Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

σορρυ σορρυ νομιζα οτι δεν ειχε δημοσιευθει την προηγουμενη φορα...χιχι εγω σκοπευω να βαλω τα στερεα προς το πρωι μπας πηγαινω λιγοβδουλεια η σχολη στην αγρα ειμαι... στο χωριο του γιαννηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σορρυ σορρυ νομιζα οτι δεν ειχε δημοσιευθει την προηγουμενη φορα...χιχι εγω σκοπευω να βαλω τα στερεα προς το πρωι μπας πηγαινω λιγοβδουλεια η σχολη στην αγρα ειμαι... στο χωριο του γιαννηη με το κιν στελνω κ τα κανω χαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ !!! ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ Σ/Κ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ME TO KALO PAIDIA NA KANOYME KE TIN VAPTISI TOY MPEMPI MAS ANTE ME TO KALO KE STA DIKA SAS!!!! :):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακος,ελπίζω να πάνε όλα καλά!ο γυναικολόγος μου είπε ότι ακόμη κ αν θηλάζεις κάνεις κανονικά ωορρηξία.οπως σας είχα γράψει η μαμά μου δυο μήνες αφού με γέννησε κ ενώ θήλαζε αποκλειστικά ξαναέμεινε έγκυος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Γιωργο ωραιο προσκλητηριο και το ποιματακι.

Joanaki καπως ετσι σκεφτομαι και εγω! Να φανταστεις εχω να ψωνισω για μενα ρουχα πααααρα πολυ καιρο.

Αχ ωραια ακουγετε η ταρτα αλλα δεν τρωω ξηρους καρπους. Εχω προβλημα με το εντερο και ετσι ουτε λαχανικα ουτε φρουτα!

Το πρωι ο γιος μου ξυπνησε 7 και ελεγε και την συλλαβη μπα αναμεσα στα αλλα που ελεγε. Ξερετε του μαθενω να λεει μπαμπα για να τον ζαλιζει αυτον!! χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου! μόλις έχασα ένα κατεβατό που έγραψα...

Ετοιμάζομαι να πάω σ' ένα γάμο και μετά στο μεσημεριανό γλέντι που δυστυχώς είναι σε κλειστό χώρο κι έτσι ο Άρης θα μείνει πρώτη φορά με τη μαμά μου και τη θεία μου. Τις περιμένω τώρα να έρθουν. Έχω αφήσει και 4 γεύματα στο ψυγείο. Έχω τρελή αγωνία πως θα τα πάνε και τι θα κάνει ο Αρούλης...

Άφρο μου αυτά ήθελα κι εγώ να πω γιατί πολλοί γιατροί συμβουλεύουν τελείως λάθος. Γι αυτό έστειλα χθες τα links.

Γιώργο ωραία τα μπιμπεροπροσκλητήρια!

Έλενα όλα καλά θα είναι, είμαι σίγουρη!!

Γεωργιάννα, Δανάη κι όλα τα κοριτσάκια να έχετε μια υπέροχη μέρα!

Φιλιάαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μου εχω συνηθησει πια. βεβαια ζηλευω πολλες φορες αλλα τι να κανω! τωρα εχω αρχισει να τα εισαγω δειλα δειλα. φοβαμαι πολυ μην κοιλισω παλι με την κολιτιδα.

Δαφνη καλα να περασετε!

ωραια ηταν η βαπτιση. Πολυ ζεστη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ζουζουνιτσες μου!!!!!

δαφνη μου κ εμεις εχουμε γαμοβαπτιση σημερα,θα ειναι πολυ κουραστηκο αλλα την μικρη την περνω παντα μαζι μου,με την κοπελα που παντρευετε σημερα γεννησαμε με δυο μερες διαφορα ημουν εξω απο την αιθουσα τοκετου,με ειχε βαλει ο γιατρος με το ζορι να κοβω βολτες στον διαδρομο κ ετυχε,εβλεπα τους δικους της που περιμεναν εξω απο την πορτα να ακουσουν το ουα κ φανταζομουν τους δικους μου καπως ετσι θα ηταν κ αυτοι...5 μηνες κ ακομη συγκινουμε κ τρεχει κορομηλο το δακρυ...

γεωργιαννα μου φανταζομε οτι θα σου ειναι πολυ δυσκολο το να προσεχεις τι θα φας καθε φορα,εφυγε η μανουλα σου ε?ελπιζω να ξανα βρεθητε πολυ συντομα ξανα απο κοντα!!!!

γιωργο μπραβο πολυ ωραιο το προσκλητηριο!!!ψηνομε κ εγω να τα φτιαξω μονη μου αλλα κ αυτο που ειδα μου αρεσε πολυ το ιδιο κ του αντρα μου...

παραγγειλω τα πουγκακια μου κ τις κορδελες απο δευτερα τα περιμενω,αγορασα σημερα κ τουλια για για να στολισω τα καφασια μου!!!!εκανα ερευνα αγορας κ βρηκα το παστακι 0,70 κ το προφιτερολακι στο 1,00 αλλα ισως να φτιαξω σοκολατες αντι για παστακι το επεξεργαζομε ακομη ευτυχως εχω ακομη αρκετο καιρο να ετοιμαστω,μου φαινετε λιγο χαζο ομως που για μιση ωρα στην εκκλησια ριχνουμε ωρες ψαξιματος κ πολυ σκεψη...

αφροδιτουλες μου γλυκερια γιουλακι γωγω σαμανθα κ ολες οσες ξεχναω(sorry :oops: )πολλα φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ...ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΟΣΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΠΡΟΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΗ...Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑ,ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΕΣ....ΜΑ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΤΟΣΟ ΓΚΡΙΝΙΑ?ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΠΑΛΙ?ΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ,ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΧΕΡΙΑ Ο ΑΤΙΜΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΠ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΜΕΛΑΝΙΑΖΕΙ...ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗ ΠΙΣΤΗ ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ...ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΚΑΤΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ(ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΣΤΟ 3ο ΑΥΤΗ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟΝ 7ο)ΕΙΧΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΓΤ ΟΥΤΕ ΕΞΩ ΘΑ ΤΟΝ ΕΒΓΑΖΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ...ΦΟΡΟΙ,ΕΤΑΚΤ,ΤΟ ΚΙΤΑΠΙ ΤΗΣ ΔΕΗ,ΔΟΣΗ ΓΙΑ ΗΜΙΥΠΑΙΘΡΙΟΥΣ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ Κ ΝΤΑΝΤΑ...ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΔΑΝΕΙΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.....ΧΕΣΕ ΜΕΣΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ....ΕΝΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΚΙ ΑΥΤΟ...ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΠΕΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΟΙ 2 ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ....ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ!!!

ΓΙΩΡΓΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΣΑΣ...ΤΟ ΑΝΤΕΓΡΑΨΑ...ΙΣΩΣ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ...ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΕΡΑ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ Κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΠΕΖΩΜΑΤΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΕΣ ΜΑΖΩΞΕΙΣ....ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ 600 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑΜ Ε ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΚΑΘΕ ΑΣΧΕΤΟ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΥΓΓΕΝΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΑΛΛΑ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΗ....

ΣΟΥΛΑΚΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ...ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ...ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Paw na dw an teleiwse to stegnwtirio gia na vgalw ta rouxa k na ta diplwsw k na valw allo ena, na kanw ntous, na vgalw gala k na taisw tin mikri kata tis 12...Na doume ti wra 8a koimi8oume pali :(

Kalinixta sas!!!!!!! xxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα κι εγώ... Αχ εγώ πολύ ωραία πέρασα, ο Αρούλης μου ζορίστηκε λίγο. Δε ήθελε το μπιμπερό με τίποτα (κι ας ήταν με δικό μου γάλα), πάταγε κλάμα με το που το έβλεπε, με το ζόρι τον τάισαν κάτι λίγο και μόλις γύρισα έπεσε λυσσασμένος στο στήθος. Μέχρι πριν τις διακοπές το δεχόταν το μπιμπερό, έτρωγε 2-3 γεύματα τη βδομάδα όταν έλειπα, τώρα όμως τρελή άρνηση. Μάλλον πρέπει να τον εκπαιδεύσω λίγο...

Σούλα κι εγώ συνήθως μαζί μου τον παίρνω παντού αλλά σε κλειστό χώρο με κάπνα δε μπορούσα να τον πάρω... (Δανάη αυτό εννοούσα όταν έγραψα για κλειστό χώρο, το τσιγάρο είναι το θέμα!)

Γιούλη μου ελπίζω να ησυχάσει ο Αλέξης σου. Όσο για τα οικονομικά, χάλια η κατάσταση για όλους. Και φοβάμαι πως τα χειρότερα δεν έχουν έρθει!

Άφρο καλώς όρισες! Όλα θα φτιάξουν...!

Άντρια καλά κουράγια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! κι εγω δεν ειμαι στα πολυ καλα μου...νιωθω συνεχεια κουρασμενη και νυσταγμενη... δεν ξερω αν ειναι καθυστερημενη λοχεια η απλα συσσωρευμενη κουραση...νιωθω οτι μπουχτισα απ'τα ιδια και τα ιδια, αν και το κοριτσακι μου, δοξα τω θεω, μια χαρα ειναι, δεν ειναι καθολου δυστροπο μωρο....μπορει να ειναι και τα οικονομικα μας που δεν ειναι καλα, αλλα, ποτε δεν ηταν καλα, απλως παλια μας αρκουσε η ελπιδα, τωρα δεν τολμω να ονειρευτω απο μονη μου αρχιζω την λογοκρισια...... :(:(:(

συγγνωμη κιολας, ειναι και σαββατοβραδο....η μπεμπα τωρα τελευταια τρωει το κατω χειλος της, μπορει να την τρωνε τα ουλα της;;;;καλα δεν συζητω οτι εχει καταφαει τα χερια της!!!!να σας πω, να της δινω και πιπιλα αντι να τρωει τα χερια της;;;;τι ειναι καλυτερο;;;μεχρι τωρα την αφηνω-μονο δεν την αφηνω οταν εχει τον αντιχειρα- γιατι η ξαδερφη μου που ειναι ψυχολογος που ειπε οτι ειναι φυσικη μεταβαση απο τη θηλη, αλλα τωρα τελευταια σαν να το εχει παρακανει....

δεν εχω κουραγιο να γραψω παραπανω...σας καληνυχτιζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω φάει τρελό ξενύχτι. ...Η μικρή μου ξυπνούσε ανα μισάωρο απόψε...λέω ας διαβάσω τι λένε τα κορίτσια ενώ για ύπνο απόψε δεν το βλέπω. Χάθηκα πάλι..προσπαθούμε να φάμε φρούτα...με το ζόρι ένα αχλάδι και λίγο μήλο..Αυτό με την κούραση το νοιώθω κι εγώ νομίζω οτι οργανικά καταρρέω. Πρόχθες το πρωί δεν έφταναν όλα τα άλλα ξύπνησα με τρελό πονοκέφαλο σε σημείο που έκανα εμετό. Πάω να φτιάξω ένα ελληνικό καφεδάκι και βγάζοντας το μπρίκι απο τη φωτιά έριξα τον καφέ πάνω στην κοιλιά μου και στο πόδι μου...τρελό έγκαυμα..είμαι με γάζες, αλλαγές δυσκολεύομαι πολύ να κρατήσω τη μικρή και να τη θηλάσω καθιστή...Γιουλάκι κι εγώ ή 20 Μαίου ή 14 Ιουλίου 2012 θα τη βαφτίσω τη μικρή μου....θα μπει μόνη της στη κολυμπήθρα :lol: ή θα γίνει μάχη με τον παπά. Τώρα είμαι τόσο κουρασμένη που ούτε κατα διάνοια να ακούσω για βάφτιση.

Αφροδιτάκη και μένα τρώει χείλια, χέρια και δαγκώνει ότι βρει...είναι τα ούλα τους που τα φαγουρίζουν για να βγουν δόντια...υπομονή.

Αφρο κράτα γερά όλες κάπως έτσι είμαστε...Σαμαρκάδε καλωσόρισες! Γιώργο σούπερ η πρόσκληση άντε με το καλό η βάφτιση! Φιλάκια σε όλες και ΚΑΛΗΜΕΕΕΡΑΑΑΑ με ένα ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ας ξεκινήσουμε λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκιές μανούλες κ πατερούλη!!!

Γιατί Αφρο είσαι down??Η αλήθεια, Αφροδίτη, είναι ότι κ εγώ έχω κουραστεί από την οικογενειακή ρουτίνα γι'αυτό και ξεκινάω αύριο πρώτη μέρα γυμναστήριο μπας κ ξεκουνθηθώ λίγο!!!

Δάφνη, καλά επιτρέπουν το κάπνισμα σε κλειστούς χώρους!?!?!έλεος!!!!μα που ζούμε πια?και μενα δεν το ήθελε το μπουκάλι με μητρικό γάλα αλλά στην μεγάλη ανάγκη κ πείνα-όπως προχθες που πήγα κομμωτήριο-το έφαγε, το στράγγιξε για την ακρίβεια!!

Εμείς καταλήξαμε στο προσκλητήριο, τώρα φτιάχνουμε το κείμενο και πήραμε ήδη προσφορά για την εκτύπωση, 50 ευρώ τα 50 προσκλητήρια.Καλά είναι.Θα πρέπει τώρα να πάω στο καθαριστήριο το βαφτιστικό της φόρεμα- αλήθεια έχουν ειδικό για μωρά? ή δεν πειράζει πια μπορεί να καθαριστεί κ συμβατικά?και να πλύνω στο πλυντήριο τις πετσέτες κτλ. Και χρειάζομαι κ καλάθια για τις μπομπονιέρες.Αυτά.Εγώ θήλασα 6.45 κ μετά σηκώθηκα κ έφτιαξα το αγαπημένο μου γλυκό με λεμόνι γιατί το απόγευμα είμαστε καλεσμένοι σε φίλους για καφέ κ έπρεπε να μείνει 4 ώρες στο ψυγείο. η μικρή ξεράθηκε πάνω μου κ τώρα είναι στο κρεβάτι της.Να σας ρωτήσω, το πρωί επειδή το στήθος είναι γεμάτο τρώει μόνο από το ένα στηθος κανένα 10λεπτο και από το δεύτερο τρώει μετά από καμιά ώρα κ μετά κοιμάται.Σας συμβαίνει κ εσάς?Εντωμεταξύ από χθες ανακάλυψε νέο σπορ:καθώς θηλάζει χτυπάει με το χεράκι της το στήθος,πάνω κάτω κ απο ανάμεσα δίνει κ καμιά δαγκωματιά!αναγκαζόμουν να της το τραβάω για να συνδέσει δάγκωμα=στήθος γιοκ!γιατί το κάνει?παίζει?ή δεν θέλει το στήθος μου?ή ανακαλύπτει τα όριά της?ο άντρας μου έλεγε γελώντας οτι πρεπει να τα εχουμε καλά μαζί της για να μην φάμε ξύλο :lol::lol::lol:

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΧΤΕΣ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟΥΣΙΑ,Ε?ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΕΙΧΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΔΙΑ Κ ΕΜΠΑΙΝΑ ΜΠΑΣ Κ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΑΚΡΑ ΤΟΥ ΤΑΦΟΥ ΣΙΩΠΗ..

ΜΑΡΙΤΙΝΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ....ΑΦΙΕΡΩΣΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ...ΜΙΛΑΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ!!!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!

ΑΦΡΟ ΜΟΥ ΕΠΛΙΖΩΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ??ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ?ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ,ΣΑΜΑΝΘΑ,ΣΟΥΛΑ,ΚΑΛΑ Η ΗΛΙΟΔΩΡΑ ΖΕΙ?

ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ,ΜΠΙΦΤΕΚΙ ΜΟΣΧΑΡΙ...ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και γιωργο!!!παλι ξυπνησα κουρασμενη, ειδα κι ενα αγχωτικο ονειρο, αλλα δεν πειραζει...σκεφτηκα, οταν τελειωσει τη δουλεια ο αντρας μου, να την κρατησει ενα μεσημερι, αφου την εχω ταισει, για να κοιμηθω κανα 3ωρο, μπας και συνελθω!!! :)

μαριτινα μου, περαστικα!!!ασχημο πραγμα το εγκαυμα....λες να μην της δωσω πιπιλα, και να την αφηνω να τρωει τα χερια της;;;

δαναη, ευτυχως εχεις και τη βαπτιση και ξεφευγεις απο τη ρουτινα!!!το λεω επειδη δεν ειμαι και πολυ της γυμναστικης.... :lol::lol::lol: τα βαπτιστικα θα τα πας καθαριστηριο αναλογα με το υφασμα, τι λενε οι ετικετες;;;κι εμενα τελευταια οταν τρωει, κουναει το ενα χερι της περα-δωθε ( το αλλο το εχει κλασσικα στα μαλλια της :):) ), μαλλον επειδη βαριεται...αν σε δαγκωνει ομως, μην την αφηνεις, ειπαμε το στηθος ειναι και παιχνιδι ( μετα το φαγητο την αφηνω λιγο και χαζευει με τη ρωγα, μην της μεινει κανενα απωθημενο :lol::lol: ) αλλα οχι και να το πληγωνουμε!!!εμενα, παντα τρωει απο το ενα στηθος σε καθε γευμα, οποτε δε μπορω να σε βοηθησω, και το πρωι το ιδιο κανει, π.χ. σημερα εφαγε στις 9.20 απο το ενα που ειχε μαζεψει μπολικο απο τη νυχτα, τωρα κοιμαται, και μολις ξυπνησει θα φαει απο το αλλο που ειναι επισης πρησμενο...

γιουλη , ησουν μοναχουλα εεε;;;παντως, μπραβο για τη διαιτα!!!εμεις σημερα εχουμε κρεατοπιτα με σαλατουλα!!!θα την ψησω αφου γυρισουμε απο τον πρωινο καφε μας στην πλατεια!!!

κοριτσακια, δαφνη, αντρια, αναστασια, αφρο, σουλα,γεωργιαννα, τζοανακι, ιωαννα, ειρηνη,ελενα, γωγω,και οποια αλλη ξεχναω, καλημερα και καλη κυριακη να εχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Γιουλη μου μ'αρεσεις με τους συγγενεις!!! Και η αληθεια ειναι αυτη! Και σε κουτσομπολευουν μετα.

Τωρα τι θα κανετε με τον Αλεξη που θα τον αφησετε;

Σουλα μου εχω συνηθησει πια, στην αρχη μου ηταν δυσκολο.

Εχθες το βραδυ τελειωσα τις δουλειες στις 11το βραδυ, επεσα ξερη και δεν τελειωσα. Τωρα θα αρχισω γτ ηταν εδω η νονα του. Παντως παρατηρησα οτι μετα την βαπτιση το παιδι δεν κλαιει τοσο πολυ οπως πριν.

Δαφνη μου αυτο με το μπιμπερο το εχω παθει και εγω και ετσι τωρα δεν μπορω να παω πουθενα χωρις τον μικρο. Του εδωσα νερο και στραβομουτσουνιασε, δεν ηξερε να πιει με το μπουκαλι αλλα δεν το αφηνε κοιλας απο τα χερια επαιζε.

Αφρο μου τι εχεις; γτ εισαι χαλια;

Μαριτινα τελικα οτι καινουργιο εισαγουμε στα ζουζουνια μας θελουν υπομονη μεχρι να το δεχτουν. με αγχοσες και εμενα τωρα για το πως θα το δεχθει ο μικρος τα φρουτα. Αχ ποτε δεν ηρμουμε εμεις οι μανες!!!

Παω να κανω καμια δουλεια γτ το απογευμα θα μου ερθουν τα πεθερικα μου.

Αφροδιτη,Ανδρια, Δαναη, Ελενα, Γωγω, Αναστασια και Γιωργο φιλια πολλα! Σαμανθα που εισαι σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη αυτό με το ξύλο στο στήθος το είχα κι εγώ ένα φεγγάρι... νόμιζα οτι δεν έτρεχε γάλα αρκετό και το χτυπούσε μπας και κατέβει :lol::lol::lol: ...Το έκοψε σε γενικές γραμμές μόνη της...μάλλον απλά παίζουν και το θεωρούν τόσο δικό τους πια που νομίζουν οτι μπορούν να κάνουν ότι θέλουν με αυτό.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραιο Μαριτινα!! Κατεβα γαλα αλλιως σε δειρα!!!!

Εμενα μου πιανει την τιραντα απο το σουτιεν και εκει που ειμαι ηρεμη την αφηνει αποτομα!!! τους αρεσει να παιζουνε!

Μαριτινα της εχεις δωσει μπανανα; εμενα μου ειπε το πορτοκαλι μετα τον 8ο.

ξεκουραστηκα το μεσιμερι 1ωριτσα, επλυνα ολα τα πιατα και εχω ακομη σιδερο και να μαγειρεψω σουτζουκακια γιαουρτλου.

Δαναη ξεχασα να σε ρωτησω τι γλυκο ειναι αυτο με το λεμονι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...