Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

Χριστίνααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΙ φάτσαρος είν' αυτόοοοοοοοοοοος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Τι μαγουλάρες!!!!!!!!!!!!!! Θέλωωωωωωωωω!!!!!!!!! Αυτό το αθώο και άκακο πλασματάκι σε είχε ξεπατώσει τόσο καιρό;

Γιατί δεν μπορείς να θηλάσεις βρε; Λογικό είναι να νιώθεις περίεργα, θα συνηθίσεις!

Αγγελική, γιατί να έχω τα νεύρα μου; Από τη στιγμή που δε χρειάζεται να ξυπνήσω απ' τις εξήμιση, δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα. Ούτε μαθητές θα έχει, οπότε, απλά θα πάμε και θα γνωριστούμε. Φέτος θα έρθουν πολλοί καινούριοι συνάδελφοι. Να δούμε τι φρούτα θα μας έρθουν! Έβαλα τώρα και φτιάχνω δύο κέικ, βανίλια με κομματάκια σοκολάτας (το πιο εύκολο), το ένα για το σπίτι και το άλλο θα το πάρω στο σχολείο για το καλό!

Βανεσσάκι, εσύ είσαι διορισμένη και ο άντρας σου αναπληρωτής ή και οι δύο αναπληρωτές; Ο δικός μου πήγε σήμερα και έκανε αίτηση στο Ανοιχτό Σχολείο του Δήμου για να διδάξει σκάκι. Είναι πολύ πιθανόν να τον πάρουν, αλλά θα πρέπει να δημιουργηθεί και τμήμα.

Νία, παστίτσιο ε; Εμείς σήμερα κοτόπουλο με πατάτες λεμονάτο στην κατσαρόλα! Απ' τα καλύτερά μου!

Αναστασία, καλά αποτελέσματα! Περιμένουμε νέα!

Εύη; Τι έγινε; Γέννησες; :)

Κατερινούλα, μόλις την είδα αυτήν στο κομμωτήριο σκέφτηκα να γυρίσω και να φύγω, αλλά δεν προλάβαινα. Με έπιασε εξ απροόπτου!

Νάσια, κι εγώ σε ξένες τουαλέτες δεν πάω για χ...ο. Για κατούρημα πάω, αλλά δεν κάθομαι. Μισο-στέκομαι.

Λένα, είδες που αγχωνόσουν; :) Εμένα ο γιατρός είναι κορυφαίο ότι με ξεαγχώνει με τον τρόπο του γι' αυτά που αγχώνομαι και με αγχώνει γι' αυτά που δε δίνω σημασία...

Ελπίζω να μην ξέχασα καμία.

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νάσια, κι εγώ σε ξένες τουαλέτες δεν πάω για χ...ο. Για κατούρημα πάω, αλλά δεν κάθομαι. Μισο-στέκομαι.

=))=))=)) Μιά απ'τα ίδια κι εγώ...............

Άντε καλή αρχή στο σχολείο και καλή χρονιά να έχετε!!!!!!!!!!! Εντωμεταξύ μια που ανέφερα εχθές αυτή την παμπάλαια σειρά "ο Ανδροκλής και τα λιοντάρια του" κοίτα σύμπτωση, το έχουν βάλει επανάληψη στην ΕΤ1.....τώρα το πήρα χαμπάρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω λόγια Χριστινάκι μου.....:)........είναι κούκλος ο γιόκας σου....φτουυυυυυυυυ....φτουυυυυυυ.....το μαναράκι μου.....είναι σκέτη γλύκα......μας τρέλανες για τα καλά τώρα...:).........να τον χαίρεστεεεεεε....;)...Δεν μπορείς να θηλάσεις γιατί δεν έχεις γάλα ή δυσκολεύεσαι με το μωρό?.....έλααα...όλα θα πάνε καλά κουκλίτσα μου...:)......είοναι θέμα ημερών να συνηθίσετε ο ένας τον άλλον...:).......πολλά φιλάκια....;)

Καλημέρα και σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια μου...:)...καλό μήνα να έχουμε, με νέα γεννητούρια και σύντομα να κρατάμε όλες τα νινάκια μας αγκαλίτσα..:)

Πολλά φιλάκιααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: Είδες Μίκι μου......δεν μελετούσα καλύτερα ένα τσουβάλι λύρες?????? :mrgreen:

Τί κάνεις εσύ κοριτσάκι μου???? Είσαι καλύτερα???? Το νινί?????? Πολλά φιλάκια στην κοιλίτσα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μου, εγω ειμαι διορισμενη και ο συζυγος αναπληρωτης!!περιμενουμε να δουμε τωρα ποτε και που θα τον καλεσουν...

καλη σχολικη χρονια!!!εσυ ποτε θα παρεις αδεια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η άδειά μου αρχίζει 24 Οκτωβρίου, αλλά μάλλον θα πάρω αναρρωτική από αρχές Οκτωβρίου, εκτός κι αν συμβεί κάτι απρόοπτο, π.χ. έχω πολλές συσπάσεις, οπότε θα πάρω άδεια όποτε θεωρήσει ο γιατρός ότι πρέπει. Για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχιιχιχιχιχιιχ...... :lol::lol::lol::lol::lol: ...πες το ψέματα.......λίρες και πάλι λίρες...... :lol::lol: .......

σήμερα Νάσια μου είμαι καλύτερα δόξα τον Θεούλη......δεν με πονάει η κοιλιά.......χθες το μικράκι μου με πίεζε τόσο πολύ χαμηλά που δεν μπορούσα να κουνηθώ......με πονούσε πολύ.......τί το χάιδευα...τί το παρακαλούσα να μετακινηθεί λιγάκι παραπάνω.....τίποτα αυτό...:)......αφού λέω στον άντρα μου κάποια στιγμή....έτσι μου έρχεται να κάνω κατάκορυφο για να ανέβει λίγο ψηλότερα....χαχαχαχαχ :lol::lol::lol::lol::lol: ......σήμερα όμως το μωράκι μου είναι ψηλά και δεν με πονάει καθόλου...:).....

εσείς πώς είστε?......η Μαρία σου επέστρεψε σπίτι?...το ποδαράκι της?........η μικρούλα σου πώς είναι ?.....σε φιλώωωω..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ταλιμπανίτσα μου είναι ακόμα στην μαμά μου Μίκι μου αλλά να σου πώ την αμαρτία μου......έτσι όπως είμαι τώρα καλύτερα θα περνάει εκεί....εδώ εγώ ούτε να παίξω μαζί της μπορώ, ούτε να την κυνηγάω, ούτε βόλτες να την πηγαίνω......αύριο μάλλον όμως θα την φέρουμε πίσω για να ξεκουραστούν λίγο και οι γονείς μου....Το σαβ/κο που θα έρθει πάλι η αδερφή μου θα με βοηθήσει κι εκείνη!!!! Το ποδαράκι της ακόμα την ψιλοενοχλεί την καημενούλα......όλο μας το δείχνει για να το κάνουμε μάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ το κοριτσάκι μου.....μάκια θέλει για να γίνει καλά...;).......σαφώς και είναι δύσκολο Νάσια μου να παίξεις μαζί της......το καταλαβαίνω απόλυτα......μετά από καποιο σημείο η κοιλιά μας είναι ανασταλτικός παράγοντας για πολλά πράγματα...:)...αλλά δεν πειράζει...είναι προσωρινό....μετά θα παίζεται όλοι μαζί με την μικρούλα σας...;)....μην στενοχωριέσαι...πρέπει και εσύ να ξεκουραστείς καλή μου..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εγωωω...αχχ μολις ειδα τις φωτο με το μικρο της Χριστινας και τα ξεχασα ολαα...μα ιδιο η Χριστινα ομως....ο μπαμπας φιλικη συμμετοχη εεε...λοιπον τα νεα μας...γυρισαμεεεεεε...χεχεχε...κατι ειχα καταλαβει αλλα αμα δεν εχεις ενα μινι υπερηχο σπιτι ρε παιδι μου πως να σιγουρευτεις εεε???Ειναι τωρα 2800 τελος τα χαπια...μου ειπε αν θελω και σημερα να τα παρω..της ειπα οχι ευχαριστω...και μιας και εχω ηδη πονους..ακανονιστους βεβαια αλλα εχω..μου ειπε πως υπολογιζει σε κανα 3ημερο να γεννησω...λετεεεε μακαριιι...αν οχι..τοτε ξαναπαω την αλλη Πεμπτη...ο αντρας μου πιστευει μεσα στο σκ οτι θα γεννησω..μιας και ηδη ο οργανισμος εχει μπει στη διαδικασια...μωρε τωρα που εκοψα τα χαπια...καναμε και τις ενεσεις τα κιλα ειναι μια χαρα...ας ερθει οποτε θελει...εχουν αρχισει και τα μπουκωματα χαμηλα...για να δουμε...τωρα πλεον μετραω ωρες...Αννα Μαρια οτι θες η βαπιτσα η σακουβαγιαζζ(ετσι το λεω εγω)οτι σε βολευει καλε...διαβασα και για τα ντοπλερ που κανατε μια χαρα εεε???τελειααα...περιμενουμε νεα και απο τις αλλες που εχουν γιατροο...αντεε πλεον επισημα ειμαι η επομενη που γενναωωωω...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου λείπει πολύ το κοριτσάκι μου Μίκι μου....αλλά πλέον δεν μπορώ να κουμαντάρω το σώμα μου!!!!! Ακόμα κι όταν ξεκουράζομαι.....κουράζομαι :lol: Υπομονή, λίγο έμεινε ακόμα........μετά θα αρχίσουν άλλα δύσκολα με δύο μωρά αλλά τουλάχιστον θα έχω το παιδάκι μου μαζί μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι ακριβώς Νάσια μου...:).......οπότε λίγη ακόμη υπομονή από εσένα και από την Μαρία σου και όλα θα επανέλθουν στους προηγούμενους κανονοκούς ρυθμούς.....απλά θα προστεθεί και η μπεμπούλα σας.... :lol::lol: ....πολλά φιλάκια...;)

Εύη μου...με το καλό να κρατήσεις μέσα σε λίγες μέρες την μικρή σου αγκαλιά...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γεια σας!!!!!!!!!τι κανετε??????πως ειναι οι κοιλιτσες με τα μωρακια????????

καλο μηνααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να εχουμε με ευχαριστα νεακια κ τα εποομενα γεννητουρια!!!!!!

ευη η σειρα σου τωρα!!!!!!

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω κοριτσακια μου καθολου,καθως εχετε γραψει τοσα μα τοσα πολλα κ εγω εχω μεινει στη 44 σελιδα!!!!κ ουτε νομιζω να καταφερω να τα διαβασω ολα αυτα!!!!!!!!!

πιστευω να μην εχω χασει κατι....!!!!!!! εχω αγχωθει που δεν σας προλαβαινω...!!!

εμεις καλα ειμαστε , ο μπεμπης του δινει κ καταλαβαινει , αφου τις πιο πολλες φορες πεταγομαι!!!χιχι

πιανω χερακια ποδαρακια.... αχ ειναι τοσο υπεροχα!!!!!!!

μονο που ποναω πολυ κοριτσακια μου!!!!!!πονανε κ τα κοκαλα μου μεση , πλευρα , πλατη...!!!!!δεν μπορω καθολου κ στον υπνο!!!!!!!!

θα προσπαθησω να μπαινω οπως πριν κ να μην χανομαι γιατι μου λειψατε πολυ!!!!!

6 βδομαδουλες μας μεινανε μεχρι να γνωριστουμε κ απο κοντα με τον μικρουλη θησαυρο μου!!!!!!!!αχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!

αααααα κοριτσια να σας ρωτησω : εσεις που γεννατε οκτωβριο τι νυχτικακια θα παρετε καλοκαιρινα η μακρυμανικα??????

θελω να παω να ψωνισω κ δεν ξερω τι???

πολλα φιλακια !!!!!!!!!!!!!!!!1111

τα λεμε το απογευμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε χριστινάκι όντως τι ομοιότητα ειναι αυτή??Δεν χωραει αμφιβολία!Να σου ζήσει το αντράκι σου!Κάνε υπομονή κ όλα θα στρώσουν σιγα σιγα!

Ηλιάννα μου εγώ εχω πητ 4/10 εχω αγοράσει καλοκαιρινά.Εσυ εισαι καμια 10αρια μερες πιο μετά αλλά δεν νομιζω να εχει βαλει κρυο που να θελει μακρυμανικο..

Εύη μου τα εκοψες τα χαπάκια?Επιτελους τωρα που πήρε παλι θεση η μικρουλα σου είσαι ετοιμοπόλεμη!Σου εύχομαι με το καλο να ερθει χωρις να ταλαιπωρηθεις καθόλου!

Μικυ μου καλυτερα η κοιλίτσα σημερα διαβασα!Όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.

ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΩΠΤΙΚΟ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ ΜΟΥ.

ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ "HOT" ΝΕΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ.

ΤΙΤΙΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΣ. ΝΑ ΕΧΕΙ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ.

ΕΥΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΔΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΟ ΤΟΚΕΤΟ.

ΝΑΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ. ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ.

ΑΥΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ, ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΟΜΕ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΘΩ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου έφτασε η ώρα!!!!!!!!!!!!! Άντε με το καλό!!!!!!!!!!!! Πωπω πώς περνάει έτσι ο καιρός βρε κορίτσια!!!!!!!

Εγώ πάντως θα πάρω κοντομάνικα νυχτικάκια γιατί σίγουρα θα έχει ζέστη ακόμα.....όταν γέννησα την κόρη μου που ήταν Δεκέμβρης είχα πάρει μακρυμάνικα και έβγαλα την μπέμπελη στην κλινική......απαπααααα δεν την ξαναπατάω!!!!!!

Επιστήμη μου με το καλό λοιπόν και ο γιόκας!!!!

Ηλιαννάκι μου μην εξαφανίζεσαι......πονάς κι εσύ παντού ε????? Σκατόγριες καταντήσαμε :lol: κι εμένα όλα τα κόκκαλα με πονάνε......άσε ο ύπνος....δράμα κατάσταση!!!!!!! Αφού πλέον δεν κοιμάμαι, όλο πλευρό αλλάζω γιατί πιάνομαι...σηκώνομαι τρείς την ώρα για πιπί.......όταν ξημερώσει αρχίζουν σειρά τα χαπάκια.....εεεεεεεε δεν είναι ξεκούραση αυτή!!!!!

Έκανα λίγες δουλίτσες, με βοήθησε και ο άντρας μου αλλά μου φαίνεται ότι παρακουράστηκα.......θα πάω να ξαπλώσω λιγάκι, θα τα ξαναπούμε το βραδάκι κοπελούδες!!!!!!!!!!

Φιλάκια και καλό μεσημέρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, Εύη, ήρθε η ώρα και για σένα!!!

Νάσια, άσε τις δουλειές! Αφού πρέπει να ξεκουράζεσαι!

Μίκι, σου πέρασε η κοιλίτσα ε; Ωραία!

Επιστήμη, θα σου βάλω κακό βαθμό. Περιμένω να δω βελτίωση μέσα στα επόμενα εικοσιτετράωρα, αλλιώς θα μείνεις ανεξεταστέα. Α, τώρα που είπα ανεξεταστέα, τι ωραία που από αύριο θα έχω να διορθώνω γραπτά όσων κόψαμε πέρσι και όσων θέλουν να εισαχθούν στο σχολείο με κατατακτήριες... Ελπίζω οι πρώτοι να το ξανασκεφτούν και να μην έρθουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημένες μου φίλες!!!!!!!!!

Γύρισα από το Doppler, όλα καλά δόξα το Θεό!!!!!!!!Η μπεμπούλα μου έχει μεγαλώσει έφθασε τα 2.115 το γλυκουλίνι!!!Όλες οι μετρήσεις είναι φυσιολογικές, αλλά μου είπε ο γιατρός να ξεκουράζομαι λιγάκι γιατί ο δείκτης του αμνιακού υγρού είναι στα φυσιολογικά όρια αλλά λίγο πεσμένος!!Η μικρούλα μου δεν έχει γυρίσει ακόμα….Μου είπε ο γιατρός ότι έχω ακόμα περιθώριο αλλά κάπως μου ήρθε………………Μακάρι να γυρίσει το καμάρι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τιτινάκι να σας ζήσει ο κούκλος σας!!!!!!!!!!Έχει φοβερή φατσουλίτσα!!!!!!!!!Είναι σκέτη γλύκα και ίδιος η μανούλα!!!Καλή λοχεία μικρό μου και όλα θα πάνε μια χαρά!!!Τα φιλιά μου και την αγκαλιά μου!!!!!!!!!

Εύη μου μια χαρά τα νέα σου!!!!!!!!!Γύρισε η μικρή Μίλα!!!!!!!!!!!!Την περιμένουμε, με το καλό κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Muriamaki τι έπαθες καλή μου;Περαστικούλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άννα Μαρία τι βόμβα ήταν αυτή στο χθεσινό κομμωτήριο;Το τι κυκλοφορεί είναι άλλο πράγμα. Όσο για τη διάρροια μου έχει συμβεί και εμένα, σε καταλαβαίνω!!!!Καλή αρχή σήμερα!

Νασιούλα είσαι πιασμένο καλό μου; Μήπως στραβοκοιμήθηκες; Άντε με το καλό να πας και εσύ για Doppler, πάντα τις κάνουμε κοντά τις εξετάσεις!!

Αναστασάκο καλά αποτελέσματα!!!!Είμαι σίγουρη ότι θα μας φέρεις τα καλύτερα νέα!!!!!!!!!!!!!!

Miki μου μπράβο που είσαι καλύτερα κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!

Λένα μου όλα μια χαρούλα τελικά είδες και ο μπεμπάκος πρώτος!!!!!!!!!!!!Χαίρομαι πολύ πολύ!!!!

Νία μου με το καλό να δεις σήμερα τα νινάκια σου!!!!!!!!!Περιμένουμε νεάκια!!!!!!!!!!!!!!

Βανεσσάκι χαίρομαι που περάσατε όμορφα εχθές!!!Τώρα να ξεκουραστείς όμως φιλενάδα!!!!!!!!!!!!

Επιστήμη καλώς ήρθες, με το καλό να γίνεις μανούλα και πάλι!!!!!!!

Ηλιαννάκι που είσαι;Εγώ λέω να πάρω κοντομάνικο νυχτικάκι γιατί φοβάμαι μην έχει ζέστη και δεν θα μπορώ να το παλέψω με τίποτα!!

Κατερινούλα φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, εδω ειμαι κι εγω!!!

Χριστινακι μουυυυυυ, τι κουκλος ειναι αυτος?!πωπω.... Εμεινα μιλαμε.. Ιδιος εσυ!!!!αχ μωρε ειναι πολυ ομορφο.. Να σας ζησει και παλι.. Γερο και καλοτυχο να ειναι!!!

Ευη μου, ειδες που γυρισε τελικα η μηκρη?!ολα ειναι ετοιμα τωρα..αντε!

Δωρα μου, μεγαλωσε κι εσενα το παλικαρακι σου!!! Να ξεκουραζεσαι και να κανεις οτι λεει ο γιατρος!

Μικι, εισαι καλυτερα απ οτι διαβαζω..ξεκουραση κι εσυ!

Κατερινακι, μετα την ευη εισαι εσυ,ε?

Βανεσσακι, κι εσυ καθηγητρια?εχεις αδεια η θα πας κανονικα?

Ηλιαννα, εγω πηρα κοντομανικα νυχτικα αλλα θα βαλω κακ ρομπουλα αν κρυωσω..

Νασια μου, νιωθεις κι εσυ σαν να εισαι 80χρονων ?κι εμενα με ποναει η μεση μου και η πλατη μου.. Δεν παλευεται η κατασταση..

Επιστημη, με το καλο το αγορακι σου...

Αννα μαρια, λενακι, αναστασια.. Φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας σουσουραδιτσες μου!!!!!να'μαι κ παλι!!!!! η που θα χανομαι η που δεν θα ξεκολαω!!!!!χαχα!!

κοιμηθηκα με τα παιδακια μουθτο μεσσημερι , ξεκουραστηκαμε , φαγαμε τα γεμιστουλια μας κ τωρα αυτα παιζουν κ εγω ξαπλα στον καναπε με το λαπτοπακι αγκαλια!!!!χαχα!!!!!

κατ'αρχην απ'οτι ειδα εχουμε καινουρια εγκυουλα κ ηδη μανουλα στην παρεα μας!!!!!

ΕΠΙΣΤΗΜΗ μου καλως ηρθες καλη μου στην ομορφη παρεουλα μας!!!!!!!!!! να χαιρεσε το παιδακι σου κ με το καλο να ερθει κ το δευτερο παιδακι σας στην οικογενεια σας!!!!!!

εγω ειμαι η Ηλιανα εχω ηδη δυο παιδακια την Αννα Μαρια 3 1/2 χρονων κ τον Αγγελο 1 1/2 χρονων!!!!!κ περιμενω το τριτο μου παιδακι που ειναι αγορακι!!!!!

αννα μαρια μου αχ πολυ γελαω ετσι που τα λες, να'σαι καλα!!!!!!!! με τον αντρα σου τι εγινε ενταξει προσασμοστηκε παλι????

ααα καλη αρχη κ παλι στο σχολειο βρε!!!!!!κ φετος ποιος την χαρη σου, μακρια απο την συμπαθεστατη διευθυντρια!!!!χαχαχα!!!

νασιουλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!τι κανεις φιλεναδιτσα μου??????πως ειναι η μπεμπουλα??????το μαρακι???? αχ ασε σκατογριες δε λες τιποτα!!!!!!!ερειπιο διακοσιων χρονων νιωθω!!!!!που θα παει ομως θα ερθουμε κ παλι στα ισια μας!!!!!!!λιγο εμεινε ακομα!!!!!

κατουρημα.........τι ειναι αυτο το πραγμα 4 - 5 φορεςσηκωνομαι τοβραδυ , απελπισια!!!!!

ευη λες το σ/κ να γεννησεις????αντε με το καλο βρε φιλεναδα κ εσυ!!

τεντυ μου τι καλα μια χαρα η μπεμπουλιτσα σου!!!!!!ξεκουρασου κ ολα θα ειναι μια χαρα!!!!!!! εχει χρονο για να γυρισει!!!!!!!φιλακια στην κοιλιτσα!!!

αγγελικουλα μου πως εισαι καλη μου???????η κοιλιτσα?????κοντομανικαλες ε??? κ εγω ετσι σκεφτομουν αλλα ειπα να σας ρωτησω μηπως κανω βλακεια να παρω κοντομανικα!!!!!

κατερινουλα μου πως εισαι?????το μπεμπακι???φιλαιια στην κοιλιτσα!!!

νιακι μου πως εισαι καλη μου?????τα μικρουλια σου??????

μυριαμακι μου , μικι μου , βανεσσακι , κ σε οποιο κοριτσακι ξεχασα φιλακια στις κοιλιτσες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.

Λοιπον εχω τα αποτελεσματα....περιμενω τα συμπερασματα σας γιατι αυριο θα μιλησω με τον διαβητολογο.Μηχανημα τιμη 144....μικροβιολογικο 122.....εχω η γυναικα διαβητη ή δεν εχω που εχω λυσσάξει της πεινας και κοντευω να μασήσω και σιδερα!!!

Τιτινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ειναι υπεροχος ο μπομπιραςςςςςςςςςςςς,αχ ονειρευομαιιιιιιιιιιιι........... :D γραψε μας λεπτομερειες οταν βρεις χρονο !!

Ευη αντε λιγο εμεινε κι εσυ να ερθει η πριγκιπισα σας!!!Να σου κανω και εσενα προβλεψη?Για Κυριακη σε κοβω να γεννας!! ;)

Κοριτσια συγχωρεστε με δεν θυμαμαι κατι αλλο απο την σύγχυσή μου με το ζαχαρο!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου, μηπως ειναι οριακο?αν και δεν σε κοβω να εχεις μωρε αλλα καλυτερα να προσεχεις λιγακι, δεν ειπαμε να κανεις και διαιτα..να δουμε τι θα πει ο γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτος Αγγελικη μου ειπε οτι με την καμπυλη εχω,τωρα δεν ξερω αν το ρυθμισα με τη διατροφη και απλα το μηχανακι δειχνει πιο πανω και μας αγχωνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...