρα στην αυλη κι εχει ωραια δροσουλα!Ο μπουμπουκος μου πρεπει να εχει λοξυγκα γιατι νιωθω την κοιλια μου να κουνιεται ρυθμικα..

Μυριαμακι μου, προσεχε καλη μου αυτα τα φαγητα απ εξω.. Εμενα ο γιατρος μου ειπε να τα αποφυγω.. Πχ δεν τρωω τωρα στην εγκυμοσυνη ουτε σαλατες ουτε κρεατικα απ εξω γιατι δεν εμπιστευομαι κανεναν..

Δωρα μου, εχει χρονο για να γυρισει η μικρη..αν δεις οτι δεν γυρναει σου εχω λυση..που θα γυρισει στο λεπτο!!

Μικι μου, εχεις καλη συντροφια !!!το εχετε συνειδητοποιησει οτι δεν ειμαστε μονες μας?ωρες ωρες το σκεφτομαι και χαιρομαι μονη μου...

Ευη, εγω λεω σαββατο.. Τυχερα μωρα τα σαββατογεννημενα λενε!!

Δεν θυμαμαι αλλα τωρα... Σορυ κοιλιτσες μου..

Ειναι κανεις εδω?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου νάζια σου κάνει βρε η φραουλίτσα σου νάζια...:)......αφού χωρίς εσένα δεν μπορεί...:)...χάιδεψε την κοιλίτσα, ψιθύρισε της και γλυκά λογάκια και θα δεις για πότε θα ανταποκριθεί..:).....

Αγγελική μου όντως δεν είμαστε μόνες πια.....ειδικά από την στιγμή που αρχίζουν και κουνιούνται τα μικρούλια μας η συντροφιά τους είναι δεδομένη....αχχχχχχχχχ...τα μωράκια μας...;).......έχετε δροσιά εσείς?...γιατί εδώ έχει πολύ υγρασία και ανυπόφορη ζέστη...ουφφφφφφφφφφφφφφ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω και κατι μερες εχει δροσουλα τα πρωινα και το βραδακι.. Μονο εξω!?οταν κοιμομαστε βαζουμε κληματιστικο.. Εχω ξαπλωσει εξω στην αυλη στο σαλονακι και βλεπω τα αστερια.. Χθες επεσε ενα αλλα μεχρι να καταλαβω οτι ηταν αστερι... Ηταν αργα, δεν προλαβα να κανω ευχη...ηταν πολυ κοντα γιατι εβγαλε μια τεραστια λαμψη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ένα αστέρι πέφτει πέφτειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι........πωπωπω....με μεράκλωσες τώρα Αγγελική μου...;).....εδώ πάλι έχουμε πολυ ζέστη σήμερα από το πρωί....δεν αντέχετε......περιμένουμε με το μικράκι μου τον μπαμπά μας να τελειώσει με την θεραπεία για να φύγουμε...;).....μήπως και μας πάει καμιά μικρή βολτίτσα..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικακι μου, δυστυχως δεν εχω ερθει ποτε καβαλα.. Λογικα ομως πρεπει να εχει δροσουλα εκει..πιο βορειο σημειο που εχω παει ειναι η χαλκιδικη.. Ειχαμε ερθει πενταημερη θεσσαλονικη στην τριτη λυκειου.. Μεγαλη πολη η καβαλα παντως!!!εχει και πολλους φοιτητες εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εύχομαι κάποια στιγμή να πάρεις τον αντρούλη σου και τον μπεμπούλη σας και να έρθετε να την δείτε.....αντικειμενικά είναι πολύ όμορφη πόλη...:)......έχει ΤΕΙ οπότε οι φοιτητές δίνουν λιγάκι ένταση, κέφι και ζωντάνια...;)......δροσούλα έχουμε αλλά πάντα σε συνδυασμό με την υγρασία που κυριολεκτικά καθιστά την ατμόσφαιρα αποπνικτική... :roll::roll: ......ειδικά κάτι τέτοιες μέρες με ζέστη.....:)....εσύ καλή μου πού μένεις?....δεν θυμάμαι...... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μενω λεμεσο,ερωτευτηκα εναν συμφοιτητη μου και εφυγα απο την ελλαδιτσα μας πριν πεντε χρονια..μενω λιγο πιο εξω απο την πολη, μεσα στο πρασινο..εχει δροσια την νυχτα αλλα και πολλα κουνουπια.. Απο υγρασια εχουμε κι εδω αρκετη .. Βεβαια μεγαλωσα στην λευκαδα που εχει και θαλασσα και λιμνοθαλασσα οποτε εχω μαθει να ζω με την υγρασια..

Μου λειπει η ελλαδα κι ας εχει τα χαλια της.. Απο μακρια την αγαπας περισσοτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρέεεεεεεεεεεεε.....αμέσως θυμήθηκα ότι ζεις εκεί.......μαζί με την Άννα Μαρία...;)..αχχχχ.......δεν πάμε καλά.....το μωρό μου πήρε το μυαλό....:)... :lol::lol::lol::lol: ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...