Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρκοκρεβατο καλυτερα γτ ειναι και πιο μεγαλο αλλα μπορεις και να το παρεις μαζι σου σαν κρεβατι. Εγω το χρησιμοποιω και σαν κρεβατι κατα την διαρκεια της ημερας. Απλα να παρεις με φερμοαρ στο πλαι για να μπαινοβγαινει ο Αρης μετα, το δικο μου δεν εχει.

Εχει προσφορα στα Καρφουρ παρκοκρεβατο με 2 οροφους με 60ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι σε αναζήτηση πάρκου ή παρκοκρέβατου... ιδέες????

σαμαρ κι εγω αυτο σκεφτομουν!!!ειμαι μαλλον υπερ του παρκοκρεβατου, μηπως χρειαστει να ταξιδεψουμε ( λεμε τωρα ) !!!επιπλεον θα μαζευεται και ευκολα, να μην πιανει πολυ χωρο αργοτερα, στο παταρι!!!τι ειναι αυτα με τους 2 οροφους;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ κι εγώ προς παρκοκρέβατο τείνω αλλά το ψάχνω, θέλω να είναι όσο γίνεται πιο απλό και ελαφρύ, εύκολο στο άνοιξε-κλείσε και ταυτοχρόνως γερό για να χρησιμοποιείται για παιχνίδι. Θέλω να το πάρω άμεσα γιατί λέω, όσο είναι ακόμα καλοκαιρινός ο καιρός, να τον βάζω στη βεράντα, τώρα που έχει αρχίσει να παίζει και κάθεται και μπρούμυτα κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα εσύ τι παρκοκρέβατο έχεις πάρει? Αυτό που έχει προσφορά το carrefour πως είναι, ξέρεις?

Είδα ένα και στα Jumbo, συμπαθητικό ήταν. Πήγα και στο μεγάλο Prenatal στην Πειραιώς κι ερωτεύτηκα ένα της Inglesina αλλά είναι λίγο τσιμπητό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλι μου εχεις απολυτο δικιο για τα τραπεζοματα...εχει γινει μοδα πλεον ομως...ουτε εγω θα κανω τραπεζι,στην αρχη ντρεπομουν γιατι ολοι οι φιλοι μας εχουν κανει τραπεζι μετα την βαπτιση κ μας ειχαν καλεσμενους,αλλα εγω δεν μπορω δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα εχω περιπου 170 καλεσμενους απο 10 ευρω που εχει η μεριδα ηθελα 1700 ευρω...δεν τα βαζω στο παιδι μου καλυτερα???

δαφνη μου εγω σου απαντησα στο φατσοβιβλιο για το θεμα του παρκου/παρκοκρεββατου,σωστα σκευτεσε παρε ενα τωρα να τον βαζεις τωρα που ειναι μικρουλης να το συνηθησει εγω την βαζω γυρναει παιζει κ μπορω εστω κ για λιγο να κανω καμμια δουλεια η παω wc με την ησυχεια μου :lol::lol:

γεωργιαννα κ μαριτινα μαλλον αυτο με την θηλη που κανουν γινετε εξαιτιας τον ουλων γιατι κ η δικια μου αρχισε να το κανει κ τρωει κ το κατω χειλακι της,εν το μεταξυ αρχισε τωρα ενα παιχνιδι..την ταιζω κ φυσαει σαν να κανει μπουρμπουληθρες :shock: μιλαει με γεματο στομα γεμιζει το συμπαν κρεμα δαναη ετοιμασου!!!!!αυτο μπρρρτττςςςς που κανει με το στομα σε λιγο θα στο κανει με γεματο στομα :lol::lol::lol:

ειρηνη μου εισαι θεα!!!!!θυμασε που σου ελεγα για την νεραιδα που δεν μπορω να βρω???ε!τελικα ηταν κρυμμενη στο σαιτ που μου εδωσες σε 1000ευχαριστω!!!!!εκανα ηδη την παραγγελεια μου!!!νεραιδες,κουμπαραδες ελεφαντακια για τα παιδακια κ κουφετα ολα απο εκει!!!

κοριτσια κ γιωργο για 198 μπομπονιερες ολοκληρωμενες συν τα καφασια κ το στολισμο τους ξοδεψα 130 ευρω!!!πως σας φαινετε σαν τιμη???πεφτει στα0,65 λεπτα η μπομπονιερα...καλα δεν ειναι???

σας καληνυχτο!!!!

σμουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο μου ζουζουνιτσα μου πως εισαι???ευχομε να περασει γρηγορα το ψυχολογικο σκαμπανεβασμα...στην εγκυμοσηνη με ειχε πιασει κ ημουν φρικη!!!!!!

ξουτ μακρυα απο μας τα καταθλιπτικα ψυχολογικα επεισοδια ξουτ ξουτ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi μπανάνα απο αύριο το πρωί, είναι το τρίτο μας φρούτο..αντε να δούμε μπας και τα φάει με μεγαλύτερη όρεξη. Σήμερα έφαγε με πολύ κλάμα 70γραμμάρια και μετά γάλα, γάλα, γάλα...Μου είπε ο γιατρός μέχρι τη Τετάρτη και μετά βάζω ρυζάλευρο.

Κορίτσια για το παρκοκρέββατο εμείς είχαμε πάρει ένα με δύο επίπεδα πάρα πολυ καλό απο το Lapin κάτι με x-adventure...το έχουμε αφήσει στη μαμά μου και έχουμε ένα πιο πρόχειρο εδώ δανικό απο την ξαδέλφη μου με ένα επίπεδο που κάθεται και παίζει μόνο - όσο κάθεται τελοσπάντων. Πήγαμε διακοπές με αυτό και το χρησιμοποιήσαμε πολύ το πάνω επίπεδο μέχρι τον τέταρτο μήνα...μετά θέλεις πολύ γερό στρώμα διαφορετικά το βάρος του παιδιού είναι πολυ και κάνει γούβα στη μέση και το νινάκι μας δεν μπορούσε να κάνει τις τούμπες της και ξυπνούσε νευριασμένη κάθε τόσο. Άπο τότε που άρχισε να κάνει βαρελάκια προσωπικά δεν τη βάζω πια στο πάνω επίπεδο γιατί το θεωρώ επικίνδυνο.

Ααα Georgi αυτό με την τιράντα μου το έκανε μια φορά τις προάλλες και την ψιλομάλωσα..."μήηηηηηηη αυτό!" Δεν ξέρω αν το κατάλαβε (μάλλον είναι νωρίς για να καταλαβαίνει το "μη") πάντως δεν μου το ξαναέκανε! Απο αύριο επιστρέφει και ο σύζηγός μου στη δουλειά επομένως δεν ξέρω αν θα προλαβαίνω πάλι να μπαίνω και να σας γράφω τακτικά. Φιλάκια σε όλες...πάω για ύπνο γιατί δεν ξέρω πότε και πόσες φορές θα με ξυπνησει για να φάει πάλι η μπουμπού μου!

Happy ποιο σαιτ είναι αυτό με τις μπομπονιέρες; Προσπαθώ να βρώ μία οικονομική με ραβδάκι νεράιδας αλλά μία που μου άρεσε έκανε 14 ευρώ (..η μία!!!) Καλά τρελάθηκε ο κόσμος και δεν ξέρει τι ζητάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,καλημέρα!

Εμείς θα κάνουμε τραπέζι αλλά έχουμε μόνο 65 καλεσμένους οπότε θα βγει κάτω από 1000 ευρώ.

Δάφνη, εμείς πήραμε παρκοκρέβατο της chicco (βλ.φωτό), έχω βάλει μέσα το γυμναστήριο κ την έχω στην κάτω σκάλα. Πήραμε κ εξτρα ένα στρώμα με κοκοφοίνικα κ latex, το μαλλί πήγε γύρω στα 170 ευρώ, αν θυμάμαι καλά.Όπως βλέπεις έχει φερμουάρ στα πλάγια για να μπορεί να βγαίνει μόνη της αργότερα,είναι ελαφρύ και γίνεται ένα μικρό ορθογώνιο κουτί όταν το κλείνεις.

Γεωργιάννα,το γλυκό έγινε ΘΕΪΚΟ!!!!!Λοιπόν, το φτιάχνεις σε μια στρογγυλή ταρτιέρα, στον πάτο στρώνεις σαβαγιάρ (όχι αυτά από σφολιάτα) τα οποία έχεις βρέξει λίγο με φρέσκο γάλα.Στο γύρω γύρω βάζεις όρθια μισά κομμένα σαβαγιάρ (την στρόγγυλη πλευρά προς το πάνω). Από πάνω στρώνεις μια κρέμα που έχεις φτιάξει ως εξής:βάζεις στην κατάψυξη για μια μέρα ένα κουτί εβαπορέ μεγάλο,το βγάζεις κ το χτυπάς με λιγότερο από μισό κιλό άχνη ζάχαρη.Σε ένα ποτήρι βραστό νερό διαλύεις ένα φακελάκι ζελέ λεμόνι της γιωτης και προσθέτεις ξύσμα κ χυμό ενός λεμονιού.Ρίχνεις αυτό το μείγμα μέσα στην κρέμα σιγά σιγά κ συνεχίζεις να χτυπάς.Το γλυκο πρέπει να μείνει στο ψυγειο 4 ώρες.Είναι τέλειο, εύκολο κ με φτηνά υλικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... olID=1304#

εδώ έχει κ ένα της inglesina,ίσως είναι αυτό που σου άρεσε.ωραία παρκοκρέβατα κ οικονομικά (γυρω στα 50-60 ευρω) έχει κ στο mothercare.

post-14553-1387393773826_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΓΑΠ 4 ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ;ΑΡΧΙΣΕ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕς ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΓΟΥΛΙΤΣΕς ,ΜΙΚΡΕς ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ....ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΑς ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ.....

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΣΤΙς 10 ΣΧΟΛΕΙΟ,ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑς ΧΑΙΡΕΤΩ....ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ...ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΚΛΑΜΜΑΤΑ Κ ΓΚΡΙΝΙΕΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΑΦΟΤΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΗΠΙΕ ΜΟΝΟ 150 ΓΡ ΓΑΛΑ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΡΕΜΑ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑΠΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ ΚΡΕΜΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΤΟΥ ΔΙΝΩ 50 ΓΡ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙ...ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΟΥΤΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ Κ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ,ΣΕ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΞΗΡΑΣ(ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΟΙΝΩΣ) Η ΠΑΛΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΠΛΟΙΟ...ΕΧΩ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΩΝΟ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΝΕ...ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΚΕΦΤΩ.....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΝΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ....ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ 83...ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΛ ΝΑ ΧΑΣΩ...Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΚΙΛΑ(25) Κ ΚΑΝΩ ΟΛΟ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΕΙΣ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΑΛΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Σουλα πολυ καλη τιμη!! εγω πληρωσα 1,6ε την μια. ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!

Γλυκερια μου το εκανε και εμανα για 1-2 εβδομαδες συχνα οταν κλεισαμε τον 3μηνα αλλα μετα εστρωσε χωρις να κανω κατι.

Δαφνη μου εγω εχω ενα της Κικκο. ηταν του Αλεξανδρου και ακομη ειναι σαν καινουργιο. γυρω στα 80ε κοστιζουν, αυτο ομως που εχω δεν εχει φερμουαρ. εαν μου περισσευαν λεφτα θα το αλλαζα για να παρω με φερμουαρ αλλιως ειναι πολυ καλο.

Επιστρεφω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη ευχαριστω για την συνταγη! φοβαμαι λιγο το εβαπορε επειδη παλαιοτερα με εστελνε κατευθιαν τουαλετα.

Γιουλη τελικα με το μικρο τι θα κανεις;

Σημερα ταλαιπωρηθηκα για να παω ληξιαρχειο στο Μοναστηρακι. Αυτο το τρενο ποτε θα το τελειωσουν;;;; Τελικα εχουμε περιθωριο να δηλωσουμε την βαπτιση μεσα σε 3μηνες και οχι σ'ενα που ηταν παλια.

Φτιαχνω μια σουπιτσα με χοιρινο. Προχθες που εφτιαξα μαφινς μπανανας βγηκαν τελεια. εφαγα και εγω 1,5 και δεν με πειραξε!!!! πολυ χαρηκα.

Τι λετε την αλλη εβδομαδα συναντηση; Στο Village Ρεντη; Μαριτινα, Γιουλη, Αφρο επειδη δεν εισασταν την προηγουμενη φορα θα τα καταφερετε τωρα; Πειτε τι ωρα, εμενα θα με βολευε πρωι γτ 1:15 σχολαει ο Αλεξανδρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα!

Ευχαριστώ κορίτσια για τις πληροφορίες. Θα κάνω και στο Mothercare μια βόλτα σήμερα και θ'αποφασίσω...

Ναι, να κάνουμε επιτέλους άλλη μια συνάντηση, για πείτε πότε σας βολεύει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω πολλά...

Δανάη κ κορίτσια ,εμένα ο γιατρός μου έδειξε την θέση που πρέπει να χρησιμοποιώ στο καρεκλάκι,δλδ όχι τέρμα πάνω ,μια στάση πρίν κ απο αρχες του μήνα τρώει εκει το Χριστινακι μας ,μια χαρα...

Εν τω μεταξυ με το που την βάζω να κάτσει ανοίγει το στοματάκι της κ έχει πολύ πλάκα :D

Εγώ το παρκοκρεβατο το έχω σε 1ο οροφο με στρωμα κανονικο απο κάτω κ παίζει .

Τι λέτε για συνάντηση???Καλύτερα πρωί θα με βόλευε κ μένα,οπως επισης κ στο village park!!!

τα λεμε σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη ευχαριστω για την συνταγη! φοβαμαι λιγο το εβαπορε επειδη παλαιοτερα με εστελνε κατευθιαν τουαλετα.

Γιουλη τελικα με το μικρο τι θα κανεις;

Σημερα ταλαιπωρηθηκα για να παω ληξιαρχειο στο Μοναστηρακι. Αυτο το τρενο ποτε θα το τελειωσουν;;;; Τελικα εχουμε περιθωριο να δηλωσουμε την βαπτιση μεσα σε 3μηνες και οχι σ'ενα που ηταν παλια.

Φτιαχνω μια σουπιτσα με χοιρινο. Προχθες που εφτιαξα μαφινς μπανανας βγηκαν τελεια. εφαγα και εγω 1,5 και δεν με πειραξε!!!! πολυ χαρηκα.

Τι λετε την αλλη εβδομαδα συναντηση; Στο Village Ρεντη; Μαριτινα, Γιουλη, Αφρο επειδη δεν εισασταν την προηγουμενη φορα θα τα καταφερετε τωρα; Πειτε τι ωρα, εμενα θα με βολευε πρωι γτ 1:15 σχολαει ο Αλεξανδρος.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΠΑΣ Κ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΟ ΒΡΕΦΙΚΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΔΩ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ...ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΤΡΙΑ,ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΙΜΝΑ ΓΙΑ ΜΑΣ...ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΝΤΑΝΤΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ 600 ΕΥΡΩ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΠΤ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΜΕ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΔΩ...ΑΣΧΕΤΟ!!!ΝΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ....ΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΠΡΩΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ...ΑΧ!!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...ΜΙΛΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΣΩ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΗ ΣΑΜΑΝΘΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΕΙΣΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ ΤΣΑΤ..ΕΛΕΝΑΚΟΣ?ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ?ΑΝ ΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΙΑΣ Κ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!!! Vasika kalo mesimeri :D

Egw trexw gia tin vaftisi, mou meinane 2-3 oikogeneies akoma na kalesw pou den mas volevoune oi wres na vre8oume mia autoi k mia emeis den mporoume, fisika mou eipane k mesw minimatos sto kinito na tous steilw tis wres einai ok den pare3igoune epomenws an tixei na vre8oume kalos..

Ekleisa k tin diakosmisi k paraggeilame k to foremataki mas to vaftistiko..Ti paraskevi kleisame to mpaoulo, tin lampada vasika ta sinafi pou 8a 8eloume stin ekklisia..Mou eipe k i mama mou 8a kanei 2-3 glikismata na paroume sto kentro mazi mas gia na min paraggeiloume apo to zaxaroplasteio (to kentro mas prosferei mono fagito k oxi glikismata)..Siga-siga kanonistikane ola..Na teleiwnoume k me auto na iremisw giati kata agxw8ika..

Tin paraskevi pali exw interview :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...