Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΔΙΑΡΟΙΑ ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ ΦΟΒΕΡΗ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΤΙ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΚΟΥΠΙΣΑ Κ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΑ ΜΕΣΑ ΕΞΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΠΙΑΤΑ ΕΠΛΥΝΑ Κ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΕΓΙΝΑ ΠΤΩΜΑ.

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ Κ ΓΩ ΤΙΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΓΕΝΝΑΜΕ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ Η ΠΡΩΤΟΤΟΚΕΣ Η ΠΟΙΟ ΑΡΓΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΕΙΣ ΖΑΧΑΡΟ Κ ΤΖΑΜΠΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΙΤΑ?

ΕΠΙΣΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!!!!!!

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΙΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ?ΝΑ ΤΙΝ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΙΝ ΕΧΩ ΚΑΝΑ ΑΠΡΟΟΠΤΟ Κ ΤΡΕΧΩ.ΘΑ ΕΙΜΕ ΣΤΙΝ 32Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΞΑΝΑ ΓΥΡΗΣΑ. ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΕΚΑΝΑ ΚΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΓΥΡΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ LAPTOP ΟΡΜΑΕΙ ΣΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣOΡΙΣΜΑ.

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ MURIAM ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΑ 40ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ 2ΜΕΡΕΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΟΧΙ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ. ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΠΗΡΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠ'ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ. ΟΠΟΤΕ ΦΤΙΑΞΕ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΠΡΩΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ, ΡΟΜΠΑΚΙ, ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΕΨΕΙ ΒΑΛΙΤΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστημη, καλως ηρθες στην παρεα!!βλεπω ειμαστε κοντα.. Οπου να αι ερχεται και το μωρακι σου.. Αντε με το καλο...

Μυριαμακι, τι σε πειραξε καλη μου?τι εφαγες?οσο για βαλιτσα, νομιζω καλυτερα ξεκινα να ετοιμαζεις τα ρουχα του μωρου(πλυσιμο, σιδερωμαζ)και μολις μπεις στον μηνα σου, φτιαχνεις και βαλιτσα..

Νια και μικι, α περασει γρηγορα ο καιρος ....ουτε που θα το καταλαβετε νομιζω...

Αναστασια τελικα θα ξανακανεις καμπυλη?

Αννα μαρια, πλακα εχει η πρωην φιλεναδα σου...αυτη ειναι ´η ζωη της αλλησ´ αυτοπροσωπως!!!ξερω κι αλλα μια που θυμαται αριθμους πινακιδων αυτοκινητων πλων των γνωστων της,ουτε στην αρχη αδειων να δουλευε!!!

Το κουτσομπολιο κοριτσια θελει τεχνη!η την εχεις η δεν την εχεις...παλια πηγαινα σε μια κομμωτρια την οποια μου την ειχαν συστησει κοινοι γνωστοι... Δεν λεω εκανε καλη δουλεια η γυναικα αλλα καθε φορα που πηγαινα με περνουσε απο ανακριση για κοινους γνωστους κι οταν εφευγε η προηγουμενη πελστισσα ξεκινουσε και μου ελεγε την ιστορια της.. Απαπα...δυο τρεις φορες πηγα γιατι δεν αντεχα αλλο...να ακουω ουτε να κανω το πρακτορειο ειδησεων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ AGGT ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΑΡΕΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΣΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΠΙΤΙ. ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΕ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΝΧΩΘΕΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΟΤΑΝ ΑΡΧΗΣΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ, ΕΧΕΤΕ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλά, εγώ έχει τύχει να μάθω νέα για φίλες μου που μένουν Κύπρο από μια φίλη μου που μένει Λονδίνο!

Αυτή, όμως, η γεροντοκόρη που είδα σήμερα στο κομμωτήριο δεν κουτσομπολεύει απλά. Δημιουργεί ειδήσεις. Π.χ. βλέπει εμένα στο αμάξι με ένα συνάδελφο που με πηγαίνει στο σχολείο. Θα πάει και θα πει σε μια κοινή γνωστή "είδα και την ΑΜ στο αμάξι με τον τάδε, ξέρεις μωρέ, που τα έχουνε...". Η κοινή γνωστή θα πάθει σοκ, θα πει "μα τι, μα ποιος, μα είναι δυνατόν;" κι αυτή θα απαντήσει "έλα ρε, δεν το ξέρεις; Μα είναι δυνατόν; Είναι καιρός τώρα που τραβιέται μ' αυτόν, σαν δεν τρέπεται, παντρεμένη γυναίκα". Κι έτσι βγάζει μια ωραιότατη φήμη για σένα. Φαντάζομαι τι θα είπε στην κομμώτρια για μένα μόλις έφυγα!!!

Αναστασία, για μέτρα ζάχαρο και πες!

Μύριαμ, έφαγες κάτι και σε πείραξε; Με έχει πιάσει κι εμένα 2-3 φορές διάρροια κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Την πρώτη φορά μάλιστα, είχα ντυθεί και στολιστεί για έξω, μπαίνω στο αμάξι, βάζω ζώνη, ανάβω ραδιόφωνο, ανοίγω παράθυρα και με πιάνει ένας τρομερός πόνος στην κοιλιά. Σβήνω το αμάξι, βγάζω τη ζώνη, κλείνω ραδιόφωνο και παράθυρα, ανεβαίνω στο σπίτι, πάω τουαλέτα, και χτυπιόμουν απ' τους πόνους. Αφού το μπούτι μου, έτσι όπως χτυπιόμουν, είχε κοκκινίσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααα εδω και παλι...μπηκα να ενημερωσω...Επιστημη καλως ορισες και εσυ...Αννα Μαρια...πεθανα με την φιλεναδα....ποτε πια Τεταρτη....πεθαινω με τις περιγραφες σου...χιχι..κοριτσια ακομα πονος..πετρωμα και πονος στη μεση...αυριο πρωι παω γιατρο και οχι Παρασκευη..να δουμε τι γινεται...εκτος απροοπτου βεβαια μεσα στη νυχτα μην γινει τιποτα...θα παω πρωι πρωι στο γιατρο και θα σας ενημρωσω τελικα τι γινεται...φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστημη, το να μην αγχωνεσαι, μια κουβεντα ειναι...η πραξη ειναι δυσκολη...

Πολλες φορες λεω αντε να γεννησω να το παρω αγκαλια να το χαρω επιτελους και να τελειωνει η αγωνια μου, αλλα απο την αλλη λεω οταν θα το εχω στα χερια μου πρεπει να κανω πιο πολλα και πιο πολλες θυσιες απο αυτες που κανω τωρα... Αυτο με το μπουσουλημα το εχω αγχος γιατι εχω κι ενα μικρο σκυλακιμστο σπιτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλά, εγώ σήμερα έβλεπα τα παράθυρα και σκέφτηκα ότι είναι πολύ χαμηλά κι ότι θα μπορεί να σκαρφαλώσει πάνω και να έχουμε καμιά λαχτάρα. Θα περιτριγυρίσω όλο το διαμέρισμα με κοτετσόσυρμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, αυτο που πειγραφεις δεν ειναι απλα διαρροια!!!! Αυτο ειναι κοψιμο κανονικο...

Καλα, η αλλη ειναι για δεσιμο καλε!!!πως κυκλοφορει ελευθερη???αυτη πρεπει να ανακατεψε την μιση λαρνακα με την αλλη μιση..

Ευη μου, λες να εχουμε γεννητουρια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια περαστικα στο δαχτυλακι της μικρης... ψυχουλα μου..γεια σας κοριτσαρες!!!

σημερα πηγαμε γιατρο !!! αχ με ξεαγχωσε τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ!! πολυ την αγαπαω αυτη τη γυναικα!!!!

ο μικρος ειναι 758γρ εχει μαγουλακια, φατσα δεν ειδαμε, μονο προφιλ κ πιπιλουσε το δαχτυλο του!! ηταν τελειος!! καναμε κ ντοπλερ, οι αρτηριες ηταν μια χαρα, μου ειπε μπραβο που εβαλα μονο 4 κιλα κ πως η καμπυλη ηταν φυσιολογικη, απλα αν νιωθω εγω καπως ψυχολογικα να μην τρωω γλυκα!

συζητησαμε κ για τις κλινικες, μαλλον θα βαλω ξεχωριστο θεμα στο φορουμ για να το δειτε ολες, εχω αποριες

τεντυ με το καλο να δεις αυριο το μπεμπακι!

ξαλε αννα μαρια αυτη ξεπερανει κ τη λαμπιρη κ την τατιανα κ ολες!!

αγγελικουλα πως πας?

επιστημη καλως ηρθες!!

αναστασακο πιστευω πως πιο αξιοπιστη ειναι η εξεταση αιματος.. αλλα συζητα το με το γιατρο σου, μηπως την ξανακανεις.. φανταζεσαι να μην εχεις τιποτα?? :shock:

ευη λες να μας τη σκασει η κοριτσαρα?????

μιριαμ πως εισαι τωρα?

φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, ναι, μάλλον κόψιμο ονομάζεται, γιατί μετά σταμάτησε, ήταν εκείνο το μισάωρο μόνο.

Αυτή η κοπέλα έχει όντως πολύ σοβαρό πρόβλημα, έχει μια τρομερή μεγαλομανία, ονειρευόταν ότι θα παντρευόταν ένα πλούσιο, για να σκάσουν "όλες" απ' τη ζήλια τους, και μάλιστα είχε βάλει κι έναν στο μάτι που ούτε να τη φτύσει, είχε κάποιες σχέσεις με εξαιρετικά παιδιά που ήταν λες και τους είχε κάνει παραγγελία, ήταν ακριβώς όπως ήθελε έναν άντρα, αλλά τους ξαπόστελνε γιατί δεν μπόρεσε να ερωτευτεί (= δεν ήταν πάμπλουτοι), και κατέληξε ολομόναχη. Εννοείται ότι δεν άφησε άντρα να την αγγίξει, μια φορά έβγαινε με κάποιον ένα χρόνο και δεν την είχε ακουμπήσει πέρα από σταυρωτά φιλιά στον αέρα. Πριν καμιά δεκαριά χρόνια αρρώστησε σοβαρά και νοσηλεύτηκε πάρα πολύ καιρό στο νοσοκομείο, δεν ξέρω τι ακριβώς, κάτι εγκεφαλικό πάντως. Η οικογένειά της δεν έλεγε τίποτα (πήρε ο πατέρας μου τον πατέρα της να ρωτήσει τι έγινε, μόλις μάθανε ότι ήταν στο νοσοκομείο, και αυτός του είπε ότι η κόρη του είναι μια χαρά, ενώ ήταν στο νοσοκομείο σε κώμα), μήπως και βγει φήμη ότι έχει πρόβλημα και χάσουν το γαμπρό (τον χ υποθετικό γαμπρό). Ανέκαθεν είχε τρομερές εμμονές και ιδιοτροπίες, και με τα χρόνια πήραν τεράστιες διαστάσεις. Τα τελευταία χρόνια βασική της παρέα είναι η τρομερά καταπιεστική μάνα της, οπότε, ό,τι και να πει, κανείς δε θα της δώσει σημασία. Δυστυχώς είναι να τη λυπάσαι την κακομοίρα...

Όσο για τη βαλίτσα του μαιευτηρίου, πρέπει να ετοιμάσουμε μια συγκεκριμένη βαλίτσα, ή το χ σακ βουαγιάζ κάνει; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Τι κανετε?τι κανουν οι κοιλιτσες με τα μωρακια μας??

Λενα, ειδες τον γλυκουλι σου??παλικαρι ε??ειδες που τελικα ολα οκ με το σακχαρο.. Τζαμπα αγχος...ευτυχως ολα ειναι καλα..

Τι ωραια θα ηταν να τα βλεπαμε καθε μερα τα μωρακια μας και να μην μας πιανουν ανασφαλειες...

Αναστασακι, να δεις που κι εσυ δεν εχεις τιποτα τελικα...

Αννα μαρια, ξεκινανε να σχολεια σημερα.. Τα νευρα σου να υποθεσω?!καλα η κοπελια που λες δεν παιζεται... Λες κι εχει ξεπηδησει απο παλια ελληνικη ταινια με την βασιλειαδου και τον αυλωνιτη..

Δωρακι μου, καλο εχεις γιατρουλι σημερα?

Νια μου, επιτελους θα δεις κι εσυ τα ζουζουνακια σου??υπομονη μεχρι το βραδακι..

Ευη, εχεις κι εσυ γιατρο σημερα?!

Θα εχουμε πολλα νεα σημερα!!!

Οι υπολοιπες γκαστρωμενουλες κανετε νανακια?ξυπνηστε!!!

Αααααααα, ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ να εχουμε,!!!!!!! Και καλα γεννητουρια !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αγγελική μου!!Καλημερα κοριτσάκια μου!!Κοιμόμαστε ακομα??

Λέτε να εχουμε νεάκια από την Εύη σήμερα??Με το καλό!!

Το Χριστινάκι τι να κάνει άραγε??Περιμένω πως κ πως να μας πει τα νέα της!

Επιστήμη καλώς όρισες στην παρέα!

Βρε Άννα Μαρία τι είναι αυτή η γνωστή σου?Όταν τη βλέπεις κοβε δρόμο!

Λενάκι μου είδες το αντρακι σου?Μεγάλωσε ο μπεμπακος ε?

Μίκυ μου πως ειναι η κοιλίτσα σήμερα?

Αναστασία, Vanessaki, Νασια, Νια, Ηλιάννα, Δώρα, Μύριαμ κ σ οποιο κοριτσακι ξεχνάω πολλές καλημέρες!

Εγω δεν έχω κέφια σήμερα..Μάλωσα κ με τη μαμα μου πρωι πρωι.Πολλά νεύρα!Ελπίζω να μην περασει ετσι η μερα σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia ti kanete ......kalo mhna na exoyme me eyxarista nea na einai kai aytos..........

lete na exoy to deytero mwraki aytes tis meres teleia me to kalo eyaki mas .........na pareis agkalitsa thn mikroyla soy.......

eftase kai h dikh moy mera gia ton giatro gioypiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

shmera exoyme pastitsio axxx kai moy aresei poly tha skasw pali apo to fai xaxaxxaxaaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυουλίτσες μου και Καλό Μήνα!!!!!!!!!!!!!!!

Λέτε να ξεκινήσει ο Σεπτέμβριος με γεννητούρια??????? Εύηηηηηη περιμένουμε νέα από την Μίλα!!!!!!!!!!!!

Αγγελικούλα μου καλημερούδια!!!!!

Επιστήμη καλωσήρθες!!!!!!!!!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου και με το καλό και το δεύτερο μπεμπάκι....αλήθεια τί είναι???? Αγοράκι? Κοριτσάκι? Ότι και να είναι με το καλό να έρθει!!!!

Μυριάκι μου τί έπαθες βρε καλό μου??? Έφαγες τίποτα και σε πείραξε? Τώρα όλο μας το σύστημα έχει ψιλοκαταρρεύσει.....

Άννα Μαρία αυτό με το ξαφνικό "κόψιμο" το έπαθα κι εγώ και μάλιστα δεν ήμουν και στο σπίτι.....είχαμε πάει βόλτα στον Μαρμαρά με τον άντρα μου (ωραία βόλτα, στο μισάωρο φύγαμε)....άσε, μέχρι να γυρίσουμε στο σπίτι (γιατί εγώ γενικά δεν πάω σε ξένες τουαλέτες, είμαι πολύ σιχασιάρα) πήγα να πεθάνω!!!!!!!! Καλά η τύπισσα στο κομμωτήριο είναι όντως τραγική!!!!!!!!! Είναι και να τους λυπάσαι όμως κάτι τέτοιους ανθρώπους......αποκτούν ζωή μέσα από τις ζωές των άλλων.......

Το Ηλιαννάκι πάλι χάθηκε??????

Μαϊμουδάκι μου τζάμπα αγχώθηκες....στο είπα ότι η καμπύλη σου ήταν μέσα στα φυσιολογικά, έτσι ήταν κι εμένα, οριακή αλλά φυσιολογική! Να δώ τί θα δείξει και η γλυκοζυλιομένη (πώς στα κομμάτια λέγεται τελοσπάντων)......ο μπέμπης παίδαρος ε?????? Μια χαρούλα είναι το πουλάκι μου!!!!!!!

Νία μου έχεις γιατρούλη σήμερα????? Θα περιμένουμε νέα από τα twins!!!!!!! Παστίτσιο ε???? Γιάμι....

Teddy μου doppler σήμερα? Καλή επιτυχία κουκλίτσα μου.....να μπείς να μας πείς τί χορευτικά έκανε η μπεμπίκα σου!!!!!!!

Αναστασία μου εύχομαι να ξεμπερδεύεις με αυτή την ιστορία της καμπύλης γιατί αρκετά ταλαιπωρήθηκες....

Αχχχχ τί άλλο γράψατε δεν θυμάμαι........δεν είμαι και στα καλύτερά μου σήμερα, με πονάνε όλα τα κόκκαλά μου....ειδικά η μέση και οι κλειδώσεις στους γοφούς, δράμα......σαν την παλιόγρια πάω διπλωμένη στα δύο!!!! Λέτε να φταίει η μέση επειδή βαραίνει το μωρό ή απλά πιάστηκα????

Ξυπνήστε κοριτσάκια!!!!!!!!! Μόνη μου θα μιλάω???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

100 meres emeinan kai se emena axxxxxxxxxx pote tha perasoyn apo ayrio mpenoyme se dypsifio noymero teleiaaaaaaaaaaaa.............

nomizw allh mia ebdomada kai mpenw ston evdomo eeeeeeeee????????an den kanw lathos.........

teddy moy me to kalo to dopler shmera tha exoyme polla neakia shmera...............

lena moy ola kal mia xara to ninaki mas e?????????

myriaki moy perastikoylia eyxome...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!τι κανετε??εγω οπως σας ειπα, χτες ξεπατωθηκα απο καθαριοτητα και μαγειρικη, αλλα περασαμε πολυ ωραια!!!

καλο μηνα να εχουμε με πολυ ευχαριστα εακια απο ολες!!

σημερα κανονικα θα πηγαινα σχολειο, αλλα πηρα αδεια κυησεως!!!

τεντυ μου, καλη επιτυχια με το ντοπλερ σημερα!!!κι εσυ νιακι με το καλο να απολαυσεις τα μικρουλια σου!!!

αννα μαρια, αστα αυτες οι 40αρες γεροντοκορες ειναι ο,τι χειροτερο!!!εχω κι εγω κατι τετοιες πρωην φιλες που μολις παντρευτηκα κ εμεινα εγκυος χαθηκαν απο προσωπου γης!!!ουτε να κρυψουν τη ζηλια τους δε μπορουν!!! :lol::lol::lol:

επιστημη καλωσηρθες στην παρεα μας και με το καλο!!!

δε θυμαμαι αλλα να σχολιασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.Σημερα ξανα πηγα να κανω διασταύρωση με το μηχανημα, το απογευμα θα ξερω.Αχ κανε θεε μου να εχει μεγαλη απόκλιση μπας και γλιτωσω!!!

Μολις εφαγα το φρουτο μου και εχω ξελιγωθεί... :? θα σας σχολιασω αργοτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou den sas ksexasaaaaaaaaaaaaaa

mphka ligo sta grhgora na sas deixw ton mpempouli mas!!!Einai glykas kai idios h manoula telika!!!!!!!!

eimaste kala gyrisame exthes spiti...ligo dyskolh h prwth mera.....eimai kapws perierga psyxologika logo ths allaghs alla tha synithisw grhgoraaaaaaaaaa...ton latrevw ton mpempouli!!!!!!!!!!den mporw kai na thilasw kiolas....tha doume twra me thilastro ti tha mporesw na kanw!!!!!!!!

dite mwre to zouzounaki mou!!!!!!den einai glykas??????????

post-11182-13873937625046_thumb.jpg

post-11182-13873937625804_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχ Παναγίτσα μου θα τρελαθώωωωωωωω!!!!!!! Τί μωρό είναι αυτό καλέεεεεε!!!!!!!!!!! Τιτινάκι μου όντως είναι ολοϊδιος εσύ!!!! Να σας ζήσει πουλάκι μου.....είναι κούκλος!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μου!!!!!!!με συκγινησες!!!τι κουκλακι ειναι αυτο????και οντως ειναι ιδιο η μαμα του!!!!να σου ζησει καλο μου και να ειναι υγιες και καλοτυχο!!!!!

εσυ πως αισθανεσαι???γεννησες με καισαρικη τελικα???τι εγινε???πες μας λεπτομερειες!!!γιατι δε μπορεις να θηλασεις!!!!φιλακια στα πατουσακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε υπομονή Τιτινάκι μου οι πρώτες μέρες θα είναι λίγο περίεργες για όλους σας......και για σας και για τον μπέμπη!!!!!!!! Σκέψου πόσο παράξενα είναι όλα τώρα για το νινί.......θα τον βρείτε τον δρόμο!!!!!! Για τον θηλασμό δεν μπορώ να σε βοηθήσω αλλά ξέρω ότι χρειάζεται πολύ υπομονή και επιμονή!!!!!!! Όλα θα γίνουν καλό μου, μετά τις πρώτες 40 μέρες θα πετάς!!!!!!!! Καλή λοχεία να έχεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...