Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

καλημερα!!!χρονια πολλα στους εορταζοντες!!!!!

πως θα περασετε την ημερα σας???ο αντρας μου εχει υπηρεσια σημερα κ θα ειμαστε μοναχουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα και χρονια πολλα!!!! :ymparty::ymparty:

χρονια πολλα και στη δαναη-δεσποινα που γιορταζει σημερα!!!εχουμε καμια αλλη;;;;δε θυμαμαι!!!

εμενα γιορταζει ο πεθερος μου, και ενα σωρο θειες και ξαδερφια!!!εχω πολλα τηλ να παρω!! ;)

η μπεμπα ξυπνησε 9 παρα, εφαγε και κοιμηθηκε...τωρα περιμενουμε να ξυπνησει να τη ντυσουμε, να φαει και να φυγουμε για την αμφιλοχια, οπου ειναι οι θειες μου κι εχουν τραπεζι με μπαρμπεκιου!!! :D

παλι θα σκασω απ'το φαι!!!! :lol::lol::lol::lol:

καλημερα σουλα και χοανιτα!!!

να περασετε ολα τα κοριτσια και ο νταντι μας, πολυ ομρφα με τα μπεμπακια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Βαριέμαι απίστευτα,όλοι λείπουν,μονη κ εγώ,ευτυχως έχει ΕΖΕΛ το βράδυ κ σκοτώνω άνετα το 2 ωρακι,εφόσον εχει κοιμηθεί η μπέμπα φυσικά.

Ανυπομονώ να έρθει ο χειμώνας κ πόσο άλλωστε το άλλο καλοκαίρι που θα πάμε διακοπές μαζι με όλη την παρεα...τα κορίτσια μόνες μας σε δωμάτιο με την μπεμπα,3 είμαστε δλδ.

Μα τι λέω ??? Για το επόμενο καλοκαίρι :?

Χρονια πολλα στους εορταζοντες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και τις εορτάζουσες!

Βαρετά κι εδώ, ο άντρας μου παρέλαβε καινούριο μπουζούκι και όλη μέρα παίζει και κάνει ασκήσεις...

Εγώ κι ο Αρούλης χαζολογάμε στη βεράντα. Από αύριο έχω κάτι τρεχάματα για να ετοιμαστούμε για αναχώρηση την Παρασκευή! Θα έρθει και η κουμπάρα μας μαζί και πολύ χάρηκα!

Πάω να πλάσω μπιφτεκάκια κι επιστρέφω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!σας ευχαριστώ για τις ευχές σας! μπουμπουκάκι μου πάλι χττύπησε 9,5 ώρες ύπνο!εγώ έφτιαξα τον κιμά για τα μπιφτέκια, έκοψα τις πατάτες κ τις έχω στο νερό, έφτιαξα 2 κιλά τζατζίκι (θα μοσχοβολήσουμε) και θα ετοιμάσω τις σαλάτες αργότεραθα πέσει πάλι πολύ φαί!!!

καλά να περάσετε ό,τι κ αν κάνετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρε με μαζι σου στο μπαρμπεκιουυυυυυυυ :lol::lol::lol:

χαχαχαχαχαχα!!!!σουλα μου, μακαρι να μπορουσα!!!η μαριναρισμενη μπριζολιτσα ηταν ολα τα λεφτα!!! αλλα, ρε γμτ διπλα μου καθοταν η σχεδον ανορεξικη ξαδερφη, και λιγο μαζευτηκα και δεν εφαγα τον αμπακο...!!!!τωρα περιμενω να κοιμηθει η αθηνουλα για να χτυπησω μια δοση παγωτο με μερεντα!!!

δαναη καλα φαγοποτια, βλεπω κι εσεις δεν πατε πισω!!!

δαφνη μου, μια χαρα σας βρισκω!!!αντε με το καλο να τελειωσετε τις ετοιμασιες σας και να μας γραφετε απο το κουφονησι!!!

γωγω, κι εγω σκεφτομαι τι καλα που θα ειναι του χρονου που θα κανουμε ολοι μαζι τα παιχνιδια μας στη θαλασσα κι ανυπομονω, ποσο μαλλον εσυ!!!!οσο για το χειμωνα, δεν θελω να ερθει, γιατι θα κλεινομαστε απο τις 5 στο σπιτι και καθολου δε μ'αρεσει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας ηρθα ειχα παει μια εβδομαδα στο σπιτι μας στο πορτο ραφτη και αποτοξινωθηκα μεχρι και απο το κινητο... τωρα διαβαζω νεακια σας και θα ειμαι εδω γυρω μολις τωρα μπηκα η μπεμπα κοιμαται απο τις οχτω το βραδυ κ την εβαλα στο λικνο, αυτο ειναι πρωτοτυπο για εμας συνηθως κοιμομαστε ολοι μαζι αγκαλιτσα εγω , η αννα και ο γιαννης και δεν ξυπνα συχνα αλλα τωρα που την εβαλα στο λικνο... θα εχω μακριααααααααααα νυχτα...

ναι ναι ειναι στο λικνο της κ ο θεος βοηθος την τελευταια φορα καθε δυο ωρες ξυπναγε τωρα μολις ξυπνησει θα την ξαναπαρω στο κρεββατι μου φαινεται κι ας σκεβρωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη, χρονια πολλά!

Χρόνια πολλά και σε όλους όσους γιορτάζουν! Άργησα αλλά έγραψα τις ευχές μου!

Θήλασα τη μπέμπα και θα προσπαθήσουμε να κοιμηθούμε :roll:

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Κοιμάστε ζουζούνες?

Βρε κορίτσια, ξυπνάω κουρασμένη και πονάει όλο μου το σώμα... :(

Το παθαίνει καμια σας αυτό?

Η μπέμπα μου έχει βαρύνει και πονάνε χέρια, ώμοι! Εγώ φυσικά, είμαι και λίγο "σαράβαλο" και το μυοσκελετικό μου είναι επιβαρυμένο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλως ηρθες αφρο!!!καλη αρχη με το λικνο σας!!!!γιατι δε δοκιμαζεις στην κουνια;;; μη μασας, τα ψυχολογικα μας ολες τα εχουμε λιγο πολυ και μας βγαινουν σε ασχετες στιγμες, ειτε με το παιδι, ειτε με τον αντρα μας, ειτε με τον εαυτο μας....

αναστασια, καλημερα!!!!!τον τελευταιο καιρο που ειμαι στη μαμα μου και δεν εχω μαγειρεμα, κοιμαμαι και ξυπναω μια χαρα!!!!μηπως το σωμα σου φωναζει ΔΙΑΚΟΠΕΣ;;;;;;;

εμεις χτες, πρωτη φορα, δεν βγηκαμε εξω το βραδυ, οποτε η αθηνουλα κοιμηθηκε κατα τις 10.30 και αντι να ξυπνησει κατα τις 11.30 που συνηθως γυρνουσαμε σπιτι, το πηρε σερι, και τελικα τη θηλασα κοιμισμενη κατα τις 12, γιατι ηταν νηστικη απο τις 9, και το ιδιο εγινε και το πρωι!!!την ακουσα να προσπαθει να φαει τα χερια της μες στον υπνο της κατα τις 7.30, τη θηλασα και συνεχισαμε τον υπνο μας μεχρι τις 10!!!να δω πως θα κοιμηθουμε μες στην ημερα, μετα απο τοσο υπνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μάλλον η ξαδερφη δεν ξέρει να απολαμβάνει τις χαρές της ζωής,έπρεπε να της δώσεις να καταλάβει για τα καλά... :D

Για το χειμώνα έχεις δίκιο,δεν το είχα σκεφτεί έτσι,να κλεινόμαστε απο τις 5 σπίτι...

Αφρο λιγο πολυ, περνάμε τις φάσεις μας κανε υπομονη κ ολα θα στρώσουν.

Αναστασια κ εμενα με πονανε οι ωμοι ακομα κ τα γονατα μου,επειδη σηκωνομαι με το μωρο απο την πολυθρονα κ παει ολο το βαρος εκει...

ουφφφ ποτε θα συνελθουμε??Ποτέ ,κανουμε κ γυμναστικουλα. ;)

Πηγα σουπερ μαρκετ με το μαρσιπο κ τωρα περιμενω την κουμπαρα να φτιαξουμε καμια μπομπονιερα.

Δαναη Χρονια πολλα κ απο μενα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, πολύ ύπνο η Αθηνούλα! Πάντα τέτοια :D:D

Όντως θέλω διακοπές..

Για το χειμώνα έχεις δίκιο,δεν το είχα σκεφτεί έτσι,να κλεινόμαστε απο τις 5 σπίτι...

Βρε μην αγχώνεστε! Θα πηγαίνουμε βόλτα σε κανένα εμπορικό που κλείνουν 9μμ!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Τι μου κανετε; Εγω δεν μπορω να γραψω ανετα απο το κινητο αλλα σας διαβαζω μια χαρα.

Γωγω επιτελους ειδα και τις μπομπονιερες (απο το λαπτοπ του ανδρα μου), μου αρεσαν πολυ οπως και της Δαναης. Μονο μην κανεις πολλα χρωματα γτ θα σου πρνουν πολλα.

Δαναη χρονια πολλα!!!

Αφρο μου γτ εχεις φοβιες; τι σε απασχολει;

Σουλα μου καλυτερα να μην κρατησει το μωρο εαν τσακωνονται συνεχεια. Τι φταιει το μωρο να μεγαλωνει με χωρισμενους γονεις;

Αφροδιτη μια χαρα βλεπω οτι περνας στο χωριο!! καλη ξεκουραση.

Εμεις περναμε καλα, μονο που δεν κανουμε πολλα μπανια. τυχαινει κατι αλλο να κανουμε το απογευμα και ετσι το αναβαλουμε. δεν εχω παραπονοξεκουραζομαι, διαβαζω βιβλιο, πηγαινουμε βολτες. σχεδον καθε βραδυ εαν δεν τρωμε σουβλακια θα φαμε βαφλα με παγωτο!! τα κιλα σιγουρα εχουν ανεβει αλλα σκασιλα μου. Απολαμβανω τις διακοπες μου.

Ο μικρος ειναι λιγακι γρινια οταν ερχετε η ωρα του υπνου το μεσιμερι, πολυ κλαμα ενω ειναι κομματια. με βοηθαει και ο ανδρας μου με το μικρο και πολυ μου αρεσει.

φιλακια πολλα σε ολες σας

την Δευτερα γυρναμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!!

Eipa na mpw gia ligo na sas enimerwsw..Apo 4ixologia eimai SKATA!!!!!

Varos valame 36 gr MONO :o:shock::? mia evdomada, mou gra4ane aimatoligikes, ormonologikes, ultrasound egkalefalou k koilias..Analiseis aimatos einai gia na doume an einai kapou allergiki telospantwn na vroume ti mporei na simvainei (an simvainei kati fisika)..Sto kefalaki vrike ena vounalaki k 8elei na to ele3oume leei pws den pistevei na einai tipota anisixitiko alla epeidi 8a kanoume ultrasound koilias na doume an leitourgoun kanonika ta organa tis p.x pe4i ktl as kanoume k ultrasound egkefalou :(

I giatro mas eipe pws mporei to mwro na trwei k na xortenei, na min peina epeidi ema8e etsi, ema8e to stomaxaki tis alla emeis prepei siga siga na megalwsoume tin ore3i tis k to stomaxaki tis 8a tin 8ilazw opws prin k 8a dinw k 3eno 8a 3ekinisoume apo ta 100ml na doume pws 8a antidra k analoga 8a pra3oume..Prepei me kapoio tropo na megalwsoume ta geumata tis..Auta!!!!!

Ta leme giati eimai poli stenaxwremeni!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Σήμερα πήγαμε κ έξω για φαγητο!πυφφφ, από αύριο δίαιτα!θέλω στη βάφτιση να έχω φτάσει το βάρος που είχα όταν έμεινα έγκυος!!!λέμε τώρα, θα τα καταφέρω αν το βάλω στόχο!

Γεωργιάννα, χαίρομαι που περνάτε καλά και ξεκουράζεσαι!σε χαιρομαι που απολαμβάνεις το φαί χωρίς τύψεις!Ευχαριστώ για τις ευχές και την Αναστασία!Ωραία περάσαμε χθες, η μικρή κοιμήθηκε 21.30-06.30 και 7-8.30 οπότε κ εγώ έκατσα με την παρέα έξω στην αυλή με την ησυχία μου Κυρία, η Μυρτώ μας!

Andria,ελπίζω να πάνε όλα καλά!κ η δικιά μας έχει ένα καρουμπαλάκι, νομίζω από τότε που γεννήθηκε εμένα μου φαίνεται ότι ειναι ανατομικό θα το δείξω στην παιδίατρο Εσένα τι σου είπε ότι μπορεί να είναι?Ελπίζω να μην είναι τπτ!καλό κουράγιο κ σε σκεφτόμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou nomizw pws ola mou pane anapoda, prospa8w tooooso kairo na ka8ierwsw ton 8ilasmo k ka8e treis k ligo vriskw mia anapodia k me pairnei pisw..Den lew makari na einai i kori mou igiis k geri mera nixta auto parakalaw alla otan den vazei varos ena mwro ola sto mitriko gala ta rixnoun iparxoun xilioi dio logoi na min vazei ena mwro varos alla oi perissoteroi giatroi anti na se voi8isoune k na se stiri3oune se rixnoun 4ixologika..Oxi oi kolikoi, oxi i diskoiliotita oxi to ena oxi to allo..Ee ftanei pia!!!!!!

Avrio 8a pame na tis paroune aima k 30/08 pame gia ultrasound koilias k egkefalou..K i giatros pistevei pws den einai kati alla afou 8a mpoume stin diadikasia na pame gia ultrasound koilias 8a to kanoume k auto na figoume apo tin ennoia..

Ka8e evdomada pame gia zigisma kourastika..Den mporw na xarw tis meres mou me tin kori mou olo eimai stin tsita an evale varos i oxi..Apo to mesimeri eimai me foverous ponokefalous k tasi gia emetous...

XILIA SIGNWMI iparxoun polla pio sovara provlimata stin zwi mas, as8eneies pio sovares pou den pernoune alla me pire ligo apo katw..Niw8w animpori se ola auta pou simvainoun..Mallon 8elw 3ekourasi giati ta vlepw ola vouno..

Koritsakia mou ta eipa k 3elafrwsa!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριούλα μαζί σου! Σε σκεφτόμαστε και σ'αγαπάμε! Δυστυχώς είναι λίγοι αυτοί που υποστηρίζουν το θηλασμό. Εσύ να θυμάσαι πως έκανες και κάνεις ότι καλύτερο μπορείς για τη κορούλα σου. Εύχομαι τίποτα να μην είναι σοβαρό και να βρείτε γρήγορα το λόγο που η μικρή δεν παίρνει βάρος για να χαλαρώσεις κι εσύ. Σου στέλνω μια αγκαλιά!

Καληνύχτα σ' όλες τις φατσούλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne mou se euxaristw para poli gia tin simparastasi sou k ta kala sou logia!!!! Sas euxaristw oles pou eisaste plai mou, pou me skefteste..Sas niw8w dika mou atoma san na k sas 3erw xronia..Paw na 3aplwsw giati avrio 8a koutoulaw!!

Kalinixta!!!!!!!! :-* :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια μη στεναχωριεσαι ειμ;ι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα... εσυ εχεις βαλει τα δυνατα σου κι εχεις προσφερει τα παντα στη μικρη σου... ολα θα πανε καλα :-*:-*:-*:-*

εμενα η μικρη ειναι πολυυ ανησυχη πρωτη φορα πιπιλιεται συνεχεια ολο το χερι αλλα δυο τρεις φορες κ αντιχειρα λετε να ξαναπροσπαθησω για πιπιλα; δεν ηθελα... αλλα μηπως θα ανακουφιστει; αποκλειεται να πεινα συνεχεια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

afro, πιθανώς να την τρώνε τα ούλα γι'αυτο βάζει το δάχτυλο στο στομα

Η Μυρτώ εδώ κ μια εβδομάδα γυρνάει μόνη της από ανάσκελα μπρούμυτα (ευτυχώς μόνο όταν είναι ξύπνια), μέσα στον ύπνο της περιστρέφεται σαν ρολόι, το πρωί ξυπνάει με το κεφάλι εκει όπου είχε τα πόδια και 2 νύχτες με το πόδι της πάτησε το κουμπακι και άνοιξε η μουσική στο παιχνίδι που της έχω στο κάγκελο (ντόιννννν), αυτό με τα περιστρεφόμενα ζωάκια! Μήπως ήρθε η ώρα να κατεβάσω το στρώμα στη χαμηλή σκάλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα η μυρτω κι εμενα κοιμαται οπως θελει κ συγκεκριμενα γυρνα μπρουμυτα κ μου ειπε η παιδιατρος οταν ενα μωρο γυρνα κοιμαται οπως θελει κ αφου γυρνα σημαινει οτι δε μπορει να κολλησει το κεφαλακι του κ να παθει κατι με το μπρουμυτα οποτε ας κοιμαται μπρουμυτα! ;) την ανακουφιζει κ με τη ΓΟΠ η πλαγια η μπρουμυτα αλλα στριφογυρναει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...