Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

Geov,δεν είχα σκεφτεί ότι πρέπει να στολίσουμε κ την κολυμπήθρα?αυτό ποιος το αναλαμβάνει/πληρώνει?είναι σετ με τις μπομπονιέρες?δεν έχω σκεφτεί που θα τισ κρεμάσω.θα τις φέρουν οι γονείς μου όταν κατέβουν Χανιά για τη βάφτιση.σήμερα συμφωνήσαμε το μενού για το τραπέζι μετά τη βάφτιση κ το βράδυ περιμένουμε την προσφορά.για να δούμε, εμείς υπολογίζουμε γύρω στα 1000-1200 ευρώ για 65 άτομα,με κυρίως, ορεκτικά, κρασί-αναψυκτικά και γλυκο.κ αν έχει καλό καιρό θα κάτσουμε στην αυλή της ταβέρνας που είναι τέλεια με δέντρα πλακόστρωτη σε ένα χωρίο έξω από τα Χανιά και η εκκλησία δίπλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δαναη ειναι τελεια η προσκληση!

Εχω προβλημα με το μικρο δεν θελει μπιμπερο με δικο μου γαλα με τπτ!!!! Εχει συνηθησει να εχει πολλες τρυπες στην θηλη μαλλον. Ελεγα να τον αφηνα στην μανα μου να κανω καμια δουλεια αλλα δεν θα μπορω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα, η μαία μας είχε πει ότι μπορούμε να με μι βελόνα αποστειρωμένη να κάνουμε επιπλέον τρύπες στη θηλή του μπιμπερό να δεν φτάνουν στο μωρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou teleia i prosklisi..K emas i prosklisi mas 8a exw photo tos Victorias :D..Apo Xania poios einai esi i o sizigos sou? I 3aderfi mou exei desmo me ena Xaniwti k 2 tou minos 8a er8oun oikogeneiakws ekei na gnwristoun oi simpe8eroi k na logodo8oun, o gamos me to kalo 8a ginei ekei pistevw alla den 3erw pote..

Otan ginei 1000% 8a er8oume giati eimaste 1a 3aderfia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και γιωργο!!!!

εφυγαν οι γονεις μου για το χωριο του παππου ( εχουμε το μνημοσυνο το σαββατο) κι εχω μεινει μονη μου με τις δουλειες και το μαγειρεμα, οποτε δεν προλαβαινω να μπω και να σας γραψω!!!τα νεακια σας τα διαβασα, ολα!!!

γεωργιαννα, εχεις τρεξιμο με τη βαπτιση εεεε;;; κι εμενα η μικρη δεν ηθελε με τιποτα το μπουκαλι!!!

τα προσκλητηρια πολυ ωραια!!!δαναη μου αρεσει που φαινεται σαν να ειναι μια ιστορια με εικονες... και γιωργο πολυ πρωτοτυπη ιδεα με τα μπιμπερο!!!!μπορεις να βαλεις φωτο;;;;;

ξυυυυυπνησεεεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα είναι υπεροχο,πολυ καλή επιλογή!!!!!

Μ΄'αρεσει πολυ που εχουμε ποικιλια στις ιδεες μας.

Εγώ σκεφτομαι να κάνω πλεξουδα 3 χρωματα πχ ιβουαρ-ροζ-λιλα η κιτρινο κ στην μια μερια να πεφτει φιογκος...πανω εκει λεω να βαλω πεταλουδες...σκεφτομαι η γαζα να βαλω...θα δω.

Δαναη ωραιο το μαγαζι στα Χανια,εμεις κατεβαινουμε συχνα Ρεθυμνο.Εχουμε ξαδερφια αγαπημενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου τελειο!!!!!!!!εδω πανω τωρα τελευταια εχει γινει μοδα μαζι με το προσκλητηριο να δινουμε κ την μπομπονιερα παει μια μπομπο σε καθε οικογενεια που προσκαλουμε,ετσι δεν ξεφευγουμε κ απο τον προυπολογισμο...φαντασου μια τετραμελη οικογενεια...στην εκκλησια θα παρουν τεσσερης μπομπονιερες ενω δινοντας μαζι με το προσκλητηριο την μπομπο ξερεις ακριβως ποσες θες κ στην εκκλησια μοιραζοντε μονο τα γλυκακια ;););) κ επισης με τα χρηματα που εξοικονομεις απο τις πολλες μπομπο μπορεις να παρεις μια καλυτερη!!!!

γωγω μου κ η δικη σου ιδεα ειναι φανταστικη!!!

να βαζετε φοτο κοριτσια να βλεπουμε!!!!

αφροδιτακι μου καλημερα!!!πως κ δεν πηγες κ εσυ μαζι τους για παρεα???

δαναη πολυ ομορφο το προσκλητηριο!!!αν κ δεν συμφωνω γενικα στης φωτογραφιες πανω στα προσκλητηρια γιατι εκτος απο τους πολυ στενους συγγενης κ φιλους οι υπολοιποι τα πετανε κ δεν θελω να υπαρχει η φωτο της μικρης μου στα σκουπιδια....μια πολυ καλη μου φιλη εκανε το εξης εβγαλε προσκλητηρια με φωτογραφια μονο για τους δικους της κ τους φιλους τους κ για ολους τους υπολοιπους σκετο!!!

αα γεωργιαννα υπαρχει ειδικο μηχανιματακι που ανοιγει τρυπα στο μπιμπερο!!!μου εφεραν ενα δωρο θα ρωτησω απο που το πηραν κ θα σου πω.

εχθες καναμε αιτηση για να παρουμε ψυγειο κ τηλεοραση μακαρι να εγκριθει!!!το ψυγειο που εχουμε τωρα ειναι''εργενικο'' :lol::lol::lol: δεν χωραει τιποτα :lol::lol:

καλημερα σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!

Γιώργο, πραγματικά χαίρομαι πολύ που η επιθυμία σας έγινε πραγματικότητα!!!

Andria,α άνδρας μου είναι Χανιώτης κ εγώ Θεσσαλονικιά, γνωριστήκαμε στην Αθήνα όταν ζούσαμε κ οι δυο εκεί.Εγώ ζήτησα μετάθεση για κάτω κ κατεβήκαμε.

Happy,τη σελίδα από αλουμίνιο νομίζω την αγοράζει από μαγαζί με εικαστικά, χρώματα κ τέτοια.Μπορώ να ρωτήσω αν θέλεις, στη Θεσσαλονικη βέβαια.

Γεωργιάννα,πολύ ωραίος ο στολισμός της κολυμπηθρας!!πολύ δροσερός κ καλοκαιρινός!!!

Geov, ούτως ή άλλως εμείς θα καλέσουμε μόνο στενούς φίλους κ συγγενείς,θα είναι 65 ο αριθμός.¨οταν κατέβετε ξανά Ρέθυμνο ελάτε κ μια βολτίτσα για καφέ Χανιά!!!δίπλα είναι!!

Από το πρωί είχα όρεξη για μαγειρική κ ζαχαροπλαστική!!Θα έρθουν το απογευμα κάτι ξαδέλφια μου κ οι μέλλουσα νονά της Μυρτούς με τον άνδρα της, οπότε έφτιαξα κορμό σοκολατένιο κ τάρτα με σπανάκι.yamieeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο μου καλεσε τους μονο για να φυγει η υποχρεωση...αυτο το να καλουμε κ τον πιο απομακρυσμενο συγγενη μου την σπαει...εχω σοι που ουτε τους ξερω ουτε με ξερουν θα πρεπει να τους καλεσω???στον δρομο βρισκομαστε κ δεν χαιρετιομαστε!!!

πηγα εκανα σοπινγκ θεραπυ ανανεωθηκα λιγο :lol::lol::lol: εχουμε να παμε σε ενα γαμο σε λιγες μερες κ δεν ειχα φορεμα...εχω μαλλον αλλα δεν χωραω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!!

Emeis sin kipro den stolizoume tin kolimpi8ra, George an kanw la8os me dior8wneis alla i ali8eia einai pws se oses vaftiseis k an piga den tis eida stolismenes..Fisika o ka8e ena kanei oti 8elei :D alla k na 8elw den prolavenw :( :( giati i kolimpi8ra 8a einai se alli ekklisia (o pater einai o idios) pou 8a exei vafisi k molis teleiwsei 8a tin feroune sto ekklisaki pou 8a kanoume tin dikia mas vaftisi (tous exoun kle4ei tin kolipi8ra sto ekklisaki pou kleisame) k pezoune me ta lepta gia tin metafora tis!!!

Pigame xtes me tin nonas mas na doume gia vaftistika k eida ena foremataki k 3etrella8ika einai teleio fernei mono ena kommati se ka8e sxedio k mou arese para poli, prepei na apofasisoume grigora giati an to kleisoune alloi tin pa8ame giati tou xronou 8a ferei alla..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geov, ούτως ή άλλως εμείς θα καλέσουμε μόνο στενούς φίλους κ συγγενείς,θα είναι 65 ο αριθμός.¨οταν κατέβετε ξανά Ρέθυμνο ελάτε κ μια βολτίτσα για καφέ Χανιά!!!δίπλα είναι!!

Τι δίπλα καλέ? 2 ωριτσες δρόμο,εσεις που το εχετε παιγνιδακι ελάτε να πιουμε καφεδάκι :D

Εμεις ειμαστε μαθημένοι στις γρηγορες κ κοντινες αποστασεις :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο μου καλεσε τους μονο για να φυγει η υποχρεωση...αυτο το να καλουμε κ τον πιο απομακρυσμενο συγγενη μου την σπαει...εχω σοι που ουτε τους ξερω ουτε με ξερουν θα πρεπει να τους καλεσω???στον δρομο βρισκομαστε κ δεν χαιρετιομαστε!!!

πηγα εκανα σοπινγκ θεραπυ ανανεωθηκα λιγο :lol::lol::lol: εχουμε να παμε σε ενα γαμο σε λιγες μερες κ δεν ειχα φορεμα...εχω μαλλον αλλα δεν χωραω :lol::lol::lol:

Εννοείται πως στα βαπτισια καλουμε οποιον εμεις θελουμε πραγματικα.

Ο γαμος για μένα είναι υποχρεωση,δυστυχως,γτ καλουν κ οι γονεις μας.

Αχχ τοσα ωραια ρουχαλακια....ποτε θα μπουμεεεε???? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

Γεωργιαννα πολυ ομορφος ο στολισμος..με το καλό!!!

Για το μπιμπερο κι εμας με καρφιτσα μας ειχε πει..κριμα να μη το δεχεται ..ισως αν τον πιεζατε λιγο? λεω εγω τωρα !!!

Γιωργο τελεια ιδεςα!!

Σουλιτσα επειδη δν διαβασα..τι εγιμε με το ανηψακι σου; τι το εκαναν τελικα?

Κοριτσακια πηρα σημεαρ το μει ται μου!! Το αγαπωωωωωωω!!!

Πρεπει να περναμε κ αλμα αναπτυξης γιατι εχουμε τρομερη γκρινια..επισης πρεπει να εφαγε ΠΑΛΙ αιμα κ κανει γουλιτσες με καφε σκουρο.... πηρα τον παιδιατρο ειπε απο τον θηλασμο. για ναδουμε!!

Κοριτσια κ γιωργη κλεισαμε προσκλητηρια!! Σας τα ξαναβαζω :

%25CE%25A0%25CE%259F%25CE%259B%25CE%25A5%25CE%25A4%25CE%2599%25CE%259C%25CE%259F+426.jpg

τωρα μπομπονιερες κ βλεπουμε!

Μια ερωτηση.... κρισεως...

11 σεπτεμβρη η μπεμπα θα ειναι 4 μηνων... να παμε σε συναυλια? Πυξ λαξ καυτανγζογλειο γηπεδο....

Παντως σουλα κ στα βαφτισια λουζεσαι ξενους συγγενεις....εμεις τουλαχιστον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει το ανιψακι μου ειρηνη :cry: δεν θα γινω θεια τελικα...

το προσκλητηριο σου τελειο!!!ποσο σου κοστισε???αα κ για τα μπιμπερο ειρηνακι υπαρχει ειδικο μηχσνηματακι που ανοιγει τρυπες εγω τις εχω ανοιξει εδω κ δυο μηνες κουραζετε λιγοτερο κ τρωει πιο γρηγορα...τεον αφου θηλαζεις τι στο λεω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει το ανιψακι μου ειρηνη :cry: δεν θα γινω θεια τελικα...

σουλακι, κριμα για το ανιψακι σου..... :cry::cry::cry::cry: ελπιζω , ακομα κι ετσι, να βρουν τον δρομο τους αυτα τα παιδια, κι εσεις γαληνη στην οικογενεια σου....μη στεναχωριεσαι, ο θεος δεν αφηνει κανεναν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριμα σουλάκι..εγω ειμαι βεβαια κατα των εκτρωσεων..αλλα φυσικάμιλαω παντα εξω απο τον χορό...ολα για καποιο λογο γινονται...

με την συναυλια δεν μου ειπατε τι να κανω?:?:?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

touristria, στη συναυλία θέλετε να το πάρετε μαζί σας?εγώ δεν θα το έπαιρνα μαζί μου για πολλούς λόγους, 1. έχει πρόγραμμα ύπνου (22.00 είναι στο κρεβάτι της) το οποίο δεν θέλω να χαλάσω. Μπορεί να του διαταράηξει-,μας έχει πει η παιδίατρος- γενικά το πρόγραμμά της.Δεν μπορείς να το αφήσεις κάπου?

2. το παιδί το πιο πιθανό να αναστατωθεί με τόσο κόσμο γύρω του κ τόση φασαρία

3.δεν θα καταλάβει και πολλά οπότε μάλλον δεν θα το χαρεί.

Δεν ξέρω, αυτή είναι η άποψή μου.Ο καθένας ξέρει τι είναι καλύτερο για το παιδί του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΑναη μου κι εμεις εχουμε προγραμμα στην μικρη το οποιο δεν διαταρασσετε με τις εξοδους... γενικα απο 30 ημερω ν βγφαινουμε..εκεινη ξερει τη βολτα οπως κ το ποτε πρέπει να κοιμηθει...εξαλλου πλεον λειτουργουμε σαν οικογένεια..δε μου αρεσει ναφορτωνω το νινακι στη μαμα μου για αυτο θελω να το παρω μαζι..εγω ειμαι της αποψης αφου εκανα παιδι αλλαζει η ζωη μας κ αναπροσαρμόζεται! Η Νεκταρια ετσι εχει παει σε πολλά κ διάφορα κ παντα ειναι μαζι μας. Απλως η συναυλια με τρομαζει καθαρα για το θεμα της φασαριας.. με τον πολυ κοσμο δν εχουμε θεμα ειμαστε κοινωνικες!~ :D αλλωστε στο μει ται μας θα ειμαστε :D μηπως ομως τρομαζει αυτο φοβάμαι :cry:

Γιωργο μου στο facebook δε με εχεις φιλη.. Irini Exadaktulou ειμαι αν θελεις βαλε με φιλακια ειναι τελεια συμπεθερουλη μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιρήνη, κ εμείς την παίρνουμε παντού μαζί μας την ημέρα αλλά το βράδυ μια φορά την εβδομάδα άμα βγούμε για ποτό την αφήνουμε στην πεθερά μου.Νομίζω ότι το μωρό θα σαστίσει με τόση φασαρία κ σίγουρα δεν θα μπορεί να κοιμηθεί στο στάδιο.Ειρήνη μου, εσύ ξέρεις καλύτερα τη Νεκταρία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!ειρηνη, εμεις την παιρνουμε μαζι μας και το βραδυ...κανει μπανιο κατα τις 9, τη ντυνουμε και τρωει...μετα κατεβαινουμε στην παραλια που ειναι πεζοδρομος και καθομαστε σε ενα καφε για μπυρα η στην πιτσαρια και κοιμαται στο καροτσι!!!!κατα τις 11-1130 φευγουμε , επιστρεφουμε σπιτι, τρωει μια τελευταια φορα και μετα νανι μεχρι τις 8.30-9!!!!!σε συναυλια ομως δεν θα την επαιρνα... :(:( νομιζω οτι θα ειναι πολυ αβολα και θα εχει πολλη φασαρια για το παιδι....μην κοιτας που εδω ειναι χωριο και ειναι ησυχα και ηρεμα, στην αθηνα οταν θα επιστρεψω δε νομιζω να την παιρνω μαζι μου για ποτο, θα την αφηνω σπιτι να κοιμαται με την πεθερα μου...τωρα ειναι καλοκαιρι, εχει καθαρο αερα, δροσουλα, κι εμεις δεν κανουμε τιποτε εξαλλο, χωριο ειναι!!!!!!!στην αθηνα αγριευουν τα πραγματα, πολυς κοσμος και τσιγαριλα, απαπαπαπαπαα!!!!δεν θα σου προτεινα να την παρεις μαζι σου, αν μπορεις αστην στη μαμα σου, μια φορα δεν πειραζει ;)

μπραβο γιωργο!!!χαιρομαι που απολαμβανεις το μικρουλη σου!!!εμας χτες η μικρη κοιμηθηκε κατα τις 10 και σημερα ξυπνησε απο τις 7 το πρωι1!!!κι εγω κουτουλουσα απο τη νυστα!!!ευτυχως εφαγε και κοιμηθηκε!! :D:D:D σημερα δεν παμε για μπανιο, να κανουμε καμια δουλιτσα στο σπιτι, αλλα εχει ζεστη και βαριεμαι τρεεεεεεεελααααα!!!

δαναη τι κανεις;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαν σημερα...ενα χρονο πισω....

ενα ζευγαρι ετρεχε πανικοβλητο στις 12 ειχανε ραντεβου στο δημαρχειο...παντρευοτανε!!!!

ο αγιος φανουριος τους εκανε το μεγαλυτερο δωρο...τους φανερωσε το σπορακι τους!!!!

περυσι τετοια μερα ημουν στην 5η μερα καθυστερησης...το clear blue βγηκε θετικο...τετοια ωρα πετουσα στον ουρανο!!!!δεν ειχα υπομονη κ ετρεξα αμεσως στον γιατρο το σπορακι μου ηταν 4 εβδομαδων κ δυο ημερων :x:x:x

μεσα σε ενα χρονο ποσο πολυ αλλαξε η ζωη μου...ολοκληρωτικα!!!!εγινα συζηγος κ μαμα...ο πιο υπεροχος ρολος της ζωης μου!!!!!

να τα χιλιασουμε να ευχηθω στον αντρουλη μου κ του χρονου τετοια μερα να ειμαστε 4!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...